Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Wlokniarz

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wlokniarz

    Ostatnio dosyc przypadkowo sie dowiedzialem, ze Walasek ma pojsc do Wroclawia, Ogor zostanie natomiast sa przymiarki pod........ ulamka, jest to dobry zuzlowiec, jedak kibice czestochowscy pamietaja co on im zrobil i chyba jego ewentualne przyjscie nie bedzie pozytywnie przyjete przez kibicow CKMu. jednak nie wiem czy czestochowa jet w stanie wylozyc duza sume pieniedzy na ulamka...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mówiąc jush o kłótniach z Drabikiem z którym za bardzo się nie lubią. Ale i tak uważam że Ułamek to cienka faja bo nie przyszedł do Gdańska a tak w ogóle to on jezdzić nie umie, jak mu start nie wyjdzie to jush dalej nie atakuje bo nie umie!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    drabik vs ulamek

    juz podczas jazdy we wlokniarzu nie przepadali sie za soba :))) wszyscy pamietamy natomiast walke dwoch zawodnikow w meczu pila-atlas w ktorym przyblokowywali sie nawzajem powodujac niebiezpieczne sytuacje. kiedys do tych zuzlowcow bylo przypisane stwierdzenie: jak jedziesz ostatnio to zainscenizuj defekt... i tak sie dzialo :)))))) szczegolnie w przypadku slawka ktorego darze ogromna sympatia z jego zaslugi i jego wypowiedzi: jak sie panu jezdzilo? jak zawsze w lewo !!! w wypowiedziach jedynie moze mu dorownywac cieslak :))) ktory rowniez sie wslawil sie ciekawymi wypowiedziami: sedzia wykluczyl slawka za podgrzewanie opony: niech se przyjdzie tutaj i sprawdzi termometrem temperature :))... jedank najbardziej za zapadlo mi w pamieci wypowiedziane po ostatnim biegu: ostatni bieg 42,5:40,5 dla wlokniarza przeciwko pergo.. jada screen, swist, ulamek i hamill... przez 3,5 okrazenia gorzow jedzie na 5:1 ulwamek sie nie liczy screen goni gosci.. przed ostatnia prosta a jozek wjechal miedzy gorzowian i zapewnil zwyciestwo gospodarzom :))) ta akcje scrren'a cieslak skomentowal: tak mialo byc tak mailo byc :))) ale wracajac do zawodnikow nigdy nie beda jezdzic w tej samej druzynie bo ise poprostu nie lubia (lekko mowiac) a jak by jezdzili w jednej parze to by byla katastrofa na torze!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a ja nie lubie obydwoch (nie wiem czy tak sie pisze?)
    -drabika do nie walczy do konca tylko symuluje defekty i nie umie myslec na torze
    -ulamka bo sie glupio usmiecha a nie jest smieszny i daje
    d***
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do wszystkich szczególnie do jordiego!!!

    co wy gadacie jak by do czestochowy przyszedl Ulamek to walczyli by o czworke moze usmiech glupi ma ale absolutnie nie zgodze sie z JORDIM ze nie umie atakowac umie i nie raz to pokazal w POLSCE ,i GRAND PRIX.Jordi mowisz tak jak wszyscy kibice GKS-u wy uwazacie ze jak ktos u was jezdzi to jest najlepszy a jak odejdzie to ze jest cienias.Poprostu zal ci d*** scisnal ze on jezdzi w lepszym klubie niz wasz.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    no ulamek i tak jest lepszy od drabika

    do galaxiana
    do wrocka ma odejsc jedrzejak nie walasek
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muuu dobrz mowi Jedrzejak nie WALASEK.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jedrzejak czy walasek

    ja osobiscie slyszalem ze to walasek jest blizej wroclawia niz jedzejak... natomiast coraz glosniej mowi sie o nowym sponsorze ma to byc potezna amerykanska firma, ktora jednak zgodzi sie sponsorwac jezeli mecze beda pokazywane w tv i raczej pozegnamy sie z malam i z panem Margot :((( pozyjemy zobaczymy, sponsor jest bardzo potrzebny Czestochowie

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z komentuję to tak.
    Gdyby kiedyś zarząd Włókniarza odpowiedział Sławkowi na jego pytanie cyt."Albo ja , albo Ułamek" -dziękujemy Ci
    za wspaniałą jazdę i za to co zrobiłeś dla Częstochowy,
    ale Sebastian to wschodząca gwiazda i jego zatrzymujemy.
    To daję głowę , że Ułamek byłby największym ulubieńcem
    wszystkich mieszkańców Częstochowy. A zasłużony i dalej kochany Sławek wypiął się na wszystkich, którzy go kochają
    i opuścił macierzysty klub.A we Włukniarzu jest tylko jedna
    wielka zbieranina z całego świata. Owszem, ta zbieranina
    ma w sezonie 2002 szanse zdobyć nawet mistrzostwo Polski

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    ulamek pojdzie tam gdzie wecej dostanie
    a we wlokniarzu nie beda wydawac tyle kasy
    i nie wierze ze przyjdzie do ckm-u z sentymetow
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Widze Lynx że juz zaczales balować i nawet nas nie zaprosiłes:(
    A tak na poważnie to chyba ci sie działy pomyliły bo tutaj jest dział zuzlowy natomiast skoki mamy troszke nizej.
    Z tym balowaniem chodzi mi o twoja pomyłke a nie o twoich typach
    Tylko Falubaz!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    ojej co to się stało???
    czyzby moderatorzy zaczeli szalec???
    przed chwila na moim oststnim wpisem był wpis Lynxa z jego typami do sksoków narciarski w ga-pa
    Tylko Falubaz!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Jeśli chodzi o Ułamka, to ja myślę sobie tak:
    Facet żyje z zużla a więc pójdzie tam gdzie mu zapłacą. Z wiadomych względów nie zapłaca mu w Lesznie, odpada oczywiscie takze Gorzów! Idźmy dalej: Piła, Bydgoszcz orza Toruń - odpadaja także z powodu ksm. Zostaje Czestochowa,Gdańsk oraz Wrocław! W CKM chyba skład się już na tyle zarysował oż nie będzie zmian, chyba że....
    Następny trop prowadzi do GKS, ale tu głównym problemem sa pieniądze! Zostaje WTS i tu jest najbardziej coekawie bo sa prawdopodobne 2 mozliwości.
    1. - Zostaje Krzyżak i Nichols oraz dochodzi Jędrzejak. Nie ma miejsca dla Ułamka
    2. - Jako ze wrocław ma Cieślaka a wiadomo iz nieszczescia chodza paremi - Cieslak robi wsystko by zatrzymać Ułamka!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    medalikarze !!

    dlaczego żaden zwodowiec z polski nie chce podpisać
    kontraktu z medaliakarzami ?

    Bo medalikarze kasy nie mają ? Prawda.

    To dlaczego obcokrajowcy i Polak z jasnej Góry (Holta)
    podpisali ? Bo polskiego nie znają i wierzą w matkę
    boską częstochowską i jak tu nie wierzyć ze wiara czyni
    cuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawda.

    Życzę fanom medalikarzy z Czestochowy oby CKM nawiązał
    walkę o czwórkę bo to się fanom CKM nalezy !

    Czuję finał 2002 Medaliki Częstochowa - Unia z Leszna.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z moich źródeł informacji wiadomo że Jędrzejak ma trafić do Wrocławia,Walasek do Piły a do Częstochowy przyjdzie ktoś z dwójki Świst,Krzyżaniak.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    dlaczego żaden zwodowiec z polski nie chce podpisać
    kontraktu z medaliakarzami ?

    Bo medalikarze kasy nie mają ? Prawda.
    byc moze
    ale dzialacze klubu powtarzali ze nie beda placic wygurowanych sum za zawodnikow i spelniac ich nierealnych
    zadan finansowych !!!
    i to czy bedzie jezdzil ktos we Wlokniarzu zalezy od niego czy jezdzi dla kasy czy dla kibicow, sportu , itp.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ****.A zazdroszcze wam Ryana.Trafiliście z nim w 10!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CKM

    wlokniarz ma szczescie do obcokrajowco... joe screen- nie raz i nie dwa ratowal wlokniarz, mark loram- wszyscy wiedza czemu, rune holta- wlasciwie to dopiero we wlokniarzu zaczal jezdzic bardzo dobrze wczesniej byl przecietniakiem i na przykladzie tego zawodnika mozna mowic o przywiazaniu do klubu chcieli go miec wlodarze WTS polonii b i innych bogatszych klubow jednak zostal we wlokniarzu i mimo straconego sezonu nadal mowi w samych superlatywach o CKMie... w koncu Ryan - po tym sezonie nawet nie chcial rozmawiac z innymi klubami od razu podpisal kontrakt chociaz pewnie by mial wiecej pieniedzy w innych klubach... podkresla o zyczliwej atmosferze... co do ulamka jego sponsor powiedzial jak i rok temu, ze ... dobrze by bylo jak by wrocil do Czestochoy, sam zawodnik nie jest zbyt chetny ale zobaczymy, no i panowie krzyzaniak i swist rzeczywiscie zglosili akces do wystepach w CKM.. ja natomiast sie zawiodlem na jedrzejaku ... przeciez mial slabiutki sezon jako junior i sam nie bylem przychylnie nastawiony do ... jego dalszych wystepow w CKMie... jednak mile nas rozczarowal.. teraz moze to zrobic ale na minus... no i walasek... wlasciwie byl sredniakiem dopoki nie przeszedl do Wlokniarza w Zielonej Gorze byl jednym z liderow jednak nie byl wybitnie dobry... potem juz CKM i GP ... zobaczymy... moze pojdzie do pily.. moze zostanie... no i jeszcze staszewski po roku w gorzowie znow chetnie wystapil by Czestochowie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •