Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 227

Wątek: Skoki - newsy, ciekawostki, plotki

  1. Powrót do góry    #91
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tam martwy
    mozna by cos wymyslic...tylko chwilowo nie wiem co:-) chyba tylko zaczac typera letniego:P

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    ciężko się teraz czymkolwiek podniecać, w prasie neoi ma żadnych informacji dotyczących anszych orłów, nawet z zycia prywatnego :p chyba wszystkim przejawia się to iż polska wchodzi do UE, dziennikarze jakby znormalnieli, no ale do BILDA się nie załapią :D kiedy się sezon letni zaczyna? bo już czuć jakiś głód do skoków

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    ciężko się teraz czymkolwiek podniecać, w prasie neoi ma żadnych informacji dotyczących anszych orłów, nawet z zycia prywatnego :p chyba wszystkim przejawia się to iż polska wchodzi do UE, dziennikarze jakby znormalnieli, no ale do BILDA się nie załapią :D kiedy się sezon letni zaczyna? bo już czuć jakiś głód do skoków
    No przecież Boski Apollo do Euro parlamentu kandyduje :)

  4. Powrót do góry    #94
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Roberto, ja mam nadzieje ze zartujesz:D
    bo ja nie na czasie jestem i nie wiem co sie dzieje:P

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto, ja mam nadzieje ze zartujesz:D
    bo ja nie na czasie jestem i nie wiem co sie dzieje:P
    http://www.skokinarciarskie.pl/newsy....php?news=1633

    Miłych koszmarów nocnych :P

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tajner, kandyduje do Parlamentu Europejskiego z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Okręgu Śląskim (chociaż, w wywiadzie dla Super Expressu, powiedział: "Żaden ze mnie rolnik, a i do tej partii nigdy nie należałem.").
    skokinarciarskie.pl

    He He :p
    Widać podejście naszych kandydatów do polityki.
    Nie znać się na niczym i jeszcze bezczelnie kandydować do PE :p
    widać Polo chce pójść w ślady Kojonkoskiego i mu dorównać.

    No to narazie wsród kandydatów same orły na czele z Tajnerem, Hołowczycem i Kubackim.

    I tak na marginesie:
    Jak podała Polska Agencja Prasowa, Tajner znalazł się na drugim miejscu tej listy, za prezesem Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych - Władysławem Serafinem.
    skokinarciarskie.pl

    Tajner Władkowi niedorówna :p
    W końcu Serafin to chłop z mojego miasta :D

    Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #97
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A może ktoś z forum by pokandydowal sobie do PE? Mysle ze wielu forumowiczow zna sie lepiej na polityce niz Apollo. A swoja droga nawet kandydowanie mu nie pomoze dorownac do Kojonkowskiego, bo z Tajnera to zapewne taki sam polityk jak i trener, jesli nie gorszy:)

  8. Powrót do góry    #98
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No przecież Boski Apollo do Euro parlamentu kandyduje :)
    Wolę jego niż np. Kwiatkowskiego :P że o innych kandydatach nie wspomne

  9. Powrót do góry    #99
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    SYNDROM WYPALENIA?!

    Tak walsnie to uslyszalam w radio. Sven Hannawald cierpi na syndrom wypalenia. Niby przebywa w jakiejs specjalistycznej klinice, ale nikt nie wie gdzie ta klinika jest, ani w jaki sposob leczy się ten syndrom...
    Podobno nie radził siobie z dziennikarzami i presją kibców:)

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tak walsnie to uslyszalam w radio. Sven Hannawald cierpi na syndrom wypalenia. Niby przebywa w jakiejs specjalistycznej klinice, ale nikt nie wie gdzie ta klinika jest, ani w jaki sposob leczy się ten syndrom...
    Podobno nie radził siobie z dziennikarzami i presją kibców:)
    Bardzo prawdopodobne. Wierze w coś takiego i boję się, czy aby w niedługim czasie uprawianie zawodowo sportu nie będzie graniczyło z utrata zdrowia lub groziło jakimiś zaburzeniami psychicznymi.

    Póki są wyniki jest wszystko wporzadku. Gorzej, gdy danemu zawodnikowi nie idzie.
    I ciągle się dziwie jak z tym wszystkim radzi sobie dzielnie Małysz.
    Myśle, że presja kibiców na wynik Małysza jest lub była zdecydowanie wieksza niż na Svena.
    w Niemczech zawsze są jacyś zmiennicy - Speath, Uhrmann tymczasem w Polsce długo długo nic.

    A tak wogóle to ciekawe co słychać u naszych dzielnych orłów:d
    Czy nasi reprezentacji będa startowali w letniej GP, a jeśli tak to którzy ?
    Trzymam kciuki i zycze naszym skoczkom lepszego sezonu niż poprzedni. Może w końcu zacznie deptać po piętach Adamowi Mateusz Rutkowski ?
    Zobaczymy ;)

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Bardzo prawdopodobne. Wierze w coś takiego i boję się, czy aby w niedługim czasie uprawianie zawodowo sportu nie będzie graniczyło z utrata zdrowia lub groziło jakimiś zaburzeniami psychicznymi.

    Póki są wyniki jest wszystko wporzadku. Gorzej, gdy danemu zawodnikowi nie idzie.
    I ciągle się dziwie jak z tym wszystkim radzi sobie dzielnie Małysz.
    Myśle, że presja kibiców na wynik Małysza jest lub była zdecydowanie wieksza niż na Svena.
    w Niemczech zawsze są jacyś zmiennicy - Speath, Uhrmann tymczasem w Polsce długo długo nic.
    Nie no nie przesadzajmy, wystarczy mieć dystans do tego co się robi i nie utożsamiać wyników sportowych z sensem życia. Małysz nigdy nie wpadnie w takie coś bo nawet jeśli czuje stres i tym podobne rzeczy to jakoś zawsze widać u niego dystans do tego co robi. Jak sam mówi; "chce tylko dobrze skakać". Jak przestanie dobrze skakać to znajdzie sobie inną drogę życiową i w niej się zacznie realizować.

    A Sven już dawno powinien był się leczyć na zaburzenia układu nerwowego. Te same które doprowadziły go do anoreksji :P Z resztą po jego reakcjach w przypadku wygranych było widać jak straaaasznie wiele taka wygrana dla niego znaczy. Tak jakby właśnie wygrywanie stanowiło jego jedyny cel w życiu.

    Chociaż jak tak sobie pomyśle to w historii skoków Sven nie jest jedynym który ze szczytów zleciał na dół w objęcia paranoi ;) Od lat osiemdziesiątych znalazło by się kilku mistrzów którzy kończyli w alkoholu, itp.

    Jacyś delikatni ci skoczkowie :P

  12. Powrót do góry    #102
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ploty:)

    1.Fin Hannu Lepistoe został nowym szkoleniowcem drużyny włoskich juniorów.

    hmmm będą następcy Roberto Cecona?;)

    2.Małysz nie ma już w uchu kolczyka:D

    czy teraz bedzie lepiej i dalej skakał? zmniejszył przecież swój cięzar:P

    3.Malysz testuje nowe narty.To pewnie po to by skakac jeszcze dalej:)

    4. Tajnerek otrzymał propzycje objecia posadę kierownika Katedry Sportów Zimowych na śląskiej uczelni.

    5.Apollo jest na 2 miejscu listy PSL do Parlamentu Europejskiego.


    to tyle co mi sie wyszukało na onecie;)
    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2.Małysz nie ma już w uchu kolczyka:D
    Nareszcie w locie nie będzie go już znosiło na lewą stronę :D

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    2.Małysz nie ma już w uchu kolczyka:D
    Nareszcie w locie nie będzie go już znosiło na lewą stronę :D
    ojej ale aerodynamika... przeciez dziura w uchu oozostala, bedzie przeplyw powietrza, brak noszenia... Adam cos ty zrobil??!! :D

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam Malysz kupil dzialke budowlana w Zakopanym nieopodal Wielkiej krokwi na ktorej ma zbudowac dom. Ceny dzialek w tamtej okolicy dochodza do 100 $ za m2.

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Adam Malysz kupil dzialke budowlana w Zakopanym nieopodal Wielkiej krokwi na ktorej ma zbudowac dom. Ceny dzialek w tamtej okolicy dochodza do 100 $ za m2.
    Przecież nie tak dawno dom budował :p
    Może to już dla córki ?

    A tak na serio to nie wypominajmy Adasiowi, bo w końcu na swoje pieniądze bardzo ciężko zapracował ;)

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A tak na serio to nie wypominajmy Adasiowi, bo w końcu na swoje pieniądze bardzo ciężko zapracował ;)
    Bardzo ciężko to pracują ludzie w dzisiejszych czasach zwłaszcza w firmach prywatnych czy wielkich marketach, po kilkanaście godzin dziennie za minimalną stawkę i bez nadgodzin a nie Adaś którego jedynym zadaniem jest wykonać kilkaset skoków w trakcie sezonu :P

    Ale faktycznie wypominać mu nie musimy bo i tak nie jeden z nas by się z nim chętnie zamienił ;)

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Goldberger nie daje za wygraną

    Austriacki skoczek narciarski Andreas Goldberger zapowiedział w niedzielę kontynuowanie kariery sportowej.

    31-letni zawodnik poinformował, że mimo niepowodzeń w ostatnim sezonie, czuje się bardzo dobrze, nie brakuje mu ochoty i motywacji do skakania.

    "W sezonie 2004/05 na pewno pojawię się na skoczni" - podkreślił "Goldi", który ostatnio przez tydzień wypoczywał w Tunezji.
    za onet.pl

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    za onet.pl
    Eeee ja mam coś ciekawszego :P

    http://sport.onet.pl/932478,wiadomosci.html

    Czyli walka z latawcami się rozpoczęła i nie będe jakoś specjalnie zdziwiony gdy okaże się, że w najbliższym sezonie padnie kilka zaskakujących wyników.

  20. Powrót do góry    #110
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    w tym artykule co zapodał ROBERTO
    pisza ze nasi skoczkowie nie powinni miec problemow
    z osiagnieciem wagi= 52kg

    jak dla mnie to moze oni schudnac troszke powinni
    zgubic pare kg
    to moze by zaczeli skakac
    na odpowiednim poziomie


    A co do Sigurda
    3 kilo nie jest tak ciezko przytyć:P

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak to sie liczylo? Wzrost przez wage czy wage przez wzrost i cos tam jeszcze??:P:P

    Ej no co sie dzieje, jak wchodze do watkow, to jestem zalogowana jako ! i nawet gdybym chciala popracowac jako moderatorka to ni moge :(

  22. Powrót do góry    #112
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Plotki:P

    za onet:

    1. Sven Hannawald wraca do zdrowia (syndrom wypalenia minął) jednak: "29-letni Niemiec nie wystartuje jednak w najbliższym sezonie. Na razie nie wiadomo, kiedy "Hanni" wróci na skocznię."

    ehhh szkoda, i kogo ja bede przed tv podziwiac?:P

    2.Skazano na 10 miesięcy więzienia w zawiasach na 2 lata byłego olimipjczyka Wojciecha F. za znecanie sie nad kobieta...

    3.Henning Stensrud, zawodnik reprezentacji Norwegii, złamał obojczyk - upadł na treningu

    4.PZN szuka dyrektora generalnego.
    " Będzie to osoba z zewnątrz, nie związana ze środowiskiem narciarskim, niezależna, pełniąca funkcje menedżerskie. Dyrektor generalny będzie odpowiadał za realizację wszystkich zadań związku. Obok niego pojawią się dyrektor sportowy i szef do spraw marketingu"

    5. Apollo Tajner nie moze poidjąc decyzji czy obejmie stawnisko dyrektora sportowego, bo czeka na wyniki wyborów do PE.


  23. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Sven Hannawald wraca do zdrowia (syndrom wypalenia minął) jednak: "29-letni Niemiec nie wystartuje jednak w najbliższym sezonie. Na razie nie wiadomo, kiedy "Hanni" wróci na skocznię."
    Szkoda, bo mimo, ze nielubiłem tego zawodnika, to jednak był on barwną postacią skoków narciarskich.
    Życze szybkiego powrotu na skocznie :)

    2.Skazano na 10 miesięcy więzienia w zawiasach na 2 lata byłego olimipjczyka Wojciecha F. za znecanie sie nad kobieta...
    Na to się zanosiło od jakiegoś czasu.
    Mimo, ze pan Wojciech zarzekał się, że jest niewinny, to jednak wygrała w tym sporze znęcana kobieta :p
    Szkoda, że tak się to potoczyło, bo jednak były olimpijczyk w więzieniu to niecodzienność...

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    za onet:

    1. Sven Hannawald wraca do zdrowia (syndrom wypalenia minął) jednak: "29-letni Niemiec nie wystartuje jednak w najbliższym sezonie. Na razie nie wiadomo, kiedy "Hanni" wróci na skocznię."

    ehhh szkoda, i kogo ja bede przed tv podziwiac?:P

    2.Skazano na 10 miesięcy więzienia w zawiasach na 2 lata byłego olimipjczyka Wojciecha F. za znecanie sie nad kobieta...
    Hmm, pojawia się pytanie: czy sprawa nr 1 jest powiązana ze sprawą nr 2 ? Bo mam takie wrażenie :D:D

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, za znęcanie się nad kobietą, mówisz? Wydaje mi się, że niewiele to ma wspólnego ze Svenem. Niby możnaby powiedzieć, że jego "problemy" zaczęły się, gdy znalazł sobie kobietę, ale jak dla mnie to marne wytłumaczenie. Po prostu jest cienki i wyszło szydło z worka :P

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Chciałem raczej powiedzieć, że nasza tajna broń Wojciech F. znęcał się nad Svenem H. :)


    AGA: :) :) :) Żeby nie było, że sobie wpisy nabijam :P

  27. Powrót do góry    #117
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1.
    Na treningach dobrze skakał Kamil Stoch, ale ma... niedowagę. Waży obecnie ok. 2 kilogramy za mało w stosunku obowiązującego od nowego sezonu tzw. wskaźnika BMI (współczynnik wagi do wzrostu).
    zapatrzył się na Svena i inne latawce?:P
    Co to za problem przytyć 2 kg:P


    2. W następony weekend rusza Puchar Kontynentalny na igielicie.
    Dwa konkursy będą w Zakopcu (ale dopiero we wrzesniu pierwszy:P)

    3.Nasi skoczkowie chcą zaskoczyc cały swiat formą. Kuttin mówi, że wszystko ejst na jak najlepszej drodze aby to się stało. Jakoś mu nie wierzę do końca:P

    4.
    Podczas zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich, będą obowiązywały od przyszłego sezonu nowe przepisy. Po kwalifikacjach awans do konkursu uzyska - nie 30 najlepszych zawodników, jak to było w poprzednim sezonie, a 40.


    Każdy z zawodników, który awansuje z piątkowych kwalifikacji do konkursu, weźmie udział zarówno w sobotnich jak i niedzielnych zawodach.
    I tak nie widzę tam jakoś miejsca dla naszych nielotów... No chyba żeby faktycznie zadziwili świat formą , byle wysoką a nie najnizsza z mozliwych....



    wiadomości na podstawie onet.pl:)

  28. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Z tą dobrą formą to jeszcze zależy co kto przez to rozumie. Mając na uwadze ostatnie lata w polskim wykonaniu to nawet regularne wskakiwanie kogoś więcej niż tylko Adama do konkursu głównego (zwłaszcza, że zwiększono stawkę zawodników) będzie można faktycznie uznać, za dobrą formę.

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My chcemy zadziwić świat ale bardzo skoczną Matei bądź Pochwały:PA FIS chyba zrobi specjalny konkurs.Kto jest największym klaunem wśród skoków narciarskich?:P
    Ale na razie to trudno coś prognozować.A jeśli chcą zadziwić formą to muszą sobie robić długie wspinaczki po Tatrach:D

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Odnośnie tej zapowiadanej wysokiej formy pozostałych skoczków to słyszymy to od kilku lat.

    Zobaczymy co z tego bedzie.
    Oby...

    Polski światek skoków chyba wpadł juz w taki nawyk, ze awans jakiegos Polaka poza Małyszem będzie traktować w kategoriach niespodzianek.
    Jeśli Kuttinowi o takie niespodzianki chodzi to chyba troche za mało :p

    Poza tym konkursy na igielicie.
    Wiadomo coś o startach Polaków ?
    Małysz w tamtym sezonie nie skakał w letnich konkursach, za to skakała reszta polskiej śmietanki ;)

  31. Powrót do góry    #121
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kalif


    Wiadomo już, że w PK na igielicie wystartuje czterech polskich skoczków Robert Mateja, Krystian Długopolski i Kamil Stoch, czwartym zawodnikiem będzie ktoś z dwójki: Tomisław Tajner, Tomasz Pochwała.

    Chociaz niby z racji tego ze stoch wazy za mało nie pojedzie on na ten konkurs najblizszy. Wiec pewnie pojada zarowno Tajner jak i Pochwala.

    a do Letniego GP trenuje cała kadra A nasza z małyszkiem na czele:)



  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chociaz niby z racji tego ze stoch wazy za mało nie pojedzie on na ten konkurs najblizszy
    hehehehe a to dobre. ale dobrze ze nie jedzie bo wiatr zabrał by go gdzies w siną dal:P:P

    pozdrawiam
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Adam Małysz, Mateusz Rutkowski, Wojciech Skupień i Wojciech Tajner - tak będzie wyglądał podstawowy skład kadry A na początku letniego sezonu (pierwsza letnia Grand Prix odbędzie się w Hinterzarten w dniach 31.07-1.08)" - informuje Kuttin.

    "Cała czwórka jest w doskonałej formie fizycznej. Mówię to z pełną odpowiedzialnością - wykonali olbrzymią pracę, która przyniesie efekty" - stwierdził austriacki szkoleniowiec.

    "Po to jednak zaczęliśmy treningi bardzo wcześnie, by zostało wystarczająco dużo czasu na pracę nad techniką. Właśnie nadchodzi ten moment. Chłopaki nie mogą już patrzeć na te wszystkie ciężary. Czują głód skoków. I o to nam też chodziło" - mówił Kuttin.

    "Testowaliśmy doskonałe modele Fisherów i Elanów. Przygotowane specjalnie dla Małysza. Adam zdecyduje się na jedne z nich w ciągu najbliższych dni. Ma teraz trochę czasu. Wysłałem go do domu, by odpoczął" - dodał.

    Za:www.interia.pl

    Może Adam wróci do wysokiej formy, ale nie jestem pewien czy Kuttin jest dobrym trenerem. W najbliższym sezonie pierwsza 10. będzie chyba sukcesem Adama, a pierwsza 30. sukcesem każdego innego polskiego skoczka.

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    "Testowaliśmy doskonałe modele Fisherów i Elanów. Przygotowane specjalnie dla Małysza. Adam zdecyduje się na jedne z nich w ciągu najbliższych dni. Ma teraz trochę czasu. Wysłałem go do domu, by odpoczął" - dodał.
    Jak donoszą Sportowe Fakty Adam podpisał jednak kontrakt z "Fisherem" i na nartach tej firmy będzie skakał w najbliższym sezonie.

  35. Powrót do góry    #125
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A zauważyliście różnicę w zachowaniu Małysza? Kiedyś powtarzał że jego celem jest oddanie dobrego skoku... parę dni temu czytałem jego wypowiedź w której mówi ze chce zdobyć złoto w MŚ a także złoto na igrzyskach. To do Adasia niepodobne. Oby nie odbiło się to na nim negatywnie.

  36. Powrót do góry    #126
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    do wielbicielek ( ewentualnie wielbicieli :P) Ahonena:

    Janne bierze jutro (tj. 24 lipca) ślub:D

    pożniej bedzie chciał sie nacieszyc małżenstwem i dlatego nie wystartuje w najblizszych konkursach LGP:)

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem ostatnio że jakiś 10 letni chłopak w urodziny dostał szanse skoku na wielkiej krokwi na igielicie. ponoć prezęt na urodziny. chłopak nie dość ze poleciał około 135 metrów to jeszcze elegancko wylądował. nie znam nazwiska ani nic,słyszałem to od ojca. wie może ktoś coś więcej na ten temat? pozdrawiam
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Słyszałem ostatnio że jakiś 10 letni chłopak w urodziny dostał szanse skoku na wielkiej krokwi na igielicie. ponoć prezęt na urodziny. chłopak nie dość ze poleciał około 135 metrów to jeszcze elegancko wylądował. nie znam nazwiska ani nic,słyszałem to od ojca. wie może ktoś coś więcej na ten temat? pozdrawiam
    Rewelacyjny chłopak to Klimek Murańka.

    więcej o nim:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...3&pagenumber=2
    a także:
    http://sport.onet.pl/1020829,0,0,wia...yscyplina.html

  39. Powrót do góry    #129
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Machciu
    dobrze słyszałes:)

    Ten "skoczek" to Klimek Murańka:)
    (minimalnie wiecej na ten temat do poczytania w letniej gp:P)

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klemens (Kilimek) Murańka ma na dzisiejszych zawodach wystąpić w roli przedskoczka.

  41. Powrót do góry    #131
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cypis

    jesli zajrzysz do watku bodajze o LGP w Zakopcu, to zobaczysz, że ta informacja została juz sprostowana i Klimek NIE wystąpi w roli przedskoczka dzisiaj.

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze co sie dowiadujemy o Mateuszy znowu sobie popił i dlatego został odsuniety od kadry, coś czuje ze on sam sobie zmarnuje kariere a to dlatego ze jest poprostu głupi.

    http://sport.onet.pl/975109,wiadomosci.html




    ==============
    EDIT:
    NATALA
    wiem, ze to ciekawy temat, ale i o tym jakas "wieksza" dyskusja jest inicjowana w watku dotyczacym samego Mateusza Rutkowskiego:)
    Dziekuję za uwagę i pozdrawiam.

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieję, że nikt nam tego talentu nie zmarnuje i rośnie nam mały Małyszek:P:)

    Pozdro.
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalko bardzo cie przepraszam za ten niewybaczalny mój błąd:)

  45. Powrót do góry    #135
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mietow, przeciez nic takiego starsznego sie nie stało:)
    I bład ten jest wybaczalny:)

    Ja tu tylko porzadku jako takiego staram się pilnowac:)

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •