A więc Sparta zakończyła sezon na czwartym miejscu. To sukces czy porażka? Mieliśmy walczyć o mistrza, a jednak nie zdobyliśmy nawet medalu.
Bez Cegły nasza sytuacja była ciężka, ja już na mistrzostwo nie liczyłem. Jedak powinniśmy być wyżej, niż mająca spore kłopoty Polonia.

Oto jak oceniam naszych zawodników:
J.Hampel - większość sezonu taka sobie i fantastyczna końcówka. Mogło być ciut lepiej, ale nie będę narzekać. Chyba najlepszy zawodnik Sparty.
G.Hancock - raz lepiej, raz gorzej ale w sumie ok. Jednak wolałbym aby zawodnik zagraniczny był pewniejszym punktem drużyny.
S.Nicholls - super początek, a jak było dalej to każdy wie. Świetnie w SGP i w ligach zagranicznych, w Polsce słabiutko. Lubiłem go, ale teraz już nie. Nie chciałbym, aby pozostał na przyszły sezon.
T.Jędrzejak - miał świetne występy, miał też fatalne. Jeżdził jednak lepiej niż w poprzednim sezonie. No i wielki plus za brąz IMP.
R.Dados - słabo na torze plus te "przygody" poza nim. Może powinien wrócić do Grudziądza?
S.Drabik - różnie jedździł, wielkich wyników się po nim nie spodziewałem, więc było ok.
A. Bogińczuk - zupełna beznadzieja.