Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 254

Wątek: Astoria Bydgoszcz - Nowy sezon EBL / Nasz Bilans: 4 win - 4 lose

  1. Powrót do góry    #181
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    A ja mam nadzięję że rzeczywiście będzie to ostani mecz Kudriawcewa i Crispa , bo oni garają nie na poziomie Astorii :P Słyszeliście plotkę żę O banon ma przyjść z powrotem do Asty :D ??

    Mój typ na mecz : wygrana 15 pkt

    Czemu p.Słabęcki nie skusił Szybilskiego skoro oddał Olejniczaka i czemu nie potrafił nałonić Mrożka z Noteci jak ten strajkował , dla mnie to nie zrozumiałe :P

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Szybilskiego - z tego co wiadomo ten zawodnik bardzo ceni swoje umiejetnosci a jak jest z finansami Asty powszechnie wiadomo:). Jesli chodzi o Mrozka i pozostalych zawodnikow Noteci - bydgoscy dzialacze stwierdzili ze niee beda wykorzystywac nieszczescia sasiadow.

    Asta do boju!!!

    Pozdro

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kompromitacja :(

    Jak dla mnie ten wynik (97-91 dla Noteci) to kompromitacja bydgoskiej druzyny :(. Nie widzialem tego meczu na zywo (na szczescie) sledzilem go tylko w internecie ale widac po statystykach i po wynikach ze tej druzynie jest potrzebny potezny wstrzas.

    Tyle na goraco.

  4. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Moim zdaniem odejść powinni Korszuk , Bosnic , Kudrawcew , Crisp , Smallwood, Smok , i jeszcze może traner Krajewski . TO co dziś z nimi robili Szubraga i Mrożek woła o pomstę do nieba . Mam nadzieję żę jednak p.Słabęcki porozmawia z Mrożkiem i Szubargą bo takich zawodników nam brakuję . Mówisz żę brakuje nam kasy ale jednak mimo wszystko mamy chyba najwięcej rezerwowych w lidze (może Anwil i Prokom mają więcej) . Zawsze byłem zwollenikiem budowy zespołu takiej jak właśnie Noteć czy Unia/Wisła . Czyli bardzo mocna pierwsza piątka a reszta juniorzy i głównie wychowankowie. Dlatego wszyscy przeze mnie wymieniei powinni iodejść a klub powinien natychmiast zakontraktować 1-Szubarga 2-jakiś strzelec z USA 3-Mrożek 4-Ed O'Bannon 5-Center z USA na ławie juniorzy plus Wiekiera , Arabas i może jeszcze 2 zawodników z aktualnej kadry :)

    Pomarzyć zawsze można :)

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie twoja propozycja to tylko marzenia :) (w skladzie moze byc tylko 2 zawodnikow rodem z USA). Niestety wymiana takiej liczby zawodnikow jest obecnie niemozliwa z bardzo prostej przyczyny - na rynku nie ma juz dobrych zawodnikow w dobrej cenie (tzn. takiej ktora sa w stanie wytrzymac finanse bydgoskiego zespolu). Wedlug mnie (nie widzialem meczu z Notecia znam go tylko ze statystyk i opowiesci mojego bardzo zdenerwowanego brata:), ale bylem na meczu w Starogardzie) bydgoskiemu zespolowi potrzebny jest dobrej klasy rozgrywajacy, ktory potrafilby pociagnac zespol i poustawiac go w najwazniejszych momentach. Zawodnicy ktorych posiadamy obecnie Bosnic, Kudriawcew nadaja sie jedynie jako zmiennicy. Crispa pominalem celowo bo to nie jest rozgrywajacy a jak na rzucajacego tez jest nie najlepszy (pytanie - czy uda sie obecnie znalezc kogos lepszego???). Druga zmiana wedlug mnie konieczna to pozycja centra. Zostawilbym Dryje i Klosinskiego jako zmiennikow, a Smoka wywalil z zespolu.

    Niestety Asta w tym sezonie zawodzi na calej linii (wygranej ze Slaskiem nie licze bo jaka byla sytuacja w tym zespole na poczatku sezonu kazdy wie a mimo to Astoria meczyla sie z nimi przez cala pierwsza polowe) i jesli dzialacze nie podajma szybkich decyzji to pozostanie nam ciezka walka o utrzymanie.

    Pozdrawiam


  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Grupa spasionych ćmoków przerypała z młodymi, ambitnymi i nie opłacanymi inowrocłowianami. Generalnie - wymiociny. Do domu Murzynkowie, Kudriawcew, Jugol i cała reszta, z Krzysiem W. włącznie. Zamknąć tę budę. Gratki dla Ina. Pokazaliście klasę, tak trzymać.

  7. Powrót do góry    #187
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    1-Szubarga 2-jakiś strzelec z USA 3-Mrożek 4-Ed O'Bannon 5-Center z USA na ławie juniorzy plus Wiekiera , Arabas i może jeszcze 2 zawodników z aktualnej kadry :)
    a po co nam EDEK z FABRYKI kredek <sciana>?

    wystarczy ze nie nie pokazal w poprzednim sezonie...
    skasowal kase i wrocil do USA.

    Na moje to proponuje zwolnic caly sklad oprocz Arabasa
    poza tym proponuje pozbyc sie pana filozofa Krajewskiego
    ktory jak wygrywamy mecz ze Slaskiem to opowiada na
    konferencji ze wiedzial ze wygramy jedzac dzisiaj
    pierogi z jagodami a wiedzial ze bedzie dramat z Notecia
    bo widzial dzis ptaki nad hala Łuczniczka - normlanie
    smiech na sali ://

    Słabęcki nie lepszy, klepie drugi sezon to samo ze klub
    ma rozne plany itd. a drugi sezon widzimy to samo...

    Zmarnowali 3 miechy przygotowan i kompletowania druzyny!

    Bedzie tak jak w zeszlym sezonie do grudnia jedziemy
    tym skladem, a od stycznia nowy sklad ktory bedzie sie
    zgrywac do kwietnia i jesli udam nam sie wejsc na 8
    miejscu do play-off-u to znow bedzie dla panow K. i S.
    wielki sukces <sciana>

    pozdro.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Mam jeszcze kilka uwag do tzw. Klubu Kibica Asty - inowrocławian było 50 razy mniej, a słychać ich było 5 razy lepiej. Początkowa oprawa zapowiadała niezłą dyspozycję, ale tak naprawdę w porównaniu z notecianami wypadliście bladziutko, zaangażowaniem przypominając naszych zawodników na boisku :P Z innej beczki: proponuję oficjalnie zbojkotować najbliższy mecz wobec tak psiej postawy grubasów z Astorii. może braki w kasie nauczyłyby ich rozumu?

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wywalić grubasa Słąbęckiego, który zamiast walczyc o czołowe
    lokaty mówil wprost przed sezonem, ze walczymy o 9 miejsce i puścił taki skarb
    jak Swanson, który wygral mecz w w Słupsku? z taką samą sytuacją mielismy do
    czynienia rok temu. Ze zbieraniny nie zrobisz zespołu!

    W każdym bądź razie duzo by musiało się zmienic, zebym znow pojawił sie w
    Łuczniczce

  10. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stalo sie. Crisp i Smallwood opuszczaja bydgoski zespol. Z Asta pozegna sie tez jeden z dwojki Korszuk - Bosnic (ja osobiscie zostawilbym Bosnica ktory nadawaje aie do roli zmiennika na pozycji rozgrywajacego). W Ascie zostanie tez A.Kudriawcew bedzie on jednak wystawiany jako rzucajacy obronca a nie rozgrywajacy. Wedlug Slabeckiego i Krajewskiego bydgoski zespol wzmocni 2 albo 3 nowych zawodnikow. Ich nazwiska poznamy wkrotce. Zobaczymy czy te zmiany wplyna na poprawe gry naszego zespolu (zalezy to oczywiscie od klasy pozyskanych zawodnikow). Mam nadzieje ze zmiany beda skuteczne bo inaczej pozostanie nam walka o utrzymanie.

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No i dupa a nie Asta się zrobiła . Nam nie tylko brakuję rozgrywającego ale wszystkiego nam brakuje :) Ciekawe co wyjdzie z tego Amerykanina co ma przylecieć w przyszłym tygodnoiu. A Daminek popieram wy***** Krajewskiego !!

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No to mamy 3 nowych zawodników : Harringtona , Nicholasa i Szczotkę . Zwłaszcza ten pierwsszy mnie cieszy :P

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nowy białas zagrał rewelacyjnie w Zgorzelcu, Asta wygrała, cud nad Nysą/Odrą? :):):) Czy grała już Szczotka? ;)

  14. Powrót do góry    #194
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zwycięstwo!!!

    Asta po dobrej grze odniosla zyciestwo w Zgorzelcu (bylem widzialem :)). Jedyna rzecz ktora mnie martwi to tylko 8 asyst calego zespolu w meczu a Harrington, ktory ma byc rozgrywajacym zaliczyl tylko 1 asyste. Nad tym trzeba caly czas pracowac. Piotr Szczotka gral i wedlug mnie prezentowal sie calkiem niezle.

    Pozdro

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Brawo brawo Harrington !! Kudriawcew wreszcie zagrał wielki mecz !! Brawo Asta ale mimo wszystko trzeba wymienic Smoka.

  16. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Kolo, zjedź z Wilusia!!!

    Brawo brawo Harrington !! Kudriawcew wreszcie zagrał wielki mecz !! Brawo Asta ale mimo wszystko trzeba wymienic Smoka.
    Oglądałeś mecz? Widziałeś na żywo? No, to zamilcz!

  17. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    O co Ci chodzi ? Myślę że masz jakiś problem. Wilangowski według mnie powinien odejść , i to jest moje zdanie a jak Ci się nie podoba to sam zamilcz koleś . Taki niby z Ciebie wielki fachowiec a nawet nie potrafisz docenić wielkiego meczu z Francją Jurka Dudka i to Cię chyba boli.

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Astoria wygrała z AZS po dogrywce 93-95 ! Brawo !!
    EDIT
    Chciąłem zrobić tabelkę z pkt ale mi nie wyszło :p Statystyki meczu Tabela Ligi

    PS Bez filozofowania Wolf nie da się żyć :P A jak sam zauważyłeś Wilangowski to były , a Dudek aktualny reprezentant :P Ale nie o tym w tym wątku

  19. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    O co Ci chodzi ? Myślę że masz jakiś problem. Wilangowski według mnie powinien odejść , i to jest moje zdanie a jak Ci się nie podoba to sam zamilcz koleś . Taki niby z Ciebie wielki fachowiec a nawet nie potrafisz docenić wielkiego meczu z Francją Jurka Dudka i to Cię chyba boli.
    Nie filozofuj, koleś, trochę szacunku dla byłego reprezentanta Polski, Dudka nie lubię i nie polubię, tak samo jak ty Wilusia, ale ja wypiłem z nim w życiu trochę gorzałki i zawsze będę go wspierał, mimo lenistwa na treningach, platfusa i innych wad ukrytych :)

  20. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No i dobrze, wygrane na wyjazdach to znak dobrej atmosfery w drużynie i jej poukładania. W ogóle świetny weekend - Anwil do przodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    I znowu dupa! :( Jak można było to przegrać?

  22. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    I znowu dupa! :( Jak można było to przegrać?
    a moze cos o wilusiu w koncu napiszesz??


    pozdro.

  23. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety mecz z Unia/Wisla znow sprowadzil bydgoskich kibicow na ziemie po dwoch niezlych wygranych meczach na wyjezdzie:( Zastanawia mnie jedno - jak zespol ktory na wyjazdach walczy, broni po prostu gryzie parkiet w ciagu tygodnia staje sie zupelnie inna druzyna bez woli walki, jakas taka ospala:( Co do K.Wilangowskiego jednego wedlug mnie nie mozna mu odmowic widac ze chce czasami chyba za mocno. Na tablicach byl mocny 13 zbiorek w tym bodajze 5 w ataku to bardzo dobre osiagniecie, ale 3/11 z gry centra w tym wiekszosc niecelnych rzutow z naprawde prostych pozycji to juz koszmar (takie statystyki to on moglby miec z rzutow wolnych - Shaq:) ale oczywiscie przy skutecznosci z gry centra Miami). Nad tym Smok musi popracowac i jesli uda mu sie to poprawic (w co osobiscie nie wierze:( to juz nie ten wiek na nauke) to byloby calkiem niezle.
    Teraz tylko trzeba czekac na mecz z Gipsarem w Ostrowie i zastanawiac sie ktora Aste zobaczymy - ta walczaca z meczow wyjazdowych czy ta ospala z meczow w Luczniczce???

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A mnie bawi kilka spraw na temat WILUSIA :)

    Zagrywki niczym z siatkarskiego parkietu :P
    byc moze po sezonie uda mu sie zalapac do
    Delecty/Chemik albo do Centrostalu i tam
    bedzie z pewnoscia pasowac;]

    Spod kosza nie trafiac notorycznie to ja
    nie wiem skad Wilus bedzie trafiac :| moze
    znow odda jak w zeszlym sezonie we Wloclwku
    rzut za trzy punkty :|

    2,3 minuty i Wilus ma dosc gry bo jest
    ciezko zmeczony... Dlaczego? Jak sie jara
    szlugi to ciezko pozniej zlapac oddech i
    biegac po parkiecie dluzej niz 3-4 minuty...

    Na koniec wszystko co przebija powyzsze
    punkty to mina Wilusia... czy przegra
    czy nie zawsze usmiech od ucha do ucha
    (czyt. Banan) to dla mnie w ogole nie
    zrozumiale :|


    pozdro. :)

  25. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Daminku, jeżeli całą winą za ten i inne mecze obarczysz Wilusia, to ... no sorry, ale śmiech mie pusty ogarnia! On nigdy nie trafiał, raczej był i jest obrońcą. Czapuje nadal na medal. Gdybyś pił tyle wódki, co on, biegałbyś jeszcze wolneij a tak, daj spokój starszemu człowiekowi! Ja też od niedawna zacząłem grać w amatorskiej lidze u mnie na wsi i wiem, co znaczy dla 36-latka tak ogromny wysiłek :):):)

  26. Powrót do góry    #206
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwyciestwo!!!
    Po dobrym meczu wygralismy w Ostrowie ze Stala 87 - 85. Wedlug mnie caly zespol zagral dobrze (moze z wyjatkiem Korszuka i Bosnica). Mam nadzieje ze uda sie powtorzyc dobra dyspozycje w meczach w Bydgoszczy. Kolejny raz z dobrej strony pokazali sie kibice Astorii, ktorzy w liczbie okolo 40 osob pojawili sie w Ostrowie. Jednak jest jeden minus - jeszcze pare takich nerwowych koncowek i wiekszosc z nas zejdzie z tego swiata przez problemy z sercem:)

    Pozdrowienia

  27. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    chłopaki znow przyjada na "mecz wyjazdowy" do....
    Bydgoszczy i w plecy z Polonia... a potem znow
    prawdziwy mecz wyjazdowy i znow WIN... o co chodzi??
    nie czaje :|

    Policzyc im do tego wygrana z Notecia i Unio/Wisla
    i jestesmy w pierwszej czworce na luzie... ale zeby
    tam byc to oprocz zywciestw wyjazdowych trzeba
    przede wszystkim grac u siebie... a tego brakuje...

    pozdro. :)

  28. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie rozumiem tej drużyny, dlaczego nie daje popatzreć na zwycięstwa u siebie, w Łuczniczce?

    Dobre i zwycięstwa na wyjeździe, ale to wystarczy jeno do pierwszej ósemki góra :)

  29. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Znowu to samo :-(

    Zawodnicy Astorii znowu przegrali we wlasnej hali :( tym razem z Polonia Warszawa 69-83 mimo ze przez 3 kwarty prowadzili w tym spotkaniu!!! Ja juz nie wiem co sie dzieje z ta druzyna??? Tym razem nie moga sie tlumaczyc publicznoscia bo ta kibicowala im przez cale spotkanie (przynajmniej tak bylo slychac podczas transmisji w TV bo niestety na meczu nie moglem byc:(). Nie rozumiem jak przez 2,5 minuty przerwy po 3 kwarcie mozna zapomniec jak sie gra i jak sie trafia (przez 5 minut nie rzucili ani jednego punktu!!!).

    Ciekawe co tym razem wymysla bydgoscy zawodnicy???

    A kibicom pozostaje pewnie czekac na meczw Slupsku...

    Pozdrowienia

  30. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Skończyłem z chodzeniem na tych szmaciarzy. Jedynie Wiluś, Dryja, Szczotka (ANWIL,ANWIL!!!) i o dziwo Wiekiera reprezentowali jakiś poziom, reszta - dno.

    Nie mogłem też patrzeć na ciotki, dopingujące rzekomo Astę i udające klub kibica. Było to równie żenujące, jak postawa cieniasów na parkiecie.

    Fajnie pokazali się kibice Zawiszy, którzy protestowali przeciwko niewypłacaniu im obiecanych pieniędzy przez prezydenta Dombrowicza - wstyd, panie Kostek! Tadrzak uciekł na chwilę z sali, tak upadają legendy, w tym i solidarnościowe!

    Reasumując: Asta straciła 16 zł x ileś tam w sezonie, ja - czas, nie ma sensu chodzić na kupiony klub bez tradycji, nawet mimo nudy w 450 - tysięcznym mieście.

    Bydgoszczy gratulujemy koszykarzy i dombrowicza.

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf jesli chodzi o kibicow Zawiszy. Rozumiem ich niezadowolenie ale mogli to wszystko rozwiazac troszke inaczej. To przez nich doping dla Astorii ze strony KK (bo w pierwszej kwarcie byl slyszalny i to niezle w TV) skonczyl sie w 2 kwarcie. Moim zdaniem taka manifestacja powinna zostac zoorganizowana w inny sposob bo tym co zrobili w sobote w Luczniczce bardziej sobie zaszkodzili niz pomogli (chodzi mi o grozby w kierunku KK i rekoczyny do ktorych niestety doszlo w sektorze KK:()

    A tak na marginesie nigdy nie rozumialem takiej sytuacji jak jest w Bydgoszczy tzn podzialow wsrod kibicow - ten jest z Zawiszy tamten z Polonii a jeszcze ktos Bog wie skad. Dla mnie powinna liczyc sie Bydgoszcz. Ja chodze na zuzel, koszykowke, chodzilem na Zawisze kiedy ta grala w I lidze i chcialbym byc pewny ze nigdy nie dostane w leb bo ktos mnie kiedys zobaczy nie na tym stadionie co trzeba.

    Jeszcze cos czy wlodarze bydgoskich klubow nie moga sie dogadac i organizowac spotkan swoich zespolow tak zeby umozliwic kibicom obejrzenie wszystkich meczow a nie zmuszajac ich do wyboru??? Ja osobiscie np. po meczu Astorii z checia wybralbym sie poogladac gre naszych dziewczyn w siatke a bardzo czesto jest to niestety nie mozliwe. Wiem tez, ze jest o wiele wiecej kibicow w Bydoszczy w takiej sytuacji.

    Wiem ze to troche nie na temat ale nie ma gdzie poruzyc tego tematu.

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wolf jesli chodzi o kibicow Zawiszy. Rozumiem ich niezadowolenie ale mogli to wszystko rozwiazac troszke inaczej. To przez nich doping dla Astorii ze strony KK (bo w pierwszej kwarcie byl slyszalny i to niezle w TV) skonczyl sie w 2 kwarcie. Moim zdaniem taka manifestacja powinna zostac zoorganizowana w inny sposob bo tym co zrobili w sobote w Luczniczce bardziej sobie zaszkodzili niz pomogli (chodzi mi o grozby w kierunku KK i rekoczyny do ktorych niestety doszlo w sektorze KK:()

    A tak na marginesie nigdy nie rozumialem takiej sytuacji jak jest w Bydgoszczy tzn podzialow wsrod kibicow - ten jest z Zawiszy tamten z Polonii a jeszcze ktos Bog wie skad. Dla mnie powinna liczyc sie Bydgoszcz. Ja chodze na zuzel, koszykowke, chodzilem na Zawisze kiedy ta grala w I lidze i chcialbym byc pewny ze nigdy nie dostane w leb bo ktos mnie kiedys zobaczy nie na tym stadionie co trzeba.

    Jeszcze cos czy wlodarze bydgoskich klubow nie moga sie dogadac i organizowac spotkan swoich zespolow tak zeby umozliwic kibicom obejrzenie wszystkich meczow a nie zmuszajac ich do wyboru??? Ja osobiscie np. po meczu Astorii z checia wybralbym sie poogladac gre naszych dziewczyn w siatke a bardzo czesto jest to niestety nie mozliwe. Wiem tez, ze jest o wiele wiecej kibicow w Bydoszczy w takiej sytuacji.

    Wiem ze to troche nie na temat ale nie ma gdzie poruzyc tego tematu.

    Pozdrawiam
    Robię dokładnie to, co Ty, tzn. zaliczam wszelkie imprezy sportowe w naszej 450-tysięcznej dziurze.

    Zużel to nr 1 w Bydzi, kosz miał szanse, ale przytakiej postawie nie wróżę sukcesów.

    Prezydent - świnia, zaprzaniec, nie rozumie tradycji wielkiego Zawiszy.

    Decyzji o niechodzeniu na kosza nie zmienię.

  33. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Zmieniłem decyzję nie żałuję!

    Pom pięknym meczu Astoria o dziwo pokonała Anwil jednym koszem.

    Dramaturgii wystarczyłoby na 5 spotkań.

    Na wylocie chyba Harrington i oby jak najszybciej Krajewski.

    Reszta, z Wilusiem na czele :), bardzo dobry mecz.

    Nawet ***** z klubu kibica były słyszalne, mimo, że siedziałem pod sektorem Anwilu.

    Niestety, jakiś kmiotek z Włocławka rzucił na parkiet klaskacza z drewna i klub poniesie karę.

    Ale ogólnie jest wesoło :)

  34. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wiluś - cesarzem Bydgoszczy i książątkiem toruńskim :):):)

    Wszyscy ci, którzy wieszali koty na Panu Wilangowskim, moim serdecznym koledze z czasów studenckich, niech się ugryzą w ...

    Pseudoznawy sportu, popatrzcie lepiej na innych, "grających inaczej" i trzymać papy.

    Do tzw. Klubu Kibica Astorii:

    jesteście niegodni miana jakichkolwiek kibiców, nie macie pojęcia o koszykówce, wasze zasmarkane chusteczki przydadzą się wam do wycierania niedorosłych ...

    Rok temu pluliście na Krzysztofa - teraz leżycie przed nim na kolanach - gardzę wami. Podobnie Krzyś zresztą :P

    Na wasze nieumotywowane i burackie żądanie jeszcze nikt nie podał się do dymisji i się nie poda.

    Nie jesteście prawdziwymi kibicami, tylko potraficie nierytmicznie walić w bęben i cienkimi głosikami skandować bzdetne hasła.

    Poza tym: nie przypominam sobie, żebym sprzedawał prawa autorskie do wymyślonego przez mnie hasła "Asta - duma mego miasta", widniejącego przy moim awatarze rok temu i zabraniam wam, ćmoki, używania tego z pozwaniem do sądu włącznei, jeżeli jeszcze raz zauważę którąś z was w koszulce z moim hasłem.

    Nie życzę sobie tego, skończyłem. [b][u][i]

  35. Powrót do góry    #215
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolf ale mam bekę z twoich wpisów ty masz bardzo małe pojęcie o czymś a zawsze jesteś najmądrzejszy.Wypowiadaj się o żużelku bo tam wiesz co w trawie piszczy o koszu pojęcie masz marne Małecki gra na Węgrzech hehe dla twej wiadomości już jutro zadebiutuje u boku Wilusia hehe pozdro

  36. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wolf ale mam bekę z twoich wpisów ty masz bardzo małe pojęcie o czymś a zawsze jesteś najmądrzejszy.Wypowiadaj się o żużelku bo tam wiesz co w trawie piszczy o koszu pojęcie masz marne Małecki gra na Węgrzech hehe dla twej wiadomości już jutro zadebiutuje u boku Wilusia hehe pozdro
    Ten wątek nie jest o Małeckim, oczywiście, że grał na Węgrzech, to ty masz jeszcze bekę?

    Nawet w Wyborczej był artykuł, a jutro nie zadebiutuje.

    Polewaj dalej.

  37. Powrót do góry    #217
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to że grał na Węgrzech to oczywiście wiem ale od 1,5 miesiąca siedzi w Bydzi a ty 2 tygodnie temu piszesz że dalej tam gra czyli lekkie niedoinformowanie?Mniejsza z tym chodzi mi o twoje pisanie że KK Asty to ***** itd.itp. no fakt same dzieciaki ale co z tego niech sobie pokrzyczą niech się uczą dopingu.Zapewniam Cię że na mecze chodzą też kibice z wieloletnim stażem i też czasem pokrzyczą.Na koniec SIWY PAŁEX MUSI ODEJŚĆ bo nie będzie ratunku dla asty

  38. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    to że grał na Węgrzech to oczywiście wiem ale od 1,5 miesiąca siedzi w Bydzi a ty 2 tygodnie temu piszesz że dalej tam gra czyli lekkie niedoinformowanie?Mniejsza z tym chodzi mi o twoje pisanie że KK Asty to ***** itd.itp. no fakt same dzieciaki ale co z tego niech sobie pokrzyczą niech się uczą dopingu.Zapewniam Cię że na mecze chodzą też kibice z wieloletnim stażem i też czasem pokrzyczą.Na koniec SIWY PAŁEX MUSI ODEJŚĆ bo nie będzie ratunku dla asty
    A kto jest ratunkiem? To, że nie ma tradycji kibicowania, to nie tragedia, ale że gówniarzyki machają chusteczkami przed oczyma powszechnie szanowanego szkoleniowca, to jeszcze większa beka.

  39. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Adrian Małecki będzie zbawieniem dla naszej drużyny :D Poprowadzi nas do pólfinału play-off . Jestem pewien ze bedzie lepszy niz korszuki,wiekiery,arabasy,wilangowskie czy kudriawcewy razem wzietych :P Choc moze to troche nagieta opinia , ale w koncu to mój ulubiony zawodnik :P

  40. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Adrian Małecki będzie zbawieniem dla naszej drużyny :D Poprowadzi nas do pólfinału play-off . Jestem pewien ze bedzie lepszy niz korszuki,wiekiery,arabasy,wilangowskie czy kudriawcewy razem wzietych :P Choc moze to troche nagieta opinia , ale w koncu to mój ulubiony zawodnik :P
    No zgadza się, Zeta, ma bardzo fajne tatuaże, więc będzie zbawieniem dla okolicznych panienek ;P

  41. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ASTA ASTA ASTA DUMA MEGO MIASTA!!!
    I takie mecze chce sie ogladac!!!
    Zwyciestwo ze Slaskiem!!!

  42. Powrót do góry    #222
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    jak dobrze że Prokom już ograł Aste ;]

  43. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    ASTA ASTA ASTA DUMA MEGO MIASTA!!!
    I takie mecze chce sie ogladac!!!
    Zwyciestwo ze Slaskiem!!!
    Nie wierzyyyyyyyyyłeeeeeeeeeeeem, ale przeciez telegazeta nie kłamie? ;)

    Cała Polska w cieniu powalonego na kolana śląska :D

    Po raz kolejny zabraniam używania mojego hasła "Asta, Asta, duma mego miasta" wszystkim zmieniającynm nastroje jak chorągiewka na wietrze gówniarzykom z tzw. KK Astorii. Na kolana przed Krajewskim, kids!

  44. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz kolejny zabraniam używania mojego hasła "Asta, Asta, duma mego miasta" wszystkim zmieniającynm nastroje jak chorągiewka na wietrze gówniarzykom z tzw. KK Astorii. Na kolana przed Krajewskim, kids!
    Nie widziales wolf jak gra Asta w Bydgoszczy? całą robote na treningach odwala Herkt. Krajewski mimo, ze wygral ze Ślaskiem, Anwilem musi odejść. Może tej drużynie potrzebny psycholog, zeby się przełamać w Łuczniczce?

  45. Powrót do góry    #225
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    A po co Krajewski ma odejść teraz ? Jak już to po sezonie ;)

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •