Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Robert Wardzała został pobity !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robert Wardzała został pobity !!!

    Robert Wardzała został we wtorek brutalnie napadnięty na jednej z tarnowskich ulic. Taką informację podaje dziennik sportowy "Tempo". Doszło do tego tuż obok Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie-Mościcach. Tarnowianin został uderzony kijem baseballowym w głowę i pobity. W wyniku tego doznał wstrząsu mózgu i innych obrażeń. - Mimo to Robert na pewno wystartuje w barażach - powiedział naszej redakcji kierownik Unii, Bogusław Kasiński.
    za przeglądem żużlowym


    OTO POLSKA WŁAŚNIE :(


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    matoły

    Wiadomo ze wiekszoasc teraz bedzie mówiła ze to kibice z Gdanska ja jestem z tarnowa i wcale tak niemysle choc oczywiscie jest to mozliwe ale wydaje mi sie ze to były jakies przypadkowe barany którym sie nudziło i zobaczyli roberta nawet niewiedzieli kto to jest takie jest zycie sa na tym swiecie trakie debile co tak robia niemozna tego tak zostawiac a Policja co robiła????? tego to ja niewiem:( powracaj szybko do zdrowia Robert!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde, mam wielka nadzieje, ze nie przesazkodzi to zawodnikowi w udziale w barazach. jak ktos bedzie cos wiedzial o stanie zawodnika prosze pisac

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Mnie osobiscie juz nic nie zdziwi...
    Powod jest prosty. Jeden z moich dlaszych znajomych przedwczoraj wybral sie rano - godz. 6:15 po pieczywo dla rodziny. Do sklepu nie dotarl bo zostal dotkliwie pobity i zostaly mu zadane 2 ciosy nozem. Lupem tych chamow padlo - uwaga!: 5 zl - zlownie: pięćzłotych!!!!

    Chamstwo szerzy sie wszedzie. Przykrosc spotkala Roberta, ale jedyne co mozna powiedziec, to ze mial pecha i mu wspolczuc:( Niestety, ale chuliganstwo przybiera coraz bardziej bezposrednie i bardzo tragiczne w skutkach formy. Powinno sie utowrzyc specjalny oddzial policji, cos na wzor SB - lac po mordach, zamykac w pierdlu itp, bo to co sie dzieje nie rokuje dobrze na przyszlosc....:(
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coz... zuzlowiec - tez czlowiek, wiec nie ma wyjatkow w naszym "bezpiecznym" kraju...:( pod komenda policji zeby dostac lomot to juz jest delikatne przegiecie paly ... a z drugiej strony - mawiaja ze najciemniej pod latarnia...:(
    Robert wracaj do zdrowia!!!
    PS. "POLICJA" - buehehehe...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oczywiście jest mi z powodu pobicia Roberta bardzo przykro.
    Wracaj do zdrowia !!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Hej
    Na szczęście niz poważnego mu nie jest i jak napisałem na PŻ, na pewno pojedzie w barażach. Informację potwierdził kierownik Bogusław Kasiński.

    A kto go pobił? Tego już mi nie powiedział ;)

    D.J.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kto go pobił? Tego już mi nie powiedział
    Ale ja wiem!
    Goście, ktorzy stanowią totalny margines
    naszego społeczeństwa! goscie ktorzy powinni
    zostać z niego wyeliminowani. Jak powiedział
    START, z takimi to po mordzie, wsadzić do pierdla,
    bedzie spokoj.

    Przeciez co to za poryty kraj w ktorym nawet kolo
    policji ci skpia dupe i nikt tego nie zauwazy :(:(





  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Całe zdarzenie miało miejsce w godzinach wieczornych (około 10) kiedy Robert szedł na piechotę na warsztat do swoich motorów. Po drodze mijał dosyć nieprzyjemną okolicę (park) w której biesadowała sobie grupka kilkunastu osób raczących się wysokoprocentowym trunkiem owocowym, etc. Grupka ta sama zaczepiła Roberta nie wiedząc kim on jest - ot tak po prostu szedł "frajer" więc chcieli go "skasować". Robert próbował uciekać, tzn. nie wiem czy dosłownie biegł w każdym razie chciał się od nich uwolnić, co jak wiadomo nie udało się. Został pobity, skopany (nawet po tym jak upadł na ziemię) i okradziony m.in. z telefonu komórkowego.

    Następnie wizyta u lekarza, etc i powrót do domu. Miał lekki wstrząs mózgu. Na dzień dzisiejszy jest w miarę OK (jak na tą sytuację) poza tym, że ma mocno pokiereszowaną twarz.

    Robert nie pamięta dokładnie przebiegu bijatyki (utrata przytomności) ale .... na drugi dzień po zdarzeniu telefon komórkowy wrócił do niego a Panowie którzy go pobili już wiedzą kto to jest Robert Wardzała....

    Chyba wiadomo o co chodzi ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    i co z tego że wiedzą .
    jutro wyjdą i skopią ryja następnemu.
    bo policja jeszcze dziś ich wypuści ...
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    03-10-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    odwet

    WLASNIE PRZECZYTALEM O ROBERCIKU...ZBIERZCIE PARU CHLOPAKOW,ZAPAKUJCIE TYLKI DO 2-SLADOWCA,KIERUNEK PARK I ZROBCIE ELEMENTOWI PARE DZIONKOW DETOXU.OT CO!!!!R Y B N I K POZDRAWIA.[b]

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Takie zachowania powinno się ostro tępić i jeśli policja nie reaguje na takie sytuacje to prawdopodobnie zareaguje środowisko kibiców w Tarnowie

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to nawet zuzlowca dopadla taka przykrosc.

    Polecam przeczytac dodatek do wyborczej - Chlopcy z motylkami. Ukazal sie on w poniedzialek 29 wrzesnia.

    Jak ja sie ciesze, ze mieszkam w malej miejscowosci :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robicie szum z tego powodu bo to tym razem spotkało żużlowca...A co z innymi takimi zdarzeniami,które mają miejsce głównie wieczorem na większości polskich dzielnic?Pukając w klawiaturę nie zmienicie tego.Prawda jest taka,że kiedy policja jest potrzebna to jej nie ma a kiedy można się obyć bez niej to zawsze się przyplątają....
    Pozdrawiam "kumatych";)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    --------------------------------------------------------------------------------
    Robicie szum z tego powodu bo to tym razem spotkało żużlowca...A co z innymi takimi zdarzeniami,które mają miejsce głównie wieczorem na większości polskich dzielnic?
    Piekarz odpowiedz jest oczywista. To jest forum zuzlowe i tego typu incydenty, zdarzenia podlegaja dyskusji.
    Dla mnie to szok, ale czytajac tarnowskie forum doszedlem do wniosku, ze sprawcy tego napadu juz poznali" kto to Wardzala" :)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Dla mnie to szok, ale czytajac tarnowskie forum doszedlem do wniosku, ze sprawcy tego napadu juz poznali" kto to Wardzala" :)
    Dokładnie tak było (jak już napisałem wcześniej) ;) Więcej na niego, czy na innego żużlowca ręki nie podniosą. Niestety jak wspomniał jeden z poprzedników tym razem wiedzą co zrobili, ale następnym razem ktoś inny (szary człowiek) padnie ich ofiarą. A o bezpieczeństwie w rejonie mościckiego parku wszyscy w Tarnowie wiemy. Na ironię w bliskim sąsiedztwie tego parku (jak i stadionu) są dwie komendy Policji (albo komenda + posterunek, nie wiem jaki ma status ten mniejszy budynek)....

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś może mi podać linka do tarnowskiego forum?
    Na oficjalnej stronie Unii forum nie ma i nie wiem w jakim kierunku sie udać. pozdr

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś może mi podać linka do tarnowskiego forum?
    Na oficjalnej stronie Unii forum nie ma i nie wiem w jakim kierunku sie udać. pozdr
    http://unia-tarnow.monternet.pl/~izu/phpBB2/index.php

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robicie szum z tego powodu bo to tym razem spotkało żużlowca...A co z innymi takimi zdarzeniami,które mają miejsce głównie wieczorem na większości polskich dzielnic?Pukając w klawiaturę nie zmienicie tego.Prawda jest taka,że kiedy policja jest potrzebna to jej nie ma a kiedy można się obyć bez niej to zawsze się przyplątają....
    Pozdrawiam "kumatych
    ";)
    hmm... ja to rozumiem na swój sposób:
    -policja nomen omen baaaaaaaaaardzo często znajdzoie się od tym samym czasie i w tym samym miejscu co ja i wiozący mnie rower w niedozwolonym miejscu :P np leszczyński deptak, czy poprostu chodnik w mijscie, po ktorym oczywiście rowerzystą jezdzić nie wolno :(
    efekty takich spotkań z 'niebieskimi' to najczęsciej upomnienia, ale bywały i mandaty :)

    -niestety gdy kiedyś pieknego listopadowego dnia ktoś kradł mój rower ze sklepu niemal bezpośrednio na przeciwko komendy - mistrzów od karania niegroźnego dla środowiska i mieszkańców Leszna rowerzysty - czyli policjantów - NIE BYŁO :(


    Tak więc ze sprawy Roberta nic mnie nie dziwi!
    Ciekawe, że policjanci - ktorzy na pewno widzieli w tym parku kilku pijanych klesi, nie zareagowała, nie rozgoniła ich!
    Bo ma pewno gdyby nie robert, to oberwał by ktoś inny...

    Ale cóż, od dawna uważam że Polska pod względem władzy to chory kraj! :(

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(

    [b]przykra sprawa...i to przed komisariatem policji śmieszne. Ktokolwiek to zrobil zachowal sie jak kretyn nie szanuje takich ludzi.

    ROBERT JESTESMY Z TOBA WRACAJ DO ZDROWIA

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maxi

    Właśnie o to mi chodziło.
    Pozdrawiam!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie to szok, ale czytajac tarnowskie forum doszedlem do wniosku, ze sprawcy tego napadu juz poznali" kto to Wardzala" :)
    Dokładnie tak było (jak już napisałem wcześniej) ;) Więcej na niego, czy na innego żużlowca ręki nie podniosą. Niestety jak wspomniał jeden z poprzedników tym razem wiedzą co zrobili, ale następnym razem ktoś inny (szary człowiek) padnie ich ofiarą. A o bezpieczeństwie w rejonie mościckiego parku wszyscy w Tarnowie wiemy. Na ironię w bliskim sąsiedztwie tego parku (jak i stadionu) są dwie komendy Policji (albo komenda + posterunek, nie wiem jaki ma status ten mniejszy budynek)....
    Ten mniejszy budynek to komisariat policji tarnów-zachód. Dość zabawnie wspominam ten budynek. Kiedy robiłem zdjęcie tego budynku i przyuważył mnie jakiś krawężnik. Prześwietlili kliszę i zabrali aparat. Chcieli mnie zamknąć na 24 bo wykalkulowali, że mogę być terrorystą. Skończyło się na przesłuchaniu. Aparat oddali po paru dniach na kolejnym przesłuchaniu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •