Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 328 z 328

Wątek: Piła 2004 - Franków, Kowalski, Kierzkowski, Mikołajczak, Łukaszewicz, Wolsztyński, Gjedde, Paszko

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Pilska Polonia przyjęła pomoc Rufina Sokołowskiego, jednak - jak się okazuje - nie była ona całkowicie bezinteresowna. Pilanie muszą zapłacić za wypożyczenie każdego z wychowanków Unii po osiem tysięcy złotych.
    www.speedwaypl.com

    chodzi tu o Wolsztyńskiego,
    Łukaszewicza i Mikołajczaka...

    czyli 3*8 tys. = 24 tys. :P

    ale 8 tys. za takie beztalencie jak Wolsztynski :|? porazka Pily...
    lepiej wydac mogli to na swoich mlodych...

    pozdro. ;][/quote]

    Ale się zdołowali.Przesada...24tys...8 tys.za Wolsztyńskiego? Za darmo bym go nie wziol..a moze sie mylimy :) ?

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Ave
    Drabolku wiadomo nie od dziś, ze okolice Leszna są kuźnią talentów. O Hampelu dużo dało się w rejonie słyszeć już 2 lata przed zdaniem przez licencji. W kapinke mniejszym stopniu słuch chodziły również o Wolsztyńskim na którego
    Piła w byłej krasie również przygotowywała swe macki.
    Od 3 lat słyszę o Jurdze który już 2 lata temu w Pawłowicach wygrywał z Dobruckim i Hampelem. W tym roku zdaje licencje.

    Wracając do Wolsztyńskiego, to może być chłopak niedosprzętowiony, lub mieć po prostu doła.
    Przecież to są tylko ludzie, 1-2 sukcesy potrafią diabła w człowieku obudzić. Myślisz, że jakby Hampel zaczynał w Śląsku na Skałce miałby to co dzisiaj posiada. Wolsztyński ma dar i charater, na jaką mirę, tego nie wiem (widać zresztą po stylu jazdy). Mam nadzieję, że Piła będzie miała z niego pożytek.


  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Pilska Polonia przyjęła pomoc Rufina Sokołowskiego, jednak - jak się okazuje - nie była ona całkowicie bezinteresowna. Pilanie muszą zapłacić za wypożyczenie każdego z wychowanków Unii po osiem tysięcy złotych.
    --------------------------------------------------------------------------------



    www.speedwaypl.com

    chodzi tu o Wolsztyńskiego,
    Łukaszewicza i Mikołajczaka...

    czyli 3*8 tys. = 24 tys.

    ale 8 tys. za takie beztalencie jak Wolsztynski :|? porazka Pily...
    lepiej wydac mogli to na swoich mlodych...

    pozdro. ;]
    Może Rufin zrobił tak, że sami Łukaszewicz i Mikołajczak by byli po 20 tys. (po 10 za jednego), a Wolsztyński przyszedł w promocji:P i jest 3 w 2 (jak te reklamy proszków:P)i spuścił po 2 tys. na łebka:P. Uważam jednak, że Wolsztyński jest zawodnikiem lepszym niż Kowalewski, a porównywalny do Nowaka... Polonia się zbroi i myślę, że nie będzie ogonów w lidze... I dobrze:). Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #319
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ba za darmo go napewno nie wyporzyczyliscie...
    no za darmo ich Rufin Pile nie oddal :P

    Pilska Polonia przyjęła pomoc Rufina Sokołowskiego, jednak - jak się okazuje - nie była ona całkowicie bezinteresowna. Pilanie muszą zapłacić za wypożyczenie każdego z wychowanków Unii po osiem tysięcy złotych.
    www.speedwaypl.com

    chodzi tu o Wolsztyńskiego,
    Łukaszewicza i Mikołajczaka...

    czyli 3*8 tys. = 24 tys. :P

    ale 8 tys. za takie beztalencie jak Wolsztynski :|? porazka Pily...
    lepiej wydac mogli to na swoich mlodych...

    pozdro. ;]

    Daminek,powiem tyle.Jak na MODERATORA to większego beztalencia nie widziałem.To jest jawne obrażanie ludzi i coby dobrego o Tobie nie powiedzieć a można dużo to nie nie bardzo pasuje żeby moderator,który ma tu pilnować porządku wyzywał kogoś od beztalencia.Dla mnie to Ty jesteś beztalenciem i jakbym mógł to za te słowa wywaliłbym Cie z tej funkcji na zbity pysk.Nie pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daminek,powiem tyle.Jak na MODERATORA to większego beztalencia nie widziałem.To jest jawne obrażanie ludzi i coby dobrego o Tobie nie powiedzieć a można dużo to nie nie bardzo pasuje żeby moderator,który ma tu pilnować porządku wyzywał kogoś od beztalencia.Dla mnie to Ty jesteś beztalenciem i jakbym mógł to za te słowa wywaliłbym Cie z tej funkcji na zbity pysk.Nie pozdrawiam.
    A co miał Daminek napisac o Wolsztyńskim - supergwiazda, wybitny talent? Wolsztynski to niczym niewyrozniajacy
    sie junior, ktory raczej nie zachwycil. Daminek nazwał
    rzeczy po imieniu - chyba ma do tego prawo, skoro Ty masz
    prawo do obrazania jego.

  6. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bodek, ale przeciez Daminek, nie jest moderem, tego działu :P

  7. Powrót do góry    #322
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Daminek,powiem tyle.Jak na MODERATORA to większego beztalencia nie widziałem.To jest jawne obrażanie ludzi i coby dobrego o Tobie nie powiedzieć a można dużo to nie nie bardzo pasuje żeby moderator,który ma tu pilnować porządku wyzywał kogoś od beztalencia.Dla mnie to Ty jesteś beztalenciem i jakbym mógł to za te słowa wywaliłbym Cie z tej funkcji na zbity pysk.Nie pozdrawiam.
    Bodek drogi uzytkowniku z Leszna...

    Na wstepie mam pytanie co mialem napisac na temat
    Wolszytnskiego abys ty byl zadowolony i nie czul
    sie obrazony?

    Ze co jest super zawodnikiem, ktory ma ogromny talent
    do tego sportu? No sorry ale spojrz obiektywnie ten chlopak nie nadaje sie do żużla...
    jego wyniki mowia same za siebie...

    Koles bez talentu do tego sportu mozna nazwac
    beztalenciem... uwazam ze jego talent nie jest
    przeznaczony akurat do sportu żużlowego i to
    moja opinia mozesz sie z nia zgodzic lub nie...

    To teraz powiedz mi jakim prawem jak to ty nazywasz "wyzwales" mnie od beztalencia??

    "za te słowa wywaliłbym Cie z tej funkcji na zbity pysk"

    no niestety nie jestes tu od wyrzucania...
    ale slowa BEZTALENCIE nigdy nie slyszalem
    zeby byly obrazliwe jak chocby: K***a, itd.

    Na koniec nie jestem modem od zuzla tylko od kosza;]
    a porzadek w tym dizale sprawuja: Balbincia, Blacktop,
    Mrucky, kramir, Bayerek_ + admini.

    pozdro. ;]

  8. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz wypowie sie Ja czyli ekspert :P
    No więc z tym talentem...
    Do żużla nie potrzebny jest praktycznie talent bo też trudno go mieć... żużla trzeba sie naumieć :P, a głównym czynnikiem sukcesów som pieniądze :D czyli szybki sprzęt jeśli do tego załatwi sie sprawy z rodziną czyli powie im sie że moge polamać kregosłup itp. :P Potem już tylko wsiadamy na motor wyzbywamy sie strachu (dla słabych psychicznie-4,5 piw:P) i jademy :D bo takiej kuracji to i Wolsztyński bedzie Miszczem :D:P

    PS.Ale dużo kolorowych kółek w tym wątku :P

    Pozdr

  9. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Do żużla nie potrzebny jest praktycznie talent bo też trudno go mieć... żużla trzeba sie naumieć :P,
    Nielsen czy Gollob itd. to sa talenty z krwi i
    kosci...
    i ich nikt nie musial uczyc jazdy na zuzlu...

    Gollob od razu na rakietach nie jeździł a jako
    mlody chlopak potrafil osiagnac znaczace sukcesy...

    W drugim swoim sezonie jazdy na zuzlu zdobyl 3
    miejsce w MIMP, byl to rok 1989, nastepnie
    1990,1991,1992 trzy razy zloto...
    w roku 1992 oprocz zlota w juniorach wygral
    final seniorow...

    o mozliwosciach Nielsena czy innych znakomitych
    zuzlowcow ktorzy maja talent oraz umiejetnosci
    do tego sportu chyba nie musze pisac...

    Sprzet do sprawa drugorzedna...
    Dlaczego?
    wystarczy spojrzec na Tajcherta dostal w Bydzi
    sprzet Golloba na bieg to malo sie nie zabil
    tak nagle szybko zaczal jeździc;)

    pozdro. ;]

  10. Powrót do góry    #325
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz Daminek-długo jeszcze mnie nie przekonasz o swoich racjach.To ,ze nie jestes moderatorem tego działu to wyobraz sobie ze nawet udało mi się już jakiś czas temu zauważyc.Tylko co z tego.Jesteś moderatorem na TYM forum a to do czegoś zobowiązuje.Jeżeli uwazasz ze jest inaczej to szkoda.
    Jeżeli chodzi o Wolsztynskiego to osobiście nie uważam go za frajera tylko ma chlopak pecha ze trafił do takiego klubu gdzie talentów i to z kasą (sprzętem) jest troche.Myśle ze taki zawodnik jak on jak pojeździ sobie w niższej lidze i ktoś bedzie za to płacił w co troche wątpie to sie objeździ i coś pokaże.W Lesznie takiej szansy moim zdaniem nie ma.Jak w Bydzi np Robak jeździłby tyle co Wolsztyński w Lesznie to pewnie dziś nadawałby sie na 3 lub 4 lige.A tak sie chłopak wyrobił i coś jeździ.

  11. Powrót do góry    #326
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wie moze ktos czy bedzie podstawiany autobus z klubu dla kibiców na mecze wyjazdowe ? ? ? ? ?

  12. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz w tym tygodniu zapadnie decyzja z sprawie transferów naszych zawodników do WTS i BTZ ! ! ! !

    MA KTOS JAKIES BAEDZIEJ DOKLADNE INFORMACJE (MOZE DATE ZEBRANIA GKSZ ? )

  13. Powrót do góry    #328
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze dwanaście dni pozostało do Kryterium Asów, które każdego roku inauguruje sezon żużlowy w Polsce. Za niespełna trzy tygodnie powinna zostać rozegrana pierwsza kolejka ekstraklasy i pierwszej ligi żużlowej. Powinna, ale nie jest to do końca przesądzone, gdyż wiele żużlowych torów w Polsce nie nadaje się na razie do jazdy. Szczególnie niekorzystne warunki panują na południu Polski.

    Jeżeli jednak do inauguracji rozgrywek ligowych dojdzie w planowanym terminie, pilska Polonia uda się na mecz derbowy do Gniezna bez zawodnika zagranicznego. Charlie Gjedde przedstawił już pilskim działaczom swój kalendarz startów i wynika z niego, że termin meczu Start – Polonia, koliduje z innymi startami młodego Duńczyka.

    Na szczęście dla pilskich działaczy i kibiców nie ma żadnych przeciwskazań, aby Gjedde pojawił się w innych spotkaniach pilskiej Polonii.

    za speedwaypl.com

    PS ZAWSZE I WSZEDZIE PILSKA POLONIA PANOWAC BEDZIE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •