Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 53

Wątek: WTS - podsumowanie sezonu.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WTS - podsumowanie sezonu.

    A więc Sparta zakończyła sezon na czwartym miejscu. To sukces czy porażka? Mieliśmy walczyć o mistrza, a jednak nie zdobyliśmy nawet medalu.
    Bez Cegły nasza sytuacja była ciężka, ja już na mistrzostwo nie liczyłem. Jedak powinniśmy być wyżej, niż mająca spore kłopoty Polonia.

    Oto jak oceniam naszych zawodników:
    J.Hampel - większość sezonu taka sobie i fantastyczna końcówka. Mogło być ciut lepiej, ale nie będę narzekać. Chyba najlepszy zawodnik Sparty.
    G.Hancock - raz lepiej, raz gorzej ale w sumie ok. Jednak wolałbym aby zawodnik zagraniczny był pewniejszym punktem drużyny.
    S.Nicholls - super początek, a jak było dalej to każdy wie. Świetnie w SGP i w ligach zagranicznych, w Polsce słabiutko. Lubiłem go, ale teraz już nie. Nie chciałbym, aby pozostał na przyszły sezon.
    T.Jędrzejak - miał świetne występy, miał też fatalne. Jeżdził jednak lepiej niż w poprzednim sezonie. No i wielki plus za brąz IMP.
    R.Dados - słabo na torze plus te "przygody" poza nim. Może powinien wrócić do Grudziądza?
    S.Drabik - różnie jedździł, wielkich wyników się po nim nie spodziewałem, więc było ok.
    A. Bogińczuk - zupełna beznadzieja.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    R.Dados - słabo na torze plus te "przygody" poza nim. Może powinien wrócić do Grudziądza?
    Zgadzam się, że sezon Dadosa jest całkowitym niewypałem, jednak ostatni mecz był sporym zaskoczeniem. Może w końcu się przełamał i zaczął walczyć na torze?

    A. Bogińczuk - zupełna beznadzieja.
    Także pokazał coś w ostatnim meczu, szkoda tylko że na koniec sezonu.
    Zresztą Bogińczuk rozważa już zmianę klubu.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm...
    mam wrażenie, że na tym forum w ogóle nie ma kibiców WTS :(

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Są, nawet tacy z Leszna :) Ale sezon się jeszcze nie skończył więc i na podsumowanie przyjdzie czas za kilka tygodni.

    Aha i proponuje pozakładac wątki wszystkim klubom + wątki dotyczące pierwszej kolejki następnego sezonu, cobyśmy mogli już teraz zacząć dyskusję nad tymi ważnymi spotkaniami ;)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Powiem szczerze ze gdyby byl Cegielski to Czewa i Apator byli by daleko w tyle. Poprostu z Cegłą mistrza nabank byście we Wrocku mieli. Co prawda nigdy nie przepadałem za WTS-em (Spartą) jednak według mnie jak wcześniej powiedziałem najlepsza DRUŻYNA !! (oczywiście z Cegielskim :P
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic_GKS nie przepadales za WTS ??? A przecie istnieje wielka trojca : WTS-GKS-ZKZ czyz nie ? ;) Tak tylko pytam :)


    Pozdrawiam
    Kacper

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem WTS to pechowiec sezonu i gdyby nie kontuzje bylby mistrzem Polski...

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    znowu nie udało się zdobyć mistrzostwa, a nawet medalu :) Szczerze mówiąc liczyłam na choćby brąz. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to,że gdyby Cegła nie miał wypadku, na pewno bylibyśmy wyżej. Pech...

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparta ma co roku pecha! Co roku jestesmy wsrod faworytow ale nie jest nam dane zdobyc tego najcenniejszego trofeum. Nie mamy nigdy lidera z prawdziwego zdarzenia. Takim liderem jest np T.Gollob, Rickardsson, Sullivan. Nie ma nikogo kto by byl pewniakiem i pociagna druzyne i wynik. W tym upatruje przyczyne porazek. Drugim elementem sa oczywiscie kontuzje. W tym roku ni etylko my mielismy pecha pod tym wzgledem. Pozdrawiam kibicow z Wrocławia!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Moja ocena

    Wydaje mi się, że droga obrana przez A.Rusko i M.Cieślaka odnośnie "młodego" składu zmieszanego z rutyną (Drabik, Hancock) jest słuszna.
    Kilka sezonów temu okazało się, że nazwiska same nie jeżdżą, i potrzeba konsolidacji drużyny.
    Życze Atlasowi dalszej wytrwałości w dążeniu do celu.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wydaje mi się, że droga obrana przez A.Rusko i M.Cieślaka odnośnie "młodego" składu zmieszanego z rutyną (Drabik, Hancock) jest słuszna.
    Tylko co dalej?
    Jedrzejak - o.k. Ogor to przyszlosciowy zawodnik...
    Hampel - tez o.k. zawodnik jakich malo...
    Hancock - pokazal, ze moze zrobic komplet z silny
    przeciwnikiem jak i tez, ze potrafi pojechac sredni.
    Drabik... sam nie wiem czy drugi sezon bedzie mial
    taki dobry jak ten
    Nicholls - jak go przekonac do rownej jazdy
    Dados - raczej bez przyszlosci w WTS,
    Boginczuk - lepiej zapomniec...

    Krzys Cegieleski - jeszcze dluga przed nim
    rehabilitacja

    Czyli zostaje 3 lub 4 zawodnikow.
    Rok temu udalo sie sciagnac Cegielskiego i Hampela
    - dwa wielkie nazwiska i wielkie transfery. Ile
    to kasiory pod stolem musialo pojsc...
    Kto teraz?
    Kurmanski? Kolodziej? Kasprzak?
    A moze wszyscy trzej :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Pewnie Miskowiak i Gapinski!!! :( jak ten Rusko mowi ze obiera taka droge to niech se kogos wychowa a nie podkrada innym klubom zawodnikow mamiac ich kasa.Mam nadzieje ze mu kiedys zabraknie! Pozdrawiam fanow wtsu

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WTS jest najlepszy!!!!!!!!!!!!

    moim zdaniem WTS w zakonczonym sezonie spisal sie super. mieli bardzo wielkie problemy kadrowe (kontuzje i problemy prywatne zawodnikow) ale i tak udalo im sie zakwalifikowac do playoffow strefy medalowej a to jest juz wielki wyczyn jak dla mnie przynajmniej.

    teraz ocena zawodnikow (skala 0-6):
    -krzysiu cegielski, gdyby nie kontuzja... ale i tak 5
    -slawek drabik 3
    -greg hanckock 5
    -jarek hampel 6
    -scoot nicckools 3
    -artur boginczuk 2
    -płuska nie wiem jaka note bardzo malo wystepow wiec 0
    -robert dados 3
    -tomek jedrzejak 5

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Sparta mistrzem ?

    Jak patrze na te wasze wpisy, że gdyby nie kontuzje to sparta bylaby mistrzem Polski to mnie pusty smiech ogarnia.
    No, ale cóż, za marzenia nie karają, choć podobno nasz szanowny rząd chce od tego już wkrótce podatek wprowadzić, to pewnie we wrocku zbankrutują.
    Nie martwcie się jednak, już pan Rusko knuje kogo by tu ograbić z młodych zdolnych na przyszły sezon, może Piłe?, może Tarnów? bo we Wrocławiu pojecie "szkolenie młodzierzy" jest jak fizyka kwantowa, nikt nie wie o co chodzi.
    Zastanawiam się co to za frajda kibicować zastępowi sprowadzonych zawodników, z który każdy jest cacy i kocha Wrocław dokąd mu płacą i z nikim nie można się utożsamić na dłużej. Mistrz Polski, litości proszę !!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Kaczora Donalda czy jak mu tam

    Jakbyś wiedział kogo chce z juniorów (nomen omen ) ograbić twój Karwan to byś się nie wychylał i nie bruździł w tym temacie. A podobno u was ze szkoleniem jest bardzo dobrze, ale DMP uciekł i co ? I wielkie g..no trzeba sie wzmocnić, bo jak się okazało nie jest tak dobrze jak to wszędzie wciskano.

    Nie mówię, że klub z Wrocławia jest idealny, ale nikt przynajmniej nie zagląda tutaj innym klubom do kieszeni i w papiery, ile inni kasy mają i kogo chcą sprowadzić.

    A co to jest "ograbianie" ? Kradnie innym WTS pieniądze ? Może robi łapanke w stylu SS i zawodnika przymurowuje w boksie na Olimpijskim, zeby u nich startował ? Czy moze zawodnik to człowiek z wolnym wyborem i decyduje sam gdzie chce jeździć ? A może jeszcze WTS nie płaci za zawodników, których bierze ? To kto tu jest złodziejem ? Zastanów się co piszesz bo chyba idziesz na fali jakiejś głupiej opinii o WTS, która jest już dawno przebzmiała i jej argumentacja w obecnej dobie stała się śmieszna.

    Rozglądnij się najpierw po swoim klubie żeby wygłaszać takie opinie na temat innych klubów.

    Żeby było jasne to jest twoje zdanie i nikt wygłaszać ci jego nie zabroni, ale po co znowu zaczynasz gadke na temat stary jak świat ? Liczysz że odkryjesz nowy pogląd na tą sprawę ? Na tym forum juyż wszyscy wiedzą kto i jaki ma stosunek do pewnych spraw i po co wracać po raz kolejny do udowadniania swoich racji ?

    Bez odpowiedzi
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Gruszeczka czy inny owoc

    Twoje wnikliwe, merytoryczne rozpatrzenie mojego wpisu skloniło mnie do wnikliwej, głębokiej analizy, której efektem jest skrucha i pokora dla ciebie i pana R. Wybacz mi, że śmiałem zauważyć, że choć u nas kasy jest nawet więcej niż u was, nadal szkolimy młodzierz. Po co, przecież można sobie kupić np Kasprzka i wszystko gra.
    A w ogóle po co ja z tobą gadam, w końcu już jesień panie japko.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Howard chyba niewystarczająco wnikliwie przeanalizowałeś post Yabkoo (Yabkii??) :P, bo chyba go nie zrozumiałeś.

    Aha i wierz mi, że żaden klub nie szkoli 'młodzierzy". ;)

    A co do ocen poszczególnych zawodników:
    Nie było w tym sezonie w Sparcie pewnego punktu drużyny, czyli zawodnika , który regularnie zdobywałby onad 10 punktów. Jak zwykle było tak, że jak jeden miał dzień, to inny całkowicie zawalał. Nie mówie, że zawsze Drabik czy Nicholls muszą przywozić po 8-10pkt w każdym meczu, ale takie wpadki, które im się przytrafiały (0 czy 3 pkt), były za często.
    Drabik to w ogóle powinien ograniczyć starty i skoncentrować się w przyszłym sezonie na rozgrykach krajowych, a nie uskuteczniać wojaże po Europie.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem zdania, iz kontuzje mialy bardzo duzy wplyw na postawe druzyny i to jest chyba oczywiste. Jaka mocna druzyna byla Sparta w pelnym skladzie niech swiadczy wygrany mecz w Czestochowie w rundzie zasadniczej.

    Do tego wszystkiego dochodza jeszcze problemy z Dadosem i slaba postawa Hampela na poczatku sezonu.

    Wedlug mnie w tym sezonie Rusko w koncu zbudowal zespol z glowa, zespol, ktory mogl zdobyc zloto, ale nie musial.

    Szkoda tego pecha, ktory sprawil, ze nie dowiedzielismy sie w rzeczywistosci, ile warta byla druzyna z Wroclawia...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Szkoda tego pecha, ktory sprawil, ze nie dowiedzielismy sie w rzeczywistosci, ile warta byla druzyna z Wroclawia...
    Tak jak i druzyna z Bydgoszczy... bo Krzyzaniak i Loram,
    tak jak i druzyna z Zielonej Gory... bo Swist... no ale
    w sumie kontuzje Zielona ominely...
    tak jak i druzyna z Leszna... bo Dryml... no ale w sumie
    kontuzje Leszno ominely nawet myslac o Jankowskim...

    Dopoki nie bedzie znany nowy regulamin nie widadomo
    czy Wroclaw bedzie musial sie bardzo wzmocnic czy
    tylko wzmocnic czy pozostac taki jaki jest.

    Druzyna bedzie tworzona wokol Hampela i Jedrzejaka.
    Mysle, ze zostanie tez Drabik.
    Hancock pokazal sie pod koniec sezonu ladnie ale
    slyszalem o powrocie do Wroclawia... Crumpa (na
    razie to gdybania). Czyli jezeli Crump wroci to
    bylaby calkiem mocna dwojka lub... jedynka (w zaleznosci
    od regulaminu).
    Dados, Cegielski - to nie sa raczej zawodnicy, ktorzy
    moga szybko z powrotem wejsc na ekstraligowy poziom.

    Czyli jakby nie liczyc mamy 4 lub 5 seniorow bez
    zadnych rezerw.

    Czarny scenariusz dla Wroclawia:
    1. obowiazkowa w 2004 r. jazda w druzynie
    dwoch mlodziezowcow - potrzeba sciagnac
    dwoch mlodych zawodnikow
    2. ograniczenie skladu do 1 obcokrajwoca
    - trzeba szukac co najmniej 1 dobrego krajowego
    seniora, a moze nawet dwoch...

    I tu tez juz widac dlaczego Rusko jest
    tak przeciwko dwom mlodziezowcom w skladzie
    i ograniczeniu liczby obcokrajowcow :-]
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciaszku:)

    Młodzieżowiec jest - Świderski

    Drugiego się kupi za pół ceny Nichollsa

    Najlepiej Kasprzaka;)
    zaoszczedzi Rusko na Obcokrajowcu
    wyda na dobrego juniora

    Kasprzak zna sie na matematyce
    A Rufin bedzie miał co chce

    I z drugiej strony Kasprzak nie bedzie
    blokował rozwoju młodzieżowca w Lesznie;)

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Morciaszku:)


    Najlepiej Kasprzaka;)
    zaoszczedzi Rusko na Obcokrajowcu
    wyda na dobrego juniora

    Kasprzak zna sie na matematyce
    A Rufin bedzie miał co chce

    I z drugiej strony Kasprzak nie bedzie
    blokował rozwoju młodzieżowca w Lesznie;)

    Pozdrawiam
    Zgadzam sie z Tobą. Moze to byc korzystne dla polskiego żużla...

    Leszno z pewnoscią wyszkoli kolejnego dobrego młodzieżowca a przynajmniej Wrocław zyska juniora na poziomie. Jak wiadomo bowiem Wrocław nie potrafi sam wyszkolić własnych zawodników. Ot taki poziom żużla w tym mieście. Kupić łatwo ale wyszkolić kogoś od juniora? Hmmm, to już was przerasta na co jest wiele dowodów...

    Tak wiem - Wrocław jest najlepszy. Życzę interesującej ligi w przyszłym roku...


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic_GKS nie przepadales za WTS ??? A przecie istnieje wielka trojca : WTS-GKS-ZKZ czyz nie ? ;) Tak tylko pytam :)


    Pozdrawiam
    Kacper
    Bo Kibic_GKS'u to laik i troche mało wie u układach kibicowskich...:]. Po prostu szkoda gadać...pfehee

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibic_GKS nie przepadales za WTS ??? A przecie istnieje wielka trojca : WTS-GKS-ZKZ czyz nie ? ;) Tak tylko pytam :)


    Pozdrawiam
    Kacper
    Bo Kibic_GKS'u to laik i troche mało wie u układach kibicowskich...:]. Po prostu szkoda gadać...pfehee
    No bo to jest wielka trójca sportu żużlowego.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Tobą. Moze to byc korzystne dla polskiego żużla...

    Leszno z pewnoscią wyszkoli kolejnego dobrego młodzieżowca a przynajmniej Wrocław zyska juniora na poziomie. Jak wiadomo bowiem Wrocław nie potrafi sam wyszkolić własnych zawodników. Ot taki poziom żużla w tym mieście. Kupić łatwo ale wyszkolić kogoś od juniora? Hmmm, to już was przerasta na co jest wiele dowodów...

    Tak wiem - Wrocław jest najlepszy. Życzę interesującej ligi w przyszłym roku...
    Ta
    Leszno słynie ze szkolenia młodzieży
    Ta
    No pomyślmy
    kto z Leszna zdobył jakikolwiek medal poza Kasprzakiem
    Ta
    znaczy sie
    Łukasz Jankowski
    Ta - zajechany przez włodzarzy klubu
    ta
    no i jaki jeszcze wychowanek Unii Leszno błyszczy...

    Baliński......
    Znany postrach światowych torów

    Myśle ze wyrzucaanie Wrocławiowi ze nie umie szkolić juniorów jest bezzasadne
    Bo nie sztuka mieć 20 jednorazowo w szkółce i nie doczekac sie ani jednego Mistrza Polski:) w kategorii juniorów
    A Wrocław sie doczekał;) swojego wychowanka
    Fuks? Zycze Ci Poc Jaz czy tez Jac Poz takich fuksów wiele

    No rok wcześniej był wicemistrzem Młodzieżowców w parach
    Więc skończ dobry człowieku z mitami ze Leszno szkoli wychowanków
    Może i szkoli - ale bez efektów
    No a jak ma brylanciki - nie potrafi oszlifować

    Tyle
    Pozdrawiam
    PS. Najtrudniej walczyć z mitami
    A juniorów na poziomie ostatnio szkola:
    Rybnik
    Toruń
    Zielona Góra

    Co znaczy na poziomie
    Znaczy ze potem w seniorach wiele znaczą

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgadzam się z przedmówcą

    Leszno szkoli pełno juniorów. Co roku słychać o nowych nazwiskach, ale co później.......??????
    Przechodzą w wiek seniorów i koniec. Przecież Baliński miał być wspaniałym zawodnikiem, a teraz jest tylko przeciętnym polskim seniorem. Wiele klubów szkoli juniorów tak samo jak Leszno i z tym samym problemem się borykają. Kończy się 21 lat i koniec.

    Według mnie lepiej jak klub idzie na jakość a nie na ilość.
    Np. Dobrym przykładem jest Toruń - takie nazwiska jak Kowalik Jaguś Sawina Krzyżaniak, Zielona Góra - Protasiewicz.....
    Mozna wymieniać tak godzinami.

    Jest jeszcze jedna kwestia. Leszno samo nie wychowuje juniorów tylko bierze je ze szkółki, które leży w innym mieście (Częste spory między Piłą).

    Pozdrowienia dla Kibiców Czarnego Sportu, a w szczególności Kibiców Sparty.


    Marcin1ja1*********

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A juniorów na poziomie ostatnio szkola:
    Rybnik
    Toruń
    Zielona Góra

    Co znaczy na poziomie
    Znaczy ze potem w seniorach wiele znaczą
    a kogo to wychowal ten cudowny Rybnik? Wegrzyka? taa ten to wiele medali natrzaskal :p a jak tak mowicie o Lesznie to sobie przypomnijcie ilu to wspanialych zawodnikow wychowal Wrocek?! Juz my klub ktory w tym roku spadl z e-ligi mozemy sie poszczycic lepszymi.Ale coz Przeciez Rusko kazdego kupi.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to ciekawe,że nasz klub krytykuje kibic zespołu,który całkiem niedawno płacił niebotyczne kontrakty zakupowanym z całego kraju zawodnikom.Już zapomniał wół jak cielęciem był.Teraz jesteście madrzy,bo bida przycisła i stać was było tylko na waszych wychowanków.Chwała za to tym ,którzy ich wyszkolili na tak dobrych zawodników.Tylko smutne jest to,że mogli zaistnieć na ligowych torach,bo na innych klub nie bylo stać.Tak więc zamiast krytykować innych ,popatrz na własne podwórko.Co do juniorów,zaczęto szkolić młodych zapaleńców w podwrocławskim Bąkowie,ale zanim znajdzie się brylancik trochę czasu musi minąć.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Teraz jesteście madrzy,bo bida przycisła i stać was było tylko na waszych wychowanków.
    od poczatku trzeba bylo tak stawiac a glupi zarzad to nie wina kibicow.Pozdro

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Mazarek

    Zycze Ci Poc Jaz czy tez Jac Poz takich fuksów wiele


    Dzięki za życzenia. A co nie potrafisz czytać, masz z tym problemy? Moze poćwicz troszkę dobry człowieku..
    A spodoba ci się tak: Maszkarek?

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Dzięki za życzenia. A co nie potrafisz czytać, masz z tym problemy? Moze poćwicz troszkę dobry człowieku..
    A spodoba ci się tak: Maszkarek?
    A moza Maszklarek? Tez macie problemy. A pomylki
    zdazaja sie kazdemu... np. Kostkowskiemu z TVN24
    po smierci prezesa NFZ - "smiercia samobojcza
    zginal prezes Narodowego Funduszu Mysliwskiego".
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Dzięki za życzenia. A co nie potrafisz czytać, masz z tym problemy? Moze poćwicz troszkę dobry człowieku..
    A spodoba ci się tak: Maszkarek?
    A moza Maszklarek? Tez macie problemy. A pomylki
    zdazaja sie kazdemu... np. Kostkowskiemu z TVN24
    po smierci prezesa NFZ - "smiercia samobojcza
    zginal prezes Narodowego Funduszu Mysliwskiego".
    :)

    Tak. Tylko,że to nie była pomyłka ze strony M...

    Przeanalizuj sobie jego wypowiedz:

    "...Poc Jaz czy tez Jac Poz..."

    Uważasz to za przejęzyczenie czy po prostu szczeniacką złosliowść? Ja zdecydowanie interpretuję to w ten drugi sposób. Niestety.

    Ja nigdy nie posunąłem się do takiego dziecinnego zachowania jak M... Ten mój wpis powyzej miał mu po prostu zwrócić uwage, że nie byłoby przyjemnie jeśli będziemy sobie nawzajem zniekształcać Nicki.

    Ja ze swej strony nie zamierzam już tego powtarzać bez wzgledu na zachowania M... Trzeba być ponad takimi "wypowiedziami."

    To tyle.

    Pozdrawiam - miłego wieczoru
    :)


  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Tak. Tylko,że to nie była pomyłka ze strony M...

    Przeanalizuj sobie jego wypowiedz:

    "...Poc Jaz czy tez Jac Poz..."

    czasami tez jak robie "odpowiedz" to nie pamietam
    jaka jest doklanie pisownia nicka osoby, ktorej
    odpowiadam. Mam nadzieje, ze M... sie po prostu
    pomylil.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Tak. Tylko,że to nie była pomyłka ze strony M...

    Przeanalizuj sobie jego wypowiedz:

    "...Poc Jaz czy tez Jac Poz..."

    czasami tez jak robie "odpowiedz" to nie pamietam
    jaka jest doklanie pisownia nicka osoby, ktorej
    odpowiadam. Mam nadzieje, ze M... sie po prostu
    pomylil.
    Ja w takiej sytuacji (jeśli zauważę swój błąd) wciskam po prostu edycję i poprawiam wpis. NIe wpisuje kilku wersji cudzego nicka na "chybił trafił"...

    No ale niech będzie błąd. :)

    Pozdrawiam


  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorki za pomyłkę
    Nie edytowałem bo raczej mnie na sb ni ma

    ale jakos dziwna rzeczy
    przyczepiłeś się mojej pomyłki
    natomiast nie chcesz mówić o potędze szkolenia juniorów w Unii
    i o sukcesach ich w gronie seniorów
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Sorki za pomyłkę
    Nie edytowałem bo raczej mnie na sb ni ma

    ale jakos dziwna rzeczy
    przyczepiłeś się mojej pomyłki
    natomiast nie chcesz mówić o potędze szkolenia juniorów w Unii
    i o sukcesach ich w gronie seniorów
    Pozdrawiam
    Witam.
    :)

    Ot po prostu zinterpretowałem to jako złosliowść z Twojej strony stąd sie przyczepiłem.
    Odebrałem to tak chociazby w konteście, uzytego przez Ciebie, zwrotu: " Więc skończ dobry człowieku z mitami ze Leszno szkoli wychowanków"

    Wiadomo,że tak użyty zwrot "dobry człowieku" nie jest raczej oznaką szacunku... Predzej należy go odebrać jako ironię, oznakę pobłażliwości itp. No ale myslę, że nie warto dalej się o to sprzeczać...

    Z mojej strony juz wszystko ok - żadnej urazy.
    :)


    A co do dyskusji na temat wychowanków Unii i tego jak sobie radzą w gronie seniorów, chętnie podyskutuję. Kto powiedział,że nie chcę?
    :)

    Szczególnie chętnie podyskutuję w kontekscie podobnej analizy sukcesów jakie odnoszą w gronie seniorów juniorzy wyszkoleni przez Wrocław. (Przcież do tego zmierzała głownie moja wypowiedż...).

    Myslę,że tak w historii naszego speedway'a jak i w dniu dzisiejszym jednak Unia będzie miała wiecej punktów w tej rywalizacji... Może się mylę?

    Aktualnie chociażby K. Kasprzak świetnie radzi sobie wsród seniorów/. Z całą zaś pewnością jest to wychowanek Unii.

    Baliński? Praktycznie od kilku lat ma "abonament" na dobre występy w imprezach indywidualnych jak chociażby IMP. W lidze jezdzi "w kratkę" ale nie mozna powiedzieć,ze nie nadaje sie do E-ligi... W niektórych meczach robi całkiem sporo punktów i wciaz pozostaje jednym z podstawowych zawodników Unii.
    Czy Wrocław jest aktualnie lepszy?


    Pozdrawiam. Miłego wieczoru.
    :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak
    Gdyby nie bylo odniesienia do wrocławia

    Ale...
    Baliński, no to mało jak na klub słynący z dobrej pracy z młodzieża
    patrząc na sukcesy wychowanków np. Piły czy też na pewno Zielonki czy też Torunia
    Może i Częstochowy
    Właściwie Unia nie ma żadnych sukcesów wśró senioró wśród swoich wychowanków od 10 lat
    Jedynie Kasprzak
    Ale co będzie w seniorach
    Oby jak najlepiej

    Pozdrawiam

    Ps. I nie pisz że we Wrocławiu jest gorzej. Bo jest.
    Ale nikt nie mówi ze Wrocław słynie z dobrej pracy z młodzieża
    O Lesznie tak się mówi,ale dlaczego? jak nie ma sukcesów tej młodzieży w seniorach?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie wyluzujcie.Nie od dziś wiadomo,że we Wrocławiu szkolenie młodzieży kuleje.Ale jest też sprawa ,której wy nie poruszacie.Powiedźcie mi,kto powinien łożyć na szkolenie młodzieży?Czy tylko klub,czy też powinny się w to włączyć inne instytucje?Jaką pomoc od miasta uzyskuje klub leszczyński,a ile dostaje wrocławski?I jaką wymierną korzyść ma sponsor strategiczny z dawania pieniędzy na szkolenie młodych talentów?Jeżeli ktoś odpowie na te pytania,to może zrozumie ,że problem szkolenia przyszłych mistrzów nie jest tak prosta,jak niektórym się wydaje.

    Osobiście mam cichą nadzieję,że w Bąkowie już szlifują diamenciki.:D:D:D

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    I nie pisz że we Wrocławiu jest gorzej. Bo jest.
    Ale nikt nie mówi ze Wrocław słynie z dobrej pracy z młodzieża
    O Lesznie tak się mówi,ale dlaczego? jak nie ma sukcesów tej młodzieży w seniorach?
    Tak tylko,że ja właśnie do Wrocławia porównywałem... Jezeli więc przyznajesz że tutaj Unia lepiej stoi to własciwie nie muszę dalej polemizować, jak sądzę... ? Bo jednak w tym porownaniu faktycznie Unia wypada znacznie lepiej. I chociażby z tego powodu można domniemywac,ze wieksze jest prawdopodobieństwo,że to właśnie ten klub wyszkoli kolejnego dobrego juniora na co wskazałem w swojej wypowiedzi.

    No a dlaczego tak się mówi o Unii? Może troszkę i dlatego,ze wcześniej faktycznie wychowała wielu czołowych żużlowców (chociażby w latach 70/80 tych)...

    Przyzwyczajenie? Być może. :D


    Zgadzam sie jednak,ze nie jest z tym ostatnio najlepiej w Unii. Niestety.

    Moze będzie coś z Ł. Jankowskiego w przszlym roku? Zapowiadał się dobrze.
    :)


    Pozdrawiam

    P.S. A Wrocławiowi także zyczę by wreście wychował sobie juniora który będzie robił wynik w konfrontacji z najlepszymi seniorami w kraju - jak choćby K.Kasprzak. Myślę bowiem,ze to zawsze przyjemniej kibicowac "swojemu".

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Panowie może mi ktos powiedzieć, jaki to klub wychował dobrego juniora?

    Pozdrawiam

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkolenie...

    Dziwi mnie,że niektórzy zarzucają WTS brak dobrego szkolenia.A niby dlaczego mają to robić?Jakby taką "produkcję" miały wszystkie kluby to młodzi by się "ukisili".A tak jeden szkoli,drugi kupuje jest ruch w interesie.I każdy(może poza kibicami sprzedającego) zadowolony.Jedni mają kasę drudzy utalentowanego juniora.W światowej piłce też są kluby które szkolą i sprzedają talenty(najbardziej znany to chyba Ajax)i kupują.Nikogo to nie dziwi.Skoro kogoś stać to normalne,że woli kupić wyselekcjonowanego już juniora,niż szkolić dziesięciu na nich wydać kasę też nie małą i mieć paru przeciętniaków.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P.S. A Wrocławiowi także zyczę by wreście wychował sobie juniora który będzie robił wynik w konfrontacji z najlepszymi seniorami w kraju - jak choćby K.Kasprzak. Myślę bowiem,ze to zawsze przyjemniej kibicowac "swojemu".
    Pewnie
    Jak już dochowacie się Młodzieżowego Mistrza Polski:) to pogadamy o szkoleniu juniorów;)
    A może coś chciałbyś wspomnieć o szlifofaniu brylancików
    Wszkaże bez oszlifowania......
    o nadaniu im kolorytu
    itd

    A co do Łukasza Jankowskiego

    Niestety
    Został zajechany w klubie szanującym młodzież

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,176
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach

    P.S. A Wrocławiowi także zyczę by wreście wychował sobie juniora który będzie robił wynik w konfrontacji z najlepszymi seniorami w kraju - jak choćby K.Kasprzak. Myślę bowiem,ze to zawsze przyjemniej kibicowac "swojemu".
    Pewnie
    Jak już dochowacie się Młodzieżowego Mistrza Polski:) to pogadamy o szkoleniu juniorów;)
    A może coś chciałbyś wspomnieć o szlifofaniu brylancików
    Wszkaże bez oszlifowania......
    o nadaniu im kolorytu
    itd

    A co do Łukasza Jankowskiego

    Niestety
    Został zajechany w klubie szanującym młodzież

    Pozdrawiam
    To znaczy,ze Unia nie dochowała się jeszczcze Młodzieżowego Mistrza Polski?
    W tym roku czy wogóle - bo nie napisałeś precyzynie...? Bo jeżeli wogóle to tytuły bywały wielokrotnie...

    Wiesz, jeżeli chodzi Ci tylko o rok 2003 to wychodzi na to,ze niewiele klubów ma MMP (precyzyjnie mówiąc - tylko jeden w kategorii indywidualnej)...

    Konsekwentnie nalezy uznać więc, ze nie mają go w tym roku takze inne kluby, które wymieniłeś jako dobrze szkolące młodzież... ?Więc są tak "kiepskie" jak Unia.? NIe rozumiem, może jasniej (bo skoro to jest dla Ciebie kryterium)?

    Ponadto w kwestii Młodzieżowych Mistrzów Polski to całkiem niedawno Unia zdobyła w tej konkurencji całkiem ładny medal w kategorii drużyniowej. Niewiele w stecz trzeba sięgac a jak to z Wrocławiem?

    Wyszedłeś jednka od tematu,ze wychowankowie Unii ostatnio nie bardzo radzą sonbie wśród seniorów..?
    A teraz o Młodziezowym Mistrzu Polski piszesz? Gdzie konsekwencja? Czyżby ten medal przyznano za turniej na którym jezdzili seniorzy?

    Troszke to wszystko u Ciebie niekonsekwentne. A może to celowy zabieg? Taka erystyka po prostu...

    A w kwestii który junior lepiej sobie radzi wśród seniorów to jednak K. Kasprzak zdecydowanie lepiej niż aktualny Młodzieżowy Mistrz Polski... Przynajmniej na razie? A moze sie mylę?


    Co do Jankowskiego który jakoby jest "zajechany" to okaże sie w przyszłum sezonie... MOze będzie dobrze.
    :)

    Pozdrawiam. Miłego dnia.
    :)

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Szkolenie...

    Dziwi mnie,że niektórzy zarzucają WTS brak dobrego szkolenia.A niby dlaczego mają to robić?Jakby taką "produkcję" miały wszystkie kluby to młodzi by się "ukisili".A tak jeden szkoli,drugi kupuje jest ruch w interesie.I każdy(może poza kibicami sprzedającego) zadowolony.Jedni mają kasę drudzy utalentowanego juniora.W światowej piłce też są kluby które szkolą i sprzedają talenty(najbardziej znany to chyba Ajax)i kupują.Nikogo to nie dziwi.Skoro kogoś stać to normalne,że woli kupić wyselekcjonowanego już juniora,niż szkolić dziesięciu na nich wydać kasę też nie małą i mieć paru przeciętniaków.
    tylko ze takie kluby pilkarskie( z 1 pólki) to zawsze beda miec kase.A Wts? kiedys sie ta kasa skonczy.Ciekawe jak wtedy bedziemy rozmawiac.Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam takie wrażenie ,że mój przedmówca tymi słowami życzy nam jednego-a niech was szlag trafi.Otóż mój kochany,nie porównywaj Wrocławia do Piły.Coś na temat kondycji gospodarczej twojego miasta wiem(mój kuzyn był do niedawna szefem pilskiego pośredniaka).Po drugie ,mamy silnego sponsora strategicznego(tu należą się podziękowania firmie "Atlas") oraz mamy dużo mniejszych sponsorów,którzy np.opłacają poszczególne biegi.Jest też mój ulubiony sponsor czyli nasz kochany browarek,którego szczerze wspieram:P:P:PJeżeli zarząd potrafi jak dotąd dzielić forsą ,to może nie będzie tak źle jak nam życzysz.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    nikomu zle nie zycze.Po prostu zuzel to specyficzny sport,nie zawsze wielkosc miasta idzie w parze z kasa(vide: Warszawa).Powiem wiecej chcialbym zebyscie mieli duzo kasy zawsze ale tez moze wychowajcie jakiegos porzadnego zawodnika to nie bedzie takich glosow(nietylko moje).Klub ma kase to powinien myslec perspektywicznie wychowac zawodnikow ktorzy beda identyfikowc sie z klubem,no ale jesli taka droge obral wasz klub to to wasz wybor :)
    pozdrawiam

    P.s nigdzie nie porownuje Wroclawia do Pily

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •