Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: Zbigniew Suchecki - nastepca Kurmanka ??

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Zbigniew Suchecki - nastepca Kurmanka ??

    Zbychu zaskakuje mnie na kazdym kroku, naprawde swietnie sobie radzi w lidze i wyrosl na czolowego juniora w Polsce, mysle ze nie musimy sie martwic o juniora na sezon 2004, dla mnie objawienie sezonu, malo kiedy debiutanci robia tyle punktow w e-lidze (nie licze pojedynczych kilku biegow w Gorzowie 2002). Jezdzi bardzo odwaznie, ma bojowa sylwetke na motorze, mysle ze bedzie z niego pozytek, i zastapi nam Kurmanka :) Co wy na to ??


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Widzialem go tylko raz, na Bk w Toruniu. Prezentowal sie calkiem dobrze tylko nekaly go defekty, moze cos tam z niego wyrosnie ale o nastepcy Kurmanka chyba mowic jeszcze nie mozemy.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie Zibi robi bardzo duze postepy. W nastepnym sezonie bedzie naszym juniorem numer 1 i mam nadzieje ze sie sprawdzi.
    Ale zeby stac sie nastepca Kurmana musi jeszcze sporo trenowac !!. Kto wie moze bedziemy mieli takiego drugiego Rafal w skladzie :)
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postepy to on moze robi ,ale czy odrazu nastepca Kurmanskiego ??
    Zobaczcie na kim on ostatnio punkty robil :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach

    Suchecki - Zarzecki

    Porównanie do Kurmańskiego - raczej nie. Zupełnie inny styl jazdy, inny rozwój.

    Kurmański należy do "złotych wychowanków" o których się mówi "następca Andrzeja Huszczy" zaraz po zdobyciu licencji. Takich talentów perełek mieliśmy sporo Błażejczak (w wieku 18 lat MIMP, komplet w lidze), Szymkowiak, Dudek (duże zdobycze punktowe, również na wyjeździe, w lidze w wieku 17 lat) Protasiewicz, Pawlak, Kruk, Smoter (z utęsknieniem czekaliśmy kiedy zda licencję) Kurmański...

    Zbyszek Suchecki to raczej żużlowiec którego talent nie rzucił sie w oczy gdy miał 16-18 lat, również niczego dotychczas nie osiągnął ani w lidze ani jako junior. Jego droga rozwoju przypomina mi innego wspaniałego żużlowca z Zielonej Góry śp. Andrzeja Zarzeckiego,
    "Tygrys" rocznik 1971, pojawił się w klubie po fali wielkich talentów Błażejczaku, Dudku, Szymkowiaku w lidze na powaznie zaczął jeździc dopiero w wieku 19lat (tyle ile ma teraz Zbyszek Suchecki)i był dziura w składzie Falubazu. Z czasem coraz więcej kibiców dostrzegało jego rakietowe wyjście spod taśmy, miał jeszcze trudności z dowiezieniem dobrej pozycji do mety (zwłaszcza na wyjazdach) ale zarówno w lidze jak i zawodach młodziezowych spisywał sie coraz lepiej. Na zakończenie 1991 roku zdobył swój pierwszy komplet w lidze, błysnął w spotkaniu z Wolwerhampton. Rok 1992 to bardzo dobra postawa w lidze zarówno w ZG jak i na wyjazdach, medal w MIMP, swietna jazda w Pucharze Polski, finał IMP. Andrzej był bardzo pewnym punktem druzyny, to juz nie tylko startowiec ale równiez dynamiczna jazda na dystansie. Wszystko wskazywało na to że to właśnie on wkrótce bedzie liderem drużyny. Stało się inaczej...

    Życze Zbyszkowi Sucheckiemu aby jego kariera potoczyła sie w podobnym stylu, wielu zawodników nie od razu jest gwiazda ale wytrwałością, ciężką pracą dochodzi do wyników. I żeby Bóg nad nim czuwał, to najważniejsze.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Myślę, że zbyt wcześnie okrzyknęliście Zbyszka Sucheckiego drugim Kurmankiem. Jak na razie to zbyt mało startów, a te obecne (dolna czwórka DMP) to nie jest to samo, co walka o medale w lidze. Tyle tylko, że wtedy Jąder puszczałby tylko Kurmanka.

    Warto jednak inwestować w kolejne zawody "Suchego" oraz w sprzęt dla niego, bo po kilku meczach sezonu 2004 może być pewnym punktem drużyny: na 4-7 pkt w ZG i na 3-5 na wyjazdach.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trochę za wczęśnie na te porównania

    Niewątpliwie , takiej sylkwetki jak Kurman Zibi nie ma , ale ma ten istotny w każdym rodzaju wyścigów ciąg na przód i wolę walki .Czego mu potrzeba ,żeby zbliżyć się do Kurmana? Dużej liczby startów i przede wszystkim dobrego sprzętu .Wtedy wiedza nt zdolności Zibiego , będzie większa.Póki co , obserwując go w parkingu , widzę duży profesjonalizm tego chłopaka ,to raczej pacowity gośc oraz bezsprzecznie skromny sportowiec.A to wszystko przypomina nam Andrzeja Zarzeckiego .
    Podsumowując, to wspaniały materiał na żuzlowca, oswojnoy z motorami , bo od najmłodszych lat na torze , Wawrów i te klimaty .Biniu nawet posiada swój własny minitorek pod domem , jedyne czego mu chyba będzie brakować to tylko stabilnego sponsora , który zakupi z dwa silniki klasy Jensen , choć niekoniecznie , w Polsce również robią szybkie silniki , tego mu serdecznie tymsamym życzę.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    chyba nie realne

    Zbyniu może być juniorem dobrym ale nie drugim Kurmanem Rafał w jego wieku zdobywał punkty na Tomku Gollobie Suchy nie ma techniki(takiej jak kurman ) balans ciałem nie ma co porównywać on jedzie po bandą ale nie ma opanowanego motocykla on mi przypomina trochę Pepe

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem Suchecki przeszedł do Zielonki z Gorzowa.Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy został wypożyczeny czy też kupiony?
    Jeśli chodzi o temat to uważam że jeszcze dużo czasu musi minąć żeby Suchecki mógł zastąpić Kurmańskiego.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibi ma talent, tego odmowic mu nie mozna. I dlaczego mialby nie byc nastepca Kurmanka a moze nawet byc lepszym od niego ? Tak naprawde to 1 sezon Zbyszka w ktorym tak duzo startuje, poprzednio kilka wystepow w Ligach Młodzieżowych (na osiołkach...) i z 3 biegi w lidze. Teraz nagle jego talent wybucha i rozwijajac sie w takim tempie bedzie jednym z czolowych zawodnikow naszej ligi. Chyba ze cos stanie na przeszkodzie...tfu !

    PS. Tak naprawde to ja juz sam nie wiem czy Zibi zostal kupiony czy wypozyczony, jedni mowia tak a inni tak....ale nawet jezeli zostal wypozyczony to raczej juz zostanie w Zielonej.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzialem tego zawodnika na MDMP w Bydgoszczy i przyznam, ze prezentowal sie dobrze. Ma bojowa sylwetke na motocyklu i wogole ladnie sie prezentuje. Miejmy nadzieje ze wyrosnie na dobrego zuzlowca.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem Suchecki przeszedł do Zielonki z Gorzowa.Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy został wypożyczeny czy też kupiony?
    ZKZ kupił Zibiego i chyba bardzo dobrze na tym wyjdzie:D:D
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Odnośnie Sucheckiego, został on kupiony z Gorzowa za kwotę 10 000 PLN, jeszcze na wiosnę niektórzy się śmiali, że ZKŻ nie ma na co kasy wydawać i, że to nam się nigdy nie zwróci.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tylko tyle, że w tej fazie rozgrywek gdzie nie walczymy o nic biegi z udziałem "Suchego" są niejednokrotnie okrasą meczu. Chłopak ma papiery na jazdę i wolę walki, a to co chociażby pokazał w XIII biegu w Lesznie zapadnie mi długo w pamięci. Chyba w przyszłym roku z juniorami w Falubazie nie będzie tak źle jak mogłoby sie wydawać, obym się nie mylił. Forza Zibi !!! pozdr
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    . Chłopak ma papiery na jazdę i wolę walki, a to co chociażby pokazał w XIII biegu w Lesznie zapadnie mi długo w pamięci.
    A żebyś wiedział, że ja też ;)
    W Lesznie bardzo długo nie widziałem by ktopś za jednym razem na łuku wyprzedził dwóch rywali...

    A do tematu: teraz jak na dłoni widać, w jaki sposób ten chory polski system hamuje rozwój zawodnika. Gdyny np ZKZ jeździł teraz w 1/4 to podstawowym juniorem był by Kurman, do składu wszedł by Hamill i Suchecki by sobie nie pojeździł.
    Potrzebna była dopiero jazda w 2/4 by okazało się że niewystawiany do składu junior ma talent...
    Więc im dłużej będze obowiązywała zasada startu w meczu tylko 1 juniora, tak długo będzie sytuacja że jeden duży talen jeździ we wszystkim spotkaniach, a drugi , potencjalnie dobry chlopak, siedzi na ławce i się marnuje.


    A teraz jeszcze bardziej pesymistycznie: wymieni ktoś chociaż 5 zawodników, którzy jako juniorzy mieli wróżeni wielkie kariery, a którzy gdzieś 'przepadli' w ligowej młóćce ? wszyscy gdzieś się zatracają. Wydaje mi się że w polsce nie da się wychować znakomitego zawodnika, jakim stał się np w szczęśliwych okolicznościach T. Gollob

    oby jednak Zybi był wyjątkiem... :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    W niedziele mialem okazje po raz pierwszy zobaczyc Suchego w akcji jestem pod wrazeniem (Big Brother) ;P jego walecznosci zadziornosci.Widac ze ma jaja ten chlop i mozemy miec z niego pocieche to jedyny porzadny gorzowiak w Zielonej Gorze ;)
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli ktoś porównuje tego zawodnika do Kurmana to musi mieć już naprawdę przeogromne klapy na oczach.

    Suchecki jest już w żużlu bodajże drugi sezon i jakoś tych punktów nie widać. Przypomnijcie sobie zaś początki Kurmana.

    Równie dobrze mogę napisać:

    Jędrzejewski - następca Golloba ???

    nie róbcie scen ...
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    OK, poTFoor, przypomnij sukcesy Kurmanka w drugim sezonie startów (rok 2000). I jeszcze porównaj liczby startów:
    w 2000 Kurmanski
    w 2003 Suchecki

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie robi scen,po prostu ten kto byl i widzial Zbyszka w akcji widzial ze chlopak ma papiery,nie boi sie walczyc i przede wszystkim mysli na torze!!!Nie mozna go porownywac do Kurmanka,to rzecz jasna,ale mozemy my kibice w ZIelonce zyc z nadzieja ze rozwija sie nam jego nastepca!!!
    W koncu gdyby nie ZIBi to byloby krucho z juniorami w przyszlym sezonie,a tak mozemy patrzec z optymizmem na przyszlosc:)
    POZDROWKA

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyprowadź mnie z błędu i mi przypomnij w takim wypadku. Widział ktoś z was w akcji Robaka ??? :) To może być nastepca Protasiewicza w Polonii !!! Jezu ... ludzie ... :) darujcie sobie takie tematy :).

    Swoją drogą to zastanawiam się gdzie Kurman będzie startował w przyszłym roku, skoro kibice ZG już szukają dla niego zastępcy :P
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i jak zwykle albo poTFoor nic nie rozumie labo pali głupa albo...

    Każdy średnio rozgarnięty wie że chodzi o zastępstwo na pozycji juniora
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    drogi potfoorku

    Swoją drogą to zastanawiam się gdzie Kurman będzie startował w przyszłym roku, skoro kibice ZG już szukają dla niego zastępcy
    Juz masz odpowiedź:

    WTS ATLAS WROCLAW !

    Wrocław szuka na gwałt seniora!

    Jeśli ogladaleś ostatni mecz WTS-u z Apatorem, to widzialeś, że jednym seniorem (punktującym)w barwach wts-u jest junior Jarosław Hampel! Cegielski - raczej na tor nie wróci, na pewno nie w sezonie 2004!Dados - dla niego brama we Wrocławiu została zamknięta. Drabik, Jędrzejak pokazali w niedziele, ze należą do grona słabeuszy.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bally

    Ciekawy jestem czy wy macie w skladzie chociaz jednago zawodnika ktoregho chcialby taki klub jak WTS APATOR CZY WŁÓNIARZ( poza Kasprzakiem???)!!!!!!
    Także daruj sobie te żałosne docinki, bo jak widzisz można na to patrzeć z dwóch stron!!!!
    A co do Sucheckiego to chłopak poczyna sobie coraz lepiej!!! Kto wie?? Może w przyszłym sezonie bedzie robił na tych słabszych drużynach 5-7 punktów??? bally w Lesznie tez licze na tyle!!!!!!!!!!
    pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wstałem i nie wiem czy jeszcze sie nie obudziłem czy przeżywam koszmar w rzeczywistości. Jak w tak prostym, niedwuznacznym wątku może kilka postami zostać osiągniety poziom podłogi. Największym dramatem jest to, że swoje "wątpliwości" niczym niepoparte wylewa tutaj jeszcze administrator. Dramat drodzy państwo, dramat.

    P.S. Ćma w miarę swoich możliwości czasowych zrób to czego nam brakuje na naszej stronie, ja mam dosyć tych ludzi, z głupotą się nie wygra.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znów obrażeni na cały świat ...
    Co do tego poziomu to hmm ... Tony ... ty powinieneś to wiedzieć najlepiej. No i kilku towarzyszy z waszego :D miasta też.

    Ja chcę tylko wiedzieć czym ów założyciel tematu argumentuje swoje porównanie gorzowianina Sucheckiego do Kurmańskiego.

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    I znów obrażeni na cały świat ...
    Co do tego poziomu to hmm ... Tony ... ty powinieneś to wiedzieć najlepiej. No i kilku towarzyszy z waszego :D miasta też.
    hehe Oni juz tak maja ;]

    co do watku to bylo tak: kurman nastepca huszczy , suchecki nastepca kurmana , juz niedlugo bedzie kto nastepca sucheckiego ;]

    suchecki 5-7 punktow w przyszlym sezonie ? ja smiem watpic. pozyjemy zobaczymy. w przyszlym roku juz nie bedzie 2 slabych druzyn. wiec na kim te punkty ?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    suchecki 5-7 punktow w przyszlym sezonie ? ja smiem watpic. pozyjemy zobaczymy. w przyszlym roku juz nie bedzie 2 slabych druzyn. wiec na kim te punkty ?
    Na Unii Leszno - tez slabi :P

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    adas

    czy tacy slabi ? bilans mamy lepszy jak narazie wiec milcz. :)
    chce widziec za rok te jego 12 punktow w 2 meczach z unia. pozyjemy zobaczymy.


  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy tacy slabi ? bilans mamy lepszy jak narazie wiec milcz. :)
    chce widziec za rok te jego 12 punktow w 2 meczach z unia. pozyjemy zobaczymy.
    heh :) lynx no co ty na zartach sie nie znasz :P 2 punkty w dwumeczu z unia beda sukcesem zibiego :) nie dopuszczam nawet mysli aby mogly sie odbyc 4 mecze :D

    pozdrawiam :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem o wiele za wcześnie aby nazywać Zbyszka następcą Kurmanka.Ale życie pokaże jaki będzie z niego zawodnik.Nie wolno robić z niego gwaizdy w tak wczesnym okresie jego kariery.Jeszcze nic specjalnego nie osiągnął przecież choć mam nadzieje że to sie zmieni i bedziemy mięli następcę...Ale nie kurmanka a Szczakiela,Woryny czy innych gwaizd ich pokroju.

    pozdROWienia

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm, lynx, zastanawiasz sie na kim suchecki zrobi te punkty... nie wiem, wiem ze w tym sezonie zrobił 5 w lesznie, które w dodatku jechało z adamsem ( gdyby jechał jakis dziurak to pewnie miałby z 7 ).

    Po pierwsze, kto nie widział suchego w ostatnim czasie na torze, niech najlepiej wogole nie wpisuje nic w wontku. Nie pytajcie dlaczego, kto jest choć troche bystry bedzie wiedział czemu, a kto nie, to ma pecha...

    Przypuszczam, ze gdyby suchy jezdził od poaczątku sezonu, to byłby w stanie zrobić nawet po 10 punktów z każdą drużyną dolnej czwórki.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Potfoor jestes poprostu zalosnie smieszny, gdzie pisze o osiagnieciach, czy jestes naprawde tak malo inteligentny ? Jak nastepca ma miec te same osiagniecia ?? ty chyba zle zrozumiales temat (jak zwykle zreszta), a to ze Robal ma byc nastepca Golloba (nie wiem juz czy t twoja wypowiedz, nie pamietam) to jest mala roznica, Robak troszke juz jezdzi, Suchecki na dobra sprawe zaczyna, Kurmanek poczatkow nie mial duzo lepzych od niego, przyznaje byl mlodszy, ale nie czesto poczatkujacy junior robi po kilka oczek w lidze (i nie na defektach itp...). Punkty robil na slabych rywalach ?? Sorki ale jesli Unia leszno jest u siebie slabym rywalem, to nie wiem o czym my gadamy...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Swoją drogą to zastanawiam się gdzie Kurman będzie startował w przyszłym roku, skoro kibice ZG już szukają dla niego zastępcy :P
    potwoorze

    nie szukamy ZASTEPCY tylko NASTEPCY,.......!


    Wracajac do tematu to podoba mi sie porownanie jakie zrobil kape.
    Doskonale pamietam poczatki startow Śp. Andrzeja Zarzeckiego, swoim uparciem i dazeniem do perfekcyjnosci wyrastal na klasowego zawodnika.
    To samo mozemy zauwazyc w rozwijajacej sie karierze Sucheckiego. Chlopak jest ambitny i widac, ze chce cos osiagnac w tym sporcie.
    Moze porownywanie go z Kurmankiem w obecnej chwili jest lekka przesada, ale z jego podejsciem do speedwaya za dwa sezony bedziemy mogli ustawic obu zawodnikow w jednym szeregu. Przeogromna wola walki, chec zwyciestwa nad rywalem i dobra orientacja na torze to zalety Zbyszka. Do pelnego profesjonalizmu brakuje techniki jaka juz posiada Kurmanek i odpowiednio przygotowanego i dopasowanego sprzetu. Wierze w tego chlopaka, jest on niewatpliwie niekwestionowanym liderem i nadzieja zielonogorskiej mlodziezy na sezon 2004.
    Przyznam szczerze, ze nie bylem mile zaskoczony dowiedziawszy sie na poczatku obecnego sezonu, ze plastron z myszka przywdzieje nieopierzony, gorzowski junior.
    Obawy moje potwierdzily pierwsze treningi przy ul. Wroclawskiej, widzac tego mlodzieniaszka na torze czekalem kiedy wyrznie w bande lub w kolege z druzyny. Nosilo chlopaka po torze jak malo, ktorego adepta. Po pierwszych treningach uznalem kontrakt ten za zupelne nieporozumienie ze strony zarzadu Falubazu.
    Na dzien dzisiejszy chyle czolo, a nawet smiem twierdzic, ze bylo to najlepsze posuniecie naszych wlodarzy.
    Mam taka cicha nadzieje, ze Zbyszek Suchecki bedzie objawieniem w srod mlodych zuzlowcow w sezonie 2004.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •