Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 75 z 75

Wątek: W Tarnowie przy jupiterach ???

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Norbi
    Pan poruszył kilka innych kwestii, które podeszły mi pod gównażerskie podjudzanie. Ale ok, myślę że wszystko jest w porządku, bo jak na razie nikt się nie poczuł urażony pana postem. My wiemy co mamy dobre a z czym jeszcze musimy popracować i tak sie składa, że nikt nie pisze, że jasteśmy naj, dlatego tego typu posty mnie śmieszą. A co do mojego posta błąd wynikał ze zwykłego błędu - jedno zero za dużo. Mimo wszystko można było można resztę wywnioskować z kontekstu bo napisałem że te 260 zł to lekka przesada. Ale było minęło.
    Szkoda tylko, że coraz rzadziej można spotkać rzeczową dyskusję niż zwykłe drobnomieszczaństwo. Naprawdę brakuje mi polemiki na poziomie, nad czym ubolewam bo do tej pory tylko spotykam debi.ili skrzętnie sporządzających inwektywy, i nic więcej, uderzających w moją osobę.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcialem podkreslic ze to jest FORUM a nie fan club RKM Rybnik, wiec nie spodziewaj sie tylko samych pochwal pod adresem swego klubu. Prawda jest taka ze jestescie na bakier ze wszystkimi, ciagle czujecie sie pokrzywdzeni a jak przegrywacie to od razu wietrzycie w tym spisek. Wyrazilem tylko swoje odczucie i w przeciwienstwie do Ciebie nigdy nikogo nie obrazilem i nikomu nie ublizylem (oczywiscie na forum). Wiec jak jest tyle zastrzezen co do Twojej osoby to moze juz najwyzszy czas zastanowic sie nad soba- moze nie jestem taki doskonaly????

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcialem podkreslic ze to jest FORUM a nie fan club RKM Rybnik, wiec nie spodziewaj sie tylko samych pochwal pod adresem swego klubu. Prawda jest taka ze jestescie na bakier ze wszystkimi, ciagle czujecie sie pokrzywdzeni a jak przegrywacie to od razu wietrzycie w tym spisek. Wyrazilem tylko swoje odczucie i w przeciwienstwie do Ciebie nigdy nikogo nie obrazilem i nikomu nie ublizylem (oczywiscie na forum). Wiec jak jest tyle zastrzezen co do Twojej osoby to moze juz najwyzszy czas zastanowic sie nad soba- moze nie jestem taki doskonaly????
    Słuchaj Norbi. Kania kowski tylko udzielił Ci informacji. Pomylił się i tyle, a Ty zareagowałeś jak byk na czerwoną płachtę. Dlaczego?
    Ano dlatego że koleś jest z Rybnika. Nikt nie wypisywał zadnych dyrdymał o pokrzywdzeniu, o swojej wielkości i nie oczekiwaliśmy pochwał pod swoim adresem.
    Masz kompleks - idź do specjalisty.
    Chyba że to nie kompleks, tylko nadzwyczajny dar czytania między linijkami wierszy - coś Ty tam wyczytał w tym wątku Kanii???
    Ciekawe co wyczytasz w moim.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie taki człowiek jak kaniakaniowski nie ma argumentów na bycie moderatorem tego forum...tworzy otoczke sprawiedliwego znawcy żużla - chyba swiadomie uzywając siły mechanizmow lokalnych - nie jest wiarygodny i tworzy wizerynek wątków jako fanatyzm rkm rybnik - po prostu to jest dno...:( Kazda wypowiedz kibica spoza górniczego miasta jest negowana i "gorsza" od lokalnych postów..to jest chore i dlatego takim ludziom mowie stanowcze "NIE"!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    watek nieco zszedl na inne tory...
    to i ja sie wypowiem
    jestem z tarnowa, ale zachowujac obiektywizm musze przyznac, ze nagonka na kibicow z rybnika jest niesluszna lub przynajmniej troche przesadzona
    zdarzaja sie niechlubne wyjatki wsrod forumowiczow z tego miasta, potwierdzajace zreszta regule, ze ogolnie to spoko ludzie z ktorymi mozna na poziomie podyskutowac
    szczerze mowiac duzo wiecej zastrzezen mam co do niektorych forumowiczow z mojego miasta, niestety...

    pozdrowienia dla ludzi z rybnika
    do zlukania 21 wrzesnia, gdzie czeka was wtedy ciezka przeprawa z jaskolkami, i wcale nie jest powiedziane ze zwycieska ; )

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ludzie taki człowiek jak kaniakaniowski nie ma argumentów na bycie moderatorem tego forum...tworzy otoczke sprawiedliwego znawcy żużla - chyba swiadomie uzywając siły mechanizmow lokalnych - nie jest wiarygodny i tworzy wizerynek wątków jako fanatyzm rkm rybnik - po prostu to jest dno...:( Kazda wypowiedz kibica spoza górniczego miasta jest negowana i "gorsza" od lokalnych postów..to jest chore i dlatego takim ludziom mowie stanowcze "NIE"!
    Jak dla mnie to przedstawiłeś tutaj definicję SAMEGO SIEBIE. W tym sezonie już dałeś kilka razy popis swojej obiektywności: od Lublina, poprzez Rzeszów aż po Rybnik wszyscy są be i tylko jeden Slonik jest cacy.

    Pojawiłeś się w tym wątku dopiero wtedy gdy nadarzyła się okazja dokopać Kani, wcześniej jakoś nie miałeś nic do powiedzenia na temat samego wątku, czyli oświetlenia w Tarnowie.

    Już ci nie raz mówiłem, że od zgłaszania JAKICHKOLWIEK pretensji do KOGOKOLWIEK z forumowiczów czy moderatorów masz odpowiedni dział. Nadal to do ciebie nie trafia ?



    A teraz może wreszcie wrócicie na właściwy temat niniejszego wątku ?



  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Słuchaj Norbi. Kania kowski tylko udzielił Ci informacji. Pomylił się i tyle, a Ty zareagowałeś jak byk na czerwoną płachtę. Dlaczego?
    Ano dlatego że koleś jest z Rybnika. Nikt nie wypisywał zadnych dyrdymał o pokrzywdzeniu, o swojej wielkości i nie oczekiwaliśmy pochwał pod swoim adresem.
    Masz kompleks - idź do specjalisty.
    Chyba że to nie kompleks, tylko nadzwyczajny dar czytania między linijkami wierszy - coś Ty tam wyczytał w tym wątku Kanii???
    Ciekawe co wyczytasz w moim.[/quote]



    Po pierwsze kania nie udzielil mi zadnych nowych informacji.
    Po drugie to ze koles jest z Rybnika absolutnie mnie nie rusza
    Po trzecie jesli chodzi o kompleksy to ich nie mam bo nie musze ale nazywanie innych ludzi debi(lami)na forum swiadczy tylko o jego kulturze.
    Jeśli oczekuje sie kultury od innych nalezy zachowac ja samemu. Niech swieci przykladem jako moderator. Tyle! Pozdro

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy mnie wiadomość ze coraz więcej stadionów ma sztuczne oświetlenie i można ogladac Zawody w ciut lepszej atmosferze niz w porze dnia.Teraz tylko czekać kto wejdzie z 1 miejsca i mam nadzieje takze z baraży do Eligi bo myśle jednak że ROW i Unia Tarnów z takim przedsięwzięciem jakim jest oswietlenie i rozgrywanie meczy przy nim powinno sie odbywać jak najwięcej.
    Do działaczy Uni T. : no i troszka bardziej skupić sie na organizacji , bo z tym co widziałem i odczułem daleko nie zajdziecie.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roberto ty psychologiem powinienes zostac:P
    CO do jupiterów to uważam ze sa wazniejsze wydatki modernizacja stadionu i dosprzętowanie zawodników - uwazam ze lepiej przez zime się tym pobawić i w ekstralidze zaskoczyć wszystkich profesjonalizmem i pięknym spektaklem.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie taki człowiek jak kaniakaniowski nie ma argumentów na bycie moderatorem tego forum...tworzy otoczke sprawiedliwego znawcy żużla - chyba swiadomie uzywając siły mechanizmow lokalnych - nie jest wiarygodny i tworzy wizerynek wątków jako fanatyzm rkm rybnik - po prostu to jest dno...:( Kazda wypowiedz kibica spoza górniczego miasta jest negowana i "gorsza" od lokalnych postów..to jest chore i dlatego takim ludziom mowie stanowcze "NIE"!
    dzięki "slon", że otworzyłeś moje zaropiałe i zakłamane oczęta na ten jakże oczywisty fakt stronniczego i właściwie aroganckiego moderowania by Kanios...
    SMUTNE...
    ...jest niestety to, że Kanios nigdy nie zrobił nic co wzbudziło kontrowersje na tym forum (wyłączając Twoją bardzo skromną osobę). Jeżeli na tym forum byłoby pięciu takich moderów jak Kanios to poziom forum zaręczam wzrósłby znacznie.
    Cóż... wystawiasz sam sobie opinię... Twoje "yntelygętne" wypowiedzi zna już połowa forum, także cieszy mnie jedynie fakt, iż postawiony przez Ciebie zarzut może stanowić jedynie kolejny monument w galerii "upadłych postów" tego forum.
    HeHe... czekam na Twoją nerwową i jak zwykle wulgarną, zgryźliwą (a także mało wyszukaną) ripostę:P

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    slon - no comment, trzeba mieć szacunek dla każdego człowieka więc nie będę pisał co o Tobie myślę bo sam już zbudowałeś swój wizerunek.

    Norbi - a czy Ty wysnułeś jakies inwektywy uderzające w moją osobę ?? Nie. Więc tekst o debi.lach nie był skierowany do Ciebie a do tych, którzy zajmują się systematycznym zaniżaniem poziomu forum poprzez obrażanie innych, a także czyniąc sobie rzeczą priorytetową - skupianie się na analizie forumowiczów zamiast zajmować się tematem wątku.

    Jeżeli tak się ułoży tabela, ze Unia będzie wiceliderem, będzie miała do rozegrania baraż. A na takim meczu o nadkomplet na stadionie nie trudno, tymbardziej jak będzie to spektakl przy "świeczkach". Jeżeli się uda zamontować światło wcześniej to tym lepiej. Ludzie polecą na stadion jak ćmy do światła. Dlaczego ? - ze zwykłej ciekawości.
    Osobiście nie mogę się doczekać meczu w Rybniku z Unią. Wiem, że spotkamy się znowu z pewnymi ludźmi z Tarnowa, z którymi wypijemy sobie piwko przed, jak i po meczu, niezależnie od tego kto wygra.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    slon - no comment, trzeba mieć szacunek dla każdego człowieka więc nie będę pisał co o Tobie myślę bo sam już zbudowałeś swój wizerunek.
    ...też się szczypiesz... gdyby słonie były ludźmi to mielibyśmy inny świat... szczęściem "slon" próbujący mówić po polsku jest jeden i mamy ten komfort, iż możemy krytykować jego poknięcia na drodze do osiągnięcia wymiernego poziomu człowieczeństwa (zakładając, że taką miarą mogłaby być inteligencja)

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak wy ale ja bym proponował poprostu zamknąć ten wątek... gdyż poprostu dyskusja zeszła z tematu i zaczyna się znów kłutnia.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krufka no nie ma sie co dziwić że temat dyskusji zszedł całkowicie z drogi bo oczywiście zaszczycili nas swymi wpisami kibice z rybnika.Jacy oni są wszyscy doskonale wiemy i niestety nic nie możemy zrobić chyba że wlepić bana(na)

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    SportoweFakty:

    W piątkowy wieczór 29 sierpnia odbyło się Walne Zgromadzenie Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego. Przedmiotem obrad było sprawozdanie finansowe za rok 2002, oraz bieżąca działalność TTŻ.
    [...]
    Wielu kibiców ucieszy zapewne fakt, o którym zebranych poinformował Prezes Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego – pan Piotr Grzyb. Otóż główny sponsor ŻSSA „Unia Tarnów” - Rafineria Trzebinia Grupa ORLEN; (http://www.rafineria-trzebinia.pl) wesprze tarnowski Klub w wykonaniu na stadionie nowoczesnego oświetlenia i być może już na zakończenie obecnego sezonu, odbędzie się w Tarnowie pierwszy po latach turniej przy sztucznym świetle. Być może byłby to międzynarodowy turniej – pożegnanie kończącego karierę Roberta Kuku Kużdżała.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem na meczu, "przy sztucznym świetle" dwa, trzy razy(w Tarnowie oczywiście) najciekawsze spotkanie to mecz Polska-ZSSR ze ś.p."Eddym" Jancarzem i Marianem Wardzałą jako rezerwowym(chyba) nie pamiętam wyniku najprawdopodobniej przegraliśmy nieznacznie. Sowiety bardzo ostro jeżdzili co wywoływało gwałtowne reakcje kibiców, pamiętam terz gościa który podczas prezentacji spalił sowiecką flagę, ku radości kibiców![img]

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prac na stadionie na razie nie ma zadnych takze oswietlenie bedzie prawdopodobnie dopiero w przyszlym sezonie:/
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejsze żeby było oświetlenie w Tarnowie. Oglądanie zawodów przy jupiterach robi niesamowite wrażenie.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mało tego, robienie czegoś na "chybcika" nie ma sensu, była by to praca tylko na jeden mecz - Pożegnanie Kużdżała (baraże oczywiście wykluczam :) )

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Prac na stadionie na razie nie ma zadnych takze oswietlenie bedzie prawdopodobnie dopiero w przyszlym sezonie:/
    Może Rafineria zna już wyniki ostatniej kolejki ligowej i stwierdzili, że nie opłaca się już robić oświetlenia na ten sezon bo nie będzie okazji go wykorzystać ?? :P:P:P

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A wiec stało się....!!!!

    A wiec stało się.Trwaja prace na stadionie.Remonty oświetlenia idą pełną parą...oby zdążyli przez barażami....Myśle że przy takich światłach meczyk bedzie taki sam albo lepszy od tego w Rybniku..no i oczywiście wiecej ludzi.Aj aż już sie nie moge doczekac tego meczu....Panowie robotnicy ...spieszcie sie.....

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    eksModerator FTSL

    Dołączył
    28-07-2003
    Postów
    3,912
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 98 w 52 postach
    Mlody_20
    Na ile Twoja informacja jest pewna?? Może ją ktoś potwierdzić?? :):):) Jeśli to prawda to superrr, z Gdanskiem np o 19 meczyk .... miodzio.
    Pozdrwienia z Tarnowa dla wszystkich fanów speedwaya :):):)

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A wiec stało się.Trwaja prace na stadionie.Remonty oświetlenia idą pełną parą...oby zdążyli przez barażami....Myśle że przy takich światłach meczyk bedzie taki sam albo lepszy od tego w Rybniku..no i oczywiście wiecej ludzi.Aj aż już sie nie moge doczekac tego meczu....Panowie robotnicy ...spieszcie sie.....
    A to mnie zaszokowałeś. Aż sobie dzisiaj zajrze na stadion i obejrze czy te remonty faktycznie idą pełną parą. Jeśli to prawda, to na baraże będzie trzeba przyjść z smego rana na stadion żeby sobie miejsce zająć :P Ale to październik więc pogoda już nie bardzo sprzyjająca....

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wracam ze stadionu... i co ??? i nic ! zero jakiejkolwiek roboty. Chyba ze pracują w podziemiach :P Póki co marzenia o jupietrach troszke odsuńmy.. a skoncentrujmy sie nad tym czy aby mamy kim jechac z Gdanskiem! bo z taka forma co poniektórych nie wróży nic dobrego!

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Lipa jakaś...

    Specjalnie sobie podjechałem pod stadion i miałem nawet zamiar wysiąść z samochodu, ale jak zobaczyłem w jakim stanie są jupitery to mi się odechciało. A są w stanie...dokładnie takim jak były ! Zupełnie nic nie ruszone.

    Autor tejże plotki najwyrażniej widział Rempałów (T i G)wieczorem na niebie, gdyż jak wiemy, te dwie Jaskółki latają najniżej :P

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed wyjazdem do rzeszowa na meczyk dla winiarza dzwonilem na stadion i pytalem czy cos sie pracuje. Powiedziano mi ze nic wiec to plotka!

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiele dyskusji wywołuje wśród tarnowskich kibiców temat oświetlania stadionu przy ulicy Zbylitowskiej. Sprawa nabrała rozgłosu po Walnym Zgromadzeniu Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego. Senator Józef Sztorc (wspierający tarnowski speedway) ujawnił, że po spotkaniu Unii z RKM-em Rybnik, zakończonym po 14 wyścigach z powodu zapadających ciemności, przedstwiciel Rafinerii Trzebinia - głównego sponsora "Jaskółek" - wyraził się mniej więcej tymi słowami: - "Trzeba zainstalować oświetlenie".

    Od słów do czynów droga często daleka. Jednak już pojawili sie kibice, którzy widzieli trwające na stadionie prace. Jak się okazuje widzieć nie mogli. Jednak wbrew pozorom nie oznacza to, że w tym temacie nic sie nie dzieje. - "Na stadionie prace się nie odbywają ponieważ jesteśmy obecnie na etapie zbierania dokumentacji, załatwiania papierkowych spraw" - wyjaśnia kierownik tarnowskiej drużyny Bogusław Kasiński. - "W tym sezonie na pewno przy świetle nie wystartujemy. Nie jesteśmy po prostu w stanie wyrobić się w tak krótkim czasie".

    Planowo nad tarnowskim obiektem zainstalowane ma być całkowicie nowe oświetlenie. Jedyną pamiątką po poprzednim będą jedynie stare maszty. Miejmy nadzieję, że inwestycję uda się przeprowadzić pomyślnie do końca.
    za www.przegladzulowy.pl

    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oświetlenia nie będzie w tym roku-to już pewne!

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik Awatar Bulka
    Dołączył
    12-03-2003
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]- Czy kibice mogą liczyć w przyszłym sezonie na oglądanie meczy przy sztucznym świetle?
    - Tak. Jest to droga inwestycja, bo potrzebna jest kompletna wymiana przewodów zasilających i świateł. Jest zrobiony wstępny kosztorys i szukamy sponsora. Została zdeklarowana duża pomoc, nie chcę wymieniać póki co kto ją zaoferował by nie zapeszyć. To już jest ekstraklasa, a zanoszą się zmiany w regulaminie, gdzie po wejściu sponsora strategicznego będzie obowiązywał wymóg, że jeden z meczy kolejki odbywał się będzie w poniedziałek. A jeżeli poniedziałek to tylko przy świetle. I kluby, które mają oświetlenie będą mogły takie mecze rozgrywać. Chodzi o to, żeby w tygodniu 2 mecze pokazać w telewizji, bo od tego uzależniony jest sponsor ligi. Plan i kosztorys są, teraz szukamy jak najtańszego i najlepszego wykonawcy.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oświetlenie napewno będzie ponieważ Unia zrobiła plan minimum w 100 % i kibice oczekuja teraz jakihś zmian odnośnie stadionu poniewaz teraz w Tarnowie zawita e-liga :D:):)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •