Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Wątek: WTS - podsumowanie sezonu.

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W twoich słowach jest prawda,sama bym chciała aby u nas jeździli wychowankowie,ale sam wiesz ,że nie wyszkoli się ich w ciągu jednego sezonu.Może żużla nie trenowałam,ale udzielałam się w innym sporcie(strzelanie z karabinka)i wiem ile czasu potrzeba było abym mogła się wykazać.Ale talentu nie znajdziesz na ulicy.Czas ,czas i jeszcze raz czas.problemem jest też to ,że WTS nie posiada własnego stadionu ,tylko go dzierżawi od AWF-u.Tak więc gdzie szkolić mlodzież?Ale jest małe światełko w tunelu.Mam nadzieję ,że nie jest to tylko słomiany ogień.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wychowankowie

    Pewnie,że miło.Jeszcze jak są dobrzy.Ale w dzisiejszych czasach rządzi pieniądz niestety.Wychowanek,szczególnie ten młody idzie za kasą,i ma gdzieś przywiązanie do klubu.Wypowiedzi ich,że chcą jeździć w swoim klubie są tylko zasłona dymną.Dla wszystkich liczy się tylko kasa.Tomek Gollob jest chyba ostatnim z takich żużlowców,dla których klub jest na pierwszym miejscu.O Huszczy nie wspominam bo to każdy wie.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Moje zdanie...

    Po meczu Atlas-Włókniarz miałem okazję poznać kilku panów, którzy sponsorują żużlowców z Wrocławia...
    Splot nieszczęśliwych przypadków(wypadków) sprawił, że Atlas nie zdobył medalu...
    Uważam, że Panowie ci nie złożyli broni i w przyszłym sezonie ponowią szturm na DMP.
    Postaram się niebawem zamieścić foty z tego spotkania oraz ze spotkania forumowiczów na Złotym Kasku.
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet z Cegielskim nie mielibyscie szans na mistrzostwo, poprostu cz-wa i torun byli dla was poza zasiegiem
    i wydaje mi sie ze czas zejsc na ziemie , troche młodziezy wyszkolic
    speedy jak nie wiesz ze w polsce szkoli sie młodziez to przyjedz do torunia lub leszna

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet z Cegielskim nie mielibyscie szans na mistrzostwo, poprostu cz-wa i torun byli dla was poza zasiegiem
    i wydaje mi sie ze czas zejsc na ziemie , troche młodziezy wyszkolic
    speedy jak nie wiesz ze w polsce szkoli sie młodziez to przyjedz do torunia lub leszna
    Bua ha ha

    Tylko Krzysiu Cegielski nabawil sie kontuzji jak dochodzil do szczytowej formy - wygrana w Czestochowie nie przyszla sama. Podobnie jak Cegla dopiero rozkrecal sie Jarek Hampel. Nie mowie ze Atlas zdobylby zloto ale medal bylby na pewno i kazdy sie z tym na pewno zgodzi !

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i znowu zaczyna siędyskusja co by było,gdyby....Dajcie spokój,to nie ma sensu.Skończyliśmy sezon na czwartym miejscu,w tym roku pech nas nie ominął.Szkoda Krzysia,szkoda że była kontuzja Jarka na początku sezonu,szkoda że Robert jeszcze nie dorósł.I wielu rzeczy jeszcze szkoda,ale to już było i koniec.Teraz trzeba nam wierzyć,że przyszły sezon może być lepszy,bo coś zostało do zdobycia.A zawsze wiadomo,że lepiej walczyć o coś niż bronić.

    P.S.Sytuacja Wts-u w minionym sezonie była analogiczna sytuacji Włókniarza w poprzednim.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej "Burger" jak nie zajarzyłeś pewnej ironii w moim poprzednim poście, to już nie moje wina.

    Z resztą nie Ty pierwszy.

    Adios.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro juz dyskutujemy o mlodziezy to wydaje mi sie, ze w przyszlym roku nie bedzie z tym we Wrocku tak zle. Wroci Swiderski i mojej opinii moze byc rewelacja e-ligi. Juz w biednym Rawiczu nie jeden raz pokazywal, ze wie jak sie zdobywa punkty. Jesli teraz dostanie szanse i najwyzszej klasy motorek, to ja jestem spokojny o ta pozycje w druzynie. Mysle ze na 6-7 punktow stac go z miejsca, a w jego przypadku czas bedzie dzialal tylko na korzysc i w drugiej czesci sezonu nie zdziwie sie jak bedzie liderem ekipy. Drugim mlodziezowcem jak dla mnie moglby byc Pluska albo Jamrozy. Wg nowego regulaminu drugi junior bedzie musial jechac tylko jeden bieg (13), wiec niech sie chlopaki czegos naucza. Marza mi sie znow te czasy kiedy kariere zaczynal chocby taki Haj. Kaleczyl potwornie, ale za ambicje i checi zbieral wiecej oklaskow niz niejeden senior. Znam takich, ktorzy chodzili na stadion po to, zeby ogladac ta ambicje slabego juniora, ktory serce zostawial na torze...

    Ale to i tak sa chyba tylko moje marzenia. Jak znam pana prezesa to sciagnie jakiegos mlodzika i Swiderski bedzie tym drugim, a o pozostalych mlodych to mozemy zapomniec, bo w MDMP pewnie tez ich sobie nie poogladamy. Szkoda!

    A jesli juz chodzi o wzmocnienie ew. juniorem to modle sie, zeby nia padlo na Kasprzaka. NIe przecze, ze potrafi zrobic sporo punktow, ale nie podoba mi sie jego jazda. Troche egoistyczna i bez glowy. No i klan Kasprzakow we Wroclawiu... jakos mi sie to nie widzi. Wiec jesli juz ktos mialby dojsc to niech to bedzie... Miedzinski! :P

    Co do seniorow. Tu jest dramat. Potrzeba nam pieciu. Jest jeden:
    HAMPEL - jak dla mnie jedyny pewniak do skladu.
    JEDRZEJAK - blaaagam, nie! Przez dwa lata takich inwestycji w sprzet i "zawodnika" to on juz powinien smigac po torze. A tak to "sodowa" i nic wiecej. Ligowy wyrobnik i to glownie swojego toru. Gdyby taki Zieja dostawal tyle szans i taka mamone na sprzet to bylby liderem WTSu. Wiem, ze Jedrzejak - miernota zostanie, ale gdyby ktos go chcial to moim zdaniem "szerokiej drogi, juz czas!"
    DRABIK - Czemu nie? Slummer ma jaja, a te jego ataki po szerokiej... Miod! Powinien zostac. Moze nie jako glowne ogniwo w zespole ale jako konkurencja dla innych i 4-5 w zespole.
    DADOS - sam nie wiem. Z jednej strony szkoda chlopa, ale moze Grudziadz dobrze by mu zrobil?
    SLABON - stalo sie tak jak mowilem. Preseza w tym roku nie bylo dookola Krzysia, nie mial kto pupci podcierac i bezdalencie kanadyjskie nie pokazalo nic. W ogole go nie widze we Wrocku. Za slaby. Moze ktos w pierwszej lidze da mu szanse.
    CEGLA - wszystko juz chyba napisano i powiedziano. Jesli jeszcze kiedys wroci na tor to mam nadzieje, ze to bedzie we Wroclawiu!

    Czyli mama 1,5 zawodnika. Kandydata widze tylko jednego - takiego, ktorego naprawde bym chcial. Tomek Gapinski. Pokazal ze potrafi. Tac mu rakiete i nizej 10 nie zejdzie. Jak w pile na 2 ligowym motorku tak krecil to moglby poszalec gdyby talko mial na czym. Poza tym sam nie wiem - moze faktycznie Okon (ale on pasywny strasznie), moze Zieja?

    To i jeszcze obcokrajowcy. Heniek i inaczej byc nie moze. Swoj gosc, przywiazal sie do klubu. Ja juz sobie nie wyobrazam Sparty bez niego. Nawet jesli jest troszke slabszy od takiego Rickardssona. Na rezerwowego wzialbym Maxa - chyba najbardziaj niedocenionego z czolowki. Zeszly sezon mial faktycznie chyba najgorszy w karierze, ale wplyw na to mialy wydarzenia osobiste, ktore mam nadzieje sa juz za nim. Jesli faktycznie Cybermike sie pozbiera to powinien byc i w czlowce GP i e-ligi. Takie jest moje zdanie, chcialbym zeby przyszedl i zeby to udowodnil!

    Jeszcze jedno. Crump. Wszystko tylko nie rudy. Swietny zawodnik. I chcialbym go ogladac we Wroclawiu tylko 2 razy - w barwach Apatora powiedzmy...

    A sklad i tak Rusko pewnie zmontuje inny niz byb chcial, ot np.:
    1. Crump
    2. Slabon/Dados
    3. Hampel
    4. Ogor
    5. Okon
    6. Kasprzak
    7. Swiderski


    No. To sie rozgadalem.
    Pozdrawiam wsiech!!!

















Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •