Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ROBERT SAWINA REZYGNUJE Z EKSRTALIGI

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROBERT SAWINA REZYGNUJE Z EKSRTALIGI



    ROBERT SAWINA NOSI SIĘ Z ZAMIAREM ZREZYGNOWANIA ZE STARTÓW W EXTRALIDZE ŻUŻLOWEJ. "Każdy z kibiców widział ile szans nie wykorzystałem. Dwa ostatnie sezonu nie wniosły nic nowego do mojej kariery i nie mam zamiaru udowadniać, że po 16 sezonie w ekstralidze za wszelką cenę musi być 17. Zawsze przychodzi taki moment, w którym trzeba odejść. Ze swej strony żałuję jedynie, że zorientowałem się w swojej słabości o rok za późno".
    WEDŁUG MNIE ROBERT NIE MIAŁ SZANS W TORUNI NA PRZEBICIE SIĘ. KIEDYŚ BĘDĄC ZAWODNIKIEM STARTU GNIEZNO BYŁ LIDEREM DRUŻYNY. PRZEŻYWAŁ WTEDY SWOJE NAJLEPSZE CZASY. MYŚLĘ ŻE DWIE NOWE DRUŻYNY>RYBNIK I TARNÓW BĘDĄ POTRZEBOWAĆ SILNEGO I DOŚWIADCZONEGO ZAWODNIKA.
    JEST NIM NIEWĄTPLIWIE ROBERT SAWINA......MOŻE NIE WARTO REZYGNOWAĆ!!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm... nie wiem czy jest sens na otwieranie specjalnie osobnego wątku dotyczącego decyzji Sawiny. Robert rezygnację ze startów w ekstralidze ogłsił zaraz po meczu w Częstochowie i sprawa ta była już omawiana w wątkach "toruńskich". Natomiast co się tyczy przyszłego sezonu to Sawina sam oficjalnie stwierdził, że najchętniej przeszedłby do Ostrowa jeśli tylko drużyna ta awansuje do I ligi więc...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zapraszamy do Gdańska....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa... do Gdańska, tylko, że Sawina sam kiedyś stwierdził, że przez cały ten okres kiedy występował w barwach Wybrzeża w ogóle nie nauczył się jeździć na gdańskim torze, który mu wybitnie nie leży.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MYŚLĘ ŻE DWIE NOWE DRUŻYNY>RYBNIK I TARNÓW BĘDĄ POTRZEBOWAĆ SILNEGO I DOŚWIADCZONEGO ZAWODNIKA.
    A ja ci mówie ze oni bardziej będą woleć zawodnika który będzie robił jakieś punkty...
    A ostatnio mu tego brakowało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •