Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 200

Wątek: TŻ Lublin 2004 - Dados podpisał !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TŻ Lublin 2004 - Dados podpisał !

    Jak na beniaminka 3 miejsce jest sukcesem wliczając jeszcze dużą ilość kontuzji ten sukces tym bardziej większy, ale ten sezon juz sie skończył i już zaczyna myśleć o następnym sezonie. Moim zdaniem zarząd najważniejszy krok już zrobił przedłużając umowe z LEE RICHARDSONEM.Był to bezsprzecznie (moim zdaniem) najlepszy transfer w tym sezonie w 1 lidze.Na własnym torze był często poza zasięgiem rywali a jego jedynym rywalem był rekord toru.Jak oceniacie miniony sezon Lublinian i jakie macie prognozy na skład na przyszły sezon.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Lublin pokazał kawał dobrego speedwaya. Brawo!!!

    Ale mam inne pytanie. Ponoć wcale nie jest tak różowo ze sprawami finansowymi. Tu i ówdzie docierają wieści o zaległościach finansowych, o niepewnej przyszłości. Czy lulinianie mogą coś o tym powiedzieć?

    D.J.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin pokazał kawał dobrego speedwaya. Brawo!!!
    Ale mam inne pytanie. Ponoć wcale nie jest tak różowo ze sprawami finansowymi. Tu i ówdzie docierają wieści o zaległościach finansowych, o niepewnej przyszłości. Czy lulinianie mogą coś o tym powiedzieć?
    D.J.
    To plotki - zaległości są, ale jak na polskie warunki to kwoty są śmieszne. W każdym bądź razie na tyle niewielkie, że krajowi liderzy wyrazili chęć startów w Lublinie w następnym sezonie. Jedyną niewiadomą jest czy Sipma zostanie z klubem ale na ostatnim meczu przemawiał prezes firmy i nic nie mówił o wycofaniu się ze sponsoringu.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok...wiec slow kilka na podsumowanie...
    PECH ... 3 miejsce w tej nieobliczlnej 1 lidze to na prawde wyczyn, biorac pod uwage ilosc kontuzji i status beniaminka zostawilismy za soba faworyzowane Gniezno i Rzeszow, choc tym drugim takze mozna nadac im tytul, tyle ze wicepechowcy 2003...
    Az chcialo sie chodzic na zuzel...prawie wszystkie pojedynki na Zygmuntowskich dostarczyly kibicom mnostwo emocji...
    Co do jakichs zaleglosci finansowych to nie mam pojecia, ale glosno mowi sie o remoncie wiezyczki sedziowskiej, o jakichs krzeselkach itp. Koszt ma wyniesc ok
    500 000 PLN takze smiem twierdzic ze ktos pomyslal PRZYSZLOSCIOWO i dal do zrozumienia ze z KASA w Lublinie (jak na razie) problemow nie ma...
    Zycze szybkiego powrotu do zdrowia naszym jezdzcom i utrzymania (wzrostu) formy do nastepnego sezonu...
    a lidera zagranicznego juz mamy...:D:D:D
    Pozdro...;)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TŻ Lublin pokazało dobry speedway

    Witam wszystkich sympatyków "Koziołków". Wydaje mi się, że dość pechowo, ale honorowo zakończyliśmy sezon 2003. Moim zdaniem będzie co wspominać. Lepszy (ze względów formalnych rzecz jasna; no wiecie: awans :)) był chyba tylko sezon 2003. Jednego zawodnika już mamy na przyszły sezon (mam nadzieję, że nie jedynego - chodzi o zdobywanie punktów). Będzie dziura w składzie, skoro odszedł Janusz Stachyra i ciekaw jestem kto go zastąpi. Jeśli w skłądzie pozostanie Piszcz, Jeleniewski, a Dawid będzie robił tyle samo punktów co w młodzieżówkach, a dodatkowo skład zasili jakiś dobry senior, to z powodzeniem możemy myśleć o kolejnym dobrym sezonie w gronie I-ligowców. Na awans myślę, że jeszcze Lublin nie jest przygotowany. ze sponsorów trochę kasy doi jednak Górnik Łęczna i Monteks, tak więc nie można zrobić chyba Ekstraligi żużlowej nawet po sezonie 2004. Uważam, jednak, że przez najbliższe dwa, trzy lata, porządna, licząca się żużlowa drużyna I-ligowa, będzie dpbrym rozwiązaniem. Wolałbym, żeby do ekstraligi lubelski zespół wchodził oparty o solidnych wychowanków, a nie nabytki. Takie zespoły dość szybko się kruszą. Skład tegoroczny był całkiem dobry. Podobny skład, tylko, z trochę bardziej objeżdżonymi juniorami wystarczyłby, żeby powalczyć w ekstralidze. Choćby nawet w dolnej czwórce, ale o miejsca nie zagrożone spadkiem albo barażem. Tyle mojego, pozdrawiam wsyzstkich fanów speedwaya w Polsce.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakontraktowanie Lee Richardsona jest na pewno slusznym posunieciem dzialaczy z Lublina, bo Anglik w tym sezonie prezentowal dobra forme w Polsce i na 1 lige jest solidnym obcokrajowcem.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Lee to przecież najlepszy zawodnik I ligi w tym sezonie:D A to podobno Pedersen walczy o Mistrza Świata,hehe:P

    Z obecnego składu w przyszłym roku chciałbym widzieć (oprócz Lee oczywiśćie): Jeleniewskiego, Piszcza, D.Stachyrę, Darka Śledzia no i chyba jednak Grzesia Knappa który pod koniec sezonu jeździł juz naprawde całkiem nieźle...Jeszcze tylko potrzeba wzmocnić skład jakimś seniorem (proponuje Pecyne z Piły ale on pewnie znajdzie zatrudnienie w e-lidze albo Chrzanka chyba że w tym roku znajdzie się on w składzie Apatora...) oraz zastępczym obco dla Richardsona:) To tyle!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Zakontraktowanie Lee Richardsona jest na pewno slusznym posunieciem dzialaczy z Lublina, bo Anglik w tym sezonie prezentowal dobra forme w Polsce i na 1 lige jest solidnym obcokrajowcem.
    No i nie jest taki drogi. Według moich informacji jest on tańszym zawodnikiem od np. Brhela, a skuteczność obu panów w tym sezonie trudno porównywać.

    D.J.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy założeniu, że w przyszłym roku nadal będzie mogło startować w meczu dwóch obco, to chciałbym widzieć taki skład:

    9. Śledź
    10. obco
    11. Piszcz
    12. Knapp
    13. Richardson
    14. Jeleniewski
    15. D. Stachyra
    16. Paweł Staszek

    cuż nam więcej do szczęścia potrzeba? :) Oby kontuzji nie było, to nikt nas nie przeskoczy.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym chciał abu na przyszły sezon wrócił Sebastian Trumiński po pierwsze ze jest to wychowanek po drugie pokazał juz nieraz że umie jezdzic bylby moim zdaniem swietnym rezerwowym oprocz tego chcialbym jako wzmocnienie krajowe np Krzysztofa Pecyne alebo Tomka Chrzanowskiego i mielibysmy mocna i wyrownana ekipe.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiec male podsumowanko sezonu...

    Beniaminek zapewne milo wszystkich zaksoczyl, jednakze pozostaje pewnien niedosyt... Zawsze moglo byc lepiej. Moim zdaniem miejsce Lublina jest wiekszym sukcesem niz miejsca Rybnika czy Tarnowa. Chciazby ze Lublin swoje 3 miejsce wywalczyl pomimo kontuzji Tomka Piszcza, Lee Richardsona, Hansa Andersena, Atilli Stefaniego, Grzeska Knappa, Daniela Jeleniewskiego, Jurka Mordela... [W ostatnim meczu sezonu wypadkowi ulegl takze Darek Sledz.] Do tego doszly jeszcze fochy Hansa Andersena [ktory miedzy innimi twierdzil ze na mecz ligowy nie przyjedzie bo bedzie swietowal zloty medal Druzynowych Mistrzostw Swiata]... Straszny pech a mimo to beniaminek pokonal wyzej notowany Rzeszow czy Gniezno. Mysle, ze gdybysmy mieli tyle szczescia co pecha mielibysmy awans;)

    Co w przyszlym roku? Zostaje Lee Richardson. To wiemy napewno. Piszcz, Sledz, Jeleniewski - tych zawodnikow nalezy zatrzymac i nie powinno byc z tym problemow. Zostana zapewne juniorzy. Grzesiek Knapp tez moglby zostac. Jasio Stachyra skonczyl kariere.

    Jak to bedzie wygladalo w sezonie 2004? Duzo zalezy od pieniedzy i zmien regulaminu. Ja widze to tak:

    1.Tomek Piszcz
    2.
    3.
    4.Darek Sledz
    5.Lee Richardson
    6.Daniel Jeleniwski
    7.Dawid Stachyra
    8.Grzegorz Knapp
    Rezerwa: Jurek Mordel wrazie jakiegos nieszczescia;]

    Kto na miejsca 2/3? Obcokrajowiec, solidny. Tu nazwisk jest naprawde duzo, mozna poprzebierac. Z seniorow Robert Dados, Tomasz Pecyna, Tomasz Gapinski, Maciek Kuciapa. Po takim wzmocnieniu (obco + senior lub 2 seniorow) Tz stanie sie zapewne faworytem do awansu. Pewnie przyjdzie nam sie zmagac z Grudziadzem (ta druzyna moim zdaniem podbije 1 lige), Gnieznem, Tarnowem (lub ewentualnie Gdanskiem) moze Pila i Rzeszowem...

    ps.milo by bylo jak by np. Grudziac zamienil by sie z nami Grzesiek Knapp za Pawla Staszka;]

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps.milo by bylo jak by np. Grudziac zamienil by sie z nami Grzesiek Knapp za Pawla Staszka;]
    za taka zamiane to ja podziekuje:) Staszek jak na druga lige jest oki ale na pierwsza sie raczej nie nadaje, facet po prostu "nie ma jaj" i jak mu start nie wyjdzie to juz nie powalczy, a tacy zawodnicy mnie nie interesuja... Grzesiek jest o niebo lepszy, a jeszcze jak sie dogada ze sprzetem to ho ho... teraz powoli trzeba zaczac sie rozgladac za solidnym polskim seniorem, gdyz na 99% w przyszlym sezonie bedzie mogl startowac tylko jeden obcokrajowiec (dwoch zakontraktowanych przez klub) moj typ to ktos z trojki: Smith, Zieja, Baran.
    pozdrawiam!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps.milo by bylo jak by np. Grudziac zamienil by sie z nami Grzesiek Knapp za Pawla Staszka;]
    za taka zamiane to ja podziekuje:) Staszek jak na druga lige jest oki ale na pierwsza sie raczej nie nadaje, facet po prostu "nie ma jaj" i jak mu start nie wyjdzie to juz nie powalczy, a tacy zawodnicy mnie nie interesuja... Grzesiek jest o niebo lepszy, a jeszcze jak sie dogada ze sprzetem to ho ho... teraz powoli trzeba zaczac sie rozgladac za solidnym polskim seniorem, gdyz na 99% w przyszlym sezonie bedzie mogl startowac tylko jeden obcokrajowiec (dwoch zakontraktowanych przez klub) moj typ to ktos z trojki: Smith, Zieja, Baran.
    pozdrawiam!
    Baran - jak mowia niektorzy rzeszowianie straszna gwiazda sie z nigo robi, pozatym chlopak jest mlody, kiedys tez myslalem ze to dobry typ ale wydaje mi sie ze ciezko bedzie Karolowi w Lublinie osiagnac taki wynik jak w Rzeszowie.

    Smith - jest to jakas opcja ale ja bym wolal kogos mlodszego i mimo wszystko jakiegos Polaka...

    Zieja - nie mam najnowszych statow ale po rundzie zasadniczej facet mial srednia meczowa nizsza od Knappa, biegowa niewiele wyzsza od Grzeska wiec jak dla mnie to nie jest zadne wzmocnienie...

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jako ze jestem kibicem Tz-u naprawde podziwiam swoich pupili. Pomimo kontuzji zajęli bardzo wysokie 3 miejsce. Gdyby nie kontuzje bya by moze nawet awans a przynajmniej baranż. Ale to juz było. Myslac o sezonie 2004 to zakontraktowanie Lee wiadomo, nie ma złych słow. Super zawodnik , bardzo lubie go ogladać. A co do składu to proponował był Chanowskiego ale ciekawe co na to działacze i sam Tomek. Oczywiście Piszcz, Śledz, Jeleń i Grześ Knapp i oczywiście Lee to te nazwiska które chciałym widzec na torze w Lublinie wbarwach "Koziołków" w 2004roku! Co do wzmocnien to trudno powiedziec. Zalezy od kasy. Ale myśle ze o awans będziemy walczyli. Ale nie chciał bym aby nasza drużyna była faworytem. Wole zeby była "czarnym koniem".

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przyszłym sezonie będę kibicował Koziołkom. Mam nadzieję, że działacze poczynią odpowiednie kroki aby się wzmocnić i awansować z baraży. Dlaczego z baraży?? Nie wiem, może historia pokaże, ale coś czuję, że Gniezno będzie w następnym sezonie strasznie mocne :):). Dlatego też będę kibicował koziołkom aby dały radę z pierwszego miejsca :):). Co byście powiedzielie na taki skład:

    Grzegorz Knapp
    Tomasz Piszcz
    Dariusz Śledź
    Lee Richardsson
    Daniel Jeleniewski
    Dawid Stachyra
    David Ruud/Freddie Eriksson/Kylmaekorpi lub ktoś podobnego kalibru
    Maciek Kuciapa/ Piotrek Dym

    Według mnie to team o naprawdę dużej sile rażenia o ile oczywiście Jeleń będzie miał taką formę jak na meczu w Rybniku. Sam jestem ciekawy jak się będzie przentował Wasz skład. Życzę powodzenia.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    W przyszłym sezonie będę kibicował Koziołkom. Mam nadzieję, że działacze poczynią odpowiednie kroki aby się wzmocnić i awansować z baraży. Dlaczego z baraży?? Nie wiem, może historia pokaże, ale coś czuję, że Gniezno będzie w następnym sezonie strasznie mocne :):). Dlatego też będę kibicował koziołkom aby dały radę z pierwszego miejsca :):). Co byście powiedzielie na taki skład:

    Grzegorz Knapp
    Tomasz Piszcz
    Dariusz Śledź
    Lee Richardsson
    Daniel Jeleniewski
    Dawid Stachyra
    David Ruud/Freddie Eriksson/Kylmaekorpi lub ktoś podobnego kalibru
    Maciek Kuciapa/ Piotrek Dym

    Według mnie to team o naprawdę dużej sile rażenia o ile oczywiście Jeleń będzie miał taką formę jak na meczu w Rybniku. Sam jestem ciekawy jak się będzie przentował Wasz skład. Życzę powodzenia.
    pozdrawiam
    Wszystko spoko ale zastanawiam się co robi w Twoim poscie nazwisko Eriksson? Eriksson lub ktos podobnego kalibru = max.5 pkt w meczu I ligi!!!Ja bym chciał jako drugiego obco, kogoś młodego i perspektywicznego, np. Ruuda, albo K.Bjerre, F.Lingrena...myślę że poradzili by sobie oni w I lidze...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja po cichu liczę, że będzie jeden obcokrajowiec w meczu. Nie dlatego, że jestem zwolennikiem tego pomysłu ale dlatego, że to wzmocni pozycję TŻ. Mamy najlepszego obcego w I lidze i dość silny krajowy skład. Jeden senior kalibru Smitha i ekstraliga będzie nasza

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    oj ale bedziecie sie musieli liczyc z nasz ekpia Polonia Pila bo my tak latwo nie odpuscimy :p

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj ale bedziecie sie musieli liczyc z nasz ekpia Polonia Pila bo my tak latwo nie odpuscimy :p
    Z pewnością z Piłą nie będzie łatwo, podobnie z Gnieznem, Rzeszowem i kimś z duetu Tarnów/Gdańsk. Ale przy jednym obcokrajowcu w meczu i zakontraktowaniu Lee już zyskujemy kilka punkcików przewagi nad innymi zespołami I ligi.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    no masz racje ale my pokazalismy w extralidze ze mozna jezdzic bez obcokrajowcow :) pozdro Wielki Hans byl tylko u was i u nas :)

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam! Rzeczywiscie jak na beniaminka pokazaliście w 1 lidze kawał dobrego speedway'a!! Moim zdaniem żeby myśleć o awansie.. to potrzebne są wam wieksze wzmocnienia niz 1 senior...Moim zdaniem główne zespoły do awansu to bedza Tarnów ew. Gdanśk Gniezno i ex-extraligowiec Piła...Jesli Tarnów przegra baraże to napewno zatrzyma Karlika i caly skład problem moze być z Jaskiem ale mysle ze sie uda...Napewno wyleci Tomek Rempała a kraza sluchy ze Wroci Jego braciszek Jacuś a to by bylo jednak wzmocnienie...
    Wracając do Waszego zespału : Brawa za cały sezon mimo kontuzji i nieprofesjonalnego podejscia do klubu niektorych z obco...Jeszcze raz WIELKIE GRATKI!!!!

    :):):):):):):)
    BUKOWSKI GO AWAY!!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Niekoniecznie macie przewagę kilku punkcików, jeżeli chodzi o obco. Jak wiemy Nicki upodobał sobie pierwszą ligę. A poza tym mam nadzieję, że MAX się obudzi.
    Jeżeli Nicki podpisze kontrakt znowu z jakąś ekipą I-ligową kontrakt to idę na sts-y postawić na awans tej ekipy :):)

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gelo
    Niekoniecznie macie przewagę kilku punkcików, jeżeli chodzi o obco. Jak wiemy Nicki upodobał sobie pierwszą ligę. A poza tym mam nadzieję, że MAX się obudzi.
    Jeżeli Nicki podpisze kontrakt znowu z jakąś ekipą I-ligową kontrakt to idę na sts-y postawić na awans tej ekipy :):)
    pozdrawiam
    E tam - Nickiego się nie obawiam - racja jest specem od awansów ale to nie jest ten sam zawodnik co w GP. Jezdzi w polskiej lidze na osiołkach. Jeżeli byłes na na playoffach w Lublinie to zapewne widziałeś różnicę w sprzęcie Nickiego i Lee - co tu dużo mówić. Anglik przejechał obok niego jak koło fury z sianem. Lee to najlepszy zawodnik w I lidze i to daje nam przewagę (chyba że np. Nicholls odejdzie z Wrocławia).

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kania no idziemy dac cala kase na Nicki Team :)

    Co do Lee Richardsson to super zawodnik !! Mialem cicha nadzieje ze moze Rybniccy dzialacze "porozmawiaja" z nim no ale nie dal im nawet szans podpisujac od razu kontrakt z druzyna z Lublina.

    GELO co do postawy Nickiego w meczu z Lublinem :) Po 1 nie musial jechac na calosc bo jechala cala druzyna wiec loozik. Po 2 walczy o IMS i olal kazda lige w koncwce. W finale ligi szwedzkiej tez nie jezdzil olsniewajaco robiac 2x 10 punktow. To jest indywidualista i w tym roku zrobi wszystko zeby zdobyc tytul.

    Ciekawe czy MICSON sie przelamie i wkoncu pojdzie do ELIGI do Rybnika :) a moze i Nicki zostanie ?? WATPIE !! Start Gniezno pewnie juz ostrzy zeby :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja w Lublinie widziałbym Andrzeja zieje. Zawodnik zapewne straci miejsce w Gnieznie, bedzie wiec tani a tor w Lublinie wybitnie mu odpowiada

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Pecyna
    A to jakis wasz nowy szkolkowicz o ktorym nie wiem?? Ten z Piły, to Krzysiek...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Tomasz Pecyna
    A to jakis wasz nowy szkolkowicz o ktorym nie wiem?? Ten z Piły, to Krzysiek...
    Wiesz doskonale o kogo chodziło to po co się czepiasz!!??

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Pecyna
    A to jakis wasz nowy szkolkowicz o ktorym nie wiem?? Ten z Piły, to Krzysiek...
    a Pecynie z rozpedu dalem Tomasz;]]]

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko spoko ale zastanawiam się co robi w Twoim poscie nazwisko Eriksson? Eriksson lub ktos podobnego kalibru = max.5 pkt w meczu I ligi!!!Ja bym chciał jako drugiego obco, kogoś młodego i perspektywicznego, np. Ruuda, albo K.Bjerre, F.Lingrena...myślę że poradzili by sobie oni w I lidze...
    A co myślicie o Mateju Zagarze? Chciałbym postawić jego kandydaturę do dyskusji na forum.
    Dałby sobie radę w polskiej I lidze i czy fajnie byłoby widzieć go jako drugiego obco w plastronie Koziołków?

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Kandydatura jest pierwszorzędna!!! Skoro sobie poradził w DMŚ to dlaczego miałby sobie nie poradzić w I lidze? Myślę że on byłby dość znaczącym wzmocnieniem składu szczególnie jeżeli w drużynie nadal mogłoby startować dwóch obco jednocześnie...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli w meczu mogłby startowac 1 obcokrajowiec to ZAgar jest zdecydowanie za słaby.Jako zmiennika dla Lee widziałbym A.Jonssona ale on zapewne bedzie jezdzil w pierwszej lidze jako podstawowy stranieri co bedzie sie dla niego wiazalo z wieksza liczba startow. Inne opcje to B.Pedersen, Ch.Gjedde, J.B Jensen :)

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli w meczu mogłby startowac 1 obcokrajowiec to ZAgar jest zdecydowanie za słaby.Jako zmiennika dla Lee widziałbym A.Jonssona ale on zapewne bedzie jezdzil w pierwszej lidze jako podstawowy stranieri co bedzie sie dla niego wiazalo z wieksza liczba startow. Inne opcje to B.Pedersen, Ch.Gjedde, J.B Jensen :)
    Bo może Zagarowi brakowałoby objeżdżenia w polskiej lidze. Własnie ciekaw jestem co on za jeden i dlatego zapytałem. On nigdzie w Polsce nie jeździł, prawda?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Lee potwierdza że jest naprawde bardzo dobrym zawodnikiem, wczoraj wygrał w Zielonej silnie obsadzony turniej, pokonał m.in. Nickiego Pedersena, Lorama, Karlssona, Okoniewskiego i Walaska...On nas wprowadzi w przyszłym roku do extraligi:D Zobaczycie!

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee potwierdza że jest naprawde bardzo dobrym zawodnikiem, wczoraj wygrał w Zielonej silnie obsadzony turniej, pokonał m.in. Nickiego Pedersena, Lorama, Karlssona, Okoniewskiego i Walaska...On nas wprowadzi w przyszłym roku do extraligi:D Zobaczycie!
    A dzisiaj płot zaliczył Dawid Stachyra na Młodzieżowym Turnieju Par Klubowych. Jechał niezagrożony na pierwszej pozycji (zrobiłby komplet, bo to był jego czwarty start, który również wygrywał) i na ostatnim wirażu ostatniego okrążenia, wpadł w koleinę, tę co to wiecie, nie opanował motocykla i tak zaliczył bandę, że prześlizgnął się poc siatką do strefy bezpieczeństwa. Nic mu się nie stało wg wstępnych diagnoz lekarza, ale miał otwartą szarpaną ranę prawej nogi i z toru (a własniciwe z tej strefy bezpieczeństwa) zwieźli go na noszach.
    Widac pech (chociaz Stachyra senior stwierdził, że to była niepotrzebna brawura) nie opuszcza naszego klubu do ostaniej chiwli tego sezonu.
    Mam nadzieję, że "do wesela" się zagoi.


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Wątek uciekł już na 2 strone więc musiałem coś napisać =]

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pare slow na temat transferow...
    podobno slyszano nazwiska :
    Piotr Dym
    Krzysztof Pecyna
    Andy Smith
    Robert Dados
    Jesli nasi zaczeli od mocnego uderzenia (kontrakt z Lee), to trzeba isc za ciosem...
    TZ pisze ze Sledz, Piszcz i ...Knapp chca pozostac w kozim grodzie, wiec wzmocnienie ktoryms z wyzej wymienionej czworki byloby ..calkiem calkiem:P...
    Ja mam mieszane uczucia co do ewentualnych wystepow w Lublinie Roberta Dadosa :(.

    PS. Wie ktos cos czy SIPMA zostaje z nami??:D
    Pozdrawiam......;)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    te nazwiska ktore podales to raczej nie ten kierunek...
    Sipma prawdopodobnie zostanie...Piszcz, Sledz, Knapp tez
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIEOFICJALNE

    z nieoficjalnych zrodel slyszalem ze Mordel znowu polamany....:(:(:(.....czy ktos moglby potwierdzic/zaprzeczyc?????
    czyzby SZPITALA cd......
    eeeeech

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]nie jestem z Lublina i trudno mi sie wypowiadac ale Lee to naprawde strzal w 10 :) moim zdaniem jest zawodnikiem naprawde na poziomie i z nim nie zginiecie;) oby wiecej takich obcokrajowcow:)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]nie jestem z Lublina i trudno mi sie wypowiadac ale Lee to naprawde strzal w 10 :) moim zdaniem jest zawodnikiem naprawde na poziomie i z nim nie zginiecie;) oby wiecej takich obcokrajowcow:)
    ....taaaaa
    pozostaje tylko kwestia - czy bedziemy mogli korzystac z jego uslug w sezonie 2004, bo Lee jest raczej faworytem do otrzymania stalej dzikiej w GP.....
    mam cicha nadzieje ze ten nr (I liga nie moze kontraktowac stalych uczestnikow GP) nie przejdzie...
    Pozdro;)

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Karwan zostal prezesem to ten przepis na pewno nie przejdzie.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Karwan zostal prezesem to ten przepis na pewno nie przejdzie.
    A co Karwanowi do I ligi?

    pozdrawia:
    ravajas

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze projekt z tym zakazem obcokrajowca byl projektem Maslanki ,a zostal wybrany Karwan ,ktory decyduje o trzech ligach .

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na 99% zostaje cały ubiegłoroczny podstawowy skład knap, śledz, piszcz, jeleń

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee Richardson został indywidualnym mistrzem Elite League na torze w Cooventry. W finale pokonał on kolegę klubowego z Coventry Anderasa Jonssona, Scotta Nichollsa i Jasona Crumpa.............(www.przegladzuzlowy.pl)

    Lee jest wielki:))

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •