Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 75

Wątek: W Tarnowie przy jupiterach ???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar Bulka
    Dołączył
    12-03-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W Tarnowie przy jupiterach ???


    Po raz ostatni sportowa impreza przy sztucznym świetle odbyła się na mościckim stadionie na początku lat 90-tych. Potem oświetlenie niszczało, nie było bowiem pieniędzy na jego użytkowanie. Remontu instalacji chce sie podjąć sponsor strategiczny tarnowskich żużlowców- Rafineria Trzebinia. Co ważne, deklaruje, że może to zrobić szybko. Jak poinformował prezes Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego Piotr Grzyb być może ostatnia tegoroczna impreza, planowany w październiku na zakończenie sezonu międzynarodowy turniej odbędzie się już w blasku jupiterów!



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze uruchomienie jupiterow naprawde sie odbedzie:) i moze jeszcze w tym roku zobaczymy zuzlowcow przy sztucznym oswietleniu, byle to byla prawdziwa informacja i rafineria wylozyla kase - juz sie nie moge doczekac, wiec lepiej bez zartow ;p

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fajnie by bylo jakby to rzeczywiscie okazalo sie prawda , ale od deklaracji do realizacji daleka droga:(.Ja jestem za ale czy sie uda........
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taki turniej moglby byc pieknym, zasluzonym pozegnaniem Roberta Kuzdzala :)
    oby tak sie stalo, to znaczyloby ze w naszym klubie wraz z wynikami sportowymi, rowniez organizacja idzie ku lepszemu :)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, byloby to doskonale pozegnanie Roberta i podziekowanie za to co zrobil dla naszej Unii. Organizacja idzie ku lepszemu, poziom sportowy rowniez, czy bedzie jednak e-liga??? Jeszcze troche poczkajmy :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i prosze pokrzyczelismy "gdzie macie zarówki" rozpalilismy ognisko zeby zawodnicy widzieli gdzie banda... no i poskutkowało !!!! znalazły sie i pieniadze na oswietlenie :P :)




  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Nie wiem jak z tym międzynarodowym turniejem, ale na baraże przy oświetleniu to by się przecież pół Tarnowa zwaliło na stadion ;) Mam nadzieję, że faktycznie jupitery w Tarnowie w końcu się zaświecą po tylu (11-12 ???) latach...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i prosze pokrzyczelismy "gdzie macie zarówki" rozpalilismy ognisko zeby zawodnicy widzieli gdzie banda... no i poskutkowało !!!! znalazły sie i pieniadze na oswietlenie :P :)
    tak sukces ma wielu ojcow a porazka jest sierota :P :)
    jak cacy to rekinki a jak be to my - cos tu nie gra.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nie wiem jak z tym międzynarodowym turniejem, ale na baraże przy oświetleniu to by się przecież pół Tarnowa zwaliło na stadion ;) Mam nadzieję, że faktycznie jupitery w Tarnowie w końcu się zaświecą po tylu (11-12 ???) latach...
    No nie powiem, ale jesli to ma przyciagnac taka rzesze kibicow jak w Rybniku, to warto posiwecic kilk zlotych i odpalic te Wasze lampki:D Mecze przy sztucznym oswietleniu maja swoisty klimat - jesli dojdzie to u Was do skutku, to jako kibic Startu Wam zazdroszcze.
    Faktem jest tez, ze mecze rozgrywane w pozniejszych goidznach bylyby widoczne dla kibicow:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może Rafineria Trzebinia by rzuciła trochę bejmów na tor... najlepszy to on ostatnimi laty nie był...
    ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich, mój pierwszy post na tym forum.
    Wiadomość o oświetleniu w Mościcach jest rewelacyjna, oby się sprawdziła. Kibicuję Jaskółkom już 20 lat, z rozrzewnieniem wspominam czasy z końca lat 80tych i zawody przy świetle. To była naprawdę rewelacja. Jak widzę, od pewnego czasu zaczyna się lepiej dziać w tarnowskim żużlu, małymi kroczkami, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej, trzeba robić wszystko żeby przyciągnąć jak najwiecej ludzi na stadion. Frekwencja wyrażnie się poprawia, ale jeszcze jej daleko do tej z przed lat. Chciałoby się żeby w przyszłym sezonie przekraczała regularnie 10 tyś. na zawodach ligowych. W e-lidze, miejmy nadzieję!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatni mecz przy sztucznym oświetleniu w Tarnowie odbył się 27 września 1992 roku były to DMP 1 ligi pomiędzy Unią a Morawskim Zielona Góra. Światła zostały włączone w drugiej części zawodów ze względu na zapadające ciemności.
    Oto opiś tego meczu.

    Morawski:
    1. Szymkowiak 3,3,3,2,2*,2* -15
    2. Pawlak 1,1,1,-,0 - 3
    3. Zarzecki 3,0,0,2,1 - 6
    4. Dudek D,2,3,1*,- - 6
    5. Huszcza 1,1,3,2*,3,2 -13
    6. Połubiński 0,-,-,0,0 - 0
    7. Protasiewicz 0,0 - 0
    8. Szańczuk NS

    Suma:43

    Unia
    9. Wigg 2,2*,2,3,3 -12
    10. Niemczura 0,-,-,-,- - 0
    11. Leśniowski1*,0,1*,0,0 - 2
    12. Kużdżał 2,2,2,1,1 - 8
    13. J.Rempała 2*,1,2,3,2* -10
    14. Cierniak 3,3,0,0,0 - 6
    15. Łukasik 3,1,0,3, - 7
    16. Mróz NS

    Suma:47

    Powspominałem sobie ten mecz, było pięknie. Podziwialiśmy Zarzeckiego, Pawlaka, Wigga a oni już niestety nieżyją.



  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez o tym slyszalem. Lampy nie sa w najgorszym stanie ale chodzi o to,ze za trzy godziny ich swiecenia mozna oswietlic cale osiedle w moscicach prawie przez dobe! I to nie zart- zarowy sa tam po 1500 W. I maja sie zaswiecic na barazach

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    I to nie zart- zarowy sa tam po 1500 W.
    Tzn. chyba żarówy BYŁY bo w tej chwili chyba nie ma ani jednej żarówki. Swego czasu słyszałem o "zabawach" w zrzucaniu żarówek z wież jupiterów :P:P:P

    No w każdym razie teraz nie widać tam chyba ani jednej żarówki (o ile można coś dostrzec z dołu).

    W każdym razie skoro ktoś miałby to wyremontować to na pewno wymieniłby przestarzałą instalację na jakąś nowszą, bardziej oszczędną. Ale na elektryce się nie znam więc nie wiem ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Drogo z deka.Np. w Rzeszowie czy Krakowie 90 minut przy sztucznym świetle kosztuje tylko 250zł!!!!!!Taniocha jak nic.Załatwic takie żarówki i już:)Na barażach była by masa ludzi, rekord murowany.Ale miejmy nadzieje ze "jaskółki" awans uzyskaja z I miejsca:D
    Rybnik zdobedziemy i my bedziemy śpiewać "jesteśmy u siebie"ha

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłoby fajnie gdyby kolejny stadion w Polsce miał "świeczki" i gdyby można było oglądać speedway przy nich, bo to naprawdę jest super !!
    Co do tych 250 zł za 90 min to chyba lekka przesada. Jest to koszt ok 1500zł. Tak się składa, ze my w Rybniku mamy teraz najnowocześniejsze i najbardziej oszczędne oświetlenie jakie może teraz być zamontowane. Mieliśmy mieć nieco gorsze. No ale tak się złożyło, że odbywały się skoki w Zakopanem i nie zdążono by w porę sprowadzić oświetlenia i nasze światełka poszły tam, a Oni nam zafundowali lepsze - znaczy bardziej oszczędne. Powiem Wam szczerze, że to z tym światłem nie jest tak hop siup i nie jest to takie tanie. my czekaliśmy chyba 2 tyg. na firmę z Holandii która ustawiała natężenie i takie pierdoły. Poza tym elektryka - sporo czasu zajmuje jej naprawa tudzież położenie nowej :). Do tego dochodzi generator, któy musi być zamontowany przypadku braku dostaw energii elektrycznej aby podtrzymać światło i dodatkowa elektronika, która musi tym wszystkim odpowiednio sterować no i jej podłączenie. To wszystko może się wydawać proste, no ale u nas teraz to wszysto robiono i trochę widzieliśmy :).
    Miekmy nadzieję, że już niedługo będzie można u Was oglądać żużel przy świetle.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe ma sie co przypalac, narazie to sa tylko slowa. Zeby je zrelizowac to trzeba duzo kasiorki i czasu tez, tak jak to mowil kolega z Rybnika. Bo polska firma napewno tego nie zrobi. Wedlug mnie to najlepjej byloby zrobic wszystko od nowa a stara konstrukcje zlikwidowac

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Drogo z deka.Np. w Rzeszowie czy Krakowie 90 minut przy sztucznym świetle kosztuje tylko 250zł!!!!!!

    Na Wisle w Krakowie placa 450 za caly mecz!
    A jesli chodzi o te zarowy to podobna sa _tylko one stare a poza tym na zapalenie swiatelek potrzebna jrest zgoda wojewody i prezydenta miasta

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Było by ekstra znowu oglądać speedway w Tarnowie przy sztucznym świetle. Ostatni raz byłem na zawodach żużlowych w Tarnowie w blasku jupiterów gdy miałem coś około 10 lat (stare dzieje ;) ). Wydaje mi się, że to jednak nie będzie takie proste. Na to potrzeba troche czasu i pieniędzy. Tarnowskie jupitery są w opłakanym stanie trzeba tam napewno wiele wyremontować i powymieniać. Tak jak mówił beny_ to są tylko narazie słowne deklaracjie więc nie wiadomo jak będzie ale bądzmy dobrej myśli :)

    Pozdro!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylaby rewelacja. Na takie zawody na pewno przyszlaby spora publika, wiec inwestycja bylaby trafiona. Super ze jest na to szansa po 11 latach!!!! Mnie z zawodow przy sztucznym na Unii najbardziej utkwily w pamieci turnieje o "PUCHAR KIBICA" rozgrywane zawsze na zakonczenie sezonu. Ostatni raz przy jupiterach ponad 10 lat temu. Byloby ekstra. Swietna promocja zuzla w naszym miescie i okolicy, tlumy przyjada do Moscic:)

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Pamiętam czasy...

    w Tarnowie, gdy było oświetlenie.
    Oświetlenie to świetna sprawa, ale ma swoje ujemne strony...
    Kibice gości muszą późną nocą wracać do domów...
    To jest żart of course

    Życzę awansu i oświetlenia
    Pozdro

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super by bylo gdyby zamontowali oswietlenie.Mecz zaczynalby sie np: tak jak w Rybniku o 19.30 i kończył załóżmy 21.30 i pozniej grzecznie rozchodzilibysmy sie do barow oblewac zwyciestwo :P:P

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Tarnow z oswietleniem ! fajna sprawa ! Juz sie doczekac nie moge barazy ... :]

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tarnow z oswietleniem ! fajna sprawa ! Juz sie doczekac nie moge barazy ... :]
    Jakich barazy?? barzy w tarnowie nie bedzie!!!!!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    ---------------------------------------------------------------------------
    Tarnow z oswietleniem ! fajna sprawa ! Juz sie doczekac nie moge barazy ... :]
    ---------------------------------------------------------------------------



    Jakich barazy?? barzy w tarnowie nie bedzie!!!!!!!!
    Tam gdzie będą baraże to mają już oświetlenie ;);):P

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj
    A nam się zarzuca pewność siebie. W czyimś oku widzi się drzazgę a w swoim belki nie dostrzega.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj
    A nam się zarzuca pewność siebie. W czyimś oku widzi się drzazgę a w swoim belki nie dostrzega.
    pozdrawiam
    Spoko, Spoko KANIOS... to nie jest pewniactwo...

    WuIBe oraz beny są pracownikami Rafinerii Trzebinia SA, więc oni Ci tylko składają "oświadczenie w sprawie";)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo polska firma napewno tego nie zrobi.
    A dlaczego nie? Np w Zakopanym na skoczni oswietlenie robila firma z Czewy i jakos wszystko jest dobrze. No ale ja sie na tym nie znam :P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jupitery w Tarnowie to wysmienity pomysl!
    mysle ze gdyby Unia awansowala do E ligi to sredia frekwencja na stadionie nie spadlaby poniezj 10 tyś ludzi..

    A gdzie w Polsce tyle ludzi przychodzi na stadion?
    Takich miast jest niewiele i mysle ze mozna je policzyc na palcach jednej reki (moze dwoch)..

    w Tarnowie robi sie dobry klimat na zuzel.. (pilka 4 liga, koszykowka - nie wiadomo czy wogole bedzie) trzeba to wykorzystac! moze zuzel przyciagnie innych sponsorow i bedziemy miec w Tarnowie sport na najwyzszym poziomie (zuzel, pilka, koszykowka, siatkowa, reczna, i reszta)..

    pomarzyc zawsze mozna

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    BENY
    Ja jestem tylko realistą ! mimo ,ze z calym sercem jestem z Unią to mysle ze w Rybniq bedzie bardzo ciezko wygrac .

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BENY
    Ja jestem tylko realistą ! mimo ,ze z calym sercem jestem z Unią to mysle ze w Rybniq bedzie bardzo ciezko wygrac .
    ostatnio rybnik malo nie wtopil u siebie z Lublinem. Chociaz zadecyduje forma dnia, to wierze ze i tak wygramy w rybniku, ostatnio takie przeczucie mialem na meczu z RKm-em w tarnowie , gdzie Unia jezdzila bez Karlssona.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swietna sprawa z tym oświtleniem... bardzo się ciesze że będę brał udział w takim spektaklu :) hehe...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    [quote]Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    BENY
    Ja jestem tylko realistą ! mimo ,ze z calym sercem jestem z Unią to mysle ze w Rybniq bedzie bardzo ciezko wygrac .
    --------------------------------------------------------------------------------



    ostatnio rybnik malo nie wtopil u siebie z Lublinem. Chociaz zadecyduje forma dnia, to wierze ze i tak wygramy w rybniku, ostatnio takie przeczucie mialem na meczu z RKm-em w tarnowie , gdzie Unia jezdzila bez Karlssona.

    Ja wlasnie tez mialem takie przeczucie ! wiec poczekam do 21.IX i zobacze jakie bede mial objawy zdrowotne ! ;)... [ moze odazru przy pozytywnych nastrojach dokonam zakupu skrzynki piwa ! ]

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojoj
    A nam się zarzuca pewność siebie. W czyimś oku widzi się drzazgę a w swoim belki nie dostrzega.
    O nie, nie pewny to nie jestem, raczej bardzo wierze w końcowy sukces "jaskółek" a to chyba nie grzech :)
    WuIBe oraz beny są pracownikami Rafinerii Trzebinia SA, więc oni Ci tylko składają "oświadczenie w sprawie"
    Niestety zmartwie Cie StArt (a może i nie zmartwie ;) ) pracuje gdzie indziej (jeszcze) a "oświadczenie w sprawie" podtrzymuje jako kibic "jaskółek" ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2001
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam imieniny 21 IX wiec najlepszym prezentem bedzie wygrana Unii z Rybnikiem w Rybniku :)


    w sumie ja wole kosza ale jak nie bedzie kosza to cza na żużel chodzic ,bo przecież nie na tARNOVIE

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najwyższa pora aby jupitery zaświeciły całym swoim blaskiem bedac zwiastunem ekstraligowych emocji...

    UNIA TARNÓW 2003 - POTĘGA SIĘGAJĄCA GWIAZD..

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co do tych 250 zł za 90 min to chyba lekka przesada. Jest to koszt ok 1500zł. Tak się składa, ze my w Rybniku mamy teraz najnowocześniejsze i najbardziej oszczędne oświetlenie jakie może teraz być zamontowane.




    Wszyscy wiemy ze w Rybniku jest najmocniejsza druzyna, ze w Rybniku maja najnowoczesniejszy stadion, ze Rybnik jest najpiękniejszym miastem i, że wogole RYBNIK JEST THE BEST!!!!! Kania z calym szacunkiem jesli rzeczywiscie placicie 1500 za sweczki to niezle ktos was wyfrajerzył[/quote]

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Norbi
    Ty masz 10 lat ?? Bo takie odniosłem wrażenie czytając Twój post. Ja napisałem o światłach a Ty mi wyskakujesz z miastem, drużyną i innymi pierdołami. Dziękujemy Ci za Twoją dogłębna analizę, sic. Już sobie postanowiłem rzadko się wpisywać bo poziom tego forum regularnie spada w dół. Sami sobie powiedzcie czemu.
    Być może nas wyfrajerzyli, moze się pomyliłem co do ceny. Proszę powiedz mi ile się płaci za 90 min światła o natężeniu 2000 luksów ?? Jeżeli mi odpowiesz wtedy będę wiedział, że byłęm głupi oceniając Cię jako 10 - latka.
    Ja Ci tylko powiem, że natężenie światła na meczu żużlowym musi być inne niż na meczu piłki nożnej. Myślisz dlaczego w Chorzowie organizatorzy płacą tyle kasy za zmianę oświetlenia przed GP ?? Poza tym są trzy stopnie natężenie na rybnickim stadionie - 1. do rozegrania treningu, 2. do rozegrania meczu i 3. aby można przeprowadzić transmisję filmową.
    Nie musisz mi więcej odpowiadać bo nie zajrzę do tego wątku.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam imieniny 21 IX wiec najlepszym prezentem bedzie wygrana Unii z Rybnikiem w Rybniku :)
    ...a ja 29.09... w zeszłym sezonie to był mecz START-ZKŻ...
    resztę dopowiedz sobie sam :(

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaniakaniowski
    moze w chorzowie po prostu zmieniaja kat ustawienia zarowek ?
    wiadomo ze jezeli mamy mecz pilkarski swiatlo musi oswietlac murawe i byc na niej skupione, przy meczu zuzlowym swiatlo powinno byc w najwiekszym stopniu skierowane na tor, a srodek czyli murawe mozna olac...
    nie wiem - generalnie nie znam sie na tym i to sa tylko takie moje dywagacje ; )

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem się nie wpisywać.
    Kuba - tak zmieniają kąt ustawienia światła. Za samo ustawienie się sporo płaci. Być może uda mi się znaleźć ile kosztuje godzina meczu przy świetle to tu wkleję.
    pozdrawiam

    Kurde teraz zobaczyłem błąd w swoim poście. Napisałem tam 1500 zł a miało być 150 zł. Teraz już wiem, że godzina kosztuje ok 170 zł, czyli faktycznie wychodzi jak ktoś pisał wyżej. Myślałem, że jest to tańsze.
    ...:: pozdROWienia ::...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miałem się nie wpisywać.
    Kuba - tak zmieniają kąt ustawienia światła. Za samo ustawienie się sporo płaci. Być może uda mi się znaleźć ile kosztuje godzina meczu przy świetle to tu wkleję.
    pozdrawiam

    Kurde teraz zobaczyłem błąd w swoim poście. Napisałem tam 1500 zł a miało być 150 zł. Teraz już wiem, że godzina kosztuje ok 170 zł, czyli faktycznie wychodzi jak ktoś pisał wyżej. Myślałem, że jest to tańsze.
    Wiec po co sie tak bylo denerwowac drogi Panie Kanio. Tak jak mowilem ze koszt powinien wynosic 450 zl za mecz. a jak piszesz ze macie najnowoczesniejszy sprzet i placicie 1500 to cos mi nie pasilo. Nie ma co sie obruszac, obrazac innych bo 10 lat skonczylem juz jakis czas temu. A jak nie rozumiesz sarkastycznych postów to szkoda. Pozdrawiam i zycze wiecej poczucia humoru

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    No z deczka różnica Panie Kania.....Wiec swiatełka macie ok.Koszt sdamego zamontowania jest spory, ale jak widac pozniej taniocha!!!W Tarnowie z tych starych masztów nie wiem czy coś by było(moze narazie),ale później...A tak wogóle prace już chyba powinny być zaczynane jeżeli się chce zdażyć na te miejmy nadzieje (nie)baraze.Ktos to musi zrobic,odebrac chyba na dwa tygodnie przed zawodami, wiec sporo czasu to zajmuje.Zobaczymy jak bedzie, ja sie nie napalam.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    Cytuję:
    ---------------------------------------------------------------------------
    Tarnow z oswietleniem ! fajna sprawa ! Juz sie doczekac nie moge barazy ... :]
    ---------------------------------------------------------------------------



    Jakich barazy?? barzy w tarnowie nie bedzie!!!!!!!!

    Nie wiedziałem że jeszcze Lublin może Was (Tarnów) wyprzedzić.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Cytuję:
    ---------------------------------------------------------------------------
    Tarnow z oswietleniem ! fajna sprawa ! Juz sie doczekac nie moge barazy ... :]
    ---------------------------------------------------------------------------



    Jakich barazy?? barzy w tarnowie nie bedzie!!!!!!!!
    Tam gdzie będą baraże to mają już oświetlenie ;);):P
    Nie wiedziałem że jeszcze Lublin może Was (Tarnów) wyprzedzić.
    Nie wiedziałem że Lublin ma oświetlenie...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •