Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: ZKŻ - ciąg dalszy!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZKŻ - ciąg dalszy!

    Dzisiaj na antenie telewizji regionalnej doszło do spotkania prezesa Smolenia, kierowinka Dobiji, przedstawiciela komisji rewizyjnej (która zajmowała się finansami klubu) oraz przedstwicieli lokalnych mediów. Oto co powiedziano na tym spotkaniu:
    1)zadłużenie klubu wynosi 400 tys. zł, natomiast klub ma należności od różnych podmiotów w wysokości 200 tys. zł
    2) jeśli miasto zgodzi się pokryć połowę kosztów oświetlenia, to drugą połowę da Ministerstwo
    3) trwają rozmowy z różnymi sponsorami na przyszły sezon i możliwe, że ZKŻ będzie miał dwóch sponsorów strategicznych
    4) Smoleń stwierdził że zadłużenie klubu na koniec sezonu będzie mniejsze niż na koniec zeszłego sezonu (wówczas wynosiło 0,5 mln zł)
    5) na przyszły sezon ma być zakontraktowany jeden zawodnik z czołówki światowej i jeden bardzo dobry (oczywiście to zależy jakie będą zasady kontraktowania obcokrajowców)
    6) potwierdzono, że trwały rozmowy z różnymi zawodnikami na temat ich ewentualnych kontraktów na przyszły sezon
    7)rozmawiano też na temat atmosfery w klubie, konflikcie Kurmańskiego z Jąderem itd. (Smoleń jak zwykle twierdzi że wszystko jest ok)
    8) założenie na przyszły sezon - DMP 2004 (poprzez utrzymanie krajowego składu i zakontraktowanie bardzo dobrych obcokrajowców)
    9) nie jest powiedziane, że Jąder odejdzie z ZKŻ (ponoć Smoleń o tym rozmawiał z trenerem po niedzielnym spotkaniu)

    Więcej nie pamiętam. Jakie są wasze opinie na ten temat?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    8) założenie na przyszły sezon - DMP 2004
    Zapomniales jeszcze o IMP, MIMP, MDMP, MPPK i MMPPK :)

    super idee tylko czy cos z tego wyjedzie ?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam w to nie wierzę. Chyba że utrzymamy krajówkę i zakontraktujemy bardzo dobrych obcokrajowców.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wszystko fajnie ale to teoria

    Te dwieście tysięcy po stronie należności są nieściągalne , deklaracje sponsorów to czysta kurtuazja , dlatego wspominanie o należnościach jest bez sensu .Po drugie prezes Smoleń , niech nie zapomina ,że to nie budżet centralny , ileś tam się nie wykona operacji, zabiegów z funduszu zdrowia,nie zrewaloryzuje się rent ileś tam dróg się nie naprawi , a w budżecie państwa o nazwie Faluabz nie ma lekko , trza płacić , to nie Sejm, nikt w mieszkania dla małżeństw ani 100 milionów nie wierzy .
    Ale, z tymi sponsorami to pewne , tez coś niecoś słyszałem , także znów będziemy spłacać ogony przez zimę zamiast inwestowac , ale coż , lepsze to niż brak perspektyw.Ogólnie do przewidzenia , czyli nieżle .Mam nadzieję ,że wzmocnimy zarząd , bo ludzi do pracy potrzeba w tym klubie jak nigdy .
    Mam nadzieję ,że siła perswazji Smolenia okaże się na tyle skuteczna w negocjacjach z zawodnikami , na kibiców na razie starcza, choć w trudach przychodzi naszemu posłowi realizowanie dyplomacji .
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd klubu niejednokrotnie oszukiwal Nas (kibiców), zawodników. Tak starsznie krytykujesz pana Bartkowiaka nie zapomnij jednak, ze to on jako jedyny podjał sie staniecia na czele klubu i ratowania go. Nie twierdze, iż lubiłam słuchać jak narzeka, ale przynajmniej nie mydlil nam oczu!
    Chcę tyko przypomniec, że pan Smolen na prezentacji "wspanialego" kalendarza wytyczył wyraźnie cel" PIERWSZA CZWORKA", a teraz co?? nagle o wszystkim zapomnial.
    I tu jest ujęte sedno sprawy!!!! Ostro ale trafnie!!! A co do oszukiwania...Pamiętacie po ile pan poseł obiecał bilety??? "W zależności od klasy przeciwnika"- i sie okazało że mniej atrakcyjny przeciwnik trafił sie dopiero w ostatnią niedziele...Mi nie chodzi o te głupie 5 zl tylko o fakt że zarząd jedno mówi drugie robi

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Faktem jest, że pan Smoleń (ech... polityk...) mija się z faktami albo je sprytnie przemilcza.

    * * * * *

    Ale chciałbym też sobie trochę pomarzyć, pozwolicie...?

    Pozostawienie krajowego składu i zakontraktowanie... Protasiewicza oraz Walaska wystarczyłoby raczej na DMP. Oczywiście przy założeniu, że żaden zawodnik nie zgubi nagle swojej formy i możliwości.

    Rafał Okoniewski
    Grzegorz Walasek
    Andrzej Huszcza
    Rafał Kurmański
    Piotr Protasiewicz
    Zbigniew Suchecki
    Alan Marcinkowski
    Grzegorz Kłopot/Krzysztof Stojanowski/Piotr Świst

    I cóż więcej trzeba?

    Owszem, przydałby się ktoś pokroju Billy Hamill, Nicki Pedersen, Jason Crump, Tony Rickardsson czy Rune Holta (że wymienię tylko tych z zielonogórską przeszłością) aby wzmóc element rywalizacji w zespole.

    !! Jednak silny skład krajowy to same plusy: zespół do sypozycji trenera non-stop i nie trzeba im extra płacić za przyjazd, bojąc się o to, czy zdążą na mecz !!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poraz kolejny będzie druga czwórka ... DMP 2004 ??? Chyba odwiedziliście jakiegoś regionalnego szamana :). Zapominacie chyba, że w przyszłym roku nie będzie już zbytnio na kim punktów zdobywać :). Spadnie Wybrzeże i może nawet Piła, a Rybnik wam nie popuści :)

    Piotr Protasiewicz
    I następne 0,5 mln w plecy :)
    Tak na poważnie to nie wydaje mi się, żeby po tym jak wasz czerwony zarząd potraktował Hamilla ktoś naprawdę dobry chciałby u was jeździć:P.

    PePe też pozostaje raczej w sferze niespełnionych marzeń :).
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapominacie chyba, że w przyszłym roku nie będzie już zbytnio na kim punktów zdobywać :)
    Rzeczywiście nie będzie ... myślałem, że te punkty będziemy zdobywać na Bydgoszczy, ale wróżka powiedziała mi, że tam żużel upadnie i przez długi czas się nie podniesie :D:P

    A swoją drogą ... nic nowego człowiek się nie dowiedział o tym co się dzieje w klubie ... ciągle to samo się mówi!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ZKŻ - ciąg dalszy!

    Dzisiaj na antenie telewizji regionalnej doszło do spotkania prezesa Smolenia, kierowinka Dobiji, przedstawiciela komisji rewizyjnej (która zajmowała się finansami klubu) oraz przedstwicieli lokalnych mediów. Oto co powiedziano na tym spotkaniu:
    1)zadłużenie klubu wynosi 400 tys. zł, natomiast klub ma należności od różnych podmiotów w wysokości 200 tys. zł
    Tak jak napisal falubazzini wiekszosc zapewne naleznosci - to sprawa bardziej wirtulana niz rzeczywista. Bylbym zainteresowany jakie to naleznosci.... Zapewne sa to wplaty (nierealizowane) od sponsorow, na ktore nie ma podstaw prawnych aby je dochodzic.
    Zadluzenie 400 tys. zl. z tego co wiem Pan Smolen mowil, ze splacil zadluzenie poprzedniego zarzadu okolo 500 tys. zl, a jak widac jest juz nowe na 400 tys. i zapewne doliczajac pozostale 3 mecze plus ten, ktory sie odbyl z GKS zadluzenie siegnie okolo 500 tys. jak nie wiecej ...

    4 mecze srednio po 50 pkt (z bonusami) razem 200 pkt x 1.000 zł za punkt daje razem = 200.000 zł,wplywy z biletow (z meczu z GKS i unia) to okolo 100 tys zł. Do tego koszty organizacji imprez (srednio 15-20 tys zł za impreze.)

    Wychodzi, ze zadluzenie bedzie identyczne jakie mial poprzedni zarzad. Na pewno poziom sportowy zespolu, za batkowiaka i smolenia jest rozny, ale pamietajcie ze publika (przynoszaca kase) tez byla zdecydowanie rozna w ub. roku a w tym!

    Mysle, ze dla Was kibicow jest wazne ile obecny zarzad zalatwil kasy od sponsorow (Pan Smolen mial byc magnesem) za batkowiaka a ile za smolenia (i tu czuje moze byc duza niespodzianka!).

    2) jeśli miasto zgodzi się pokryć połowę kosztów oświetlenia, to drugą połowę da Ministerstwo
    Cieszy ta inicjatywa, ale to dotyczy wszystkich klubow e-ligowych. Wszystko zlaezy teraz od Pani Ronowicz, a nie od Pana Smolenia.

    3) trwają rozmowy z różnymi sponsorami na przyszły sezon i możliwe, że ZKŻ będzie miał dwóch sponsorów strategicznych
    Mysle, ze te rozmowy trwaja juz od grudnia ub. roku...., zreszta w ktorym klubie nie trwaja...:)

    4) Smoleń stwierdził że zadłużenie klubu na koniec sezonu będzie mniejsze niż na koniec zeszłego sezonu (wówczas wynosiło 0,5 mln zł)
    Na jakiej podstawie? (zobacz wyzej wyliczenie)
    Skad wplywy aby zlikwidowac zadluzenie....?

    5) na przyszły sezon ma być zakontraktowany jeden zawodnik z czołówki światowej i jeden bardzo dobry (oczywiście to zależy jakie będą zasady kontraktowania obcokrajowców)
    Skoro jest blisko 0,5 mln zadluzenia to skad kasa .... na te zakupy? Podobne zapewnienia padaly z ust Smolenia w br. roku odnosnie 2 obcokrajowca. Ale w 2004 szansa bedzie zapewne wieksza, gdyz ma startowac tylko 1 obcokrajowiec i ta zapowiedz Smolen zrealizuje.

    ) 6. potwierdzono, że trwały rozmowy z różnymi zawodnikami na temat ich ewentualnych kontraktów na przyszły sezon
    Dziwne byloby zapewne, gdyby takich rozmow nie bylo. ALe wszyscy doskonale wiemy (w lesznie szczegolnie) od czego, niektorzy zawodnicy uzalezniaja wystepy w przyszlym sezonie. A jak mowi Okon zaleglosci sa...


    7)rozmawiano też na temat atmosfery w klubie, konflikcie Kurmańskiego z Jąderem itd. (Smoleń jak zwykle twierdzi że wszystko jest ok)
    W tym temacie moj glos jest zbyteczny. Jedno zdanie:
    Panie Smolen, badz Pan powazny i szanuj Pan kibicow!

    8) założenie na przyszły sezon - DMP 2004 (poprzez utrzymanie krajowego składu i zakontraktowanie bardzo dobrych obcokrajowców)
    Dysponujac krajowka ZKZ plus nawet Rickim - nie odwazylbym sie powiedziec - jedziemy o DMP! Mysle, ze moje myslenie pokrywa sie z mysleniem Jadera i stad zamiar odejscia....

    )9 nie jest powiedziane, że Jąder odejdzie z ZKŻ (ponoć Smoleń o tym rozmawiał z trenerem po niedzielnym spotkaniu)
    Tu sie zgadzam, pieniadz zdecyduje co postanowi Jader i karta jest w reku Smolenia....

    Więcej nie pamiętam. Jakie są wasze opinie na ten temat?
    Mam nadzieje, ze nie odbierzecie mojego zdania jako ataku na Wasz klub. W kazdym klubie sa podobne problemy. W Lesznie tez!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Abdullah dobrze ze jestes bo bysmy sobie nie poradzili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Po pierwsze Ronowicz a nie Runowicz czy cos!! Jak sie juz odzywasz to nie wypada robic takich błędów...
    Po drugie taka ogólnozielonogórska dyskusja może tylko pomóc!!!
    Po trzecie z dobrą radą i poparciem naszych przyjaciół leszczyńskich jestem spokojny o przyszłość ZKZ!!!!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdul

    Wiedz, ze wczorajsze spotkanie wlodarzy naszego klub z mediami to nie tylko sprawy zwiazane z zielonogorskim zuzlem.
    Na antenie telewizji regionalnej zostal poruszony problem ogolnego zadluzenia klubow zuzlowych w Polsce. I jak moglismy z niektorych wypowiedzi wywnioskowac to olbrzymie problemy i duze zaleglosci narosly rowniez w Lesznie.

    A teraz troszeczke z innej beczulki, lecz z tym samym "nadzieniem".
    Po Zielonej Gorze kraza wiesci (od czlowieka ktory jak malo kto w tym miescie zna sie na sporcie i ma z nim do czynienia od kilkudziestu lat, nie jest to dzialacz, sportowiec, polityk, zwykly kibic, rozrabiaka itp. powazny facet na odpowiednim miejscu, ktorego praca i hobby jest sport), przejdzmy do sedna sprawy, a mianowicie dowiedzialem sie, ze leszczynska Unia ma spore!! zaleglosci finansowe w stosunku do swoich zawodnikow krajowych. Bardzo duzo o tej sprawie opowiadal ojciec jednego ze swych utalentowanych synow. Pan Zenon, ojciec Krzysia Kasprzaka jest bardzo niezadowolony z zaistnialych faktow i rozwaza wiele mozliwosci wybrniecia z tej sytuacji. Jedna z nich jest...

    Czy Ty abdul masz cos do powiedzenia w tej sprawie??
    Nie sadze, ze osoba ktora sie o tym dowiedziala wyssala to sobie z palca.
    Chcialbym dowiedziec sie jak na to zaopatruje sie niekwestionowany "strateg" zielonogorskiego zuzla.
    Czy Twoje "dobre rady" podzialaja i zdolaja przekonac poprzez pana prezesa Rufina Sokolowskiego na dluzsze zakorzenienie sie klanu Kasprzakow na Smoczyku??
    Czy cos Ci wiadomo w tej sprawie? Czy wolisz, zeby nie "wychodzilo szydlo z worka"?
    Prosze, jezeli jestes zorientowany w temacie to czekam-y na sensowna odpowiedz.




    potfoor

    ty czlowieku juz chyba sam nie wiesz co piszesz, pomysl gamoniu realnie i pozniej zabieraj glos w "dyskusji",
    a dwa punkciki meczowe na Bydgoszczy to zawsze zdobedziemy


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    arekzulek

    Wszystko co napisales o unii sie zgadza.

    Unia ma zadluzenie - wieksze od ZKZ-tu i nikt z tego powodu nie robi tajemnicy. W Lesznie tak jak w Zielonej Górze zawodnicy od wielu meczy jezdza za darmo.

    A co do Kasprzaka to rok temu tez chcial odejsc. Jak chce niech idzie. Nikt go sila w unii nie bedzie zatrzymywal. Wazne aby stylem odejscia nie nasladowal okonia.

    Odeszli z unii: labedzki, skornicki, dobrucki, okoniewski (2 razy), hampel i na pewno wielu innych jeszcze odejdzie.

    Ale watek dotyczy ZKZ-tu.

    Zawodnicy w Polsce dotyczy wielkszosci klubow, maja pretensje dowlodarzy, ze CI im nie wyplacaja pieniedzy, ale sami wielokrotnie zapominaja, kto im placi za punkty!

    Co zawodnicy ZKZ-tu zrobili aby przyciagnac kibica?

    Jedno spotkanie w sali kolumnowej...

    Kurmanski nawet juz nie robi rundy honorowej po meczu.... (prawda Marcinie)?

    Zawodnicy nie identyfikuja sie z klubem ani z kibicami.... a potem maja pretensje, ze kasa pusta.

    Pluja na swoj klub (swoje gniazdo:P) i ida dalej. Tylko moze byc tak, ze wszystkie kluby beda juz oplute i co wtedy....

    Powiem krotko nie popieram wlodarzy klubow (ktorzy nie placa na czas) ale nie stoje murem za zawodnikami, ktorzy zarabiaja setki tys. zlotych i mowia, ze klub jest niepowazny. To oni sa niepowazni, zadajac niebotycznych sum znajac doskonale sytuacje w polskim zuzlu!

    Sami spowoduja, ze za rok lub dwa stana po zasilek w urzedzie pracy.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdul

    z jednym nie masz racji, jestes zle poinformowany i tyle:)
    po meczu z Wybrzezem Rafal Kurmanski pozegnal sie z kibicami dziekujac im za doping i przybycie, zrobil rundke honorowa!

    Celem mojej wypowiedzi nie bylo wywalanie brudow i publiczne pranie ich, wcale sie nie ciesze, ze kluby zuzlowe w Polsce (Unia rowniez) przezywaja obecnie kryzys, a z reszta gdzie go nie ma?
    Czasami denerwuja mnie Twoje spostrzezenia i sugestie tyczace sie zielonogorskiego speedwaya.
    Niekiedy odnosze wrazenie, ze kazde "niepowodzenie" w speedwayu zielonogorskim raduje Twoja dusze i maluje usmiech na twarzy. Czy tak jest? Wtedy musze interweniowac i stawiac riposte:). Przeciez oboje dobrze wiemy, ze dla dobra zuzla i "atmosfery" te dwa NASZE kluby musza istniec i scigac sie w jednej i tej samej lidze.


    Odnoszac sie do tematu watku to na obecna chwile sam nie wiem co mam o tym myslec. Nigdy nie bedzie tak dobrze zeby wszyscy mogliby byc zadowoleni i szczesliwi. Wiem, ze to co obieca nam prezes Smolen jest piekne i "rozowe", chcialoby sie w to wszystko wierzyc i czekac na realizacje, ale z drugiej strony przypominaja mi sie gagi i wpadki pana prezesa i obecnego zarzadu, nie bede sie rozwodzil nad nimi, ale kazdy z zielonogorskich fanow speedwaya wie jakie i ile ich bylo.

    Nie pozostaje nam nic innego jak dopingowac nasz Falubaz przez te kilka ostatnich spotkan i czekac na nastepny sezon.

    Jezeli chodzi o mnie to moze jestem zbyt naiwny i latwowierny, ale nie przypuszczem, zeby Smolen pozwolil "skrzywdzic" zuzel w ZG.

    Przekonamy sie w przyszlosci czy obecny prezes Falubazu gral pod publiczke, czy moze jednak zacznie realizowac swoje cele i nie pozwoli na miernote w zuzlu zielonogorskim.

    U mnie prezes Smolen ma jeszcze otwarty rachunek z nadrukiem -zaufanie-

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co do sprawy Kasprzakow

    Po raz kolejny prowadzone sa dywagacje na temat tego czy Kasper zostanie w Unii czy tez nie.
    Szczerze mowiac nie wiem tego i ja, ale...po co Zenek dopuscil do zdania licencji w barwach Unii drugiego swojego/bardzo utalentowanego/ syna Roberta?Przeciez w ten sposob zwiazal go z Lesznem do 2005 r.
    Kto ma wyobraznie nie musi dlugo sie zastanawiac aby dojsc do pewnych wnioskow!
    Zenek te wnioski wyciagnal juz dawno wykorzystujac doswiadczenia ze swojej wedrowki po kraju.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    A po co Zenek Kasprzak ma wozić dwóch synów na wyjazdy (może nawet do dwóch różnych klubów)? Jeden zostanie w Lesznie (np. pod opieką wujka - Darka) a z Krzyśkiem będzie wojażował po kraju :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnicy nie identyfikuja sie z klubem ani z kibicami....
    Przegiales!! i ty tak *****iscie poinformowany o zielonogrskim odworku...

    Z tym stwierdzeniem udowodniles ze rzucasz frazesami, aby.... no wlasnie po co? Wiesz co? Akurat wszyscy nasi rodzimi zawodnicy identyfikuja sie z klubem, a jeszcze bardziej z miastem. Jakbys nie wiedzial to niejaki kurman (wiesz, to taka nasza cicha nadzieja na lepsze czasy) nie wyobraza sobie startow w innych klubach. Nawet ze czasem z nim tu niezle pogrywaja, to i tak w prywatnych rozmowach nie przewija sie wogole temat zmiany klubu, co sugerowano tak niedawno. A Pan ANdrzej?? Czyz jest lepszy przyklad przywiazania sie do klubu? Mielismy jeszcze jednego zawodnika, ktory naprawde dalby sie zabic za klub. Ale Funka skutecznie zniececono do jazdy u nas. Szkoda. Natomiast mlodzi az sie pala do jazdy i chca to robic dla Zielonej Gory. Jest jeszcze Grzesiek Klopot, ktory zawsze chetnie zamieni slowo z kibicami, nawet poza stadionem. Wiec, nie pieprz nastepnym razem takich glupot o naszych zawodnikach!

    Powiedz mi lepiej kto niby w Unii poza Balonem jest tak przywiazany do klubu?? no bo chyba nie wasz wiecznie zakapryszony Krzysiu :P

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Zawodnicy nie identyfikuja sie z klubem ani z kibicami
    Tu masz trochę racji ale tylko co do panów Słabońia, Okońiewski czy Śwista oni mają w dupie nas kibiców przyjerzdzają po kase i od jerzdzają w Zielonej Górze oni znają tylko droge do klubu po kase podejrzewam że żaden z nich nie przeszedł się po deptaku [b]To są pracownicy klubu ich nic nie obchodzi co się w naszym mieście dzieje!![b]

    inaczej jest z wychowankam dla tego że mieszkają winym grodzie

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jonas , osoba opinotwórcza ale tylko na swoim osiedlowym podwórku.

    Chłopaki , o czym wy tu mówicie?
    Kto i co ma się dać zabić za jakiś klub , czy inne bzdury?Zawsze i wszędzie na pierwszym miejscu będzie tylko i wyłącznie forsa!Huszcza startował w całkiem innych czasach , gdzie jako najbardziej popularna osobistość województwa zielonogórskiego był i jest osobą nadzwyczaj docenianą oraz szanowaną.To jedyny taki człowiek w tym kraju , ale on prawie 30 lat ściaga się ,a to o kim teraz mówimy to inna planeta.Dla mnie pisanie o tym ,że ten i ten nigdy nie zdradzi to jakieś debilstwo ,w tym sporcie ,żeby być dobrym , trzeba być BOGATYM.Powtarzam , BOGATYM.Jeżeli w danym klubie skończą się pieniądze ,skończy się też u zawodnika dobry humor , miłość do miasta, skończy się również sprzęgło , zerwie tłok , wysiądzie motoplat , a 100 ltr bak Mercedesa SPRINTERA w leasingu będzie pusty , u drzwi domu będą stali panowie z windykacji , zabrać to piękne i oklejone cacko z gwiazdą mercedesa.To tyle , dość bzdur ...Naturalnie istnieje kryterium przywiązania do klubu, zawodnik zawsze ale to zawsze wybierze swój dotychczasowy klub jeżeli będzie miał zaproponwane średnie w skali innych dobrych żużlowców pieniądze , które pozwolą mu uprawiać ten sport na wysokim poziomie , niski poziom , niska kasa , czy ja musze tu mówić dalej? Jeżeli dany zawdnik nie mieści się w podanych przeze mnie kryteriach , to jest poprostu cieńki , albo jeżdzi dla hobby , to tyle.Zdaje się Jonas ich wszytkich wymienił wyżej .

    Kolejna rzecz to postawa prezesa i sytuacji klubu.Naprawdę złe jest to ,że zbyt wiele osób mówi o nim żle .Ale , muszą być ku temu podstawy , zarząd liczy zbyt mało członków , członków aktywnych(jak mój:)) ) , to jest cała wina obecnej sytuacji.Praktycznie cała robotę , o której nie ma pojęcia wykonuje ten nieszczęsny dyrektor Dobija , który zbiera za wszystko, choć prawdą jest , że brak znajomości sportu żużlowego , jest głównym mankamentem .
    Ale , realia są takie.Mamy normalne , nieduże zadłużenie , klub jest zadłużony u zawodników i dostawców części , przy wejściu nowego sponsora , zadłużenie znika i jedziemy od nowa.
    Tak ja to widzę , a patetyczne pisanie ,że ten i tamten to by se dali jaja obicąć za Falubaz , to wszystko bzdury , wcale mnie nie zdziwi , jak kiedyś Kurman , kuszony wizją nowego mieszkania na własność od ręki ,plus 200 tysięcy do kieszeni zmieni plastron na gorzowski .Pomyśli sobie , Świst zmienił barwy i żyje , a co ja gorszy ?Co w tej Zielonej z kibiców mam żyć ,że mi z chodnika machają? Ludzie , nie bądżmy naiwni , to XXI wiek , tu nie ma sentymentów , dlatego dbajmy o tych zawodników których mamy , szanujmy ich , zmuszajmy zarząd , prezesa to wytężonej pracy ,żeby zawodnicy chcieli abyśmy ich podziwiali . Jeżeli jest dobrze na wszystkich frontach , nawet nie w głowie Okoniowi , Kurmanowi czy Świstowi , aby zmieniać barwy .Bo my kibice , oczywiście jesteśmy solą tego sportu , ale , mecz jest w niedzielę , pozostałe 6 dni trzeba za coś żyć , a jak żyć , skoro klub nie płaci ?Naturalnie mówię tu o normalnych pieniądzach za punkty a nie tych setkach tysiącach dolarów do kieszeni za nic , chodzi mi tylko o solidność i partnerstwo w kontaktach .A i po stronie zawodników i po stronie włodarzy klubów muszą te określenia znać na pamięć, inaczej obu stronom wpadają do głowy myśli o zmianie klubu , albo zmianie pracy lub funkcji.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    falubazzini to ja - jonas guru osiedlowego podworka :P

    Hehe... jak fajnie sie bawie czytajac twoje posty. Taaa... rozumiem... w koncu kim ja jestem, no nie? Co ja tam moge wiedziec...? Sorrka, masz racje... chyba sie mylilem we wszystkich swoich pogladach :(.

    P.S. No comments wiecej.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Bardzo rzadko zabieram głos na forum ,ale są chwile kiedy człowiek wychodzi z siebie prowokowany indolencją innych ludzi (czytaj niektórych forumowiczów).
    Podziwiam też zadziorność i nieustępliwość FALUBAZZINIEGO w tłumaczeniu coniektórym istoty funkcjonowania klubu sportowego w tym przypadku ZKŻ-tu. Rozpisujesz się kolego a szkoda Twojego czasu(podejżewam,że cennego).Przypuszczam też,że mało kto rozumie Twoje posty,albo Twoja wiedza niektórych delikatnie mówiąc razi w oczy.

    Ja szanuję Twoje zaangażowanie , w pełni je podziwiam i doceniam.Z dużą też przyjemnością czytam Twoje wypociny.(POSTY)

    POZDRAWIAM

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze, Falubazzini, dokladnie kumam o co Ci chodzi i nie mam pojecia o co chodzi Twoim oponentom. Ja wiem, ze mozna miec inne zdanie na temat funkcjonowania klubu, problem w tym, ze to co Ty przytaczasz to w zasadzie definicja prowadzenia klubu w XXI wieku. Jesli ktos sie z tym nie zgadza, to jego problem, ale sie myli. Z reszta, jestem pijany, bo taka piekna Kolumbijka sie pojawila na horyzoncie i sie schlalem jak zwierze, wiec co ja moge wiedziec. Prawda jest taka, ze zuzla nie widzialem na oczy od okolo roku i nie wiem kiedy zobacze znowu. Ech, sie porobilo...

    To pisze ja, skromny vaterland, ktorego jakis ciolek zwany muuuu zbanowal, ale niech sie wali.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jest jedna rzecz która nas łączy ....Falubaz zwie się

    Byc może , co Polak to opinia , ale ja twierdzę to co powyżej.Żużel to sport wymagającyy wielkich nakładów, jeżeli brak paliwa czyli brak PLNów ,znaczy brak ruchu , to chciałem powiedzieć.Wypociny spod moich palcy, są umocowane z obserwacji poczynionych w dzisieszym sporcie żużlowym i nie tylko , nie pozostaje mi nic innego jak tylko mieć nadzieję ,że Smoleń , zrealizuje choć część obietnic , co pozwoli nam myśleć w miarę pozytywnie o klubie podczas zimy.
    Gdyby możliwe było wdrożenie tezy o swoich zawodnikach , Real Madryt przegrałby 0:3 z umotywowaną Błyskawicą Sokolniki z woj.Podlaskiego , bo po stronie kmiotów z Sokolnik graliby tylko mieszkańcy wioski o powyższej nazwie .Na szczęśćie istnieje coś takiego jak zawodostwo co dodaje każdemu sportowi widowiska i emocji.
    To tyle , póki co , nie zamierzam zmienić poglądów , chyba,że nadejdzie socjalizm w odmianie realnej...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    osły i narzekacze

    o co wam chodzi czy coś jest nie tak ZKŻ utrzymał sie w kstraklasie w bardzo ładnym stylu i gdyby nie wybryki pana z USA to by była 1 czwórka, mamy w koncu ładny skład znnych zawodników jak Okoń co aż sie wieżyć nie chciło jak do nas przyszedł, oprócz tego Świst no coż nie jeżdzi jak powinien ale kto kto wiedział przed sezonem, Kurman nasz skrb człowiek o nieprzecitym instynkcie żużlowym oprócz tego doskonałą zakup juiora jakim jest Suchecki teraz to bedzie procentowało. Sytuacja finansowa nie jest trgiczna ani nawet zła cóż to dług200 tys to nie tragedia. Czego wy ludzie chcecie klub jest dobrze prowadzony a jakiś tępy dziennikarz rozdmuchał konflikt wielki niby , nawet jak był to co z tego ważneże sa wyniki i juz. Zawodnicy na pieniadze nie narzekaja a to najważniejsze!!!! mamy turnieje o puchar ZKŻ-tu , mamy zapowiadany turniej winobraniowy ładnie obsadzony mieliśmy jako jedyni przedsezonowy wyjzad doKrska gdzie zawodncy wkroczyli wspaniale przygotowani do sezonu, wspaniałe mecze szczególnie u siebie . Czy wy narzekacze jesteście chorzy wolicie Bartkowiaka (z całym szaccuniem do niego) ale tak by nigdy za niego nie było trzeba sie cieszyć z tego co sie ma. Piła leży finansowo, Gdansk wielkie roblemy Bydgoszcz poteżne długi a wy cały czas narzekacie. Prezes Smoleń to wielki człowiek i na pewno ZKŻ-tu nie pogrązy ma wpływy i kontakty a to najważniejsze , teraz widac a propo prawdziwych kibiców na meczach a szmacierze w domu siedzą bo nie ma pierwszej czwórki osły!!!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No No!!!!!!!!!!!!

    Prezes Smoleń to wielki człowiek...
    Powiem szczerze ze az mnie zatkalo!!! Mam do Ciebie prosbe!! DOdaj nazwiska jeszcze paru dla Ciebie wielkich osob..Bo jestem ciekawy w jakim towarzystwie znajdzie sie nasz "wielki" poseł.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do buli

    nie popisuj sie człowieku , ale widocznie tylko tyle zrozumialeś z tego co napisałem rozumiem niedojrzałość psychiczna dlatego przyjuje to ze spokojem.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie popisuj sie człowieku , ale widocznie tylko tyle zrozumialeś z tego co napisałem rozumiem niedojrzałość psychiczna dlatego przyjuje to ze spokojem.
    Po pierwsze do buly...
    Po drugie powiem ci ze uwazam sie za dosc dojrzalego psychicznie( chociaz ponoc mezczyzni niegdy nie dojrzewaja)!!!
    Napisałeś osły- uznalem ze to tez posrednio do mnie...
    Wiesz ja uwazam ze poziom czlowieka mozna poznac po jego mozliwosciach prowadzenia merytorycznej wymiany zdan...
    Wyrażenie osły chyba jednak niewiele ma z tym wspolnego...Tak wiec sam sobie odpowiedz kto tu jest niedojrzaly i "przyjuj" to do siebie!!!
    mimo wszystko pozdrawiam bo klocimy sie o to co wszyscy kochamy-ZKZ!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pergo-fans
    *****...... was!!!!!!!!!!!!!!

    Uważajcie żebyście niespadli, OKOŃ odejdzie Kurmański też nie będzie Hamilla, Świst wróci do Stali a nowych zawodników nie będzie was stać. Czeka was przyszłość jak dwa lata temu STAL. Mówię to z przykrością, ale niestety tak będzie! Niestety znów się miniemy, my wejdziemy, a wy spadniecie!

    ZDECH PIES FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!
    wow gleboki wpis:P
    cos mi sie wydaje ze juz wkrotce na twego maila przyjdzie info o bananie:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •