Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: ,,Cegła

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ,,Cegła

    Krzysztof Cegielski ponownie zawodnikiem Lotosu? To nie jest niemożliwe. Jeśli "Cegła" nie porozumie się z Atlasem Wrocław, to prawdopodobnie podpisze kontrakt z gdańskim klubem.


    - Nie podpisałem kontraktu z Atlasem - stwierdził Cegielski. - Infomacje o tym, że w przyszłym roku będę nadal zawodnikiem wrocławskiego klubu były przedwczsne i nieprawdziwe. Oczywiście, Atlas ma pierwszeństwo, ale wszystko jest możliwe. Rozpoczęły się moje rozmowy z gdańskim klubem i trzeba poczekać na to, jak się sprawy potoczą. Zawsze mówiłem, że chętnie powrócę do Gdańska. teraz jest taka możliwość. Czuję się dużo lepiej. Odzyskuję siły i czucie, ale przede mną jeszcze długa droga. Lekarze są zaskoczeni postępami w leczeniu. Robię wszystko, aby jak najszybciej wrócić na tor. Na razie trudno powiedzieć, kiedy to będzie - dodał żużlowiec.

    Więcej - w "Głosie Wybrzeża".
    czyżby to była prawda ?? zapowiada sie hit transferowy chyba

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Marzenia sie spelniaja-hehe

    GKS WTS FALUBAZ RRUULLEEZZ

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale pan Formela ma fantazje ,pewnie nei dlugo sie pojawia takie nazwisaka jak Okoniewski moze Tomus G., Ulamek Kaprzak ,najpierw niech zatwi splate dlugow i sponsora.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Małe sprostowanie to nie sa jego dlugi tylko poprzednikow a sama sekcja zuzla nie jest zadluzona.Ułamek juz u nas byl i raczej ja osobiscie go tu nie widze poraz drugi-czyt.kameleon.Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niema sie co podniecac, od przegranych barazy pan Formela zdazyl juz wymienic cala pierwsza 10 najlepszych zawodnikow krajowych ze beda wystepowac w Gdansku.:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    plotki. plotki..ilu już zawodników Lotos miał kupić.....................hehe..ściągnięcie Cegły nie jest według mnie możliwe...tyle sianka a Grupa Lotos jeszcze nikogo nie sponsoruje...pozdro

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    whiski

    ZYCZE TOBIE WHISKI ABY SIE TWOJE MARZENIA SPELNILY.ZNOW SIEJESZ ZAMENT NA FORUM.JESTEM CIEKAW KTO PRZYJDZIE DO TARNOWA?BO NAPEWNO SAM RIKI MECZU NIE WYGRA:p

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że mogłoby to być nawet realne.
    Ale to sam krzyś zadecyduje czy czuje sie na sile jsżdzić w ekstraklasie czy woli zacząć ponowną jazdę trochę w lżejszym tempie czyli w Gdańsku.
    Jak sam kiedyś powiedział że gdyby zmieniły się włodarze klubu w wybrzeżu to nie wyklucza kiedyś powrotu nad morze ten problem mamy już za sobą a sytuacja w jakiej się teraz znalazł przemawia że być może ujrzymy krzysia w GKS .

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojjj Biadryk ,Biadryk tu nie chodzi o to ilu to zawodnikow sciagnie Unia bo jak do tej pory prezes z Tarnowa nic glosno nie mowil ,a tym bardziej nie wymienial zadnych nazwisk publicznie.W przeciwienstwie do pana Formeli ktory to krzyczy we wszystkich dostepnych mu mediach z kim to nie prowadzi rozmow. Zaden szanujacy sie prezes nic nie ujawnia przed podpisaniem umowy,aby w raziw czego jak sie nie uda nie wystawic sie na szyderstwa,ze naobiecywal a ty kiszka.Takim prezesem szanujacym napewno nie jest pan Formela.Chyba ze jest....a jesli jest ,to w Gdansku w nekst zezonie bedziemy mieli Chrzanowskiego,Miskowiaka,Pecyne.Kasprzaka,Dobruck iego,Cegielskiego,Koscieche itp. DREM TEAM

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak co roku robi T.Gollob, który chce wymóc jak najlepsze kontrakty w Bydgoszczy i mówi, że jest bliski podpisania kontraktu gdzieś indziej.... Podobnie kiedys mówił Krzyżaniak, a ostatecznie pozostal we Wrocławiu. Mam nadzieję, że Cegła jednak zostanie - nie wiem czemu ale wierzę, że wróci (tylko w jakiej formie?)...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe na cale szczescie za marzenie nie karza...........

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe na cale szczescie za marzenie nie karza...........
    To dobrze, ze nie karza, bo Lublin sie ludzi, ze dla nich zmienia regulamin.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach

    hehe

    Senator spokojnie formela to czlowiek ktory wie co mowi i mowi to otwarcie a nie ukrywa fakty.Powiedzial ze rozmawia z tymi zawodnikami i tak sie stalo.Co do dobruckiego to nigdzie nie slyszalem aby mial nas zasilic.Z tego co wiem ale oczywiscie nieoficjalne zrodlo ale pewniejsze Chrzanowski,Kosciecha,Karger,Pecyna sa raczej napewno.Poza tym to chyba inny watek jest od rozmow o Gksie.Tu chodzi o Cegle.Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to interesująca wiadomość.Tylko jest jeden problem,w gazetach wrocławskich były inne wnioski.A co do marzeń gdańszczan,gdybym miała wszystkie doniesienia traktować poważnie,to by w Gdańsku wszyscy najlepsi byli.Oj,czuć tu małą nutkę megalomanii.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby mieli by pisac kto kogo by widzial u siebie to trzeba by bylo zalozyc nowa gazete i nazwie"marzenia,te duze i te malenkie".
    Nie wierze w starty Cegly w GKSie a bardziej drastycznie,poporostu wogole nie wierze w jego starty w 2004!Kontuzja jakiej doznal Krzysiek to nie choroba typu przeziebienie,a uszkodzenie kregoslupa!
    Wiem zaraz znajda sie dyskutanci co mnie wysmieja,ale to jest moje zdanie!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby mieli by pisac kto kogo by widzial u siebie to trzeba by bylo zalozyc nowa gazete i nazwie"marzenia,te duze i te malenkie".
    Nie wierze w starty Cegly w GKSie a bardziej drastycznie,poporostu wogole nie wierze w jego starty w 2004!Kontuzja jakiej doznal Krzysiek to nie choroba typu przeziebienie,a uszkodzenie kregoslupa!
    Wiem zaraz znajda sie dyskutanci co mnie wysmieja,ale to jest moje zdanie!
    popieram cie balu , ale jako wierny kibic gieksy chciałbym zeby Cegła jezdzil w Gdansku , a tak naprawde to chciałbym żeby Cegła wogóle jezdził na żużlu
    pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe na cale szczescie za marzenie nie karza...........
    To dobrze, ze nie karza, bo Lublin sie ludzi, ze dla nich zmienia regulamin.
    gowno sie znasz. kto sie ludzi? juz przeciez wszyscy sie pogodzili ze przez idiotyczne zmiany Lee nie bedzie.
    A patrz jakie pozytywy ta twoja reforma przyniosla. jak sie czyta rzadania zawodnikow to sie wlos na glowie jezy.
    Juz niedlugo wszystkim bedzie sie marzylo uwolnienie rynku obcokrajocow, co i tak niechybnie nastapi w 2005 roku.

    Co do samego transferu, to najpierw niech Cegla dojdzie do zdrowia, a potem bedzie mozna gdybac gdzie trafi.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do lublina to trudno. nikt wam nie chce na zlosc zrobic. jesli macie byc tacy mocni to i tak bedziecie. aczkolwiek sa to klody pod nogi. a ty "administrator" sie tak nie denerwuj.... rowniez jestem za tym by obco z grad prix jezdzili w I czy nawet w II lidze. no ale coz. trzeba szukac innych wariantow odnosnie ukladania skladu na inny sezeon.

    pozdrawiam
    waldek

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech Cegła najpierw dojdzie do zdrowia bo niewyleczenie tak ciężkiej kontuzji może się źle skończyć. na moje oko niebędzie on zawodnikiem na 2004 sezon. A jeżeli wyjedzie to niewróże wyniku może w 2005.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest jedna wielka bzdura!!! W ogóle w to nie wierzę!!! Czytałem ostatnio wywiad z "Cegłą" i twierdził on, że z Panem Rusko ma już wszystko dogadane i muszą jeszcze tylko wybrać termin, w którym spotkają się po to, aby podpisać nowy kontrakt.
    Tak więc są to chyba tylko i wyłącznie gdańskie marzenia.
    Pozdrowienia z Grudziądza.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehehe

    A co wy gadacie przeciez wiadomo ze Cegla bedzie jezdzil w Gorzowie :D my tu na niego czekamy :D ma nie daleko od domu (Wawrow) :D;D A pan Kalamaga wylozy kase :D:D:D

    Dobry joke? :D

    Pozdrawiam.....

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecieki z klubu z Gdanska juz przekroczyly granice smiesznosci, jutro dowiemy sie o zakupieniu Adrzeja Huszczy i powrocie na tor Hansa Nielsena...

    I jelsi ktos wierzy ze druzyna ktora ma problemy finasowo/organizacyjne od paru lat i nie potrafila utrzymac sie w e-lidze, majaca milionowe dlugi, na serio sciagnie Pecyne, Kasprzaka, Cegielskiego, Chrzanowskiego, Miskowiaka i jeszcze jakiegos obcokrajowca to jest conajmniej naiwny.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła aktualnie jest najlepiej opłacanym zawodnikiem krajowym w Polsce (Gazeta Wyborcza) ... skąd na niego kasa w Gdańsku ?
    Bądzmy poważni ...
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła aktualnie jest najlepiej opłacanym zawodnikiem krajowym w Polsce (Gazeta Wyborcza) ... skąd na niego kasa w Gdańsku ?
    Bądzmy poważni
    Potfoor znowu wpierdzielasz się tam, gdzie nie powinieneś! Ledwo wystajesz zza tej swojej klawiaturki, a już wszystkie rozumy pozjadałeś. Zapytam wprost? Znasz bardzo dobrze sytuacje finansową jaka jest w Gdańsku? Jeżeli się opierasz tylko na tym co wyczytasz w prasie - to nic nie wiesz !!! Taka jest prawda. Zajmij się lepiej swoją Bydgoszczą, bo tam jak dobrze pójdzie (wg Twojej prasy) to na torze prędzej będą się odbywać wyścigi psów niż żużlowców... To tak na marginesie...

    A co do Cegły... Po jego niespecjalnej wypowiedzi niegdyś - stracił u mnie dużo...
    Aczkolwiek: Najważniejsze jest aby najpierw doszedł do pełni zdrowia (czego serdecznie życzę), a dopiero potem można myśleć o startach! A czy to będzie Gdańsk? Cóż... po kontuzji - łatwiejszą ligą napewno byłaby dla niego ta zza zaplecza e-ligi. Mógłby się rozjeździć w łatwiejszym gronie, przy znacznie mniejszej presji... Ale jak będzie zobaczymy!!! Jednak najpierw pełnia zdrowia - potem rozmyślania.

    Pozdr.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stoczniowiec ale cie to boli ze polowa polski z was ma polewke. Sami jestescie sobie winni waszymi pelnymi pychy wpisami.:) Beka:)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Powiem Wam , że jakoś mi "Cegła" nie pasuje do planowanego składu Wybrzeża.Stoczniowec ma racje niech najpierw wyzdrowieje chyba to powinno być dla niego najważniejsze.A tak poza tym moim marzeniem wcale nie jest jego osoba w naszej drużynie i szczerze mówiąc wolałabym żeby to były tylko plotki i myślę nawet, że tak jest.
    Senator zobaczymy jaką będziesz miał polewkę za parę tygodni.
    Iwo , przepraszam Cie bardzo ale muszę to napisać.
    Otóż nie rozumiem Twoich złośliwości i dziwnych uwag pod adresem Wybrzeża.Mało wiesz o tym co dzieje się w klubie i jakimi środkami dysponuje korporacja Gwardia na transfery.
    Formela nie robiłby takiego zamieszania wśród zawodników , nie prowadziłby tylu rozmów gdyby pieniędzy nie było.A , że prowadzone są takie rozmowy to akurat nie są plotki prasowe.!Niedawno bo w sobotę na stadionie spotkałam jednego z kandydatów więc nie liczcie na to ze wszystko jest wyssane z palca.Swoje komentarze zachowajcie najlepiej na koniec transferów wtedy porozmawiamy a póki co Cegła wracaj do zdrowia.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Większość wątków w tym okresie (tj przed transferami) to popis ludzi z wybujałą wyobraźnią.
    Żeby się nie rozpisywać to:
    - Cegła po pomocy finansowej i nie tylko, otrzymanej od ludzi z Wrocka raczej nie przeszedłby na zasadzie "bo ja chcę do Gdańska" - wydaje mi się to mało prawdopodobne.
    - Gdańsk nie potrzebuje znaków zapytania tylko pewniaków i jeśli ma pieniądze w takich będzie inwestował. Prawa logiki. (z całym szacunkiem dla Cegły)
    - Jest możliwe, choc mało prawdopodobne że Krzysiek chciałby zacząć rozjeżdzać się w I lidze -być może dogada się z Rusko o przejściu do czasu powrotu formy?! Dla Gdańska żaden to interes.
    - Jest jeszcze jeden magnes - KASA, ale o tym nic nie wiem, więc nie piszę.
    Przecieki z klubu z Gdanska juz przekroczyly granice smiesznosci, jutro dowiemy sie o zakupieniu Adrzeja Huszczy i powrocie na tor Hansa Nielsena...
    - to że Gdańsk zbiera ekipę i rozmawia z liczącymi się krajowcami - wiadomo w Lesznie od połowy sezonu 03, więc to chyba ty nie jesteś zorientowany w sytuacji albo przekraczasz granice śmieszności.
    POPIERAM Sprinterkę:
    Swoje komentarze zachowajcie najlepiej na koniec transferów wtedy porozmawiamy a póki co Cegła wracaj do zdrowia.
    Narka.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzisiaj w Gazecie Wrocławskiej

    "Cegła" wierzy, że się uda

    W Atlasie chce pozostać Krzysztof Cegielski. Wczoraj gdańskie media podały informację, że w grudniu "Cegła" ma przyjechać do Gdańska na rozmowy z Lotosem. - Nigdzie się nie wybieram - mówi jednak zawodnik. - Owszem otrzymuję wiele telefonów z różnych klubów z pytaniami co planuję, ale ja chciałbym pozostać w Atlasie - deklaruje Cegielski. "Cegła" wciąż przechodzi rehabilitację po tragicznym wypadku w Szwecji sprzed kilku miesięcy. - Są postępy. Powolne, ale są. Potrafię wstać i stanąć przy tzw. chodziku, takim, jakim czasami przy chodzeniu pomagają sobie staruszkowie albo osoby po operacjach. Daję radę także poruszać się przy jego pomocy. Wprawdzie nie jest to jeszcze takie prawdziwe chodzenie, ale mam już nieco siły w kolanach, by odpychać się nogami. Kilka metrów tak sobie spaceruję, potem chwilę odpoczywam i znowu spacerek - opowiada Cegielski. - Optymistyczne wieści od lekarzy są takie, że w powrót na tor w marcu jest mało realny, ale możliwy i tego się trzymam. Wierzę, że się uda - dodaje.


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stoczniowiec ale cie to boli ze polowa polski z was ma polewke. Sami jestescie sobie winni waszymi pelnymi pychy wpisami.:) Beka:)


    ************

    Co do postu A007,teraz to już wogóle nie wiem co mam mysleć...




  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Cegła po pomocy finansowej i nie tylko, otrzymanej od ludzi z Wrocka raczej nie przeszedłby na zasadzie "bo ja chcę do Gdańska" - wydaje mi się to mało prawdopodobne.
    ...czyli z logiką u mnie wszystko w porządku

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Co do postu A007,teraz to już wogóle nie wiem co mam mysleć...
    Gazety mogapisac co chca, ale sami wezcie pod uwage, ze Krzysiek ledwo staje przy chodziku! Mamy listopad, piszecie, ze Cegla mialby byc w Gdansku - a nawet niech podpisze. Osobiscie nikomu zle nie zycze, a tymbardziej Krzyskowi Cegielskiemu, ale w jego powrot na tor w przyszlym roku mozemy zapomniec. Pamietajmy, ze najpierw musi sie nauczyc chodzic, potem dojsc calkowicie do siebie - a gdzie przygotowanie silowe, kondycyjne itd?
    W cuda wierzycie? - Wasza sprawa, ja nie wierze, choc tutaj cud sie stal, ze Cegla w ogole staje na nogi...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecieki z klubu z Gdanska juz przekroczyly granice smiesznosci, jutro dowiemy sie o zakupieniu Adrzeja Huszczy i powrocie na tor Hansa Nielsena...
    - to że Gdańsk zbiera ekipę i rozmawia z liczącymi się krajowcami - wiadomo w Lesznie od połowy sezonu 03, więc to chyba ty nie jesteś zorientowany w sytuacji albo przekraczasz granice śmieszności.
    POPIERAM Sprinterkę:
    Swoje komentarze zachowajcie najlepiej na koniec transferów wtedy porozmawiamy a póki co Cegła wracaj do zdrowia.
    Narka.
    Tiak Gdansk moze zbierac ekipe i rozmawiac z zawodnikami ale trzeba znac swoje miejsce poki co Gdansk jest w 1 lidze i ma dlugow od cholery a zbiera ekipe (a raczej mowi o zbieraniu) godna pierwszej 4 w elidze...
    Trzeba myslec logicznie czy Cegla naprawde porzuci Wroclaw dla niepewnej przyszlosci w zdadluzonym 1ligowcu?
    Ja naprawde chcialbym zeby Gdansk byl solidna druzyna bo liga wyrownana = liga ciekawa ale wolal bym przeczytac chodz jadna wiadomosc o tym jak Gdansk planuje zapewnic sobie stabilnosc finasowa i jak chce splacic dlugi a nie interesuja mnie newsy o tym jak gdanski klub chce wydawac wirtualne pieniadze...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZYCZE TOBIE WHISKI ABY SIE TWOJE MARZENIA SPELNILY.ZNOW SIEJESZ ZAMENT NA FORUM.JESTEM CIEKAW KTO PRZYJDZIE DO TARNOWA?BO NAPEWNO SAM RIKI MECZU NIE WYGRA:p
    Jakto kto przyjdzie?
    powiększy się brygada RR :)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    cytuje:
    Tiak Gdansk moze zbierac ekipe i rozmawiac z zawodnikami ale trzeba znac swoje miejsce poki co Gdansk jest w 1 lidze i ma dlugow od cholery a zbiera ekipe (a raczej mowi o zbieraniu) godna pierwszej 4 w elidze...
    Trzeba myslec logicznie czy Cegla naprawde porzuci Wroclaw dla niepewnej przyszlosci w zdadluzonym 1ligowcu?
    Ja naprawde chcialbym zeby Gdansk byl solidna druzyna bo liga wyrownana = liga ciekawa ale wolal bym przeczytac chodz jadna wiadomosc o tym jak Gdansk planuje zapewnic sobie stabilnosc finasowa i jak chce splacic dlugi a nie interesuja mnie newsy o tym jak gdanski klub chce wydawac wirtualne pieniadze...

    Widze ,ze mnostwo kibicow z Polski zna sytuacje w klubie z Gdanska.Owszem dlugi sa ale sekcja zuzlowa dziala pelna para.Zeszly sezon potwierdzil to.Jeden z lepiej wyplacalnych klubow w Polsce.To opinia zawodnikow.I jeszcze jedna sprawa o jakim kolego miejscu mowisz???Pozdrawiam.

    p.s. to chyba jest temat o cegle a nie o Wybrzezu

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Fajnie byłoby gdyby Cegła jeździł w Gdańsku. Po pierwsze korzysc dla klubu bo bedzie go reprezentowała gwiazda żużla jaka bez watpienia jest Cegielski, po drugie korzysc dla samego Krzyśka. Przecież jazda w niższej lidze dobrze by zrobiła zawodnikowi który po praktycznie rocznej przerwie spowodowanej ciężką kontuzją, wraca na tor. Mógłby sie odbudować głównie psychicznie. Niech sie objeździ w 1 lidze gdzie poziom jest niższy a póxniej przy dobrych wynikach wróci do e-ligi. Jedynym problemem moze byc dyspozycja Krzyśka. Moze sie okazać kompletna klapa jednak moze byc i tak ze bedzie wrecz niesamowity... poczekamy zobaczymy :).

    Pozdrawiam Maciek - Kibic_GKS-u

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bkapusta
    - moim zdaniem Cegły w Gdańsku nie będzie (dlaczego napisałem wyżej) ale zmiany w składzie się szykują i moim zdaniem na lepsze idzie.
    To oczywiste że żeby wybrać kogoś -trzeba pogadać z tymi którzy potencjalnie mogą przejść do gdańskiego klubu i z tymi się gada, a skoro się rozmawia to znaczy że jakaś flota z Rafinerii będzie. Drużyny marzeń raczej w tym roku tam nie zobaczymy, ale uważam (w ciemno) że stać ich będzie na ekstrligę w 05r.
    .... i starczy o tym bo zraz będzie że wątek nie ten.
    Pozdro NARA

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Niestety prawda jest taka, że Cegielski mimo całej sympatii dla tego zawodnika i z całym szacunkiem nie jest w tym momencie tuzem o którego będą bić się kluby.
    Sądze, że podpisanie kontraktu z tym zawodnikiem należy traktować w kategorii inwestycji na przyszłość dla klubu.
    Cegielski jest człowiekiem obdażonym wielką siłą woli i walczy o powrót do zdrowia. Jednak praw medycyny się nie przeskoczy wię jego szanse na starty w przyszłym sezonie są niestety prawie równe zero.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    I oto wlasnie mi chodzi fanqbek,napewno super skladu nie bedzie poniewaz to przeciez 1 liga ale od rozmow sie zaczyna i prezes musi poznac rynek i wymagania finansowe zawodnikow.A gdyby bylo az tak zle w klubie to zadne nazwiska by nie padly.Pozdrawiam
    p.s. gdzie bedzie cegla nie wazne wazne aby byl wogole.

    GKS WTS FALUBAZ
    RRUULLEEZZ

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zima, dlugie wieczory sprzyjają marzeniom
    I ja też sobie pomarzę
    Pomarzę żeby Cegła chodził samodzielnie
    Żeby wzmocnił mięsnie kręgosłupa
    Żeby odbudował masę mięsniową nóg
    Żeby był po prostu cały i zdrowy

    A jak będzie chciał odejść z Wrocka.
    Nie ma problemu
    W końcu z niewolnika nie ma pracownika
    To On stanie w oko z oko Z Ruską i mu to powie
    Powie facetowi który podpisał z nim jeden z najwyższych kontraktów
    i podał mu rękę w czasie rehabilitacji
    A że w życiu nie ma sentymentów
    Nie ma
    O czym na pewno będą pamietali widzowie WTS

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zaraz zaloze watek Hucko chyba w Łodzi...

    ...dziwne wydaje mi sie pozwalanie przez moderatorow szacownego forum na zakladanie tak bzdurnych watkow...to na poczatek.
    Co do tematu watku...GKS sie wzmacnia...i przypomina mi sie sytuacja z Gniezna zeszlego roku. Wielkie nazwiska, oszalamiajace pieniadze i kupa na koniec. Nie ma sie co podniecac panowie i panie, bo mozna nieciekawie wdepnac...

    P.S. Szkoda miejsca i tematu na forum dla plotki...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...dziwne wydaje mi sie pozwalanie przez moderatorow szacownego forum na zakladanie tak bzdurnych watkow...to na poczatek.
    Co do tematu watku...GKS sie wzmacnia...i przypomina mi sie sytuacja z Gniezna zeszlego roku. Wielkie nazwiska, oszalamiajace pieniadze i kupa na koniec. Nie ma sie co podniecac panowie i panie, bo mozna nieciekawie wdepnac...

    P.S. Szkoda miejsca i tematu na forum dla plotki...

    Z ust mi to wyjąłeś...


    pozdro

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Zawsze mówiłem, że chciałbym jeszcze jeździć w Gdańsku - mówi Cegielski, który pół roku temu uczestniczył w makabrycznym wypadku na torze w meczu ligi szwedzkiej. Cegielski doznał groźnego urazu kręgosłupa, stracił czucie w nogach, lekarze nie dawali mu większych szans na powrót do sportu. Cegielski nie załamał się jednak werdyktem lekarzy i rozpoczął rehabilitację, nad którą czuwał specjalnie sprowadzony z Ukrainy lekarz. Wszyscy byli zaskoczeni postępami rehabilitacji żużlowca, który we wrześniu, w czasie Grand Prix Polski przy aplauzie tysięcy widzów przejechał kilka okrążeń toru na czterokołowcu. W tym czasie nie był jeszcze w stanie poruszać się o własnych siłach.

    Teraz powoli wraca mu czucie nogach. - Chodzę już prawie normalnie, potrzebna mi jeszcze pomoc, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Robię wszystko, aby odzyskać pełną sprawność i wrócić na tor. Sądzę, że podołam temu psychicznie. Gdy myślę o powrocie na tor, nie czuję obaw, lęku. A jak będzie naprawdę? Chcę się o tym jak najszybciej przekonać - mówi Cegielski.

    Był w tym roku zawodnikiem Atlasu Wrocław. Na razie nie podpisał jeszcze nowej umowy z wrocławskim klubem. - Na pewno Atlas ma pierwszeństwo, ale kontaktowałem się już z gdańskimi działaczami i jeśli nie podpiszę kontaktu we Wrocławiu, być może przejdę do Gdańska.

    Cegielski opuścił Wybrzeże Gdańsk po sezonie 2001 w wyniku konfliktu z ówczesnym prezydentem klubu Henrykiem Majewskim, który zalegał z wynagrodzeniem dla żużlowca. W ten sposób gdańszczanie stracili swojego najlepszego żużlowca, dzięki któremu awansowali do ekstraligi.

    Po odejściu z Wybrzeża Cegielski trafił do Startu Gniezno, z którym do Gdańska przyjechał jesienią 2002 roku na mecze barażowe o miejsce w ekstralidze żużlowej.

    Powrót na gdański tor nie był udany. "Cegła" zdobył 11 punktów, ale to Wybrzeże okazało się lepsze w dwumeczu i pozostało w ekstralidze.

    W minionym sezonie Cegielski jeździł w barwach Atlasu Wrocław. Na początku sezonu nie był w dobrej formie, dobrze zaczął natomiast swój drugi sezon w Grand Prix, zdobywając w dwóch eliminacjach 15 punktów. Wypadek w meczu ligowym w Szwecji przerwał na razie karierę Cegielskiego.

    Mimo postępów w rehabilitacji trudno przypuszczać, aby"Cegła" zdołał wrócić na tor do rozpoczęcia sezonu 2004. Powrót na tor jesienią, pod koniec sezonu, jest już dużo bardziej prawdopodobny. Podpisanie kontaktu z Cegielskim byłoby więc dla Lotosu inwestycją na przyszłość. Prezes Wybrzeża Gdańsk Marek Formela zapewnia, że gdański klubu pomoże zawodnikowi w dalszej rehabilitacji. Cegielski ma się pojawić w Gdańsku w grudniu.

    artykuł ten jest z Gazety Wyborczej
    dedykuje go wszystkim niedowiarkom!!!!!!!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez komentarza:
    -- Zaczynam samodzielnie chodzić, marzę, żeby wrócić na tor - mówi Krzysztof Cegielski. Czy popularny Cegła powróci do żużla w plastronie Lotosu Gdańsk?

    - Zawsze mówiłem, że chciałbym jeszcze jeździć w Gdańsku - mówi Cegielski, który pół roku temu uczestniczył w makabrycznym wypadku na torze w meczu ligi szwedzkiej. Cegielski doznał groźnego urazu kręgosłupa, stracił czucie w nogach, lekarze nie dawali mu większych szans na powrót do sportu. Cegielski nie załamał się jednak werdyktem lekarzy i rozpoczął rehabilitację, nad którą czuwał specjalnie sprowadzony z Ukrainy lekarz. Wszyscy byli zaskoczeni postępami rehabilitacji żużlowca, który we wrześniu, w czasie Grand Prix Polski przy aplauzie tysięcy widzów przejechał kilka okrążeń toru na czterokołowcu. W tym czasie nie był jeszcze w stanie poruszać się o własnych siłach.

    Teraz powoli wraca mu czucie nogach. - Chodzę już prawie normalnie, potrzebna mi jeszcze pomoc, ale z każdym dniem jest coraz lepiej. Robię wszystko, aby odzyskać pełną sprawność i wrócić na tor. Sądzę, że podołam temu psychicznie. Gdy myślę o powrocie na tor, nie czuję obaw, lęku. A jak będzie naprawdę? Chcę się o tym jak najszybciej przekonać - mówi Cegielski.

    Był w tym roku zawodnikiem Atlasu Wrocław. Na razie nie podpisał jeszcze nowej umowy z wrocławskim klubem. - Na pewno Atlas ma pierwszeństwo, ale kontaktowałem się już z gdańskimi działaczami i jeśli nie podpiszę kontaktu we Wrocławiu, być może przejdę do Gdańska.

    Cegielski opuścił Wybrzeże Gdańsk po sezonie 2001 w wyniku konfliktu z ówczesnym prezydentem klubu Henrykiem Majewskim, który zalegał z wynagrodzeniem dla żużlowca. W ten sposób gdańszczanie stracili swojego najlepszego żużlowca, dzięki któremu awansowali do ekstraligi.

    Po odejściu z Wybrzeża Cegielski trafił do Startu Gniezno, z którym do Gdańska przyjechał jesienią 2002 roku na mecze barażowe o miejsce w ekstralidze żużlowej.

    Powrót na gdański tor nie był udany. "Cegła" zdobył 11 punktów, ale to Wybrzeże okazało się lepsze w dwumeczu i pozostało w ekstralidze.

    W minionym sezonie Cegielski jeździł w barwach Atlasu Wrocław. Na początku sezonu nie był w dobrej formie, dobrze zaczął natomiast swój drugi sezon w Grand Prix, zdobywając w dwóch eliminacjach 15 punktów. Wypadek w meczu ligowym w Szwecji przerwał na razie karierę Cegielskiego.

    Mimo postępów w rehabilitacji trudno przypuszczać, aby"Cegła" zdołał wrócić na tor do rozpoczęcia sezonu 2004. Powrót na tor jesienią, pod koniec sezonu, jest już dużo bardziej prawdopodobny. Podpisanie kontaktu z Cegielskim byłoby więc dla Lotosu inwestycją na przyszłość. Prezes Wybrzeża Gdańsk Marek Formela zapewnia, że gdański klubu pomoże zawodnikowi w dalszej rehabilitacji. Cegielski ma się pojawić w Gdańsku w grudniu.
    ---------------------------------------------------------

    jakakolwiek interpretacja zalezy od WAS;

    Pzdr

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuje:
    Tiak Gdansk moze zbierac ekipe i rozmawiac z zawodnikami ale trzeba znac swoje miejsce poki co Gdansk jest w 1 lidze i ma dlugow od cholery a zbiera ekipe (a raczej mowi o zbieraniu) godna pierwszej 4 w elidze...
    Trzeba myslec logicznie czy Cegla naprawde porzuci Wroclaw dla niepewnej przyszlosci w zdadluzonym 1ligowcu?
    Ja naprawde chcialbym zeby Gdansk byl solidna druzyna bo liga wyrownana = liga ciekawa ale wolal bym przeczytac chodz jadna wiadomosc o tym jak Gdansk planuje zapewnic sobie stabilnosc finasowa i jak chce splacic dlugi a nie interesuja mnie newsy o tym jak gdanski klub chce wydawac wirtualne pieniadze...

    Widze ,ze mnostwo kibicow z Polski zna sytuacje w klubie z Gdanska.Owszem dlugi sa ale sekcja zuzlowa dziala pelna para.Zeszly sezon potwierdzil to.Jeden z lepiej wyplacalnych klubow w Polsce.To opinia zawodnikow.I jeszcze jedna sprawa o jakim kolego miejscu mowisz???Pozdrawiam.

    p.s. to chyba jest temat o cegle a nie o Wybrzezu

    A wlasnie sie interesuja sytuacja w Gdansku i wiem ze wprawdzie klub placil wmiare terminowo zawodnikom ale jednek dlugi sa duze (chociazby za same media klub jest winny sporo kasy)... Poprostu uwazam ze budowanie kolosa na glinianych nogach nie ma sensu... POWIEDZCIE SZCZEZRE skoro w Wybrzezu jest tak milo to dlaczego spadliscie? Dlaczego nie bylo solidnego obcokrajowca? Dlaczego nie bylo na remont sprzetu? Dlaczego teraz sa pieniadze na Cegielskiego, Pecyne, Kasprzaka a rok temu nie bylo? Troche glupie no nie? Zadne tlumaczenie do mnie nie trafi jak dla mnie to jest to klub z powaznymi problemami i zaden szum medialny tego nie zmieni.

    Jakie jest moim zdaniem miejsce Gdanska? Moim zdaniem mimo wszystko w pierwsze czworce ale wywalczonej solidnymi tanimi sredniakami i przy splacie dlugow i reorganizacji klubu... A nie budowa pierwszej druzyny ekstraligowej w 1 lidze...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •