Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Bob Brhel

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bob Brhel

    Prawdziwi kibice z Rzeszowa doceniają zasługi Bo Brhela dla klubu, to najlepszy obcokrajowiec jaki był w Rzeszowie w ostatnich latach, chcemy żeby Bob dalej jeździł w barwach rzeszowskiej drużyny. Nie można jednego zawodnika obarczać niepowodzeniem za wynik drużyny w całym sezonie. Nikt nie jest maszynką do zdobywania punktów, każdy może mieć trochę słabości. A bzdurne wypowiedzi pana Kuźniara są tu nie na miejscu. Ten człowiek nie może być trenerem Stali bo nie potrafi stworzyć odpowiedniej atmosfery w drużynie, zawsze gdy się pojawiał zaczynały się kłopoty. I te jego wypowiedzi ...
    Bob Musi zostać, Kuźniarowi już dziękujemy.!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jestem dość blisko całej tej sytuacji i powiem tak - myślę, że nie byłoby nieporozumień, gdyby nie nagłe obniżenie formy Brhela. W poprzednich latach zdobywał 12 - 13 punktów w meczu, w tym zaś średnio zdobywa ich 9. I to mówi samo za siebie.

    Czy Brhel jest głównym winowajcą tego, że nas nie ma w pierwszej czwórce? Zależy jak na to patrzeć. O tym, że nie ma nas w pierwszej czwórce zadecydowały przegrane mecze w Tarnowie i (szczególnie) u siebie z Lublinem. W obu tych meczach ciała dał nie kto inny jak właśnie Brhel. Gdyby wtedy pojechał na poziomie z zeszłego sezonu, wygralibyśmy oba spotkania i dziś walczylibyśmy o baraże.

    Ale kłamstwem byłoby stwierdzenie, że tylko Brhel zawiódł w tych meczach. W obu meczach słabiutko pojechał Rafał Wilk. Szczególnie w Tarnowie. W meczu u siebie z Lublinem kiepsko pojechał Maciej Kuciapa. Więc winnych jest więcej. Brakowało również Rafała Trojanowskiego.

    Osobna sprawa to podejście trenera Kuźniara, który chce mieć drużynę złożoną tylko z własnych wychowanków i ponoć wyraził gdzieś opinię (choć ja osobiście nie słyszałem tego), że gdyby zamiast Brhela jeździł Golonka, to bylibyśmy w pierwszej czwórce. Tę wypowiedź pozostawię bez komentarza. Choć ostatnio trener powiedział, że w miejsce Brhela chce mieć czołowego zawodnika świata i wymienił nazwisko Pedersen (Nicki, a może Bjarne?). Więc jednak kogoś z zewnątrz chce mieć ;)

    D.J.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Nie chcem dosłownie nic insynuować , ale Bo jak jeździł w Gorzowie też miał dziwne obniżki formy ...
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibice z Rybnika nigdy nie wybacza mu barazy z roku 1991, gdy w Gdansku zdobyl zaledwie 1 ptk.

    Bo jest solidnym zawodnikiem ale opieranie sie na nim jako pierwszym obcokrajowcu bylo chyba bledem dzialaczy Stali... a potem doszla jeszcze wieksza pomylka z Aspgrenem, plaga kontuzji i braklo miejsca w 4....


  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Bo jest solidnym zawodnikiem ale opieranie sie na nim jako pierwszym obcokrajowcu bylo chyba bledem dzialaczy Stali...
    Elmacio, nie był to błąd, bo w latach 2001 - 2002 Bob był takim pierwszym obcokrajowcem i ogólnie zdobywał regularnie koło 12 - 13 punktów.

    Ale jest pewna reguła wśród obcokrajowców i warto ją pamiętać. Kiedy taki delikwent awansuje do Grand Prix, swoje główne siły zaczyna koncentrować na tych właśnie zawodach. Natychmiast odbija się to na wynikach w lidze. Nie dotyczy to tylko Brhela. Podobnie było z Andersenem (spadek formy i problemy sprzętowe w 1997), Screenem (sezon 1999 i wyraźna obniżka formy w porównaniu z rokiem 1998), Kasperem (również 1999). To przykłady prosto z życia wzięte.

    To nie tak, że Brhel odpuszcza czy sprzedaje mecze. Jestem pewien, że tego nie robi. Chodzi o to, że się ze wszystkim po prostu nie wyrabia. Może nie stać go na tyle dobrych motocykli, aby nimi obdzielić GP, ligę polską, szwedzką i czeską.

    Jednak jest druga strona medalu - w Rybniku czy Gorzowie Brhel jeździł znacznie słabiej, a przecież w Grand Prix nie jeździł.

    D.J.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasku - chodzi mi o to ze w tym roku stawianie na Brhela jako pierwszej strzelby bylo bledem... zwlaszcza ze nalezalo spodziewac sie wyrownanej walki o awans...

    Stali udalo sie zgromadzic swoich najlepszych wychowankow, ktorzy uzupelnieni przez Brhela i jeszcze jednego zawodnika nawet sredniej klasy mogli spokojnie (nie liczac kontuzji) powalczyc o 1 miejsce w lidze

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jak pisze Dex, można było przed sezonem transferowym przeanalizować zachowanie formy zawodników po awansie do cyklu GP. Działacze rzeszowscy tego nie zrobili.

    Jak pisze rav i elMacio, można było zajrzeć w przeszłość i przekonac się, że BoB ma pewne wpadki, np. słynne wyjazdowe, zielonogórskie 3(0,0,3,d,-) w derbach. Tego również działacze z Rzeszowa nie zrobili.

    Poza tym, BoB jest juz cokolwiek wiekowy, a to sprzyja szanowaniu kości i... czasem obniżce skuteczności. Nie można od niego żądać, by do 50-tki robił dla Stali Rzeszów po 12÷13 pkt.

    :)

    Przy okazji mam pytanko do rzeszowian o drugi stadion (ten Inter/Polan'u?) w Rzeszowie. Jak to wyglądało, wygląda i jakie są perspektywy na przyszłośc.


  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Przy okazji mam pytanko do rzeszowian o drugi stadion (ten Inter/Polan'u?) w Rzeszowie. Jak to wyglądało, wygląda i jakie są perspektywy na przyszłośc.
    Przede wszystkim właściciel - pan Kobaka - ponoć nie żyje. To raz

    Po drugie - nie ma już bandy - została rozmontowana.

    Po trzecie - były jakieś pretensje mieszkańców, którzy mają swoje domostwa w pobliżu.

    Krótko mówiąc - ten tor to już historia.

    D.J.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Dzięki, Dex

    Jak zwykle rzeczowo :) A ponieważ to inny wątek - to również krótko.

    Solidna z Ciebie firma...

    * * *

    Wracając do Bohumila Brhela, to pamiętam go jeszcze z takich rozgrywek, jak Puchar Pokoju i Przyjaźni. Było to w połowie lat 80-tych a BoB wtedy rządził (to były chyba tory w Gnieźnie i Ostrowie - ale sprawdzić to mogę tylko w domu). Wtedy BoB zapowiadał się na super-zawodnika. Stało się inaczej, ale jest solidnym ligowcem.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alter - ja tez pamietam cykl zawodow o PPiP jak go cudownie ochrzczono... pamietam tez ze furore robili w nich nasi zawodnicy z Swistem, Drabikiem, Dudkiem, Owizycem na czele - co jak co ale Bohumil zrobil od nich moim zdaniem wieksza kariere... ale ogolnie - byl jedynie solidnym zawodnikiem z kontynentalnej czesci Europy

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo po raz kolejny dał ognia. Nie chce przyjechać na mecz charytatywny dla Piotrka, że niby nie chcą opłacić mu przejazdu. Biedny Pepik, strasznie od tego zbiednieje :/

    Nie znaczy to że w konflikcie Brhel-Kuźniar stoje po stronie tego drugiego. Absolutnie! Kuźniar to najgorszy trener w historii Ligi Polskiej. Ten człowiek powinien mieć sądowy zakaz wykonywania zawodu trenera!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brhel znacznie obnizyl w tym roku forme w lidze polskiej. Mnie osobiscie bardzo to zaskoczylo, bo dla mnie Brhel to bardzo solidny obcokrajowiec na 1 lige, co zreszta udowodnil wystepami w zeszlym roku.

    Zgadzam sie tutaj z Dexterem. Po prostu zawodnicy pokroju Brhela nie maja kasy, zeby wszystko sobie poukladac od strony logistycznej, tak azeby prezentowac sie rowno i w GP i w ligach.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie znaczy to że w konflikcie Brhel-Kuźniar stoje po stronie tego drugiego. Absolutnie! Kuźniar to najgorszy trener w historii Ligi Polskiej. Ten człowiek powinien mieć sądowy zakaz wykonywania zawodu trenera!!
    Raven, a pamiętasz Stasia Skowrona? Bo ja bym polemizował, kto jest gorszy. Jedno wiem na pewno - Kuźniar ma rewelacyjne podejście do młodzieży i powinien ją szkolić. A "Stasiu Nemo" to chyba przebijał Kuźniara. Takie jest moje zdanie.

    D.J.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witka...

    Grzesiu Dzikowski rządzi!!!:D
    Ten gośc to potrafi spier.... atmosfere w drużynie :D

    pzdr.

  16. Powrót do góry    #16
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znaczy to że w konflikcie Brhel-Kuźniar stoje po stronie tego drugiego. Absolutnie! Kuźniar to najgorszy trener w historii Ligi Polskiej. Ten człowiek powinien mieć sądowy zakaz wykonywania zawodu trenera!!
    Raven, a pamiętasz Stasia Skowrona? Bo ja bym polemizował, kto jest gorszy. Jedno wiem na pewno - Kuźniar ma rewelacyjne podejście do młodzieży i powinien ją szkolić. A "Stasiu Nemo" to chyba przebijał Kuźniara. Takie jest moje zdanie.

    D.J.

    O jjaaaa zapomniałem o Skowronie :). To był prze-agent. Najlepiej jak chodził a czasie meczy w koszulce Van Puru z napisem "Nove Pivo" - zawaliście wyglądał :). Ale przynajmniej nie miał konfliktów z obcokrajowcami :). Tak czy siak widać, że Rzeszów gustuje w zatrudnianiu ludzi, którzy trenerami raczej być nie powinni :D

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No i ciekawe, co teraz powiedzą ci, którzy tak bardzo bronią Brhela. Zachowanie Czecha przed meczem w Gnieźnie było karygodne. Pół biedy, że nie przyjechał. Ale on nawet nie udzielił odpowiedzi na pytanie, czy przyjedzie, choć działacze go o to prosili. A wypadałoby chyba powiedzieć: "Nie, dziękuję, nie przyjadę".

    Natomiast za przyjazd na wtorkowy mecz zażyczył sobie kasy (dokładniej zwrot kosztów przejazdu i noclegu). Tyle na temat przywiązania Brhela do Rzeszowa i kolegów z drużyny.

    D.J.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bob-hmmmm 2 lata i koniec (niestety) fajne ma kewlary:P:P:P

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo po raz kolejny dał ognia. Nie chce przyjechać na mecz charytatywny dla Piotrka, że niby nie chcą opłacić mu przejazdu. Biedny Pepik, strasznie od tego zbiednieje :/

    Nie znaczy to że w konflikcie Brhel-Kuźniar stoje po stronie tego drugiego. Absolutnie! Kuźniar to najgorszy trener w historii Ligi Polskiej. Ten człowiek powinien mieć sądowy zakaz wykonywania zawodu trenera!!
    A tak apropos Kuzniara to jeszcze odszkodowania za rozbite auta wyłudza od firm ubezpieczeniowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •