Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: Terminarz Ekstraligi

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    04.04.04! (coz za data:D)
    CKM - Apator
    im szybciej za tego mistrza sie odegramy tym lepiej :P:P

    No bo na dzien dzisiejszy to faktycznie macie silniejszy sklad.......

    Protasiewicz
    i juniorzy....
    Obcokrajowca nie macie bo Crump nie podpisal jeszcze, bajer tez nie podpisal, Wiesio jagfus tez nie, Chrzanek i Kosciecha sie wypieli na Karwana i Sawina dal noge z Torunia wiec faktycznie masz racje...:D

    Oczywiscie powyzszy tekst nalezy potraktowac jako zart, choc wiem ze znaja sie tacy ktorzy postanowia za te kilka literek mi dolozyc no a co za tym idzie ludzie pez poczucia humoru!!! Pozdrawiam i zycze wszystkim , bez wyjatku usdanej zabawy sylwestrowej!!!! I nie pojcie sie zebyscie nie zapomnieli gdzie byliscie:D Pozdro :D

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    [quoteI nie pojcie sie zebyscie nie zapomnieli gdzie byliscie:D Pozdro :D[/quote]

    He hehe, widze ze mi sie juz udziela nastroj zabawy bo literowek co nie miara:P a powinno brzmec poprawnie to tak: NIE SPIJCIE SIE,ZEBYSCIE NIE ZAPOMNIELI GDZIE BYLISCIE:P NO I GDZIE SIE PODZIALY WASZE SZALIKI:)
    Jeszcze raz pozdrawiam :P:D

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    [quoteI nie pojcie sie zebyscie nie zapomnieli gdzie byliscie:D Pozdro :D
    He hehe, widze ze mi sie juz udziela nastroj zabawy bo literowek co nie miara:P a powinno brzmec poprawnie to tak: NIE SPIJCIE SIE,ZEBYSCIE NIE ZAPOMNIELI GDZIE BYLISCIE:P NO I GDZIE SIE PODZIALY WASZE SZALIKI:)
    Jeszcze raz pozdrawiam :P:D[/quote]

    ROLAND - również pozdrawiam i przypominam, że mozesz korzystać z modyfikacji postow :D

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    VOJTAS, NO CO TY, NA ZIOMKA NAJEZDZASZ??? :d:p



  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co!!!!!!!

    Już jedni nas chcieli uświadamiać (baraże) :) :) :) a Częstochowa z jednym obcokrajowcem zamiast trzech spisana będzie u siebie na porażke.
    Chłopie nie rozmieszaj mnie prosze cie nie rub mi tego więcej!!!!!!! Sullivan, Holta, Ułamek może Walasek i jescze ktoś oraz para silnych juniorów powiedz kogo wy macie do zaoferowania. Tarnów po powrocie do Ekstraligi będzie musiał pogodzić sie z porazką na inałguracje sezonu.

    Pozdrawiam

    zapraszam na www.wlokniarz.republika.pl

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tarnów po powrocie do Ekstraligi będzie musiał pogodzić sie z porazką na inałguracje sezonu.
    a można wiedzieć jaki będzie wynik i ile zdobędzie każdy zawodnik ????
    pozdro
    ps..inaUguracja

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Co!!!!!!!


    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Już jedni nas chcieli uświadamiać (baraże) a Częstochowa z jednym obcokrajowcem zamiast trzech spisana będzie u siebie na porażke.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Chłopie nie rozmieszaj mnie prosze cie nie rub mi tego więcej!!!!!!! Sullivan, Holta, Ułamek może Walasek i jescze ktoś oraz para silnych juniorów powiedz kogo wy macie do zaoferowania. Tarnów po powrocie do Ekstraligi będzie musiał pogodzić sie z porazką na inałguracje sezonu.

    Pozdrawiam

    zapraszam na www.wlokniarz.republika.pl
    czlowieku to Ty nie rozsmieszaj juz sie popisales tekstami na forum siatkarskim

    nie wiem na jakiej podstawie jestes tak pewny zwyciestwa w Tarnowie ale to nie watek o tym zajrzysz do topicu tarnowskiego i czestochowskiego i sie troche zastanow nad tym co piszesz bo zachowujesz sie jak torunianie przed rokiem


  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    W Tarnowie wygra lepiej dysponowana danego dnia druzyna, wszystko rozstrzygnie sie na torze.

    Mam pytanie, czy to juz ostateczna wersja terminarza?

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    W Tarnowie wygra lepiej dysponowana danego dnia druzyna, wszystko rozstrzygnie sie na torze.

    Mam pytanie, czy to juz ostateczna wersja terminarza?
    zgadzam sie ! i mam nadzieje , ze lepiej dysponowane beda w tym dniu jaskoleczki :D

    raczej to ostatnia wersja terminarza , chociaz jeszcze nie wiadomo jak bedzie z 1 sza kolejka 28.III. bowiem
    planowna jest instalacja oswietlenia na Unii wiec ten mecz [ Unia - Wlokniarz ] :] moze byc w poniedzialek wieczorkiem !

    Pozdro

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba wszyscy się ze mna zgodzą że terminarz jest bardzo przyjazny dla WTS Wrocław można praktycznie teraz założyć że nie przegraja meczu w pierwszych 14-stu kolejkach ,póżniej pewnie zaczna sie schody i wtedy dopiero sie rozpocznie prawdziwy sezon bo oprócz WTS meczu nie przegra CKM :) walka o złoto jeszcze bardziej pasjonujaca niż w sezonie 2003r. Pozdrawiam kibiców z Częstochowy i dozobaczenia na olimpijskim

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo oprócz WTS meczu nie przegra CKM :)
    Pomijajac pierwsza kolejke w ktorej to WTS spotyka sie z RKM-em Rybnik:):):):) Wszystkie pozostale WTS moze wygrac:):):):)

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    odswiezam watek!!!

    hmm.. a wiec poznano dwie najważniejsze daty sezonu 2004 !
    jest to 16 i 30 maja :P

    dla niezorientowanych powiem ze w tym sezonie datami najwazniejszymi byly 13 kwietnia i lipca ;P ;)
    30 maja zedre gardlo ..a w poniedzialek do Chorzowa na Metallike.. i jak ja we wtorek bede mowil? na migi???
    pozdro!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •