Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: ,,Cegła

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kapusta

    Faktycznie Twoje wypowiedzi odpowiadają Twojej ksywie.
    Nie wiem czy zbudujemy sklad o jakim mówimy , natomist możemy mówić, myśleć , o takim składzie i mieć realne na to szanse.
    A jeśli boisz się o kase na przyszły rok w Naszym Klubie to szczrzę Ci mówię nie martw sie i spokojnie połóź sie spać.
    pozdrawiam

    Piotr

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwól bkapusta że odpowiem na parę Twoich pytań:

    skoro w Wybrzezu jest tak milo to dlaczego spadliscie?
    Przyczyn było wiele np. Cieślewiczowie, skład zbierany na ostatnią chwilę itd... Więcej przyczyn możesz znaleźć w innym wątku...

    Dlaczego nie bylo solidnego obcokrajowca?
    Bo kiedy Rafineria podpisała kontrakt na sponsorowanie klubu to wszyscy byli juz zajęci.

    Dlaczego nie bylo na remont sprzetu?
    Ni mi się zdaje że było:P DO sprzętu nie miałem większych zarzutów w poprzednim sezonie.

    Dlaczego teraz sa pieniadze na Cegielskiego, Pecyne, Kasprzaka a rok temu nie bylo?
    Bo kiedy Rafineria zaczęła być sponsorem to rynek krajowych zawodników był juz przetrzebiony. Kiedy byli wolni nieźli zawodnicy to nie mieliśmy jeszcze sponsora:)

    A co do tematu to też jakoś nie wierzę w transfer Cegły do Gieksy. Wrocław to jest teraz miejsce dla niego. Oby chłopak jak najszybciej wyzdrowiał, tego mu chyba wszyscy życzymy.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to i lepiej. Cegla ma szanse odbudowac forme w 1 lidze. Bedzie mu troche latwiej.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    a moze by ktos juz zamknal ten temat bo juz jest nieaktualny a poza tym plotki to wiecie.......

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do postu A007,teraz to już wogóle nie wiem co mam mysleć...
    Gazety mogapisac co chca, ale sami wezcie pod uwage, ze Krzysiek ledwo staje przy chodziku! Mamy listopad, piszecie, ze Cegla mialby byc w Gdansku - a nawet niech podpisze. Osobiscie nikomu zle nie zycze, a tymbardziej Krzyskowi Cegielskiemu, ale w jego powrot na tor w przyszlym roku mozemy zapomniec. Pamietajmy, ze najpierw musi sie nauczyc chodzic, potem dojsc calkowicie do siebie - a gdzie przygotowanie silowe, kondycyjne itd?
    W cuda wierzycie? - Wasza sprawa, ja nie wierze, choc tutaj cud sie stal, ze Cegla w ogole staje na nogi...
    Popieram w 100% nie ma takiej możliwości,żeby Cegła wystartował w przyszłym sezonie w pełni sprawny i gotowy do walki z najlepszymi zawodnikami I czy e-ligi.
    A więc nie wiem o co ten hałas i po co to zamieszanie.Ja osobiście nie chciałbym widzieć Cegielskiego w przyszłym sezonie w Rybniku bo i po co!?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •