Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Filmy z finału IMŚ '94

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Filmy z finału IMŚ '94

    Poszukuje plikow filmowych z ostatniego jednodniowego finalu IMS. Najbardziej zalezy mi na biegu dodatkowym (Rickardsson, Nielsen, Boyce), ale uciesze sie tez z filmikow z innych biegow. Prosze o link do strony lub kontakt mailowy: gushman@tenbit.pl
    Mialem cale tamte zawody na wideo, ale kaseta gdzies wsiakla. Z gory dzieki!

    Pozdrawiam

    gushman


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Witam!

    Poszukuje plikow filmowych z ostatniego jednodniowego finalu IMS. Najbardziej zalezy mi na biegu dodatkowym (Rickardsson, Nielsen, Boyce), ale uciesze sie tez z filmikow z innych biegow. Prosze o link do strony lub kontakt mailowy: gushman@tenbit.pl
    Mialem cale tamte zawody na wideo, ale kaseta gdzies wsiakla. Z gory dzieki!

    Pozdrawiam

    gushman
    Ja rowniez mam kasete jest nagrany ten final z DSF a po tym mam mecz UNIA - Apator z 1995r. ALe jak mowie mam tylko na video

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Luknij do mojego tematu "Żużel na video", w dziale
    Hyde Park. Możliwe, że tam coś znajdziesz. Pozdrawiam:)

  4. Powrót do góry    #4
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Luknij do mojego tematu "Żużel na video", w dziale
    Hyde Park. Możliwe, że tam coś znajdziesz. Pozdrawiam:)
    Ciekawe jak skoro nie ma SuperUsera...
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Luknij do mojego tematu "Żużel na video", w dziale
    Hyde Park. Możliwe, że tam coś znajdziesz. Pozdrawiam:)
    Ciekawe jak skoro nie ma SuperUsera...
    To niech sobie wykupi jeden z drugim:), a swoją
    drogą czemu moderator nie świeci przykładem?

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moglbys mi przyblizyc, co znaczy w tym przypadku "moze cos tam znajdziesz"? Bo jezeli mam placic tylko za "moze", to mi to nie pasuje. Ale jezeli faktycznie uda mi sie znalezc to, czego szukam, to chetnie zaplace. :)

    Pozdrawiam

    gushman

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Luknij do mojego tematu "Żużel na video", w dziale
    Hyde Park. Możliwe, że tam coś znajdziesz. Pozdrawiam
    --------------------------------------------------------------------------------



    Ciekawe jak skoro nie ma SuperUsera...
    --------------------------------------------------------------------------------



    To niech sobie wykupi jeden z drugim, a swoją
    drogą czemu moderator nie świeci przykładem?

    A po co? Zeby takie bzdury w sygnaturze wypisywac? :|

    Swoja droga zeby Falubaz czasami "nie zdechl" :/.

    Pozdro

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2003
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli ktoś ma ten mecz na video lub na CD i mógłby przegrać lub sprzedać to ja bym bardzo chciał. He he chciałbym jeszcze raz zobaczyć wywrotkę Jana Stechmanna. Jeśli macie inne mecze na video lub cd to dajcie znać. Z góry danke

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Cię kręcę... Prawie 16 lat minęło a mnie ciągle ciarki po rękach przechodzą gdy oglądam bieg dodatkowy...

    Wielkie dzięki Kolego! :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Wszystkie materiały filmowe z FIMS 94 jakie znam to:

    TVP retransmisja około 50 min
    DSF retransmisja około 60 minut
    TVP regionalna Bydgoszcz - reportaż Mirka Wysockiego około 25 minut. W tym turniej Golden Greats w Holsted.

    Być może nagrywał coś Jan Niedzielski. Nie pamietam, czy miał coś z Vojens w swojej ofercie.

    Final w Vojens '94 dla każdego fana Tomka Golloba, to obowiązkowa pozycja. Stacja bolesna. Dla fanów Tony Rickardssona - stacja radosna.

    Ja każdego roku 20. sierpnia pamiętam o rocznicy. ;) Rok później 20 maja o godzinie 20.00 było radośniej. Magia liczb. ;)


    Artykuły o tym finale tez warto poczytać. Mnie najbardziej podobał się ten Bartka Czekańskiego, który w tytule obwieszczał, ze Tomek gollob występem na VSC potwierdził przynależność do czołówki światowej. Słowa Czekańskiego czytałem dosłownie jak swoje. Mocno mnie podbudowało, ze jest ktoś na tym świecie, kto czuje i rozumie tomkowe Waterloo tak samo jak ja. :)


    W tym finale zabrakło przede wszystkim dwóch gigantów - Pera Jonssona i Leigha Adamsa. Mieli życiowy sezon.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ja pamietam, jak przed tym finalem papa Gollob nazwal Hancocka bardzo przecietnym zawodnikiem, a potem tenze Hancock zajal 4 miejsce w calych zawodach. Gollob natomiast jechal strasznie zdenerwowany i jak to on mial w zwyczaju, wozil sie po bandach, wtedy, gdy nie bylo trzeba. Mysle, ze gdyby nie wypadek w 11 biegu, to bylby jakos w srodku stawki w koncowej klasyfikacji, zwlaszcza ze po tym 11 biegu zostalby mu tylko jeden trudny rywal w kolejnych wyscigach - Rickardsson w biegu 16.

    Malo kto dzis wspomina, ze bardzo blisko tytulu IMS byl Craig Boyce. Przegral go tak naprawde nie w biegu dodatkowym, ale w wyscigach 4 i 19, gdy dawal sie objezdzac na dystansie Coxowi i Rickardssonowi. Wystarczylo dowiezc trojke chocby w jednym z tych biegow, aby zostac mistrzem. Inna sprawa, ze Craig mial sporo szczescia. W 14 biegu najpierw wykluczono Nielsena, a potem prowadzacemu Loramowi zaczal defektowac motocykl.

    A Rickardsson... tez nalezal do moich ulubionych zawodnikow razem z Loramem i z przyjemnoscia sie ten final ogladalo. Jednoczesnie przyznaje, ze Hansa bylo mi po tym finale zal, ale sam byl sobie winien.

    A tu dwa filmiki z youtube - biegi 9 (pojedynek Nielsena, Rickardssona i Knudsena) oraz 11 (wypadek Golloba)

    http://www.youtube.com/watch?v=12tKRI9UYbY

    http://www.youtube.com/watch?v=X6j6ubLIkLg

    Gushman, jesli chcesz pliki z tymi filmami, to daj znac, moge ci je sciagnac z youtube.
    Regards from Sydney
    Dexter

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •