Zobacz wyniki ankiety: Wczoraj dokonano praktycznie pogrzebu tego zasłużonego dla polskiego sportu klubu rękoma Dombrowicza

Głosujących
30. Ankieta zamknięta
  • Tak, ma, miasto to jego prywatny folwark!

    2 6.67%
  • Tak, bo tak!

    2 6.67%
  • Tak, bo lewica wspierała speedway w Bydgoszczy!

    3 10.00%
  • Tak, bo żona mu kazała!

    9 30.00%
  • Wcale nie rękami, raczej mackami.

    0 0%
  • Nie ma prawa, ma obowiązek.

    3 10.00%
  • Niech łażą na nudną koszykówkę, co tam ...

    0 0%
  • Niech robi, co chce, popieram go w całej rozciągłości, to mój wymarzony prezdent!

    1 3.33%
  • To prezydent, nie prezdent, nieuku wolfie!

    3 10.00%
  • G. mnie to obchodzi, jestem z Torunia

    7 23.33%
Pokaż wyniki od 1 do 44 z 44

Wątek: Czy Dombrowicz ma prawo pogrzebać Polonię Bydgoszcz?

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Czy Dombrowicz ma prawo pogrzebać Polonię Bydgoszcz?

    Wczoraj dokonano praktycznie pogrzebu tego zasłużonego dla polskiego sportu klubu rękoma Dombrowicza, demokratycznie wybranego na prezdenta Bydgoszczy. Proszę o wypełnienie ankiety i pochwałę bądź naganę dla Wąskoustego.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -jeżeli posiada zezwolenie na działalność gospodarczą i ma firmę pogrzebową - to ma takie prawo.
    -jeżeli nie posiada zezwolenia na organizowanie pochówków , to nie ma prawa grzebać "jej wysokości poloni bydgoszcz".

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ahh te kobiety

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    to jest winna jasiaka

    wolf, jako czlowiek dorosly, powinnes zauwazyc fakt, ze splata dlugo odbywalaby sie kosztem podatnikow, ktorzy w wiekszosci nie interesuja sie sportem, a tym bardziej zuzlem; smutno jest mi, ze u sasiadow jest tak zle, ale nie moze byc tak ze kasa wydawana jest bez glowy, a pozniej szantarzuje sie radnych. jest mi smutno,ale jakby tak samo mialo byc w toruniu to bym sie nie dziwil i [popieralbym taka decyzje


    pzdr, pograzony w bolu

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    wolf, jako czlowiek dorosly, powinnes zauwazyc fakt, ze splata dlugo odbywalaby sie kosztem podatnikow, ktorzy w wiekszosci nie interesuja sie sportem, a tym bardziej zuzlem; smutno jest mi, ze u sasiadow jest tak zle, ale nie moze byc tak ze kasa wydawana jest bez glowy, a pozniej szantarzuje sie radnych. jest mi smutno,ale jakby tak samo mialo byc w toruniu to bym sie nie dziwil i [popieralbym taka decyzje
    Jak najbardziej się zgadzam i nie można przecież tolerować dziadostwa.
    Klub niegospodarnie roztrwonił kupę pieniedzy i musi za to beknąć.

    Jak powstaje nowy klub to powinien startować od najniższej ligi a nie ekstraligi.
    Dlatego jestem za wprowadzeniem spólek akcyjnych, żeby zapobiegać takim sytuacją jak ta w Bydgoszczy.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonię pogrzebał jej tzw były zarząd. Prezydent Bydgoszczy ma związane ręce, jeśli podjąłby inną decyzję - ma na karku prokuratora. Ten temat przerabiali rok temu w Gorzowie.
    A tak swoją drogą może by panowie którzy topili Polonię przez lata, zrzucili się i oddali co zabrali, zamiast gwałtownie przepisywać majątki na matki, żony i kochanki.
    Pozdr.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    wolf, jako czlowiek dorosly, powinnes zauwazyc fakt, ze splata dlugo odbywalaby sie kosztem podatnikow, ktorzy w wiekszosci nie interesuja sie sportem, a tym bardziej zuzlem; smutno jest mi, ze u sasiadow jest tak zle, ale nie moze byc tak ze kasa wydawana jest bez glowy, a pozniej szantarzuje sie radnych. jest mi smutno,ale jakby tak samo mialo byc w toruniu to bym sie nie dziwil i [popieralbym taka decyzje

    pzdr, pograzony w bolu
    Moja ankieta ma charakter tzw. śmiechu przez łzy i jako taką prosze ją odbierać, pozdrawiam Apatora i od tej pory, na ile finanse pozwolą, będę kibicował tej drużynie, jako najbliższej z regionu itd.

    pozdro.

    wołk

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Wszyscy politycy to świnie zarówno z lewa jak i z prawa.
    Jestem dumny, że nie uczestniczyłem w wyborach samorządowych i nie poparłem ani Dombrowicza ani Jasiekiewicza.
    Niech śmierć Polonii będzie przestrągą dla innych klubów w Polsce. Tam gdzie się wkradnie polityka prędzej czy później zrobi się syf, a winnych nie będzie.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Umarla Polonia ,niech zyje BTZ.
    Zuzla w Bydzi na pewno nie zabraknie,ale i tak serdecznie witam nowego fana Apatora - wolfika.Zmien jeszcze avartka na gif Apatora zeby wszystko bylo jasne.:P


  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj dokonano praktycznie pogrzebu tego zasłużonego dla polskiego sportu klubu rękoma Dombrowicza, demokratycznie wybranego na prezdenta Bydgoszczy. Proszę o wypełnienie ankiety i pochwałę bądź naganę dla Wąskoustego.
    A czy Dombrowicz jest prezesem Polonii Bydgoszcz?

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze by tak jak w Fc Barcelona biale chusteczki dla p.Dombrowicza na inagurujacym meczu koszykoowki,bo na pewno on tam bedzie !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przciez co to za debilny watek!!!!!!
    Za co winic Dombrowicza za to ze chce pieniedzy ktore musi chciec i za to ze pan Jasiakiewicz(byly prezydent) kradl z panem R. i panem CH. Zastanowcie sie co piszecie przeciez ten czlowiek niczemu nie jest winien.
    Aha i jeszcze jedno ja Dombrowicza nielubie bo ma za krotkie spodnie ale za Polonie (MOJ UKOCHANY KLUB) niebeda go winil tylko tych co nalezy bo to jest niemozliwe zeby to Dombrowicz zrobil 5 milionowy dlug w tak krotkim czasie

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Przciez co to za debilny watek!!!!!!
    Za co winic Dombrowicza za to ze chce pieniedzy ktore musi chciec i za to ze pan Jasiakiewicz(byly prezydent) kradl z panem R. i panem CH. Zastanowcie sie co piszecie przeciez ten czlowiek niczemu nie jest winien.
    Aha i jeszcze jedno ja Dombrowicza nielubie bo ma za krotkie spodnie ale za Polonie (MOJ UKOCHANY KLUB) niebeda go winil tylko tych co nalezy bo to jest niemozliwe zeby to Dombrowicz zrobil 5 milionowy dlug w tak krotkim czasie
    Nie wiem, na czym opiera się Twoja naiwna wiara, że Dombrowicz gut, a Jasiakiewicz be, ja sam osobiście nienawidzę komuchów, ale tak szybkie decyzje w sprawie klubu, który istniał iks lat i odnosił duże sukcesy, zawsze budzić będą podejrzenia. Nikt nie napisał, że to Dombroś zrobił dług. Tyle.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Umarla Polonia ,niech zyje BTZ.
    Zuzla w Bydzi na pewno nie zabraknie,ale i tak serdecznie witam nowego fana Apatora - wolfika.Zmien jeszcze avartka na gif Apatora zeby wszystko bylo jasne.:P
    Nawet baran w herbie jest lepszy od logosa Apatora, na którego chodziłem juz podczas studiów w Torciku moim ukochanym :P

  15. Powrót do góry    #15
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wolfiku gratuluje wyboru :). W koncu doczekalem sie tej wiekopomnej chwili... :)
    Pozdrawiam
    Marcin

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach


    Nawet baran w herbie jest lepszy od logosa Apatora, na którego chodziłem juz podczas studiów w Torciku moim ukochanym :P

    No tak.Kazdy powinien miec takiego avartka jaki do niego pasuje.;)

  17. Powrót do góry    #17
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    stowarzyszenie ...

    Szkoda,że tak późno prezydent Dombrowicz dał do zrozumienia co myśli o nieudacznikach z Bydgoskiej Polonii i ich planach. Szkoda tylko,że dosadnie nie dopowiedział co myśli o planach organizowanego przez "tych samych" ludzi nowego stowarzyszenia.Nie był bym zdziwiony gdyby prezydent ogłosił,że w najbliższych dniach powstanie Sportowa Spółka Akcyjna, która przejmie bydgoskich żużlowców. Bo tylko takie rozwiazanie ma sens. Natomiast twórcom nowego stowarzyszenia pozostało by je prowadzić ale na własny koszt.Ale to nic nowego, bo W.Gollob już takowe martwe stowarzyszenie w Warszawie posiada.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ..

    NIO NIECH TEN PAN W ZAMALYCH SPODNIACH(ZREGOLY:p)SPROBUJE TYLKO ZLIKFIDOWAC POLONIE TO CIEKAWE CZYM BEDZIE ZYLO MIASTO.KOSZYKOWKA KTORA RACZEJ NIEBEDZIE ODNOSILA WIELKICH SUKCESOW CZY 1 CZY DWOMA IMPREZAMI LA NA ZAWISZY (KTORA NOTABEDE TESH JEST DO LIKWIDACJI).POZA ZUZLEM TO TYLKO SIATKOWKA ZENSKA JEST NA PORZADNYM POZIOMIE:p

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    wolf, jako czlowiek dorosly, powinnes zauwazyc fakt, ze splata dlugo odbywalaby sie kosztem podatnikow, ktorzy w wiekszosci nie interesuja sie sportem, a tym bardziej zuzlem; smutno jest mi, ze u sasiadow jest tak zle, ale nie moze byc tak ze kasa wydawana jest bez glowy, a pozniej szantarzuje sie radnych. jest mi smutno,ale jakby tak samo mialo byc w toruniu to bym sie nie dziwil i [popieralbym taka decyzje
    Jak najbardziej się zgadzam i nie można przecież tolerować dziadostwa.
    Klub niegospodarnie roztrwonił kupę pieniedzy i musi za to beknąć.

    Jak powstaje nowy klub to powinien startować od najniższej ligi a nie ekstraligi.
    Dlatego jestem za wprowadzeniem spólek akcyjnych, żeby zapobiegać takim sytuacją jak ta w Bydgoszczy.
    Arcymędrcze kalifie, weź pod uwagę otoczkę, nie tylko fakty, nie wiem, z jakiego klubu jesteś i kogo reprezentujesz, ale tu, w Bydzi, żużel to świętość i jedyna rozrywka na poziomie dla mas, dlatego tak ważną rzeczą jest dociekanie prawdy w kwestii jej likwidacji, od najniższej ligi i z najniższych pobudek, czyli z niewiedzy, wypływa twoja przedwczesna wypowiedź.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Dombrowicz to prostak, ktory dorwal sie do wladzy. Jedyne co robi przez caly czas, to udowadnia jak zly byl Jasiakiewicz i jego rzady.

    Dombrowicz chce za wszelka cene udowodnic, ze Polonie zniszczyl stary prezydent. Ten burak doskonale wie, ze przy odrobinie dobrej woli miasta Polonia podnioslaby sie powolutku z dlugow.

    Ale coz, tak to jest jak buraki dorywaja sie do wladzy...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Wczoraj Jaśnie Pan Prezydent Dombrowicz wysłał zawiadomienie do prokuratury z zawiodomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
    Trochę tu analogii do sprawy Rywina. O wielkim syfie Dombrowicz wiedział od dawna, ale teraz postanowił dopiero wypełnić swój obywatelski obowiązek.
    Panie Prezydencie Szanowny!
    Przyglądam się z uwagę co się dzieje na bydgoskiej scenie politycznej. Walka polityczna to zjawisko normalne. Szkoda tylko, że dla tej walki postanowił Pan pogrzebać Polonię.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    hmm z tego co wyczytalem to Polonia musi najpierw poplacic dlugi jak tego nie zrobi to moze byc kiepsko - i to chyba dobre rozumowanie bo niby czemu i jakim prawem mozna im te dlugi darowac niby kto ma zato placic podatnicy ? to bylo totalne dno i bezprawie ...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polonia sama na siebie bicz ukręciła.Jeżdzenie na krechę tak się kończy.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Polonia sama na siebie bicz ukręciła.Jeżdzenie na krechę tak się kończy.
    Kwiczoł mówił: Tys prowda :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Dla mnie Dombrowicz to prostak, ktory dorwal sie do wladzy. Jedyne co robi przez caly czas, to udowadnia jak zly byl Jasiakiewicz i jego rzady.

    Dombrowicz chce za wszelka cene udowodnic, ze Polonie zniszczyl stary prezydent. Ten burak doskonale wie, ze przy odrobinie dobrej woli miasta Polonia podnioslaby sie powolutku z dlugow.

    Ale coz, tak to jest jak buraki dorywaja sie do wladzy...
    ____________
    zgadzam się z tym w całej rozciągłości. O panu Dombrowiczu mam podobne zdanie, jeśli nie gorsze. zastanawiam się jednak czy inny prezydent zrobiłby inaczej. Wydaje mi się że nie.Zastanówcie się. Macie do wyboru dać kasę tym co na chleb nie mają, albo wpakować ją w jakieś bagno wiedząc że pieniądze te będą zmarnowane. Tak było więc może nasz p. prezydencik wyciągnął wnioski z błędów poprzedników. Za kasę którą miasto utopiło w Polonii wiele rodzin mogłoby pożyć sobie ładnych parę lat na dostatecznym przynajmniej poziomie. Myślę że miasto ma ważniejsze problemy niż Polonia(bieda, bezdomni itp.). Dlatego uważam że BTŻ powinien być zupełnie niezależny. Najlepiej by było gdyby stowarzyszenie funkcjo9nowało bez pomocy miasta(no może nie tak dużej) bo kiedyś może (nie daj Boże) powtórzyć się sytuacja i wszyscy znów będą patrzeć na miasto jak na ostatnią deskę ratunku.
    Najlepiej byłoby gdyby powstała SSA. Polomia(BTŻ) sama by się finansowała i miasto możnaby mieć w nosie.
    Jeśli chodzi natomiast o Dombrowicza to pomijając już sprawę Polonii uważam że jest on najbardziej niudolnym prezydentem od ładnych kilku kadencji. Ten człowiek nie dość że jest żenująco pazerny to nie robi kompletnie nic, poza krytyką poprzednika, spotkaniami z mieszkańcami z których nic nie wynika, i swoimi debilnymi decyzjami(np. wycofanie ze Związku Miast Polskich, Nadwiślańskich itp.) Cała Polska ma polewę z tego cioła. Myślę że wszyscy chcielibyśmy żeby dał już sobie ten pan spokój z prezydeturą, ale widać że jest to człowiek który stołka będzie się trzymał ręcami i nogami, żeby tylko się jak najwięcej nachapać, bo skoro sam na to nie wpadł(na pewno nie) to ktoś inny go już poinformował że na nasępną kadencję to może co najwyżej się załapać do obory mojego wuja na wsi(choć pewnie tam też by go nie chcieli).
    Co jest jest jednak najważniejsze,ŻUŻEL W BYDGOSZCZY NIE ZGINIE!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Odnośnie tematu to nasz prezydent stara się "pomóc" Poloni jak tylko może.
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Troszka wypocin od poTFora

    Zaczne może od krótkiej charakterystyki prezdenta Kostantego D.

    Człowiek o ruchach istnie pedalskich, charakteryzujących kobiety o zwiększonym poziomie testosteronu w organiżmie aczkolwiek pozbawionych typowo męskiego organu płciowego zwanego potocznie JAJAMI. Kostuś likwidując Polonię podpisuje na siebie wyrok, nie będzie już wożenia się po mieście grafitową lancią i wyjazdu do Egiptu za nasze co by nie było pieniądze ... i tu wkracza wątek nieszczęsnych podatkników o których wspomniał jeden z naszych sąsiadów zza miedzy. Tak, racja. Polonia miałaby być ratowana za pieniądze podatników. Ja, jako człowiek pracujący (co prawda od niedawna) na własną egzystencję chcę aby moje podatki szły na ratowanie Polonii choćby nie wiem ile ona miała długów. Nie chcę natomiast aby szły one na egipskie wojaże Dombrowicza czy też prezdencką lancię i jej szofera! Niech jeździ Fiatem Panda bądź Lanosem ... przynajmniej w Polszczce montowane.

    Kolejna sprawa ... wina jaśka ... jasne, że jego wina, bo nie Chylińskiego czy Różyckiego. Gotuje się we mnie, nóż się w kieszeni otwiera gdy widze któregoś z tych: BANDYTÓW, ZŁODZIEJI, MAFIOZÓW. Jeden dopomina się o należą pensje ... drugi zaś dalej kradnie w zarządzie Polonii, podczas gdy jego firma ledwo zipie i w krótce upadnie ... koniec bliski. Chyliński zaś zarabiał w Polonii po 8000 miesięcznie. Ja rozumiem, że mógł nie zapłacić za gaz, za ciepło, wode czy telefon, ale pensje to brał. Tymczasem skarży się WYBORCZEJ, że musiał polikwidować polisy i żyje tylko dzięki pomocy rodziny. Ciekawi mnie na jakiej stopie życiowej żył sobie tadzui za te 8000 tyś + to co skradł polonii. Dziś brak oszczędności i nie ma środków na egzystencje? Przepił? Przeruchał? a może schował przed żoną ... nie interesuje mnie to.

    W każdym bądź razie w całym tym towarzystwie nie ma człowieka, któremu zależy na dobru Polonii. Wszyscy dbają o własne interesy, kabze, gierki polityczne. A polonie w dupie mają, ale cóż ... to jest Polska właśnie :)
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troszka wypocin od poTFora

    Zaczne może od krótkiej charakterystyki prezdenta Kostantego D.

    Człowiek o ruchach istnie pedalskich, charakteryzujących kobiety o zwiększonym poziomie testosteronu w organiżmie aczkolwiek pozbawionych typowo męskiego organu płciowego zwanego potocznie JAJAMI. Kostuś likwidując Polonię podpisuje na siebie wyrok, nie będzie już wożenia się po mieście grafitową lancią i wyjazdu do Egiptu za nasze co by nie było pieniądze ... i tu wkracza wątek nieszczęsnych podatkników o których wspomniał jeden z naszych sąsiadów zza miedzy. Tak, racja. Polonia miałaby być ratowana za pieniądze podatników. Ja, jako człowiek pracujący (co prawda od niedawna) na własną egzystencję chcę aby moje podatki szły na ratowanie Polonii choćby nie wiem ile ona miała długów. Nie chcę natomiast aby szły one na egipskie wojaże Dombrowicza czy też prezdencką lancię i jej szofera! Niech jeździ Fiatem Panda bądź Lanosem ... przynajmniej w Polszczce montowane.

    Kolejna sprawa ... wina jaśka ... jasne, że jego wina, bo nie Chylińskiego czy Różyckiego. Gotuje się we mnie, nóż się w kieszeni otwiera gdy widze któregoś z tych: BANDYTÓW, ZŁODZIEJI, MAFIOZÓW. Jeden dopomina się o należą pensje ... drugi zaś dalej kradnie w zarządzie Polonii, podczas gdy jego firma ledwo zipie i w krótce upadnie ... koniec bliski. Chyliński zaś zarabiał w Polonii po 8000 miesięcznie. Ja rozumiem, że mógł nie zapłacić za gaz, za ciepło, wode czy telefon, ale pensje to brał. Tymczasem skarży się WYBORCZEJ, że musiał polikwidować polisy i żyje tylko dzięki pomocy rodziny. Ciekawi mnie na jakiej stopie życiowej żył sobie tadzui za te 8000 tyś + to co skradł polonii. Dziś brak oszczędności i nie ma środków na egzystencje? Przepił? Przeruchał? a może schował przed żoną ... nie interesuje mnie to.

    W każdym bądź razie w całym tym towarzystwie nie ma człowieka, któremu zależy na dobru Polonii. Wszyscy dbają o własne interesy, kabze, gierki polityczne. A polonie w dupie mają, ale cóż ... to jest Polska właśnie

    Qrde PoTFoor, ale dales czadu :P.
    Od dzis jestem twoim fanem :D ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Potfoor napisal:
    Zaczne może od krótkiej charakterystyki prezdenta Kostantego D.
    Człowiek o ruchach istnie pedalskich, charakteryzujących kobiety o zwiększonym poziomie testosteronu w organiżmie aczkolwiek pozbawionych typowo męskiego organu płciowego zwanego potocznie JAJAMI. Kostuś likwidując Polonię podpisuje na siebie wyrok, nie będzie już wożenia się po mieście grafitową lancią i wyjazdu do Egiptu za nasze co by nie było pieniądze ... i tu wkracza wątek nieszczęsnych podatkników o których wspomniał jeden z naszych sąsiadów zza miedzy. Tak, racja. Polonia miałaby być ratowana za pieniądze podatników. Ja, jako człowiek pracujący (co prawda od niedawna) na własną egzystencję chcę aby moje podatki szły na ratowanie Polonii choćby nie wiem ile ona miała długów. Nie chcę natomiast aby szły one na egipskie wojaże Dombrowicza czy też prezdencką lancię i jej szofera! Niech jeździ Fiatem Panda bądź Lanosem ... przynajmniej w Polszczce montowane.

    Kolejna sprawa ... wina jaśka ... jasne, że jego wina, bo nie Chylińskiego czy Różyckiego. /.../

    Kolego Potfoorze. Dombrowicz nie zlikwidowal Polonii
    tylko zatwierdzil to do czego doprowadzili jej
    dzialacze z Jasiakiewiczem, Chylinskim i Rozyckim
    - to jest bardzo duza roznica w porownaniu z tym
    co piszesz. Trupa trzeba pochowac oplacajac koszty
    pogrzebu lub reaktywowac w nowej postaci :-)
    Poza tym policz sobie. BKS jest zadluzony na
    5 000 000 zlotych, kibicow pewno zgodzacych
    sie opodatkowac byloby 10 000 - wiesz ile to
    wypada na glowe? Po 500 zlotych. Myslisz, ze
    te 10 000 jest w stanie po tyle sie zrzucic?

    I dlaczego uwazasz, ze to wina Jasiakiewicza, anie
    Chylinskiego i Rozyckiego?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I dlaczego uwazasz, ze to wina Jasiakiewicza, anie
    Chylinskiego i Rozyckiego?
    Chyba nie zrozumiales aluzji, kolego Morciasz:P.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    I dlaczego uwazasz, ze to wina Jasiakiewicza, anie
    Chylinskiego i Rozyckiego?
    Chyba nie zrozumiales aluzji, kolego Morciasz:P.

    Ano byc moze nie zrozumialem. Tylko wkurza mnie,
    ze jest nagonka na Dombrowicza, ktory widac cos
    tam sobie kombinuje, zeby klub uratowac, a ludzie
    juz go gnoja po paru tygodniach niz Jasiakiewicza,
    Chylinskiego i Rozyckiego, ktorzy grzebali w tym
    interesie pare lat.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ano byc moze nie zrozumialem. Tylko wkurza mnie,
    ze jest nagonka na Dombrowicza, ktory widac cos
    tam sobie kombinuje, zeby klub uratowac, a ludzie
    juz go gnoja po paru tygodniach niz Jasiakiewicza,
    Chylinskiego i Rozyckiego, ktorzy grzebali w tym
    interesie pare lat.
    Widac z tego kolego, ze nie rozumiesz problemu ani konfliktu na linii Dombrowicz - BKS Polonia. Jezeli chodzi o Rozyckiego i Chylinskiego, to oni juz wystarczajaco zostali "zgnojeni":P.

    A co do tego kombinowania Dombrowicza, to ten facet bardziej kombinuje jak wygrac nastepne wybory niz ratowac klub, ale za bardzo mu to nie wychodzi, bo chyba nie wie ze Bydgoszcz zuzlem stoi.

    Powiedz mi co Dombrowicz zrobil do tej pory dla zuzla??
    Jak narazie rzada zupelnie nieslusznie zwrotu dotacji na ten rok, tym samym do konca grzebiac Polonie. JEzeli chodzi o zuzel to na szczescie znalezli sie ludzie, ktorzy bez niczyjej pomocy zawiazali Bydgoskie Towarzystwo Zuzlowe i przejma od klubu BKS Polonia sekcje zuzlowa. A to ze miasto udostepni im obiekty to juz jest psi obowiazek Dombrowicza.
    Druga sprawa to dzialania Dombrowicza przeciwko Polonii. Przykladem jest tutaj odrzucanie planu naprawczego, ktory wydal sie panu prezydentowi smieszny, a tymczasem zostal opracowany przez powaznych i znajacych sie na rzeczy ludzi. Tyle na ten temat.

    Dombrowicz niedawno wysunal SWOJ projekt ratowania Polonii. I tutaj wyjasnia sie cala sprawa. Otoz pan Konstanty Dombrowicz bardzo zabiega o to, zeby to JEMU przypisano wyciagniecie z dna Bydgoski Klub Sportowy Polonia. Dlatego odrzuca wszystkie plany i programy naprawcze, bo przeciez pozniej by napisali w gazetach, ze to Tokarczuk uratowal klub, a nie Dombrowicz. Niestety przykro sie patrzy na to, jak Polonia jest wykorzystywana do gier politycznych i walki o wyborcow. Ale bez pomocy miasta klub nie bedzie istnial, dlatego teraz jestesmy zdani na laske pana D., bo niestety innego wyjscia nie ma...

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Powiedz mi co Dombrowicz zrobil do tej pory dla zuzla??
    Jak narazie rzada zupelnie nieslusznie zwrotu dotacji na ten rok, tym samym do konca grzebiac Polonie.
    A co mial zrobic Dombrowicz? Wnioskowac do Rady Miasta
    o kolejne dotacje i konserwowac stary uklad? Na ile
    jest niesluszne zadanie zwrotu dotacji to zobaczymy
    - nie do konca wierze argumentom osob, ktore nawet
    jezeli odliczymy te cofniete dotacje zostawily klub
    z 4,5 milionowym dlugiem sa to chyba jednak troche naciagane argumenta...

    JEzeli chodzi o zuzel to na szczescie znalezli sie ludzie, ktorzy bez niczyjej pomocy zawiazali Bydgoskie Towarzystwo Zuzlowe i przejma od klubu BKS Polonia sekcje zuzlowa. A to ze miasto udostepni im obiekty to juz jest psi obowiazek Dombrowicza.
    Mylisz sie. W ekipie ktora zawiazala BTZ jest sporo
    osob zwiazanych z poprzednia ekipa BKS Polonia i moznaby
    miec wiele watpliwosci czy po raz kolejny robic cos
    z ekipa, ktora nie potrafila od razy podniesc krzyku
    w imie obrony klubu - a dopiero zaczeli cos robic
    gdy klub stanal na krawedzi. Od kiedy Sawarski i spolka
    wiedzieli o wielki dlugach i CO oni zrobili w tej
    sprawie w czasie ostatnich miesiecy?
    Czy to psi obowiazek Dombrowicza? Nie wiem. Rownie dobrze
    Ty i ja mozemy powolac stowarzyszenie i bez problemu
    znajdziemy troche NAZWISK zwiazanych z bydgoskim zuzlem
    - to czemu nie nam przekazac zarzadzanie tymi obiektami???

    Druga sprawa to dzialania Dombrowicza przeciwko Polonii. Przykladem jest tutaj odrzucanie planu naprawczego, ktory wydal sie panu prezydentowi smieszny, a tymczasem zostal opracowany przez powaznych i znajacych sie na rzeczy ludzi. Tyle na ten temat.
    To oceniam calkowicie z boku konsultujac to z moim
    sporym doswiadczeniem w pracach samorzadu lokalnego
    - w tym w opiniowaniu grantow na sport i inwestycje
    zwiazane ze sportem.
    I jezeli faktycznie wniosek-program ratowania zuzla
    polegal na tym, ze zadluzony na 5 mln zlotych klub
    chce przeprowadzic inwestycje rzedu 4-12 milionow
    z aquaparkiem nie posiadajac praktycznie ZADNEGO
    % ww. kwoty to jest to kupa smiechu i przypomina
    wrzucanie szmalu w wiecznie zadluzajace sie huty
    czy kopalnie. Tokarczuk wypadl we wszelkich programach
    TV oraz w prasie bardzo slabo. Co on chcial tym
    swoim programem zrealizowac???

    Niestety przykro sie patrzy na to, jak Polonia jest wykorzystywana do gier politycznych i walki o wyborcow. Ale bez pomocy miasta klub nie bedzie istnial, dlatego teraz jestesmy zdani na laske pana D., bo niestety innego wyjscia nie ma...
    Zuzel w Bydgoszczy zawsze byl bardzo upolityczniony
    i wyglada na to, ze tak zostanie. Dlaczego? Bo Bydgoszcz
    to w duzej mierze komusze miasto gdzie licza sie
    pseudo SPOLECZNE wlasnosci, a nie wartosc prywatna.
    Na dzis dla mnie ekipa Sawarskiego i Tokarczuka
    chce pojechac nie na swoich pieniadzach, a na
    spolecznych - bo tak bezpieczniej bo jak sie przejedziesz
    to nic nie stracisz. Dombrowicz przynajmniej chce
    wprowadzic realna polityke finansowa - a to jak wiadomo
    zawsze prowadzi do wydalania roznych zalow przez osoby,
    ktore lubia dzialac spolecznie... za pieniadze podatnikow.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pogrzeb w prawnym stylu

    Brawo Panie Prezydencie, skończyły się czasy igrania z prawem i prowadzenia polityki na warjackich papierach. Cieszy Mnie osobiscie postawa władz miasta, uważam iż dobrze sie stało że to Polonia jest pierwszym klubem w Polsce gdzie robi się gruntowne porządki.
    BRAWO PANOWIE TAK TRZYMAĆ SZKODA IZ NIE MAMY W GNIEZNIE TAKICH WŁADZ.
    Pozdrawiam Wszyskich kibiców Poloni i wierzę, że sprawy zostana załatwione pozytywnie dla dobra sportu.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Powiedz mi co Dombrowicz zrobil do tej pory dla zuzla??
    Jak narazie rzada zupelnie nieslusznie zwrotu dotacji na ten rok, tym samym do konca grzebiac Polonie.
    --------------------------------------------------------------------------------



    A co mial zrobic Dombrowicz? Wnioskowac do Rady Miasta
    o kolejne dotacje i konserwowac stary uklad? Na ile
    jest niesluszne zadanie zwrotu dotacji to zobaczymy
    - nie do konca wierze argumentom osob, ktore nawet
    jezeli odliczymy te cofniete dotacje zostawily klub
    z 4,5 milionowym dlugiem sa to chyba jednak troche naciagane argumenta...

    Przypomne jednak, ze z zarzutami przedstawionymi w raporcie przez kontrole z urzedu miasta nie zgadzaja sie obecny prezes Tokarczuk i dyrektor Glinski, ktorzy z poprzednimi dlugami nie mieli kompletnie nic wspolnego.

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    JEzeli chodzi o zuzel to na szczescie znalezli sie ludzie, ktorzy bez niczyjej pomocy zawiazali Bydgoskie Towarzystwo Zuzlowe i przejma od klubu BKS Polonia sekcje zuzlowa. A to ze miasto udostepni im obiekty to juz jest psi obowiazek Dombrowicza.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Mylisz sie. W ekipie ktora zawiazala BTZ jest sporo
    osob zwiazanych z poprzednia ekipa BKS Polonia i moznaby
    miec wiele watpliwosci czy po raz kolejny robic cos
    z ekipa, ktora nie potrafila od razy podniesc krzyku
    w imie obrony klubu - a dopiero zaczeli cos robic
    gdy klub stanal na krawedzi. Od kiedy Sawarski i spolka
    wiedzieli o wielki dlugach i CO oni zrobili w tej
    sprawie w czasie ostatnich miesiecy?
    Czy to psi obowiazek Dombrowicza? Nie wiem. Rownie dobrze
    Ty i ja mozemy powolac stowarzyszenie i bez problemu
    znajdziemy troche NAZWISK zwiazanych z bydgoskim zuzlem
    - to czemu nie nam przekazac zarzadzanie tymi obiektami???

    Nie wiem, czy wiesz wogole jak funkcjonuje BKS Polonia. Otoz klubem kieruje jego zarzad z prezesem na czele, ktorych polecenia wykonuje dyrektor klubu. Natomiast o ile wiem Sawarski i reszta ludzi, ktora weszla w sklad BTŻ dziala w sekcji zuzlowej i oni nie mieli zbyt wiele do powiedzienia jezeli chodzi o kierowanie klubem ogolnie, oni byli od spraw zwiazanych z zuzlem, bo taka byla ich funkcja.


    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Druga sprawa to dzialania Dombrowicza przeciwko Polonii. Przykladem jest tutaj odrzucanie planu naprawczego, ktory wydal sie panu prezydentowi smieszny, a tymczasem zostal opracowany przez powaznych i znajacych sie na rzeczy ludzi. Tyle na ten temat.
    --------------------------------------------------------------------------------



    To oceniam calkowicie z boku konsultujac to z moim
    sporym doswiadczeniem w pracach samorzadu lokalnego
    - w tym w opiniowaniu grantow na sport i inwestycje
    zwiazane ze sportem.
    I jezeli faktycznie wniosek-program ratowania zuzla
    polegal na tym, ze zadluzony na 5 mln zlotych klub
    chce przeprowadzic inwestycje rzedu 4-12 milionow
    z aquaparkiem nie posiadajac praktycznie ZADNEGO
    % ww. kwoty to jest to kupa smiechu i przypomina
    wrzucanie szmalu w wiecznie zadluzajace sie huty
    czy kopalnie. Tokarczuk wypadl we wszelkich programach
    TV oraz w prasie bardzo slabo. Co on chcial tym
    swoim programem zrealizowac???
    Moim zdaniem pomysl z aquaparkiem byl dobrym sposobem ratowania klubu jak i uatrakcyjnienia miasta, bo przeciez niewiele jest takich kompleksow w Polsce. Jezeli chodzi o wklad Polonii to sa przeciez jeszcze kredyty - normalny biznesplan, zainwestowac, poczekac, zarabiac. Tokarczuk wypadl slabo?? To twoja opinia...

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Niestety przykro sie patrzy na to, jak Polonia jest wykorzystywana do gier politycznych i walki o wyborcow. Ale bez pomocy miasta klub nie bedzie istnial, dlatego teraz jestesmy zdani na laske pana D., bo niestety innego wyjscia nie ma...
    --------------------------------------------------------------------------------



    Zuzel w Bydgoszczy zawsze byl bardzo upolityczniony
    i wyglada na to, ze tak zostanie. Dlaczego? Bo Bydgoszcz
    to w duzej mierze komusze miasto gdzie licza sie
    pseudo SPOLECZNE wlasnosci, a nie wartosc prywatna.
    Na dzis dla mnie ekipa Sawarskiego i Tokarczuka
    chce pojechac nie na swoich pieniadzach, a na
    spolecznych - bo tak bezpieczniej bo jak sie przejedziesz
    to nic nie stracisz. Dombrowicz przynajmniej chce
    wprowadzic realna polityke finansowa - a to jak wiadomo
    zawsze prowadzi do wydalania roznych zalow przez osoby,
    ktore lubia dzialac spolecznie... za pieniadze podatnikow.

    Nie wiem dlaczego wrzucasz do jednego worka Tokarczuka i Sawarskiego. Dla mnie Sawarski to dobry dzialacz i dobry wodzirej calej ekipy pt. BTŻ Polonia Bydgoszcz. Obok niego sa jeszcze Matuszak i Tillinger, ktorzy tez znaja sie na rzeczy. Natomiast Tokarczuka juz nie ma w Polonii, podal sie do dymisji, gdyz nie wyobrazal sobie dalszej wspolpracy z Dombrowiczem.

    Mysle, ze najwieksza korzysc z tego calego zamieszania, to odlaczenie zuzla od klubu BKS Polonia. Plan Dombrowicza polegajacy na polaczeniu Polonii z Akademia Bydgoska jest mizerny i w zasadzie w zaden sposob nie wycianie w ten sposob klubu z dlugow, dlatego dobrze sie stalo ze zuzel zostal wyprowadzony poza ten caly balagan.
    Dziekuje:)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zuzel w Bydgoszczy zawsze byl bardzo upolityczniony
    i wyglada na to, ze tak zostanie. Dlaczego? Bo Bydgoszcz
    to w duzej mierze komusze miasto gdzie licza sie
    pseudo SPOLECZNE wlasnosci, a nie wartosc prywatna.
    Dokładnie tak. Wreszcie ktoś powiedział prawdę. W Bydgoszczy działają kołchozy, na ulicach powiewają czerwone sztandary. Hymnem Bydgoszczy jest "międzynarodówka", są dwa pomniki Lenina i funkcjonuje "Koło przyjaciół Mao Tse Tunga". Nie ma prywatnych sklepów tylko "gs-y" i "społem". I tak w ogóle to w Bydgoszczy jest gorzej niż w Kambodzy za Pol Pota.


    I efekty są widoczne. Wystarczy porównać Bydzie z Toruniem -miastem zawsze wiernych wyznawców wolnego rynku, miłośników własności prywatnej większych od Adama Smitha. Toć to przecież tak jakby porównywać Hongkong z Suwałkami. Tam po prostu takie rzeczy jak z Polonią nie mogą się stać, bo mieszkańcy szcunek do własności wysysają z mlekiem matki. A takie rzeczy jak np. sprawa budowy stadionu lekkoatletyczno-piłkarskiego, na który wtopiono w Toruniu chyba jeszcze większą kasę niż wynosi obecny dług Polonii, a który jeśli się nie mylę służy drużynom podwórkowym to oczywiście sprawka agentów z zewnątrz.

    Jak dotychczas sądziłem, że "sprawa Polonii" jest dość typowa dla naszego kraju, gdzie codziennie słychać o przekrętach przy których Polonia to "pikuś". A tzw. upolitycznienie sportu jest również typowe bo polityk to taka istota, która bardzo chce pokazać swoją facjatę w otoczeniu sukcesu, a jednocześnie dużo może załatwić. Chyba najbardziej upolityczniony sport jest we Wrocławiu (Idea to pod tym względem majstersztyk), a jakoś nie widać w tym mieście szczególnie wielu zwolenników Gierka i Jaruzelskiego. Jednak kto wie może to nie niekompetencja i nieuczciwość panów J., R. i Ch. spowodowała taką sutuację jaka jest obecnie tylko umiłowanie przez Bydgoszczan socjalistyczej własności, co jak mniemam jest prawdą bo taki racjonalista jak forumowicz Morciasz dysponuje chociażby badaniami sondażowymi w tej sprawie.


    Ps. 1 Na szczęście w "komuszym" mieście proletariacka sprawiedliwość nierychliwa, ale sprawiedliwa. Jak poinformowano w "Zbliżeniach" nieoficjalnie wiadomo, że prokuratura zatrzymała byłego dyrektora BKS Polonia Tadeusza Ch. Jeszcze tylko pnowie R. i J. znajdą się w celi i będzie tak jak nasz (Bydgoszczan) wódz Towarzysz Lenin przykazał.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ze smutkiem pomału odkrywam, że wielu jest niestety zwolenniczaków pochówku, mniej z nich zastanawia się, co będzie potem ... Wiem, potem to nogi śmierdzą, ale trup raz zakopany z reguły nie powstaje, czy się to komu podoba, czy nie, mam więc poważne obawy co do przyszłości speeda w Bydzi. Posadzić Kostek posadzi wszystkich, poza tymi, którzy mu kaski podsypią, ale musi z tego coś wynikać, a nie sprawiedliwość w kolorach czarno - białych ... Takie traktowanie społeczeństwa rodzi obawy o schizofrenię ... Może się mylę, ale Bydgoszcz bardzo się przyzwyczaiła do chleba i igrzysk, łatwo z nich nie zrezygnuje.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mis_Uszatek napisal:
    A tzw. upolitycznienie sportu jest również typowe bo polityk to taka istota, która bardzo chce pokazać swoją facjatę w otoczeniu sukcesu, a jednocześnie dużo może załatwić. /.../ Morciasz dysponuje chociażby badaniami sondażowymi w tej sprawie.
    Ciesze sie, ze sa na Sportsboard osoby tak oczytane
    i inteligentne jak Mis_Uszatek :-) Serio pisze :-)

    Czy dysponuje jakimis badaniami sondazowymi w/s
    komuszowatosci Bydgoszczy? Nie - nie dysponuje -
    tylko tak sobie patrze na wyniku wyborow za ostatnie
    pare lat :-) Gonicie sie tam z Wloclawkiem :-)
    Czy potrzebne jeszcze jakies sondaze?

    O upolitycznnieniu sportu. To prawda, ze w wielu
    miastach sport jest trampolina z ktorej do sejmu,
    rady miasta i innej wladzy chca wskoczyc politycy.
    Z tym, ze pojawiaja sie oni wtedy przy klubach
    na ok. pol roku przed wyborami. W Bydgoszczy uklad
    polityczny sterowal Polonia non-stop... i to chyba
    od lat szescdziesiatych :-) Ale mniejsza o historie
    - przyznaj, ze dzis wkolo Polonii znowu jest jedna
    wielka polityczna zadyma Dombrowicz-Jasiakiewicz
    -Tokarczuk-Gruszka i argumenty finansowo-menadzersko
    -zarzadczo jakos gina przy "slusznych glosach spoleczenstwa
    bydgoskiego" itp. I dla mnie niestety ten styl zalatwiania
    spraw jest komuszy :-) Podobnie jak walka w Toruniu
    Zaleski-Rawex-MZD - kropka w kropka wymaluj - nie liczy
    sie to keidy bedzie wiadukt tylko kto lepiej wypadnie
    przed opinia publiczna... i pewno dlatego zwolniono
    bydgoszczakow z UM Torunia :-)

    ps. a pomysl z aquaparkiem naprawde byl do d...




    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. a pomysl z aquaparkiem naprawde byl do d...
    Pomysł z aquaparkiem wcale nie byl do dupy. No powiedz Morciasz czy nie przyjechalbys sobie to takiego nowoczesnego parku wodnego pozjezdzac z rur i poszalec?? Pewnie ze bys zawinal do Bydgoszczy, bo najblizszy taki aquapark jest chyba w Gdansku!

    Zreszta pomysł jaki by nie byl i tak zostalby odrzucony. Tylko pan prezydent Dombrowicz moze miec pomysly, inni w zadnym wypadku. Tylko panu prezydentowi bedziemy zawdzieczac oddluzenie klubu, w ktorym dlug ten zostal zrobiony przez strasznego i zlego Romka Jasiakiewicza.
    Taka jest wlasnie mentalnosc naszego prezydenta:/.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    ps. a pomysl z aquaparkiem naprawde byl do d...
    Pomysł z aquaparkiem wcale nie byl do dupy. No powiedz Morciasz czy nie przyjechalbys sobie to takiego nowoczesnego parku wodnego pozjezdzac z rur i poszalec?? Pewnie ze bys zawinal do Bydgoszczy, bo najblizszy taki aquapark jest chyba w Gdansku!

    Zreszta pomysł jaki by nie byl i tak zostalby odrzucony. Tylko pan prezydent Dombrowicz moze miec pomysly, inni w zadnym wypadku. Tylko panu prezydentowi bedziemy zawdzieczac oddluzenie klubu, w ktorym dlug ten zostal zrobiony przez strasznego i zlego Romka Jasiakiewicza.
    Taka jest wlasnie mentalnosc naszego prezydenta:/.

    LAMPEQ

    Sam pomysl wybudowania aquaparku napewno jest szczytny.Problem w tym ze Tokarczuk chcial wybudowac go za miejskie pieniazki ( czyt. podatnikow ) i potem czerpac z tego zyski.A to juz jest conajmniej smieszne. Najpierw niech Tokarczuk wylozy chociaz czesc kasy a potem moze wyciagac lapy po zyski.Ten caly jego program naprawczy polego na wyciaganiu raczek po miejskie pieniadze !!!.


    pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    ps. a pomysl z aquaparkiem naprawde byl do d...
    Pomysł z aquaparkiem wcale nie byl do dupy. No powiedz Morciasz czy nie przyjechalbys sobie to takiego nowoczesnego parku wodnego pozjezdzac z rur i poszalec?? Pewnie ze bys zawinal do Bydgoszczy, bo najblizszy taki aquapark jest chyba w Gdansku!

    Zreszta pomysł jaki by nie byl i tak zostalby odrzucony. Tylko pan prezydent Dombrowicz moze miec pomysly, inni w zadnym wypadku. Tylko panu prezydentowi bedziemy zawdzieczac oddluzenie klubu, w ktorym dlug ten zostal zrobiony przez strasznego i zlego Romka Jasiakiewicza.
    Taka jest wlasnie mentalnosc naszego prezydenta:/.
    W zasadzie Kingpin odpowiedzial podobnie jak ja
    zamierzalem. Pomyslow na uatrakcyjnienie miasta jest
    z 200, z czego ok. 30 sa to rzeczy, ktore w przyszlosci
    maja przyniesc dochod z biletow/wejsciowek. Problem
    jest jeden - za jakie srodki te inwestycje zrealizowac?
    W 100% za miejskie? Pomysl Tokarczuka - byl wlasnie
    taki "zrobmy sobie dobrze czyli aquapark" - a czemu
    nie park rozrywki a'la Wieden lub Madurodam? Jakie
    zrodla finansowania inwestycji podal pan Tokarczuk?
    Jaki procent przyszlej inwestycji stanowili inwestorzy
    a jaki procent budzet miasta?
    Na takiej zasadzie dzialania jak Tokarczuk to kazda
    kopalnia na Slasku moglaby sobie zrobic program
    naprawczy "Aquapark KWK Siemianowice", "Paintball
    KWK Ruda Sl.", "Kregielnie KWK Katowice I" itd....
    - naprawimy kopalnie - prosze bardzo - tylko niech
    budzet panstwa da 100% kasy, a my do spolki wprowadzimy
    tereny kopalniane... ktore i tak do panstwa de facto
    naleza,...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LAMPEQ

    Sam pomysl wybudowania aquaparku napewno jest szczytny.Problem w tym ze Tokarczuk chcial wybudowac go za miejskie pieniazki ( czyt. podatnikow ) i potem czerpac z tego zyski.A to juz jest conajmniej smieszne. Najpierw niech Tokarczuk wylozy chociaz czesc kasy a potem moze wyciagac lapy po zyski.Ten caly jego program naprawczy polego na wyciaganiu raczek po miejskie pieniadze !!!.


    pozdrawiam
    Po czesci sie z Toba zgadzam Kingpin, bo faktycznie troche to wszystko naciagane, ale cel jest szczytny - uratowac klub z wielkimi tradycjami, ktory przez lata sluzyl miastu i jego mieszkancom. Tokarczuk zakladal rowniez wklad Polonii - przypuszczam ze zaciagnalby kredyty. W kazdym razie w dalszej czesci plan zakladal naprawde duze zyski z tego aquaparku.

    Poza tym mysle, ze nie jeden podatnik chcialby, aby jego podatki szly na Polonie niz np. na jakies pomniki czy monumenty. Zauwazcie koledzy(Morciasz, Kingpin), ze BKS Polonia obecnie zrzesza bardzo duzo mlodziezy w sekcjach pilki noznej, judo i tenisa. Jezeli klub upadnie to upadna tez pasje i zainteresowanie tej mlodziezy. A to rowniez nalezy do obowiazkow miasta, zeby mlodziez miala co robic w tym miescie.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    I śmieszno, i straszno :v

    Pięknie się czyta po latach te stare wątki
    Czego nie zrobił Kostia, dokończył peowiec Bruski do spóły z Władziem

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Ty zyjesz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •