Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 65 z 65

Wątek: LUBELSKI KLUB CHCE ZASKARŻYĆ NOWY REGULAMIN DO TRUBUNAŁU PZM

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale największy numer odpalił Grajewski bo frajer był w 100% przekonany, że Jensen nie jeździ w Grand Prix i głosował za nowym projektem...

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Gorzow?

    czy oby napewno? zaskoczylo mnie to szczerze mowiac :) ale widze ze sa tam jednak inteligentni ludzie :)

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale największy numer odpalił Grajewski bo frajer był w 100% przekonany, że Jensen nie jeździ w Grand Prix i głosował za nowym projektem...
    Nigdy go nie lubiłem i nie ja jeden zresztą. To tacy jak on doprowadzają ten sport do ruiny.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a ja nierozumiem tworzenia przepasci miedzy e-liga i pozostalymi

    czemu zabrania sie innym rozwoju?

    teraz na chama bedzie sie chcialo utrzymac w e-lidze
    bo starty w nizszych rozgrywkach wiaza sie ze strtami i tak bedzie w przypadku spatkowicza!

    bo co ma przyciagnac kibica na stadion zalozmy ze w Zielonej Gorze w seozonie 2005 jsli ten zespol oposci e-lige? Huszcza?? czy juniorzy??

    I TŻ Lublin też przyjacielem Włókniarza jest :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    przypadku spatkowicza
    w przypadku kogo,czego? :p

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przepis nie ma racji bytu ze względu na prawo unijne, nie jest też w pełni zgodny z polskim prawem pracy.
    Zaskarżenie jak najbardziej słuszne, sam jestem ciekaw wyroku. Jeśli nie będzie korzystny to niech działacze skierują sprawę do Strasburga.

    art.11 Kodeksu Pracy
    "Jakakolwiek dyskryminacja, bezpośrednia lub pośrednia, w zatrudnieniu, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania zwłaszcza polityczne lub religijne, oraz przynależność związkową - jest niedopuszczalna."

    Payton

    Niestety nie jest to wszystko takie proste jak sie wydaje.
    Kazde Panstwo ma prawo bronic swojego rynku pracy czy to sie nam podoba czy nie.Polacy mimo tego ze od 1 maja beda czlonkami UE nie beda mogli przez 7 lat podejmowac pracy zarobkowej w Austrii i Niemczech bez uzyskania zgody tamtejszego urzedu pracy.A o zgode taka jest bardzo ciezko.
    Pozostaje nam sie chyba pogodzic z ograniczeniem liczby obcych w naszej lidze.Przynajmniej do 2005 roku.Skierowanie sprawy do Strasburga tez nic nie da.Sprawy tocza sie tam latami a w tym przypadku czasu jest niewiele.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    przypadku spatkowicza
    w przypadku kogo,czego? :p
    \
    \
    nie znasz spatkowicza?:D

    chodzilo oczywiscie o spadkowiczow :) tych co spadaja z ligii :P albo z czegos innego :D
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak to juz ***** jest w naszym ********* kraju, ze jak komus sie zaczyna "podnosic ku gorze" to od razu takiego kogos trzeba ciagnac za cholewy do dolu... nic tu nie dadza zadne apele, wnioski, skargi, zazalenia etc.
    Ja osobiscie sadze ze to rozegrane zostalo "na czarno", a TYCH 15 prezesikow glosowalo na TAK pod wplywem czystej zawisci a nie zdrowego rozsadku, bo jezeli kluby maja problemy finansowe poprzez kontraktowanie obcokrajowcow - to swiadczy to tylko i wylacznie o indywidualnej tepocie i braku odpowiednich kwalifikacji adekwatnych do posiadanego stanowiska przez osoby odpowiedzialne za kontrakty z obcokrajowcami, bo czy jest gdzies zapisane ze KLUB KONIECZNIE MUSI ZAKONTRAKTOWAC OBCOKRAJOWCA??? - NIE!!!
    Jezeli E-LIGA - to liga druzyn z odpowiednim kapitalem, a I i II z nieco mniejszym i NIE WOLNO IM ZATRUDNIAC UCZESTNIKOW GP - to jednoznacznym moze byc zapis, ze (tak jak juz tu ktos wspomnial) obowiazuje:
    1. druzyny z E-LIGI nie moga zostac zdegradowane o "polke" nizej.
    2. druzyny z I ligi NIE MAJA PRAWA (bo nie posiadaja adekwatnych do E-LIGI budzetow finansowych) awansowac.

    PROSTE??

    Szanowna "pietnastko" - PUKNIJCIE SIE W TE PUSTE BARANIE ŁBY ... pozdrawiam goraco.

    ...........z wyrazami szacunku : CINCIN

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    dokladnie wprowadzmy SUPERLIGE gdzie beda startowac druzyny tylko i wylacznie ze stabilna sytuacja finansowa tak jak to jest w Anglii
    zrobmy jeszcze jedna lige gdzie bedzie cala reszta i tam niech startuja zawodnicy z poza gp

    miejmy te 10 druzyn ktore stworza podwaliny pod wysoki poziom

    kogo nie stac na jazde w tej nazwijmy to superlidze wyjazd do 1 degradacja za jakiekolwiek zaleglosci finansowe

    wiem wiem zaraz sie beda na mnie drzec ze jak to zamknieta furtka do awansu to po co maja jezdzic w nizszej lidze

    ano mozna by zrobic odpowiednie fundusze (przez te superligowe druzyny sponsorowane) ktore przewidywalyby nagrody za kolejne miejsca wiadomo im wyzsze miejsce tym wiecej kaski
    proponuje zeby do tej nizszej ligi odrazu dac druzyny prezesikow ktorzy glosowali za byloby sprawiedliwie w koncu chca slabszej ligi - tutaj oczywiscie ironia jakby ktos nie zauwazyl


  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...
    Popieram decyzję Lubelskich działaczy, oby im się powoiodło.
    Sądzę, że inne pokrzywdzone kluby powinny pójść tą samą drogą.
    Pozdro...
    MC_NEO
    GG: 4185041
    E-mail: a_n_d__s@interia.pl

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie bedzie skargi lubelskiego klubu.
    wiecj szczegołow na stronie www.tzlublin.com
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sadze ze niezaleznie od pogladow na slusznosc lub nieslusznosc nowej wersji regulaminu jest zasada ktora obowiazuje w kazdej dziedzinie zycia, a mianowicie LEX RETRO NON AGIT - prawo nie dziala wstecz.

    Wydaje mi sie, ze regulamin uchwalony POZNIEJ nie moze spowodowac anulowania kontraktu zawartego WCZESNIEJ i uznal by to kazdy niezawisly sad (choc trybunal PZMOT amiem podejrzewac ze nie).

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    A tak swoją drogą, to gdzie można sprawdzić kto jak głosował ?

    dobre pytanie
    pewne jest ze przeciw byla Czestochowa Tarnow i Opole kto jeszcze? ...

    Do tego trzeba dodać Wrocław, Lublin, Rawicz i Gorzów, i Jest siódemka
    Podobno Marek Formela (Wybrzeże Gdańsk) głosował za 1 obcokrajowcem, ale zarazem głosował jeszcze za tym, aby mogli startować zawodnicy z GP w 1 lidze (tak było w jakimś wywiadzie)... Czyli z tego wynika, że były 2 głosowania...

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sadze ze niezaleznie od pogladow na slusznosc lub nieslusznosc nowej wersji regulaminu jest zasada ktora obowiazuje w kazdej dziedzinie zycia, a mianowicie LEX RETRO NON AGIT - prawo nie dziala wstecz.

    Wydaje mi sie, ze regulamin uchwalony POZNIEJ nie moze spowodowac anulowania kontraktu zawartego WCZESNIEJ i uznal by to kazdy niezawisly sad (choc trybunal PZMOT amiem podejrzewac ze nie).
    Kontrakt aby byl wazny musi byc zatwierdzony przez GKSZ........
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    A tak swoją drogą, to gdzie można sprawdzić kto jak głosował ?

    dobre pytanie
    pewne jest ze przeciw byla Czestochowa Tarnow i Opole kto jeszcze? ...

    Do tego trzeba dodać Wrocław, Lublin, Rawicz i Gorzów, i Jest siódemka


    --------------------------------------------------------------------------------



    Podobno Marek Formela (Wybrzeże Gdańsk) głosował za 1 obcokrajowcem, ale zarazem głosował jeszcze za tym, aby mogli startować zawodnicy z GP w 1 lidze (tak było w jakimś wywiadzie)... Czyli z tego wynika, że były 2 głosowania...
    czemu to do cholery jest takie tajne?!!!!!!! niech ktos do cholery napisze jak sie poszczegolne glosowania rozkladaly!!!

    chce wiedziec kogo w przyszlosci za debilizm rozliczac albo co prawdopodobne zderzeniu ziemii z marsem pogratulowac!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czemu to do cholery jest takie tajne?!!!!!!! niech ktos do cholery napisze jak sie poszczegolne glosowania rozkladaly!!!
    czemu tajne?? - moze mamy "?????? gate" ??

    chce wiedziec kogo w przyszlosci za debilizm rozliczac
    ... wyrwiemy chwasta.....:P

    albo co prawdopodobne zderzeniu ziemii z marsem pogratulowac!!!
    wierzysz w zycie pozagrobowe??;)

    viva el SPEEDWAY SHOW '2004




  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    cincin

    jak narazie to sie dobrze bawimy (przynajmniej ja) patrzac na te propozycje regulaminowe (ah jak ja lubie ogladac roznego rodzaju parodie:D) ale najlepszy bedzie taki scenariusz:

    zdzichu: Tyyyyy sstary jak to bylo z tymi glosowaniami 2 lata temu?
    krychu: a jak mialo byc?
    zdzichy: no wiesz no jak to glosowaliscie kto byl za kto przeciw? a jak Ty glosowales?
    krychu: ja? ja nie pamietam jak glosowalem! miazdzyce mam!
    zdzichu: aaaaaa to pewnie przez stres nie? w koncu klub takie dlugi ma przez tych niedobrych krajowych
    krychu: no no dokladnie i jeszcze slabe mam serce


    haha nie bede pisal dalej bo mnie bierze skret kiszek ze smiechu ;):D

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Oman masz zupełna rację. Niestety taki sceniariusz może być za dwa, trzy lata. Czemu prezesi to debile(oczywiście Ci którzy chcą 1 obco) Ehhhhhh szkoda gadać. Z poważnego żużla zrobi się parodia lal Benny Hil z czego nie wiadomo czy płakać, czy się śmiać


    Niech żyją mądrzy ludzie na stołkach w GKSŻ czy inaczej GKMŻ(Głównej Komisji Mordowania Żużla)

    Pozdro

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OMAN - no przeciez nie bedziemy plakac;):D
    ten scenariusz.... - "zlota palma" :D

    teraz Lublin czeka na nowego dyra, a my kibice?? - czekamy na transfery.
    a jak to bedzie wszystko wygladalo?? - przekonamy sie w przyszlym roku...
    Pozdro Oman... <piwo> zdrowko;)

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no no ja tam wiem jak to bedzie z tym naszym zuzlem

    a co do pifka jak najbardziej :D

    zdrowko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •