Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 254

Wątek: Astoria Bydgoszcz - Nowy sezon EBL / Nasz Bilans: 4 win - 4 lose

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Astoria Bydgoszcz - Nowy sezon EBL / Nasz Bilans: 4 win - 4 lose

    Astoria Bydgoszcz otrzymala oficjalnie od wladz PLK dzika karte na gre w ekstraklasie:)
    Jak sadzicie jakie sa szanse tego nowego i zbudowanego glownie z Polskich zawodnikow zespolu na utrzymanie sie w lidze??
    Czekam na wasze opinie!!


    Pozwole sobie umiescic nowo powstala stronke Astorii Bydgoszcz,zapraszam wszystkich kibicow do odwiedzin:)

    http://www.astoria.e-basket.pl/index.html


    ASTA przegrywa!!!!
    No i niestety jak przyszlo sie nam zmierzyc z wymagajacym przeciwnikiem to Astoria przegrala :(



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesze ze w Bydgoszczy bedziemy mieli kosza na wysokim poziomie bedzie mozna zabic nude w "przerwie zuzlowej". Co do szans Asty wydaje mi sie ze powinno byc dobrze tzn wedlug mnie mamy spore szanse (oczywiscie jesli zapowiadane transfery dojda do skutku na razie jest Arabas, Krzykala, Szawarski moze beda Dryja, Kriwonos, Majchrzak, Amerykanie) na play off co dla Astorii byloby duzym sukcesem. Wiem ze jest to wariant bardzo optymistyczny ale trzeba wierzyc w swoj zespol

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kriwonos jest nasz!!

    Kriwonos jest nasz!!
    A ja mam nadzieje ze Asta wejdzie do play-off:)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tak

    Taka oprocz Kriwonosa jeszcze Arabas Krzykala Szawarski zainteresowani sa takze pozyskaniem Dryji i Majchrzaka.
    A niebawem na testach ma sie pojawic Dante Swanson i jeszcze jeden amerykanski srodkowy

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drogi kolego biklet

    Drogi kolego biklet!!!!
    PO pierwsze twoje info byly podane w Gazecie Pomorskiej a z tego co mi wiadomo to w regulaminie jest taki punkt ktory informuje nas o tym ze jezeli podajemy jakies informacje z prasy to podajemy z jakiej gazety posiadasz te info. Po drugie to ja nieprosilem o sklad tylko o wasze typy na szanse Asty w PLK!!
    Wiec nastepnym razem zanim dodasz swoj wpis przeczytaj o co chodzi w watku:P

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artykul pochodzi z Gazety Wyborczej


    "W poniedziałek koszykarze Aleksandra Krutikowa zaczynają zgrupowanie w Wałczu

    - Pracujemy wytrwale we właściwym kierunku, żeby w październiku uzyskać optymalną formę - mówi trener Krutikow. Do końca ubiegłego tygodnia, poza przedpołudniowym treningiem w Łuczniczce zawodnicy biegali na bieżni Zawiszy i ćwiczyli na siłowni. Na bocznym stadionie Zawiszy zawodnicy podzieleni na pary biegali wyznaczone przez trenerów Krutikowa i Jarosława Zawadkę kilkudziesięciometrowe odcinki. - Na stadionie Zawiszy ćwiczyliśmy wytrzymałość szybkościową. Zwracamy na to uwagę, bo do biegania do kontrataku będzie jak znalazł. W trakcie sezonu zawodnicy muszą mieć do tego energię - mówi szkoleniowiec Astorii.

    Wczoraj do drużyny dołączył kolejny koszykarz. Po Grzegorzu Arabasie, Andrieju Kriwonosie, Szawarski to trzeci nowy koszykarz Astorii, który zjawił się w Bydgoszczy. W piątek przyjedzie Jacek Krzykała. W poniedziałek zespół wybiera się na zgrupowanie do Wałcza. - Będziemy tam do środy lub czwartku następnego tygodnia. - wyjaśnia Krutikow.

    - Na początek obozu dojedzie też Amerykanin Dante Swanson - tłumaczy dyrektor bydgoskiego klubu Zbigniew Słabęcki.

    Przypomnijmy, że ten gracz z amerykańskiego Uniwersytetu Tulsa w Oklahomie nie podpisał jeszcze kontraktu i będzie testowany. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie drugim amerykańskim koszykarzem - Oglądamy na kasetach trzech kandydatów - mówi Krutikow.

    Po przyjeździe z Wałcza bydgoszczanie zagrają w pierwszym turnieju. W Inowrocławiu (19-21 września) zmierzą się z Detal-Met/Notecią, Komfortem Stargard Szczeciński i Startem Lublin.

    Kiedy Astoria będzie w Wałczu rozstrzygnie się też, ilu rywali będzie miała w ekstraklasie. 9 września PLK rozstrzygnie bowiem, czy do ligi dołączą Legia Warszawa i Wisła Kraków, które podobnie jak Astoria starają się o dziką kartę. Tego dnia PLK ogłosi terminarz rozgrywek i będzie znany pierwszy przeciwnik bydgoszczan."


    Tak wiec Asta przygotowuje sie do sezonu. Mam nadzieje ze wszystkie nowe nabytki spelnia pokladane w nich nadzieje i Astoria awansuje do play off

    Wiem ze ten wpis odbiega troszke od tematu watku ale wydaje mi sie ze pare osob zainteresuje to co sie dzieje w nowy zespole EBL.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Drogi kolego biklet!!!!
    PO pierwsze twoje info byly podane w Gazecie Pomorskiej a z tego co mi wiadomo to w regulaminie jest taki punkt ktory informuje nas o tym ze jezeli podajemy jakies informacje z prasy to podajemy z jakiej gazety posiadasz te info.
    Drogi kolego!
    biklet nie zacytowal zadnej prasy wiec nie mial potrzeby pisania źródła. co innego patrz wyzej gdzie lukasz cytuje artykul z gazety, to wowczas podajemy źródło.

    Po drugie to ja nieprosilem o sklad tylko o wasze typy na szanse Asty w PLK!!
    Wiec nastepnym razem zanim dodasz swoj wpis przeczytaj o co chodzi w watku:P
    Jesli chodzi o watek to uważam, że warto w nim dyskutowac nie tylko o szansach, ale także o tym co sie dzieje w bydgoskim świecie koszykarskim. Nie ma potrzbey zakladania osobnego watku na szanse a innego na co to sie dzieje w Astorii.

    pozdro. ;]

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artykul z Gazety Pomorskiej

    KOSZYKÓWKA. Przygotowania Astorii
    Dante na obóz

    Beniaminek Polskiej Ligi Koszykówki, bydgoska Astoria, szlifuje formę do końca tygodnia na własnych "śmieciach". Od poniedziałku podopieczni Aleksandra Krutikowa będą się przegotowywać na obozie w Wałczu.

    Koszykarze popołudniami korzystają z obiektów Zawiszy, gdzie trenują wytrzymałość, szybkość, korzystają także z siłowni. Wcześniej w hali Łuczniczka, gdzie będą rozgrywać swoje mecze (początek ligi). Trener Krutikow ma do dyspozycji 12 graczy; w poniedziałek do zespołu dołączył reprezentant Polski, 27-letni Wojciech Szawarski, z którego wcześniej zrezygnował Anwil Włocławek. Dziś ma dołączyć Jacek Krzykała, który ze Śląskiem Wrocław zdobył 4 tytuły mistrza Polski, a ostatnio grał (choć niewiele z powodu kontuzji) w Treflu Sopot.
    - Szawarski w Anwilu nie został zatrudniony, bo jego badanie lekarskie nie satysfakcjonowało trenera Urlepa. Jak będzie w Bydgoszczy?
    - Wojtek miał badania w czwartek - mówi "Pomorskiej dyrektor klubu Zbigniew Słabęcki. - Czekamy na wyniki i dopiero wówczas będziemy wiedzieć więcej na temat jego zdrowia.
    Bydgoszczanie w poniedziałek rozpoczynają 10-dniowy obóz w Wałczu, gdzie dołączyć mają dwaj Amerykanie. O jednym z nich już pisaliśmy, to 22-letni (178 cm) rozgrywający Dante Swanson, który przez minione 4 sezony grał w lidze akademickiej NCAA. Drugim ma być center, bo ta pozycja, to na razie najbardziej newralgiczny punkt bydgoskiego zespołu.
    - W tej chwili negocjujemy wysokość kontraktu - mówi Słabęcki - bo nie ma sensu brać zawodnika, na którego nie będzie nas stać. Mam nadzieję, że do soboty, ostatecznie do poniedziałku będę wiedział coś więcej. Nie jest to jednak ostatni zawodnik, którego bierzemy pod uwagę pod kątem składu składu. Sztab szkoleniowy cały czas rozważa inne kandydatury, niewykluczone, że będzie to też silna trójka.


  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Uważam, że nie ma sensu cytowanie całych artykułów na forum, w dodatku bez komentarza, w celu nabijania postów. Asta spokojnie utrzyma się w lidze z tym składem i tymi pieniędzmi, zresztą podobno wszyscy się utrzymają, jak to w lidze zawodowej :P

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kul w Astorii!!!!!!!!

    Za gazeta.pl:

    Aleksander Kul ma 2 metry 15 centymetrów wzrostu i waży 130 kilogramów. Zadaniem tego wielkiego mężczyzny będzie zapewnić bydgoskiej Astorii panowanie pod koszami

    Białoruski koszykarz, którzy w poprzednim sezonie grał w Idei/Śląsku Wrocław a wcześniej bronił barw włocławskiego Anwilu jest bliski podpisania kontraktu z bydgoskim klubem. Potwierdza to dyrektor Astorii Zbigniew Słabęcki oraz Tarik Khreis z firmy Courtside reprezentującej zawodnika - Do podpisania umowy z Astorią jest już bardzo blisko, właściwie mogę powiedzieć, że naprawdę niewiele brakuje abyśmy się ostatecznie porozumieli co do warunków - stwierdza agent Kula.

    - Dogadujemy się z koszykarzem - mówi Słabęcki. Może to nastąpić jeszcze w tym tygodniu, bo szef Astorii stwierdza - Jest szansa, że Kul dotrze do Wałcza na zgrupowanie drużyny - dodaje, a kończy się ono w czwartek.

    Są jeszcze dwie przeszkody do pokonania: płaca zawodnika oraz badanie jego stanu zdrowia. Przypomnijmy, że trener Aleksander Krutikow od początku chciał Kula w swoim zespole - Rzeczywiście rozmowy rozpoczęliśmy już dawno, bo jeszcze przed wylotem Aleksandra do Grecji - potwierdza Khreis. Wtedy nie doszły one do skutku, bo Kul praktycznie porozumiał się z Ionikosem Ateny, ale potem okazało się, że ma problemy z kolanem. Do Ionikosu trafił w koncu Joe Mc Naull.

    Obecnie białoruski gigant przeszedł godzinny zabieg artroskopii. - Wiem, że oczyszczono mu staw kolanowy. Zobaczymy jeszcze dokumentację lekarską - mówi Słabęcki. Pozostały jeszcze warunki płacowe - Dogadujemy się i w tej sprawie - dodaje szef Astorii. Nieoficjalnie wiadomo, że Kulowi bydgoski klub będzie musiał zapłacić około 6-7 tys. dolarów.

    Jeśli Białorusin dotrze do Wałcza, będzie prawdopodobnie miał okazję spotkać się na parkiecie z dawnymi kolegami z Idei/Śląsk Wrocław, którzy od wczoraj trenują w tym samym ośrodku, co bydgoszczanie. W planach jest sparing obu zespołów. W piątek meczem z Komfortem Stargard Szczeciński Astoria zaczyna Turniej o Puchar Prezydenta Inowrocławia.



    Dla Gazety

    Tarik Khrais

    agent Aleksandra Kula

    Spodziewam się, iż w ciągu kilku najbliższych dni Kul będzie już oficjalnie zawodnikiem Astorii. Teraz przebywa już w Polsce i czekamy na dokończenie wszystkich negocjacji z klubem. Jego kłopoty ze zdrowiem? Właśnie aby uniknąć teraz takich sytuacji jak w Grecji będzie miał zrobione badania lekarskie i artroskopię kolana
    Pozdro:)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ASTA !! ASTA !!

    Ciesze sie,ze juz dzialcie chlopaki, bo mysle,ze Asta bedzie dawal rady w tym roku. Na pewno nie spadna, a jak jeszcze uda sie kiedys urwac jakis pukt w Luczniczce Slaskowie ,czy innemu Anwilowi, to mam nadzije,ze hala bedzie sie zapleniac. Przypomiam, za juz na poczatku listopada mecz u siebie z Wloclawkiem, a w pierwszej kolejce...11 pazdziernik przyjezdza do nas NOTEC na derby :D:D:D Bylem dwa lata temu na play-offach z Notecia na 1 lidze i doping byl taki,ze glowa bolala :D A meczyk miodzik :D

    Juz sie nie moge doczekac pierwszej kolejki, mysle sobie ,zeby jakas akredytacje zaltwic :P albo karnecik, bo bedzie na co chodzic :D. Oby dlugo.

    Pozdro !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    11 pazdziernik przyjezdza do nas NOTEC na derby :D:D:D
    no i tu drogi zurasie.... ;] sie mylisz... ;]
    gdybys czytal moje newsy na SF na temat Asty
    to bys wiedzial ze 11 października zmieniono
    gospodarza tego spotkania i Asta gra w
    Inowrocławiu ;]

    Powod tej zmiany? Mistrzostwa w Tancu
    Towarzyskim w hali "Łuczniczka" ;] - 11.10.03
    glownymi tancerzami wieczoru beda: poTFoor i żuras :D


    W drugiej kolejce mamy pauzowac,
    wiec dopiero w trzeciej u siebie
    gramy z Tarnowem ;]

    pozdro. ;]

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Daminek

    No rzeczywscie nie czytam Twoich tekstow,ale chyba zaczne :P. Szkoda ,ze pierwszy mecz na Luczniczce, bo na pewno w Bydgoszczy bedzie przed sezonem wielka determinacja, to pewnie na Derby w 1 kolejce przyszla by pelna hala. A tak, w Inowroclawiu w Plecy, pozniej pauza, hehe :P:P:P Oby bylo jaknajlepiej :P

    Pzdr !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witaj Zuras widze ze ty udzielasz sie wszedzie gdzie pisza o Bydgoszczy:)
    A tak jak juz o koszykowce to mysle ze damy rade w tym sezonie i bedzie dobrze:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Mlody ;) Rzeczywiscie udzielam sie wszedzie gdzie Bydgoszcz daje rady, wszedzie tez staram sie chodzic (Polonia, Asta, Palac), bo oglnie lubie sport :P buehehe... i :D jestem lokalnym patriota :D. Pewnie i na zawke bym chodzil gdyby wstydu nie przynosili.

    Pzdr !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Przehorskij i Bacik w Astorii?

    Trenerzy Astorii Bydgoszcz w ciągu kilku najbliższych dni będą się przyglądać Sergiejowi Przehorskiemu. Ukrainiec ma 27 lat i mierzy 200 cm wzrostu. Zawodnik ten ostatnio bronił barw BC Kijów, a wczoraj zaliczył pierwsze spotkanie w barwach "Asty" (Przehorskij zdobył 7 punktów przeciwko Czarnym). Tymczasem bydgoscy działacze rozpoczęli rozmowy z Mariuszem Bacikiem (31 lat, 207 cm). Były reprezentant Polski poszukuje pracy i nie wyklucza gry w Astorii. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu kilku najbliższych dni.
    za e-basket.pl

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok, Bacik , Przechorskij, ale gdzie Kul. Przedluza sie ta sprawa troche ,a sezon za pasem i ja to widze w coraz ciemniejszych barwach :P Niech w koncu przejda do konkretow, bo jak zmontuja druzyne (o ile to sie w ogole uda) na ostatnia chwile to nie bedzie zbyt dobrze.

    Pzdr

    p.s. a e-basket,pl, to daminek nie news, tylko 500 zl :P
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    p.s. a e-basket,pl, to daminek nie news, tylko 500 zl :P
    zuras 500 zl to jak czegos tam nie zrobisz :P
    chyba jak nie oddasz legitymacji do
    jakiegos tam czasu to pojdziesz z mamusia i
    tatusiem na rozparwe :P

    A wracajac do tematu to kadra Astorii
    jak mowi Krutki ma ksztaltowac sie
    nawet do konca stycznia kiedy to
    konczy sie okres transferowy :/

    pozdro. ;]

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Mlody Rzeczywiscie udzielam sie wszedzie gdzie Bydgoszcz daje rady, wszedzie tez staram sie chodzic (Polonia, Asta, Palac), bo oglnie lubie sport buehehe... i jestem lokalnym patriota . Pewnie i na zawke bym chodzil gdyby wstydu nie przynosili.
    Nio zuras:)
    To ty dobry zawodnik jestes:)Ja tez na zuzel siate i kosza chodze,a nawet nieraz mi sie na pilke zawendruje:)A teraz chyba zaczne chodzic na pilke reczna:P

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A moze by tak jakis szybki Klub KIBICA !!!

    Co Wy na to ?? Moze nie od razu jakies wielkie akcje, ale tak:
    -kazdy zbiera jak najwieksza ekipe
    -wsyzscy siadamy w jednym miejscu zawsze
    -oczywiscie zabieramy jak najwiecej sprzetu :D:D:D (nie, nie......nie kastety- bebny, trabki, flagi, itp.....)
    -mozna by tez machnac :P zrzute na flage, czy beben
    -i wydzieramy sie z calych sil :P

    Mysle,ze pomysl jest dosc prosty i oczywiscty, ale uznalem ,ze warto poruszyc temat. Mam przede wszystkim nadziej, z kazdy z Was przyprowadzi na pierwszy nasz mecz duuuzo kolegow i tak zbierze sie nas grozna :P grupka. Wiec do dzial i krzyczcie jakie tam pomysly macie ;)

    Pzdr !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    elo;)ja juz rozmawiałem na ten temat z Żurasem!!!uważam, że to *****isty pomysł!!!niech każdy zbierze jak najwięcej swoich kumpli i jazda...musimy pokazać jakich kibiców ma Bydgoszcz!!!kontakto ze mną>>>gg 1762763

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy na to ?? Moze nie od razu jakies wielkie akcje, ale tak:
    -kazdy zbiera jak najwieksza ekipe
    -wsyzscy siadamy w jednym miejscu zawsze
    -oczywiscie zabieramy jak najwiecej sprzetu (nie, nie......nie kastety- bebny, trabki, flagi, itp.....)
    -mozna by tez machnac zrzute na flage, czy beben
    -i wydzieramy sie z calych sil

    Mysle,ze pomysl jest dosc prosty i oczywiscty, ale uznalem ,ze warto poruszyc temat. Mam przede wszystkim nadziej, z kazdy z Was przyprowadzi na pierwszy nasz mecz duuuzo kolegow i tak zbierze sie nas grozna grupka. Wiec do dzial i krzyczcie jakie tam pomysly macie
    No Zuras ja sie na to pisze!!Ale cos mi sie wydaje ze bedzie tak jak na zuzlu i slynnym Klubie KIbica:PAle jak cos to ja sie postaram przyjsc z qmplami:)

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TERMINARZ ASTY!!!
    1. kolejka 11.10.2003 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - vacat

    2. kolejka 18.10.2003 (sobota)
    AZS Gaz Ziemny Koszalin - Astoria Bydgoszcz

    3. kolejka 25.10.2003 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek !!!!!:)

    4. kolejka 02.11.2003 (niedziela)
    Astoria Bydgoszcz - Gipsar Stal Ostrów Wielkopolski

    5. kolejka 08.11.2003 (sobota)
    Spójnia Stargard Szczeciński - Astoria Bydgoszcz

    6. kolejka 15.11.2003 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - Polonia Warbud Warszawa

    7. kolejka 22.11.2003 (sobota)
    Prokom Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz

    8. kolejka 06.12.2003 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk

    9. kolejka 13.12.2003 (sobota)
    Detal-Met Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz

    10. kolejka 20.12.2003 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - Start Lublin

    11. kolejka 03.01.2004 (sobota)
    Idea Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz

    12. kolejka 10.01.2004 (sobota)
    vacat - Astoria Bydgoszcz

    13. kolejka 17.01.2004 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - AZS Gaz Ziemny Koszalin

    14. kolejka 31.01.2004 (sobota)
    Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz

    15. kolejka 07.02.2004 (sobota)
    Gipsar Stal Ostrów Wielkopolski- Astoria Bydgoszcz

    16. kolejka 14.02.2004 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard Szczeciński

    17. kolejka 21.02.2004 (sobota)
    Polonia Warbud Warszawa - Astoria Bydgoszcz

    18. kolejka 25.02.2004 (środa)
    Astoria Bydgoszcz - Prokom Trefl Sopot

    19. kolejka 28.02.2004 (sobota)
    Czarni Słupsk - Astoria Bydgoszcz

    20. kolejka 06.03.2004 (sobota)
    Astoria Bydgoszcz - Detal-Met Noteć Inowrocław

    21. kolejka 13.03.2004 (sobota)
    Start Lublin - Astoria Bydgoszcz

    22. kolejka 16.03.2004 (wtorek)
    Astoria Bydgoszcz - Idea Śląsk Wrocław

    Pierwszy mecz u siebie będzie z Anwilem!!!Myśle, że to dobry przeciwnik na rozpoczęcie sezonu we własnej hali. Przynajmniej frekwencja zapewniona. Trzeba się tylko o dobry doping postarać!!!






  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moore Borges w Astorii Ostromecko

    Dziś wieczorem do drużyny Astorii Ostromecko Bydgoszcz dołączyć ma nowy zawodnik. Będzie nim skrzydłowy Moore Borges. 22-latek jest tegorocznym absolwentem Uniwersytetu Oral Roberts, występującym w konferencji Mid-Continent. Ma 202 cm wzrostu i 105 kg wagi. Na uczelni był najwszechstronniejszy graczem zespołu i notował średnio w roku seniorskim w 28 grach: 18.0 pkt (4-ty wynik konferencji), 6.8 zb, 1.5 as, 0.9 przech..

    Borges to wyśmienity strzelec, który na uczelni występował jako silny skrzydłowy prowadząc w ostatnim sezonie Oral Roberts do najlepszego wyniku od 3 lat (wszystkie spotkania w pierwszej piątce). W ciągu dwóch latach gry w Oral Roberts otrzymał on wiele nagród. W sezonie 2002 roku był m.in. wybrany przez trenerów i media na Debiutanta Roku w Mid-Continent, a także do pierwszego składu konfrenecji. Awans do składu ligi powtórzył w ostatnim roku gry, kiedy to dwukrotnie wybierany był graczem tygodnia Mid-Con. W sezonie debiutanckim otrzymał również tytuł "Najlepszego Szóstego Gracza Konfrenecji".

    Leworęczny Amerykanin jest bardzo dynamiczny, potrafi przy tym również skutecznie rzucić zza linii 6.25 metra. Udowodnił to m.in. podczas Międzynarodowej Gali Koszykarskiej w Kopenchadze, gdzie w spotkaniach przeciwko Besiktasowi Stambuł, Telekom Bonn, Hapoelowi Jerozolima i USBL Allstars notował średnio: 24.2 pkt, 7.8 zb przy 45% skuteczności w rzutach za 3 punkty. W gali udział wziął dzięki podpisaniu kontraktu z najlepszym zespołem Danii BF Kopenhaga, do niedawna uczestnikiem FIBA Champions Cup. Jak wiemy drużyna ta wycofała się z rozgrywek europejskich, a klub przed kilkoma dniami ogłosił bankructwo w związku z tym Amerykanin stał się wolnym zawodnikiem.

    Testy w zespole Astorii potrwają kilka dni podczas, których zawodnik musi udowodnić przydatność do drużyny trenera Krutikowa. Na dzień dzisiejszy nie jest jednak pewne czy koszykarz zagra w ekstraligowym debiucie Astorii w Koszalinie.

    Przebieg kariery:
    2002-2003: Oral Roberts University (NCAA): 28 gier: 18.0 pkt, 6.8 zb, 1.5 as, 50.4% z gry, 74.5% osob. (rekordowe osiągnięcia: 33 pkt, 12 zb, 6 as, 3 przech)
    2001-2002: Oral Roberts University (NCAA): 29 gier: 14.5 pkt, 6.8 zb, 0.7 as
    2000-2001: Los Angeles Harbor JC 24.2 pkt, 10.0 zb
    1999-2000: Fresno City College 9.9 pkt, 10.1 zb
    Lemoore High School, CA

    No, no, no bardzo ładne pasunięcie beniaminka. Tylko czy będą mieli na niego kase? Jeśli znajdą to smiem twierdzić, że to może być lider zespołu. Oczywiście jeśli dobrze się wkomponuje w zasady PLK. Jednak jak wiadomo dla chcącego ,,zarobić,, nie ma nic trudnego:)

    Czyżby wyrastał nam czarny koń ligi??

    Zobaczymy...

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Pierwszy mecz nad Brdą w PLK!

    Drodzy bydgoscy forumowicze jak wiadomo zbliża
    się 25 października czyli dizen, wktorym
    bedziemy mogli obejrzec Astorie na zywo w
    PLK w hali "Łuczniczka".

    Jak wiadomo na pewno bedzie troche luda ... ;]
    mam nadzieje :P

    Wiem ze jest tu troche bydgoskich forumowiczow
    i do nich apleuje zeby zrobic jakis fajny doping
    na pierwszy meczyk z ANWILEM. Przyrowadzcie
    mame, tate, dziadka, babcie, ciocie, wujka,
    prababcie itd. ;] zeby nas bylo jak najwiecej!!!
    i wołać: Bij mistrza :P

    jak wiadomo bedzie ICH TROJE czyli:
    daminek, lampeq i zuras i czekam na innych :P

    mam nadzieje ze mlody17, bks-iak wolfik i inne poTFoory... dadza jakis odzew i sie spotakmy i zrobimy
    ladny doping na meczyku no i troche pochlejemy
    (patrz GP. w Bydzi ;])

    pozdro. ;]

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na taki mecz trza sie wybrac! Na pewno zoorganizujemy jakis doping:P. Ja wparuje na mecz z kilkoma kumplami z Fordonu to bedzie extra doping + Daminki, Zurasy i inne Potfory i mamy fanklub na medal :D;).

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fajniutko, że macie taki mecz:):):):) Mam nadziję, że opiszecie nam to co się działó. Ciekawe zagrania wsady:) itd:) A oczywiście jak będzie grać ten wasz nowy zawodnik czarnoskóry to opiscie jak się prezentuje.

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nio ja raczej napewno przyjde!!!!Jezeli nigdzie niebede musial wyjezdzac!!
    A zreszta gdzie wyjezdzac nigdzie sie z Bydzi nie ruszam tylko z kumplami na Aste ide:P

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Nio ja raczej napewno przyjde!!!!Jezeli nigdzie niebede musial wyjezdzac!!
    A zreszta gdzie wyjezdzac nigdzie sie z Bydzi nie ruszam tylko z kumplami na Aste ide:P
    No to może jakąś ustawkę gdzieś przed meczem ;]?

    pozdro. ;] do meczu 9 dni!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy w zwiazku z tym ze do ligi dolaczyly dwa zespoly: Unia Tarnow i jeszcze cos, tylko zapomnialem:D, mniejsza z tym, czy przez to nie zmieni sie jakos terminarz rozgrywek??

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Czy w zwiazku z tym ze do ligi dolaczyly dwa zespoly: Unia Tarnow i jeszcze cos, tylko zapomnialem:D, mniejsza z tym, czy przez to nie zmieni sie jakos terminarz rozgrywek??
    jak na razie nikt nie zmienil
    terminarzu i niech go nie zmienia ;]

    jelsi chodzi o Unie to mysle ze najporsciej
    bylo by wstaic ten klub w termianrz do
    zespolow ktore pauzują w poszczegolnych
    kolejkach... czyli Asta zagralaby tam kiedys
    zalegly mecz z Unia za pierwsza kolejke

    jak bedzie sam nie wiem...

    pozdro. ;]

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to może jakąś ustawkę gdzieś przed meczem ;]?
    Nio damianek mozna o tym pomslec ale niewiem czy bede na 100% ale jak zrobimy cos takiego to napewno ludzie z forum sie zleca:)
    Wiec gdzie??

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zbierajcie ekipy !!

    Nie bede sie rozpisywal, bo przeciez jasna sprawa, ze musimy pokazac,ze nie ma w Polsce lepszych kibicow koszykarskich niz na ASCIE :D ! Teraz tylko to trzeba wspolnymi silami udowodnic. Martwi mnie troche ,ze akustyka w Luczniczce jest beznadziejna, ale i tak damy rade !!
    I teraz bardzo wazne. ...

    Ja ze swojej szkoly przyprowadze jakichs 15/20 kolesi do krzyczenia !! Niech kazdy zbierze ze swoja szkoly taka ekipe i jak usiadziemy razem z inymi zapalencami to naprawde przekrzyczymy nawet Bozydara w TVP :P Takze ruszac tylko i namawiac i umawiac sie z wszystkimi na Aste, zeby byl kociolek :D

    Pzdr !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbierajcie ekipy !!

    Nie bede sie rozpisywal, bo przeciez jasna sprawa, ze musimy pokazac,ze nie ma w Polsce lepszych kibicow koszykarskich niz na ASCIE ! Teraz tylko to trzeba wspolnymi silami udowodnic. Martwi mnie troche ,ze akustyka w Luczniczce jest beznadziejna, ale i tak damy rade !!
    I teraz bardzo wazne. ...

    Ja ze swojej szkoly przyprowadze jakichs 15/20 kolesi do krzyczenia !! Niech kazdy zbierze ze swoja szkoly taka ekipe i jak usiadziemy razem z inymi zapalencami to naprawde przekrzyczymy nawet Bozydara w TVP Takze ruszac tylko i namawiac i umawiac sie z wszystkimi na Aste, zeby byl kociolek

    Pzdr !!
    Z tego wzgledu mysle, ze trzeba przyjsc na hale wczesniej, zeby usiasc w kupie:P, wszyscy razem, a z tego co wiem zainteresowanie meczem jest duze i moga byc z tym problemy. Dlatego dobrze by bylo, zeby cala ekipa przyszla wczesniej na hale zeby nie bylo problemow z miejscami.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Pójść na Astę fajnie, martwi mnie jedynie kupowanie przez Klub drewniaków w rodzaju Olka Kula, który swej nieprzydatności dowiódł juz w Anwilu, z którym będzie ciekawy, lecz przegrany chyba meczyk w Hali Ł.!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    Połowa meczu w Koszalinie...

    ... za nami i jak na razie superrr :)

    AZS Koszalin 47-53 Ostromecko/ Astoria Bydgoszcz

    oby tak dalejjjjjjjjjjj ;]

    martwi postawa Kula tylko cztery punkty
    i szybkie przewinienia :/

    pozdro. ;]

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zaczelo sie normalnie i tak juz zostanie dokonca,Asta spadnie.Jetesmy zaslabi na PLK to wszystko zostalo zrobione na wariackich papierch,a pozatym niezaslogujemu na PLK,wiec sparawiedliwiosci stanie sie zadosc.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    AZS Gaz Ziemny Koszalin 96-88 Astoria Bydgoszcz

    Kwarty:

    (, , , )

    Punkty:

    AZS Gaz Ziemny:Karaś 25; Briegmann 22; Tomaszewski 16; Kudriawcew 12; Kowalczuk 8; Wiechowski 7; Klocek 3; Dąbrowski 3; Lewandowski 0; Balcerzak 0;

    Astoria:Swanson 23; Bajdakow 15; Rospara 15; Krivonos 11; Arabas 9; Krzykała 9; Kul 4; Małecki 2; Kalinowski 0;

    za SportoweFakty.pl

    Słuchajac w radiu mozna wywnioskowac ze
    tylko druga kwarta pozwolila na to ze nie
    dostalismy wyzej.

    KUL przepraszam czy pan zapomnial jak
    sie gra w kosza. Jesli Krutki chce grać
    na niego to moze zapomniec o jakich
    kolwiek zwyciestwach.

    SWANSON rulezzz pierwszy mecz i super ;)

    pozdro. ;]

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOTKANIE

    witam wszystkich;)z tego co wiadomo na forum asty jest wpis na temat spotkania osob zainteresowanych klubem kibica!!!odbedzie sie ono w srode 22.10 o 18.30 w hali przy Królowej Jadwigi...niech przyjda wszyscy zainteresowani!!!do zobaczenia;)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    witam wszystkich;)z tego co wiadomo na forum asty jest wpis na temat spotkania osob zainteresowanych klubem kibica!!!odbedzie sie ono w srode 22.10 o 18.30 w hali przy Królowej Jadwigi...niech przyjda wszyscy zainteresowani!!!do zobaczenia;)
    Ja niestety nie przybede, bo w srode na
    18.20 mam wizyte u lekarza :/

    pozdro. ;]

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Niestety, dali nam Gazu! Winien: Kul. Reszta w miarę poprawnie, nieźle Swanson. Co tu więcej powiedzieć?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    [b]nareszcie sie zaczyna[/b]

    od 15lat chodze na mecze Astorii
    ciekawi mnie czy ludzie wypelnia luczniczke chociaz w 2/3

    boje sie, ze na mecz otwarcia bilety, karty wstepu dostana grubasy z wladzy i ich kolesie (NIE MYSLIC MI TU PRZYPADKIEM ZE SPONSORAMI I ICH RODZINAMI :))

    na pewno mozna liczyc na 'stala gwardie" z hali Asty zza kosza

    cieszy mnie, ze znowu zobacze najlepszyh zawodnikow z polkich lig

    ...echh marzy mi sie taki doping jak z meczow o baraze z Toruniem.
    zawodnicy druzyn przyjezdnych powinni zostac zniszczeni psychicznie przez naszych kibicow

    MALA PROPOZYCJA
    JAKAS *****ISCIE WIELKA FLAGE TRZEBA BY USZYC, zeby ja bylo widac z kazdego miejsca w hali








  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    MALA PROPOZYCJA
    JAKAS *****ISCIE WIELKA FLAGE TRZEBA BY USZYC, zeby ja bylo widac z kazdego miejsca w hali
    z tego co wiem i widzialem juz na
    meczu z Białorusią to flaga
    ASTORII juz jest ;] .....

    pozdro. ;]

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do flag to macie sporą hale wiec i flag powinno byc kilka najepiej z jakimis napisami :)

    a co do dopingu to mysle ze jakies fajne spiewy to byloby to bo samo krzyczenie to nie jest doping :P

    ale i tak kibicow z wrocka nie przebijecie duzo sie ostatnio zmienia , reorganizacja dopingu, spiewy, flagi, bebny :P

    lewy balkon i szlachta rulezzzz

    pozdro z worcka :P

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla wszystkich gardel !!!

    Komunikat dla wszystkich , ktorzy ccha swoimi niezaspokojonymi gardlami wesprzec nasz klub :D :

    Sobota, godzina 11.45, przed wejsciem na sektor C

    Zbieramy sei, decydujemy gdzie siadamy, kupujemy bilety i jazda :P. Do zobaczenia ;)

    Pzdr !!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •