Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 752

Wątek: WTS Wrocław 2004

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    WTS Wrocław 2004

    Wiele zespołów ma załorzony temat o tym co dzieje sie w klubie.Więc czas na Wrocław!!!!!!!!!
    Zapraszam kiboli z Wrocka i innych miast do dyskusji!!!!



    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Może przykładem rzuce

    Czy klub ma szanse na złoto w DMP??????
    Forma Sławka "Drabskiego" Drabika i Scotta "Scottiego" Nicholsa napawa pewnym optymizmem;)
    Szanse zawsze są ale .......... raczej nam się nie uda...... chociarz;)........
    [b]SAMI OCEŃCIE!!!!!
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba raczej Sparta po kontuzji Cegły ma małe szanse na mistrza Polski, ja osobiscie bardzo bym chciał zeby własnie oni zostali mistrzami. Myśle, że brązowy medal jest w waszym zasiegu :D:D:D. A złoto może bedzie za rok.
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabol:P:P

    Ojej mistrz hmmm chyba nie w tym seznie. Dlamnie zawsze Sparta jest najlepsza. Nie ważne czy zdobywa złoto, czy walczy w 1 lidze o utrzymanie.

    Scott i Sławek wracają do formy, ale czy w lidze będą też tak jeździć?? Zobaczymy!!

    Pozdrawiam Tomik

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    ludzie wysilcie sie troche

    czy kazdy tytul dotyczacy klubu musi byc taki sam. jak to wyglada; xxx - co w tawie piszczy xxy - co w trawie piszczy xyz - co w trawie piszczy!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realnie patrząc ,na mistrza nie mamy raczej szans.Ale o drugie miejsce zawsze można powalczyć .Mam tą cichą nadzieję ,że druga część sezonu będzie o wiele ciekawsza niż pierwsza.Może przydała by się mała reorganizacja?

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę, że powalczymy o mistrzostwo. Gdyby wszyscy nasi zawodnicy utrzymali w miarę równą i wysoką formę, to nawet bez Cegły moglibyśmy wygrać. Trochę szczęścia i nie będzie źle.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawde to nie wiem po co ten wątek
    akurat WTS i jego działacze plus
    zawodnicy są hermetycznym klubem
    i zadnych tu plotek nie znajdziemy
    poza tymi oficjalnymi
    Bowiem na wszystkie plotki
    oficjalne badz nieoficjalne
    patent maja dziennikarze
    ktorym te plotki oficjalne
    badz nieoficjalne przekazuje
    sie oficjalnie badz nieoficjalnie w klubie
    to taka koncesja na informacje
    a innych zrodel nie ma

    chyba ze yabkoo powie cos innego
    ale mnie sie widzi, ze za zadne
    skarby nic od nikogo poza
    oficjalkami we Wrocku sie nie dowiemy


    Jakos nie widze potrzeby tego watku
    'co w trwaie piszczy"
    bo i tak nic nie zalezy od nas
    zreszta, patzrac na kilka imprez we Wroclawiu
    raczej kibice sa tam oprawa do zawodow


  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze mozemy walczyc o 3 lub 2 miejsce.W tamtym sezonie nie mielismy tak mocnego skladu a braz byl.Uwazam ze w tym nie powinno byc gorzej.Forma Ogora napawa optymizmem a przeciez Drabik z Herbim tez nie zapomnieli jak sie jezdzi. Ten drugi przeciez czesto udowadnial ze w drugia czesc sezonu nalezy do niego.Scottie mial kryzys ale powoli przemija i bedzie dobrze,jeszcze pokaze na co go stac.Hampel to niewiadoma choc czasem tez potrafi przesadzic o losach meczu(czestochowa).

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co w trawie piszczy....to temat do spraw zakulisowych , a nie, czy wygramy w toruniu czy przegramy z unią ?
    Wts jak każdy klub w polsce chroni swoją " prywatność " i żadne plotki nie wypuści na miasto.
    zgadzam się z Mazarkiem , że temat zbędny , bo nie ma chętnego na wyniesienie zza mur, wszelkich ciekawostek klubowych in-minus.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawde to nie wiem po co ten wątek
    akurat WTS i jego działacze plus
    zawodnicy są hermetycznym klubem
    i zadnych tu plotek nie znajdziemy
    poza tymi oficjalnymi
    Bowiem na wszystkie plotki
    oficjalne badz nieoficjalne
    patent maja dziennikarze
    ktorym te plotki oficjalne
    badz nieoficjalne przekazuje
    sie oficjalnie badz nieoficjalnie w klubie
    to taka koncesja na informacje
    a innych zrodel nie ma

    chyba ze yabkoo powie cos innego
    ale mnie sie widzi, ze za zadne
    skarby nic od nikogo poza
    oficjalkami we Wrocku sie nie dowiemy


    Jakos nie widze potrzeby tego watku
    'co w trwaie piszczy"
    bo i tak nic nie zalezy od nas
    zreszta, patzrac na kilka imprez we Wroclawiu
    raczej kibice sa tam oprawa do zawodow
    :) Racja. Tak już jest we Wrocławiu, że jeśli jest jakaś informacja z klubu to jest to informacja oficjalna i mają ją wszyscy zainteresowani tzn media.

    Dobrze napisałes Marku o tej hermetyczności. Klub nie chce plotek na jego temat i tyle. Zawodnicy też wiedzą co mogą a co nie powiedzieć.

    Poza tym cieżko się dowiedzieć czegoś "sensacyjnego" od zawodników, których praktycznie nie ma we Wrocławiu. Jeżdża wtedy w lidze angielskiej, szwedzkiej, duńskiej czy czeskiej. A rozmowa przez telefon to nie to samo co w cztery oczy. Przez telefon to możemy sobie powiedziec cześć, jak leci, jak było, ile punktów zrobiłeś itd.

    Zresztą u nas jest spokój, nie ma problemów takich jak w innych klubach, które posłużyły by do pociągnięcia kogoś za język.

    Ja nie mam w zwyczaju roznosić plotek, jak również jestem taką osobą, której się powie, ze zostaje to miedzy nami, to zaostaje.

    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktos odświeżył ten wątek nie wiadomo po co zresztą
    WTS ma dwa mecze na 6 które go interesują i tyle
    Musi wygrac z Polonia Bydgoszcz u siebie i najlepiej na wyjezdzie
    A jak nie na wyjezdzie to musi wygrac u siebie z Czestochowa i Toruniem
    Czkawka odbij sie remis w Gdansku

    Ale czy wygraja
    jezdzac w ilu???

    Bez Cegly i Dadosa
    ze Slabym Drabikiem i Nichollsem
    z nierownymi Hancockiem, Jedrzejakiem i Hampelem
    z Boginczukiem
    zpaomnialem o kims?
    jak to mowia klasycy
    Nie ma armat
    nie ma woli
    jest zwykla beznadzieja
    wroclawska beznadzieja

    Pozdrawiam
    PS. Przypomina mi ta panszczyzna zuzlowa wroclawska, panszczyzne koszykarska wroclawska

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Nie ma armat
    nie ma woli
    jest zwykla beznadzieja
    wroclawska beznadzieja...
    A junior Atlasa Roni Jamroży drugi sezon siedzi w domu bo nawet motocykla nie ma...

    Zasuwał od 8 roku życia na minitorze a teraz ...jest zawodnikiem WTS-u Wrocław :P

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Nie ma armat
    nie ma woli
    jest zwykla beznadzieja
    wroclawska beznadzieja...
    A junior Atlasa Roni Jamroży drugi sezon siedzi w domu bo nawet motocykla nie ma...

    Zasuwał od 8 roku życia na minitorze a teraz ...jest zawodnikiem WTS-u Wrocław :P
    Miał iść do Ostrowa Wielkopolskiego
    Ojciec nie dogadał się z działaczami

    Reszta, podpisuję się pod felietonem o wrocławskiej pralani


  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za wieczorem wroclawia

    Skąpstwo Anglika

    Żużel: To może być ostatni sezon Scotta Nichollsa w barwach wrocławskiego klubu

    - Dla mnie Nicholls to facet, który ma w sobie olbrzymi potencjał, ale na własnej życzenie go marnuje. Jak dalej będzie tak słabo jeździł, to nic u nas nie zarobi i cały czas będzie wracał do domu bez pieniędzy - mówi trener Atlasu, Marek Cieślak.


    Nicholls startuje w drużynie Atlasu od 2001 roku, ale jeszcze nigdy nie spisywał się tak słabo jak teraz. Przed sezonem mówiło się, że będzie jednym z liderów zespołu. Początek rozgrywek Anglik miał znakomity, lecz teraz w wielu meczach - szczególnie tych najważniejszych - jest co najwyżej przeciętnym zawodnikiem. - Prawda jest taka, że gdyby jeździł na swoim normalnym poziomie, to wygralibyśmy kilka spotkań więcej - mówi otwarcie wrocławski szkoleniowiec, który ma już dość ciągłego tłumaczenia Nichollsa po jego kolejnych wpadkach. Co ciekawe Nicholls ulgowo traktuje tylko ligę polską, choć do tej pory to właśnie w Atlasie mógł liczyć na najwyższe zarobki. Dużo lepiej Scott prezentuje się w rozgrywkach w Szwecji, a w Anglii, gdzie na co dzień startuje w zespole Ipswich Witches, jest jednym z najskuteczniejszych zawodników całej ligi!
    Chcieliby mu płacić
    Działacze Atlasu wykorzystali już wszystkie możliwe sposoby, by zmobilizować swojego obcokrajowca do lepszej jazdy. Początkowo z nim rozmawiali, później wstrzymywali wypłatę części wynagrodzenia, a po meczu w Zielonej Górze, gdzie znowu się nie popisał, obniżyli wysokość jego zarobków. Efekt tych zabiegów jest żaden. W niedzielnym meczu w Częstochowie Anglik był obok Sławomira Drabika najsłabszym ogniwem Atlasu. Ale - zgodnie z nowym aneksem do kontraktu - za pięć punktów, które uzyskał, klub nie zapłacił mu już ani złotówki. Gdyby Nicholls przywiózł w granicach 12 "oczek", zarobiłby nawet kilka tysięcy złotych. - Dla mnie to żadne pocieszenie. Ja bardzo chciałbym płacić Nichollsowi, ale niech tylko wreszcie zacznie normalnie jechać - mówi rozczarowany prezes Atlasu, Andrzej Rusko.
    Szkot, a nie Scott
    Wszystkie swoje wpadki 25-letni Anglik konsekwentnie tłumaczy kłopotami sprzętowymi. - Niewątpliwie chodzi o sprzęt. Doskonale wiem, kiedy Nicholls pojedzie dobrze, a kiedy nie. Scott świetnie sobie radzi na lekkich torach, bo ma chabety, a nie motocykle. Kiedy tor jest ciężki, to wtedy okazuje się, że nie ma na czym jechać. Cały czas powtarza mi, że na tych motocyklach kiedyś wygrywał z Rickardssonem. Tylko, że to było na początku sezonu, a sprzęt trzeba remontować - denerwuje się Cieślak. A Nicholls nie jest skory do tego, by inwestować w motocykle. - Ja już mu mówiłem, że on jest Szkot, a nie Scott, bo tak oszczędza na sprzęcie. Na polską ligę trzeba mieć dobrze przygotowane maszyny. On sam sobie robi krzywdę - dodaje szef Atlasu.
    Wytrzymać do końca
    Trener Cieślak jest załamany, ale nie ma możliwości, by dokonać zmian w składzie. Po kontuzji Krzysztofa Cegielskiego i zawieszeniu w prawach zawodnika Roberta Dadosa ma do dyspozycji jedynie sześciu żużlowców. - Trzeba wytrzymać do końca rozgrywek, bo nie ma już nawet kogo zatrudnić - twierdzi szkoleniowiec.
    Nikt nie wątpi w to, że Nichollsa stać jest na dobry wynik. Niemniej po tym co pokazuje w tym roku może mieć poważne kłopoty, żeby przedłużyć we Wrocławiu kontrakt na kolejny sezon. - Niczego nie chciałbym jeszcze przesądzać. Ale trudno bazować na zawodniku, który ciągle zawodzi - znacząco mówi na koniec trener Cieślak.

    Tak wiec nastepny po Hamillu, Drymlu, Wilsthirze.... dołącza na publiczny przetarg.... kto da wiecej ... w 2004!


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to kto da więcej?? A kto w tych czasach ma kase?? Częstochowa, ale ona ma już trzech obcokrajowców(HOLA, Jonsson, Sullivan), Toruń też ma(Rudy i Ricki) po nich staje Sparta i to oni zakupią najlepszego z tego co będzie. Następnie zostanie Falubaz i upadająca Bydzia?? Wątpie.

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wrocławscy junorzy

    wrocławscy juniorzy

    Chciałbym poruszyć sprawę juniorów w klubie pt. WTS Wrocław, czy nie uważacie, Że to się dzieje w tej kwestii zakrawa na kpine. Mogę zrozumieć że ci junorzy nie nie prezentuję jak dotąd zbyt wysokiego poziomu, ale na Boga trzeba choćby dać im szanse. To co się dzieje z Boginczukiem to nie tylko jego wina, ten chłopak dysponuje jednym zdezelowanym motocyklem, który w przypadku awarii powoduje że, bogina może tylko bezradnie rozłozyć ręce i wrócić do parkingu w charakterze kibica (tak było min. w ostatniej kolejce w częstochowie przed 13 biegiem, gdzie teoretycznie mogło się jeszcze coś zdarzyć). Czy klubnie jest zobligowany do zapewnienia amatorowi (a w szczególności juniorowi) przynajmniej dwóch przyzwoitych motocykli, przecież nie mamy tutaj do czynienia z Wandą kraków, Krosnem czy Sląskiem, tylko z takim tuzem jakim jest Wrocław. Totalna olewka, co z pozostałymi - Jamroży podobno siedzi w domu (dzięki klubowi został domatorem zamiast się ścigać)
    Płuska jeżdzi na mecze i to wszystko co można powiedzieć o jego jeżdzie, gdyż nawet jakby pojawiła się konieczność startu to i tak nie miałby na czym. Na próżno można szukać juniorów wrocławia w rozgrywkach młodieżowych. Jakże w komfortowej sytuacji jest w tym momencie startujący w biednym Kolejarzu Świderski, który nieżle się rozwija. Jak się domyślam szkolenie młodych adeptów we Wrocławiu zakrawa o rzeczywistość wirtualną, co robi w takim razie Cieślak, poza tym że doskonale prowadzi pierwszą drużynę ?
    Okazuje się, ze lepiej próbować podkupić młodego brylancika (Kołodziej,Hlib, Hampel) niż próbować swojego wyszkolić i wyposażyć, trochę wstyd Panie Rusko, tym bardziej że stworzył Pan naprawdę organizacyjnie niezły klub.






  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah
    Tak wiec nastepny po Hamillu, Drymlu, Wilsthirze.... dołącza na publiczny przetarg.... kto da wiecej ... w 2004!
    Jak to kto ? UNIA LESZNO OCZYWISCIE. Wszak wiadomym jest że miała ona chrapkę na SZkota przed obecnym sezonem, ale Nicholls ostatecznie wylądował we Wrocławiu.

    Pewnie w 2004 zawota do Leszna, tylko pytanie, czu Agromix będzie miał na tyle pieniędzy, zeby utrzymać podupadajaca Unię L., wypłacić ogromne zadłużenia zawodnikom (min Baliński, Kasprzak) i dodatkowo zatrudnić nietaniego przecież Nichollsa ? :) Pożyjom uwidiom :P
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    yabkoo

    Abdulah

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Tak wiec nastepny po Hamillu, Drymlu, Wilsthirze.... dołącza na publiczny przetarg.... kto da wiecej ... w 2004!
    --------------------------------------------------------------------------------



    Jak to kto ? UNIA LESZNO OCZYWISCIE. Wszak wiadomym jest że miała ona chrapkę na SZkota przed obecnym sezonem, ale Nicholls ostatecznie wylądował we Wrocławiu.
    Niestety drogie yabooszko, zmartwie Cie....
    Ale Scott dolaczyl do grona poteznej rzeszy polskich talentow zmarnowaych przez Andrzeja Rusko i raczej unii juz nie interesuje.

    Ale jesli wszyscy sie beda upierac to unia wezmie i scotta oraz jarka i postara sie przywrocic im swoj blask, taki jakim obecnie swieci Krzysiu Kasprzak!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Myślę,że Wrocław wcale nie będzie się bił o obcokrajowców.Wszystko wskazuje na to,że po tym sezonie do wzięcia będzie T.G. a kogo na niego stać jak nie WTS ? On + obecny skład (Hampel,Jędrzejak,1 zagraniczny -Hancoc ? ,Cegielski) i DMP 2004 murowane.A Polonia - cóż chyba 1 liga.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jesli wszyscy sie beda upierac to unia wezmie i scotta oraz jarka i postara sie przywrocic im swoj blask, taki jakim obecnie swieci Krzysiu Kasprzak!
    Tak, tak weżmiecie a owszem ale za pół darmo jak przed zeszłym sezonem Okoniewskiego i Ułamka. Przecież wiadomo na jakiej zasadzie oni przeszli do Unii ?

    A było to tak: Ułamek chciał pociągnąc kaskę z Wrocławia, zresztą miał ja już dużą ale chciał mieć większą. No i się przeliczył bo nie trafił na biznesowego frajera. W międzyczasie chcąc podbić cenę "rozmawiał" choc to za dużo powiedziane z Unią L. Kasa plus przeciąganie sprawyu przez sympatycznego Sebastiana skończyło się tym, żew został bidula na lodzie i to w takim nieciekawym momencie,że było już mało czasu na podejmowanie rozmów z innymi konkretnymi klubami, a zreszta inne kluby miały już skłądy skompletowane , przynajmniej w większości. Cóż zostało więc Ułamkowi ? Starty w 1 lidze ? Nie. Ano jedynym klubem, który jako tako by mu jeszcze zapłacił, zdecydowanie mniej niż we Wrocławiu (sam dobrze wiesz za jakie stawki jeżdził Seba w Lesznie) no i klub ekstraligowy, była Unia. Więc z dwojga złego wybrał on klub z Leszna.

    Inna sprawa jak podczas zeszłorocznych meczy z Wrocławiem mówiłem kilku osobom na stadionie Smoczyka iz Ułamek nie zostanie dłużej jak sezon w Unii, a dlaczego, ałtwo się domyśleć i długo by o tym pisac.

    Okoniewski- ulubieniec publiczności z Leszna. Rafał za wszelką cenę chciał się wyrwać z upadającego klubu, który miał w stosunku do niego niemałe zobowiązania i kolejny sezon egzystencji w barwach takiego zespołu zepchnał by go w ligową szarość. Więc postąpił moim zdaniem słusznie przechodząc do innego klubu. Tylko pech chciał iż jego nowy klub jak się wkrótce okazało nie był lepszy od poprzedniego. Chłopak wybrał go dlatego, ze myślał ze bedzie miał tam lepiej, miał, ale odrobine.

    Jego odejście to też klasyka w wydaniu leszczyńskim i też długo by tu pisac o kontekście socjologicznym tego wydazenia,

    Wogule Unia L. to ciekawy klub pod względem socjologicznym, a szczególnie podobają mi się, i mówię to otwarcie zagrania, wypowiedzi sposób postępowania Rufina Sokołowskiego. Jest on według mnie najlepszym, socjotechnikiem całej polskiej żużlowej społeczności.Podziwiam go za to jak swiadomie bądz nie wykozystuje sztuczki wływania na opinie publiczną. jeśli jest to nieswiadome to gratuluje, jeszcze bardziej. Tego waszemu prezesowi zazdroszcze. Jak to mi ktos na ten temat powiedział, bije on medialnoscia wszystkich.

    Wracając do tematu. Weżmiecie i tym sposobem Scotta, który nie bedzie mógł się załapać do sładów innych zespołów, bo wszyscy prawie mają je optymalne jeśli chodzi o obcokrajowców (mówię tu o klubach w górnej czwórki bo tylko te by było stać na Anglika) więc on chcąc jako tako zarobić i przezimować, a nóż coś się odwróci za rok, przejdzie do Unii L. Prawda ze podobny manewr jak z Ułamkiem ?

    No i przywrócoicie im blask a jakze. Wszak Unia L. to pomijając chlubne wyjątki, nie wypuściła w ostatnim okresie wartościowych zawodników. Jeśli by było tak jak to jest w powszechnym mniemaniu a Unia się tym chełpi tj jak to wspaniale wychowuje żużlową młodzież, to dlaczego na tyle "talentów" które wyszły w ostatnim dziesięcioleciu z Leszna tylko 2-3 jako tako pokazały się w tym sporcie ? Gdzie reszta ? Czy Leszno idzie na ilośc a nie jakośc ? Chyba tak, ale te czasy się już skończyły.

    Krzysiu kasprzak. A moze Krzysiu będzie jeżdził w przyszłym sezonioe we Wrocławiu ? Dlaczego nie. Bo co, bo podpisał kontrakt na dwa lata ? A jest on realizowany ? Sam wiesz że NIE, więc wszystko możliwe.

    A o Jarku Hampelu zapomnij. Owszem chciałby on jeżdzić w lesznie, ale... i to "ale" stoi na przeszkodzie. A tych ale jest długa lista, bo jak to się mówi "kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi" (nie obrażąjąc tej nacji).

    Kurcze, nie mam czasu a ty mi d.. zawracasz :) Zacznij pisac o czym innym. Wiem, nie da sie, wszak to twoja codzienna podnieta pisac o Wrocławiu. Rozumiem. Tylko czy musi to być tak czesto, daj odpocząc, zebrać siły na polemike. Widzisz, mazarek zrobił sobie wolne, nie wytrzymał chyba tempa i twojej niezrozumiałem awersji do naszeg0o klubu. odpocznie i mam nadzieje wróci na łamy forum z nową siła. Wasze dyskusje są ciekawe, ale temat juz wyczerpałes, a na prośby mazarka o dyskusje nad innymi równie ciekawymi wątkami nie odpowiadasz co oznacza, ze mocny jesteś tylko w jednym. Ale ty już swój materiał badawczy wyczerpałes, wszystkie dokumenty przedsrtawiłeś, a teraz to tworzysz nowe, niezgodne z prawdą, aby potwierdzały twoje chorw tezy. Ehh rozmieniasz się na drobne.

    ps. Jak to dobrze, ze tyle we wrocławskich gazetach piszą o naszym zużlu, co ty bys rano zrobił biedaku, jakbyś nie przejżał codzinnej prasyy z Wrocławia ? A propo: czy klub Unia L. mówiący o propagandzie dyscypliny, nie moze się wiecej pokazywac w swoich regionalnych gazetach, wszak dobrze by to zroiło na reklamę żużla ? Aha, zapomniałem, wy przeciez macie tylko swoje gazety, które mogą pisac o waszym klubie. Inne sa be bo raz piszą dobrze a raz żle, ato już nie po mysli klubu.

    Link dla ciebie: http://www1.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,1618414.html
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za wyborczą/wrocław

    Osumek prawie w Atlasie


    Atlas Wrocław uzgodnił warunki wypożyczenia żużlowca Włókniarza Częstochowa Rafała Osumka. - Jestem już dogadany z Atlasem. Czekam tylko na telefon z Wrocławia - potwierdza Rafał Osumek.

    Tydzień temu żużlowiec został nawet zaproszony do wzięcia udziału w treningu wrocławskiego zespołu. Zawodnik nie pojawił się jednak we Wrocławiu. - Nie mogłem przyjechać na trening. Miałem do załatwienia ważne sprawy w Częstochowie - tłumaczy zawodnik.

    Rafał Osumek formalnie jest żużlowcem Włókniarza Częstochowa. Jednak w tym klubie nie startował już od ponad półtora roku. Przez ten czas leczył groźną kontuzję. Treningi wznowił dopiero na początku lipca tego roku. Jego forma jest zatem wielką niewiadomą.


    ps.
    yabooszko, jak widzisz juz nie krzycze na rusko i na atlas, a dlaczego?

    mazarek pisze obszernie o tym na SF, a ja jak wiesz badz nie, nie kopie lezacego. pozdrawiam cieplo.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Scott Nicholls nie otrzyma pieniędzy za 5 punktów, które przywiózł w meczu z Włókniarzem Częstochowa. Angielski żużlowiec WTS-u ma bowiem w taki sposób skonstruowany kontrakt, który następnym sezonie nie zostanie przedłużony.

    Przed sezonem prezes WTS-u, Andrzej Rusko zmontował zespół, który miał walczyć o mistrzostwo Polski. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna, niż marzenia kibiców i prezesa.

    Wraca „Cegła” W czerwcu wypadkowi uległ Krzysztof Cegielski, kreowany na lidera zespołu. „Cegła” cały czas przebywa w szpitalu w Szwecji, a ostatnio miał kłopoty z zapalenie mięśnia udowego. - Krzysiek wróci do domu za ok. 10-12 dni, a potem wyjedzie na rehabilitację do Buska-Zdroju. Na pewno nie zobaczymy go na torze w tym roku, ale do sportu z pewnością wróci – mówi pełen optymizmu Janusz Woźny, ojciec Anety – sympatii Krzyśka. Po wypadku Cegielskiego marzenia o złotym medalu prysnęły jak bańka mydlana, tym bardziej, że pojawiły się problemy „wychowawcze” z Robertem Dadosem. Rozrabiający „Dadi” został w końcu zawieszony przez klub. Jakby tego było mało poniżej oczekiwań w zespole WTS-u zaczęli spisywać się obcokrajowcy. Sprawa dotyczy głównie Anglika Scotta Nichollsa, choć Greg Hancock też spisuje się w lidze chimerycznie. Obaj też potłukli się w tym sezonie, ale nie można już tym usprawiedliwiać ich kiepskiej postawy w Częstochowie. Małym pocieszeniem dla kibiców będzie to, że „Scotti” nie dostanie ani grosza za blamaż z Włókniarzem. Ponieważ Nicholls zawodzi coraz częściej, raczej przesądzone jest, że w przyszył sezonie nie zobaczymy Anglika w barwach WTS-u. Ponoć coraz bliżej mu do leszczyńskiej Unii. - Nic na ten temat nie powiem – mówi Mirosław Busz, dyrektor WTS-u... prezes Rusko nie odbierał telefonu.

    Hancock na emeryturę? Wielce prawdopodobne, że prezes Rusko będzie też szukał następcy 33-letniego Grega Hancocka, który ma już za sobą lata świetności. Kto więc zastąpi stranieri WTS-u w następnym sezonie? Najczęściej mówi się o dwóch nazwiskach: Nicki'ego Pedersena oraz Szweda Mikaela Maxa, którzy jeżdżą w Polsce w pierwszoligowych klubach. Prezes Rusko, który po zawodzie jaki sprawili mu polscy żużlowcy w finale DPŚ zamierza zrezygnować z funkcji menedżera reprezentacji, ma o czym myśleć.

    Paweł Pluta - Gazeta Wrocławska

    [b]Ale jedno niech wreszcie Rusko na początku sezonu zatrudni od razu 3 obcokrajowców. Moze być Pedersen, Max i np. ktoś z trójki Antonio Lindbaeck,Jensen lub Lee Richardsson.Ale ostatecznie Hancock moż jeździć bo kto jeździ tak dobrze parą.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SKŁAD NA SEZON 2004

    Skład na przyszły sezon:
    1. Tomasz Jędrzejak
    2. Greg Hancock
    3. Krzysztof Cegielski
    4. Jarosław Hampel
    5. Nicki Pedersen
    6. Piotr Świderski
    7. Artur Bogińczuk
    8. Robert Dados

    Rezerwa:
    -Roni Jamroży
    -Adrian Płuska
    -Krzysztof Słaboń
    -Antoine Lingred

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    to jakich obcych zobaczymy w druzynie atlasu zalezec bedzie od regulaminu, ktory - moim zdaniem - jest dobry i taki pozostanie,

    max,
    chyba w e-lidze sobie nie poradzi zbytnio...

    pedersen
    niczym niegdys hans, woli robic kokosy w I lidze niz pocic sie z czolowka w e-lidze

    wiec kto pozostaje?
    wydaje mi sie ze bedzie niezla walka o adamsa, sullivana, jonssona

    chyba ze do wrocka trafi...tomek g.

    pzdr

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Niewiadomo jaki będzie regulamin na przyszły sezon.Jednak jeśli nie będzie zmian to głównym kandydatem na 1 zagranicznego w WTS-ie jest Nicki a jeżeli oprócz niego udało by się Rusce ściągnąć T.Golloba (ileż w końcu można jeździć na kredyt) to dla drugiego zagranicznego nie ma porostu miejsca.

    P.S. Nie sądze żeby była jakaś wielka walka o Sullivana.Popierwsze to już nie ten sam zawodnik co w ubiegłym sezonie a po drugie jeśli Cz-wa wywiązuje się z kontraktu w terminie (a chyba tak jest) jego przeprowadzka spod Jasnej Góry jest mało prawdopodobna.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mazarek pisze obszernie o tym na SF, a ja jak wiesz badz nie, nie kopie lezacego. pozdrawiam cieplo.
    A ja myslalem ze jestes niereformowalny
    My zajmiemy sie naszym upadajcym klubem
    A Ty zajmiesz sie swoim upadajacym klubem
    ok...
    Tylko bez farmazonow i sztandarow ze to dla dobra polskiego zuzla

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Skład na przyszły sezon:
    1. Tomasz Jędrzejak
    2. Greg Hancock
    3. Krzysztof Cegielski
    4. Jarosław Hampel
    5. Nicki Pedersen
    6. Piotr Świderski
    7. Artur Bogińczuk
    8. Robert Dados

    Rezerwa:
    -Roni Jamroży
    -Adrian Płuska
    -Krzysztof Słaboń
    -Antoine Lingred
    no Boginczuk to juz chyba lekka przesada :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fala upałów dotarła w okolice Leszna
    bowiem jak inaczej mozna nazwać to?:

    Ale Scott dolaczyl do grona poteznej rzeszy polskich talentow zmarnowaych przez Andrzeja Rusko i raczej unii juz nie interesuje.
    Moja córka się upierała że podczas bierzmowania będzie miała na imię Tradycja
    Wyperswadowałem
    ale jak syn będzie chciał wziąść imię Scott
    wszakże to polskie imię - prawda Wojtuś?

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Ale Scott dolaczyl do grona poteznej rzeszy polskich talentow zmarnowaych przez Andrzeja Rusko i raczej unii juz nie interesuje.

    --------------------------------------------------------------------------------



    Moja córka się upierała że podczas bierzmowania będzie miała na imię Tradycja
    Wyperswadowałem
    ale jak syn będzie chciał wziąść imię Scott
    wszakże to polskie imię - prawda Wojtuś?

    Przeciez My europejczycy pelną gębą - to jedna wielka rodzina!

    Imie Scott bardo ladne, podobnie jak Tradycja!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia Leszno + WTS Wrocław = Jedność! Miłość do żużla i zawodników!

    Witam wszystkich sympatyków WTS-u. Po leszczyńskiej Unii, jest to klub któremu wściekle kibicuje. Moim ulubionym żużlowcem jest Scott Nicholls, który za "dawnych" swoich lat reprezentował barwy Unii Leszno. Niestety tytuł Mistrza Polski nie przypadnie zawodnikom i działaczom z Wrocławia, ale walczmy o medal. Tak sympatycznych zawodników można tylko pozazdrościć! Mam nadzieję, że kibice oraz działacze WTS-u i UNII będą zawsze żyli w zgodzie.

    Pozdrówka.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ludwik

    Witam wszystkich sympatyków WTS-u. Po leszczyńskiej Unii, jest to klub któremu wściekle kibicuje. Moim ulubionym żużlowcem jest Scott Nicholls, który za "dawnych" swoich lat reprezentował barwy Unii Leszno. Niestety tytuł Mistrza Polski nie przypadnie zawodnikom i działaczom z Wrocławia, ale walczmy o medal. Tak sympatycznych zawodników można tylko pozazdrościć! Mam nadzieję, że kibice oraz działacze WTS-u i UNII będą zawsze żyli w zgodzie.

    Pozdrówka.

    Czy Tobie sie sufit na leb zwalil ? Koles nie rob wstydu i moze wogole na forum nie pisz, niz masz pisac takie posty jak ten...ehh.. szkoda slow "ziomal" :/

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia Leszno + WTS Wrocław = Jedność! Miłość do żużla i zawodników!
    Huhuhu.. :P No to jestem w szoku.
    Bez jaj Ludwik ,a mialem Cie za Kibica Unii..
    Moze jeszcze usiadziesz wraz z Kibicami "Pod Wieza" ?! :P

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak napisałem żaden zespół nie pokona leszczyńskiej Unii. Od zawsze kibicowałem temu zespołowi, a że jest sobie taki wts, do którego niczego nie mam, to nie mogę im kibicować?! Jeżeli będzie mecz Unia - Wrocław jest to oczywista rzecz, że będę za Unią. Każdy może odbierać moją wiadomość jak chce...

    P.S.A co do wieżyczki to jeżeli nie mam tam siadać to nie muszę...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No brawo ludwik!W następnym sezonie zapraszam cię w barwach unii do Wrocka.Usiądziemy razem i obejżymy mecz(włos ci z głowy nie spadnie).Fan Sparty w Lesznie no no no...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Pachol
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    882
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ty ludwik ? Komu ty w końcu kibicujesz Uni Leszno czy Wts-owi Wrocław... ? Zdecyduj sie, bo ja już sam tego nie moge pojąć. Jeszcze piszesz, że w tym roku "nam" (czyli Wrocławowi) się nie uda zdobyć Mistrza Polski i że kibicujeszcz Nichollsowi.
    My mamy pozazrościć WTS-owi sympatycznych zawodników ? Chyba raczej oni nam... :|
    Zapamiętaj na zawsze - Unia i WTS nigdy nie będą żyć w zgodzie, tak samo jak z Zieloną...

    P.S. Odpowiedz mi na jedno proste pytanie : Jakiemu klubowi kibicujesz ?
    a) Unia Leszno :)
    b) WTS Wrocław :|

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Pojawił się normalny kibic żużla, mający głęboko w 4 literach jakieś Wielke Trójce i tego typu rzeczy, a po prostu kibicujący dwóm różnym klubom, a tu go spotykają wpisy mędrców:
    Czy Tobie sie sufit na leb zwalil ? Koles nie rob wstydu i moze wogole na forum nie pisz, niz masz pisac takie posty jak ten...ehh.. szkoda slow "ziomal" :/
    Zapamiętaj na zawsze - Unia i WTS nigdy nie będą żyć w zgodzie, tak samo jak z Zieloną...
    Faktycznie, bardzo logiczna argumentacja. Ludwik pamiętaj: "Zapamiętaj na zawsze - Unia i WTS nigdy nie będą żyć w zgodzie, tak samo jak z Zieloną..."
    I jak spotkasz jakiegoś kibica drużyny niezbyt zaprzyjaźnionej to wyciągaj kose i w plery mu.... I jeszcze opluj dla lepszego efektu.

    Bo przecież to nie wypada kibicować Unii Leszno jak się jest z Wrocławia (i vice versa). Przecież to jest obciach i wstyd. No naprawdę szkoda słów. Jak można być normalnym kibicem ?? Skandal !

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ****! Nichollsowi kibicuję od zawsze! A co do tego "nam" to rzeczywiście przesadziłem, ale nie widzę niczego złego w tym, że lubię Unię i Wrocław. Jeżeli mam wybierać między tymi dwoma zespołami to oczywiście wybieram Unię (tak jak już wcześniej wspominałem). Nie chodziłbym przecież na mecze Leszczynian gdybym nie był ich idolem!! Po ch** traciłbym kasę? Czas?

    P.S.Zielonej Góry nigdy nie lubiłem, nie lubię i nie będę lubił...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ****! Nichollsowi kibicuję od zawsze! A co do tego "nam" to rzeczywiście przesadziłem, ale nie widzę niczego złego w tym, że lubię Unię i Wrocław. Jeżeli mam wybierać między tymi dwoma zespołami to oczywiście wybieram Unię (tak jak już wcześniej wspominałem). Nie chodziłbym przecież na mecze Leszczynian gdybym nie był ich idolem!! Po ch** traciłbym kasę? Czas?

    P.S.Zielonej Góry nigdy nie lubiłem, nie lubię i nie będę lubił...
    Dobra. Dajcie Mu juz spokoj. Chyba ma prawo by lubic Wroclaw.
    Chociaz ja tego tez nie moge pojac.
    Nikt Ci przeciez niczego nie moze zabrnic.
    Zrobisz co uwarzasz za sluszne.


  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem rodowitą wrocławianką,ale nie znaczy to ,że mam klapki na oczach.Jeżeli inna drużyna zasługuje na pochwałę za swoją sportową postawę,to dlaczego mam tego nie docenić.I nie ma dla mnie znaczenia czy jest to Unia Leszno czy Falubazy.Cała atmosfera wrogości jest według mnie sztucznie nakręcana,chyba za bardzo bierzemy przykład z piłki nożnej.Przez to forum poznałam wielu bardzo interesujących ludzi,także z Leszna.Z wieloma można bardzo rzeczowo podyskutować,nawet Abdul w prywatnej rozmowie okazuje się całkiem fajnym facetem.Tak więc nie warto nikogo skreślać tylko dlatego,że kibicuje innej drużynie.
    P.S.W Rewalu na teransmisji GP siedziałam koło gościa z Leszna,obok była rodzinka z Gniezna i jakoś nikt się nie pogryzł.Wręcz przeciwnie ,toczyła się bardzo ciekawa dyskusja.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    szukanie winnych.... ?

    za Wieczorem Wrocławia:

    Wybrał piekło

    Żużel: Tomasz Jędrzejak ostro skrytykował trenera Atlasu Wrocław
    - Jesteśmy ambitną drużyną, ale trzeba nami dobrze pokierować. Jak widać nasz trener ma z tym problemy - powiedział przed kamerami telewizyjnymi podczas niedzielnego meczu Atlasu w Toruniu Tomasz Jędrzejak. - Najpierw trzeba być samemu w porządku, żeby tak o mnie mówić - ripostuje poirytowany trener wrocławian Marek Cieślak.

    Cała burza wybuchła przed wyścigami nominowanymi. Trener Cieślak długo wahał się czy w czternastym wyścigu Jarek Hampel ma zastąpić Jędrzejaka, czy zawodzącego na całej linii Scotta Nichollsa. Ostatecznie w parku maszyn został Jędrzejak. - Faktycznie długo się wahałem. Wiedziałem, że jak nie postawię na Tomka to rozpęta się piekło. Chciałem jednak ratować wynik, bo uznałem, że Nicholls po zmianie motocykla ma większe szanse na zdobycz punktową niż Jędrzejak. Dlatego postawiłem na niego. Przecież mieliśmy wciąż szansę na wygranie tego meczu - tłumaczy swoją decyzję trener Cieślak.

    Siedział załamany

    Gdy Nicholls walczył z zawodnikami Apatora, Jędrzejak siedział w parkingu załamany. Nie mógł się pogodzić z decyzją szkoleniowca. Chwilę później w rozmowie z reporterem telewizji Polsat Sport skrytykował trenera. - To nie było tak, że się nagle wściekłem, bo trener mnie wycofał. Wyczytałem w prasie, że jesteśmy słabą drużyną, bo jak jedzie jeden z nas, to zawodzi drugi, a trzeci się boi. A to nie prawda. Jesteśmy dobrą drużyną, ale bardzo dotkniętą w tym roku przez los. Powiedziałem, więc co myślałem. Zapewniam jednak, że nie ma żadnego konfliktu pomiędzy mną a trenerem - powiedział nam wczoraj już na spokojnie Jędrzejak.

    Niech panuje nad sobą

    Cieślak ma jednak żal do zawodnika, że publicznie zarzucił mu brak kompetencji. - Jest mi zwyczajnie bardzo przykro. Żeby mi coś zarzucać, najpierw samemu trzeba być do końca w porządku. Poza tym ja nie jestem taki, że mówię źle o zawodnikach w prasie. Jak miałem jakieś uwagi do Tomka, to zawsze siadałem z nim po meczu i rozmawialiśmy w cztery oczy, a nie publicznie. Tomek to kawał dobrego zawodnika, ale jest też bardzo porywczy. Wszyscy pamiętają jak w Krośnie napyskował sędziemu. Miał szczęście, że sędzia go nie wykluczył do końca zawodów. Później we Wrocławiu też ja musiałem sprintem lecieć, żeby odciągnąć go od telefonu, gdy chciał rozmawiać z arbitrem. Tomek musi się nauczyć panować nad sobą - mówi trener Cieślak.

    Kolejne starcie

    To nie był jedyny w tym sezonie przypadek starcia Jędrzejaka z Cieślakiem. Pierwsze miało miejsce w kwietniu w Gdańsku, kiedy Tomek nie zgadzał się z tym, że trener wycofywał go z wyścigów po jednym słabym starcie. Potem "Ogór" miał żal o finał mistrzostw Polski par klubowych, w którym szkoleniowiec właśnie za niego wstawiał Sławka Drabika. - Nie wiem czy jest konflikt, ale jeśli zawodnik tak zaczyna mówić o trenerze, to coś jest na rzeczy. Ja na razie nie chcę tego komentować. Nie byłem bowiem w Toruniu i nie oglądałem meczu w telewizji - mówi Andrzej Rusko, prezes Atlasu.

    Nie są świętymi krowami

    - Konlifktu nie ma. Nie wiem jednak co teraz zrobić. Może zgłoszę to zarządowi klubu, choć nie jestem zwolennikiem karania zawodników. Z drugiej strony oni muszą pamiętać, że nie są świętymi krowami i czasem muszą się podporządkować, a nie pokazywać humory - mówi Cieślak. - Popełniam jeden wielki błąd, jako trener. Za bardzo związuję się z zawodnikami. Organizuję wycieczki, wygłupiam się z nimi. Mimo, że mam ponad pięćdziesiąt lat, traktuję ich jak partnerów, a potem takie coś. Nie wiem, czy będę trenerem Atlasu w przyszłym roku. Jeśli tak, będę chciał, żeby Tomek jeździł we Wrocławiu. Bo to na prawdę dobry zawodnik - kończy Cieślak.



    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    czyli 5 porazka

    zanosi sie na to ze bedzie 5 porazka wroclawia, tylko .... szkoda ze wiadomo o tym juz teraz; ehhh ....

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki Bayerek...

    w takim razie ponawiam pytanie tutaj:
    czy istnieje jakaś oficjalna wspólnota kibiców WTS ?

    A tak w ogóle to może czas przypomnieć ten temat, dawno nie było tu żadnych wpisów,a nie wierzę, że na forum zabrakło fanów Wrocławia

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki Bayerek...

    w takim razie ponawiam pytanie tutaj:
    czy istnieje jakaś oficjalna wspólnota kibiców WTS ?
    Co rozómiesz pod słowem współpraca?? Jestem tego bardzo ciekaw. Nie wiem może inni to rozumieją, ale ja nie mogę. Prosiłbym Ciebie żebyś bardziej opisał o co Ci chodzi w tym wyrażeniu.

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Odświerzam

    Odświerzam ten wątek z powodu końca sezonu 2003.
    W sezonie 2004 WTS Wrocław ma znów walczyć o medale.
    więc pan Andrzej Rusko już dał propozycje pewnym zawodnikom.
    Z wiadomych zródeł wiadomo że współprace zaproponowano :
    Nickiemu Pedersenowi
    Januszowi Kołodziejowi
    i Jeasonowi Crumpowi.
    Podobno jest jeszcze paru "wielkich" zawodników , ale jak powszechnie wiadomo nic nie jest pewne.

    Oto moja propozycja składu na sezon 2004:
    1.Krzysztof Cegielski
    2.Sławek Drabik
    3.Nicki Pedersen/Jeason Crump
    4.Jarek Hampel
    5.Greg Hancock
    6.Janusz Kołodziej
    7.Tomek Jędrzejak

    Nichols won do Bydzi lub Leszna.
    Dados do Krosna(bez obrazy).
    Skład godny medalu DMP.
    Ale jak bedzie przekonamy sie wiosną.

    Nara

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •