Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 377

Wątek: SNOOKER!!!

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sasu, zaczynam podejrzewać że olewasz moje posty :P Wyraźnie napisałam godziny kiedy grają akurat oni :D

    Ponieważ jest nowa strona, pozwoliłam sobie skopiować tutaj drugą rundę.

    Runda druga (a właściwie to już trzecia :P)
    Ronnie O’Sullivan def. Joe Swail 5-1
    Graeme Dott def. Dominic Dale 5-2
    Mark Selby def. Leo Fernandez 5-2
    Peter Ebdon def. Joe Jogia 5-4
    Ken Doherty lost to James Wattana 3-5 OMG
    Stephen Lee def. Anthony Hamilton 5-1
    Steve Davis OBE def. Tony Drago 5-1
    Paul Hunter def. Allister Carter 5-4
    Stephen Hendry MBE def. Robert Milkins 5-3
    Jimmy White MBE lost to Ian McCulloch 4-5
    Alan McManus lost to Nigel Bond 4-5
    Ricky Walden lost to Stephen Maguire 3-5
    Andy Hicks lost to Neil Robertson 3-5 (Robertson - mój nowy idol :P)
    David Grey lost to Joe Perry
    Marco Fu def. Barry Hawkins 5-4
    Michael Judge def. Marcus Campbell 5-4

    I znowu niespodzianka - Doherty przegrywa z Wattaną!! Poza tym męczył się wczoraj okrutnie Hunter. Przegrywał już 3-4, ale ostatecznie udało mu się pokonać rywala wygrywając dwa frame'y z rzędu. Wczoraj też zasłynęła sędzina, pani Michaela. Czym? - zapytacie?? Ano tym, że nie nakazała powtórki frame'a kiedy wszyscy już zasypiali, łącznie z zawodnikami :P A mi tam się podobało, było nawet zabawnie, niestety to właśnie Ronnie wpakował niebieską bilę do narożnej (kto widział ten wie, kto nie widział - trudno, nie chce mi się pisać :P). Nie przeszkodziło mu to jednak wygrać meczu.

    Jutro już 1/8 finału a dzisiaj dokończenie rundy drugiej (trzeciej). Plan gier na dzisiaj:

    14.00
    Walden - Maguire
    Fu - Hawkins
    Judge - Campbell
    Po zakończeniu tychże
    Hendry - Milkins (szlagier)
    White - McCulloch (Boże chroń nas przed transmisją z tego meczu!!)
    McManus - Bond (nie wiem co byłoby gorsze: White - McCulloch, White - McManus czy McCulloch - McManus - dla niekumatych: cała trójka gra baaaaarrrdzooooo woooolllnoooooo)
    20.45
    Ebdon - Jogia
    Selby - Fernandez

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A mi tam się podobało, było nawet zabawnie
    Przemas Kruk sie troche denerwowal, ze pani sędzina nie przerywa tego frame'a, a ja sie cieszylem. Widze, ze nie jeden:). Zawsze chcialem, by choc raz dali zawodnikom dluzej pograc w takiej sytuacji. "Male gierki", to jedna z tych rzeczy, ktore najbardziej lubie w snookerze:)

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja sie cieszylem
    Brawo dla tego pana :D Moja mama wczoraj prawie umierała grożąc sędzinie skręceniem karku, a ja tylko krzyczałam: "Romek! Romek! Romek!" :P

    PS. W ciągu ostatniej godziny doszłam do wniosku, że jednak co nasze forum to nasze :) Żadne tam gazetowe badziewia, gdzie nikt nie słucha co masz do powiedzenia :/ U nas jest jednak najfajniej, a przecież też różnimy się opiniami. Zaraz powiecie, że późno doszłam do takiego wniosku, ale lepiej późno niż wcale :P Kurde, wzruszyłam się :P:P:P

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Widze, ze od wczoraj na forum gazety przybylo bardzo duzo postow. Mam takie wrazenie, ze Kasia działałaś na dwóch frontach(2nicki);). Jesli chodzi o tego typera to w zupełności się z Tobą zgadzam. Nie mam pojęcia czemu oni sie tam tak upieraja. Zobaczymy jak Gawronce pojdzie zliczanie punktow. Pewnie w tego typera co teraz jest, tez sie pobawie:), ale to juz nie to

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sasu, zaczynam podejrzewać że olewasz moje posty :P Wyraźnie napisałam godziny kiedy grają akurat oni :D
    O co Ty mnie podejrzewasz, czytam wszystkie :). Chodziło mi o to kiedy będą grane te dwa konkretne mecze: Hunter-Davis i Ronnie-Dott. Myślałem, że już dzisiaj będą i je przegapie. Jutro powinno się w zasadzie siedzieć cały dzień przed Eurosportem, bo będzie na przemian tenis kobitek, mężczyzn i snooker :).

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, ze od wczoraj na forum gazety przybylo bardzo duzo postow. Mam takie wrazenie, ze Kasia działałaś na dwóch frontach(2nicki)
    blad ta druga to JA:D nawet sie nie umawialysmy niestety wychodzilo pozniej ze razem odpowiadalysmy na na tego samego posta i na dodatek podobnie:/ Troche glupio wyszlo ale to na 100% nie bylo zamierzone.

    Tez jestem ciekawa jak Gawronka bedzie radzic z tymi "ulatwieniami" jakie sobie sprawila. Chcialam dobrze ale skoro nie chca posluchac porady bardziej doswiadczonej (typerowo) to nie.

    ps a skoro sie zgadzasz z nami co do tego typera to moglbys sie tez odezwac a nie pozostawiac 2 biedne kobiety same sobie;)

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biaggi, a jaki masz nick na forum gazetowym? (jeśli wolno spytać :P).

    PS. Sasu, przepraszam, już rozumiem o co Ci chodziło :P

    plan gier na czwartek:
    14.00
    Davis - Hunter
    Robertson - Perry
    Fu - Judge

    POtem:
    Selby lub Fernandez - Ebdon lub Jogia
    Hendry - McCulloch
    Bond - Maguire

    20.45
    O'Sullivan - Dott
    Wattana - Lee

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Tamte forum tylko czytam, a nick mam prawie taki sam jak Email:). Co do pomyslu typera, to po przeczytaniu odpowiedzi nie bede nikogo(Rigel) przekonywal. Zreszta to troche jak kopanie sie z koniem:). Ide ogladac Ebdona, no chyba, ze zaraz zasne przy jego grze;). A tak powaznie to Ebdona lubie

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no chyba, ze zaraz zasne przy jego grze
    Ja usnęłam :P Teraz żałuję, bo mój wypatrzony Jogia dał czadu wczoraj. Aga mówi, że prowadził już 4-3. Niestety, wyszedł najprawdopodobniej brak doświadczenia, pewnie kamery też mu nie pomogły, no i to, że gra ze świetnym Ebdon też zapewne nie. Jak się okaże, że miałam do niego nosa jak do Nadala (który notabene wtopił ostatnio luzersko :P) to kupię sobie szklaną kulę i zacznę na tym zarabiać :P:P:P (chociaż i tak nie mam takiego nosa jak wiadomo kto :D). Zaraz dodam wczorajsze wyniki na górze.


    Runda trzecia (a właściwie to już czwarta :D)

    Ronnie O’Sullivan def. Graeme Dott 5-3
    Mark Selby def. Peter Ebdon 5-3
    James Wattana def. Stephen Lee 5-1
    Steve Davis OBE lost to Paul Hunter 1-5 :D
    Stephen Hendry MBE lost to Ian McCulloch 3-5 :(:(:(:(:(:(:(:( ogłaszam żałobę narodową :(:(:( Stephen prowadził już 1-3 i od tamtej pory nie wygrał żadnego frame'a :(:(:(
    Nigel Bond lost to Stephen Maguire 1-5
    Neil Robertson lost to Joe Perry 3-5 a Neil prowadził już 3-1 :(
    Marco Fu lost to Michael Judge 1-5

  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kasia

    Mogę wiedzieć skąd czerpiesz najnowsze wyniki ze snookera?? Bardzo prosiłbym o jakiś odnośnik do strony ;)

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2004
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja czerpię stąd:

    http://www.worldsnooker.com/snooker_...ix04/stats.asp

    wprawdzie są średnio aktualne, ale starają się ;).

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Zanim pojechalem na sale Stephan dosc latwo prowadzil. Kurcze szkoda, ze tego nie wygral. Wlasciwie to przegrali wszyscy na jakich stawialem, no oprocz Huntera. Oby tylko Ronnie stanal na wysokosci zadania i wygral ten trwajacy mecz

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    James Wattana vs Stephen Lee
    Przez przegraną Lee 1:5 z Wattaną przegrałem kupon na zakładach. Tylko ten mecz mi nie wszedł !! :/

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ćwierćfinały
    Ronnie O’Sullivan def. Mark Selby 5-0
    James Wattana lost to Paul Hunter 0-5
    Ian McCulloch def. Stephen Maguire 5-2
    Joe Perry lost to Michael Judge 1-5

    Dlaczego Romek i Snookiereczek spotykają się już w półfinale???? Ja dzisiaj stawiam na nich właśnie, chociaż Wattana ostro sobie poczyna i tu można się wszystkiego spodziewać. W dolnej części drabinki czeski film, hmmm... chyba McCulloch (uśpi Stephena) i Judge (wiem że to szaleństwo :P).

    Plan gier:
    14.00
    Ian McCulloch vs Stephen Maguire
    Joe Perry vs Michael Judge
    19.45
    Ronnie O’Sullivan vs Mark Selby
    James Wattana vs Paul Hunter

    (kurde, czy ja dobrze godziny podaję???? głupieję z tymi różnicami czasu... ok, sprawdziłam i chyba dobrze :))

    Ramzes, proszę bardzo:
    http://www.globalsnookercentre.co.uk Wyniki są nawet bardziej na bieżąco niż na wheelsinmotion, tyle że tam są podane ilości punktów w każdym framie. Aha, i ręcznie odświerzać trzeba :P

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Głęboko martwię się o Hendry'ego. Już nie pierwszy raz daje dowód tego, że jego legendarna psychika rozsypała się w drobny mak. W zeszłym roku w Sheffield obił McCullocha tak brutalnie, że wczoraj nie można było raczej mieć wątpliwości, kto tu wygra. Niestety jeszcze raz okazało się, że snooker to gra wielce nieprzewidywalna, tym sposobem Ianowi upiekło się niesamowicie, bo do finału ma właściwie spacerek. Jakaż sprawiedliwość jest na świecie, że finał będzie miał miejsce już w półfinale ? Toć to niesymetryczne aż, żeby Hunter miał nie wejść do decydującej batalii o tytuł, a pewnie nie wejdzie .
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Szkoda, ze graja tylko do 5 wygranych "frejmów". Liczylem, ze czym wazniejsze mecze tym tych partii bedzie wiecej. A tak to jeszcze 22 nie ma, a juz po zabawie

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe, wiecie co, obstawianie snookera idzie mi 100x lepiej niz tenisa :P Dlaczego ja nie poszlam do buka z tym Judgem??????

    Zatem tak, plan na jutro wygląda następująco:
    McCulloch - Judge (o 17.00 na ES)
    Hunter - O'Sullivan (o 20.00 na ES)

    I wiecie co?? Zdaze wrocic z wykladow na Snookiereczka i Romka!!!!!!!!! Nawet jak nie zdaze na wczesniejszy pociag to ominie mnie zaledwie pol godzinki transmisji :D Tylko nie mam bladego pojecia za kim trzymac kciuki :(

    A obstawiam Ronniego i Judge, to tak zeby bylo ciekawiej. Od polfinalow to powinni grac systemem kazdy z kazdym :P Bo to nie fair zeby jakis McCulloch czy Judge byli w finale podczas gdy albo Ronnie albo Paul pojada do domu :(

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja kibicuje jutro Hunterowi, ale ciężko mu będzie wygrać . Ronnie powoli zaczyna mi przypominać Federera. Podobnie dominują nad innymi graczami i mają podobną łatwość gry, choć tenis i snooker to tak różne dyscypliny :). Dobrze, że chociaż trochę emocji bilardowych jest ostatnio, bo na tenisie w tym tygodniu to głównie ziewałem :).

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    British Open czas zaczac:). Faworyci ci sami co zwykle, ciekawe jak ten turniej sie potoczy. Od 14.00 pierwsza relacja Eurosportu.


  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    British Open czas zaczac:). Faworyci ci sami co zwykle, ciekawe jak ten turniej sie potoczy. Od 14.00 pierwsza relacja Eurosportu.
    Nareszcie:)
    Jakkolwiek by nie bylo faworyt jest jeden - Ronnie. Mam jednak cihca nadzieje, ze nie wygra wszytskiego co tylko mozliwe, bo to sie nudne zrobi;)

    Jak zwykle stawiam na stara kadre: Hendry, Davis, White... no i faworyt moj i mojej malzonki: Hunter. Moze jakis new images z wlosow..?:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra, dzis wreszcie snooker na Eurosporcie, nie wiem co to sie stalo ze pokazuja runde kwalifikacyjna, ale plakac z tego powodu nie bede :P Zatem tak, full drabinka bedzie jak juz kwali dobiegna konca. A teraz bedzie tak:
    gracz czekajacy na przeciwnika mecz wylaniajacy go (przeciwnika)

    Stephen Hendry MBE vs. Robert Milkins - David Roe
    Alan McManus vs. Allister Carter - Bjorn Haneveer
    David Gray vs. Barry Pinches - Nigel Bond
    John Higgins vs. Drew Henry - Mark Davis
    Peter Ebdon vs. Joe Perry - Barry Hawkins
    Steve Davis OBE vs. Gerard Greene - Stuart Bingham
    Graeme Dott vs. Michael Holt - Dave Harold
    Paul Hunter vs. Ian McCulloch - Shaun Murphy
    Mark Williams MBE vs. Joe Swail - Joe Jogia
    Chris Small vs. Anthony Hamilton - Mike Dunn
    Jimmy White MBE vs. Tony Drago - Ding Junhui
    Matthew Stevens vs. Stephen Maguire - Neil Robertson
    Ken Doherty vs. Quinten Hann - Ryan Day
    Marco Fu vs. Dominic Dale - Andy Hicks
    Stephen Lee vs. Mark King - Mark Selby
    Ronnie O'Sullivan vs. John Parrott MBE - Jamie Burnett

    Wiecie co, zeby tak Parrott musial w kwali grac... No i wreszcie mamy mozliwy final O'Sullivan - Hunter :D Moje wymarzone polfinaly: Romek - Mateusz i Pawelek - Stefan :P

    Snooker na Eurosporcie:
    poniedzialek: 14.00-17.00 live
    19.55-23.00 live
    wtorek: 9.30-12.00
    14.00-17.00 live
    20.00-23.00 live
    środa: 15.45-18.00 live
    23.30-?
    czwartek: 15.45-18.00 live
    20.00-23.00 live
    piatek: 10.30-12.00
    15.00-18.00 live
    20.00-23.00 live
    sobota: 15.45-18.00 live
    19.30-22.30 live
    niedziela: 13.00-13.45 live
    15.45-17.00
    18.00-21.00 live

    Jutro w okolicach 14.00 gra Ronnie wiec zapewne jego mecz zobaczymy, jak skonczy to pewnie Stevens (tak ja stawiam oczywiscie), a wieczorem... hmmm... pewnie White albo Ebdon, cokolwiek by to nie bylo, nudy :P

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1/16

    Stephen Hendry MBE vs. Robert Milkins
    Alan McManus vs. Allister Carter
    David Gray vs. Barry Pinches - Nigel Bond
    John Higgins vs. Drew Henry - Mark Davis
    Peter Ebdon vs. Barry Hawkins
    Steve Davis OBE vs. Stuart Bingham
    Graeme Dott vs. Michael Holt
    Paul Hunter vs. Shaun Murphy
    Mark Williams MBE vs. Joe Jogia
    Chris Small vs. Anthony Hamilton
    Jimmy White MBE vs. Ding Junhui
    Matthew Stevens vs. Stephen Maguire
    Ken Doherty d. Quinten Hann 5-1
    Marco Fu lost to Andy Hicks 2-5
    Stephen Lee d. Mark King 5-4
    Ronnie O'Sullivan vs. John Parrott MBE 5-2

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Snooker - drabinka

    Zapraszam
    Ruszył dział snooker, wypowiedzcie się na temat prezentacji wyników.
    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49021


  24. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hihihi, troche sciagniete z Global Snooker Center :P ale mi sie tak podoba :)

    Kurde, a tu sie tak wszyscy tenisem interesuja, ze nikt nawet wyniku nie zapodal :P Ja juz dawno zrezygnowalam z podawania wynikow, bo widze ze to nie ma sensu :( Nikt tu nie chce dyskutowac o snookerze :(

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Hihihi, troche sciagniete z Global Snooker Center :P ale mi sie tak podoba :)

    Kurde, a tu sie tak wszyscy tenisem interesuja, ze nikt nawet wyniku nie zapodal :P Ja juz dawno zrezygnowalam z podawania wynikow, bo widze ze to nie ma sensu :( Nikt tu nie chce dyskutowac o snookerze :(
    Mam nadzieje to zmienic...:) Moze mi Kasia chcesz pomoc w tym na poczatek?:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  26. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    148 break

    Hej, co sądzicie o 148 punktowym breaku? Na stole leży 147 więc wszystko ponad to, to punkty z błędu przeciwnika. Aż dziw, że na rekord trzeba było tyle czekać.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Hej, co sądzicie o 148 punktowym breaku? Na stole leży 147 więc wszystko ponad to, to punkty z błędu przeciwnika. Aż dziw, że na rekord trzeba było tyle czekać.
    Nie bardzo Cie rozumiem...jak dlugo czekac?? Ponad 147 punktow we frame'ie bylo zdobywane juz dawniej wiec co w tym takiego dziwnego?
    Poza tym skad 1 punkt?? Za faul jest conajmniej 4 punkty... :)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bardzo Cie rozumiem...jak dlugo czekac?? Ponad 147 punktow we frame'ie bylo zdobywane juz dawniej wiec co w tym takiego dziwnego?
    Oj, w profesjonalnych rozgrywkach nie było nigdy takiego break'a. 147 zdarzyło się kilka razy, ale 148 i więcej nigdy.
    Poza tym skad 1 punkt?? Za faul jest conajmniej 4 punkty... :)
    Prawdopodobnie po faulu biała bila znalazła się w pozycji snooker, sędzia wtedy ogłasza wolną bilę. Następny zawodnik ma prawo wyboru bili rozgrywanej (wybrana została brązowa, ale traktowana jako rozgrywana za jeden punkt).

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Oj, w profesjonalnych rozgrywkach nie było nigdy takiego break'a. 147 zdarzyło się kilka razy, ale 148 i więcej nigdy.
    Zdarzylo sie zdarzylo...jak tylko znajde to info to Ci tutaj dam:)
    Prawdopodobnie po faulu biała bila znalazła się w pozycji snooker, sędzia wtedy ogłasza wolną bilę. Następny zawodnik ma prawo wyboru bili rozgrywanej (wybrana została brązowa, ale traktowana jako rozgrywana za jeden punkt).
    No widzisz. Wybral brazowa ale otrzymal 4 punkty za faul, wbijajac brazowa jako freeball dostal 1 - lacznie 5 punktow. Czyli jego break tak po prawdzie wyniosl 143 + 5. gdzies mu sie 2 czarne nie wbily ;)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  30. Powrót do góry    #120
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdarzylo sie zdarzylo...jak tylko znajde to info to Ci tutaj dam:)
    Czekam na info... tymczasem zajrzyj tutaj:
    http://www.laboremus.no/snooker/plr/records.shtml
    No widzisz. Wybral brazowa ale otrzymal 4 punkty za faul, wbijajac brazowa jako freeball dostal 1 - lacznie 5 punktow. Czyli jego break tak po prawdzie wyniosl 143 + 5. gdzies mu sie 2 czarne nie wbily ;)
    Racja, pisałem inaczej? ;)

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    http://www.laboremus.no/snooker/plr/records.shtml
    Dzieki bardzo - nie znalem tej stronki:)

    Racja, pisałem inaczej? ;)
    Nie, ale
    Hej, co sądzicie o 148 punktowym breaku? Na stole leży 147 więc wszystko ponad to, to punkty z błędu przeciwnika. Aż dziw, że na rekord trzeba było tyle czekać.
    Te slowa uznalem jako 147 + 1 i o to mi caly czas "loto";) Najwaznieszje, ze sie zrozumielismy:D
    I byle do soboty:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A o turnieju to nikt nie napisze? :P Tyle juz sie zdazylo przeciez wydarzyc!! Hunter nie odpadl w pierwszej rundzie :P Podobnie Dott :D David Gray wbil maxa, a White sie pochorowal i przegral 0-9 :( A wlasciwie skeczowal (lol) po 7 frejmie :( Hicks wygral z Dohertym :[ Parrott w tym tygodniu tez szczesliwiej, ostukal Fu 9-3 :(

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O'Sullivan czy Maguire oto jest pytanie. Ja osobiście jestem za Szkotem. Ale wynik jak na razie 4:3 dla Ronniego. PS Kiedy Ronnie ściął włosy?

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Szkoda, ze taki pojedynek juz mamy w 1/16. Maguire jest w swietnej formie i na pewno zaszedlby daleko w tym turnieju, a tak trafil na Ronniego i nie wyobrazam sobie odpadniecia O'Sullivana, chociaz patrzac na ostatni mecz obu panow mam sporo obaw. Nie ma co ukrywac, ze bez Ronniego w dalszych rundach, UK Championship nie bedzie juz tak ciekawy. Duzo teraz mamy snookera i wlasciwie dopiero zaczyna sie kolejny turniej, a juz tylu dobrych zawodnikow odpadlo. Fajnie, ze w tych zawodach pierwszy mecz "telewizyjny" gra sie do 9 wygranych frajmow.

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ronnie wtopił!!!!!!!!!!!!

    Aaaaaaaaaaaaa, trzymajcie mnie!!!!!!!!! Ogladalam tenis i nie mialam czasu zainteresowac sie wynikiem meczu Ronniego, a tu sie okazuje ze wtopil i to 6-9 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

    No ale za wlosy ogromny plus, tylko zeby sie nie okazalo ze razem z wlosami w dal odeszlo tez troche umiejetnosci :P Przydaloby sie zeby jeszcze to samo co Romek zrobil Paul :D

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie znałem wyniku tego meczu, ale może to i lepiej bo sobie obejrzałem mecz od stanu 5-5 z odtworzenia i było trochę emocji. Ronnie mnie zaskakuje. Po mistrzostwach i pierwszym turnieju tego sezonu byłem pewien, że będzie dominował przez resztę roku, a tu takie wpadki. Oczywiście te dwie ostatnie porażki są nie tylko wynikiem większej niż zazwyczaj liczby popełnianych przez niego błędów, ale również świetnej gry Stephena Maguire.

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ja sie ciesze, ze Ronnie odpadl. Jego zachowanie sie przy stole (batonik sic!) mowil tylko jedno: "jestem cwaniakiem" - i ciesze sie, ze Maguire po raz 2 w ciagu 2 tygodni odprawil mistrza z kwitkiem. Moze da mu to do myslenia...
    Tymczasem Maguire'a czeka teraz Steve Davis - czyli moj ulubieniec z lat 80-tych:D Licze, ze Steve zacznie przezywac druga mlodosc i gladko, ruchem jednostajnie przyspieszonym uda sie prosto do finalu :D

    Teraz czekam, az Paul Hunter zetnie wloski;)

    P.S. pytanie do osob interesujacych sie Snookerem - czy chcialibyscie, aby na forum zostal utworzyony osobny dzial poswiecony snookerowi??
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Myślę, że utworzenie osobnego działu nie ma większego sensu, no chyba, że więcej osób zaczęłoby o snookerze pisać. Ronnie ściął włosy i wygląda teraz jak profesor:). Wczoraj było już widać, ze mocno się koncentruje, ale na Maguire’a to nie wystarczyło. Ostatnio O'Sullivan wypowiadał się, że widzi w Stephenie przyszłego mistrza świata. Cos w tym jest, bo chłopak gra rewelacyjnie. Davisa też lubię oglądać, szczególnie na jego odstawne, ale na wygranie tego meczu większych szans nie ma.

    ps. Hunter niech sie na łyso zetnie jak Boruc:)

  39. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz czekam, az Paul Hunter zetnie wloski
    Z ust mi to wyjąłeś :P

    P.S. pytanie do osob interesujacych sie Snookerem - czy chcialibyscie, aby na forum zostal utworzyony osobny dzial poswiecony snookerowi??
    No ba :P Z tym, ze, jak pisze Biaggi, troche malo osob wypowiada sie w kwestii snookera. A z drugiej strony, moze po prostu zbyt malo osob wie, ze taki watek w ogole istnieje. Dlatego, jezeli zakladac osobny dzial, to moze najpierw na probe, chociaz ja raczej czarno to widze :(

  40. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Oki... w takim razie zrobimy probe, zobaczymy jak to bedzie.

    Qrde - teraz patrze na Peter'a Ebdona i stwierdzam, ze jest bardziej lysy niz byl...czy to rok tracenia wlosow u snookerzystow?:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ebdon ma takie zagrania, że chyba od nich wyłysiał. W ogóle dzisiaj nienajlepsze mecze zostały wybrane do transmisji. Dott z Hicksem i Ebdon z Lee dostosowują się chyba do holenderskich zawodów. Za to Ricky Walden bardzo mi się podoba. Szczególnie jego dynamika oddawania uderzenia. Nie czeka i nie przymierza godzinami tylko stuka jedną po drugiej. Życzę mu najlepszego przeciwko Johnowi Parrotowi. Rutyna w tym turnieju już nieraz legła w gruzach.

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-08-2003
    Postów
    1,768
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najpierw Ronnie, teraz Paul :( Ale coz to byl za frejm!! Ten ostatni oczywiscie :D Juz wydawalo mi sie ze Paul zlapal wiatr w zagle kiedy zaczal doganiac Cartera, no a potem to nieszczesliwe zagranie!! Zreszta jego mina po nim mowila wszystko. Carter chyba odetchnal z ulga ;) Po tym jak poodpadali wszyscy moi faworyci nie pozostaje mi nic innego jak trzymac kciuki za Cartera, ktorego swoja droga tez lubie :D Aaa, no i jest jeszcze Kropek :)

  43. Powrót do góry    #133
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu Ebdon z Lee przedłużają, na szczęście dzisiaj bardziej to wynika z taktyki i z ustawiania snookera niż z pomyłek.

  44. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    3 turniej w tym sezonie... i po raz kolejny juz do ciwercfinalu brakuje czolowych zawodnikow. Nie wiem z czego to wynika...ale zauwazylem, ze na tych stolach (????) wystepuje bardzo duza ilosc kick'ow. Praktycznie nie ma frame'a, w ktorym ktos nie trzasnalby kick'a...dziwne to jest...

    Nie ma Hunterka, nie ma Hendry'ego, Ronniego...White'a, Higgins'a... Na szczescie jest jeszcze dwoch zawodnikow, nie ukrywam moich ulubiencow z dawnych lat: Davis i Parrott. Mam nadzieje, ze Steve pokona Maguire'a a pomoze mu doswiadczenie (niemale hehe :P)..a John...poradzi sobie:) Licze na przebudzenie dinozaurow :D:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  45. Powrót do góry    #135
    Początkujący
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś cynk dlaczego Nasi słabo grają w Holandii? Jeśli jest to turniej tzw. amatorski to grają w nim tylko amatorzy, a więc wszyscy mają równe szanse. Dlaczego przegrywamy? Daje link do wyników i tabel. Zapoznajcie się i wypowiedzcie.

    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=10&k1_id=138&k2_id=395&dzial_id= 1309&news_id=49689

    Ja też bym chciał oglądać Polaków w Welsh albo Irish Open, ale niestety przegrywamy w zawodach amatorskich. :(

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •