Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Marek Cieślewicz odchodzi z GKS???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Marek Cieślewicz odchodzi z GKS???

    Jak informuje www.totalspeedway.com Marek Cieślewicz prosi o rozwiązanie umowy z klubem.

    Coś nieciekawie się robi w naszym ukochanym GKS mam nadziję że tak się jednak nie stanie. PZDR

    P.S. MAREK ZOSTAŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Etammmm......kit jakich mało.....
    Jak może prosić o rozwiązanie kontraktu,jak już koniec sezonu zaraz...przeceirz jeśli naprawde by chciał odejśc to odjechał by/lub też nie te mecze i niepodpisał kontrktu na nastepny sezon....

    brawo totalspeedway

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marek napewno nie odejdzie!!!
    Po prostu chce sobie więcej zarobic, i szantarzuje klub/
    On nie ma po co odchodzic, bo przeciez startuje regularnie, i dostaje kasę na bierząco.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jakby dostawał to by tak nie "furczał".
    Wiem jedno talent chłopak ma i "charakterny" też jest ale to dobrze w sumie bo tylko tacy mają szanse wynieśc się wyżej w tym sporcie.Weżcie Golloba i jego początki...
    Fakt może czasmi trochę Cielaki przesadzają no i brak przy nich takiego "papy" z prawdziwego zdarzenia.
    Jeżeli pozwolą mu odejść będą tego kiedyś żałować w innym klubie znajdą się ludzie którzy będą potrafili nawiązać z nim dialog.To jest młody gniewny ale niezwykle utalentowany chłopak czy tego nikt tam nie widzi? Raz już nie dostrzegli ...
    Może to i szansa dla Marka kto wie? Ten klub nie jest dobrym klubem na rozwój dla kogoś kto ma sznase być kimś lepszym niz typowym średniakiem ligowym , z bólem to pisze ale tak w tej chwili i chyba zawsze tak było...
    W każdym razie ja bym go nie puściła i mam nadzieję że to tylko taktyczna rozgrywka.
    Nie wierze w to że nie można tego załatwić w cywilizowany sposób.Mimo to myślę że finał będzie pomyślny dla wszystkich.Zdaje się że Fajka zostanie przynajmniej do konca sezonu.Kto był na treningu ? podobno Faja jeżdził na Chrzanowskiego motorze i wymiatał?
    Prawda?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sorrki ze tak "troche" nie na temat .... ale czy dziala komuś stronka Wybrzeża ??

    Jeśli zaś chodzi o sprawe Marka to NAM KIBICOM pozostaje liczyć na "happy and" :) A Marek niech sie zastanowi nad swoim postepowaniem bo jeżeli przez swoje "widzimisie" zerwie kontrakt, spali przysłowiowe mosty za sobą a także zniszczy szacunek i sympatie Gdańskich kibiców, a ze bedzie to ogromny błąd byc moze i jego życiowy radze sie zastanowić...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Etammmm......kit jakich mało.....
    Jak może prosić o rozwiązanie kontraktu,jak już koniec sezonu zaraz...przeceirz jeśli naprawde by chciał odejśc to odjechał by/lub też nie te mecze i niepodpisał kontrktu na nastepny sezon....

    brawo totalspeedway
    Normalnie moze prosic o rozwiazanie kontraktu!!! Jezeli nie chce jezdzic dalej w Gdansku, to prosi o rozwiazanie umowy z klubem. Proste i logiczne. Pomysl sobie, jakby teraz do konca sezonu nie jechal, jakie nastawienie do niego mieli by dzialacze innych zespolow. Mysleli by napewno - rok temu nie wystepowal w meczach, to moze w tym sezonie bedzie podobnie... Przeciez wiadomo ze Cielaki to rozrabiaki(ale sie zarymowalo:D), i kazdy by mial obawe czy im numerow typu: nie wystapie bo cos tam, nie odwala. Dlatego bardzo prawdopodobne iz jest to prwada, rowniez dlatego ze totalspeedway powolal sie na sport trojmiasto???:) Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znając charakter Cieślewiczów i znając troszeczkę ich relacje z GKS... powiem krótko tak: trudno mi wierzyć, że w 2004 roku Cieślewiczowie pojadą w Gdańsku...

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    A wedlug dzisiejszego DB wraz z nim odeszly 4 klubowe motocykle. Zastaw ? :P

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie no to co napisal dzis DB to jawna granda. Cielak mlody nie dosc ze se pogrywa z klubem tworzac wokol siebie wciaz jakas dziwna atmosfere niepewnosci to jeszcze wraz z tatusiem KRADNIE motocykle z warsztatow. Tak KRADNIE bo jak mozna inaczej nazwac przywalaszczenie sobie rzeczy nie swojej bez zgody wlasciciela??? Mam dosc juz tych przestepczych procederow!!! Zgnoic i wytoczyc proces!!! Kto zalozy sie ze mna (stawiam 50 zlotych) ze stary Cielak nie stawi sie tez na meczu w niedziele. Moze ktos podbije stawke???? Dosc dosc dosc!! Chce klubu drugoligowego ale na jasnych i prostych zasadach!! Nie chce juz kibicowac bandzie przestepcow i pjawek!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie tylko jedno;ze portal totalspeedway.com jako jedyny zauwazył i podał ta informacje.Pewnie kolejna kaczka dziennikarska-oby tak!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie tylko jedno;ze portal totalspeedway.com jako jedyny zauwazył i podał ta informacje.Pewnie kolejna kaczka dziennikarska-oby tak!!!
    Niewiem czy wy ale ja jeszcze zobaczełem to na www.sport.trojmiasto.pl

    Pozdrowienia i mam nadzieje ze sie utrzymamy i za rok bedzie 5 razy lepsza atmosfera w LOTOSIE

    P.S. Oto link tego newsa i na prawie końcu o tym pisze http://sport.trojmiasto.pl/news.phtml?id_news=8883

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •