Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Seria B lepsza od A

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Seria B lepsza od A

    Zastanawiam sie. Sadzac po wynikach mojej druzyny czyli Kazimierza Płomienia Polskiej Energi Sosnowiec wydaje mi sie iz seria B ma lepsze drużyny od A. Przytocze wyniki Płomienia z druzynami z seria A Plomien- Skra 3:0 (gladkie i proste zwyciestwo) w rewanzu w belchatowie wygrala Skra 3:2 (gdy 1 seta w meczu wygral Plomien trener wpuscil cala rezerwe ktora ugrala jeszcze jednego seta) Plomien - Czarni Radom 3:1 (Radomianie nie istnieli na boisku) w rewanzu uleglimy coprawda 3:0 ale ( pojechalismy tam w 8 osob w tym trzy osoby z podstawy byly kontuzjowane) Jestem ciekaw co by bylo jak by do nas Mostostal przyjechal. Sadze ze wygralibysmy nawet z Mosto. Uwazam ze za rok bedzie wysmienita walka o mistrzostwo kraju pomiedzy Płomieniem Stilonem Galaxia i Mostostalem. To tyle. Zapraszam na moja strone o Płomieniu www.kazimierz.plomien.prv.pl . Pozdrawiam wszystkich kibiców siatkowki.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz, w sporcie rozne cuda sie zdarzaja :-))))
    Oczywiscie zartowalam.
    IMHO spadek Kazikow do serii B to byl tylko przypadek. Zly rok i tyle. Jestem na 100%, ze i tak wroca w przyszlym sezonie

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Pozwolę sobie się z Tobą do końca nie zgodzić... W naszej lidze po prostu DWIE ekipy odstają mocno od pozostałych, reszta faktycznie prezentuje zbliżony poziom do czołowych ekip z Serii B.... A z Mostostalem byłoby Wam ciężko wygrać... Nawet u siebie...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to jest najwieksza wada tej ligi.
    Czasem Radom, ale co z tego, ze wygrywa skoro nie maja sponsora, ktory stworzylby im idealne warunki do trenignu.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    To już bolączka całego polskiego sportu... Nie ma pieniedzy, nie ma dobrych zawodników... Nie ma dobrych zawodników, to i wyników nie bedzie... Nie bedzie wyników, to nie znajdzie się sponsor... Nie znajdzie się sponsor, to nie bedzie pieniędzy... I tak w koło... A do tego zafundowano nam idiotyczną ustawę, o "Wychowaniu w trzeźwości"...

    Niestety, słaba liga przyczynia sie do obniżenia poziomu także dobrych zawodników w Kędzierzynie, czy Częstochowie... Skoro muszą się tak naprawdę zmobilizować, tylko na kilka spotkań, to o czym tu mówić.... A potem są europejskie puchary... I wyniki muszą niestety być takie, jakie są...

    A Czarni to jest wogóle fenomen... Bieda aż piszczy, a oni starają się jak mogą... Tylko jak długo można egzystować w takich warunkach????

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam sie,ze niedlugo. I co wtedy zrobi PZPS?
    Nie wiem co to za regula w polskim sporcie. Najpierw Bosek, teraz cos mowia o zwolnieniu Tajnera. Ludzie? Co jest grane?

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Pierwszy do zwolnienia, jest szanowny PAN PREZES PZPS :P

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jaki powinien byc taki idealny? Z nazwiskiem poprosze

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Możesz się smiać, ale ja ogłaszam... "Prezes AZS-u do PZPS-u" ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, coz trudno mi sie wypowiadac bez wglebienia w temat. Z mojej perspektywy Golaszewski spisuje sie dobrze, przede wszystkim chlopacy moga spokojnie trenowac, ale co innego jest prowadzic klub, a co innego caly PZPS

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •