Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 252

Wątek: NBA sezon 2003/2004 -> Detroit Pistons The NBA 2004 Champions !!!

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogladalem wczoraj Minessota-Dallas...... :D jaki hardcore !

    Czterech koleci z Timberwolves rzuca 104 pkt i przegrywaja, no ladnie.... Garnet 22 zbiorki , wsciekly pies tez swoje zrobil...

    Super mecz, super akcje, no fajnie..;)

    Pzdr !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w nocy została sfinalizowana jedna z ciekawszych wymian w tegorocznym seoznie :) Z kilku powodów... :D Po pierwsze miejscami zamieniają się nasi zawodnicy --> Maciek Lampe wędruje do Phoenix a Czarek Trybański do NY Knicks :) Szczerze mówiąc lepiej wyjdzie to zapewne dla Maćka, który powinien zagrać w zespole Słońc (dzisiaj już siedział na ławie:p) Do drużyny z Nowego Jorku przeszli również Anafernee Hardaway i uwaga:D Stephon Marbury ! :) Na pewno ta dwójka będzie bardzo dużym wzmocnieniem Knicks i para obrońców Houston-Marbury będzie prezentować się okazale :):):) W drugę stronę przekludzili się Antonio McDyess, Charlie Ward, Howard Eisley i wspominany Lampe. Są to również zawodnicy na poziomie ale wiadomo jaką klasę prezentuje Marbury :) Więc ogólnie sprawa wygląda tak, że Knicks zyskali na pewno jednego z najlepszych rozgrywających ligi i doświadczonego skrzydłowego oraz czarnego konia Czarka :P Z drugiej strony sprawa wygląda ciekawie dla Lampego, który wkrótce miejmy nadzieję zaprezentuje swoje umiejętności :) Drużyna Phoenix dostała także prawo wyboru w przyszłorocznym drafcie zamiast NY :) Już wkrótce przekonamy się na co stać obydwie drużyny w nieco odmienionych składach :)

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Wygląda na to, że I.Thomas się rozkręca. Planuje już kolejną wymianę, w której ma "wziąć" udział Trybański - Polak oraz M.Doleac lub F.Williams mają zostać wymienieni na zawodnika Cavaliers - D.Milesa (czyli jest szansa na to, że Czarek zagra w jednym zespole z L.Jamesem:)). Thomas ma też zamiar "pożegnać" się z K.Van Hornem (podobno ma być wymieniony na R.Wallace`a). Wg mnie nie ma różnicy w jakich zespołach grają Polacy, najważniejsze jest dla mnie to, żeby w ogóle grali i to jak najlepiej:).
    pozdr

    PS. Po dokonanych zmianach przez Thomasa, Knicks ponieśli dwie porażki (szczególnie bolesna była porażka u siebie z Rockets w stosunku 111-79).

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach

    THOMAS REWOLUCJE - ciąg dalszy

    Menadżer NY Knicks, I.Thomas, tym razem dokonał zmiany na stanowisku trenera w nowojorskim zespole. D.Chaney`a zastąpił były trener m.in. Supersonics, Hawks oraz Raptors -Lenny Wilkens! To, że dni Chaney`a są policzone w Knicks było wiadomo od dawna, więc zmiana na stanowisku pierwszego trenera nie powinna być niespodzianką. Mam tylko nadzieję, że zmiana na stanowisku szkoleniowca Knicks pomoże Trybańskiemu, który dzięki tej zmianie otrzyma więcej szans, okazji do pokazania swych umiejętności na parkiecie. Ciekawe czym jeszcze zaskoczy Thomas?
    pozdr

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Aussie ja bym nie był taki pewny czy Czarek coś teraz zagra (obym się mylił:P) To prawda, że Thomas zrobił małą rewolucję kadrową co od razu odbiło się na wynikach zespołu :) Choćby dzisiejsze zwycięstwo 108:88 nad Seattle budzi respekt :) Wspaniałą passą popisują sie natomiast gracze Detroit, którzy dzisiaj w nocy wygrali swój 11 mecz z rzędu :P Tracy McGrady znowu szaleje - dzisiaj "ciepnął" 42pkt i w klasyfikacji strzelców goni Allena Iversona :) W meczu na szcycie Sacramento spokojnie ograło Lakersów, którzy bez O'Neala, Bryanta i Malone'a nie mieli nic do powiedzenia :) Wystarczy powiedzieć, że na pozycji numer 5 zagrał Jamal Sampson :P - i wszystko jasne :D Tak więc w tym meczu mogła wygrać tylko jedna drużyna i tak się stało :) Na chwilę obecną to nie ma chyba drużyny, która mogłaby pokonać Królów na ich parkiecie :P ( no być może Minnesota:)) Pojawiły się również głosy ostatnio, że Maciek Lampe ma zagrać w poniedziałek przeciwko Lakersom właśnie :D Byłoby nieźle jakby zadebiutował przeciwko takiej drużynie ;) Miejmy nadzieję, że do tego dojdzie i Maciek pokaże wreszcie na co go stać :) Pozdrawiam, bye

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    No tak trener Suns, M.D`Antoni, zapowiedział, że być może już w poniedziałek w meczu przeciwko Lakers na parkiecie pojawi się M.Lampe, wtedy to właśnie Lampe ma zostać "wycofany" z "listy kontuzjowanych". Polak być może zastąpi w składzie T.Gugliottę, który tym samym trafi na "listę kontuzjowanych" (co najmniej na 5 meczy). Oczywiście życzę mu, aby wreszcie pojawił się na parkiecie i pokazał się z jak najlepszej strony, dzięki czemu powinien zyskać uznanie u trenera i tym samym będzie mógł częściej grać i rozwijać swój talent!


    No Aussie ja bym nie był taki pewny czy Czarek coś teraz zagra (obym się mylił)
    Ja wcale nie jestem pewny, że po zmianie trenera w Knicks Trybański będzie więcej grał - ja mam tylko taką nadzieję:) Wiadomo, że gdy do zespołu przychodzi nowy coach to mogą dziać się różne rzeczy:P

    pozdr


  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z racji tego, że dzisiaj 2 mecze odbywały się znacznie wcześniej niż zawsze pozwoliłem sobie na małą relację z obydwu pojedynków :)
    W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny Philadelphi 76'ers i Memphis Grizzlies, w którym ciut lepsi okazali się goście z Kanady wygrywając ostatecznie 91:87. Przez cały okres trwania meczu wynik oscylował w granicach remisu, żadnej z drużyn nie udało się uzyskać znacznej przewagi. Drużyna Niedźwiadków grała zespołowo - każdy z zawodników dorzucił kilka/kilkanaście punktów i to wystarczyło żeby pokonać Allena Iversona :D - zdobywcę 34pkt dla gospodarzy. Miał on należyte wspracie tylko w Glenie Robinsonie co nie mogło gwarantować końcowego zwycięstwa. W drużynie gości jak zwykle dobrze zaprezentowała się dwójka skrzydłowych Gasol-Posey zdobywając odpowiednio 16 i 14 punktów. Tak więc po zaciętym meczu minimalnie zwycięstwo Grizzlies :)


    Drugi mecz zapowiadał się równie ciekawie ponieważ na przeciwko siebie stanęły ekipy Houston Rockets i Minnesoty Timberwolves :) Zwycięsko z tego boju wyszła drużyna z Teksasu wygrywając nadspodziewanie łatwo 95-76. W pewnym momencie Rakiety prowadziły już 29 punktami ! Nie poznawałem Minnesoty w tym meczu - dawno tak słabo nie zagrali :( Najlepiej wśród gospodarzy punktował Chińczyk Yao Ming - zdobywca 22pkt i 15zb. Dzielnie wspierał go jeden z najlepszych rozgrywających na Zachodzie - Steve Francis, który w swoim dorobku zapisał 19pkt, 8zb, 7as. W drużynie gości najwięcej oczek uzyskał Sam Cassell - 25. Porażka ta może być małą niespodzianką biorąc pod uwagę niedawną wygraną Wilków nad San Antonio. No cóż ale to jest tylko NBA :) i tu się wszystko może zdarzyć :D

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak więc nie doczekaliśmy się debiutu Maćka Lampe dzisiejszej nocy. Trąbiły o tym wszystkie portale internetowe oraz gazety ale niestety Lampe cały mecz pzesiedział na ławce rezerwowych. Miejmy nadzieję jednak, że wkrótce nastąpi upragniony debiut, na który chyba czeka każdy kibic NBA w Polsce :P A nastąpi w najbliższym czasie bo trener D'Antoni zapowida, że będzie wpuszczał go na plac gry ;)


    Wyniki dzisiejszej nocy :
    New York - Toronto 90:79 - Marbury(NY) 28pkt
    Washington - Chicago 93:83 - Hughes(WAS) 25pkt
    Philadelphia - Seattle 81:90 - Robinson(PHI)27pkt
    Atlanta - Indiana 97:100- Abdur-Rahim(ATL)32pkt
    Orlando - Milwaukee 106:99- McGrady(ORL) 34pkt
    Detroit - SA 85:77 - Billups (DET) 18pkt
    LA Clippers - Sacramento100:125:)Stojakovic(SAC)31pkt
    Minnesota - N.Orleans 97:90:)- Garnett(MIN) 29pkt
    Memphis - Houston 88:83 - Gasol(MEM) 24pkt
    Warriors - Utah 101:85 - Cheaney(GSW) 20pkt
    LA Lakers - Phoenix 85:88 - Johnson(PHO) 26pkt

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    W NBA zmian nie dokonuje się tylko wsród zawodników, ale także i to coraz chętniej wśród trenerów:). Do zmiany na stanowisku głównego trenera doszło w New Jersey Nets - Byron Scott został zastąpiony przez 33-letniego Lawrence`a Franka (kto to?!?!). Nowego coach`a mają także Boston Celtics - rezygnację złożył Jim O'Brien, jego miejsce zajął dotychczasowy asystent w Celtics John Carroll.
    pozdr

    PS. Bulls ponieśli kolejną porażkę:(:(






  10. Powrót do góry    #100
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Maciej Lampe znowu pojawił sie na parkiecie. W meczu z Pacers w Indianie Lampe zagrał 16 minut!:) Zdobył 4 punkty (oddał 3 rzuty z czego 2 okazały się celne, rzucał także 2 razy za 3, ale żadnego z tych rzutów nie trafił), zebrał 2 defensywne zbiórki, popełnił 2 faule oraz zaliczył 1 przechwyt! Bardzo mnie cieszy, że Lampe zaczyna grać w Suns, ale tak długi czas pobytu na parkiecie zawdzięcza zapewne temu, że Suns ten mecz wysoko przegrali (Pacers-Suns 101-79). Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i Maciej zacznie grywać coraz więcej.
    pozdr

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie :) Nareszcie Maciek zagrał i to nie 2-3 minuty tylko aż 16 co moim zdaniem jak na początki to całkiem przyzwoicie. Statsy nie są tragiczne więc powinniśmy być optymistami :D Warto również zwrócić uwagę na powrót na parkiet Jamala Mashburna, który po kilku miesięcznej przerwie zasilił Szerszeni. W debiucie zdobył 24pkt w tym 13 ostatnich ! walnie przyczyniając się do zwycięstwa 101:100 nad Milwaukee :)
    Natomiast to co dziś zrobił KG powaliło mnie kolejny raz na łopatki i utwierdziło w pzekonaniu, że to właśnie jemu należy się MVP tego sezonu :):):) 20pkt, 20zb, 10as nie wymaga komentarza :D Co prawda jak wciąż łudze się, że MVP może zostanie Peja ale chyba jednak Kevinowi dadzą to wyróżnienie bo tak obiektywnie patrząc to on faktycznie jest bardziej wartościowy niż Stojakovic :P
    Rozkręcił się chyba na dobre T-Mac. Dzisiaj kolejny jego mecz i kolejne 39pkt :P Tym razem to wystarczyło, żeby pyknąć Wizards i z tego się cieszę :):):) Już niedługo Tracy obejmie prowadzenie w klasyfikacji strzelców :D już tylko 0,1 dzieli go od Allena Iversona :) Ale chyba takiej średniej jak w zeszłym roku nie wykręci... chociaż kto wie :D:D:P
    Dzisiaj chyba również powinniśmy poznać pierwsze piątki AllStar Game tak więc do usłyszenia :)
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #102
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2004
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co robi Michael Redd przechodzi moje najsmielsze oczekiwania :P..mimo ze dzis jego milwaukee przegrali z new orleans 101-100 to Redd pokazal sie z jak najlepszej strony rzucajac 40 pkt. :):)....jak tak dalej pojdzie to w przyszlym sezonie bedzie niewatpliwie w scislj czolowce gwiazd ligi :))

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Kolejne minuty (5) w NBA zagrał M.Lampe. Jego Suns pokonały wyraźnie Rockets 99-79 (czyli widać, że na razie Lampe może liczyć na występy tylko w momencie gdy jego zespół wysoko prowadzi lub przegrywa). Oddał 2 rzuty z gry trafiając 1, zebrał jedną piłkę w defensywie, zaliczył jeden faul i jedną stratę.
    pozdr

    PS. To już przestaje mnie smieszyć - Bulls ponieśli kolejną porażkę:(:(, ciągle im czegoś brakuje (prawdziwego lidera??). Sądziłem, że ten sezon będzie inny niż kilka ostatnich. Ale widać, że będę musiał jeszcze poczekać aby móc oglądać zwycięskich Bulls.

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buszowałem sobie ostatnio różne stronki w poszukiwaniu wallpapera z Lamarem Odomem i szukając na oficjalnej stronce Miami natrafiłem na dość ciekawą sprawę... :) Otóż znajduje się tam tylko 8 tapet zawodników Miami ale za to poniżej 20 tapetek pięknych tancerek Heat :D między innymi Alexis czy Celina :D:D:D:D Normalnie nie mam pytań :)

    http://www.nba.com/heat/images/wallpaper_index.html

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Ostatnia noc była szczególna dla kilku trenerów. Coach Knicks, Lenny Wilkens, odniósł swoje 1300 zwycięstwo w NBA, jest pod tym względem rekordzistom. Do niego należy także rekord największej ilości porażek - ma ich na swoim koncie 1117. 900 zwycięstwo w lidze odniósł trener Jazz - Jerry Sloan i tym samym stał się ósmym szkoleniowcem w historii NBA, który może się pochwalić takim osiagnięciem:) Natomiast John Carroll, coach Celtisc, odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w karierze:P, na to "osiągnięcie" musiał czekać 6 spotkań:)
    pozdr

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wow... to co się stało dzisiejszej nocy przeszło moje oczekiwania... :D Chodzi mi o trejd pomiędzy Atlantą a Portland. Od dłuzszego czasu mówiło się, że Rasheed Wallace opuści PTB ale myślałem, że trafi do NY Knicks lub gdzieś indziej. A tu się okazało, że wybrał Atlante Hawks :D Razem z nim powędrował Wesley Person. Do Trail Blazers przeszli natomiast Shareef Abdur-Rahim (!), Theo Ratliff oraz Dan Dickau. Hm mnie się zdo, że lepiej wyjdzie na tym trejdzie Portland. Zyskują bardzo dobrego SF (lepszego przynajmniej od Sheeda) i dobrego centra jakim niewątpliwie jest Ratliff. Tak więc PTB może włączą się jeszcze w walkę o play-off chociaż czy ja wiem... :) Na pewno Atlanta nie będzie wygrywać meczów tak jak np. dzisiaj w nocy z Dallas (Abdur-Rahim 27). Dla mnie troszkę nieprzewidywana zmiana no ale cóż... :) w końcu We Love This Game więc spoko :):):)

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    No muszę przyznać, że ta wymiana mnie zaskoczyła! Ci zawodnicy byli "przewidziani" do wymian, ale nie przypuszczałem, że dojdzie do takiej wymiany! Sam nie wiem, która z drużyn lepiej na tym wyszła. Portland pozbyło się zarówno, moim zdaniem, swego najlepszego gracza jak i największego wojownika - gościa, który zawsze chętny jest to jakieś małej "pyskówki" z sędziami bądź z przeciwnikiem:P W zamian dostali dwie niespełnione gwiazdy - Abdura-Rahima i Ratliffa. Atlancie ta wymiana i tak nie pomoże, a co będzie w Portland to zobaczymy:)
    pozdr

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm czy ja wiem czy Sheed był najlepszym zawodnikiem Blazers w tym sezonie ? Moim zdaniem Zach Randoplh ma lepszy sezon od niego :) Ale na pewno był watrościowym i kluczowym zawodnikiem Portland. Teraz sprawa Abdur-Rahima. Aussie mówisz, że jest on niespełnionym talentem. Hm, przecież już kilka dobrych lat gra na wysokim poziomie i zawsze gdzie grał był liderem (Vancouver, Atlanta) mając zawsze w sezonie wysoką średnią punktową. Teraz zapewne sytaucja się zmieni ale myślę, że wraz z Zachiem Randolphem stworzą niezły duet, który być może poprowadzi ich do play-offów :D

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak więc rozpoczął się wreszcie upragniony przez wszystkich NBA All Star Weekend. Dzisiaj w nocy rozegrano pierwszy mecz, w którym pierwszoroczniacy (rookies) zmierzyli się z drugoroczniakami (sophomores). Wygrali Ci drudzy 142:118. MVP tego meczu został Amare Stoudemire zdobywca 36pkt dla zwycięzców. Dzielnie wspierał go Carlos Boozer z Cleveland - 25pkt. Zawiódł natomiast w drużynie Sophomores Yao Ming, który przez 15minut swojej gry zaliczył tylko 6pkt. Spodziewałem się więcej po chińskim centrze zwłaszcza, że ostatnio w sezonie grał naprawdę bardzo dobrze. W drużynie rookies nie zawiodły 2 największe gwiazdy czyli LeBron James (33pkt) i Carmelo Anthony (17pkt). Z dobrej strony pokazał się również zawodnik Miami Dwayne Wade - 22pkt.
    To był jednak tylko wstęp do tego co będzie się dziać dzisiaj w nocy :):) Otóż oprócz meczu gwiazd Wschód-Zachód zaplanowano inne konkursy m.in : konkurs rzutów za 3pkt (Peja GO GO GO:)) i konkurs wsadów (J-Rich:D). Największym wydarzeniem oczywiście będzie mecz East-West i ja stawiam oczywiście na zwycięstwo zachodu i MVP dla Garnetta lub Stojakovica :P
    Pozdrowienia :)

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w nocy działo się dużo za oceanem :) Tak więc konkursy, które miały być najbardziej widowiskowe i emocjonujące zakończyły się, że tak powiem lekkimi niespodziankami ;) Otóż konkurs wsadów wygrał Fred Jones z Indiany Pacers pokonując dwukrotnego mistrza Jasona Richardsona z GSW. Słyszałem jednak opinie, że wygrał on niezasłużenie ponieważ jego dunki były takie sobie i zwycięzcą powinnien zostać J-Rich. Problem w tym, że Jason chciał wykonać ekstrawaganckie wsady co skończyło się niepowodzeniem w związku z czym jury musiało odjąć pkt'y :(
    W konkursie rzutów za 3pkt'y faworytem był oczywiście Peja Stojakovic (podobnie jak J-Rich zwycięzca poprzednich dwóch edeycji). Został on jednak pokonany przez Voshona Lenarda z Denver Nuggets, który w finałowej serii pokonał Serba 18:16. Trzeci był rookie z Phili Kyle Korver.
    Pozostałe konkursy wygrywali: Baron Davis w zawodach sprawnościowych :D i LA Lakers w konkursie "Rzucające gwiazdy".
    Na deser mam zdjęcie J-Richa podczas jego dunka :)
    http://img.interia.pl/sport/nimg/spr432100.jpg

    Konkretny, czyż nie ? :P

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Detroit Pistons dokonalo dosc powaznego wzmocnienia. Joe D sprowadzil Rasheed Wallace dzieki ktoremu Detroit teraz ma jeszcze wieksze szanse na to aby wyjsc zwyciezko z Eastern Conference i dojsc do finals. Z tego co mowia Wallace zostal sprowadzony tylko po to zeby pomoc Pistons w play-off. Po zakonczeniu sezonu Rasheed Wallace prawdopodobnie trafi do NY Knicks.

    Mysle ze teraz "moja" druzyna bedzie sie ciekawie prezentowac. Wkoncu mamy dwoch najlepszych Wallec'ow w lidze :). Trzeba bedzie sie wybrac na jakis mecz teraz powinno byc ciekawie.
    Szkoda ze nie udalo sie zciagnac Garnetta bo o nim bylo naprawde glosno przed sezonem. Sam Dumars mowil "I'll be the president of the Garnett in Detroit campaign" hehe no ale Wallace tesz powinien wniesc cos dobrego. A za rok moze ten caly Darko zacznie wkoncu cos grac bo jak narazie to ledwo oddech lapie jak wchodzi na parkiet (i kto by pomyslal ze gosc byl 2nd pick in the first round).


    B B B B B B BEN WAAAAAALLACEEEEEE
    Go Pistons ! :)

    Pozdro z Motor City

  22. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Fan Bryanta chciał zabić prokuratora

    Fanatyczny kibic amerykańskiego koszykarza Kobe Bryanta został zatrzymany za grożenie śmiercią prokuratorowi, prowadzącemu śledztwo przeciwko temu zawodnikowi - poinformowała policja z Denver.

    Mieszkający w Kaliforni 37-letni Cedric Augustine miał także grozić, iż wysadzi w powietrze sąd, w którym odbywały się posiedzenia z udziałem gwiazdy Los Angeles Lakers.

    Kobe Bryant został oskarżony o popełnienie, 30 czerwca ubiegłego roku, gwałtu na młodej kobiecie; do tego czynu miało dojść w hotelu w miejscowości Eagle (stan Kolorado). Jeśli koszykarz zostanie uznany za winnego, może zostać ukarany dożywotnim więzieniem.

    Według źródeł policyjnych Augustine jest trzecią osobą, którą aresztowano za grożenie śmiercią funkcjonariuszom zaangażowanym w śledztwo przeciwko Bryantowi.

    Augustine'owi zarzuca się, że począwszy od 18 lipca ubiegłego roku wysłał dziesiątki listów z pogróżkami do prokuratora prowadzącego sprawę koszykarza oraz do pracowników sądu, gdzie odbywały się rozprawy. Aresztowany groził im także w rozmowach telefonicznych.

    - Jeśli coś się stanie Kobe'emu, "coś" stanie się także z wami - powtarzał prokuratorowi Markowi Hurlbertowi przez telefon. - Zabijemy także to małe niewiniątko i jej rodzinę - brzmiała inna groźba, skierowana pod adresem domniemanej ofiary Bryanta.

    Jeśli Augustine zostanie uznany winnym zarzucanych mu czynów, zgodnie z prawem stanu Kolorado może zostać skazany łącznie na 250 lat więzienia i 6,5 miliona dolarów grzywny.
    PAP

    pozdro. ;]

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    NBA: Rekord Lampego

    Koszykarze Phoenix Suns przegrali u siebie z aktualnymi mistrzami ligi NBA - San Antonio Spurs 86:107. W meczu tym osiem punktów zdobył Maciej Lampe - to rekordowe osiągnięcie Polaka w jego karierze w NBA.

    Lampe, który wrócił do składu Suns po kilkutygodniowej przerwie w grze, przebywał na parkiecie 11 minut. Oprócz ośmiu punktów zapisał na swoim koncie trzy zbiórki, w tym dwie w obronie, a także jedną asystę. Dwukrotnie faulował rywali. Polak trafił cztery z sześciu rzutów z gry.
    za onet.pl

    w koncu jakis lepszy wynik :)
    oby tak dalej... Maciek:)

    a Czarek to w kosza juz sie raczej nie
    nauczy grac i nic z niego w NBA nie bedzie...
    szkoda .. :(

    pozdro. ;]

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze wieżyłem, że coś mu się uda w NBA. Dobrze, że uczestniczył w wymianie i poszedł do Phoenix, bo w Nowym Jorku by się zmarnował. Myślę jeszcze, że teraz będzie mu szło tylko lepiej :).

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wreszcie sie chlopaczysko przelamal gratki Maciek:)



  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całkiem fajny występ Lampego, ale wątpie żeby zdołał go jeszcze w tym sezonie powtórzyć. A teraz tak ogólnie o całej lidze, bo chyba jeszcze tu nie pisałem:P Mimo iż możliwości oglądania nie mam śledzę dość dokładnie co się dzieje w NBA. Faworytami tego sezonu są niewątpliwie: LAL Kings, SA Spurs, Minnesota i Pacers i to oni pomiędzy soba rozstrzygną sprawę mistrzostwa. Jak już wspomniałem meczów nie oglądam, ale w wynikach moja uwagę zwróciły występy w tym sezonie Peji Stojakovicia, Andreja Kirilenki i Yao Minga, którzy radzą sobie znakomicie. Osobiście kibicuję dwóm drużynom: Phili 76 i Toronto Raptors, choc w tym sezonie nie bardzo im się wiedzie. Biężący sezon jest moim subiektywnym zdaniem bardzo ciekawy. Nie ma jednego kandydata na misttrza, jak ostatnio LAL, i pojawiło się wielu nowych, ciekawych zawodników np. LeBron James. Z NBA-owskim pozdrowieniem Conrad.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tylko chciałem napomknąć ;)
    Otóż niejaki T-Mac w wygranym przez Orlando meczu z Czarodziejami rzucił 62pkt co jest oczywiście najlepszym wynikiem sezonu i największa ilościa punktów od bodajże 10 lat... :)
    Warto zwrócić uwagę na fakt, że T-Mac trafił 20/37 rzutów i przestrzelił 10 z 11 ostatnich rzutów i 9 osobistych w IVkwarcie... Aż strach pomyśleć co by było gdyby trafił choć połowe z tego:P
    Nie ma chyba już wątpliwości kto będzie w tym roku scoring champion:D
    http://www.nba.com/games/20040310/WASORL/recap.html

    Pozdrawiam:)

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krótko i na temat....

    T-Mac is the Wizard:)


  29. Powrót do góry    #119
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Minionej nocy byliśmy świadkami kilku bardzo ciekawych meczów. W Minneapolis Minnesota pokonała 96 do 86 Lakersów grających z Shaqiem, Kobim i Malonem. Najlepiej zaprezentował się jednak K.Garnett, który zdobył 20 pkt. Wydaje się, że to jednak leśne wilki są najlepsze na zachodzie. Przegrali liderzy konferencji west Sacramento Kings 81:83 z Portland, a w meczu wyróżnił się Damon Stoudamire - 20 pkt. W spotkaniu drużyn słabszych, Atlanty i Waszyngtonu, rzucono aż 262 pkt. (138:124 dla Atlanty), a najlepszy był zdobywca 42 pkt. Stephen Jackson. Poza tym cenne wyjazdowe zwycięstwa odnieśli Pacers, Jazz i Nuggets (117:111 z Bucks). Pozdrawiam Conrad!

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejny dobry występ Maćka Lampe :) Dzisiejszej nocy zagrał aż 18min (to jak narazie najdłużej) zdobywając 8pkt. Miał bardzo dobrą skuteczność z gry -> 4/5 :) Miał oprócz tego 3zbiórki, 1faul i 1strata.:D Tak więc Lampe się rozwija i miejmy nadzieję, że D'Antoni będzie mu dawał częściej pograć, np. tak jak dzisiaj :)
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Minionej nocy Maciej Lampe Zdobył 17 PKT!!!!!!!!! Podczas 26 minut gry mial takze 7 zbiorek 2 asysty oraz 1 strate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam
    Jestem Dumny z Naszego Rodaka:]]]

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drużyna Macieja Lampego - Phoenix Suns pokonała Milwaukee Bucks 123:111 w sobotnim meczu ligi NBA. Polski koszykarz zdobył 17 punktów. To najlepszy występ Lampego w rozgrywkach i nowy rekord punktowy Polaka.

    Lampe przebywał na boisku przez 26 minut. W tym czasie trafił sześć z 15 rzutów z gry oraz wykorzystał pięć z sześciu rzutów wolnych. Oprócz zdobyczy punktowej, polski zawodnik zanotował siedem zbiórek, po dwie asysty i straty oraz jeden przechwyt. Trzykrotnie Lampe faulował.

    "Słońca" odniosły 23. zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. Oprócz Lampego, w ekipie z Phoenix wyróżnili się Amare Stoudemire (27 pkt), Joe Johnson (21) i Shawn Marion (19). Wśród gości najlepszy był Joe Smith - 19 pkt.

    Zespół Cezarego Trybańskiego - New York Knicks przegrał na wyjeździe z Chicago Bulls 81:87. Polski gracz nie wystąpił, bowiem jest wpisany na listę zawodników kontuzjowanych.
    za onet.pl

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lampe po raz kolejny potwierdził że warto jest postawić na niego i dać mu pograć. Mam nadzieje, że Maciej będzie miał więcej takich udanych występów.

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No bardzo ładnie:)
    Lampe w końcu pokazuje, że ma olbrzymi potencjał tylko musi grać przynajmniej 15min. Dobrze się stało, że D'Antoni zaczął dawać mu szanse nie tylko w meczach kiedy Suns dostają już -20:). Maciek pobiło dzisiaj 4 swoje rekordy;) - najwięcej punktów - 17, najwięcej zbiórek - 7, najwięcej asyst - 2:P, najdłużej na parkiecie - 26min:).
    Dopóki trenerem Słońc będzie wspominany D'Antoni to Lampe będzie grał i co najważniejsze rozwijał się, mam również nadzieję, że nie zostanie wytrejdowany gdzieś w przerwie letniej...
    Nie ma raczej szans na to żeby grał on w starting five bo pozycja dwójki skrzydłowych Marion-Stoudamire jest raczej nie zagrożona. Ale gdyby grał po 25min w każdym meczu to by było pięknie:).
    Po moich szybkich obliczeniach wynika, że Lampe ma obecnie średnio4,9pkt i 2,5zb na mecz:). Tak 3mać Maciek!!:D
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Phoenix Suns przegralo na wyjezdzie ze San Antonio Spurs 105-76 Maciej Lampe przebywal na boisku 28 min. i zdobyl 12 punktow i mial 6 zbiorek.

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widać, że Lampe się stara i pokazuje, że trening czyni mistrza. Jak by grał coraz częściej to mam nadzieję, że takie wyniki będzie osiągał w każdym kolejnym meczu :).

    Pzdr

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sezon zasadniczy zmierza ku końcówi. Za kilka tygodni rozpoczniemy fazę play-off. :) Na dzień dzisiejszy grę w PO mają zapewnioną:
    ze Wschodu: Indiana, New Jersey, Detroit
    z Zachodu: Sacramento, Minnesota, LA Lakers, San Antonio, Memphis

    Na wschodzie bliskie awansu są również drużyny New Orleans, Milwaukke, Miami i NY Knicks. O ósme miejsce walczą drużyny Bostonu i Clevelandu(:P).
    Na zachodznie natomiast awans wywalczy Dallas, Houston i ktoś z trójki Utah/Portland/Denver.

    Dzisiaj w nocy nasz rodak Maciek L. znowu pokazał się z dobrej strony rzucając na dobrej skuteczności (4/5) 8pkt.
    Jego Suns nareszcie wygrało jakiś mecz, pokonując słabiutkich Czarodzieji z Waszyngtonu 101:85. Kolejne zwycięstwo odniosła wspaniale radząca sobie ostatnio drużyna z Memphis. Niedźwiadki wygrały po 2 dogrywkach w Atlancie z Jastrzębiami 136:133. Bohaterem meczu został James Posey - zdobywca 38pkt.:)
    Hot Grizzlies !!! :D:D:D
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w Play-Off będe kibicował San Antonio Spurs i nie dlatego że byli mistrzami w roku ubiegłym.

    Lampe oby tak dalej !!!

    Pzdr

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem kolejny raz mistrzostwo NBA zdobeda LA Lakers
    Kobi i Shaq pociagnom za soba reszte.
    P.S. a lampe znow robi punkty
    Kolejne bardzo dobre spotkanie zaliczył polski koszykarz Phoenix Suns, Maciej Lampe. Polak w wyjazdowym spotkaniu z Dallas Mavericks przegranym przez jego zespół 103:124, zdobył 10 punktów Lampe przebywał na parkiecie przez 15 minut. Polak miał bardzo dobrą skuteczność. Trafił 5 z 6 rzutów (83,3%). Ponadto zanotował aż 5 zbiórek (3 w ataku i 2 w defensywie). Na swoim koncie miał również trzy faule i jedną stratę.
    za onet.pl

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zgadza się _sb. Obecnie Jeziorowcy są w gazie i narazie chyba nikt im nie podskoczy.;) Dzisiaj grają bardzo ważny mecz u siebie z SA Spurs, po którym będziemy wiedzieć czy naprawdę forma Lakersów jest wysoka.
    Maciek Lampe dzisiaj znowu kolejny dobry występ.:) Znowu zagrał na wyśmienitej skuteczności (5/6!) i w sumie 10pkt zapisał na swoim koncie.:) Do tego 5 zbiórek i 3 faule. Oby tak dalej Maciek.:) W ogóle w Ameryce Maciek Lampe wymawiają : Ma-chcik Lam-pay :/ ciekawe co by było gdyby w NBA występował Szymon Szewczyk.:P
    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Mistrzostwo zdobędzie INDIANA PACERS!!!

    Jak na razie najlepszy bilans w lidze i aby tak do końca sezonu:)

    Chce zaznaczyć, że zawsze kibicowałem tej drużynie ze względu na Reggiego;)

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrzostwo zdobędzie INDIANA PACERS!!!

    Jak na razie najlepszy bilans w lidze i aby tak do końca sezonu:)

    Chce zaznaczyć, że zawsze kibicowałem tej drużynie ze względu na Reggiego;)
    A ja chciałem tylko zaznaczyć, że nigdy nie lubiałem Indiany ze względu na.... Reggiego ;), kurde zawsze mi bił moich Nowojorczyków :(.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    A ja chciałem tylko zaznaczyć, że nigdy nie lubiałem Indiany ze względu na.... Reggiego , kurde zawsze mi bił moich Nowojorczyków
    Hehehe, a Spike Lee skręcał się ze złości jak Reggie trafiał kolejne trójki...:D Odległość od kosza nie stanowiła dla niego różnicy...:D

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reggie Miller ma jednak godnego następce.:) Mówię oczywiście o Peji Stojakovicu, który obecnie jest najlepszym "trójkowiczem" w lidze. Dzisiaj w nocy trafił kolejnych 5 trójek i ma w tym sezonie już 233 trafne rzuty zza lini 6,25 ! Nie przypominam sobie żeby ktoś rzucił więcej.:) Nawet Reggie Miller nie osiągał takich rezultatów jak Peja.;) Miller w swoim najlepszym sezonie miał 222 trójki.
    Kto mistrzem NBA ? Robi się bardzo ciekawie...
    W 1 rundzie PO dojdzie najprawdopodobnie do pojedynku LA Lakers-Dallas.:D Ja jednak 3mam kciuki za Sacramento i Memphis!:)
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Znamy już siedem drużyn z Konferencji Wschodniej, które zdołały wywalczyć awans do play-offs. Są to:
    Indiana Pacers
    New Jersey Nets
    Detroit Pistons
    Milwaukee Bucks
    Miami Heat
    New Orleans Hornets
    New York Knicks.
    Na ósme miejsce (ostatnie wolne miejsce w play-off) największe szanse wydają się mieć Boston Celtics, no i jeszcze teoretycznie Philadelphia 76ers i Cleveland Cavaliers.

    Na Zachodzie pewne występu w play-offs mogą być następujące ekipy:
    Sacramento Kings
    Minnesota Timberwolves
    L.A. Lakers
    San Antonio Spurs
    Memphis Grizzlies
    Dallas Mavericks.
    O dwa pozostałe miejsca walczą jeszcze Houston Rockets (którzy, moim zdaniem, mogą być już pewni awansu), a także Denver Nuggets, Potrland TrailBlazers i Utah Jazz (te ostatnie 3 drużyny mają taki sam bilans, a do końca sezonu rozegrają jeszcze po 4 mecze).

    pozdr

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •