Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Lecą przeprosiny?za Hampela i Golloba też;)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lecą przeprosiny?za Hampela i Golloba też;)

    Znany pieniacz tutejszego forum kolega Abdulach
    zapodal kilkakrotnie iz Andrzej Rusko prezes WTS
    zrujnowal kariere Jarosławowi Hampelowi
    W zwiazku z tym, iż ta ruinacja miała swoje apogeum
    dzisiaj bardzo jestem zainteresowany
    sprecyzowaniem stanowiska Pana kolegi Abdullacha

    Na przepraszam w stosunku do dzialaczy wroclawskiego klubu nie licze
    Na stek inwektyw tak

    Pozdrawiam

    PS. Moderatorzy, zastanowcie sie czy ten watek zamknąc.
    Zamkniecie. Bedziecie stronniczy
    Nie zamkniecie. Dopuscicie do pyskówki.

    Chyba ze Abdul zamieni sie w Juranda i przyjdze pod ....
    Olimpijski
    Nie. Nic mu nie zrobimy.
    On po prostu podczas Zlotego Kasku postawi kazdemu forumowiczowi pifko
    Wiec modratorzy macie zgryz;)



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    On po prostu podczas Zlotego Kasku postawi kazdemu forumowiczowi pifko
    Wiec modratorzy macie zgryz;)
    Tak, tak, tak, mnie najbardziej właśnie ten fragmen wpisu zainteresował ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Czego jak czego, ale tego że mazarek wystąpi z mową pt."..a nie mówiłem.." się nie spodziewałem.

    Jest sobotni wieczór, pora na kilka pojednawczych drinków. A brodzenie w bagnie ma to do siebie,że bardzo trudno potem z siebie zmyć pozostałości...

    Warto w to wchodzić w ogóle?

    Mimo wszystko wolę omówic bez emocji szczególne aspekty Bitwy o Midway...nieprawda ,że ciekawsze?

    Pozdrowienia

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DLA ANDRZEJA RUSKO-JEDNA JASKÓŁKA WIOSNY NIE CZYNI

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    A paru chlopaków chciało mi wmówić że Mazarek to całkiem rozsądny facet i nie zieje ninawiścią do wszystiego co leszczynskie.Spoko panie Mazarek to nie do końca pan Rusko
    załatwil czy nawet pomogł Jarkowi w Kumlii zdobyć tytul IMŚJ

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A parę osób z Rybnika powinno przeprosić Jarka za to czego się niesłusznie nasłuchał od nich przed, w czasie i po 1/2 IMŚ w Rybniku, gdyż gdyby nie Jarek, rybnicki idol byłby czwarty

    deVrieSS

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdullahim w czasie relacji byl przy mnie i byl szczerze zadowolony z atkiego obrotu sprawy...
    tak wiec...chyba wsio ok:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za jedno cenię Andrzeja Ruskę- za to,że pomógł Piotrkowi Winiarzowi
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego zieje do wszystkiego co leszczynskie?
    To jakies dziwne nieuzasadnione spekulacje. W Lesznie bywam czesto i mi sie podoba
    Na forum jest kilku ludzi ktorzy ogladali ze mna
    mecze w Lesznie a i we wrocku tez i ich jakos nie
    zjadlem nie ... (nawet nie wiem co moglem zrobic;)
    I wydaje mi sie ze pozostajemy w dobrych kontaktach, pozwalajac sobie na pewne rozbieznosci.
    Zreszta ludzie z Wroclawia po kilku tekstach i tu i na pzld mowia ze jestem antywroclawski. Moze wogole jestem anty;)

    A i swoja droga dziekuje koledze Sławkowi Wolskiemu w imieniu córki za to ze podsłyłal relacje sms z GP Pragi. Wiem ze lepiej pozno niz wcale;)

    Natomiast fakt pozostaje faktem

    Wojtek pozwalal sobie na dosc niewyszukane hipotezy w stosunku do pewnych wydarzen zwiazanych z przejsciem Hampela do Wroclawia, jednoczesnie uznal
    iz Rusko zrujnowal kariere Hampela

    Ja nie wiem jaki mial udzial Rusko w sukcesie Jarka
    Ale na pewno nie zrujnowal mu kariery

    I tylko i wylacznie o to mi chodzilo
    plus pifko przed zlotym Kaskiem

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A paru chlopaków chciało mi wmówić że Mazarek to całkiem rozsądny facet i nie zieje ninawiścią do wszystiego co leszczynskie.Spoko panie Mazarek to nie do końca pan Rusko
    załatwil czy nawet pomogł Jarkowi w Kumlii zdobyć tytul IMŚJ
    Mysle ze tutaj mam do czynienia z kilkoma zbitkami mi niezrozumialymi
    a) nie powiedzialem nigdy ze Rusko zalatwil Jarkowi tytul
    b) nie wiedzialem ze Wojtek jest 'wszystkim co leszczynskie"

    Pozdrawiam

    PS. Po prostu chcialbym od Wojtka uslyszec tylko wzmianke o tym jak to wyglada ruinacja kariery we Wroclawiu w przypadku Jarka Hampela. I tyle.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te piwko to całkiem ciekawy pomysł.Mam nadzieję,ze kolega Wojtek nie odmówi.Ja naprawdę nie gryzę,a jakby co to obronię przed resztą.:P:P:P

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    p.Rusko

    musze powiedziec ze ostatnio p. Rusko poczynil kilka rzeczy aby mnie przekoanc do jego osoby, ale po wczorajszym....

    1. duze brawa za Dadosa, ale juz wiadomo dlaczego zotsal odwieszony- aby jezdzic w miejsce nichollsa
    2. duze brawa za Piotrka Winiarza

    pzdr, reszta zali i flustracji w innym watku:)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darmowe piwko we Wrocku??? Koniecznie trzeba przyjechać na Złoty Kask do Wrocławia...
    Mam nadzieję, że koledzy mazarek i Abdullah sponiewierają swoje tożsamości jakimś Piastem:P podczas tegoż widowiska...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj cwaniaczku,myślisz że ja ci postawię?Będziesz musiał się baaarrrdddzzzoooooooo postarać(dziećmi się zajmiesz:P:P:P).Mam nadzieję ,że koledzy Wojtuś i Marek nie odmówią naszym prośbom.:D:D:D

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem do tego nie wracać ale...
    Hampel extra jazda
    Gollob bardzo extra

    Moze jednak Wojtus zreflektujesz sie
    obrzucałes błotem jednego i drugiego
    pierwszego nie bezposrednio
    drugiego bezposrednio

    Wiec moze te sakramentalne bicie sie po klatce
    przyjdzie Ci na mysl

    Pozdrawiam

    PS. A swoja droga jak masz cos do mnie to nie pisz
    jako podmiot domyslny tylko wal prosto, bo chlopie zachowujesz sie lekko dwuznacznie.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    mazarek raz na wozie raz podwozem.
    hampel jezdzi fenomenalnie ? przez jaka czesc sezonu ?
    3/4 jezdzil fatalnie.
    gollob ? wygrywa gp. wygrywa u siebie. mamy nie jedna runde gp. gollob z sezonu 2003 to zupelnie inny gollob niz ten ktory przyzywczail nas iz jezdzil tak jak dzisiaj na kazdej z rund gp. mielismy jednorazowy pokaz teraz golobofani pisza "a nie mowilem" za 2 tygodnie hamar i boje sie tego ze bedziemy znowu ogladali "tegorocznego" golloba - a swoje 5 minut znajda "gollobozercy".

    zastanawia fakt iz kolega mazarek ostatnio coraz aktywniej kiwa paluszkiem. jak nie paluszek w strone kolegi muu to paluszek w strone kolegi abdulaha. przeciez kolega mazarek to taki doswiadczony chlop z jajami.

    przyganial kociol garnkowi a pieniacz pieniaczowi.

    kolega mazarek siedzial dlugo cichtko gdy jarek nie mial formy i przyjezdzal do mety 4. teraz nagle sobie przypomnial jak to jeden z forumowiczow pisal kiedys iz jarek sie marnuje. czyzby jednak klopoty ze spaniem ? mary senne? za to pamiec wspaniala. pewnie i meskosc teraz duzo lepsza klopotow z erekcja kolega mazarek nie musi sie obawiac.

    warto bylo czekac te pol roku ? zeby napisac jak ktos pienil ?
    pewnie warto. mozna samemu popienic.

    moze kolega mazarek jeszcze poszpera w statystykach i unaoczni nam dokladnie jak to jarek hampel rozwinol sie w wts. srednia biegowa duzo nam powie.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech odezwie się "zaczepiony"!Bylem dzisiaj w Lesznie.Boże,ale to olbrzymie miasto!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    valo pisz nam tak jeszcze. bedziemy plakac bo jestesmy z malego miasta :) przeciez to wstyd mieszkac w 60 tysiecznym miescie. nie ma to jak wielkomiastowa atmosfera ot naprzyklad to:

    niedawno bylem we wroclawiu. boze jakie olbrzymie szczury tam macie.

    :D

    rotfl.

    strasznie wam wszyscy ich zazdroscza. tutaj na prowincji najbardziej.

    wyjasnij kolego co ma jeszcze wielkosc leszna do tomka golloba i jaroslawa hampela notabene ze smigla ktory rowniez metropolia jest.

    pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedna jaskolka wiosny nie czyni..trzy czy cztery tez nie...
    Na pewien wizerunek pracuje sie latami, mozna miec slabsze wystepy, mozna miec gorsze, mozna oceniac postawe tegoroczna, mozna oceniac postawe w tym roku, Gollob juz nam pokazywal wiele razy, Hampel zaczyna pokazywac. Wszelkie uwagi "a nie mowilem nie maja sensu", a krytyka tez troche jest dla mnie nie zrozumiana, w koncu Gollob juz najmlodszy nie jest, niektorzy nie wyrabiaja juz po 30 (ah ta wódka). Najlepszy wiek zuzlowca to 25-29 lat zdaje sie...czyli to juz za Gollobem, a przed Hampelem. Bedzie dobrze, wierze w to :).

    pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lynx

    Nikogo nie obrażam.I takiego zamiaru nie mialem.Mówiłem serio.Szukałem jednego adresu i się "nakręciłem".Zaiteresowanych przepraszam.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego lynx
    Czy to ja przed sezonem mowilem o zmarnowanym talencie przez pewnego prezesa?
    Moze zajrzysz do archiwum
    Czy to ja mowilem ze Gollob to zabawa po pachy i wstyd mi za niego?
    Zajrzyj do archiwum

    A kiwanie paluszkiem
    Nie. Nie umiem. Nie wiem czy umiem.
    Natomiast pamietam iz wydawano wyroki zanim sie sezon nie zaczal
    Jak to mowia. Nie chwal dnia przed zachodem słońca a kobiety za życia.
    I o to i tylko o to mi chodziło.
    Ze nie ma co ferować wyroków do póki "piłka w grze"
    A chyba wiele tu padło słow w czasie okresu transferowego ze pewien Prezes zamknął dzrwi na salony pewnemu zawodnikowi.
    Nie wiem czy je otworzył
    Ale na pewno nie zamknął

    PS. Natomiast kolegi muuu ja z adminstratora nie wywaliłem
    Zrobił to Twój kolega;)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    mazarek co nie zmienia faktu ze watek jest zupelnie bezsensowny. jak dorosly czlowiek moze czekac pol roku zeby odgryzc sie na innym doroslym czlowieku - zrobic watek w stylu a nie mowilem - to ja mam racje - teraz ja triumfuje.
    paluszkiem ostatnio faktycznie kiwasz.

    piszesz o nie chwaleniu dnia przed zachodem slonca o nie wydawaniu wyrokow ?
    po co my tu w takim razie siedzimy ? zamknijmy forum gdy jest sezon , otworzmy po barazach. bo przeciez jak gollob jezdzi w gp jak szkolkowicz popelniajac notorycznie te same bledy - gdy faktycznie jego jazda sprawia iz czlowiek sie denerwuje inni byc moze odczuwaja wstyd - to mamy pisac ze wszystko jest cacy ? przeciez za pol roku bedzie gp w bydgoszczy z duzym prawdopodobienstwem gollob moze tam wygrac.... to moze lepiej nie pisac nic bo kolega mazarek zalozy watek w ktorym wychwali golloba bo wygral jeden z turnieji.
    nie nie... nie tedy droga.
    krytykia golloba byla jak najbardziej sluszna. jezdzil w gp slabo. nie mozna go skreslac ? a to niby dlaczego ? ja go juz skreslilem. skreslilem go po pewnym praskim turnieju jako czlowieka chociaz to najmniej wazne.... ale takze skreslilem jego szanse na tytul ims.

    podobnie jesli chodzi o wroclawski klub..... opinia iz klub ten marnuje zawodnikow nie wziela sie kolego z nikad.
    nie wymyslil jej abdullah.
    faktem jest iz zawodnicy ktorzy byli kontraktowani do wts/sparty czesto nie spelniali pokladanych w nich nadzieji a ich zapowiadajaca sie wspaniale kariera konczyla sie we mgle.... napiszesz ze to bzdura ale cos w tym jest... dziwi cie ze kibice sadza iz powtorka z rozrywki moze sie zdarzyc ? mnie nie... czy postawa hampela i cegielskiego na to nie wskazywala ? jezdzili obaj cieniutenkoooooooo. hampel blysnol pod koniec sezonu druzynowka , imsj czy wczorajsze gp..... ale czy w lidze bylo az tak rozowo ?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie jedno
    i tylko jedno
    Ze wyrok został wydany
    Na wstepie i zaocznie

    Pozdrawiam

    Co do marnowania talentow przez Wroclaw.
    Fakt
    Co do szkolenia w Lesznie i sukcesow wychowankow
    Poza Kasprzakiem - mit

    Co do bycia dorosłym
    Moze bys nie wymagał tego tylko ode mnie?

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    ja tego od cibie nie wymagam napisalem wyzej ze przygania kociol garnkowi.
    czy w tym watku bylo cos o sukcesach badz porazkach leszna?
    wkoncu o czym jest ten watek ? ale jesli o to chodzi twierdzisz ze mit ? taaakkkkkk ? zlozylbys druzyne ligowa z wychowankow sparty/wts ? ilu ich bys naliczyl jezdzacych na polskich torach ? mitem jest szkolenie mlodziezy w lesznie? moze medale w rozgrywkach mlodziewzowych tez byly jakies mityczne ? i ich wcale nie ma ? kasprzak jest tworem ostatnich 2 lat....... nie zapominaj o wiecznie nekanym kontuzjami jankowskim. sa inni medalisci rozgrywek mlodziezowych w skladie unii. nikt nigdy nie pisal ze leszno jest wylegarnia tuzow ktorzy beda swiadczyli o sile ligowych druzyn. pamietaj jednak iz wychonkawie unii w ostatnich latach wzamacniali niejeden klub w ostatniej dekadzie a wychowankowie wts ? gdzie jezdza ? ilu ich bylo ? mozemy wymieniac. jesli ci sie oczywiscie chce - bo mi szczerze mowiac nie bardzo :)

    ps. piszesz o nie chwaleniu dnia przed zachdem slonca - odpowiadam ci co o tym sadze... odpowiedzi i polemiki sie nie doczekalem ;] za to przeczytalem o micie jakoby unia szkolila mlodziez ;] o czym bedzie jutro ? :):):):)
    narazie mamy:
    1. przeprosic jarka
    2. przeprosic tomka
    3. leszno nie szkolilo mlodziezy (poza kasprzakiem) rotfl :)
    4. od kogo wymagac by zachowywal sie jak dorosly czlowiek
    5. cos tam jeszcze? bo nie pamietam ;]

    czyli zaczelismy od tego ze jeden facet chial uslyszec od drugiego faceta jak to wedlug 2faceta inny facet zmarnowal kariere faceta zuzlowca. skonczylismy na tym jak to pewien klub mitycznie szkolil zawodnikow ktoryz zdobyli worek medali chociaz wcale tych zawodnikow nie bylo :)

    kolega mazarek chcial uszylesz od kolegi wojtka jak ten stukajac sie w piers zwraca honor panu rusce.
    mam nadzieje ze kolega mazarek wyjasni mi prosto i logicznie tak zebym zrozumial kto zdobywal te medale dla leszczynskiej unii. bo ja mysallem ze to wlasnie ci nasi leszczynscy wychowankowie. ale slysze ze ich nie ma i nie bylo ;] nowego watku zakladal nie bede ;p
    jedni bawia sie przyszloscia ferwujac wyroki ;] inni bawia sie przeszloscia zminiajac fakty ;] czyli kociol i garnek ;p
    a ja co ? ;p pewnie patelnia :)



  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx, czy Ty nie zauwazasz ironii w temacie zalozonym przez mazarka?
    Wiadomo nie od dzis, ze Ci dwaj panowie niezbyt za soba przepadaja i znajduja byle powod, aby sobie wzajemnie dowalic.
    Mazarek takowy znalazl, ale jak widac prozne sa jego starania, aby abdul wypowiedzial sie w tym watku.

    Abdul mimo niskiego wzrostu chodzi z glowa w chmurach i brode trzyma wyzej niz czolo, tak wiec nigdy nie przyzna sie, ze walnal jakiegos kalfasa.:)
    Nie chodzi tu o krytyke Golloba - niektore wystepy Tomka na nia zasluzyly - ale o Jarka, nasza - wg mnie - jedyna nadzieje na sukcesy w przyszlosci.
    Jako juniorowi slabsze wystepy moga sie zdarzyc i nie powinien byc, ani on, ani ludzie z nim wspolpracujacy od razu rownani z ziemia. Mniemam iz to wlasnie najbardziej mazarka boli w wypowiedziach naszego abdulka:P i calkowicie sie z nim zgadzam.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •