Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 200

Wątek: TŻ Lublin 2004 - Dados podpisał !

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z Petera, mam nadzieje ze z rok zobaczymy sie w Tarnowie na meczu Ekstra, szkoda ze Hans juz nie jezdzi ale by bylo Ricki vs Profesor, a do tego moze jeszcze Gollob

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Karlik !

    Gratulacje za zaqp Petera ! To naprawde *****isty zawodnik na 1 lige. ! Juz teraz Lublinianie moge wam przepowiedziec , ze jezeli w tym roq ominal Was kontuzje [ tak jak to mialo w przypadq zeszlego sezenu ]to baraze macie na 100 % , a moze wiecej !?!? czyli bezposredni awans ! Bardzo bym tego chcial znowu bysmy sie spotakali ! ho ho . :P pozdrawiam z Tarnowa

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam kolegów z Lublina.Gratulacje,za dotychczasowe umowy.
    Śledź też wyląduje u was.Rusko mówił,że go wypożyczy a nawet sprzeda tanio jaka będzie wasza wola.
    Natomiast słyszałem tu głosy o Dadosie.O jego wypożyczeniu.
    Z nim to nigdy nic nie wiadomo.Pani Kloc viceprezes mówiła,że Dados zwrócił się do klubu z prośbą,żeby mu dać ostatnią szansę.Więc chyba jednak zostanie w WTS.

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem ile rzeczywiście chciał Peter kasy? Prezes Uni w wywiadach mówił, że był On bardzo drogim zawodnikiem!!!

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem ile rzeczywiście chciał Peter kasy? Prezes Uni w wywiadach mówił, że był On bardzo drogim zawodnikiem!!!
    Jak mowil dyr Siwek na poczatku mial wymagania na poziomie ekstraligi ale coraz pozniej bardziej obnizal je, a skonczylo sie jak sam przyznal ze bedzie dostawal nawet mniej niz w Tarnowie, tak wiec moze nas nie wykonczy jak to niektorzy mowia.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe ile mnmiej niz 300 tyś ?
    Jest to inwudualista ale jęsli sie spisze tak jak w Tarnowie to będzie mieli zniego pozytek
    pozdro

  7. Powrót do góry    #142
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki za Karlika mysle ze pokochacie go rownie mocno jak Lee.

  8. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe ile mnmiej niz 300 tyś ?
    Jest to inwudualista ale jęsli sie spisze tak jak w Tarnowie to będzie mieli zniego pozytek
    pozdro
    a skad to wiesz ze jest indywidualista?
    bk ktos na przegladziezuzlowym tak napisał?
    A wiesz co na ten temat powiedzial sam Peter?
    Oto fragment jego wypowiedzi:
    Peter spytany o to jak skomentuje wypowiedz jednego z tarnowskich działaczy, która pojawiła się na łamach przegladuzuzlowego.pl, mówiąca o tym, że na torze jest egoistą i zależy mu jedynie na pieniądzach odpowiedział: Nie wiem skąd takie informacje? Jestem bardzo zaskoczony, ponieważ w Tarnowie mówiono mi zupełnie coś przeciwnego. Zawsze staram się jechać jak najlepiej dla drużyny, ponieważ to jest najważniejsze. Świadczyć może o tym również fakt, że w Szwecji jestem kapitanem drużyny.
    wiecej na www.tzlublin.com
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam kolegow z Lublina, gratuluje podpisania kontraktu z Peterem-dobry wybor. Jest to zawodnik, ktoremu jesli tylko zalezy na druzynie to naprawde sie STARA!!! Po kilku meczach w Tarnowie, widac bylo ze identyfikuje sie z druzyna, po wygranych biegach (na kresce minal Pedersena) cieszyl sie jakby zdobyl mistrzostwo swiata, a po meczach wykonywal rundy honorowe, pozdrawiajac kibicow ze szczerym usmiechem na twarzy..;)
    Co do jego indywidualnosci. Moim skromnym zdaniem moglby czesciej "holowac" slabszych zawodnikow z pary...
    Mimo wszystko to zawodnik, ktory bedzie gwarantowal wam minimum "dyche" w wiekszosci spotkan...choc najblizszy sezon 1-ligowy zapowiada sie naprawde MOCNO obsadzony i niezwykle ciekawy...

    pozdro

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 liga w nadchodzacym sezonie zapowiada sie jeszcze bardziej ciekawie! Zycze wam awansu, bo to wasza druzyna mimo kontuzji, jakie was przesladowaly, pozostawila na mnie najlepsze wrazenie!!!

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam wiadomosc dla Lubelskich Kibicow !!
    Jak pisze na speedway.info.pl :
    Na dzisiejszym spotkaniu w zielonogórskiej telewizji, członek stowarzyszenia zielonogórskiego klubu żużlowego, Robert Dowhan, potwierdził, iż Lee Richardson nie podpisał jeszcze kontraktu z ZKŻ quick- mix Zielona Góra.

    Sprawa wydaje się dosyć dziwna, gdyż na oficjalnej prezentacji zespołu, obecnie były prezes Robert Smoleń zapewnił, że Brytyjczyk kontrakt podpisał i to na 2 lata.

    Okazuje się jednak, że Richardson dal jedynie słowo, że to uczyni, niestety do dnia dzisiejszego kontrakt z jego autografem do Zielonej Góry nie dotarł.

    Miejmy nadzieję, że Lee okaże się słowną osobą i podpisze kontrakt, z którego jak zapewniał Robert Smoleń był bardzo zadowolony.

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Huhuhuhu, to się probiło ciekawie=] Czyżby Lee okazal się drugim Hansem Andersenem i tak jak Andersen przerobił nas, tak Lee przerobi Z.G? Mam jednak nadzieje ze tak sie stanie bo w koncu Lee to prawie lubelak:P Jak dał słowo to go do3ma:D

  13. Powrót do góry    #148
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no kurde tylko sie cieszyc ze są z namki i teraz czekamy na następnych

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee zapewne oleje Z.G bo grzannie lawy to mu do niczego nie jest potrzebne... Zapewne trafi do Rybnika gdzie bedzie tzrepal punkty jak u nas w zeszym sezonie z pozytkiem dla siebie i Rybnika.

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee zapewne oleje Z.G bo grzannie lawy to mu do niczego nie jest potrzebne... Zapewne trafi do Rybnika gdzie bedzie tzrepal punkty jak u nas w zeszym sezonie z pozytkiem dla siebie i Rybnika.
    No i mylisz sie grubo Lee tak jak bylo mowione podpisal z Zielonka na 2 lata.Dobrze ze z geby d... nie zrobil.

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki z lublina przedstawcie mi jasno jak wyglada sprawa d.jeleniewskiego jest wolny czy ma kontrakt

    bo chetnie bym wziol do rybnika
    zycze wam awansu i wesolych swiat

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki z lublina przedstawcie mi jasno jak wyglada sprawa d.jeleniewskiego jest wolny czy ma kontrakt

    bo chetnie bym wziol do rybnika
    zycze wam awansu i wesolych swiat
    Jest na liscie ale podobno lada moment powinien podpisac kontrakt z TZ, wczesniej nie mogl poniewaz przechodzil rehabilitacj po groznej kontuzji ktorej nabawil sie w Rybniku.Mam nadzieje ze bedzie mial forme z koncowki seozonu i licze ze powalczy na arenie juniorskiej (ostatnia szansa) i bedzie mocnym punktem naszej ekipy.

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chlopaki z lublina przedstawcie mi jasno jak wyglada sprawa d.jeleniewskiego jest wolny czy ma kontrakt

    bo chetnie bym wziol do rybnika
    zycze wam awansu i wesolych swiat
    Daniel Jeleniewski nie podpisal jeszcze kontraktu z zadnym klubem na nastepny sezon wiec jest do wziecia ale jest duze prawdopodobienstwo ze zostanie w Lublinie

    POZDRAWIAM

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma takiej możliwości, żeby Daniel odszedł.

    Nie psujcie sobie Świąt ;)

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś wie co sie dziej e z lubelskim forum żużlowym bo ostatnio cos sie z nim dzieje niedobrego a bez forum jestem jak bez ręki

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako ze sa swieta, a mamy problem z laczem dopiero po swietach bedzie dzialac jak dotychczas. Moze juz jutro, a moze dopiero w poniedziałek.

    Gawrzyk
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lee zapewne oleje Z.G bo grzannie lawy to mu do niczego nie jest potrzebne... Zapewne trafi do Rybnika gdzie bedzie tzrepal punkty jak u nas w zeszym sezonie z pozytkiem dla siebie i Rybnika.
    No i mylisz sie grubo Lee tak jak bylo mowione podpisal z Zielonka na 2 lata.Dobrze ze z geby d... nie zrobil.

    Wiesz ale znowu o tym ze podpisal powiedzial Pan Prezes, potem sie okazalo ze nie podpisal tylko obiecal ze podpisze... Jak poprostu tak srednio wierze takim dzialaczom i wtedy bralem pod uwage taka mozliwosc ze Lee nic nie obiecal tylko Prezes tak sobie to oglosil... Bo nie wiem czemu wielu kibicow slowa wypowiadane przez dzialaczy bierze za pewnik. No ale skoro juz podpisal to po sprawie:)

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no co jest chlopaki ??:D:D śpią nasze "wtyczki" ?? czym jeszcze nas "zaskoczą" dzialacze ??
    Piszcie cos, nooooooo ;)
    Pozdro

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś wie co sie dziej e z lubelskim forum żużlowym bo ostatnio cos sie z nim dzieje niedobrego a bez forum jestem jak bez ręki
    Wygląda niestety na to, że administratorzy umieścili forum żużlowe zuzel.info jak również www.tzlublin.com na jakimś badziewiastym serwerze bo za cholerę nic nie można otworzyć...

  25. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2001
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe wlasnie chodzi o to ze zmieniliśmy łącze na dużo szybsze z tym, że sa problemy z jego poprawną konfiguracją, a że nasz provider świetował wiec dopiero dzis rozpoczeły się prace, do końca dnia powinno wszystko grać

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe wlasnie chodzi o to ze zmieniliśmy łącze na dużo szybsze z tym, że sa problemy z jego poprawną konfiguracją, a że nasz provider świetował wiec dopiero dzis rozpoczeły się prace, do końca dnia powinno wszystko grać
    No twoje słowa Shaqu tylko potwierdzają to co napisałem wcześniej bo porządni providerzy nawet gdy świętują to dbają o to aby wszystko działało, ale ten provider jak widać swiętował nadal mimo, ze Święta skonczyły sie kilka dni temu... Ech... jakiś lipny ten provider:)

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widac UFOS masz najwieksze pojecie. jak jestes taki bohater i nawet w swieta nie siedzisz z rodzina przy stole, zglos sie do firmy FUTURO to zatrudnia Cie na dyzury na swieta wielkanocne i swieta bozegonarodzenia,a Twoim zadaniem bedzie wchodzenie na komin na Wrotkowie albo Daewoo i sprawdzanie anten...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widac UFOS masz najwieksze pojecie. jak jestes taki bohater i nawet w swieta nie siedzisz z rodzina przy stole, zglos sie do firmy FUTURO to zatrudnia Cie na dyzury na swieta wielkanocne i swieta bozegonarodzenia,a Twoim zadaniem bedzie wchodzenie na komin na Wrotkowie albo Daewoo i sprawdzanie anten...
    Jack, ja nie chcę zabierać ci pracy:) A tak na marginesie jesteś z Lublina i nie wiesz, ze Daewoo już nie ma? No, no, nieładnie:) Nie chcę być złośliwy, tym bardziej, że to do niczego nie prowadzi. Ale mimo wszystko dziękuję za radę zatrudnienia się w Futuro:) Jack, widzę, że zabolały cię moje słowa o "lipnym providerze", szkoda tylko, że nie rozpoznałeś w tym stwierdzeniu żartu, choć musisz przyznać, że porządni providerzy dbają o to aby niezależnie od świątecznych czy innych okoliczności wszystko działało, czyż nie? Skończmy ten wątek bo jest głupi i bezsensowny a już na pewno nie ma nic wspólnego z żużlem a zatem nie ma dla tego typu dyskusji miejsca na forum żużlowym.

    Pozdrówka:)

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2001
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    awaria usunięta

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    robi sie coraz ciekawiej:

    Jak poinformował nas Karol Baran, rzeszowska Stal ma czas do 10 stycznia na przedstawienie swoich warunków zawodnikowi. Jak wiemy, Karol obiecał prezesowi Szylarowi, iż do końca grudnia 2003 roku nie będzie oficjalnie rozmawiał z żadnymi klubami. Czas ten minął i Karol ujawnił, iż otrzymał bardzo kuszącą propozycje z Lublina. „- Obecnie propozycja z Lublina, jest o wiele lepsza niż ta którą dostałem z Rzeszowa, po otrzymaniu oferty z Lublina klub z Rzeszowa ma czas do 10 stycznia aby przedstawić mi lepsze warunki” – przyznaje Karol. (www.sportowefakty.pl)

    na dzien dzisiejszy nasz sklad nie wyglada najlepiej moze ktos wie kiedy nasi dzialacze wypozycza Darka Śledzia z Wroclawia wkoncu w ubieglym sezonie byl najlepszym w naszej druzynie seniorem;)

    POZDRAWIAM

  31. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Wątek uciekł poza pierwszą strone więc odświeżam...

    Ale mogę tez coś przy okazji napisać:)

    mam nadzieje ze w bardzo niedługim czasie Śledź dogada się z Rusko w sprawie transferu do Lublina bo z tego co mowi Darek to warunki kontraktu indywidualnego są juz ustalone.
    mam tez nadzieje ze w bardzo niedlugim czasie druzyne TŻ-u wzmocni jakis nowy senior, a jezeli tak sie stanie to zapewne bedzie to ktos z trojki Baran, Smith, Dym (kolejnosc nieprzypadkowa:P)
    mam tez nadzieje ze TŻ awansuje do e-ligi:D

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie kibice z Lublina!!!

    Mam nadzieje ze wasi dzialacze maja na oku jakiegos dobrego seniora i zakontraktuja go, dalooby to mozliwosc walki o awans, a przy odrobinie szczescia za rok moglbym znow ogladac TZ w Tarnowie. Nie jestem za bardzo na biezaco z informacjami plynacymi z waszego klubu ale jednak pozwole sobie podywagowac na temat waszego skladu:

    1.Karlsson (dobry zawodnik,nie powinien was zawiesc, ale to nie Lee)
    2.????? K.Baran ????? (jego bym wam zyczyl, tylko wtedy rzeszow ma lipe)
    3.Piszcz ( co do niego nie mam rzadnych obaw, bardzo waleczny i musi byc dobrze)
    4.Dym, Smith ??? (chyba wolalbym pierwszego, chociaz kowalski tez ma swoj urok)
    5.Sledz (w zeszlym sezonie najlepszy senior,czy w tym tez tak bedzie? no nie wiem?)
    6.Jeleniewski (jest jeszcze juniorem? jak tak to na pierwsza lige spoko starczy, chyba?)
    7.D.Stachyra (jeszcze musi sie sporo objezdzic)

    Gdyby wasz sklad przedstawial sie tak jak napisalem to mysle, ze mielibyscie realna szanse walki o pierwsze miejsce, na dzien dzisiejszy najwyzej stoi Gdansk, ale nigdy nie wiadomo, a w barazach bedzie chyba trudniej niz w zeszlym sezonie, ale strasznie wybieglem w przyszlosc....

    Pozdrawiam i zycze awansu kibic z "biednego" Krakowa

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Karlsson (dobry zawodnik,nie powinien was zawiesc, ale to nie Lee)
    2.????? K.Baran ????? (jego bym wam zyczyl, tylko wtedy rzeszow ma lipe)
    3.Piszcz ( co do niego nie mam rzadnych obaw, bardzo waleczny i musi byc dobrze)
    4.Dym, Smith ??? (chyba wolalbym pierwszego, chociaz kowalski tez ma swoj urok)
    5.Sledz (w zeszlym sezonie najlepszy senior,czy w tym tez tak bedzie? no nie wiem?)
    6.Jeleniewski (jest jeszcze juniorem? jak tak to na pierwsza lige spoko starczy, chyba?)
    7.D.Stachyra (jeszcze musi sie sporo objezdzic)
    Zapomniales o Grzesku Knappie. Jesli chodzi o pozostalych, to wszystko sie zgadza.
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Lublinowi uda się zakontraktować kogoś z trójki: Baran, Dym, Smith to z pewnością będzie się TŻ liczył w walce w górnej części tabeli, szczególnie mając silnie obsadzoną pozycję stranieri (Karlsson) i juniora (Jeleniewski). Jak dla mnie (jeśli ofc kogoś z w/w trójki dołożą) to Lublin plasuje się pod względem składu - teoretycznie ofc - na drugim miejscu - za Wybrzeżem - przed Ostrowem i Grudziądzem.

    Pozdrawiam
    Baron H.

  35. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo przepraszam, Knapp mi gdzies umknal. Jak dla mnie to zawodnik silniejszy od Barana i tym lepiej dla was.

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2003
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla Lublina nadszedł chyba czas na walkę o ekstraligę! szkoda, że przepisy "zabrały" Wam ulubieńca Richardssona, ale bez Anglika powinniście się także liczyć w walce o awans

    KUBKI ŻUŻLOWE tylko za 9.90 – do kubka Vademecum Sportu Żużlowego GRATIS



  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlsson w 100% zastapi Lee... W zeszlym roku w 1 lidze byl 3... Za Lee i badz co badz Mistrzem Swiata... Teraz powinien byc 1... :) :) :)

  38. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Karlsson w 100% zastapi Lee to watpie, caly sezon ogladalem go w Tarnowie i wedlug mnie jest slabszy, to typowy startowiec, lubi prowadzic od poczatku do konca, nie zawsze patrzy na partnera, a wlasciwie nigdy. Skuteczny patrzac na srednia, ale malo widowiskowy, co nie zmienia faktu, ze dla UNII wywalczyl awans i bedziemu mu za to zawsze wdzieczni.

    Zycze by Wam tez przyniosl szczescie

    A i jeszcze jedno z tego co wiem to ceni sie wyzej od Lee, ale tego kibice nigdy nie wiedza na pewno, moze to tylko ploty.

  39. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda mi tego Karwana! Facet chce dobrze ale daje plamę za plamą. Ani Lublin ani Gorzów nie są przygotowane do takich numerów i na 100% skończyło by się to katastrofą finansową. Jeżeli już to może Gdańsk by spróbował ale chyba musieliby wymienić obcokrajowca.

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może jednak obok Śledzia Dados?

    Z tego co słychać we Wrocku "spalony".
    Ale Rusko chyba jednak go wypożyczy do was lub Grudziądza ,kto da więcej.
    Ja bym jednak "parasola" zawiesił.
    Za całokrztałt.
    ps.Mimo wszystko go lubię.

  41. Powrót do góry    #176
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze ktos jeszcze wzmocni lubelska druzyne, bo inni sie "zbroja".R Dados....a czego nie przecież to lubelak napewno bedzie miał jak w domu.
    Mam pytanie czy ktos wie co sie dzieje z lubelskim forum żuzlowym ostatnio mam problemy z wejsciem.

  42. Powrót do góry    #177
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko dziala jak nelzy, tocza sie zywe dyskusje na temat nowego sezonu. dlaczego nie mozesz wejsc nie mam pojecia, moze skontaktuj sie ze swoim providerem.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2004
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie czy ktos wie co sie dzieje z lubelskim forum żuzlowym ostatnio mam problemy z wejsciem.
    Mialem ten sam problem, u mnie wystarczylo wylaczyc "proxy" i juz wszystko dziala.

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smith bedzie bujal w Bydgoszczy.. :D:D:D

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko dziala jak nelzy, tocza sie zywe dyskusje na temat nowego sezonu. dlaczego nie mozesz wejsc nie mam pojecia, moze skontaktuj sie ze swoim providerem.
    Dawno nie byłem na forum lubelskim wiec myslałem ze jest cos nie tak, ale jak jest wszystko ok, bede probował...az do skutku.
    Paweł dzieki za info.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •