Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 328

Wątek: Piła 2004 - Franków, Kowalski, Kierzkowski, Mikołajczak, Łukaszewicz, Wolsztyński, Gjedde, Paszko

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szlaka

    Musiel ja nie znam warunków kontraktu Miśka w Pile jednak mam poważne pytanie:
    Czy Robert Miśkowiak nie ma możliwości wystąpienia na drogę sądową o niewywiązanie się z warunków kontraktu ???
    Podobnie jak wcześniej uczynił Krzychu Cegielski ?
    Pozdrawiam
    Ma taką możliwość
    lecz nie chciał z niej korzystać

    Niestety jeśli w najbliższych dniach
    stanowisko zarządu znacznie się nie zmieni
    to będzie musiał z tej możliwości skorzystać


  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nich to zrobi jak najszybciej !!!

    Musiel
    Robert Miśkowiak to zbyt dobry zawodnik by pozwolić sobie na roczną banicję lub marnowanie swojego talentu w takich warunkach jakie panuja w Pile. Moim zdaniem im prędzej wystąpi na drogę sądową tym lepiej dla niego samego. Wygranie sprawy to chyba kwestia czasu. Suma transferowa "na tą chwilę" zrujnuje karierę tego sympatycznego człowiake/ zawodnika.
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy zarząd Polonii wziął sie ostro do pracy
    robiony jest solidny remanent w papierach

    to, że na ul.Bydgoskiej się coś dzieje
    rozeszło sie wsród ludzi i do klubu zgłaszaja sie kolejni
    (starzy) wierzyciele

    Na plus napewno trzeba zarządowi zapisać zorganizowanie
    turnieju gwiazdkowego
    znaleziono sponsorów i zrobiono duża niespodzianę dla kibiców jaka był darmowy wstęp

    Może i nie było tłumów ale biorąc pod uwage pogode to widać, że w Pile i okolicach sa jeszcze kibice

    Niestety moim zdaniem na wielka poprawę sytuaji drużyny zabraknie poprostu czasu !

    Zarząd zastanawia się poważnie jaką drogę wybrać:

    -powołanie nowego klubu

    wtedy 2 liga i deklaracja sponsorów, ze pieniążki wyłoza bo starych długów nikt ze sponsorów spłacać nie chce
    ,wtedy jednak zawodnicy maja wola rękę i raczej napewno po tym co przechodzą skorzystają z tej możliwości

    -droga "bydgoska"

    przekazanie sekcji itd..
    wiecej moim zdaniem niejasnosci jak faktów

    -męczenie sie dalej tak jak jest

    wtedy napewno kolejne sprawy sądowe, postawianie w stan upadłości


    Jedno jest pewne, że zawodnicy mają już dość
    Kapitana Pecyny już nie ma,
    Szczepaniaki jedna noga w Częstochowie a ...drugą w KM Ostrów
    Franków i Gapiński występują na drogę sądową i deklaruja że nie będą dalej jeździć w Pile
    Miśkowiak tez kontraktu nie podpisze jeśli klub nie wywiaże
    się z poprzedniej umowy, cokolwiek by to miało za konsekwencje

    Zawodnicy mówią STOP i tylko kwestia czy jedyną bronia zarządu ma być kwota transferowa ?

    oby z tej broni ktos nie zginał

    Zawodnikom mówi sie wprost, że do końca stycznia pieniążków nie będzie
    (co ciekawe do wtedy trzeba podpisać kontrakt)

    Mimo tego iz faktycznie widać większa operatywność
    w nowym zarządzie to ja widzę to przynajmniej w sezonie 2004 na czarno

    p.s. 15 grudnia jest walne zgromadzenie członków klub
    wiele sie powinno wyjaśnić

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Polonią pożegnał się trener A.Maroszek
    w nowym sezonie będzie pracował w Grudziądzu

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Nieciekawie w pilskim zuzlu.Po latach sukcesow przyszly czasy gorsze.Ogolnie nikt nie chce jezdzic w Pile(Gapinski mowi ze nie chce zostac itp itd).Najprawdopodobniejszy jest chyba wariant ogloszenia upadlosci a wiec startu od 2 ligi.Oczywiscie przy tej mozliwosci nie ujrzymy w Pile Miskowiaka Klechy i reszty.Czyzby to byl koniec?

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Podobno powstal nowy klub zuzlowy z Pile z obecnymi dzialaczami.Czy to prawda? jesli tak to trzeba przejrzec kalendarz 2 ligi i pozegnac sie z obecnymi zawodnikami.....

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeszedl do nas Michal Szczepaniak ale moze wiecie co z jego mlodaszym bratem?

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie moje uzasadnienie brzmiało tak: Postępowanie poznańskiego klubu wobec Katarzyny Skowrońskiej można w tej sytuacji porównać do niewolnictwa polegającego na tym, że zawodniczka pomimo niewywiązywania się z umowy przez drugą stronę ma obowiązek dalej służyć swojemu właścicielowi.
    Podaję zatem pod rozwagę Sądu, czy takie zachowanie nie wyczerpuje znamion zbrodni określonej w art. 8 przepisów wprowadzających kodeks karny - ustawa z dnia 06.06.1997 roku.

    Z tego, co się dowiedziałem, wiele osób się takim stwierdzeniem obruszyło, ale wielu też zrywało przysłowiowe boki.

    Na to pierwsze byłem przygotowany, na to drugie po cichu liczyłem, gdyż chciałem do końca ośmieszyć działaczy z Poznania.
    To fragment wywiadu z mecenasem Krzysztofem Wyrwą, który wygrał tzw. sprawę Skowrońskiej
    (to ten pan, który reprezentował Polonie Piła m.in w sprawie zapłaty za Jarka Hampela przez WTS Wrocław)

    Tu występował po stronie zawodniczki

    A Ja tak sobie wstawiłem do tekstu zamiast osoby Kasi
    np. żużlowca Roberta Miśkowiaka

    Ciekawe co na to "etatowy" mecenas pilskiej Polonii
    czy "w/w zawodnik pomimo niewywiązywania się z umowy przez drugą stronę ma obowiązek dalej służyć swojemu właścicielowi ?"

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muisiel do boju!!!

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla tych, którzy nie kupują "przeglądu sportowego" :

    Pilski bunt niewolników

    TO, CO SIę DZIEJE w Pile to wstyd i hańba. Traktują nas jak śmieciarzy. Czas najwyższy, by coś z tym zrobić - mówi z przejęciem Rafał Kowalski, 27-letni żużlowiec Polonii Piła. Wtórują mu koledzy, którzy nie chcą dalej jeździć w zadłużonym po uszy klubie. Są gotowi zrezygnować z zarobionych w Pile pieniędzy, byle tylko wyrwać się z Polonii.

    We wtorek wszyscy zjechali się do Piły na spotkanie ze starostą, który wręczył czterem zawodnikom nagrody za zdobycie tytułu młodzieżowego drużynowego mistrza Polski. - Dostaliśmy po 400 złotych i dyplomie - mówi z goryczą Tomasz Gapiński.
    Zapłacą za wolność

    Ta skromna suma, to dla niektórych... jedyne wynagrodzenie w tym roku. - Przez cały sezon nie dostałem z klubu żadnych pieniędzy - skarży się Mariusz Franków, któremu klub jest winien 130 tys. zł. - Jestem gotowy zrezygnować z ciężko zarobionych pieniędzy, byle tylko klub nie chciał nic za mój transfer - mówi Franków, który na listę transferową trafił z ceną 96 tys. zł.

    "Franek" i tak jest szczęśliwcem. Co ma powiedzieć najdroższy żużlowiec w Polsce, 18-letni Łukasz Nowak, za którego pilski klub żąda... miliona złotych lub Paweł Kowalewski wyceniony na ponad 400 tysięcy?

    - Jesteśmy w tym klubie niewolnikami. Nie chcemy więcej jeździć w Pile. Mam wiele propozycji, ale kto zapłaci za mnie tak duże pieniądze - narzeka Robert Miśkowiak (400 tys. zł).

    Wyrwać ze szponów

    Po wizycie u starosty żużlowcy Polonii spotkali się potajemnie w jednym z pilskich pubów z Jarosławem Gruszkowskim, menedżerem czołowego polskiego żużlowca, Jarosława Hampela. - Będziemy walczyć o wyrwanie chłopaków ze szponów pilskich działaczy. Chcieliśmy podjąć pertraktacje, ale oni nie chcą rozmawiać. A czasu jest coraz mniej - żali się Gruszkowski, który reprezentuje interesy Frankowa i Gapińskiego. - Będziemy pisali listy do Polskiego Związku Motorowego. Skierujemy sprawę do sądu, ale procesy będą trwały latami. Tymczasem ci chłopcy chcą kontynuować kariery. W Pile nie mają na to szans.

    KAMIL DRĄG

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mała odskocznia od tematu - jest to setny wpis w tym temacie :]

    Zanosi sie na to, że Piła 2004 to będzie Klecha i paru młodych zawodników, lepiej już chyba zaczynać od nowa ( 2 liga ) , bo i tak Piła spadnie, jeśli sie nic nie zmieni

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    jak piła zacznie od II ligi , to raczej Klecha tam nie pozostanie...

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaja www.sportowefakty.pl dzis w Pile ma odbyc sie walne zebranie, na ktorym ma sie wszystko wyjasnic.

  14. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Dokładnie....

    Wygląda to tak:

    Za http://www.sportowefakty.pl

    "Dziś o godzinie 16:00 w Pile ma odbyć się walne zebranie zarządu Polonii. Wiele wskazuje na to, że to właśnie dzisiaj zapadnie decyzja o tym czy w przyszłym roku motocykle zawarczą na stadionie przy ul. Bydgoskiej. Pilska Polonia jest bardzo zadłużona, ma duże zaległości w stosunku do zawodników, mechaników, dostawców części. O decyzjach podjętych na zebraniu poinformujemy państwa w jutrzejszym serwisie."


    No nie brzmi to najlepiej :(
    Wszytsko okaże się jutro.


    pzdr.ze Stolicy DolnegoŚląska :D

  15. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety :(

    Klub zostal dzis zlikwidowany.

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety

    Klub zostal dzis zlikwidowany.
    Adas nawet nie zartuj!!! Skad to info??

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    dziobak...
    zapraszam do lekturki www.SportoweFakty.pl
    coz szkoda ze sie tak satlo:(
    ale nowy klub, ktory ma w Pile powstac moze odrodzi sie i bedzie potem dobrze
    doskonale wiemy iz w Pile duzo zawsze jest talentow moze i teraz tak bedzie
    trzeba miec nadzieje...

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=361&news_id =22011

  20. Powrót do góry    #110
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stało się - czarny scenariusz, który pisany był pilskiemu klubowi już od trzech lat stał się faktem i wszedł w życie. Podczas dzisiejszego Nadzwyczajnym Zebraniu Czlonków Towarzystwa Sportowego Polonia Piła zapadła decyzja o zakończeniu żywota pislkiego klubu - decyzja o jego likwidacji. Pilski klub który jeszcze CZTERY lata temu był Drużynowym Mistrzem Polski jest już tylko historią, a jego sukcesy zostaną zapisane w annałach żużlowego sportu. Nigdy już kolekcja sportowych sukcesów TS Polonia Piła nie wzbogaci się o żaden tytuł.. Niestety bez pieniędzy nie da się budować ani drużyny, ani jakiejkolwiek wizji wyjścia z zadłużenia. Pilscy zawodnicy są od dzisiaj do wzięcia za darmo - i na pewno będą popularnym "towarem" na rynku transferowym( chociaż to też nie jesst do końca pewne - karty zawodnicze Trudno pisać te slowa czlowiekowi, który przez kilka lat był bardzo mocno związany z klubem i który współczuł zarówno zarządowi klubu, który miotal się próbując rozuźnić węzeł zaciskających się wokół klubu pętli zadłużenia; współczuł zawodnikom. Pilski klub toczył bitwy na wielu frontach o finansową egzystencję to miał jeszcze "złą prasę" - czyja to była wina każdy może udzielić sobie odpowiedzi - szkoda, że nikt nie postawił tego pytania publicznie. Na pewno trzeba będzie z tego wyciągnąć wnioski, ale czy nie będą to już tylko dyskusje akademickie? No bo kto będzie chciał jeździć w drugiej lidze? Czy pilscy kibice, których nie było stać na taki ruch jaki stworzyli kibice naszej imienniczki z Bydgoszczy ( dla ratowania swojego klubu w zbiórce pieniędzy na rzecz klubu uzbierali jak donoszą media 600 tysięcy złotych). będą chcieli oglądać w Pile pojedynki z Krosnem, Opolem, Rawiczem? Dziś nie odpowiedmy na te pytania, dziś możemy zapytać się tylko czy aby kolejny pilski pogrzeb żużla nie spowoduje, że ten sport już się w Pile nie odrodzi…

    W ubiegłym roku na pilskim torze odbył się finał eliminacji do Grand Prix w przyszłym roku pilski tor będzie stał prawdopodobnie pusty, a tylko po murawie boiska będą biegać piłkarze…

    Likwidatorem TS Polonia Piła został Romuald Mencel
    za www.poloniapila.isp.net.pl


    szczerze wam wspolczuje:(

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że tak się stało... :( A jescze niedawno Piła zdobywała medale DMP... ehh :(

  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko dodam, ze to likwidacja klubu a nie jego upadlosc. Jest to wielka roznica.

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie kto w takim razie będzie jeździć za piłe w 1 lidze może to będzie Kolejarz Rawicz który spadł w barażach?
    a może to bedzie piła pod inna nazwą?? tak jak to zrobila polonia bydgoszcz??

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm ale w tekscie na "PŻ":

    "Pilski klub który jeszcze CZTERY lata temu był Drużynowym Mistrzem Polski jest już tylko historią, a jego sukcesy zostaną zapisane w annałach żużlowego sportu. Nigdy już kolekcja sportowych sukcesów TS Polonia Piła nie wzbogaci się o żaden tytuł.."

    wg. mnie wyraznie jest powiedziane ze Piła juz nie wystartuje w rozgrywkach.. wiec zanosi sie ze I liga bedzie niekompletna w sezonie 2004... oj czarno widze przyszłość polskiego speedway... coraz wiecej klubów ma problemy...

    Teraz wydaje mi sie ze pojawia sie pytanie czy powinny być nadal 3 ligi?? pytan takic hw dniu dzisiejszym jest dużo np. KSM, liczba obcokrajowcow itp. itd...

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    T.S Polina nie, ale jakis inny klub np. Towarzystwo Żuzlowe Pila:P przykladowo sie moze wzbogacic

    a o niekompetnosc I ligi sie nie boj
    istniejae taki klub jak...... :P
    ze na to tez potrzeba kasy

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik Awatar Kac
    Dołączył
    20-10-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda :(
    niedawno w Pile jezdzili tacy zawodnicy jak Nielsen,Dobrucki,Hampel,Walczak,Pecyna a teraz...
    ehh cos niedobrego dzieje sie Polskim zuzelku :(

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam inne pytanie.
    Czy zawodnicy z Piły w tej sytuacji bedą do wzięcia za darmo??
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam takie...
    Czy nowy klub będzie mógł bez przeszkód wytępować w sezonie 2004 w I lidze?!



  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Czy teraz Klecha, Gapiński i Mośkowiak są za darmo :| ??

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Polonia Pila na tor !!!!!!

    Wielka szkoda....:( mam nadzieje ze nowopowstaly klub szybko stanie na nogi.


    pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K**** M*c !!!
    Bydgoszcz zmienia nazwe.
    Pila zmienia nazwe.
    I juz setka klubow zmienila nazwe.
    Czy wy nie widzicie, ze to do niczego nie prowadzi ?!
    Kibice sie ciesza... jestesmy w e-lidze, zatrzymujemy zawodnikow, egzystujemy nadal... ?
    Jak dlugo ???!!!
    Jak dlugo bedziemy sie pocieszac, ze wszystko jest ok ?
    Wczoraj cieszyl sie kibic zuzla w Grudziadzu, Ostrowie, Lodzi, Warszawie, itd.
    Dzisiaj cieszy sie kibic w Bydgoszczy, Pile...
    Jutro sie bedzie cieszyl we Wroclawiu i Czestochowie...
    a pojutrze ... nie bedzie zuzla !!!

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy teraz Klecha, Gapiński i Mośkowiak są za darmo :| ??
    Wydaje mi sie ze bedzie trzeba za nich zaplacic..... ale nie jestem tego na 100% pewny... a jak bedzie przekonamy sie niebawem :]

  33. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    karty pilskich zawodników są zajęte przez... komornika. W takim układzie na prawdę bardzo trudno powiedzieć czy pilsccy zawodnicy będą do wzięcia za darmo...

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    klub został postawiony w stan likwidacji , a nie rozwiązany , więc wydaje mi sie , że nie odejdą za darmo.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto zajmie miejsce Polonii w I lidze? Nowy klub powstały w Pile (podobnie jak w przypadku Bydgoszczy) ? Czy też może Kolejarz Rawicz?

    Pozdrawiam
    Baron H.

  36. Powrót do góry    #126
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielka szkoda, ale mozna bylo sie spodziewac takiego obrotu sprawy. W PŻ bylo cos o dzialaczach, ktorzy bede czynic starania, zeby zuzel w Pile powrocil, ale z tego co zrozumialem, to w tym sezonie motory na torze przy ulicy Bydgoskiej nie zawarcza :(.

    Pozdro
    Lampeq

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    karty pilskich zawodników są zajęte przez... komornika. W takim układzie na prawdę bardzo trudno powiedzieć czy pilsccy zawodnicy będą do wzięcia za darmo...
    Zawodnicy NIE SĄ do wziecia za darmo

    Jak sie wczoraj dowiedzieli od kilki tygodni ich karty zawodnicze sa zajęte!

    Tylko likwidator (którym został vprezes T.S. Polonia p.Mencel !!!) moze ustalać za ile zostana sprzedani

    Nieoficjalnie mówi się, że nowy klub już jest założony, teraz kwestia czy działaczom uda się zamieszać (patrz Bydgoszcz) i przekazać drużynę

    W sezonie 2004 w lidze będzie klub z Piły
    tylko kwestia, w której lidze
    Tu decyzja należy do władz naszego żużla

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli więc TS Polonia Piła przekaże zawodników do nowego klubu: PKŻ (?) Polonii Piła to powinna wzorem bydgoszczan wystartować jako nowy klub w I lidze. Tak przynajmniej mi się wydaje. Może ktoś coś więcej na ten temat napisać? Bydgoszczanie? :)

    Pozdrawiam
    Baron H.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    [']

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jesli powstanie nowy klub w Pile to tak jak Bydgoszcz bedzie mogl jezdzic w tej lidze co zostal rozwiazany czy w tej najnizszej ? Bo meczow Kolejarza O. z Pila nie bylo juz od baaaaaaaaardzo dawna. Ja mam nadzieje ze w tak zasluzonym klubie jak Pila mimo wszystko cos ruszy i znow beda walczyc o medale MP. Zasluguja na to chociazby z tego powodu ze w przeciwienstwie do niektorych klubow tam jak nigdzie indziej dbalo sie o szkolenie mlodziezy.


    Pozdrawiam
    Kacper

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stało się - czarny scenariusz, który pisany był pilskiemu klubowi już od trzech lat stał się faktem i wszedł w życie. Podczas dzisiejszego Nadzwyczajnym Zebraniu Czlonków Towarzystwa Sportowego Polonia Piła zapadła decyzja o zakończeniu żywota pislkiego klubu - decyzja o jego likwidacji. Pilski klub który jeszcze CZTERY lata temu był Drużynowym Mistrzem Polski jest już tylko historią, a jego sukcesy zostaną zapisane w annałach żużlowego sportu. Nigdy już kolekcja sportowych sukcesów TS Polonia Piła nie wzbogaci się o żaden tytuł.. Niestety bez pieniędzy nie da się budować ani drużyny, ani jakiejkolwiek wizji wyjścia z zadłużenia. Pilscy zawodnicy są od dzisiaj do wzięcia za darmo - i na pewno będą popularnym "towarem" na rynku transferowym( chociaż to też nie jesst do końca pewne - karty zawodnicze Trudno pisać te slowa czlowiekowi, który przez kilka lat był bardzo mocno związany z klubem i który współczuł zarówno zarządowi klubu, który miotal się próbując rozuźnić węzeł zaciskających się wokół klubu pętli zadłużenia; współczuł zawodnikom. Pilski klub toczył bitwy na wielu frontach o finansową egzystencję to miał jeszcze "złą prasę" - czyja to była wina każdy może udzielić sobie odpowiedzi - szkoda, że nikt nie postawił tego pytania publicznie. Na pewno trzeba będzie z tego wyciągnąć wnioski, ale czy nie będą to już tylko dyskusje akademickie? No bo kto będzie chciał jeździć w drugiej lidze? Czy pilscy kibice, których nie było stać na taki ruch jaki stworzyli kibice naszej imienniczki z Bydgoszczy ( dla ratowania swojego klubu w zbiórce pieniędzy na rzecz klubu uzbierali jak donoszą media 600 tysięcy złotych). będą chcieli oglądać w Pile pojedynki z Krosnem, Opolem, Rawiczem? Dziś nie odpowiedmy na te pytania, dziś możemy zapytać się tylko czy aby kolejny pilski pogrzeb żużla nie spowoduje, że ten sport już się w Pile nie odrodzi…

    W ubiegłym roku na pilskim torze odbył się finał eliminacji do Grand Prix w przyszłym roku pilski tor będzie stał prawdopodobnie pusty, a tylko po murawie boiska będą biegać piłkarze…

    Likwidatorem TS Polonia Piła został Romuald Mencel

    oto jeden z fragmentow ze strony poloni
    Pilscy zawodnicy są od dzisiaj do wzięcia za darmo - i na pewno będą popularnym "towarem" na rynku transferowym( chociaż to też nie jesst do końca pewne - karty zawodnicze

    a oto strona poloni
    http://www.poloniapila.isp.net.pl/News/news.html
    pozdrawiam sulus

  42. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    wolalbym aby klub zaczynal od drugiej ligi.

    P.s Wesolych Swiat :)

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Nieoficjalnie mówi się, że nowy klub już jest założony, teraz kwestia czy działaczom uda się zamieszać (patrz Bydgoszcz) i przekazać drużynę

    W sezonie 2004 w lidze będzie klub z Piły
    tylko kwestia, w której lidze
    Tu decyzja należy do władz naszego żużla
    Od Bydgoszczy różnią się chyba tym, że BTŻ przejęło część zobowiązań od sekcji żużlowej Polonii. Wysokość tych przejętych zobowiązań rzekomo ma wystarczyć na to aby nie startować od II ligi. Natomiast jeśli faktycznie w Pile założono nowy klub, to chcąc iść śladem Bydgoszczy musiałby on przejąć jakąś część zobowiązań od Polonii Piła. Moim zdaniem się to nie uda, mimo że wielkość zadłużenia w Pile jest chyba mniejsza niż w Bydgoszczy. A swoją drogą nawet bym nie chciał żeby nowy klub startował od I ligi bo to już by było za dużo machlojek jak na jeden sezon :P. Jeden taki numer już wystarczy...

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że Piła wystartuje chocby nawet w 2 lidze i kroczek po kroczku będzie budowac wszystko od początku.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda mi Pilskich kibicow:(
    Mam nadzieje ze klub z tego miasta wystartuje chociaz w drugiej lidze,i zuzel w Pile nie zniknie.

    Jestem ciekaw co teraz stanie sie z takim zawodnikiem jak Krystian Klech ktory wyrazal chec pozostania w Pile,a jest ogromnym talentem.


Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •