Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Najbardziej dramatyczny wypadek sezonu

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Najbardziej dramatyczny wypadek sezonu

    No właśnie, wypadek który najbardziej was sparaliżował, dla mnie bez wątpienia upadek Jacka Krzyżaniaka w pierwszej rundzie w drugim biegu. Szkoda ze Jacek w ten sposób rozpoczął sezon :(

    Wypadek wyglądał naprawde makabrycznie, już bylem pewien, ze nie ma co karetki wysyłać, zawodnik z całym impetem udeżył w bande przy wyjsciu z drugiego łuku i zawisnął na bandzie, by po paru sekundach spaść na ziemie jak kukła. Stadion zamarł i modlił sie by żeby Jacek przeżył.

    Az do tej pory słabo mi sie robi jak tylko przypomne sobie ten upadek :/


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było sporo tych upadków:(:(. Mnie też najbardziej zabolal ten Krzyżaniaka. Ogladając transmiscje w kablówce w wywiadzie przed meczem powiedział żeby mu życzyć jak najwiecej zdrowia i sezonu bez kontuzji, a za jakies 20 min wylądował na bandzie.
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Wydaje mi się ze nie powinniśmy wracać do tych nieszcześć i poprostu zapomnieć o tym. Dlatego według mnie najlepszym wyjsciem jest zamkniecie tematu...

    Pozdro

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie najgorzej wygladal upadek Jacka Krzyzaniaka. To cud ze zawodnik wrocil tak szybko na tor. Kiedy zawisl bezwladnie na tej bandzie naprawde mozna bylo myslec o najgorszym...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Ponoć fatalnie wyglądały upadki Piotra Winiarza w Debreczynie i Carlosa Villara w Berwick. Ten pierwszy potrącony przez Kovacsa pojechał prościutko w bandę i wpadł w nią głową na pełnej prędkości. Zresztą zdjęcia z tego wypadku wyglądają naprawdę koszmarnie. Z kolei Villar wpadł również na pełnej prędkości na bandę, a motocykl spadł mu na plecy.

    Mnie osobiście te właśnie dwa wypadki najbardziej "sparaliżowały".

    D.J.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter możesz podać mi link gdzie jest zdięcie z upadku Winiarza.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie najgorszym wypadkiem sezonu był wypadek Krzyśka Cegielskiego. Nie chodzi mi tu o same okoliczności tego "starcia" i jego "wygląd" - jeśli można tak to określić - ale o jego skutki. Kto spodziewałby się, że "Cegła" tak fatalnie zakończy ten sezon ( oby tylko ten ). Ja trzymam cały czas za niego kciuki i mam nadzieję, że szybko powróci na tor żużlowy. Ale lepiej nie za szybko - niech najpierw całkowicie wyzdrowieje. Ale on o tym wie na pewno sam. Nie twierdzę, że tylko wypadek Krzyśka był fatalny. Trzebaby chyba było napisać wypowiedź na 10 stron, żeby ująć w nim wszystkie fatalne starcia w tym sezonie. Dla mnie jako kibica - był to najgorszy sezon jeśli chodzi o kontuzje. Nie pamiętam takiego w całym swoim życiu. Pozdrawiam wszystkich kontuzjowanych - z Polski i zagranicy. Wracajcie szybko do zdrowia!!!
    Pozdrowienia z Grudziądza.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ty cybi.. wierz mi ze gorsze skutki wypadku sa i beda u siwego.

    pozdrawiam
    waldek

    ps. po za tym jestes z grudziadza. tam u was tez mial miejsce straszny wypadek. chlopak nie zyje. nie pamietasz tego???

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldek, trudno nie pamietac tego fatalnego wydarzenia, ktore mialo miejsce w Grudziądzu. Ale tego akurat nie widzialem - i tu jest ta roznica!!!
    Pozdro

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Dexter możesz podać mi link gdzie jest zdięcie z upadku Winiarza
    na www.stal.rzeszow.pl gdzies na forum dyskusyjnym (w temacie Wypadek Piotra Winiarza).

    Dominik

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmmm

    jezeli chodzi o wyglad to wedlug mnie wypadek Lukasa Drymla w Gp2003,zahaczenie o bande dmuchana,do tej pory pamietam jego nogi po upadku ,nerwy trzesly nogami.Jezeli chodzi o skutki to zarowno cegielka i dawid cieslewicz.Pozdrawiam.
    p.s. smutny temat

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jeśli chodzi o skutki wypadku, to w przypadku Winiarza bez watpienia sa one najpowazniejsze. Cieslewicz czy Cegielski doznali urazow kregoslupa, jednak rdzen nie zostal (chyba) naruszony. Wedlug lekarzy obaj predzej czy pozniej stana na wlasnych nogach. Po kontuzji sladow prawie nie bedzie.

    U Winiarza konsekwencje sa znacznie powazniejsze. Przede wszystkim chlopak przez 10 dni mial 1% szans na przezycie. Lezal prawie 20 dni w spiaczce. Nastapil czesciowy zanik miesni, ktore jednak wracaja do sprawnosci. Najgorsze jest jednak to, ze on praktycznie calkowicie stracil pamiec i obecnie uczy sie wszystkiego od nowa. Na poczatku nie poznawal nawet swojej zony, synka czy rodzicow. Uczy sie chodzic, mowic. Do tego ma jeszcze niedowlad prawej reki i czesciowo prawej nogi. Przy czym te niedowlady maja ponoc ustapic. Wypadku o tak dramatycznym konsekwencjach (mam tu na mysli zuzlowcow, ktorzy przezyli) dawno juz w Polsce nie bylo. Podobny uraz mial kiedys Jozef Gorski z Tarnowa.

    Wydaje mi sie, ze trudno tutaj mowic, ze urazy Cieslewicza czy Cegielskiego byly powazniejsze.

    D.J.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli chodzi o najbardziej dramatyczny wypadek, z tych, które widziałam na własne oczy w tym sezonie to zdecydowanie upadek Krzyżaniaka (byłam przekonana, że gościu się zabił, tylko lekarze i obsługa zawodów nie chca informowac o tym w czasie meczu) oraz Kurmanka w finale MDMP - nie był to przyjemny widok jak dostawał w plecy motorem...
    Jeżeli chodzi o skutki, to najdramatyczniejszy był - tu zgodzę sie z wcześniejszymi "pisarzami"- wypadek Piotrka Winiarza i Krzyśka Cegielskiego

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam upadek Daniela Jeleniewskiego na meczu w Rybniku.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    24-04-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter dzięki

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tych ktore widzialem to upadek Miedzinskiego na sr kasuku ktory wykonal helikopter przez bande (wygladalo to tak tragicznie ze wypadl mi aparat z rak i nie dalem rady pstrykac). Jednak sprawca upadku Suchecki ucierpial znacznie bardziej. Adrian sie tylko poobijal i nie wystapil w dalszej czesci zawodow. Po tych zawodach Adrian juz chyba do konca sezonu dosc slabo jechal. (przynajmniej na zawodach w ktorych go widzialem)




  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej mnie rozbraja ten dziadek na drugiej fotce :]
    Nerwy ze stali chyba :)

    A wypadek musiał naprawde makabryucznie wyglądać, banda wgnieciona

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj bylo tych upadkow w tym sezonie troche. z tych co ja widzialem to serce mi stanelo jak Jelen w Rybniku strzelil w bande i wyrzucilo go gdzies na 3 metry w gore a potem spadl na tor...
    Drugi raz to juz na sam koniec sezonu jak Dawid Stachyra stracil panowanie nad motocyklem i na jednym kole wjechal w bande. pozniej zaklinował sie pomiedzy siatka a tą blacha na dole bandy...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bede sie wypowiadal o tych wypadkach, ktorych nie widzialem.

    Najgorszy upadek mial z pewnoscia Jacek Krzyzaniak. Wyjscie z drugiego luku. Krzyzaniak jadac na ostatniej pozycji chcial wypchac Klopota pod bande i wyjsc na 3 lokate. Niestety podcial go i obydwaj polecieli na bande, o ile upadek Grzeska nie wygladal tak powaznie to Krzyzak zawisl na bandzie.

    Na trybunach zapanowala cisza, co niektorzy twierdzili, ze on juz sie nie podniesie z toru ... Na szczescie nie bylo wcale tak zle, Krzyzak juz za kilka miesiecy wyjechal na tor.


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Z tych ktore widzialem to upadek Miedzinskiego na sr kasuku ktory wykonal helikopter przez bande (wygladalo to tak tragicznie ze wypadl mi aparat z rak i nie dalem rady pstrykac). Jednak sprawca upadku Suchecki ucierpial znacznie bardziej. Adrian sie tylko poobijal i nie wystapil w dalszej czesci zawodow. Po tych zawodach Adrian juz chyba do konca sezonu dosc slabo jechal. (przynajmniej na zawodach w ktorych go widzialem)
    No Miedziakowi się nic nie stało, bo Sawina nauczył go latać ten lot na Stamir Cup' ie:D:D:D. A najgorszy wypadek... Miedziaka i jeszcze Lukas' a Dryml' a na GP fatalny:(

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak mi sie teraz przypomnialo jak Niki Pedersen przelecial przez kierownice i pod motorem jak wpadl na defektujacego Grzeska Rempale. Bylem pare metrow od calej akcji pozostali zawodnicy musieli sie ratowac wardzala polozyl motor a drugi Rekin poszedl na trawe notabene prosto na mnie stad zamiast pstrykac musialem ratowac swoj tylek. Potlukl sie Niki bardzo ale zawody objechal do konca. Dobrze ze mu sie nic nie stalo.


  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej dramatyczny wypadek sezonu
    Cegła powoli dochodzi do siebie..
    Krzyżaniak jest już cały..
    Jaziewicz też przechodzi rehabilitacje i jak sam powiedział jest coraz lepiej..
    Winiarz? Ważne że żyje i że jest nadzieja na dojście do pełnej sprawności
    więc uważam że...

    nic nie da się porównać z dramatem młodego adepta żużlowego z grudziądza, który zginął
    pracując przy motorze w tym roku :(:(:(

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    mam pytanie, czy ma ktoś może jakieś filmiki z tych tragicznych wypadków???? najbardziej chodzi mi o wypadek Jacka Krzyżaniaka, ale inne też by się przydały. Choć oby było coraz mniej okazji do oglądania takich scen...

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegła powoli dochodzi do siebie..
    Krzyżaniak jest już cały..
    Jaziewicz też przechodzi rehabilitacje i jak sam powiedział jest coraz lepiej..
    Winiarz? Ważne że żyje i że jest nadzieja na dojście do pełnej sprawności
    więc uważam że...
    A Dawid Cieślewicz?? Zapomnieliście o nim?? on miał groźniejszy wypadek niż wszyscy!!!(może poza Winiarzem). Nie wyglądał aż tak dramatycznie(Dawid nie przeleciał przez bandę), ale za to z całym impetem w nią się wbił (widziałem dobrze, jak banda się pod naporem jego kręgosłupa wgieła, a nie połamała się tylko dlatego, że jest jakas elastyczna, czy coś) i napewno jakby przeleciał, to byłoby dla niego lepiej... Zwolnił by w powietrzu. Ale najgroźniejszy wypadek miała jedyna ofiara śmiertelna tego sezonu- Grudziądzki adept...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    A niepamiętacie jak w zeszłym roku w eliminacjach do GP Sam Ermolengo z takim impetem walnął w bande, że wyleciał z drugiej strony... taką bandę zniszczyć...:p, ale ogólnie nie chciałbym se tak polatać, tymbardziej, ze już raz na łyżwach tak walnąłem, ze przez 30 min nie wiedziałem co? gdzie? i jak?... jakbym dorwał kolesia, który mi podjechał to bym... ale to jest topic o żużlu:p a nie brutalności;)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej mnie rozbraja ten dziadek na drugiej fotce :]
    Nerwy ze stali chyba :)

    A wypadek musiał naprawde makabryucznie wyglądać, banda wgnieciona
    no dziadzia robi robote daje rade i wogole miazdzy mnie swym stoickim spokojem sila w nim drzemie ogolnie lajcik mlodziezowy :) zero paniki

    [b]JANEK KOLODZIEJ NA MOTORZE I NIKT MU RADY DAC NIE MOZE!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Sporo ich było

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2020
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon17.gif Trudne

    Hej,

    oby było ich jak najmniej. Niech nowy sezon przyniesie same mecze bez groźnych upadków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •