Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: Kary w Groclinie !!!! Rasiak w Sienie !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kary w Groclinie !!!! Rasiak w Sienie !!!

    Słyszałem że Groclin chce rozwiązać kontrakty z czterema zawodnikami Groclinu. Wiecie coś o tym ??


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie chodzi o Kriżanaca, Wieszczyckiego, Zająca, Rasiaka.

    więcej znajdziesz tu: http://www.sports.pl/index.phtml?show=1&s=605&ns=35242

    i tu http://sport.onet.pl/909314,wiadomosci.html

    i możesz jeszcze zajrzeć tutaj http://sport.onet.pl/1020297,1308,31...yscyplina.html

    Za to, co zrobili piłkarze Dyskobolii i Amici powinni być ukarani, ale wydaję mi się, że nie, w aż tak drastyczny sposób :/ Ale Pan Drzymała poraz kolejny pokazał, Kto w klubie z Grodziska rządzi...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Pan Drzymała poraz kolejny pokazał, Kto w klubie z Grodziska rządzi...
    A jak sie pompuje grube miliony w klub wyciaglo sie go z IV czy V ligi na europejskie salony to ma do tego pelne prawo. Ja osobiscie nie pochwalam dzialan p Drzymaly jest uparty i konsekwentny jak ten co w swoim wozie mieszkal:p

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sama decyzja Drzymały jest na pewno dużym novum w polskim piekle futbolowym. Prezes Groclinu pokazał, że piłkarze nie będą rządzić jego klubem i chwała mu za to. Rozkapryszone gwiazdeczki dostaną trochę do myślenia.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    508
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BZDURA!!!!!!!!

    Niektorzy pisza, ze rozwiazano umowe z Kriznacem !! BZDURA !!!!!

    Po pierwsze: Krizanac nie zostal wyrzucony z klubu, ale zostala mu nalozona kara finansowa i zawodnik zostaje.

    Po drugie: Z zadnym pilkarzem Groclinu prasa nie bedzie mogla rozmawiac, gdyz zawodnicy maja zakaz udzielania wywiadow.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Groclin: Kary, jakich w Polsce jeszcze nie było!

    Klamka zapadła. W Groclinie będą kary, jakich w Polsce jeszcze nie było - tak przynajmniej twierdzi jeden z pracowników tego klubu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

    "Prezes już się nie wycofa. Jest słowny i jak mówi, że ukarze, to nie odpuści" - dodał wspomniany pracownik.

    Dziś ma zostać wydany oficjalny komunikat w tej sprawie. Najprawdopodobniej znajdą się w nim słowa o jednostronnym wypowiedzeniu kontraktów kilku zawodnikom!

    Z informacji "PS" wynika, że pierwszą "ofiarą" czystki padł najbardziej doświadczony zawodnik klubu, Tomasz Wieszczycki, którego w barwach Groclinu już nie zobaczymy.

    Wśród zawodników, którzy podpadli Zbigniewowi Drzymale są: Ivica Kriżanac, Marcin Zając, Grzegorz Rasiak, wspomniany Wieszczycki, a nawet Sebastian Mila, który obecnie znajduje się na zgrupowaniu reprezentacji Polski.


  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    A widzicie jaki w Wiśle jest spokój(ok mowie juz na temat)
    Popieram pana Drzymale w swoich dzialaniach bo to daje kase zeby wymagac a nie jescze laskawie prosic o laske i przebaczenie czytal ktos dzisiaj wyborcza polecam zwlaszcza o groclinie

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jescze laskawie prosic o laske
    Laske za darmo to malokto robi. :P :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i sie stalo rozwiazany kontrakt z Wieszczyckim a jak Rasiak wroci ze zgrupowania kadry to terz kontrakt z nim zerwia, i tak sie konczy afera koszulkowa.

    P.S.
    Kto ogladal serwis sportowy po wiadomosciach na 1 ten se zobaczyl jakim pan Drzymala samochodzikem sie rozbija:p

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Niedługo takich sytuacji w polskiej piłce nie będzie.
    Bezrobocie wśród piłkarzy w Europie jest znane i naszych piłkarzy też to dotknie.
    Teraz po wejściu do Unii E. nie będzie żadnych ograniczeń z zatrudnianiem obcokrajowców więc kluby mogą zacząć sięgać po młodych zawodników zagranicznych, których wymagania finansowe będe mniejsze od naszych piłkarzy, a umiejętności często większe.
    Popieram prezesa Drzymałe, w klubie jak w firmie, pracodawca wymaga od swojego pracownika lojalności i zaangażowania i za to mu płaci.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grocek bez Rasiaka...

    P.S.
    Kto ogladal serwis sportowy po wiadomosciach na 1 ten se zobaczyl jakim pan Drzymala samochodzikem sie rozbija:p
    Ano widziałam... Ale żadna rewelacja. (dla mnie:P)

    A teraz najnowsze wieści:

    "29 kwietnia 2004 roku Zarząd Groclinu Dyskobolii rozwiązał, za porozumieniem stron, kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej z Grzegorzem Rasiakiem" - poinformował rzecznik prasowy grodziskiego klubu, Jerzy Pięta.

    Podobnie jak dzień wcześniej w przypadku rozwiązania umowy z Tomaszem Wieszczyckim, nikt nie wyraził zgody na komentowanie podjętej decyzji.
    za www.onet.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piłkarze za dużo się "wożą".Pan Drzymała pokazał grajkom,że to on rządzi w klubie a nie odwrotnie.Moje zdanie jest takie....Piłkarze(nasi ligowcy) za dużo zarabiają jak na poziom jaki reprezentują.Za wysoko mają podniesione nosy(choć nie wszyscy rzecz jasna) i takie są później tego skutki.Mam nadzieję,że prezes Dyskobolii choć troszeczkę nauczy ich pokory i szacunku wobec swoich pracodawców.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "P.S.
    Kto ogladal serwis sportowy po wiadomosciach na 1 ten se zobaczyl jakim pan Drzymala samochodzikem sie rozbija"


    Ciężko na takie autko pracował, teraz cały region mu za to dziękuje. Inter Groclin szyje skórzane fotele dla Porsche, więc pan Drzymała sprawdza jakość swoich produktów:)
    Groclin pokazał, że w naszej lidze możliwy jest profesjonalizm, podobne działanie włądz klubów w innych ośrodkach doprowadziłoby wreszcie do powstania w miarę porządnej ligi. Sytuacja jaka miała miejsce w Grodzisku jest nie do pomyślenia w porządnych zachodnich ligach. Piłkarze mają świadomość, że płacą im za granie a nie łażenie w dziwnych koszulkach:)
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Wg mnie Z.Drzymała postąpił bardzo dobrze robiąc porządek w klubie. W końcu to dzięki jego kasie Groclin (zawodnicy) ma bardzo dobre warunki do gry w piłkę, więc się wcale nie dziwię, że się wkurzył! Jak widać niektórzy ludzie (zawodnicy), jak to często bywa, nie umieją docenić tego co mają! Rasiak od jakiegfoś czasu ciagle mówi, że nie przedłuży kontraktu z klubem z Grodziska, ponieważ chce się rozwijać itd. - już to widzę jak będzie się rozwijał jak trafi do jakiegoś podrzędnego klubu we Francji, Belgii lub gdzie tam jeszcze Lubański załatwi mu kontrakt, trochę pogra potem siądzie na ławce i będzie jęczał o powrocie do Polski (no chyba, że poprzez "rozwijanie" Rasiak ma na myśli zarabianie jeszcze większej ilości pieniędzy).
    pozdr

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałem że z Wieszczyckim i z Rasiakiem już rozwiązali i co to teraz będą wolni pilkarze??? To powinny się pchać kluby jak zadarmo!!

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Tez jestem zdania, ze powinnien byc porzadek w klubie i popieram Drzymale. Co do wyrzuconych zawodnikow to maja karte w reku i przynajmniej Rasiak nie powinnien z tego powodu ubolewac. Gorzej dla Wieszcza, bo na zakonczenie kariery mial dobra przystan. Teraz albo koniec kariery, albo zmiana klubu. Brakuje mu jednej bramki do 100 w lidze, wiec pewnie bedzie gdzies probowal w jakims klubie ekstraklasy. W tej chwili chyba nie mozna dokonywac transferow w lidze, wiec troche poczekaja z graniem w nowym klubie

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Drzymała najpierw rozbudził aspiracje, potem zaś nie potrafił ich finansowo zrealizować, rozdźwięk spowodował pretensje i odejście piłkarzy, w tym najlepszego w Polsce Tomka Wieszczyckiego, obie strony uczą się na błedach a prawda leży jak zwykle po środku, panie Drzymała, czy jak Ci tam na przezwisko. Trzymam z piłkarzami, bo lubie ich, a nie prezesów. Amen. W klubie zostali tchórze i nie-cwaniaki, którzy jeszcze póki co nie mają lepszego kontraktu.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    A widzicie jaki w Wiśle jest spokój(ok mowie juz na temat)
    Popieram pana Drzymale w swoich dzialaniach bo to daje kase zeby wymagac a nie jescze laskawie prosic o laske i przebaczenie czytal ktos dzisiaj wyborcza polecam zwlaszcza o groclinie
    Wyborcza to absolutnie i nidgy nie jest argument, jak pokazują doświadczenia ostatnich dni, z całym szaconkiem:) Lew Rywin ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Drzymała nie wie co robi. Rozwiązuje kontrakty z najlepszymi swoimi zawodnikami. Marnie widze Groclin w nastepnych meczach...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny Panie Prezesie, W imieniu Piłkarskiej Ligi Polskiej pragnę wyrazić nasze największe oburzenie wywołane ostatnimi wydarzeniami, jakie miały miejsce na meczach Groclin Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków i Wisła Płock - Amika Wronki. Ostatnie protesty piłkarzy Amiki i Groclin są wyrazem lekceważenia i braku zrozumienia wspólnych interesów społeczności piłkarskiej przez zawodników grających w tych klubach, klubach, które jako nieliczne są stabilne, gwarantują świetne warunki finansowe i socjalne a zawodnicy powinni jedynie martwić się jak wygrać kolejny mecz. Niestety w imię obrony niezrozumiałych interesów pojedynczych zawodników, którzy zresztą nigdy nie ukrywali, że nie są w sposób szczególny związani ze swoimi klubami, cała grupa ich kolegów w źle pojętym solidaryzmie psuje widowisko piłkarskie skupiając uwagę mediów, sponsorów sponsorów kibiców na wydarzeniach, które nie mają prawa mieć miejsca na stadionie. W ten sposób dochodzi do skłócenia zespołu a przez to słabszych wyników sportowych w konsekwencji zaś bardzo wymiernych strat, jakie te kluby mogą ponieść, ponieważ mogą nie zakwalifikować się do pucharów europejskich. Kto zwróci pieniądze tym klubom? Ostentacyjne zasłanianie logo sponsorów klubów, którzy przeznaczają środki na wynagrodzenia tych ludzi jest przejawem ostentacyjnego lekceważenia interesów klubu, który reprezentują. Najgorsze jest jednak to, że straty ponoszą nie tylko Groclin i Amica. Takie demonstracje przynoszą straty całej piłkarskiej Polsce. Bo cóż mogą znaczyć takie zachowania dla sponsorów czy potencjalnych właścicieli klubów. Otóż są oczywistym sygnałem, że grupa nieodpowiedzialnych pracowników może zniweczyć wieloletni trud budowania image ligi lub klubu, może w błoto wrzucić pieniądze, jakie ci ludzie i firmy inwestują w piłkę nożną. Podczas, gdy kluby inwestują ogromne środki w infrastrukturę, w poprawę bezpieczeństwa na stadionach, angażują się w bardzo trudną niekiedy współpracę z kibicami otrzymują cios w plecy ze strony swoich zawodników, ze strony ludzi, którzy dzięki tym klubom żyją. Dlatego, Panie Prezesie apelujemy o potraktowanie tej sprawy w sposób priorytetowy i surowe zgodnie z intencjami klubów ukaranie winnych tych wydarzeń, po to, aby zaraza niesubordynacji, braku profesjonalizmu i zwykłej bezczelności nie mogła się rozlewać po polskich boiskach. Z poważaniem Zbigniew Koźmiński (Prezes Zarządu)
    za www.dyskobolia.com.pl/16644.xml

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda jest taka ,że najlepszym rozwiązaniem dla polskiej piłki byłoby wykupienie (zatrudnienie) zbuntowanych zawodników przez Wisłę , Legię i Amicę, które muszą już wzmacniać się na przyszłoroczną edycję europejskich pucharów... Jeżeli uciekną za granice ,lub do jakiejś KS Szmacianki to przepadło :-P A groclin... zawsze sobie poradzi :-) Znajdzie nowe talenty i znów będziemy się cieszyć :-)) Pozdr.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma Wieszczyckiego i Rasiaka!
    Who is next?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie dobrze zrobiono. kary sie naleza a zawodnikow trzeba trzymac krotko. wkoncu chcielibysmy aby liga polska przestala byc amatorska...

    uwazam ze zawodnicy zarabiaja zbyt duzo (pomimo ze nie umieja grac) a do tego maja jescze jakies "widzi mi sie"

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rasiak w Sienie

    Piłkarz reprezentacji Polski, Grzegorz Rasiak, grający ostatnio w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, w przyszłym sezonie będzie występował w zespole włoskiej ekstraklasy, Sienie.

    "W czwartek lub piątek polecę z żoną Bożeną i 20-miesięcznym synem Jakubem do Włoch. W piątek podpiszę trzyletni kontrakt ze Sieną, a w weekend obejrzę mój nowy zespół w akcji, w spotkaniu przeciwko Juventusowi Turyn" - powiedział Grzegorz Rasiak.

    25-letni Rasiak przyznał, że zawsze marzył o grze w Serie A. "Jako młodzieniec kibicowałem Milanowi. Już teraz bardzo się cieszę na myśl, że będę mógł rywalizować przeciwko tej słynnej jedenastce na San Siro" - dodał Rasiak, który 29 kwietnia, za porozumieniem stron, rozstał się z poprzednim pracodawcą - Groclinem Dyskobolią.

    "Będę miał okazję podglądać zawodników najwyższej klasy i sprawdzić się w tak świetnej lidze, jak Serie A. To będzie dla mnie dobra nauka, która zaprocentuje w przyszłości" - uważa Rasiak.

    Na jedną kolejkę przed zakończeniem włoskich rozgrywek Siena zajmuje w tabeli 13. miejsce. Najlepszym strzelcem zespołu jest Enrico Chiesa, który zdobył w tym sezonie dziesięć bramek. Oprócz niego w ataku grają Norweg Tore Andre Flo i Nicola Ventola.

    "Z pewnością nie będzie łatwo o miejsce w drużynie, ale nie wiem też, czy w przyszłym sezonie przednia formacja nie zmieni się diametralnie. Nicola Ventola jest chyba zawodnikiem wypożyczonym, kontrakt w czerwcu kończy się Flo" - powiedział napastnik reprezentacji Polski.

    Według nieoficjalnych informacji Rasiak będzie zarabiał we Włoszech w granicach 500 tysięcy euro za sezon.

    W drużynie narodowej Rasiak rozegrał dziesięć spotkań i strzelił trzy bramki.

    Rasiak będzie szóstym polskim piłkarzem w Serie A. Przed nim we włoskiej ekstraklasie występowali Zbigniew Boniek, Władysław Żmuda, Piotr Czachowski, Marek Koźmiński i Dariusz Adamczuk.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Groclin, Groclin. Osłabia się jak nie wiem. Szkoda, że go wyrzuciła lubiłem tego zawodnika :(:(:(.


    pozdro

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ja bym byl na miejsu Rasiaka to bym sie nie zastanawial ani chwili pomiedzy liga Polska a serie a jest ogromna przepasc pod wzgledem sportowym nie wspominajac juz o finansach Drzymala nie dal by napewno mu za sezon 500 tys €.
    P.S. Mateos nastepnym razem jak zerzniesz info z onetu to powiedz z kad ono pochodzi :p

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2003
    Postów
    905
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwna sprawa...
    Po co Rasiak się pcha do Italii skoro i tak tam nie będzie grał. Siena niby słabiutka ale w napaści Chiesa-Flo więc szanse, że zagra są prawie żadne. Bodajże Ventola też tam gra więc kolejny zawodnik, który ma pewne miejsce w składzie. Szkoda, że wyjeżdża tam aby zarabiać ojro siedząc na ławie... :/

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2004
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie stałego miejsca w składzie nie bedzie miał
    jednak to liga włoska,marzenie wiekszosci piłkarzy.
    może uda mu sie wyrobic wsród znanych graczy.
    lepszy chyba ten kierunek niż 2 bundesliga,Austria czy Cypr

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Powiem krótko: w *****, wylądował, i życzę wieeeeeeeeeeelu meczy na ławce słabiuteńkiej i uwikłanej w liczne afery bukmacherskie Sieny ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    No tak w Sienie to dopiero będzie miał naprawdę duże możliwości rozwoju (jak jeszcze Siena wyląduje w Serie B to w ogóle Rasiak się rozwinie). Rasiak przecież grając w Grodzisku się cofał:P, a teraz tak jak chciał trafił do zespołu gdzie będzie mógł doskonalić swój talent, podnosić umiejętności itd. Teraz swoim talentem wesprze zespół broniący się przed spadkiem lub walczący o awans do Serie A - to jest wyzwanie, a nie tam jakieś puchary czy inne bzdety.
    pozdr

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja o superdrewnie Rasiaku swoje zdanie mam, i to czy On będzie grał w Barcelonie, Valerendze Oslo, czy w Sienie to i tak mnie to guzik obchodzi...A co do Jego wyjazdu do Włoch- już Kosa się rozwinął w Bundeslidze...Chociaż to porównanie nie na miejscu, bo gra Kamila(z czasów gry w Wiśle Kraków) i Grzesiunia to zupełnie inny poziom, inna klasa... Życzę miłego gnicia w Serie B na ławce rezerwowych :):) Z kumplem doszłam do wniosku, że teraz tylko należy czekać, aż Janosik pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje w końcu z usług Rasiaka w Reprze...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    494
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nawet jak nie będzie siedział na ławie to kariery on tam nie zrobi...:/ a swoją drogą sam kiedyś się wypowiadał, że jest człowiekiem amitnym...i że nie postąpiłby jak Niedzielan - a czy Siena jest lepsza od NEC?! he ja nie wiemw którą strone jest ambitny ale napewno Andrzej na tym lepiej skorzysta. Nigdy nie podobała mi się gra Rasiaka - egoista, a czasami nawet samolub - jak Konrad z II cz. Dziadów myśli że może zbawić cały zespół:P hehe

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myślę że to dobrze dla niego! Liga Włoska ma większe możliwości niż z całym szacunkiem liga Polska. W Sienie nie ma żadnych gwiazd to myślę że Rasiak będzie w I składzie. Mój gadacz:gg:4145978

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •