Pokaż wyniki od 1 do 44 z 44

Wątek: CAŁA PRAWDA O GKS WYBRZEŻE

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    CAŁA PRAWDA O GKS WYBRZEŻE



    Ostatnio zrobiło się wiele hałasu wokół Klubu GKS WYBRZEŻE, nie tyle jednak wokół samego Klubu ile atmosfery, jaka w nim panuje. Coraz to nowe gazety podają liczne wywiady, artykuły i komentarze, ale żadne z nich nie chcą zdecydować się na ujawnienie prawdy, co też w związku z tym uczynić należy.
    Pierwsze pytanie, jakie nurtuje każdego pilnego kibica ma związek z przyczyną zwolnienia wszystkim doskonale znanego Burmistrza, czyli nikogo innego lecz Tomasza Rynkiewicza. Pan Dzikowski nie chce wypowiadać się w tej kwestii na forum publicznym i nic dziwnego skoro Burmistrz próbował przeszkodzić Panu Dzikowskiemu w jego oszukańczych praktykach, które zresztą Dzikowski przeniósł z salonu samochodowego Renault Zdunek. Jest to przecież tajemnicą Poliszynela, że zatrudniony w tym salonie Dzikowski trudni się w sprowadzaniu do samochodów Renault nielegalnych i nieoryginalnych części z Zachodu. Tomasz musiał mieć dobrą intuicję skoro poznaczył silniki, które miały wyjechać do Dani i tam zostać wyremontowane. Nietrudno przewidzieć, że do żadnego remontu nie doszło a Dzikowski nie omieszkał nie zdefraudować 8 tys. Euro. Zamiast czuwać nad remontem Pan Dzikowski z najlepszym przyjacielem Poldkiem przysłowiowo rozbijali się samolotami za pieniądze sponsorów i kibiców. Zawodnicy narzekają na jakość sprzętu jednak trener, który uzurpuje sobie kompetencję mechanika wmawia wszystkim, iż przedmiotowe silniki są doskonałe. Zawodnicy stali się bezradni wobec praktyk Dzikowskiego, co więcej zostali zmuszeni do kupowania od niego części. Efekty tych praktyk było widać na meczach z Toruniem i Gnieznem. Ale to nie jedyne sytuacje, w których trener obraża swoich zawodników. Dzikowski oskarża Cieślewiczów na łamach prasy, o rzekome sprzedawanie meczy. Zatem jak wytłumaczyć fakt, że w zeszłym roku w meczu baranżowym z Gnieznem Cieślewicze dostawali różne propozycje finansowe, z których nie skorzystali, co więcej narażali swoje życie i zdrowie by utrzymać ekstraligę w Gdańsku. Wystarczy przypomnieć wspaniałą postawę sportową Marka, który mimo połamanych palców zacięcie walczył o wygraną Gdańska nie zważając na zaległości Klubu wobec niego samego i reszty zawodników. Cieślewicze to nie jedyne ofiary Dzikowskiego. Jeśli sięgnąć pamięcią do 1997 r. to wierni kibice z pewnością przypomną sobie chwilę, kiedy to Pan Dzikowski wraz z Panem Rusikiem pozbyli się ówczesnego lidera zespołu czyli Jarosława Olszewskiego, który dzięki tym panom pomimo licznych starań nie ma już szansy na odnalezienie się w polskim żużlu. Następnym zniszczonym przez niego Gdańszczaninem jest Marek Dera, który został zmuszony przez pana Dzikowskiego do zakończenia kariery . Na tle tych faktów rodzi się zapytanie do Pana Rusika oraz Pana Formeli. Co chcecie Panowie osiągnąć z takim trenerem, który już raz dał popis swoich możliwości trenerskich spuszczając w 96 r. Gdańską Drużynę do drugiej ligi? Panie Rusik skąd ta nagła zmiana decyzji względem Pana Dzikowskiego, skoro raz już Pan zrezygnował z jego usług? Widocznie Panowie nie zależy Wam na utrzymaniu ekstra ligi skoro zatrudniacie trenera, który nie potrafi nawet ustalić składu a do tego zamiast jednoczyć drużynę tylko ją dezintegruje. Jedynym sposobem na uratowanie naszego ukochanego speedway’a jest zmiana trenera o czym wszyscy doskonale wiemy!!!
    Wierni kibice!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spadamy panowie

    Szkoda tylko kibicow

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    A cóż to za plotki i pomówienia? Czy są jakieś fakty potwierdzające przedstawione w tym wpisie okoliczności?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wiatr w oczy

    Wiecie co szkoda gadac.....cos sie dzieje bardzo niedobrego w klubie Dzisiaj sledze uwaznie mecze i oczywiscie GKS umoczy a Polonia wygrywa z Lesznem dostali prezent w postaci nieawizowanego BALIego no ipdcielli Kasprzaka panowie co bedzie dalej z naszym klubem bo juz sieboje .Za tydzien przyjezdza Zielonka i co???? a polonia dostaje znow prezent od UNI i co!!!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mam nadzieje ze kibice leszczynscy nie wybaczyliby dzialaczom, trenerom i zawodnikom porazki u siebie z pila!!!! Wielka szkoda Kasprzaka ( mimo ze czasami nie zachowuje sie elegancko . Mam nadzieje ze walka bedzie do konca, ze zadne uklady nie zdominuja rozgrywki o spadku czy utrzymaniu!!! Oby ostatni mecz miedzy pila a gdanskiem pokazal ktory klub zasluzy na prawo walki w barazach!!!
    Zaszokowala mnie wypowiedz na temat Pana Dzikowskiego? Czy sa na to jakies dowody , czy tylko przypuszczenia? Ja pamietam go tylko jako zuzlowca.
    pzdr

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    raczj pewne zwyciesto pilan!

    yason

    Mam nadzieje ze kibice leszczynscy nie wybaczyliby dzialaczom, trenerom i zawodnikom porazki u siebie z pila!!!!
    Dla kibicow unii sezon sie skonczyl!
    Porazka z Pila to bardzo prawdopodobny scenariusz!
    Brak Adamsa i Kasprzaka mowi kibicom unii wszystko!
    Przeciez to oni zdobywaja ponad 50-60% pkt dla unii leszno!
    Pila ma bardzo wyrownay sklad i zawodnicy tacy jak mikolajczak, lukaszewicz, kosciuch, j.jankowski, nawrot nie maja szans nawiazac walki z pilanami!

    A sam dobrucki plus chimeryczny balinski i remapala - to zbyt malo aby zagrozic Pile.

    Pila jest zdecydowanym fawortem z lesznie!

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    ble ble ble

    Szkoda mi mojego przedmówcy....

    Piła ma wyrównany skład - tak ale zawodników którzy przywożą średnio 5 punktów.

    Dziwnym wydażeniem zapewne będzie fakt, iż z Piłą pojadą rezerwy Leszna, a z Gdańskiem poza Adamsem wszczyscy.

    dziwne co???

    pozdrowienia dla zadufanych w sobie kibiców
    (za)PIŁY ostatnio moje koleżanki

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    ble ble ble

    Szkoda mi mojego przedmówcy....

    Piła ma wyrównany skład - tak ale zawodników którzy przywożą średnio 5 punktów.

    Dziwnym wydażeniem zapewne będzie fakt, iż z Piłą pojadą rezerwy Leszna, a z Gdańskiem poza Adamsem wszczyscy.

    dziwne co???

    pozdrowienia dla zadufanych w sobie kibiców
    (za)PIŁY ostatnio moje koleżanki
    5pkt? Twoje pojecie o sporcie zuzlowym jest rowne 0!!!

    Pozdrowienia dla normalnych kibicow wybrzeza

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    a co może nie jak Unia wam fory da to wasze Asy troszkę więcej punktów zdobędą... może się mylę?

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    a co może nie jak Unia wam fory da to wasze Asy troszkę więcej punktów zdobędą... może się mylę?
    W zielonej gorze nasi liderzy krajowi(Miskowiak,Gapinski) zdobyli po 8 pkt! zaden z waszych polaczkow nie zdobyl tyle wczoraj!!! Damian obiektywizm gora bravo pozdrawiam :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tej pory myślałem, że słowa rufina o nieodpuszczaniu nikomu okażą się słowami gentlemana...

    Teraz po wpisach pewnego "usera" powoli cała sytuacja zaczyna mi zalatywać... i to nie trupem, a g*****.

    Do tej pory wierzyłem, że Dobrucki, Rempała a zwłaszcza Baliński nie będą się podkładali...

    I co?

    Kasperek nie jedzie w meczu wcale (prawie wcale) - wiem wiem... "kontuzja" :D:D:D

    Baliński jedzie sobie (albo dostaje prikaz żeby zrobić sobie wakacje) do Francji...


    W każdym razie teraz na Leszno będzie zwrócona niejedna para oczu...
    Ja ze swojej strony nie miałbym nawet nic przeciwko spadkowi, gdyby dzięki temu miało się okazać jak głęboko ma speedway jedna z jego kolebek w tym kraju...

    i czy "KS" oznaczać będzie Klub Sportowy, czy Klub Sprzedajny...

    -----------------------------------------------------------
    - kelner, czemu ta potrawa nazywa się "kotlet po turecku"?
    - bo psu było "Abdul"
    -----------------------------------------------------------

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla kibicow unii sezon sie skonczyl!
    Porazka z Pila to bardzo prawdopodobny scenariusz!
    Brak Adamsa i Kasprzaka mowi kibicom unii wszystko!
    Przeciez to oni zdobywaja ponad 50-60% pkt dla unii leszno!
    Pila ma bardzo wyrownay sklad i zawodnicy tacy jak mikolajczak, lukaszewicz, kosciuch, j.jankowski, nawrot nie maja szans nawiazac walki z pilanami!

    A sam dobrucki plus chimeryczny balinski i remapala - to zbyt malo aby zagrozic Pile.

    Pila jest zdecydowanym fawortem z lesznie!
    Abdul widze, ze profilaktycznie zaczynasz tlumaczyc swoich, jakbys bardzo obawial sie latwych do przewidzenia nastepstw ewentualnej porazki.
    Prawda jest taka, ze mimo takich oslabien Leszno nie powinno miec wiekszych problemow z mlodziezowa Pila. Czyzby wzorem polskiej pilki, najblizsza niedziela bedzie "niedziela cudow"? Oby nie.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    tomaczello

    Abdul widze, ze profilaktycznie zaczynasz tlumaczyc swoich, jakbys bardzo obawial sie latwych do przewidzenia nastepstw ewentualnej porazki.
    Prawda jest taka, ze mimo takich oslabien Leszno nie powinno miec wiekszych problemow z mlodziezowa Pila. Czyzby wzorem polskiej pilki, najblizsza niedziela bedzie "niedziela cudow"? Oby nie.
    Fakty sa takie:
    - unia przegrala w Pile 58-30 (przy bardzo dobrej jezdzie dobruckiego i rempaly!),

    - j.jankowski, nawrot, kosciuch, - nie zdobyli pkt i raczej w lesznie tez nie zdobeda,

    - lukaszewicz i mikolajaczak gwarantuja przedzial 3-5 pkt.

    - balinski - stac go na 15 pkt ale i 6 pkt tez nikogo nie zaskoczy.

    Masz racje wole sie profilaktycznie zabezpieczyc ..... (znajac dobrze tych leszczynskich parasoli) niz potem swiecic oczami.

    Poza tym brak adamsa i kasprzaka ma ogromny wplyw na zespol!

    Sprawa motywacji tez jest bardzo wazna, a unia podobnie jak zkz nie maja o co jechac...

    Pilska mlodziez pokazala wielokrotnie, ze ma ogrmna wole wali, a teraz po przeprowadzeniu remontow silnikow jest grozna dla wszyskich z 2/4.

    Poza tym pilania znakomicie czuja sie na leszczynskim torze. Wiosna zdobyli 33 pkt a w skladzie unii byli: adams i kasprzak!

    Obstawiam zwyciestwo leszczynian 48-42 ale porazka unii mnie nie zaskoczy!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a mnie zastanawia jedno , czy w gdańskim klubie będzie kiedyś normalnie , bez kłótni , bez utarczek itd. Pamiętam chyba tylko jeden-dwa sezony w których nie było wielkich sporów ( albo nie były tak nagłośnione ). A teraz jest coraz gorzej. Piłka , kiłka , mogiłka...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    mogiłka to dla ciebie koleżko, a w twoim pseudo zamiast a powinno być e!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie jestem twoim koleżką drewniaku. Sam jestem z Gdańska i wiem co sie dzieje

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla nadzieja dla Wybrzeza, jest to ze Falubaz pojedzie Fair do konca i wygra w Pile! Leszno przeciez sprzeda mecz... pfu co ja mowie.. przepraszam jedzie bez Kasprzaka bo ma kontuzje. Dobrucki z Krzystyniakiem watpie aby chcieli usadzic Polonie. Rok temu uklady Gorzowowi nie pomogly.. oby teraz bylo tak samo! Lecz z drugiej strony rok temu z Gorzowa w 2 meczach wywiezlismy 3 pkt, a teraz z Pily nic :(

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co chlopaku wypisujesz takie bzdury????Skad wiesz ze Dzikowski robil takie przewaly u Zdunka i ze do zadnych remontow silnikow nie dochodzilo,to ze powiedzial to ktorys z pseudo zuzlowcow typu M.T.Cieslewiczowie(albo ich ojciec) czy Fajfer sa wyssane z palca.Kazdy za pzeproszeniem pieprzy glupoty zeby tylko swoja dupe obronic a nie potrafi sie przyznac ze jest poprostu slaby i najlepiej zrzucic wszystko na sprzet.Faja z tego co wiem to juz od 5 lat narzeka na sprzet ze nie moze znalezc odpowiedniej maszyny dla siebie,przeciez to jest smieszne.
    Cielaki ktorym juz calkowicie sodowa do glowy uderzyla cala wine zwalaja na trenera,na atmosfere w druzynie no i oczywiscie na sprzet a to ze sobie olewaja i na treningi nie przyjezdzaja tego nikt nie zauwaza.Jakos Tomkowi Chrzanowskiemu nie przeszkadza trener i robi po te 10,11 pkt.
    A za takie cos chlopaku jak defraudacja 8 tys euro to Dzikowski wylecial by na zbity pysk z klubu i trafil by za kraty,takze lepiej przestan wypisywac takie glupoty ktore wymyslaja smieszni kibice.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po co chlopaku wypisujesz takie bzdury????Skad wiesz ze Dzikowski robil takie przewaly u Zdunka i ze do zadnych remontow silnikow nie dochodzilo,to ze powiedzial to ktorys z pseudo zuzlowcow typu M.T.Cieslewiczowie(albo ich ojciec) czy Fajfer sa wyssane z palca.Kazdy za pzeproszeniem pieprzy glupoty zeby tylko swoja dupe obronic a nie potrafi sie przyznac ze jest poprostu slaby i najlepiej zrzucic wszystko na sprzet.Faja z tego co wiem to juz od 5 lat narzeka na sprzet ze nie moze znalezc odpowiedniej maszyny dla siebie,przeciez to jest smieszne.
    Nie uważam że Marek Cieślewicz to pseudo żużlowiec chyba przesadziłeś ? Ten chłopak ma talent i można z niego więcej wykrzesać (tak myślę) ..Wszystkim wiadomo że charakterki mają Cielaki , ale nie wierze w to że nie można dojść z nimi do porozumienia.A swoja drogą "charakterni" zawodnicy najwięcej osiągają w tym sporcie.Marek jest jeszcze młody i jest do uratowania ,może warto dla niego stworzyć jakiś indywidualny tok szkolenia, poswięcać mu więcej czasu rozmawiać,nie wiem, jakaś specjalna opieka czy coś w tym stylu.Myślę że akurat w tego zawodnika warto by było bo może wyrosnąć nie tylko na ligowego dostarczyciela punktów...No i szkoda że "papa"Cieślewicz to nie "papa" Gollob bo taki by się nad nim przydał.Szkoda by było żeby chłopak się zmarnował i nalzy zrobić wszystko żeby tak się nie stało.Póżniej znowu będą mowić tak jak o Olszaku że na własne życzenie...ale czy napewno zrobiono wszystko w tym kierunku żeby mu pomóc stać się zawodnikiem takim jakim mógł być?nie jestem tego taka pewna.Marek młody jest, jego charakter również dopiero się "wyrabia".Jeżeli chodzi o "Fajke" wystarczy sięgnąć pamięcią do pierwszych spotkań ligowych i przypomnieć sobie jego wyniki ....a teraz? jakis czas temu już było słychać że nie może doprosić się o sprzęt czy tam remont zanim jeszcze powiedział cokolwiek dla prasy ...
    To wszystko jest jakieś zagmatwane , i może coś się w końcu wyjaśni bo wszyscy mamy już tego dosyć. Ja bym jednak nie stawała tak twardo przy jednej ze stron bo napewno prawda leży gdzieś po środku.Jednak nie można zwalać winy całej na zawodników ani też całej na "Dzikiego".Faktem jest że większość drużyny powiedziała już jak wiadomo przed Piła dość...i to jest zastanawiające.....
    Taki bunt mieliśmy już raz pare lat temu ...nie skończyło się dobrze...
    Jeżeli natomiast chodzi o treningi powiedz czy jesteś na wszystkich treningach i wiesz że nie przychodzą czy przeczytałeś to w jakimś wywiadzie? I tak na marginesie Chrzanowski też się nie popisał w Zielonej....




  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sprinterka ja jestem na każdym treningu i wychodzi na to że Dawson ma racje, nie wiem jakie są tego przyczyny, jednak fakt faktem że Cielaki na treningi od dłuższego czasu nie przyjeżdżają, tzn Tomek ostatnio raz wyjechał zrobił swiece (stąd słabszy wystep w Pile), Marek zaś ...hmmm... jego jedyne jazdy przynajmneij w Gdańsku to tylko te ligowe, a zeby być dobrym, czy też bardzo dobrym żużlowcem trzeba trenować godzinami ...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka
    Talent to Cielaki maja i to bardzo duzy(szczegolnie Marek)ale wszedzie gdzie oni sa,sa niestety klopoty.Gniezno pozbylo sie Tomka sprzedajac Wybrzezu bo juz wtedy mieli z nim klopoty.Talent zreszta sam nie wystarczy do speedwaya trzeba miec podejscie a oni go niestety nie maja.Spojrz np.na Tomka Chrzanowskiego i na jego podejscie do trenigow,zawodow czy sprzetu z niego powinni brac przyklad.Ale oni niestety potrafia tylko obrazic sie na trenera bo cos tam im powiedzial i od razu ujawnic to na swiatlo dzienne.A co do Fajfera w latach 1999-2000 kiedy Wybrzeze swiecilo triumfy to Faja tez narzekal na sprzet i jezdzil slabo w roku 2001 bylo to samo.W Zielonej Gorze na jego sprzecie Laukkanen wygral 2 biegi,nie wiem nie widzialem moze to byl akurat fart.Zreszta najwazniejsze jest teraz zeby zawodnicy i trener zakopali topor wojenny i utrzymali dla Gdanska ekstralige.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to sytuacja jest dość dziwna, za wyniki drużyny odpowiedzialny jest trener w każdym normalnie działającym klubie jeżeli drużyna nie robi wyniku zwalnia sie trenera nie wiem ale tym klubem rządzą jacyś amatorzy jak można tak oczywistych żeczy nie wiedzieć.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Cieslewiczow,to fakt talentu im nie brakuje,ale oni potrzebuja silnej reki nad soba!Wydaje mi sie ze trener Łos byl taką osobą!Szkoda ze pozbyto sie go bo sadze ze umial dogadac sie z zawodnikami,w przeciwienstwie do Dzikowskiego!!!W kazdym razie mam nadzieje ze bedzie ok w Wybrzezu,bo GKS jest jedna z moich ulubionych druzyn i po prostu musicie utrzymac sie w Ekstralidze!!!!
    Pozdrowionka dla wszystkich kibicow z Gdanska,jestescie naprawde czadowi:):):):):)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mimo wszystko mi się to nie podoba , bo sytuacja jest nienormalna i nie zawalałabym całej winy na Cielaków.
    Wiesz kibicu niektórzy se mogą trenować i po 5 godzin dziennie i tak nic z tego nie będzie bo powinni zmienić dyscypliny sportu ...ale to już takie moje osobiste spostrzeżenie....
    Teraz Was przepraszam bo jade do Pragi kibicować takiemu jednemu co go głupki z Gdańska kiedyś puścili a mogli tego nie robić...oby błędu nikt nie powtórzył.hehehe wiem co chcecie mi już napisać....no dobra napewno wszystko się jakoś ułoży.
    Ps.Podobno Marek wystartuje w niedziele...a może to tylko plotki?
    pozdrawiam!i do zobaczenia w niedziele.




  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużlowcy Unii Leszno rozdają karty w ekstralidze, w grupie zespołów walczących o utrzymanie. Zagrożone spadkiem są Lotos Gdańsk i Polonia Piła. I Lotos, i Polonię czekają jeszcze wyprawy do Leszna. Pilan w najliższą niedzielę. Gdańszczan tydzień później. Dowiedzieliśmy się, że mimo zapowiedzi działaczy Unii, lider ich zespołu, Australijczyk Leigh Adams, wystąpi jeszcze raz przed leszczyńską publicznością. Podobno tego wymagają ustalenia kontraktowe...




    - Najbardziej pasuje nam czternasty września, bo dzień wcześniej Adams pojedzie w memoriale Jana Ciszewskiego - śmieje się prezes Unii, Rufin Sokołowski.Nie bez kozery chyba. Akurat 14 bm. Unia podejmie Lotos.

    - Czyli gdańszczanie nie mają co liczyć na taryfę ulgową.

    - Pilanie również. Wygramy oba mecze na własnym torze, chociaż przeciwko Polonii czeka nas trudniejsze zdanie. Obok Adamsa, zabraknie także naszego juniora, Krzysztofa Kasprzaka. W Pile skręcił nogę. W spotkaniu z Lotosem także nie pojedzie, chociaż w przeddzień tego meczu planuje start z... gipsem w finale IMŚ juniorów w Kumli.

    - W Gdańsku jednoznacznie została odebrana absencja w barwach Unii w minioną niedzielę w Pile, Damiana Balińskiego i Roberta Mikołajczaka.

    - To nie był ukłon w stronę polonistów. W sobotę wieczorem Baliński z Mikołajczakiem propagowali żużel we Francji. Otrzymali naszą zgodę. Do Gdańska przecież też nie przyjechaliśmy w najsilniejszym składzie. Bez Adamsa. Nie rozumiem pretensji.

    - Podobno gdański klub nie zapłacił Unii jeszcze wszystkich pieniędzy za wypożyczenie Andrzeja Korolewa. Chodzi zdaje się o 10 tysięcy złotych.

    - Zgadza się. Mamy prawo być złośliwi.

    - Czy faktycznie zwrócił się pan do obecnego prezesa gdańskiego klubu o uregulowanie zaległości?

    - Tak i nie zostałem potraktowany elegancko. Przypomniało mi się, że kiedy z Gdańska wypożyczałem Krzysztofa Pecynę, musiałem niemalże w zębach przynieść 40 tysięcy. Ale nie jestem złośliwy. Wszystko odbędzie się w uczciwej walce. Jeśli Lotos spadnie, to liczę, że otrzymam znad morza poparcie w kwestii powiększenia liczy zespołów w ekstralidze.

    - Jakie są na to szanse?

    - Wspólnie z Markiem Karwanem z Torunia do piątego musimy opracować regulamin. Jakieś decyzje mogą zapaść dopiero podczas narady środowiskowej 8 października. Na razie nie wiem kto jest za zmianami.

    - Jest pan głównym kandydatem na objęcie funkcji szefa polskiego żużla.

    - Już dawno był czas na zmiany. Nie zależy mi na stołku, ale w końcu coś się musi zmienić w polskim żużlu. Do tej pory najwięcej było gadaczy.

    Może warto znaleźć w... Gdańsku pieniądze na przyjazd w najbliższą niedzielę do Leszna, Leigha Adamsa. Wiadomo, że Australijczyk nie pojawi się w barwach Unii i szansę na zwycięstwo pilan znacznie wzrosną. To chyba jedyna droga, aby uratować ekstraligę dla Trójmiasta. Chyba, że dodatkowo zmobilizowani, czytaj wsparci finansowo, zostaną jeszcze później żużlowcy ZKŻ Zielona Góra, którzy odwiedzą jeszcze Piłę i wyjadą z tarczą. Bo na zwycięstwo wyjazdowe Lotosu z Unią, z Adamsem w składzie, nie ma co liczyć. Oczywiście przy tym wszystkim podstawowy warunek to zwycięstwa gdańszczan z Piłą i w najbliższą niedzielę z ZKŻ, na stadionie przy ul. Długie Ogrody.



    Maciej Polny - Dziennik Bałtycki
    I wszystko jasne...

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Poczytajcie w Tygodniku nr 36 na str20!!!!

    Przytoczone są wypowiedzi dwuch stron konfliktu, który nabrzmiewa. Nie znałem wcześniej argumentów Cieślewiczów, czytałem wypowiedzi jedynie trenera, ale po przeczytaniu tego artykułu... stanąłbym po stornie zawodników, ich argumenty są bardziej przekonywujące i realne!!!! Dzikowski robi szum w mediach zuełnie nie potrzebnie psując jeszcze bardziej atmosferę, załatwia remonty motocykli w Danii tak,... że Marek Cieślewicz po remoncie w Polsce starego sprzętu zdobywa więcej punktów(spójrzcie jak na sprzęcie klubowym jeżdżą ci którzy mają kontrakty profesjonalne? odpowiem gorzej niż rok temu!!!!). Niedość że sprzęt jest do banii, to kasy na taki remont wydajemy tyle co na 3 remonty w Polsce. Mało już zawodników oszukano zagranicą? Ja bym na miejscu trenera dowiedział się u kogo sprzęt robi Tomek Chrzanowski, a nie jeździł do Danii na wkacje... Dzikowski musi odejść, bo wszystko wymyka mu się z pod kontroli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
    popo zresztą potwierdzał zdanie zawodników co do sprzętu. Fajfer też musi kombinować bo sprzęt klubowy jest do banii i to widać wygrywamy starty, ale co z tego jak nas nawet Piła objeżdża. Przeczytajcie i sami powiedzcie!!!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    abdulah

    Łukaszewicz zdobędzie z Piła przynajmiej 8 pkt., mikołajczzak 6. Nie znasz się na żużlu i nie śledzisz ich wyników na własnym torze, jak widać... No chyba zę mecz jest ułożony.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dzikowski musi odejsc. Dzikowski musi odejsc. Trajkoeczecie jak Lepper na trybunie sejmowej. Rzygac mi sie chce gdy czytam takie teksty w stylu babć targowych. Degrengolada jest dogłebna ale co prostyszy kibic czepia sie trenera bo tak najłatwiej. Nie dziwie sie czemu Lepper ma takie poparcie, wsrod czlonkow SB tez pewnie dosc duze. Co rusz okzauje sie ze ktos czyni przekrety wykorzystujac GKS. Wierzyc nie mozna chyba juz nikomu i niczyjej brac strony. Zawodnikow???? Ktorzy kradna motocykle???? Nigdy!!! Najlep-szym rozwiazaniem bylaby degradacja i w efekcie przeistoczenie klubu w malo łakomy kasek. Wywalenie smrodku z zespolu i narzekaczy a postawienie na ambitnych i logicznie rozumujacych chlopakow. Mi sie podoba model gorzowa z tego roku ale jest to nie do zrobienia - ze wzgledu na zaniedbania w szkoleniu.
    Ktos wczesniej napisal ze Cielaki to ludzie z charakterm. Mowilem to juz wczesniej i powtorze jeszcze raz! Bzdura!!1 To ciotki bez charyzmy!!! Nie potrafia wziasc sie dla siebi etylko szukaja wszedzie ulatwien iusprawiedliwien. Z takimi mieczakami nie chce miec nic wspolnego i nie zamierzam im wiecej kbicowac. Obrazaja sie co rusz jak jakies babaki podczas okresu> To sa chlopy???? nie to sa ciotki....

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do mechanika (bylego dzieki BOGU) to powiem krótko. Człowiek prezentujący swoim zachowaniem ze zatrzymał sie w rozwoju umysłowym DAWNOO temu Kiedy jako klubowy mechanik nic nie chciał zrobic dla drużyny, robił tylko tym co mu dawali KASE ZA ROBOTE (czyli np. Drabik). To na ch** jest (byl) on klubowym mechanikiem Kiedy pewien zawodnik miał motor który po "tuningach" pana Rynkowicza chodziły jak szkółkowe, zawodnik postanowił je sprzedać panu Miaśkiewiczowi. Kiedy ten dał je do TUNINGU do pana R. te chodziłi jak ŻYLETY, wręcz rakiety Przekonać sie mógł o tym Fajfer kiedy na jednym z treningów poprosił o przejechanie sie na ów maszynie. Jego reakcja byla NORMALNA w tej sytuacji, czyli każdy sie może sam domyslic. W tym klubie brakuje prawdziwego mechanika ... NIESTETY
    Powiedzial to pewien czlowiek zwiazany z GKS-em, ktory nie chcial sie ujawnic

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Były mechanik

    A co wy chcecie od mechanika skoro sprzet w klubie po remontach u jensena był gorszy niż przed, co wy od niego chcecie skoro Dzikowski robi wszystkich w ...uja i lata se z poldkiem 2 osobowym samolotem jensena, a ten zamiast remontu przekrac 3 śrubki w motorach. Zawodnicy mówią ze sprzet jest slaby to Dzikowski wmawia im ze jest to nowiuśki wyremontowany...Zawodnicy dalej narzekają to zwlania się mechanika bo nie potrafi wyregulować sprzetu(ktory tak naprawde jest złomem). Moje słowa potwierdza to że Marek Cieślewicz zdobył 11 pkt. na sprzęcie z zeszłego roku ktory sam za swoja kase wyremontowal!!!!! A na super maszynach od jensena zdobywal 3-4... Dzikowski rozbija zespól od środka, wie że odejdzie po sezonie to niezczy zespół do końca. Po co powiadamia policje, skro wie ze te motory ma Marek Cieślewicz, chce zeby poszedl siedziec? Poza tym to jego motory i rozliczyc z nich musi sie odpiero na koniec sezonu, a nie w trakcie jego trwania. Moze chce go wyremontowac na własną rękę za plecami dzikowskiego, bo ten spewnością by na to nie pozwolił. To źle że zawodnik dba o swoj sprzet? Zwlaszcza ze 4 motocykle on sam uzywa, nie ukradl nikomu przeciez. To nie powod zeby nazywac go zlodziejem. Dzikowski powiadomil policje bo chcial sie zemscic za to ze po operacji kolana Marek nie mogl(wedlug dzikowskiego nie chcial< smieszne<) jechac w Pile. Trener który ujawnia dochody zawodnika oraz wiesza na nim i na jego bracie psy, nie jest żadnym trenerem. Trener powinien byc z druzyna do konca, a nie dzielic ja na lepszych i gorszych. Jedynym pupilkiem jest Chrzanowski, ale co z tego skoro on sam dba o sprzet i o przyszlosc. Gdy trenerem byl Loś wstanie zdobywac punkty byli wszyscy, nie tylko ci ktorzy maja kontrakty profesjonalne. Paranuja! Dzikowski spadł już raz już o krok jest od powtórzenia swojego sukcesu w niszczeniu gksu. Dla uzdrowienia atmosfery dzikowski wyp....<oddal sie w nie znanym kierunku>

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KTO TO JEST POLDEK?

    Zamiast czuwać nad remontem Pan Dzikowski z najlepszym przyjacielem Poldkiem przysłowiowo rozbijali się samolotami za pieniądze sponsorów i kibiców. [/quote]

    Mam pytanie. Kto to jest ten Poldek? Pojawia sie w postach jakby byl szara eminencja druzyny. Zna go ktos? Co to za gosc?

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poldek = Paweł Miaśkiewicz, ojciec Bartosza, dziany facet.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Gonzo,
    prostuje za Ciebie!

    To nie jest ta osoba!!!!

    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yyyy a dałbym sobie rękę uciąć... i bym teraz nie miał ręki ;)

    Sory za wprowadzenie w błąd.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poldek...

    No, no no! Tajemniczy Poldek robi sie coraz bardziej tajemniczy i interesujacy! To kto to jest w koncu? Prawa reka Formeli?

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Buhahahah Gonzo ale mnie rozbawiles.:)
    Poldek to taki siwawy gosc w okularach ktory szfenda sie po parkingi zbytecznie.
    GKS THE BEST

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    18-09-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czesc wam!!!! wybrzeże gdańsk, był , jest i bedzie!!! wpradzie jestem kibicem tz-u sipma lublin i mieszkam w lublinie, to zawsze kiedy bylem w gdansku to chodzilem na mecze wybrzeza!!! utrzymacie sie spokojnie, jak pojedziecie z brianem kargerem i kai laukannenem!!! zycze wam tego!!! kibic z lublina!!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poldek prowadzi firmę budowlana , jeździ skodą oktawią, mieszka w Pruszczu Gdańskim i od paru lat pomaga klubowi.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Popo to ten taki brodaty ?? a ta jego skoda to taka ciemno zielona ??
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A to pewnie pan Malissa z firmy assilam? Pierwszy i ostatni spoonsor Olszaka :)...

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poldek X

    No i nic nie wiadomo jesli chodzi o role tajemniczego Poldka w klubie. Oktavia. Pruszcz. A dlaczego z Dzikim latal samolotem u Jenssena???

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No, coz!
    Zaczyna mnie w.k.u.r.w.i.a.c., temat latania samolotem u Jenssena.
    Otoz, Pan Jensen ma takie hobby i lata sobie godzinke dziennie swoim samolocikiem nad okolicami swojego miasta.Chetnie tez, zabiera na przejazdzke swoich klientow, ktorzy zamiast siedziec na dupie i czekac na niego, wola popatrzec na Danie z lotu ptaka.Ot, cala tajemnica latania samolotami u Jensena.
    Pan Poldek, ktory (jak wepomnial Popo)od lat pomaga klubowi, towarzyszyl trenerowi w transporcie silnikow.Obaj panowie, nie "okradali" klubu i sponsorow z kasy na wysmienita wycieczke,chociazby dlatego, ze mieli wlasny prowiant na droge i nie nocowali w Hilton hotelu za ciezkie pieniadze sponsorow, tylko goscinnie u mnie.
    Mysle,ze ten temat mozna raz na zawsze zamknac.

    MrBiedrona!
    Troche szacunku!
    Ten siwy pan w okularach, co sie "szwenda" po parku, czyli pan Heniu, tez duzo zrobil dla klubu.

    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Co chcecie Panowie osiągnąć z takim trenerem, który już raz dał popis swoich możliwości trenerskich spuszczając w 96 r. Gdańską Drużynę do drugiej ligi?
    Dwie sprawy, proszę gdańszczan o uzupełnienie p. 2.

    1. Gdańsk nie spadł z 1 ligi w sezonie 1996, tylko 1995. Jestem tego pewien, ponieważ w sezonie 1996 o utrzymanie walczyły Stal Rzeszów, Unia Tarnów i GKM Grudziądz (spadły dwie ostatnie).

    2. Ów nieszczęśliwy sezon 1995 Wybrzeże zaczynało pod ręką Zenona Plecha i tego jestem pewien, bo nawet miałem nagrany pierwszy mecz we Wrocławiu, gdzie Plech prowadził drużynę. Wybrzeże przegrało również kolejne mecze, w tym u siebie ze Stalą Gorzów. Kiedy zatem pojawił się w drużynie Dzikowski? I czy naprawdę tylko jego należy obwiniać za tamten spadek? Bo o ile się orientuję, to właśnie kiepski początek sezonu zadecydował o spadku Wybrzeża, a na początku zespół prowadził Plech.

    Pozdrawiam
    D.J.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Luz stewal!

    Nie goraczkuj sie tak stewal bo ci peknie zylka pierdzaca! Spokojnie. Szkoda zdrowia. Wiemy ze jestes super w porzo gosc, ktory uratowal wybrzeze przed spadkiem. Teraz tez nie zasypujesz gruszek w popiele! I rzeczywiscie prosze definitywnie zamknac temat, bo jak dobrze wiemy w klubie jest juz wszystko w porzadku. Poza tym nie mozna wkurzac naszego doskonalego trenera, bo negatywne wpisy na forum dekoncentruja go w pracy na torze. Samolot Jensena oraz Poldek strasza go niepotrzebnie w koszmarach nocnych przed meczami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •