Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: Bajerski nie interesuje sie liga

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jjack

    Nikt Bajerowi na siłę wyimaginowanego super-talentu nie wmawiał. Weź se lepiej chłopie sprawdź dokładnie jakie wyniki ten żużlowiec osiągał w wieku juniorskim. To naprawdę był materiał na znakomitego zawodnika.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje. Byl nim. ALe bylo wielu takich, lecz wtopili sie w tlo przecietnych zuzlowcow. ZAstanawiam sie tak wogole jak to mozliwe ze w wieku juniorskim polscy zuzlowcy jezdza znakomicie na arenie miedzynarodowej a po jakims czasie przychodzi zalamanie i sie wypalaja. ok. ale to inny temat.
    Co do BAjerskiego to wedlug dzisiejszych torunskich Nowosci, MArek Karwan wypowiedzial sie, ze Bajerski chce bardzo zostac w Toruniu, lecz jezeli do tego dojdzie, jego kontrakt zostanie przewrocony do gory nogami. :)

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Krotko mowiac, Bajerski albo zostaje w Toruniu z normalna pensja krajowego sredniaka, albo do widzenia.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Nie rozumiem...

    Dlaczego przekreślacie Bajerskiego!? Ten sezon, mimo przebłysków w GP strasznie zawalił... Był często odsuwany od składu oraz miał problemy z samym sobą. Wszyscy zrobili z niego kozła ofiarnego... Pamiętacie jego wcześniejsze występy? Chyba nie, bo wszyscy na niego naskakują jakby zapomnieli o tym, że Bajerski, Ułamek, Protas to zawodnicy o zbliżonym potencjale, nie tylko pod względem wieku...
    Bajerskiemu radziłbym zmianę klimatu, aby zamknąć usta jego oponentom...
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Dlaczego przekreślacie Bajerskiego!? Ten sezon, mimo przebłysków w GP strasznie zawalił... Był często odsuwany od składu oraz miał problemy z samym sobą. Wszyscy zrobili z niego kozła ofiarnego... Pamiętacie jego wcześniejsze występy? Chyba nie, bo wszyscy na niego naskakują jakby zapomnieli o tym, że Bajerski, Ułamek, Protas to zawodnicy o zbliżonym potencjale, nie tylko pod względem wieku...
    Bajerskiemu radziłbym zmianę klimatu, aby zamknąć usta jego oponentom...
    Pozdrawiam
    Dobra rada złota warta, ale Bayerek naprawdę nie jest porównywalny nawet z Protasiewiczem, jego beztalencie osiągnęło w tym sezonie apogeum, fuksy w kilku pierwszych GP, wynikające z nierozpoznania go, niczego nie zmieniają. Wprawdzie panie na Ptasiej w Toruniu mówią, że Tomek to fajny chłopak, ale skoro woli obecnie rodzinę, to tylko się cieszyć :)

  6. Powrót do góry    #51
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Dobra rada złota warta, ale Bayerek naprawdę nie jest porównywalny nawet z Protasiewiczem, jego beztalencie osiągnęło w tym sezonie apogeum, fuksy w kilku pierwszych GP, wynikające z nierozpoznania go, niczego nie zmieniają. Wprawdzie panie na Ptasiej w Toruniu mówią, że Tomek to fajny chłopak, ale skoro woli obecnie rodzinę, to tylko się cieszyć :)
    Jakbys mogl wolf na przyszlosc nie mylic mojego nicka z Panem Bajerskim to by bylo ok...
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Powtarzam

    Mam nadzieję, że Bajerski w przyszłym sezonie zamknie usta wszystkim malkontentom. To, że Tomek miał słabszy sezon to nie świadczy o jego indolencji... Czekam z niecierpliwością na przyszły sezon...
    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mam nadzieję, że Bajerski w przyszłym sezonie zamknie usta wszystkim malkontentom. To, że Tomek miał słabszy sezon to nie świadczy o jego indolencji... Czekam z niecierpliwością na przyszły sezon...
    Pozdrawiam
    Ja podobnie uwazam. Mysle, ze zbyt wielu kibicow go skreslilo... Daje glowe, ze masa ludzi odszczeka slowa, ktore wczesniej wypowiedzialy na niego.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja go skreślam ze względu na wypowiedzi, bo jako zawodnik to każdemu może nie wyjść. Sawina nic lepiej sobie nie radził ale nie gadał bzdur i nie obrażał kibiców. Ja Bajerskiego w Toruniu nie chce !!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Ja go skreślam ze względu na wypowiedzi, bo jako zawodnik to każdemu może nie wyjść. Sawina nic lepiej sobie nie radził ale nie gadał bzdur i nie obrażał kibiców. Ja Bajerskiego w Toruniu nie chce !!!!
    Tak tylko jak wiesz bedzie 1 stranieri. Nie mozemy sobie teraz tak wybrzydzac i wywalic wszystkich na zbity pysk, bo nie skompletujemy nawet sredniej jakosci skladu.

    Zaproponowac Tomkowi umowe, ktora zmobilizuje go do jazdy ! Niech to bedzie tzw. kontrakt motywacyjny... Czy sie zgodzi ? Jedno jest pewne, chce bardzo zostac, a to juz solidne fundamenty pod negocjacje.
    Pozdrawiam
    Marcin

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Blacktop
    Nie chodzi o jakies przekreslanie za slaba jazde bo wahania i spadki formy sa rzecza normalna i to jeszcze mozna zniesc. Chodzi glownie o idiotyczne wypowiedzi Bajerskiego dla mediow. Zaczelo sie od znanego juz "liga mnie nie interesuje...", pozniej bylo jeszcze kilka bzdur, a szczytem byla wypowiedz po meczu w Częstochowie "pierwsze dwa biegi pojechałem dobrze...". Chodziło o to żeby Bajerski w jakies wypowiedzi powiedzial ze pojechal slabo, nie wyszlo mu i tyle1 Jednak dla naszej gwiazdki z GP jest to zbyt wiele, bo przeciez on dobrze pojechal w Częstochowie, zdobyl chyba dwa punkty, i to na swoich kolegach z klubu.

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Bajerski świetnie pojechał w Częstochowie. To był prawdziwy majsztersztyk :) Hehe... wolę Puszaka w Toruniu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •