Pokaż wyniki od 1 do 32 z 32

Wątek: Zbigniew Jader chce opuścić ZKZ quick-mix Zielona Góra po sezonie 2003 !?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    Zbigniew Jader chce opuścić ZKZ quick-mix Zielona Góra po sezonie 2003 !?

    Jak podaje dzisiaj Przegląd Sportowy po meczu w Lesznie Zbigniew Jąder w jednym z wywiadzie zapowiedział chęc odejścia z zielonogórskiej druzyny. Co otym sądzicie ?? Czym jest to spowodowane. Moim zdaniem duży wkład w to ma ostatnie zamieszania wokół zielonogórskiego żużla.

    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jak podaje dzisiaj Przegląd Sportowy po meczu w Lesznie Zbigniew Jąder w jednym z wywiadzie zapowiedział chęc odejścia z zielonogórskiej druzyny. Co otym sądzicie ?? Czym jest to spowodowane. Moim zdaniem duży wkład w to ma ostatnie zamieszania wokół zielonogórskiego żużla.
    no i do tego pewnie kasa....

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbiniu wracaj do Rawicza !!! ;)

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    W przyszłym roku sparagii..........

    Na miejsce Jądera jednym z kandydatów (bardzo poważnych) jest rodowity zielonogórzanin, którego w tym roku wygwizdała cała Zielona Góra. Za posadzenie przed meczem w Pile .... szparagów na torze.

    Idzie w 2004 na lepsze, walka o mistrza.

    Początek znakomity:
    - Gościak odchodzi...,
    - Hamill odchodzi...,
    - Jąder odchodzi....,
    - Kurmański cieniuje....

    Panowie z ZG to nie jest zlosliwosc (a tak widze ten post odbieracie) tylko stan faktyczny!


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul jak zwykle chcesz wykazać wyższość świąt Wielkanocnych na świętami Bożego Narodzenia. Tak Cię kręci pisanie o Falubazie? Nie Gościniak ale Gościak, każdy ma prawo do literówki więc oki. Hamill odchodzi - kto przyjdzie, wiesz może, bo ja nie. Odchodzi Jąder - no i? Rozumiem, że powinniśmy z tego powodu płakać, żalić się i wołać "Abdul doradź" - dramat. Mnie osobiście do końca to nie cieszy, ale bez przesady nie ma ludzi niezastapionych. Kurman teraz cieniuje, owszem fakt niezaprzeczalny, ale czy tak będzie zawsze? Może tak być, ale ja tego nie wiem, Ty wiesz? Kasprzak rozumiem w tym sezonie też strasznie równo jeździ w tym sezonie, wysłać Ci jego wyniki z początku sezonu? Nie prowadź polemiki w tym temacie, owszem masz do tego prawo, ale o czym ona ma być? Sezon 2004 ruszy na przełomie marca/kwietnia 2004 czyli najwcześniej za 7 m-cy. Wiesz ile może się zmienić jeszcze?
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje dzisiaj Przegląd Sportowy po meczu w Lesznie Zbigniew Jąder w jednym z wywiadzie zapowiedział chęc odejścia z zielonogórskiej druzyny. Co otym sądzicie ?? Czym jest to spowodowane. Moim zdaniem duży wkład w to ma ostatnie zamieszania wokół zielonogórskiego żużla.
    no i do tego pewnie kasa....
    napewno nie kasa, nie sądze. Ale może Zielona Góra sprzedała mecz i Jąder chce się za to odwołać? Co o tym częctochowianie sądzicie? ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdul żałosne

    Na miejsce Jądera jednym z kandydatów (bardzo poważnych) jest rodowity zielonogórzanin, którego w tym roku wygwizdała cała Zielona Góra. Za posadzenie przed meczem w Pile .... szparagów na torze.

    Idzie w 2004 na lepsze, walka o mistrza.

    Początek znakomity:
    - Gościniak odchodzi...,
    - Hamill odchodzi...,
    - Jąder odchodzi....,
    - Kurmański cieniuje....

    Gosciniak- kto to taki ?? hmm a kim on był że ma wpłynac na postawe naszych w 2004?

    Hamilla to my nie chcemy, a nie on nas, na jego miejsce przyjdzie ktos o wiele wartościowszy.

    Jader jeszcze nie odszedł.

    Kurmanski cieniuje?? a co robił K.Kasprzak przez połowe sezonu? Chyba srednia biegowa swiadczy o tym kto był w tym sezonie lepszy! Liczby nie kłamią prawda abdul ? Kurman to aktualnie trzeci pod wzgledem biegopunktówki zawodnik extraligi wsród Polaków.pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Jak podaje dzisiaj Przegląd Sportowy po meczu w Lesznie Zbigniew Jąder w jednym z wywiadzie zapowiedział chęc odejścia z zielonogórskiej druzyny...
    widze że nie zauważyliście że to PS napisał. Ostatnio było głośno jak niby Marek Saganowski powiedział coś dla PSu. Marek zaprzeczał 5 razy jakoby udzielał wywiadu temu brukowcowi i rozważa podanie ich do sądu... więcej na stronie Legii Wa-wa.
    Żeby sie nie okazało lada dzień że to fake ;) :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niech sobie idzie jak mu życie w Zielonej niemiłe!! Tego można było się domyślec!


    [b]OKOŃ IS THE BEST!!OKON TO STARTOWIEC!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda bedzie jak zbysiu odejdzie, jakos to jest jak on jest trenerem. To dobry fachowiec, w sumie to przez tego gosciaka odejdzie. Kur.wa co trening razem z Jąderem konsultowali sie na murawie, omawiali rózne sprawy, a tu jeb idzie Lucjan obrabiać dupe trenerowi do gazety...chamstwo :(

    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i trener Jąder ma dosyć. Najpierw odszedł kierownik drużyny Lucjan Gościak, potem spokój z Zieloną Górą dał sobie Billy Hamill, a teraz pracować w tym klubie nie chce juz trener Zbigniew Jąder. Moim zdaniem Jąder to jeden z najlepszych trenerów w Polsce, ma reke do młodzieży, wyszkolil juz wielu mlodych chlopakow. Mysle ze odejscie trenera Jądera to spora strata dla ZKŻ. No ale widocznie w tym klubie nie jest tak rozowo jak to przedstawia pan prezes Smoleń.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jader wyszkolil wielu mlodych?
    Na przyklad kogo?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie ma tego zlego

    bardzo szanuje pana zbigniewa za to co zrobil dla naszego klubu ale plakac raczej nie bede.
    a to dlatego ,ze widze w tym szanse na rozwoj mlodziezy w zielonej gorze. co to sie teraz porobilo z nasza kuznia to wszyscy widza.
    jader specjalista od awansow i swietnym taktykiem zarazem jest bezsprzecznie ale reki do mlodziezy to on nie ma.
    i tu sobie powiedzmy szczerze. w tym temacie jest do bani.
    wietrze szanse powrotu pana grabowskiego,ktory to ma zgola odmienne podejscie do tego tematu a co za tym idzie odmienne wyniki w szkoleniu mlodziezy o czym przekonywac nikogo nie trzeba.
    przekonywac tez nikogo nie trzeba jak jest to wazne.
    falubaz zawsze juniorami stal i stac musi. tradycja zobowiazuje. niemal co rok wylanial sie nowy talent,ktory to podbijal serca zielonogorskich kibicow.
    teraz tego nie ma. byl awans , nie bylo juniora.
    moze by tak od dupy strony nie zaczynac i wyszkolic lub podszkolic kilku chlopakow ,ktorym brakuje rad ojca zuzlowca a na awanse(juz do gornej 4ki) wystarczyloby tylko poczekac?
    malo to u nas jest albo bylo materialu do obrobki? kujawa,smoter,kasprowiak,marcinkowski,suchecki ostatnio przeciez! ci ludzie dobrze pokierowani wiadomo czym byliby dla falubazu. zrodlem utrzymania conajmniej!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kogo Jąder wyszkolił?? Podaj pare przykładów!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej późno, niż wcale!!! :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i trener Jąder ma dosyć. Najpierw odszedł kierownik drużyny Lucjan Gościak, potem spokój z Zieloną Górą dał sobie Billy Hamill, a teraz pracować w tym klubie nie chce juz trener Zbigniew Jąder. Moim zdaniem Jąder to jeden z najlepszych trenerów w Polsce, ma reke do młodzieży, wyszkolil juz wielu mlodych chlopakow. Mysle ze odejscie trenera Jądera to spora strata dla ZKŻ. No ale widocznie w tym klubie nie jest tak rozowo jak to przedstawia pan prezes Smoleń.

    Pozdrawiam
    lampeq czy ty wiesz co mówisz??? Po pierwsze kim był kierownik naszej drużyny pan Lucjan że niby swoim odejsciem miałby wpłynać na słabsza postawe naszych?Po drugie, hehehhe człowieku jak to "Billy Hamill dał sobie spokój z Zielona Góra" ?? To MY dalismy sobie spokój z Billym Hamillem, a to jest róznica i to znaczna. Po trzecie, jak już pare osób wspomniało, Ty chyba kompletnie nie wiesz kim jest Zbyszek Jąder i być moze pomyliłes go z kimś innym, bo ten pan nikogo dobrego nie wyszkolił. Po czwarte, mysle ze powinieneś sie zajac swoim podwórkiem, bo ewentualne nasze długi i atmosfera rzekomo niezdrowa to przy sytuacji BKS pikuś!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To sprawa Jądera

    Jąder jak chce odchodzic niech odchodzi. To jego sprawa - poprzednio też się uparł, że w klubie źle itd. Tak naprawdę to jedna wielka primadonna. Z niewolnika nie ma pracownika - nie chce pracować w Zielonce ? Trudno

  18. Powrót do góry    #18
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podaje dzisiaj Przegląd Sportowy po meczu w Lesznie Zbigniew Jąder w jednym z wywiadzie zapowiedział chęc odejścia z zielonogórskiej druzyny.
    Zapraszamy do Rzeszowa :).

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wielka tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!

    No i co z tego ze Jąder chce odejść??? Jest to bezwątpienia dobry trener i jak ktos tu napisał "taktyk". Tylko jakoś tak dziewnie sie składa że nie lubi sie z naszymi juniorami...Najpierw Kujawa teraz Kurman...Odejście Kujawy jakoś tak przeszło bezboleśnie-wiadomo inna wartośc...Ale jeśli chociaż w małej cząstce przyczyniłby sie trener do odejścia Kurmana to ja osobiście nie widze dla niego miejsca w ZKZ. Trenerzy przychodzą i odchodzą a taki zawodnik jak Rafał jest bezcenny...Zresztą to Kurman jest z Zielonej Góry a nie trener Jąder a ja chce oglądać w naszej drużynie zawodników identyfikujących sie z klubem a nie trenera patrzącego tylko na kase..
    A do kolegi z Bydgoszczy...Ja wiem że Hamill po ty co zrobił w ostatniej kolejce jest ulubieńcem wśród kibiców Polonii...więc może w przyszłym sezonie para Hamill-Loram???

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Jak czytam posty zielonogrzan to mysle ze narod Polski jest troche glupi. Sorry ale dla mnie nie jest zadnym przeciwargumentem tego co napisal abdul ze Kasprzak jedzie nierowno - co to ma do rzeczy?

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jąder - Kurmański

    No i co z tego ze Jąder chce odejść??? Jest to bezwątpienia dobry trener i jak ktos tu napisał "taktyk". Tylko jakoś tak dziewnie sie składa że nie lubi sie z naszymi juniorami...Najpierw Kujawa teraz Kurman...Odejście Kujawy jakoś tak przeszło bezboleśnie-wiadomo inna wartośc...Ale jeśli chociaż w małej cząstce przyczyniłby sie trener do odejścia Kurmana to ja osobiście nie widze dla niego miejsca w ZKZ. Trenerzy przychodzą i odchodzą a taki zawodnik jak Rafał jest bezcenny...Zresztą to Kurman jest z Zielonej Góry a nie trener Jąder a ja chce oglądać w naszej drużynie zawodników identyfikujących sie z klubem a nie trenera patrzącego tylko na kase...
    Kurmański (przy całym szacunku dla tego zawodnika; więcej nawet trzymałem za niego kciuki przez długi czas) ... wyraźnie się wypala! A to, że Jąder traktuje go właściwie jak juniora..., który musi się jeszcze wiele nauczyć, a nie zachowzwać się jak gwiazda, powinno być poczytane na plus dla Z.Jądera! Jąder naprawdę zna się na swoim fachu i widział juz nie jeden zmarnowany talent... a w takim kierunku idzie obecnie kariera Rafała - i proszę nie cytujcie tutaj jego wyników na początku sezonu ... bo ... to było dziesiątki meczów i setki biegów temu!

    nota bene... w połowie kwietnia tego roku pisałem
    Kurmański
    Wolałbym się nie wypowiadać na jego temat, gdyż w tym roku go nie widziałem na torze. Suche dane na temat zdobyczy punktowych nie upoważniają mnie do wyciągania wniosku co do jego jazdy, a egzaltacja Zielonogórzan wydaje się być daleka od niezaangażowanej oceny ;-) W tamtym roku na finale MIMP jego jazda nie powaliła mnie na kolana. Na pewno rośnie z niego rasowy zawodnik. Będzie mu jednak brakowało zaplecza i doświadczenia zdobytego na angielskich torach. Choć życzę mu jednak, aby poszedł drogą P.Protasiewicza. Na razie zapowiada się na zawodnika z pierwszej dziesiątki naszej ligi... (aż tyle i ... tylko tyle). Jeżeli nic nie zmieni zostanie ligowym czeladnikiem.
    Muszę teraz trochę zrewidować swoje zdanie... ta pierwsza dziesiątka nasze ligi będzie dla niego już niedługo (niestety) wspomnienie miłym wspomnieniem.

    Wracając jeszcze do Jądera - przecież to on w tak trudnym roku (przypomnijcie sobie jaką siłą uderzeniową dysponował Rybnik i Gniezno) wprowadził ZKŻ do ekstraklasy. Po tym jak w prześliczny sposób Janas zrobił rzecz prawie niemożliwą... utobił taki zespół :)
    Niech Janas wróci do ZKŻ... :) a zatęsknicie znowu za Jąderam



  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Niech Janas wróci do ZKŻ... a zatęsknicie znowu za Jąderam



    Lepiej niech Janas nie wraca. Poza tym Leszczyninie mają swoje 5 minut, bo Kurman cieniuje. Ale trzeba być typowym dyletantem, aby nie wiedziedzieć, że forma raz jest a raz jej nie ma.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ktos kto pisze bzdury ze w zielonej jest zle, bo odchodzi Hamill, Gosciak czy Jader to naprawde osoba spoza Zielonki.

    Hamill - odchodzi prawidlowo, po co obcokrajowiec ktory leje na zielonke z góry na dól, lubie goscia, ale nie mam zamiaru go widziec w skladzie, jako najlepszego obcokrajowca (moze zostac, ale jako uzupelniajacy).

    Jader - strasznie psuje atmosfere w klubie, szkolenie mlodzierzy z ktorego niegdys slynela Zielonka spadlo do zera (dobrze radzi sobie jedynie Zibi, ale to gorzowianin). Jąder sie nadeaje do pracy w 1-2 lidze, tu jest pelen profesjonalizm, i trzeba sie neistety liczyc z tym, ze zawodnik nie zawsze zgodzi sie z trenerem...

    Gosciak - osobiscie wole Szymka

    Kurman - raczej smieszna wypowiedz, co ma piernik do wiatraka, do sezonu 2004 pozostalo nam duzo ponad pol roku, wiec nie wiem co ma do tego jego dzisiejsza forma

    Moze i w klubie sa jakies tam spiecia, ale to jest inny klub, Bartkowiak prowadzil klub jak dobra rodzine, Smolen robi profesjonalna atmosfere, jak wyjdzie przekonamy sie za rok, za dwa.

    Janas jest jako trener slabiutki, ale pytam, jaki zespol on utopil ?? Kogo ??

    W skladzie pojawialy sie takie asy jak Stojanowski, Szymkowiak, Svab, Stonehewer i Richardson (na tamten czas naprawde cieniasy), kim mielismy sie utrzymac, Kurmankiem 19 letnim, Huszcza 44 letnim ?? Kuciapa ktory pierwszy raz w zyciu startowal w e-lidze ?? Jestem z Zielonki, ale bez wahania moge stwierdzic ze bylismy najslabszym zespolem w tamtym sezonie, i spadlismy zasluzenie...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    (Komunistyczne) poprawienie historii

    ktos kto pisze bzdury ze w zielonej jest zle, bo odchodzi Hamill, Gosciak czy Jader to naprawde osoba spoza Zielonki.
    ---Nie wiem, kto pisze takie rzeczy... Ja nie :) Ostatnie tygodnie nie pozwalały jednak budować przekonania, że w Z.G. dzieje się dobrze !!!


    Kurman - raczej smieszna wypowiedz, co ma piernik do wiatraka, do sezonu 2004 pozostalo nam duzo ponad pol roku, wiec nie wiem co ma do tego jego dzisiejsza forma
    ---Jeżeli już teraz Kurmański zachowuje się z jednej strony jak rozkapryszona lala ..., z drugiej natomiast jak zgrzybiały, "wypalony" starzec, to naprawdę nie rokuje dobrze na przyszłość! Zwłaszcza, że w przyszłym sezonie przestanie być juniorem i zostanie pozbawiony pewnych przywilejów. Naprawdę życzę mu jak najlepiej od samego początku jego kariery... a przynajmniej od momentu gdy dla mnie zaistniał (2 lata temu), nie powstrzymuje mnie to jednak przed słowami ostrej krytyki ... W przyszłym roku nikt na niego nie będzie dmuchał i chuchał, ni bawił się jak z juniorem! Spalił niepotrzebnie kilka mostów... etc. etc.
    Musi dostać w tyłek od życia, aby miał szansę wrócić na drogę normalnego rozwoju!



    Moze i w klubie sa jakies tam spiecia, ale to jest inny klub, Bartkowiak prowadzil klub jak dobra rodzine, Smolen robi profesjonalna atmosfere, jak wyjdzie przekonamy sie za rok, za dwa.
    --- Przepraszam, że to powiem, ... ale Ty chyba w innej bajce żyjesz!


    Janas jest jako trener slabiutki, ale pytam, jaki zespol on utopil ?? Kogo ??
    W skladzie pojawialy sie takie asy jak Stojanowski, Szymkowiak, Svab, Stonehewer i Richardson (na tamten czas naprawde cieniasy), kim mielismy sie utrzymac, Kurmankiem 19 letnim, Huszcza 44 letnim ?? Kuciapa ktory pierwszy raz w zyciu startowal w e-lidze ?? Jestem z Zielonki, ale bez wahania moge stwierdzic ze bylismy najslabszym zespolem w tamtym sezonie, i spadlismy zasluzenie...
    --- Nie chodzi o to jaki zespół... bo ten zespół przed dwoma laty miał spore osiągnięcia (jako kibic Falubaza powinieneś to pamiętać, chyba że...; ale nie oto chodzi)
    Ten zespół prowadził po zwyciękim meczu w Pile w klasyfikacji dolnej czwórki ... by frajersko spaść do niższej ligi. Nie mów mi jednak, że nie ma w tym winy Janasa... Przecież to on był odopwiedzialny za to co mówili wasi zawodnicy po przegranych meczach: pogubiliśmy się całkowicie; nikt nie wiedział co się dzieje !!

    A co do "najsłabszego zespołu" - przed dwoma laty NIKT nie odważył się tak powiedzieć o ZKŻ-cie, nawet poza Z.G. To co wypisujesz nazywa się (komunistycznym) poprawianiem historii. :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za www.przegladzuzlowy.pl:

    Jak już wcześniej informowaliśmy Zbigniew Jąder, trener ZKŻ quick-mix Zielona Góra złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Trener zapowiedział swoje odejście po meczu z Unią Leszno. Jak nas poinformował Robert Dowhan, członek zarządu, szkoleniowiec ekipy z Grodu Bachusa nie złozył żadnej pisemnej rezygnacji. Nagonka w prasie na klub oraz wiele innych czynników, między innymi rodzinne, prawdopodobnie spowodowały taką decyzję.
    Kolejne info na temat rezygnacji trenera Jądera.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    moze i przesadzilem z tym ze nasi byli najslabsi, ale nie przypuszczam zeby Jader z taka kadra jak wtedy mielismy poradzilby sobie u siebie z wszystkimi medalistami. W Zielonece zgadzam sie, nei dzieje sie dobrze, ale do złego troszke brakuje (nie bede tu pisal o innych klubach, bo wszyscy wiedza o jakie chodzi). Nie wiem o co chodzi ze jestem z innej bajki, czy ja powiedzialem ze za rok dwa bedzie lepiej ?? napisalem ze sie o tym przekonamy, bo chyba nie powiesz mi ze za czasow Bartkowiaka panowala profesjonalna atmosfera, byla bardziej rodzinna, wedlug mnie lepsza.

    Osobiscie widzialbym u nas innego trenera, nie moge powiedziec ze Jader to zly trener, trzeba przyznac ze zna sie na rzeczy, ale to nie trener na e-lige, tu sie inaczej prowadzi druzyne, rozpiescilismy w polsce zawodnikow, i niestety tak szybko sie tego nei naprawi i konflikty beda powstawac jesli trener nie pojdzie na zaden kompromis.

    Nawiasem mowiac nie rozumiem o co chodzi ze przez niego Kujawa polecial, na treningach zawsze podchodzil do Kujawy, pogadal itp. widac ze prubowal go wyciagnac z dołka, ale z Kurmankiem jest troszke inaczej. Wolalbym oddac cala druzyna zeby Kurmanskiego zostawic u siebie, nie ma w ZKŻ zawodnika (jedynie Hamill) ktory potrafi stworzyc taka atmosfere w czasie biegu, nawet jak jest pol kola z tylu, top kibice sie zabardzo nie martwia, wierza ze uda mu sie dogonic rywali, jak z tyu jedzie kto inny, to z reguly siada sie na miejsce...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Temtu niema żadnego odejścia nie bedzie jestem pewnien na 99% no chyba żeby no nie wiem nie ma szans
    Falu ja lubie jak kurman przegra start bo wtedy są emocje euforia na trybunach Co mi z takiego biegu jak po pierwszym łuku już można wpisaywać wynki w programie nienawidze startowców czy to Okońia, Kasprzaka czy innego zawodnika przez startowców ten sport staje się nudny!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że Jąder odejdzie z jednego powodu, a mianowicie nieustanne dementowany konflikt z Kurmanem jest chyba jednak prawdziwy; Klub mając do wyboru Jądera albo Kurmanka, oczywiście wybierze tego drugiego i tu chyba leży powód decyzji Jądera... Poza tym w całym zamieszaniu prasowym, wzajemnym obwinianiu, a to Gościak, a to Hamill, Smoleń - prawda leży po środku, więc pewnie kazdy jest po trochę winny całej sytuacji, trener też.....
    Ciekawe kto wobec tego będzie nowym trenerem?? Czersław "ekspert od sadzenia ziemniaków" Czernicki????

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Mojego kumpla z klasy wujas to wlasnie Czesiu, wiec tu nie moge powiedziec czy jest dobry czy nie, bo w podswiadmosci chcialbym zeby on zostal :P a tak serio to widze jadera jak zmieni swoje nastawienie do zawodnikow, to nie armia wojskowa, kto mu wyszedl z tej jego slynnej twardej reki ?? kogos on wogole wyszkolil ??

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie dowiedziałem się od Naszego Doktora że Jąder wczoraj złożył rezygnację.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Zgadzam się z tym co napisał VERUS zielonogórzanie mają krótką pamięć, Janas to bardzo dobry szkoleniowiec młodzieży ale z drugiej strony słaby strateg i jest współwinny spadkowi w 2001 roku (frajerska porażka u siebie z Unią).
    Jąder na pewno by nie pozwolił na takie przygotowanie toru jakie miało miejsce przed spotkaniem z Unią w 2001 roku.

    Trener musi pasowac do koncepcji zespołu jaka widzi zarząd, nie ma tak dobrze żeby były pieniądze na wzmocnienia, 1 zespół, na juniorów i szkółkę. Trzeba cos wybrać. Nasz zarząd w tym roku (dopóki była walka o 1 czwórkę) wyraźnie postawił na 1 skład i tu Jąder się sprawdził. Teraz jest czas na objeżdżenie dla juniorów ale w przyszłym roku znowu priorytetem będzie 1 zespół i dobrze by było gdyby trener został.

    Oczywiście idealne rozwiązanie to drugi trener do szkółki ale skąd wziąć pieniądze...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekway jakie sa sznse na dobrego trenera??

    ilu ich jest??


    ja widze tylko grabowskiego



    niech grabowski wroci i odbuduje zespol od podstaw

    odbuduje za duzo powiedziane ale niech nareszcie ktos mlody sie pojawi ( a alana niech doszlifuje na brylancik - tylko on tak umie)



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •