Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 65

Wątek: LUBELSKI KLUB CHCE ZASKARŻYĆ NOWY REGULAMIN DO TRUBUNAŁU PZM

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LUBELSKI KLUB CHCE ZASKARŻYĆ NOWY REGULAMIN DO TRUBUNAŁU PZM

    kierownictwo lubelskiego klubu chce zaskarzyć nowy regulamin, a wszczególności punkt zabraniający startu zawqdnikom GP w 1 lidze do trybunału PZM.!!!!!

    CO O TYM SĄDZICIE???

    MAJĄ SZANSĘ WYGRAĆ???



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    popieram ich dzialanie ale jak znam zycie to nie maja szans na wygrana w koncu to jest Polska

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Oby im się powiodło...

    Chociaż tak jak Oman myslę, że niestety nic z tego... :( (ale poczekajmy..)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja na miejscu lubelskich działaczy wysłałbym również skargę do Strasburga i dodatkowo namówił do złożenia analogicznej skargi Lee Richardsona. Ktoś napisze, że UE nic do tego nie ma. A ja twierdzę, że jeśli jeszcze nie ma to będzie miała i to dużo. Wystarczy popatrzeć ilu obywateli państw członkowskich może grać / jeździć w ligach państw UE. Ilu dusza zapragnie i każde ograniczenie jest niezgodne z prawem Unii, którego będziemy musieli przestrzegać od 1.V.2004 roku.

    "... Grodzki zdaje sobie sprawę, że regulaminowe ograniczenie liczby cudzoziemców może być trudne do utrzymania po wejściu Polski do Unii Europejskiej. - Sprawdzaliśmy to, ale naszym zdaniem żaden z zapisów akcesyjnych nie zakazuje tego. Gdyby jednak okazało się, że jest inaczej, to i tak w przyszłym sezonie będą obowiązywały przyjęte dzisiaj zapisy regulaminowe. Zmiany mogą nastąpić najwcześniej w 2005 roku. ..."

    http://zuzel.interia.pl/news?inf=442733

    Więc te wielkie "reformy" to chyba tylko na rok ...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Małe szanse ale mozliwe !

    Oczywiście Lublin ma takie szanse jednak musi mieć poparcie w pozostałych klubach 1 ligi. Sami nic nie zdziałają. W tym miejscu nasuwa się propozycja dla kibiców innych klubów 1-ligowych i nie tylko by wesprzeć inicjatywę działaczy lubelskich.
    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    I słusznie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie liczył bym na poparcie innych klubów I ligowych, ponieważ większości z nich nie stać na zakontraktowanie zawodnika klasy Richardson i są bardzo zadowoleni z osłabienia lubelskiego TŻ. w końcu to Grajewski Gniezna był jednym z głównych pomysłodawców tego idiotycznego przepisu.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Popieram

    Jak można dyskryminować zawodnika tylko dlatego, że jest dobry i startuje w GP. Może ma on takie podejście jak Pedersen - 3 latka w I lidze, pomaga w awansie, w tym czasie starty w innych ligach, zbieraine kasy na sprzęt i mechaników i tytuł mistzra świata. Innym absurdem dla mnie jest zakaz startów tylko w I lidze i II lidze całkowity brak stranieri. Dlaczego biedna firma nie może zatrudnić dobrego lecz drogiego specjalisty?
    Myślę, że w związku z naszym wejściem do UE zapis ten przestanie funkcjonować.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Mam nadzieję że się uda mojemu ukochanemu klubowi i Lee będzie mógł dalej zdobywać punkty dla TŻciku:D A jesli sie uda to również dyrektor Siwek zostanie. Gogo Lublin!!

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo słuszna decyzja, ale co z tego będzie ? najprawdopodobniej nic ale warto zawsze spróbowac moze akurat sie uda ! Bo my kibice z TŻ kochamy Lee Richardsona !

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście że jestem za ! - prawo nie działa wstecz, jeśli można kontraktować zawodników to potem nie można zmieniać że nie można! To tak jakby ktoś teraz ustalił, że w drużynie beniaminka mogą jeździć tylko zawodnicy zagraniczni ci co reprezentowali zespół w zeszłym roku (i co byśmy wtedy z Rickardssonem zrobili... :) )
    Wogóle bezsensu jest przepis że jednym wolno a innym nie.
    :) Nie wierze by Adams czy Rickardsson obniżyli żądania finansowe z tego powodu. :):):)

    Gdzie jest napisane, że regulamin w żużlu musi się zmieniać co rok i skąd lublinianie mieli wiedzieć, że raz im wolno raz nie wolno.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Lublin - powodzenia, chodź i tak pewnie nic nie wywalczycie :(

    Jedyne pocieszenie to tak jak pisał Talib, ze te DEBILNE przepisy chyba tylko na rok...

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Niestety to nic nie da, a szkoda bo ten przepis faktycznie jest niedorzeczny...
    Pozdrawiam
    Marcin

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZASKARŻENIE MOŻE COŚ DAĆ. TEN REGULAMIN BEDZIE NIEZGODNY Z PRAWEM UNII EUROPEJSKIEJ DO KTÓREJ PRZECIEŻ WCHODZIMY W MAJU. TYLKO PZM MOŻE ZMIENIĆ TEN REGULAMIN

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście że jestem za ! - prawo nie działa wstecz, jeśli można kontraktować zawodników to potem nie można zmieniać że nie można!
    No tak ale wedlug prawa ten kontrakt byl niewazny bo nie byl zatwierdzony przez GKSZ......takze nie ma mowy o dzialaniu prawa wstecz.......
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Chciałbym tylko zauważyć, że przepis mówi o tym, że "zawodnicy z Grand Prix mogą startować tylko w ekstralidze". Nie mówi jednak, czy chodzi tylko o zagranicznych, czy również o zawodników krajowych. Jeśli więc również i Polakom z Grand Prix nie wolno jeździć w 1 i 2 lidze, to lublinianie nie mają najmniejszych szans, aby wygrać sprawę - czy to w Trybunale PZM, czy też w Strasbourgu.

    D.J.

    Na potwierdzenie moich słów polecam link

    http://www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=&ID=&newsid=328

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przepis nie ma racji bytu ze względu na prawo unijne, nie jest też w pełni zgodny z polskim prawem pracy.
    Zaskarżenie jak najbardziej słuszne, sam jestem ciekaw wyroku. Jeśli nie będzie korzystny to niech działacze skierują sprawę do Strasburga.

    art.11 Kodeksu Pracy
    "Jakakolwiek dyskryminacja, bezpośrednia lub pośrednia, w zatrudnieniu, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania zwłaszcza polityczne lub religijne, oraz przynależność związkową - jest niedopuszczalna."
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W koncu ktos sie tym idiotyzmem zajal. Trzymam kciuki za zespol z Lublina. Mam nadzieje ze ta sprawa rozwiaze po czesci ten glupi, bezsensowny regulamin. Trzeba walczyc!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    "Jakakolwiek dyskryminacja, bezpośrednia lub pośrednia, w zatrudnieniu, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania zwłaszcza polityczne lub religijne, oraz przynależność związkową - jest niedopuszczalna."
    Mam wrażenie, że nie przeczytaliście tego, co napisałem i tego, co pisze na oficjalnej stronie PZM. Nie ma przepisu o "zawodniku zagranicznym z Grand Prix". Jest tylko przepis o "zawodniku z Grand Prix". Oznacza to, że w 1 i 2 lidze zakaz startu mają nie tylko stranieri, ale także Gollob, Hampel, Protasiewicz i Holta. Więc zacytowany powyżej przepis absolutnie nie ma tu zastosowania. Nie wiem, czy coś podobnego nie funkcjonuje w lidze brytyjskiej dla Conference League.

    D.J.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli mamy doczynienia z dyskryminajcą pośrednią ... niezgodną z polskim i unijnym prawem pracy.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie nie rozumiem czemu powołujecie się na przepisy unii europejskiej. ( co to ma do rzeczy ?? ) Pzecież Anglia jest już w tej unii ładnych pare lat, a wprowadzili dokładnie taki sam przepis ( dla przypomnienia K. Cegielski stracił wtedy pracę w angielskiej lidze ) i jakoś nikt tego nie kwestionował.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest to jeden z głupszych regulaminów jaki wymyślili nasi kochani działacze.Ja tak sie zastanawiam co by się stało gdyby Polski zawodnik występujący w Grand Prix podpisze umowe z klubem np. na pare lat a dany klub spadnie do nizszej ligi?
    Przecież umowa to nie jest świstek którym można podetrzeć sobie tyłek i nie wolno jej łamać ot tak sobie bo ktoś coś wymyślił.Chyba że następnym posunięciem będzie zakaz podpisywania kontraktów powyżej roku.Jeśli chodzi o Lublin to mam nadzieję że ich determinacja przyniesie im jakąś korzyść.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a moze by tak namowic jeszcze inne kluby ktore glosowaly przeciw reformie aby kazdy z nich z osobna (a takze zainteresowani zawodnicy) zaskarzyli owy regulamin? chocby w gescie manifestacji glupoty jaka zrobili prezesi?

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Zastawiam się podobnie jak reszta dlaczego ktoś kto występuje w pierwszej lidze ma kasę nie może zakontraktować obcokrajowca z Grand Prix. natomiast klub z e- ligi może.
    Mam taki pomysł może na wzór ligi koszykówki wprowadzić dzikie karty lub równość wszystkich klubów tak jak rok temu.
    Myślę także że gdyby nawet lublin złożył zażalenie to i tak nic nie wskóra a szkoda.Howgh

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dexter
    Tak czy owak mamy tu do czynienia z ograniczaniem obywatelom dostępu do pracy. Dyskryminacja narodowościowa jest tylko jedną z wyszczególnionych w przytoczonym przeze mnie artykule.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    oj w Tym Lublinie ich ************ aż miło:) ale ****a *****y niech lepiej do papieża się jadą poskarżyć
    haha :)
    bardzo inteligentna wypowiedź

    Panowie moderatorzy - bedzie BAN ? :D

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    oj w Tym Lublinie ich ************ aż miło ale ****a *****y niech lepiej do papieża się jadą poskarżyć
    --------------------------------------------------------------------------------



    haha
    bardzo inteligentna wypowiedź

    Panowie moderatorzy - bedzie BAN ?
    watpisz?:D

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemano!!!
    No w koncu cos sie ruszylo ze strony TZciku tylko czy cos to da?!?!?! Mam nadzieje, ze tak bo ten przepis jest kompletnie bez sensu... Nie mozna tak ograniczac... Przeciez to jest przymus... Jak klub 1 czy 2 ligi ma kase to niech kontraktuje kogo chce... To chyba logiczne... Tylko tej logiki brakuje tym na gorze... WSZYSCY PRZECIWNICY TEGO PRZEPISU LACZCIE SIE :P HAHA
    POZDRAWIAM
    TŻ LUBLIN TŻ

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to powołując się na ten kodeks mozna wnioskować iż nawet jeśli nie ma uwzględnienia czy to zawodnik zagraniczny czy Polski to mozna odnieść się do jakiejś przynależności, bo chyba tym jest udział w GP... Więc i tak chyba ten przepis o zakazie startów zawodników z GP w 1 lidze jest wbrew prawu...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jakakolwiek dyskryminacja, bezpośrednia lub pośrednia, w zatrudnieniu, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania zwłaszcza polityczne lub religijne, oraz przynależność związkową - jest niedopuszczalna."
    Mam wrażenie, że nie przeczytaliście tego, co napisałem i tego, co pisze na oficjalnej stronie PZM. Nie ma przepisu o "zawodniku zagranicznym z Grand Prix". Jest tylko przepis o "zawodniku z Grand Prix". Oznacza to, że w 1 i 2 lidze zakaz startu mają nie tylko stranieri, ale także Gollob, Hampel, Protasiewicz i Holta. Więc zacytowany powyżej przepis absolutnie nie ma tu zastosowania. Nie wiem, czy coś podobnego nie funkcjonuje w lidze brytyjskiej dla Conference League.

    D.J.
    "Drużyna będzie mogła zatrudnić dwóch obcokrajowców, ale tylko jeden ma prawo wystąpić w meczu. Zespoły pierwszej i drugiej ligi nie będą mogły podpisywać umów z zagranicznymi uczestnikami cyklu Grand Prix."

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    A ja szczerze mówiąc nie popieram, ponieważ w taki sposób uniknie się długów finansowych u większości Klubów pierwszej i 2 ligi. Przy tym skorzystaja także juniorzy ponieważ (miejmy nadzieje) więcej finansowo dostaną ci juniorzy i klub będzie mógł kupić dla juniorów lepszy sprzęt. a jeżeli chodzi o 1 obcym w zespole... jedni zyskaja drudzy stracą, ale tak już jest i tego nie da się zmienić, zeby wszyscy byli jednogłoścnie za jakąś ustawą. A skorzystają Polscy zawodnicy, ponieważ będą bardziej objeżdżeni i będą zarabiać co jest niezbędne do dalszej jazdy. To moje zdanie na ten temat, a jeżeli komuś się niepodoba moja opinia proszę zachować to dla siebie!!:P

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja szczerze mówiąc nie popieram, ponieważ w taki sposób uniknie się długów finansowych u większości Klubów pierwszej i 2 ligi.
    Ale na unikniecie dlugow jest prostszy sposob. Nie masz pieniedzy to nie podpisuj proste.Jezeli kogos stac to dlaczego ma miec blokowane np. Lee mial zawsze placone i byl zadowolony ze wspolpracy z klubem tak wiec nie rozumiem tego.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Propozycja zmiany regulaminu

    A może niech "racjonalizatorzy" z GKSŻ zapiszą:
    awans z niższej ligi do ekstraligi jest zabroniony.
    Bo w końcu zapis, że w niższej lidze MUSZĄ startować OBIEKTYWNIE GORSI zawodnicy tyle samo znaczy.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Brawo Lublin brawo !! popieram w 100% i trzymam kciuki za pmyślny koniec. Powinno być ze kazda liga rządzi sama za siebie i nie było by zadnych niedomówień :P

    Pozdro all Kibic_GKS-u

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie będzie pomyślnych wieści z Lublina. Po konsultacjach z prawnikami i profesorami zajmujacymi się tym problemem stało sie oczywiste jak słońce, ze przyjęty regulamin jest ABSOLUTNIE NIEZGODNY Z PRAWEM UNII EUROPEJSKIEJ, i kompletny abnegat Grodzki może pierdoły gadać, ze niczego nie znalazł bo nie chciał znaleźć.
    Niestety tę niezgodność będzie można zaskarżyć dopiero 01.05.03 t.j. po wejściu Polski do UE czyli w trakcie trwania rozgrywek.A w czasie trwania rozgrywek regulaminu się nie zmienia ( taka jest wykładnia sądów). I o tym te ***** ( witkowski. grodzki, karwan i inni) doskonale wiedzieli. Mam nadzieje, że kluby które głosowały za tymi bzdurami obudzą się z ręką w nocniku.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rozlam Ligi?

    Historia sportu zna przypadki gdy dochodzilo do rozlamu w rozgrywkach sportowych w wielu dyscyplinach. Przykladow nie trzeba szukac daleko. "Bunt" pilkarskich klubow ligowych przeciwko PZPN bodajze w latach dwudziestych minionego stulecia. Rozlam w futbolu amerykanskim AFL i NFL, rozlam w amerykanskiej koszykowce ABA i NBA. Przyczyny byly rozne, ale w wiekszosci wypadkow chodzilo a sprawy organizacyjne i finansowe. Po latach, zwykle dochodzilo do pojednania albo przetrwal silniejszy. A moze w Polsce moglaby kiedys powstac, konkurencyjna dla rozgrywek pod auspicjami panow Karwana i innych GKSZ-owcow, prawdziwie zawodowa liga zuzlowa, ktorej dzialalnosc oparla by sie o autentyczne zasady kapitalizmu, a ktorego podstawa jest KONKURENCJA na rynku, takze sportowym, gdzie kluby sportowe sa normalnymi przedsiebiorstwami. Oj, "skrzywilo" mnie zycie w Stanach, "skrzywilo". Bo przeciez w naszej kochanej Polsce po staremu rzadzi "Komuna" i o zadnej normalnej kapitalistycznej konkurencji mowy byc nie moze. Jak ktos staje sie zagrozeniem dla klanu towarzyszy z GKSZ, to trzeba tak zmienic przepisy, zeby wiecej "Komunie" i jej interesom zagrozic nie mogl. W normalnym swiecie istnieja prawa antymonopolowe, a w Polsce....? Przeciez GKSZ to monopol nie majacy konkurencji. Moze gdyby ja mial, to towarzysze w nim zgrupowani "spiewali" by inaczej. BRAWO TZ. NIE DAJCIE SIE KOMUNIE!!!!!

    Jeszcze przyjda takie czasy, ze na drzewach, zamiast lisci, wisiec beda komunisci.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    moje zdanie jest takie

    No to jeśli wszyscy się tak powołują na prawo UE to można jeszcze dodać że w unii zatrudnia się zawodników zagranicznych (z innych krajów unii) na równych prawach jak swoich własnych, jeśli bedzięmy chcieli u nas stosować to prawo to kto zabroni aby jakiś Klub wystawił drużynę typu:

    Rickardsson
    Richardson
    N. Pedersen
    Holta
    Crump
    i dwaj junorzy
    W tym składzie mamy jednego obcego (crump) a reszta to nasi ;)

    Jeśli wejdzie do nas prawo europejskie to wszystkie bogate kluby nie tylko że nie wspierają i nie szkolą młodzierzy to jeszcze będą olewać naszych krajowych jeźdźców !
    Ale coś mi się zdaje że po prostu jak zwykle w Polsce każdy patrzy przez pryzmat własnego podwórka i swoich własnych interesów.
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małe szanse na odniesienie w tym przypadku sukcesu w postaci zmiany regulaminu, ale powalczyć i narobić trochę szumu a tym samym smrodu wokół tego co wyczyniają panowie debile z GKSŻ zawsze można. Z prywatą i korupcją trzeba walczyć na każdym kroku tyle tylko, że w Polsce na ogół biorą wszyscy od góry do dołu, więc nie ma za bardzo komu walczyć bo swoich się nie bije, czyż nie tak?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o prawo unii to jeszcze widzę że nikt nie zauważył że Polsce postoawiono kupe okresów przejściowych co do pracy naszych obywateli na terenie Unii więc w drugą stronę nic nie stoi na przeszkodzie aby takie bariery też stały ;) A więc pewnie i GKSŻ powiedzieć może że u nich jest okres przejściowy, który bedzie trwać do 2010 roku ;) he he he
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamiętasz sprawę Bosmana w piłce nożnej?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle tylko, ze GKSŻ ma przede wszystkim obowiązek działać dla dobra polskiego żużla a nie na jego szkodę jak to ma miejsce teraz. Te jołopy (działacze) z extraligi zapomniały, ze żużel w Polsce to nie tylko 8 drużyn jeżdżących w Elidze, ale znacznie więcej jeżdzacych w niższych ligach. Pan Karwan, Maślanka i reszta tych pajaców powinno się popukać w swoje puste łepetyny i trzymać swoje brudne łapy z dala od speedwaya. Jak dotąd nowy przewodniczący i reszta tej chołoty z Gównianej Komisji Sprzedawczyków Żużlowych zrobili dużo złego a nic dobrego. Po co nam taki GKSŻ? O dupe ich potłuc!

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jeśli chodzi o prawo unii to jeszcze widzę że nikt nie zauważył że Polsce postoawiono kupe okresów przejściowych co do pracy naszych obywateli na terenie Unii więc w drugą stronę nic nie stoi na przeszkodzie aby takie bariery też stały A więc pewnie i GKSŻ powiedzieć może że u nich jest okres przejściowy, który bedzie trwać do 2010 roku he he he
    wszystko fajnie ladnie ale takie okresy przejsciowe musza byc zapisane w traktacie akcesyjnym a to napewno zrobione nie jest

    Pan Karwan, Maślanka i reszta tych pajaców powinno się popukać w swoje puste łepetyny i trzymać swoje brudne łapy z dala od speedwaya. Jak dotąd nowy przewodniczący i reszta tej chołoty z Gównianej Komisji Sprzedawczyków Żużlowych zrobili dużo złego a nic dobrego. Po co nam taki GKSŻ? O dupe ich potłuc!
    kolego
    najpierw sprawdz kto jak glosowal bo widze ze nawet tego nei wiesz ale coz....tak to jest jak sie krzyczy tak jak lepper populizm w Polsce jest w modzie

    z jednym sie zgodze Maslanka nic nie zrobil dla zuzla (jesli chodzi o caly polski zuzel) bo nie pozwolono mu to zrobic! wykazal sie w Czestochowie ze potrafi zarzadzac klubem wyciagnal go z glebokiej zapasci przejal w momencie gdy mowilo sie ze najprawdopodobniej maszyny w kolejnym roku nie zawarcza a jak teraz CKM wyglada kazdy wie

    wiec moze najpierw dajmy dojsc do wladzy ludziom ktorzy sami cos osiagneli? a nie urzadzajmy sobie prywate bo ten to ma kase i ma bogaty klub? to moze cos i do nas z tego garnka skapnie? eh szkoda slow

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak swoją drogą, to gdzie można sprawdzić kto jak głosował ?

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A tak swoją drogą, to gdzie można sprawdzić kto jak głosował ?
    dobre pytanie
    pewne jest ze przeciw byla Czestochowa Tarnow i Opole kto jeszcze?

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tego trzeba dodać Wrocław, Lublin, Rawicz i Gorzów, i Jest siódemka

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •