Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 67

Wątek: Apator- Rickardsson czy Crump?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator- Rickardsson czy Crump?

    Zakladam ten temat, bo interesuje mnie bardzo wasze zdanie w temacie ktory chyba nie zostal jeszcze poruszony.
    W razie wejscia w zycie z przyszlym sezonem zaproponowanych zmian w regulaminie, Apator bedzie zmuszony pozegnac sie z jednym obcokrajowcem.
    Osobiscie bym wolal, by w Toruniu zostal Crump. Jest w porownaniu do Rickardssona zawodnikiem mlodszym (75r), z ktorym mozna bylo by zwiazac sie na conajmniej nastepne 3-4 lata, a moze i dluzej. Tony wiadomo nie bedzie mlodszy, co odbija sie juz powoli w jego tegorocznych wynikach. Jason pomimu wpadek w tym roku wydaje mi sie zawodnikiek lepiej rokujacym.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście że tak,ja osobiście jak bym miał wybierać wybrał bym Jasona,myślę że,bardziej podchodzi do Ligi Polskiej profesjonalnie,niż Tony...

    pzdr.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Poczekajmy moze najpierw z ustaleniami na przyszły rok. Myślę,ze obydwaj w tym roku zaslużyli na to by nadal jeżdzić w Toruniu,więc na razie nie ma co wybierać. Poza tym znając niezdecydowanie wladz propozycje mogą się zmieniać do samego konca.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tak czy inaczej i tak pewnie to Karwan zdecyduje kto pozostanie z tej dwojki ( jesli potrzebny bedzie taki wybor). I domyslam sie ze Karwan porazy kolejny raczej pozostanie przy Tonym. JAk bedzie to sie okaze. A moze pozostana we 2 i sie podziela starami :P (?)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedziecie mieli Nicki Pedersena. Jeszcze młodszy i perspektywiczny.
    Teraz niektórzy będą sIĘ z tego śmiali, ale wspomnicie te słowa.

    -------------------------------------------------------------------

    F.A.L.U.B.A.Z

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Crump Crump Crump!

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Obu bardzo lubie. Ale jak mamy patrzec przyszlosciowo to proponowalbym Crumpa. Jest troszeczke gorszy w tym momencie od Tonego, ale za to mlodszy. Z pewnoscia kiedys mu dorowna.

    A moze podzielmy ? 9 meczow Tony i 9 Crump :).
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bayerek

    gorszy?A na jakiej podstawie tak twierdzisz?Crump ma większe ambicje!Zależy mu na tym by się pokazać,a Tony ma to wszystko w ....bo ma juz wszystko!Teraz on nie wjedzie Ci tj. np. Gollob w szczelinę metrową,bo za dużo ma do stracenia!A Crump jest zdesperowany.

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Jestem za Crumpem, chcialbym zeby to on jezdzil w przyszlym sezonie, ale bez przesady. Rickardsson jest najlepszy na swiecie i dopoki nie skonczy kariery tak bedzie. Amen.
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    A moze by tak zakontraktowac Jasona Crumpa, a nowym seniorem bylby Tomek Rikardson? Bylaby calkiem fajna walka o zloto IMP Holta - Rikardson - Gollob.
    Ja lubie obu i jezeli bedzie tylko 1 obcokrajoweic to niestety 1 bedzie musial odejsc a szkoda. :(

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Wlasnie, co za problem? Damy Tonemu obywatelstwo i ja go moge uczyc polskiego :P Pozniej bedziemy mogli sobie takie fajne zdjecia wstawiac do sygnatur "Jestem miściem Polski":P

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Bedzie Tony

    Przemawia za tym zawiazanie sie Karwana z Tonym. W koncu to Szwed ma reklame Adriany na kewlarze, a nie Crump.

    Takze wolalbym Crumpa w przyszlym sezonie, ale coz raczej to sie nie stanie...

    Ps. A korzystajac z okazji skladam podziekowania dla "rudych" za te dobre mecze w naszej druzynie, a za zle...no coz zapomne jesli w niedziele wygramy w ostatnim biegu 5:1, a caly mecz zakonczy sie wynikiem 45:45.
    Kolejnosc w 15 biegu: Crump, Ricardson, Sullivan, Holta. :)

    nara
    peace

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, po co sie spierac. Crumpi zostaje w Toruniu a Tony wraca do Tarnowa i po sprawie :D

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten który odejdzie i tak znajdzie sobie pracę, więc jedyna rzecz o której można popisać to taka: kogo wolicie za przeciwnika.
    W Lesznie mamy Adamsa, dzięki Ci Boże za tą współpracę, nie potrzeba tu nikogo innego, ale pewniaka-obcokrajowca powinna szukać połowa zespołów ekstraligi:
    -Wrocek może szukać kogoś bardziej stabilnego aniżeli -Nicholls i Hancock w tym sezonie i tam pieniądze na ten cel raczej się znajdą,
    -Bydzia nie pogardziłaby mistrzem świata i może się Aniołom narażę, ale tam Tony najbardziej mi pasuje.
    -Zielona jeżeli myśli o czymś więcej niż 2 czwórka również musi kogoś zakontraktować - napewno nie Hamilla,
    -Jeśli Gdańsk zostanie w ekstra i znajdzie się kasiura to pewnie też mile by witali Szweda.

    Jest jeszcze jedna możliwość. Toruń zakontraktuje obu panów a panowie Ci podzielą się meczami. Dobre rozwiązanie ale raczej nie realne - bo za drogie.
    Tak więc kogo puścicie - ten będzie Wam odbierał punkty.

    Pozdrawiam Anioły:)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Poczekajmy do czasu koncowego ustalenia regulaminu! :)
    Pzdr all

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karwan raczej zostawi Tonygo. Czyli Crump miał tylko epizod w Toruniu. Może jeszcze kiedyś... bo Tony ma już swoje lata więc...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Oj moze byc trudny wybor. Tony w meczach w Toruniu jest dosyc pewnym punktem druzyny, zas na wyjazdach jakos slabiej mu idzie, o czym mozna sie przekonac patrzac w statystyki (jego sr. na wyjezdzie to ok. 2,1 punkta na bieg, przy czym jego ogolna srednia wynosi ok. 2,5 wiec jest to roznica). Crump jest waleczny, wedlug mnie bardziej sie przyklada do startow niz Tony (choc ostatnio Tony jedzie w miare dobrze), jednak trudno ocenic ktory jest bardziej wartosciowym zawodnikiem. Poczekajmy do ogloszenia regulaminu.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Troche odbiegajac od tematu. Bydgoszcz ma wielkie problemy finansowe... co powiedzielibyscie o Tomku Gollobie w Toruniu?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Odbiegajac od tematu...

    ...to wolalbym Hampela zamiast Golloba - no ale to jest raczej malo prawdopodobne bo Jarek ma chyba jeszcze przez rok wazny kontrakt z Atlasem.

    Ale zakontraktowanie Crumpa i Ricardsona byloby wyjsciem, pojde dalej (ale to juz bedzie raczej fantastyka)- zakontraktujmy dwoch rudych, na zmiane z Polonia :)

    Kiedy u nas bedzie jechal Crump to w tej samej kolejce w Poloni Tony :) i tak na zmiane.

    ...ale wymyslilem...dobra koncze bo jeszcze bardziej pokrecone pomysly tu nagryzmole :):):)P)

    nara
    peace

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisze krotko, ja widze w zespole z Torunia w nastepnym sezonie Rickiego. A Crump do Zielonej Gory :D:D:D I tak by było najlepiej .
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Troche odbiegajac od tematu. Bydgoszcz ma wielkie problemy finansowe... co powiedzielibyscie o Tomku Gollobie w Toruniu?
    Hipoteza czy jakies przecieki?:P

    Po tym jak pisano o tym ze Bydgoszcz ma sie zmienic w spolke akcyjna i startowac od 2 ligi to nawet myslalem o Gollobie w Toruniu co by sie dzialo. Na pewno ma to swoje walory dla Golloba bo blisko domu, no ale nie wiem czy z pepe by wytrzymal w jednej druzynie :P a kibice? nie wiem jakby go przyjeli ja osobiscie zawsze go oklaskuje i nie robi mi to specjalnej roznicy gdzie jezdzi

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Gollob w Toruniu ?

    O NIE !! DZIEKUJE
    Szanuje Golloba (młodszego oczywiście) ale w Toruniu to ja go nie chce. Mamy wyrównany i w miarę zgrany zespół, indywidualisty w nim nie potrzeba, a poza tym chyba jeden były zawodnik polonii w apatorze wystarczy (Piotrka akurat zaakceptowałem, no chyba, że Mirek miałby wrócić hehe).

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach

    Ricky czy Crump

    Obu lubie, ale z tej dwójki właściwie jest mi wszytko mi jedno. Jakkolwiek nie wybiorą cieszyl się będę, że jeden zostaje i smucił, że drugi odchodzi. No ale gdybym juz musiał zdecudować to chyba Crump.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Obu lubie, ale z tej dwójki właściwie jest mi wszytko mi jedno. Jakkolwiek nie wybiorą cieszyl się będę, że jeden zostaje i smucił, że drugi odchodzi. No ale gdybym juz musiał zdecudować to chyba Crump.
    Prywatnie obaj sa fajni choc kazdy inny.
    O Rickardssonie mozna powiedziec, ze jest zawodnikiem,
    ktory potrafi zrobic wynik na kazdym torze i nie
    tlumaczy sie potem glupio. Crump do scigania sie
    potrzebuje sporo miejsca... a na torze w Toruniu
    jakos mu tego brak i po przegranym starcie zostaje
    w tyle. Poza tym troche za duzo bylo tych tlumaczen
    - rozbity bo nie dolali mu benzyny itp.
    Wiek wskazuje jednak na Crumpa,
    Umiejetnosci na Rickardssona,
    Widowiskowosc - podobna,
    czyli:
    niech zostana obaj :-)
    i dac im jeszcze trzeciego np. Ljunga, ktory mogly sie
    sprawdzac w niektorych meczach jadac czasem za Crumpa
    lub Rickardssona.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    yhm a moze prezes Karwan sprzeda Tonego i Jasona
    zawsze moze sie rzucic na holte sullivana itp...

    wprawdzie malo relane ale ......

    pozdrawiam:D

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcecie mlodych, wezcie lukasa drymla. unia z checia Wam go odstapi:P
    pozdrowienia

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    W 2005' Crumpi wraca do Gorzowa !!
    Wiadomość potwierdzona w ... procentach !
    A w 2004 niech jeździ w Toruniu , napewno będzie lepszy od Rickiego.
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezes Karwan chyba dal jasno do zrozumienia w wywiadzie w Tygodniku Zuzlowym ze Rickardsson jest lepszy czy pewniejszy dla Torunia a Crump zawiodl w paru spotkaniach. Powiedzail tez ze zmiennikiem dla Crumpa mial by byc Pedersen. Wiec Crumpie chyba bedzie wolny... Wrocek czeka :) W koncu Scottiego nie chca :(

  29. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Owszem Crump moze nie jezdzil we wszystkich meczach tak jak od niego oczekiwano, ale bez przesady. Rowniez slyszalem, ze Wroclaw jest bardzo zainteresowony Crumpem. Tylko, ze ja bym sie akurat w tym przypadku nie sugerowal TZ, ktory zszedl na psy w przeciagu tych kilku lat. Pamietacie jak w jednej gazecie po sezonie 2001 napisali, ze Rickardsson podpisal kontrakt we Wroclawiu ? TZ klamie jak zwykle :). Moza byla ta rozmowa z Karwanem, a moze nie albo tylko wyrwali mu zdanie z kontekstu. Po co tu Pedersen ? Przeciez on do Crumpa nawet sie nie umywa, nie mowiac juz o Rickardssonie. Po co oslabiac zespol ? :)

    Wiele tak na prawde wyjasni sie po podsumowaniu sezonu w Toruniu i oczywiscie ustaleniu regulaminu !
    Pozdrawiam
    Marcin

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bayerek zawsze we wszystkim cos prawdy musi byc :) Napewno Crump jest lepszym zawodnikiem niz Pedersen. Coz wszystko wyjasni sie pewnie do grudnia z obcokrajowcami :) Wszyscy narazie czekaja na to jakie zmiany wejda.. bo jak zostanie jeden obcokrajowiec to Crump pewnie i tak odejdzie i tak.. Sam jestem ciekawy jakie beda zmiany w przepisach na 2004 rok. A moze Crumpa Rybnik wezmie :):) Czemu nie :):)

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]moim zdaniem jako ze nie jestem z Torunia wydaje mi sie ze zarzad wybralby Tonego :) Ricki jest spoko zawsze mozna na niego liczyc a z Crumpim to roznie bywalo ostatnio ;)

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Rickardsson lepszy

    Może i Crump jest bardziej rokujący, ale za to Rickardsson wydaje się być pewniejszy. Jest to zawodnik bardzo wszechstronny i wydaje mi się, że bardziej zależy mu na winiku niż Crumpowi. A co do zmiany przepisu z obcokrajowcami to wydaje mi się, że pozostanie dwóch w ekstralidze i tak by było najlepiej.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dzisiejsze Grand Prix pewnie wiele powie. Jeżeli wygra Ricki i uda mu się zostać Mistrzem Swiata to pewnie on zostanie w Toruniu, a jeśli Mistrzem zostanie Crump to pewnie on zostanie :P:P:P. Ale chyba bardzie Toruniowi by się przydał Crump jest on zawodnikiem równiej jezdzącym, i jest przede wszystkim młodszy. Ricki najlepsze lata ma już za sobą a Crump przed soba. Ja bym jednego z tej dwojki z wielka checią widział w Zielonej Gorze:D.
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Informacja niepotwierdzona. Byc moze Rickardsson i Crump beda w ten czwartek w Toruniu na spotkaniu calej druzyny z... Zaleskim (torunianie wiedza o kogo chodzi...).
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Ci co nie wiedzą Zalewski to mój sąsiad. :P A tak na serio Zaleski to prezydent Torunia.
    A moim zdaniem to Tony powinien zostać, ponieważ chyba bardziej czuje atmosfere w drużynie. A Crump to przyjedzie, mecz odjedzie, kase weźmie i odjedzie do domu...Zresztą Crump miał chyba więcej wpadek niż Tony...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Only Ricki.Mam dosc tlumaczen Crumpa,ze mu paliwa nie nalali,ze spadl mu lancuch albo ze zostal liderem GP i mial w Czewie co innego w glowie.Tym bardziej ze w tym roku mistrza nie wywalczyl i nalezy sie spodziewac ze przyszloroczny cykl potraktuje priorytetowo.

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Crump jest 5 lat młodszy i jest bardziej przyszłościowym zawodnikiem. Rickardsson juz kiedys zapowiadał koniec kariery, nigdy nie wiadomo co się stanie.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Crump jest 5 lat młodszy i jest bardziej przyszłościowym zawodnikiem. Rickardsson juz kiedys zapowiadał koniec kariery, nigdy nie wiadomo co się stanie.
    ale Rickardsson lepiej jezdzi na torze w Toruniu
    i nie jest tak chimeryczny jak Crump... chociaz
    Crump wydaje sie jezdzi ciut bardziej widowiskowo...

    a dlaczego nie Nicki Pedersen i Crump :p

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Crump jest bardziej perspektywiczny, Ricky jest tańszy, wybierajcie, bracia toruniacy, szkoda, że derbów juz nie będzie ...

  40. Powrót do góry    #40
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Crump jest bardziej perspektywiczny, Ricky jest tańszy, wybierajcie, bracia toruniacy, szkoda, że derbów juz nie będzie ...
    Wybor juz padl. Bedzie to Rickardsson, pod warunkiem jesli bedzie 1 stranieri (co jest praktycznie przesadzone).

    Sezon bez derbow Pomorza bedzie sezonem straconym :). Nie dopuszczam do siebie takiej mozliwosci.
    Pozdrawiam
    Marcin

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Wybor juz padl. Bedzie to Rickardsson, pod warunkiem jesli bedzie 1 stranieri (co jest praktycznie przesadzone).

    Sezon bez derbow Pomorza bedzie sezonem straconym :). Nie dopuszczam do siebie takiej mozliwosci.
    Ten jeden zagraniczny jeszcze nie jest przesadzony :-)
    Co do derbow - moze przydalby sie jeden sezon bez nich :-)
    Dopiero bylaby frekwencja za dwa lata - szczegolnie
    w barazach o utrzymanie sie w e-lidze i wejscie do niej
    Apator - Polonia B. :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj RadioGRA podało, że wstępny kontrakt z Apatorem Adriano Toruń podpisal Tony Rickardsson. I nie rozumiem tłumaczenia, że "Crump jest bardziej perspektywiczny". Przecież to nie junior żeby go trzymać! Obco kontraktuje się patrząc na jego wyniki TERAZ a nie jakie będzie miał później. Jak Crump za rok będzie mistrzem albo jakis inny to się go ściągnie! Na dzień dzisiejszy Rickardsson jest napewno lepszy od Crumpa!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Crump za rok będzie mistrzem albo jakis inny to się go ściągnie! Na dzień dzisiejszy Rickardsson jest napewno lepszy od Crumpa!
    Raphi z całym szacunkiem dla ciebie i Apatora T. nie wiem czy możecie sobie wydawać tak pieniązki na mistrzow swiata, pieniądze sie same nie mnoża. A co kto jest lepszy to tego roczne GP wykazało ze lepszy jest Crump może Tony ma wiecej sukcesow ale Crump jednak byl lepszy o to jedno miejsce :).

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rickardsson zostaje...

    Za www.sportowefakty.pl:

    Jak podało toruńskie Radio "Gra" wstępny kontrakt z Apatorem Adrianą Toruń podpisal Tony Rickardsson.

    Drugi wicemistrz świata był w sobote w Toruniu gdzie negocjował kontrakt na nastepny sezon. Podobno obie strony są bardzo bliskie porozumienia i już wkrótce Rickardsson ma złożyć parafkę pod kontraktem na sezon 2004.
    Wyglada na to, ze odejdzie jednak Crump, chociaz propozycja z jednym obcokrajowcem nie jest jeszcze pewna.

    Kraza plotki, ze Crump bedzie jezdzil we Wrcoławiu, ale ile w tym prawdy, nie wiem.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Crump za rok będzie mistrzem albo jakis inny to się go ściągnie! Na dzień dzisiejszy Rickardsson jest napewno lepszy od Crumpa!
    Raphi z całym szacunkiem dla ciebie i Apatora T. nie wiem czy możecie sobie wydawać tak pieniązki na mistrzow swiata, pieniądze sie same nie mnoża. A co kto jest lepszy to tego roczne GP wykazało ze lepszy jest Crump może Tony ma wiecej sukcesow ale Crump jednak byl lepszy o to jedno miejsce :).
    Pewnie, że możemy wydawać pięniążki, trzeba je wydawac póki so :P Ale w lidze w kóncu lepszy jest Tony i bardzi "zżywa" się z drużyną. I tego trzymać się trzeba!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •