Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 377

Wątek: SNOOKER!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SNOOKER!!!

    Bardzo zainteresowala mnie gra w snookera, ogladam zawody i mniej wiecej sie orientuje o co chodz, ale to "mniej wiecej" mi nie wystarczy.
    Czy ktos moze udzielic mi dokladnych informacji co do tej pieknej gry?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Bardzo zainteresowala mnie gra w snookera, ogladam zawody i mniej wiecej sie orientuje o co chodz, ale to "mniej wiecej" mi nie wystarczy.
    Czy ktos moze udzielic mi dokladnych informacji co do tej pieknej gry?
    Jesli nie chce Ci sie w necie szukac, to ja moge:)

    Gra jest piekna, to fakt, ale trzeba miec niesamowite umiejetnosci bilardowe i strasznie anielska cierpliwosc. Rozni sie od bilarda przede wszystkim wielkoscia stolu, łuz, kija itd.
    Gra polega na tym, azeby wygrac :P a tak powaznie to najprosciej mowiac wbijac nalezy na przemian bile czerwone z kolorowa, ktore sa odpowiednio punktowane: czerwona - 1, zolta - 2, zielona - 3, brazowa - 4, niebieska - 5, rozowa - 6 i czarna - 7 punktow. Gdy wszystkie czerwone znajduja sie juz w łuzach nalezy wbic wszystkie kolorowe, wg okreslonej kolejnosci: zolta, zielona, brazowa, niebieska, rozowa i czarna. Podczas gry bile kolorowe po wbiciu wracaja na stol, na swoje okreslone na stole miejsce czerwone bile nie wracaja na stol. Oczywiscie najwieksza ilosc punktow otrzymamy wbijajac na przemian bile czerwone i czarna - 147 punktow czyli tzw max.
    Sa to oczywiscie podstawowe zasady, nie ujalem wszystkich bledow, fauli itd, ale na tym etapie poznawanie tej gry nie powinno byc Ci to potrzebne:)
    Ja wszystkie zasady, przepisy i piekno tej gry poznalem dzieki kanalowi Eurosport. Ogladaem snookera juz wtedy gdy nei bylo polskiego lektora na eurosporcie ale juz mi sie spodobalo:)
    Osobiscie "pykam" sobie w snookerka na kompie, ale nie nalezy to do rzeczy latwych:)

    W razie co - pytaj, choc ekspertem nie jestem:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez zainteresowalam sie snookerem po obejrzeniu na eurosporcie zawodow.to jest nawte ciekawe;)

    faster harder snooker!;)))))))))

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sprobojcie swoich sil na wp. tam jest gra snooker . Calkiem rewelacyjnie sie gra i gram juz kilka miesiecy moze jusz nawet rok. Nauczylem sie robic nawet odstawne ... Moze uda sie rozegrac jakis turniej ?? Byloby bardzo ciekawie
    P.S Na wp ciezko sie dostac ale mozna probowac bo 20 miejsc jest darmowych

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie lubię oglądać Snookera w TV, ale gra się wybornie:D

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze zagramy w snookera turniej . Na wp naprzyklad . byloby milo

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wp snooker jest platny :P ale nie ma to tamto :D podobny a w zasadzie taki sam znajduje sie tutaj: http://www.gamedesire.com/Aha jest darmowy.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszy bilard przez neta Carom 3D

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uuu, a ja nawet nie wiedziałam, że na naszym forum jest wątek o snookerze :P Ale tak jakby podumierał ostatnio :P Uwielbiam snookera, oglądam już od paru ładnych lat, i do tej pory mi się nie znudził :P Dla zainteresowanych mogę zapodać kilka fajnych linków. Np TUTAJ są zawsze świeże wiadomości oraz scoreboard, co chyba cenię najbardziej :D, http://www.embassysnooker.com/ - ta taka dziwna trochę, ale z braku laku i kit dobry. No i jest jeszcze stronka WSA (World Snooker Association): http://www.worldsnooker.com
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no prosze jaka znawyczni:)
    dobrze dobrze:P moze zaczniesz zagladac na to forum?!:)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znawczynią, broń Boże, nie jestem, po prostu lubię sobie popatrzeć :P Do tego, trochę mało snookera pokazują w tv, niestety. Poza tym, ja jestem całym sercem oddana tenisowi, więc dla snookera już niewiele zostaje :D Ale miłoby było gdyby się wątek trochę rozkręcił :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja snooker ogladam jak tylko leci na eurosporcie. Dzis o 16 zaczyna sie kolejny turniej, wiec pewnie bedzie ciekawie. Próbowałem z dwa razy w to grac, ale cholernie trudna sprawa.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak właściwie to już się zaczął :P Ale ja teraz gapię się w scoreboard, bo polski debelek gra w finale challengera w Heilbronn :P Jak będą pokazywać Huntera, to wtedy popatrzę.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja też dorzucę coś ze swojej strony :):

    http://www.snooker.pl/ - strona Polskiego Związku Snookera

    http://www.bilard-sport.pl/ - strona Polskiego Związku Bilardowego (wiele informacji o odmianie pool-bilard)

    http://www.worldofsnooker.co.uk/ - snooker na świecie

    Wyniki Turnieju Masters 2004:

    W rundzie eliminacyjnej:

    Ding Junhui - Joe Perry 6:3
    Jimmy White - Neil Robertson 6:2

    W 1/8 finału wyniki są następujące:

    Mark J. Williams (obrońca tytułu sprzed roku i aktualny Mistrz Świata) - Matthew Stevens 6:5
    Paul Hunter - David Gray 6:3
    Ronnie O'Sullivan - Alan McManus 6:0
    John Higgins - Graeme Dott 6:4
    Ken Doherty - Steve Davis 6:3
    Stephen Lee - Ding Junhui 6:5 (zaledwie siedemnastoletni Chińczyk prowadził już 5:2 i był niezwykle bliski sprawienia wielkiej niespodzianki)
    Jimmy White - Stephen Hendry 6:4 (bardzo zacięte spotkanie; w kilku frame'ach zaskakująco wiele pomyłek z obu stron; poza tym w końcowych fragmentach momentami nieładne zachowanie publiczności, która znacznie pomogła White'owi w odniesieniu sukcesu)
    Peter Ebdon - Quinten Hann 6:3

    Pozdrawiam
    ____________

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa... no, niestety Stevensowi się nie udało :( Ale za to gra dalej Hunter i O'Sullivan, którego, notabene, dopiero niedawno polubiłam. W ogóle koleś nieźle wymiata i coś czuję że może wygrać tego Mastersa, chociaż trzymam kciuki za Hunterem.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    n o T a k mamy niespodziiaankeeeeę bo White wygrał z Hendrym 6:4

    Jak narazie największy break ma....... JunHui bo 118

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o breaki to przyznam, że jestem trochę zawiedziony. Po pierwsze: fakt, że jest ich tak niewiele; bodajże obecnie sześć breaków powyżej 100 punktów. Po drugie: to, że najlepszy aktualnie break nie jest jakoś specjalnie wyśrubowany (118).
    Jest to zapewne spowodowane tym, że zawodnikom na obecnym etapie turnieju bardziej zależy na zwycięstwach niż na typowej grze "pod publiczność", w której moglibyśmy obejrzeć jakieś efektowne zagrania i wysokie breaki.

    Pozdrawiam
    ____________

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a po Polsku?:P

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dalsza faza Turnieju Masters:

    Ćwierćfinały:

    Paul Hunter - Mark J. Williams 6:5
    John Higgins - Stephen Lee 6:4
    Ronnie O'Sullivan - Ken Doherty 6:3
    Jimmy White - Peter Ebdon 6:4

    Półfinały:

    Paul Hunter - John Higgins 6:3
    Ronnie O'Sullivan - Jimmy White 6:4

    Finał:

    Paul Hunter - Ronnie O'Sullivan 10:9

    Pozdrawiam
    ____________

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Turniej na razie ciekawy. Co do wysokosci breakow, to mysle, ze duze znaczenie ma bardzo szybkie sukno.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    duze znaczenie ma bardzo szybkie sukno
    Kurde, skojarzyło mi się to z tenisem, prawdę mówiąc :P

    A Hunter wypykał Williamsa 6-5. Było ostro, ale dał radę :D Zaczyna się robić coraz ciekawiej. Może się wreszcie wezmę za oglądanie :)

    a po Polsku?
    Break oznacza ile punktów zdobywa zawodnik za jednym podejściem (jeśli o to Ci chodziło).

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fenk ju:)
    fajnie ze sie dysputa rozwija ale piszecie tez prosze o innych tematach bo ten dział podumiera;)

  23. Powrót do góry    #23
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    No prosze jaka inteligencja:)

    Jestem "siwezutenkim" kibicem snookera, a wszystko przez... sesje na Uniwerku:) Lubie miec podczas nauki jakis podklad, zazwyczaj sportowy. Wlaczylem Eurosport, byl akurat pojedynek Williamsa ze Stevensem. Mialo leciec, a ja od czasu rzycilbym okiem na TV, tak dla rozrywki. Skonczylo sie na tym, iz owszem rzucalem baardzo rzadko okiem, ale na .. podrecznik:P

    Pojedynek byl przedni, z dotychczas rozegranych chyba jeden z najlepszych, takze chyba z najwieksza liczba ustawianych snookerow.

    Moglby ktos podac, jak wyglada obecnie sytuacja ( bo ostatnie dwa dni bylem wylaczany z ogladania )? I plan gier z transmisjami telewizyjnymi?
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eee, no o sytuacji to za bardzo nie ma co pisać, wszystko już zostało napisane. Jak mówiłam, Hunter wygrał z Williamsem (dzisiaj był skrót meczu na eurosporcie, ale nie oglądałam). Właśnie w tej chwili gra Higgins z Lee. Jest 1-1. Niestety w tv pokazują łyżwiarstwo figurowe... Niestety nie wiem jakie będą transmisje, bo za eurosportem nie trafisz. Ale jutro będą kolejne pojedynki ćwierćfinałowe: O'Sullivan - Doherty (to chciałabym zobaczyć, ale jak będą akurat Polacy grać we Wrocławiu /tenis/ to nie zobaczę) oraz Ebdon - White. Ten ostatni pojedynek będzie moim zdaniem dość nudnawy, głównie za sprawą White'a. No i pewnie będzie się ciągnął jak flaki z olejem. Mam nadzieję że Eurosport pokaże jednak ten pierwszy ćwierćfinał, bo z drugiego to pewnie nawet skróty ciężko by im było wykombinować :P

    O, Lee prowadzi 2-1. Nie lubię go, bo ma wyraz twarzy jakby mu kto matkę, ojca zabił. I też ma nieciekawy styl gry.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    o 23.15 eurosport ma pokazywac mecz, ktory wlasnie sie w Angli toczy. Hunter gra naprawde dobrze w tym turnieju, zreszta zostaly juz same gwiazdy i kazdy moze wygrac ten turniej mistrzow. Cieszy, ze mamy mozliwosc ostatnio ogladac duzo snookera, bo to jest wypasiona gra. Jeszcze nalezy podkreslic b.dobry komentarz, panowie Jacek Laskowski, Przemek Kruk czy Rafał Jewtuch prowadza super te relacje i az chce sie ogladac:)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasia - tutaj muszę przyznać, że się nie zgodzę z Tobą. To właśnie Jimmy White ma wyjątkowo ciekawy styl gry. Czy widziałaś te niesamowite zagrania z wsteczną rotacją przez cały stół :P? Technicznie może nie jest najlepszy, ale to dosyć barwna postać w światowym snookerze (swego czasu w pełni korzystał z przywileju palenia papierosów i picia piwa podczas meczu :)). Często traci pozycję na stole źle pozycjonując białą bilę, ale potrafi to zastąpić jakimiś niekonwencjalnymi zagraniami. Poza tym snooker uprawia od 24 lat i wcale go to nie nudzi. Właśnie za to wszystko kochają go kibice.

    Pozdrawiam
    ____________

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz, zależy co się komu podoba :P Dla mnie jego gra jest nudna i wlecze się niemiłosiernie. No cóż, po prostu mi nie odpowiada i tyle. Co nie znaczy że innym nie może się podobać :P Ja wolę jednak bardziej "dynamiczny" snooker i trochę świeższe spojrzenie na tę grę, którą mają inni snookerzyści. I co do White'a to chyba zdania nigdy nie zmienię (a zdarza mi się to czasem, tak było z O'Sullivanem na przykład).

    John Higgins - Stephen Lee 5-4 (jeszcze tylko jeden frame dzieli Higginsa od półfinału :D)

    Ok, trochę z opóźnieniem ale podaję wynik:
    6-4 dla Higginsa :D

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam pierwszy raz w tym wątku. Widzę, że sporo osób interesuje się snookerem, he he a myślałem, że tylko ja jakiś taki jestem :D Rzeczywiście Eurosport robi kawał dobrej roboty pokazując te turnieje, ja pierwszy raz zetknąłem się ze snookerem na początku lat 90-tych jeszcze na "starym" Eurosporcie. I pewnie dlatego teraz kibicuję starej gwardii, których pamiętam z tamtego okresu: Davis, Hendry, White. No i te niezapomniane pojedynki tych dwóch ostatnich w trzech kolejnych finałach MŚ, może jest ktoś kto pamięta? :)
    Co do aktualnie rozgrywanego turnieju Masters to nie wiem jak Wy ale ja na razie jestem trochę rozczarowany poziomem. Niedawne turnieje UK Championships czy Welsh Open stały wg mnie na dużo wyższym poziomie. No ale może faktycznie to wina tego nietypowego sukna na które wszyscy tak narzekają. Zresztą ten kto często ogląda snooker może zauważyć, że bile po tych stołach toczą się jakoś niezbyt naturalnie. Miejmy jednak nadzieję, że kolejne mecze dostarczą większych emocji. W sytuacji jaką teraz mamy chyba faworytem jest O'Sullivan. Prezentuje niezłą formę i w dodatku wszyscy ewentualni jego pogromcy już poodpadali. Chociaż mam nadzieję, że Doherty zdoła nawiązać z nim w równorzędną walkę, w końcu jest aktualnym wicemistrzem świata a to do czegoś zobowiązuje.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy już pierwszego finaliste turnieju Masters. Został nim Ronnie O'Sullivan. Wygrał on wczoraj z Jimmym Whitem w stosunku 6:4. Pojedynek był wyrównany do 8 partii do wyniku 4:4. Później dominacja O'Sullivana na całej linii. Bardzo niegrzecznie zachowywała się publiczność deprymując Ronniego, lecz już od stanu 4:4 grał jak w transie i nic nie mogło go zatrzymać. Dobra gra obu panów, wiele fantastycznych akcji, lecz to O'Sullivan przechylił szale zwycięstwa na swoją korzyść. Teraz czekamy na rezultat meczu: Paul Hunter - John Higgins.

    PS. Osobiście stawiam na Higginsa.:)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, muszę Cię rozczarować, bo wygrał Hunter :P 6-3 I oto przed nami mój wymarzony finał :) Hunter - O'Sullivan. Oj, będzie się działo. Mam nadzieję, że pojedynek będzie wyrównany a poziom gry bardzo wysoki (co jest prawie pewne). Baaardzo chciałabym, żeby wygrał Paul, ale od początku stawiałam na O'Sullivana i myślę, że to on jednak wygra to spotkanie, a co za tym idzie cały turniej. Bo chociaż Hunter jest w świetnej dyspozycji to Ronniego dzisiaj chyba nikt nie przebije.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieszkodzi, że wygrał Hunter. Ale jesteśmy pewnie, że mecz będzie bardzo ciekawy i wyrównany. Forma Huntera rośnie, ale nie wiem czy jest ktoś, kto mógłby wygrac z O'Sullivanem. Zobaczymy jak to będzie.:) Zapraszam kibiców snookera na finał dziś o 20 do Eurosportu.:)

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Witam pierwszy raz w tym wątku. Widzę, że sporo osób interesuje się snookerem, he he a myślałem, że tylko ja jakiś taki jestem :D Rzeczywiście Eurosport robi kawał dobrej roboty pokazując te turnieje, ja pierwszy raz zetknąłem się ze snookerem na początku lat 90-tych jeszcze na "starym" Eurosporcie. I pewnie dlatego teraz kibicuję starej gwardii, których pamiętam z tamtego okresu: Davis, Hendry, White. No i te niezapomniane pojedynki tych dwóch ostatnich w trzech kolejnych finałach MŚ, może jest ktoś kto pamięta? :)
    Na taki wpis czekalem!!
    Jestem dokladnie w takim samym polozeniu ( o ile tak to mozna nazwac;)) jak Ty. Jestem kibicem jeszcze za czasow starego eurosportu, gdzie o polskim komentarzu jakiegokolwiek sportu mozna bylo zapomniec:(

    Dla mnie zawsze stara gwardia robila , robi i bedzie robic najlepsze wrazenie - ich styl gry jest taki...ulozony, jaki oni sami z reszta:) Tytuly szlacheckie np.: dla Steve'a Davis'a swiadcza same za siebie.

    Bardzo zaluje, ze nie jest mi dane ogladac John'a Parrot'a, bo jego gra jakos mnie fascynowala - dla "nie wiedzacych" obecnie Williams przypomina czasem Parrot'a;)

    Jesli mialbym wytypowac tego, komu kibicuje obecnie, to poza Stephen'em Hendry'm lubie Ronnie o'Sullivan'a i Paul'a Hunter'a... (mam dylemat teraz, co?;))

    Co do Pytania zawartego w cytatcie. 2 z tych pojedynkow ogladalem z zapartym tchem, jednak inny bardziej mi zapdal w pamiec. Pamietasz - nawet nie tak dawno - jak Steve Davis przegral mistrza, wybierajac pochopnie bile? Zal mi go bylo, bo bardzo go lubie i dla mnie bedzie dla snookera prawie tym, kim Jordan dla NBA.

    Czy ktos z Was oglada takze Mistrzostwa Swiata w trickach?:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos z Was oglada takze Mistrzostwa Swiata w trickach?:)
    Jeszcze się pytasz. Przecież Polak jest w tym Mistrzem Świata. :)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Jeszcze się pytasz. Przecież Polak jest w tym Mistrzem Świata. :)
    To, ze jest od 3 lat mistrzem to jeszcze nie oznacza, ze ktos to oglada:) Mam nadzieje, ze Bogdan Wołkowski da rade jeszcze z 4 razy obronic tytul, bo ten jego popisowy numer z piramidka jest poprostu....mniam:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietasz - nawet nie tak dawno - jak Steve Davis przegral mistrza, wybierajac pochopnie bile? Zal mi go bylo, bo bardzo go lubie i dla mnie bedzie dla snookera prawie tym, kim Jordan dla NBA.
    Dokładnie. Mi również szkoda było Davisa po tym niefortunnym zagraniu. To jedno uderzenie zaważyło na tym, że przegrał, chociaż naprawdę miał niesamowitą okazję na zwycięstwo. Ale jeszcze bardziej żal mi White'a, który jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników, ale mistrzem świata nigdy nie był, chociaż miał ku temu wiele okazji. Niestety za każdym razem przegrywał w finale (chyba 6 czy 7 razy). Zresztą szkoda mi zawsze gdy przegrywa zawodnik, któremu kibicuję :)
    Z pozoru snooker wygląda na mało ciekawą dyscyplinę, jednak jeżeli ktoś choć trochę się nim interesuje to naprawdę może być bardzo widowiskowy i emocjonujacy. Ja największe emocje przeżywam gdy gra Stephen Hendry. Jak kilkakrotnie mówili komentatorzy to już nie jest ten sam zawodnik co jeszcze kilka lat temu. Ale nie chodzi tu o prezentowany poziom ale o bardzo efektowny i ofensywny styl gry. Facet osiągnął w snookerze już tyle, że nikt tak szybko tego nie powtórzy (tylko Davis może się z nim równać), więc teraz "bawi się" snookerem. Niemal każde jego zagranie to próba wbicia bili. Czasem to można zawału dostać :)

    P.S. W aktualnie rozgrywanym finale O'Sullivan - Hunter 5:1

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ja największe emocje przeżywam gdy gra Stephen Hendry. Jak kilkakrotnie mówili komentatorzy to już nie jest ten sam zawodnik co jeszcze kilka lat temu. Ale nie chodzi tu o prezentowany poziom ale o bardzo efektowny i ofensywny styl gry. Facet osiągnął w snookerze już tyle, że nikt tak szybko tego nie powtórzy (tylko Davis może się z nim równać), więc teraz "bawi się" snookerem. Niemal każde jego zagranie to próba wbicia bili. Czasem to można zawału dostać :)
    A co powiesz na zachowanie publicznosci podczas spotkania Hendry'ego z White'em? Dla mnie poprostu zenada. Szczerze mowiac 1 raz w zyciu widzialem Stephen'a, ktory sie wrecz zirytowal, no ale coz...calej sali wyprosic nei mogli - a szkoda.

    Qrde - tak patrze i twierdze, ze nadeszla nowa fala, ktora powoduje jakies dziwne "rozluznienie" w snookerze. Bez muszek wygladaja wrecz dziwnie. Kiedys chwalili sie kamizelkami, teraz...owlosieniem na klacie:)

    P.S. W aktualnie rozgrywanym finale O'Sullivan - Hunter 5:1
    No i pozamiatane:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co powiesz na zachowanie publicznosci podczas spotkania Hendry'ego z White'em? Dla mnie poprostu zenada. Szczerze mowiac 1 raz w zyciu widzialem Stephen'a, ktory sie wrecz zirytowal, no ale coz...calej sali wyprosic nei mogli - a szkoda.
    Rzeczywiście, aż sam się zdziwiłem tą sytuacją. I to w dodatku na takim turnieju jak Masters... bez komentarza. Jak później mówili komentatorzy najbardziej fikała jakaś kobitka (!), którą później wyproszono. Eh z tymi babami to zawsze jakieś problemy są :P
    Zresztą jak już ktoś wcześniej zauważył panowie komentujący dla Eurosportu świetnie spełniają swoją rolę. Mnie najbardziej rozbroił tekst, w którym mówili, że zadażało się, że podczas turniejów w Polsce zawodnicy w trakcie meczu rozmawiali przez telefon... :D

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa, panowie tu gadu gadu, a tam Hunter dostaje w dupę :P 6-2 już niestety, ale za to Paul może się pochwalić break'iem 127. Z tego co zauważyłam to w tym turnieju tylko Ronnie miał większego - 138 (chyba że ślepa jestem). Chciałam tylko powiedzieć, że Hunter nie z takich sytuacji wychodził zwycięsko, a jak wiadomo po przerwie różne rzeczy się zdarzają, więc mam nadzieję, że sytuacja się odwróci i że Paul zacznie odrabiać straty. Naiwne jest moje myślenie, ale co tam, marzenia się spełniają :P

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    No i koniec turnieju. Przed finałowym spotkaniem stawiałem na O'Sullivana, ale jeszcze bardziej chciałem by był to długi pojedynek.Mecz byl bardzo dlugi, a wygrana 10-9 Huntera jak najbardziej zasluzona. Ten chlopak gral znakomicie przez caly tydzien i wygrana Mu sie nalezala. Podsumowując cały turniej, to byl naprawde dobry, nie mielismy co prawda bardzo wielu breakow powyzej setki,ale za to było duzo gry odstawnej, ktora bardzo lubie. Zachowanie publicznosci,w niektorych meczach, faktycznie fatalne. Sala na dwa tysiace miejsc dlatego pewnie byly problemy ze znajdowaniem tych, ktorzy nie dorosli do bycia na widowni, na zawodach snookerowych. Kolejny turniej chyba jakos na poczatku marca sie zacznie, wiec moze eurosport go pokaze.

    ps.fajna ta blondynka Huntera:)
    ps2.oj spełniają Kasiu spełniaja

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Finał rewelacyjny. W 100% wynagrodził nam nienajwyższy poziom turnieju (z niewielkimi wyjątkami jak np. półfinał O'Sullivan - White). Szkoda mi Ronniego, bo przez wszystkie rundy szedł jak burza. Jednak gdyby to Hunter przegrał to pewnie żal by mi było Paula, bo to głównie dzięki niemu w finale mogliśmy się delektować snookerem na najwyższym światowym poziomie. No ale wygrać mógł tylko jeden. Dzięki dzisiejszej relacji już wiemy dlaczego Hunter zawsze lepiej gra po przerwie. Ci którzy uważnie oglądali i słuchali wiedzą o co chodzi :D

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Huraaaaaaa!!! Hunter wygrał!! Aż nie mogłam uwierzyć w to co widzę w drugiej sesji :P O'Sullivan niby trochę przygaszony, a mimo to sprawiał Hunterowi spore problemy. Paul miał za to więcej szczęścia w końcówkach i mniej się wtedy denerwował. Pierwszy frame zaraz po przerwie to była po prostu komedia, błąd za błędem, błędem poganiał. Za to kolejne frame'y niesamowite. W sumie bardzo często do końca nie było wiadomo kto wygra partię. I takie mecze powinny być codziennością! Hunter wykazał się znakomitą wytrzymałością psychiczną i jeszcze raz udowodnił że jest w pełni gotów by mierzyć się z najlepszymi :)

    A oto i zwycięzca:



  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wreszcie się mogę wpisać do tego wątku :) Qrde marzył mi się finałek Hendry – Hunter... ale niestety mój faworyt wtopił z Whitem... oglądałam to spotkanie i chciałam sobie włosy z głowy rwać normalnie... nie tego się po nim spodziewałam. I w rezultacie został mi tylko O`Sullivan i Hunter z drugiej strony. Niezły był też ten 16-sto latek... Chińczyk chyba, jeszcze troche i może się z niego zrobić naprawde niezły „wymiatacz” :P Półfinałów niestety nie widziałam, ale z tego co słyszałam, to chyba nie były jakioś szczególnie pasjonujące. Ale za to finał wynagrodził nam wszystko. Po prowadzieniu przez Ronniego 6:1 pomyslałam, ze już po Hunterze. Później zrobiło się 8:6... W ogole obaj robili sobie co jakiś czas małe prezenciki i nie trafiali takich dośc banalnych bil. I czasami przeciwnik to wykorzystywał a czasami nie... Do końca nie było właściwie wiadomo kto wygra. W kazdym razie oglądałam spotkanie do końca, mimo rannych wykładów, hehe. Ale czego się nie robi, żeby popatrzeć na taką grę (i na takiego Paula :P:P:P). Vamos Hunter :P

    P.S. Kasiu, to drugie zdjęcie jest rewelacyjne!! :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Finał turnieju Masters dostarczył mi naprawdę wielu emocji. Warto było czekać na ostateczne rozstrzygnięcie prawie do godziny 1 w nocy :P. Hunter rzeczywiście zagrał doskonale; myślałem, że nie będzie w stanie się podnieść z tak niekorzystnego położenia (1:6). Ale jednak zagrał wspaniale przy okazji osiągając kilka breaków powyżej 100 punktów. Co ciekawe, był to trzeci triumf Paula w Mastersie i trzeci zakończony wynikiem 10:9 w finale (co świadczy o jego opanowaniu w końcówkach). Bardzo szkoda mi Ronny'ego O'Sullivana: prowadził przez cały mecz, był już tak blisko zwycięstwa, a mimo to przegrał 9:10 (zresztą jedyny moment, w którym Hunter objął prowadzenie ;)). Na pocieszenie Ronny'emu pozostaje nagroda pieniężna za najwyższy break w turnieju (138 punktów).

    Pozdrawiam
    ____________

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    a po 5:1 stwierdzilem, ze pozamiatane...wychodzi jednak moja naiwnosc;)

    Wspanialy final! Bardzo lubie gre na myslenie i wiele odstawnych bo w koncu tak powinna wygladac gra w snookera hehe:) Mowcie co chcecie, ale frame 18 to byla czysta kwintesencja...az poprostu podskakiwalem na foteliku:D Wyszlo tez, ze Ronnie jest bardzo malo odporny, wydawacby sie moglo inaczej, jednak proesja ostatniego frame'a dala mu sie we znaki - spudlowal strasznie, choc bila byla nawet prosta. Ale coz, tak bywa.
    Gratuluje Paul'owi Hunter'owi i ciesze sie, ze to on wzniosl ten wspanaily "puchar"(?) w gore;)

    Bardzo cieszy mnie takze fakt, ze nareszcie bede mial z kim podyskutowac o tej pieknej grze.:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety chyba nie będziemy mieli mozliwości obejrzenia kolejnego turnieju. W dniach 1-6 marca rozgrywany będzie na Malcie turniej European Open, jednak patrzę na program Eurosportu i nie widzę żeby stacja ta zaplanowała jakieś transmisje. Szkoda.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •