Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 527

Wątek: 2 runda play-off, Ekstraliga: Apator-Włókniarz 46:44

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Tutaj wszystko jest mozliwe. Jesli caly zespol rowno zapunktuje, to mamy szanse na wywiezienie 2 punktow z Torunia. Ale bedzie o nie ogromnie ciezko. Badzmy jednak dobrej mysli.

    Czy mecz bedzie transmitowany na Polsacie 2?

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    sadze ze nie mozemy liczyc na Walaska
    w tym meczu kluczowa sprawa moze byc jazda para po dobrym starcie a ten pan pokazal ze tego wogole nie potrafi (vide bieg 13 jak zamknal Czerwinskiego mimo ze mial cala szeroka wolna)
    w tym momencie nasza najsilniejsza para chyba bedzie Jonsson Ulamek oni sie orzumieja na torze

    wybieram sie do Torunia a na tych wyjazdach na ktorych bylem nasz zespol jeszcze nie przegral
    jade zatem obejrzec kawalek dobrego zuzla i mam nadzieje ze coponiektorym po tym meczu bardzo mina zrzednie

    jednak co podkreslam marzy mi sie taki scenariusz:
    21 wrzesnia(notabene moje imieninki:) ) Wlokniarz i Apator maja taki sam bilans duzych punktow w malych CKM nieco lepszy po biegu 14 42:42 lub 41:43 dla Apatora i w 15 nasi wygrywaja!
    wiecie co bedzie sie dzialo na stadionie i w miescie?
    ps. musialby byc caly parking karetek :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Mecz powinien wygrać Apator gdyż :
    1.Jeździ u siebie
    2.Ma lepszych zagranicznych (przynajmniej na tę chwilę).Oczywiście zakładam,że wystartuje Riki i założenie to wydaje się słuszne.W takim meczu Tony poprostu musi jechać i to skutecznie.
    3.Niespodziewanie z coraz lepszej strony pokazuje się Miedziński,zresztą nie tylko w lidze.
    4.Toruń nie popełni już błędów taktycznych z pierwszego meczu.
    5.Protasiewicz pojedzie pięć biegów i prawdopodobnie zdobędzie więcej niż dwa punkty.

    Reasumując Włókniarz powinien się skupić na tym,aby przegrać jak najmniejszą różnicą punktów tak by u siebie był w stanie odrobić ewentualną stratę.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Reasumując Włókniarz powinien się skupić na tym,aby przegrać jak najmniejszą różnicą punktów tak by u siebie był w stanie odrobić ewentualną stratę.
    jezeli druzyna tak podejdzie do meczu to bedzie po faworkach i bedzie duzia strata

    powyzsze argumenty tez nie sa do konca prawdziwe :P
    u nas Jonssona nie wyklucza zrobi wiecej niz ostatnio i junior (Z.Czerwinski) tez sie lepiej spisze:P

    ale szczerze wole zeby Apataro wygral :)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    i ten watek ma byc maltretowany :-) przez dwa tygodnie?
    O rany?!?! czy pojedzie Jonsson (kontuzja kregoslupa), czy pojedzie Rickardsson (wstrzasnienie mozgu), a jezeli pojedzie Tony to czy do skladu wstawic Sawine, ktory w
    Bydgoszczy gdyby nie wykluczenia zrobilby 14 punktow...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Adrenalinas chyba pojedzie to wkoncu az 2 tygodnie :) podkuruje sie i bedzie dobrze :D
    Rickardsson tez pojedzie
    takich meczow sie nie odpiszcza :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    takich meczow sie nie odpiszcza :)
    :-)
    tylko piszczy sie po nich jak sie przegra :-) :-) :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Kurcze juz sie nie moge doczekac tego meczu. znowu trzeba bedzie wyjsc z chalupy z 4 godziny przed meczem a ostatni raz na zuzlu bylem w czerwcu bo ciagle wyjezdzalem i juz sie nie moge doczekac ;d
    ciekawe czy jakas firma bedzie rozdawac kaszki i puddingi <joke> :D

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Mecz jest dokładnie tego samego gatunku, co mecz Piła-Gdańsk, czyli Gospodarze(Piła, Toruń) muszą wygrać, a goście (Gdańsk, Częstochowa) jadą na luzie. Myślę, że to zaprocentuje w obu meczach, i po następnej kolejce poznamy mistrza, oraz spadkowicza.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atutem Apatora jest własny tor i mam nadzieję że pojedziemy w pełnym składzie tona własnym torze powinien Apator wygrac oczywiście będę na trybunie i będę dopingował naszych jedno jest jednak pewne wszyscy nasi zawodnicy muszą się zmobilizować na ten mecz. Dodatkowo atutem Apatora jest wygrana na wyjeździe z Bydgoszczą a Włókniarz wygrał ale u siebie.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Dodatkowo atutem Apatora jest wygrana na wyjeździe z Bydgoszczą a Włókniarz wygrał ale u siebie.
    no tak ale Wlokniarz wygral z Apatorem dwa razy i to w Toruniu ;)
    a co do tej wygranej Apatora w Bydzi to szkoda gadac matacza ludzie matacza i sam Tomasz G. to stwierdzil

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Dwa tygodnie na klepanie wątku troche długo ,no ale pospekulujmy ,najlepiej byłoby,zeby Apator wygrał zdecydowanie i odrobił stratę małych punktów do Włókniarza,wtedy na koniec szykowałby się prawdziwy szlagier Włókniarz -Apator.Wydaje mi się ,że przy obecnej dyspozycji naszego zespołu jesteśmy w stanie pokonać Włókniarza w granicach 50-52:40-38(nie będzie powtórki z błędów taktycznych -jeden start Protasa w meczu).Wiadomo decyduje dyspozycja dnia i ważne by zespoły nie były osłabione brakiem swoich liderów(Rickardsson-Jonsson).Myślę ,że języczkiem u wagi okazać sie mogą mecze Włókniarza i Apatora we Wrocławiu ,bo Bydgoszcz w obecnej sytuacji raczej zdecydowanie przegra u siebie z Częstochową(pewnie krajowy skład do końca sezonu).Świetnie byłoby zakończyc udanie sezon w Częstochowie.FORZA APATOR

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh Oman a ja przekornie zapytam od kiedy ekspertem w sprawach "mataczenia" itp jest dla Ciebie Tomek Gollob? Bo widze że teraz jego wypowiedź jest dla Ciebie wyznacznikiem prawdy. Czyli rozumiem że po meczu w Bydzi kiedy powiedział że UŁamek sam jest winien swojego upadku uznałeś ta wypowiedź za fakt absolutny i nie śmiałeś nawet podważać słów Tomcia... czy jednak wtedy troszkę inaczej było....:P
    Co do samych matactw.. powiem szczerze..nie wiem czy był jakiś układ pomiędzy Bydzią a Toruniem.. Bo jeżeli był to najbardziej zadowolona może być z niego drużyna z... Częstochowy!!! Bo moim zdaniem jeśli jeden z tych dwóch meczy był oddany to byłaby to głupota, bo APATOR był spokojnie w stanie wygrać oba spotkania! Więc w sumie sam by sobie zaszkodził pod względem zdobyczy punktowej co na koniec mogłoby się okazać nie do odrobienia.... Tak więc nie mam pojęcia czy coś było, faktycznie są kontrowersje.. Z tym że na zdaniu klanu Gollobów to ja bym raczej nie polegał bo z ich strony już takie bzdury leciały że szok...
    A musisz też przyznac że my mamy prawo troszkę psioczyć na ostatni mecz rundy zasadniczej UNIA-CKM. Tydzień wcześniej w toruńskiej kablówce Rufin powiedział że teraz już nie zależy mu na zwycięstwie z CKM bo nie zamierza robić przyjemności APATOROWI. No i Unia bez większej walki ten mecz przegrała. czy aby na pewno Leszno zrobiło wszystko aby wygrać to spotkanie? Bo ja troszkę wątpię.. No ale tego watku nikt nie rozdmuchuje...
    Najważniejsze jest to że wszystko rozstrzygnie się zapewne w bezpośrednich pojedynkach obu drużyn i tu już nie będzie miejsca na żadne podejrzenia. Lepszy zdobędzie tytuł i tyle!
    A tak w ogóle to ilu forumowiczów z Czewy wybiera się na meczyk? Może jakieś małe spotkanie?:P
    pozdro

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest chyba najwazniejszy mecz sezonu,gdyż wygrana przedluzy szanse na tytul Apatorowi a ewentualny triumf CKM-u chyba zapewni juz tej drzuynie tytuł.
    Na pewno będą w tym spotkaniu emocje no i trzeba zmazac plame z porazki z sezonu zasadniczego.
    Osobiscie chcialbym aby o tytule zadecydowal ostatni mecz w Czestochowie i tam sie okarze kto w przekroju sezonu byl najlepszy,ale najpierw trzeba wygrac mecz u siebie aby przedluzyc szanse na tytul.
    Stawiam na wygraną Apatora ale na pewno bedzie strasznie ciezko.
    Oby tylko pojechal Rickardsson.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Ja narazie troche z innej beczki czy mogłby mi ktos wytłumaczyc o co chodzi w ponizszym artykule zamieszczonym na www.przegladzuzlowy.pl
    03/08/11 12:36 Redakcja
    Jonsson nie pojedzie

    Andreas Jonsson nie wystartuje dziś wieczorem w meczu ligowym w Wielkiej Brytanii. Szwed nie czuje się najlepiej po wypadku, jakiemu uległ podczas wczorajszego meczu ligowego w Polsce. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Narzekał on na pogarszający się ból w plecach i dlatego dziś nie jest zdolny do jazdy. Nie wiadomo, jak długo potrwa jego przerwa w startach. To kolejne osłabienie Coventry przed dzisiejszym meczem ligowym z Poole. Nie wystartuje bowiem również aresztowany w USA Billy Janniro. Wśród "Piratów" zabraknie natomiast Tony'ego Rickardssona.
    o jaki wypadek chodzi?????
    czy ja byłem na innym meczu????

    andreas pojechał cztery razy 8+3 (1*,2*,3,2*) ostatni wystep w pietnastym biegu sobie odpuscił jak podał spiker nie czujac sie najlepiej ale ja wypadku to nie widziałem.

    cos sie stało w parkingu?????



  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Powiem krótko. Gdyby mój kochany Falubaz nie jechał w Lesznie, to na 100% pojechałbym do Torunia na KAWAŁ WYŚMIENITEGO SPEEDWAY'A
    Zdrów

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Wszystko mozliwe...

    Do meczu pozostało wiele czasu. Nie zamierzam nikogo przekonywać o wyższości jednej czy drugiej drużyny. Każdy ma swoje racje. Wybieram się do Torunia wraz z wieloma kibicami z Czewy. Powtórzę to co pisałem zawsze przed tymi pojedynkami. Apator musi, a Włókniarz może. Ciekaw jestem jak Apator poradzi sobie z presją jaka na nich ciąży...
    W przypadku zwycięstwa Włókniarzy będzie praktycznie pozamiatane. Co do kontuzji i zmęczenia zawodników. Zostało sporo czasu. Liczę na komlet zawodników na torze jak i kibiców na trybunach. Przygotujmy prawdziwą ucztę dla kibiców żużla. Liczę na spotkanko forumowiczów z obu miast.
    Pozdro
    P.S. AJ jest poobijany, ale za parę dni wróci na tor. Z Wrockiem pojechał na prośbę działaczy. Nie sądzę, aby nie wystąpił w Toruniu....

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TORUŃ TORUŃ SŁYSZYCIE MNIE??!!??!!

    MAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE WYGRAMY TAM U WAS NAWET JEŚLI BĘDZIE 'RICKY' CHOCIAŻ MALEŃKIM JEDNYM PUNKCIKIEM ALBO CO BARDZIEJ PRAWDOPODOBNE DWOMA I BĘDZIE TO MILOWY KROK W KIERUNKU MISTRZA POLSKI ANNO DOMINI 2003 DLA TOP SECRET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA. JESTEŚMY JEDNAK W TYM ROKU CHYBA ODROBINKĘ OD WAS LEPSI ALE JEŚLI PRZEGRAMY TO TEŻ BĘDZIE CIEKAWIE BO BĘDĄ SUPER EMOCJE DO OSTATNIEJ KOLEJKI GDZIE I TAK SIĘ OKAŻE ŻE JESTEŚMY NAJLEPSI :D

    POZDRO ZE ŚW.MIASTA

    SORRY ŻE TAK SIĘ 'DRĘ' ALE TO Z EKSCYTACJI :D
    [u]

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja tam bym wolał żeby rickardsson nie jechał!

    Po co?Bez niego wygramy u sebie

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    waldi-fan


    Tak jak ostatnio?
    Potem już nie będzie musiał przyjeżdżać...
    Z Gdańskiem się udało...
    Z Bydzią musiało...
    Nie narażaj sie na śmieszność...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    oskarzenia o sprzedanie meczu a spowodowanie upadku to dwie rozne rzeczy jakby nie bylo to pierwsze nie wiele ma wspolnego ze sportem

    Ja narazie troche z innej beczki czy mogłby mi ktos wytłumaczyc o co chodzi w ponizszym artykule zamieszczonym na www.przegladzuzlowy.pl

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    03/08/11 12:36 Redakcja
    Jonsson nie pojedzie

    Andreas Jonsson nie wystartuje dziś wieczorem w meczu ligowym w Wielkiej Brytanii. Szwed nie czuje się najlepiej po wypadku, jakiemu uległ podczas wczorajszego meczu ligowego w Polsce. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Narzekał on na pogarszający się ból w plecach i dlatego dziś nie jest zdolny do jazdy. Nie wiadomo, jak długo potrwa jego przerwa w startach. To kolejne osłabienie Coventry przed dzisiejszym meczem ligowym z Poole. Nie wystartuje bowiem również aresztowany w USA Billy Janniro. Wśród "Piratów" zabraknie natomiast Tony'ego Rickardssona.
    --------------------------------------------------------------------------------



    o jaki wypadek chodzi?????
    czy ja byłem na innym meczu????

    andreas pojechał cztery razy 8+3 (1*,2*,3,2*) ostatni wystep w pietnastym biegu sobie odpuscił jak podał spiker nie czujac sie najlepiej ale ja wypadku to nie widziałem.

    cos sie stało w parkingu?????
    to sie nazywa profesjonalizm ktos nie zna angielskiego chyba hihihi

    ja polecam ten artykul : http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...&news_id=12032

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Spotkanko?

    napiszcie gdzie i o której godzinie...

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    o jaki wypadek chodzi?????
    czy ja byłem na innym meczu????
    Jonsson lezal w GP jezeli dobrze pamietam i doznal
    silnego stluczenia kregoslupa. To latwo moze
    sie objawiac silnym bolem nawet po kilku tygodniach
    na wskutek silnego wstrzasu. Ci, ktorzy jechali
    na motocyklu zuzlowym wiedza, jak mocno trzesie,
    a jak jeszcze sa dziury to w ogole pupa odpada...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    o jaki wypadek chodzi?????
    czy ja byłem na innym meczu????
    Jonsson lezal w GP jezeli dobrze pamietam i doznal
    silnego stluczenia kregoslupa. To latwo moze
    sie objawiac silnym bolem nawet po kilku tygodniach
    na wskutek silnego wstrzasu. Ci, ktorzy jechali
    na motocyklu zuzlowym wiedza, jak mocno trzecie,
    a jak jeszcze sa dziury to w ogole pupa odpada...
    dzięki Morciasz ,ale mi chodziło tylko o tą bzdurę wypisaną na przeglądziezuzlowym o wypadku w meczu w lidze polskiej (niedzielnym) bo takie cos nie miało miejsca. A że pupa odpada to moge sobie wyobrazić :)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Widzę, że kibice z Czewy urośli w siłę...

    i bardzooooo dobrzeeeee :) my byliśmy pewni, i dostaliśmy, może riposta?? :P Ja tam nie będę mówił, kto wygra. Wiem co widziałem w Bydzi, wiem kto chce i po co chce :) Sporkanko proponuje po prostu, 2 godziny przed meczem :) w Speedway Pubie.... zarezerwujemy sobie miejsca i do boju :) tzn. piwka :P hihihi co Wy na to?? :) Panie Morciarz, my już pana widzieliśmy, może czas aby pan nas oglądnął??

    Oman, Ty taki nie bądz pewny okej?? Sullivan, też miał jeździć bajecznie do końca sezonu :) pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    No dobra. Teraz pytanie. Sawka gdyby nie dwa wykluczenia
    zdobylby w Bydzi pewno ze 12 punktow. Czy wstawic go do postawowego skladu - a jezeli tak - to za kogo i jak ustawic druzyne?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    mimo sympati jaka darze sawine uwazam ze chyba jednak odstawic go na rezerwe nalezy na ten mecz.
    z mojej obserwacji na meczach wynika ze sawina jakos tak nie radzi sobie na naszym torze w porownaniu do bajera protasa jagusia.

    a sklad?
    1. Protasiewicz
    2. Bajerski
    3. Crump
    4. W.Jaguś
    5. Rickardsson
    6. Miedziński
    7. M.Jaguś
    8. Sawina

    i to jest chyba optymalny sklad.
    crump z jagusiem wiadomo ladnie jezdza, a pepe z bajerem tez pokzali kawal dobrego zuzla w bydgoszczy.
    pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Mysle, ze Robertowi miejsce w skladzie na ten mecz sie absolutnie nalezy ! W Bydgoszczy gryzl tor, a gest na ostatnim luku 6 biegu mowil wszystko ( Robert wymownie pokiwal glowa w strone kibicow torunskich). Przypomne, ze w tym wyscigu minal na dystansie T. Golloba. Mysle, ze bardzo podbudowal sie psychicznie, na sprzet nie moze narzekac, na derbach praktycznie byl nie do ugryzienia. Tu jest dylemat za kogo - Rickardsson, Protasiewicz, Crump maja pewne miejsce w skladzie. Wieslaw w Toruniu czuje sie znakomicie, Bajerski w Bydgoszczy jezdzil bardzo zespolowo ( ma najwieksza ilosc bonusow w Extralidze). Mimo to zaryzykowalbym i wstawilbym go na rezerwe, a Sawke puscil w parze z Pepe. Janek ma teraz ogromny bol glowy, ale to dobrze ! Czy wstawi Bayere czy Sawine, a moze Jagusia na rezerwe to nie powinno byc zle. Lepiej miec nadmiar bogactwa niz niedobor. Mam dobre przeczucia odnosnie koncowki sezonu...
    Pozdrawiam
    Marcin

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze dużo czasu do meczu. I u nas i w Toruniu niektórzy są nie do końca dysponowani. Więcej będzie można powiedzieć w przyszłym tygodniu. Poza tym po drodze są jeszcze mecze w innych ligach, no i GP w Göteborgu, wiele się może zdarzyć – odpukać.
    Mecz zapowiada się na strasznie ciężki. Apator będzie jechał na maksa, bo musi, a nasi mogą, a nie muszą i tu upatruję pewnej szansy. Choć jako kibic Włókniarza mam nadzieję, że chłopcy sobie poradzą:)

    __________

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Apator będzie jechał na maksa, bo musi, a nasi mogą, a nie muszą i tu upatruję pewnej szansy. __________
    Obie druzyny musza jechac na MAKSA!!
    Moze okazac sie, ze WLokniarz pzregra we Wroclawiu
    lub Bydgoszczy, a wtedy przy pewnym ukladzie
    o mistrzostwie moze decydowac stosunek malych
    punktow!!!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #32
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Wychodzi na to, ze Rickardsson wyzdrowial. Obecnie jedzie mecz w lidze szwedzkiej i po 3 startach ma 2,2*,3.
    Nie widze, zeby go ktos zastepowal...
    Pozdrawiam
    Marcin

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Wychodzi na to, ze Rickardsson wyzdrowial. Obecnie jedzie mecz w lidze szwedzkiej i po 2 startach ma 2,2*.
    Nie widze, zeby go ktos zastepowal...
    Kurde - Bydgoszcz nie ma na wyplate dla Pepe
    a dala lapowke Rickiemu, zeby nie przyjechal
    w niedziele ;-) Mam nadzieje, ze kibice bydgoscy
    teraz z rowna werwa jak przy okazji "sprzedazy"
    meczu zaatakuja swoj zarzad za to, ze dofinasowywuje
    on najwiekszego przeciwnika Golloba w GP :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Morciasz

    To raczej świadczy o tym jaki jest stosunek Rickiego do polskiej drużyny i do polskiej ligi...

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    To raczej świadczy o tym jaki jest stosunek Rickiego do polskiej drużyny i do polskiej ligi...
    Ojtajoj. A podobno tak mu w polskiej lidze
    swietnie placa - i nie przyjechal? :-)
    Jak widac kazda choroba i kontuzja zawodnika
    jest podejrzana :-)

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kilka mych uwag :)

    mówiłem, że wspomnicie moje słowa.... Robert pojechał!!!!! Po drugie, hmmmm Rickardsson, od 3 kolejek nie zlewa sobie naszej ligi. Lepiej, żeby pojevhał Sawina, tak jak pojechał, niż żeby miał być , i zrobić marne, 6 - 8 punktów, bo mu się w głowie kręci!!!!! Blacktop, weź się módl, aby u Was było okej, a nie u nas. Miedziński statystą jest powiadasz?? W derbach był?? Byłeś w lipcu chyba na innych derabach. No sorki ale skoro mało brakuje aby powoził Wiltshira, to nazwę Twoją opinię wadą wzroku nic wiecej. Proszę, gadaj o swoich, Ryśku i reszcie a nie się wwalasz w nasze sprawy. Spójrz na Jonssona, jedzie, a potem nie jedzie.... dziwne dla Ciebie to?? Na pewno nie jest tak, że kocha Was bardziej od ligi angielskiej ;) Ostatnio u nas, bardzo dobrze pojechał Sullivan, wmawiano mi, że będzie walił kompelty do końca sezonu a tu...

    Ryan Sullivan 9+1 (0,3,2,1*,3) - sorki, mnie nie zachwyca ten wynik....

    jeszcze raz, patrz na swoich i ich mobilizuj. Będzie jeszcze tak, że podrażniony Adrian pokaże plecy nie tylko Czerwińskiemu ale także i Walaskowi, i głupio Ci się zrobi... Nie mówię , że tak będzie na 100%, wszystko jest możliwe, nawet jego 0 punktów ale.... także i 8 :) pozdrawiam trzeźwo myślących.... :)

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    oj Jako co sie czepiasz Jonssona?????? On w przeciwienstwie do Rickardssona pojechal do momentu kiedy mecz byl jeszcze do przegrania!!! to jest poswiecenie dla druzyny
    to ktora lige bardziej kocha to wie On ale jedno jest nie podwazalne i sam to nie jedne raz stwierdzil w rozmowach z Tomkiem Lorkiem podczas zawodow: takiej publicznosci jak jest w Czestochowie nigdzie na swiecie nie widzial
    i sie przestan do "Dzonego" czepiac

    co do Sullivana
    widac ze ma slabsza forme bylo to widac w DPS bylo to widac w meczu z Wroclawiem nikt tego nie kryje tyle ze pozostaly jeszcze praktycznie 2 tygodnie do meczu a to jest mnostwo czasu w zuzlu forma zawodnika moze bardzo sie zmienic przez ten czas co juz mozna bylo zauwazyc na przykladzie...Sullivana chlopak jak odpocznie to bedzie smigal

    jesli sadzisz ze Miedzinski w chwili obecnej jest lepszy od Czerwinskiego to gratuluje zreszta zweryfikuje to mecz i sie przekonamy kto ma bardziej wartosciowego juniora (jesli bedzie twardy tor to Zbyszek pewnie przegra bo ma slaby sprzet i nie lubi takich torow natomiast tor przyczepny pod kolo to woda na mlyn dla Zbycha i wtedy kazdego moze objechac)

    Pietrzyk Walasek na tych panow wogole nie licze

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    jesli sadzisz ze Miedzinski w chwili obecnej jest lepszy od Czerwinskiego to gratuluje zreszta zweryfikuje to mecz i sie przekonamy kto ma bardziej wartosciowego juniora
    Czerwinski CMA 4,85
    Miedzinski CMA 4,45
    czyli roznica 0,10 na bieg czyli praktycznie ZADNA.

    Czerwinski braz MIMP, Miedzinski srebro MIMP
    - przy czym moim zdaniem to Adrian powinien byc
    zloty juz po 4 kolejce :-)
    Ale tak naprawde to roznica tez nie wielka.

    Nie ma co sie spierac i czegokolwiek udowadniac
    na podstawie jednego meczu czy turnieju.

    Poczekajmy, az Adrian bedzie mial za 4 lata 21 lat
    jak ma teraz Czerwinski i porownajmy osiagniecia :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    - przy czym moim zdaniem to Adrian powinien byc
    zloty juz po 4 kolejce :-)
    a Zbyszek po barazu

    Poczekajmy, az Adrian bedzie mial za 4 lata 21 lat
    jak ma teraz Czerwinski i porownajmy osiagniecia :-)
    raczej 3 chyba ze ja nie umiem liczyc :P

    mowimy o dyspozycji zawodnika w danym momencie a nie za 3 lata i bedzie porownywac z tym jaki ktos byl 3 lata temu to jest smieszne

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    jesli sadzisz ze Miedzinski w chwili obecnej jest lepszy od Czerwinskiego to gratuluje zreszta zweryfikuje to mecz i sie przekonamy kto ma bardziej wartosciowego juniora (jesli bedzie twardy tor to Zbyszek pewnie przegra bo ma slaby sprzet i nie lubi takich torow natomiast tor przyczepny pod kolo to woda na mlyn dla Zbycha i wtedy kazdego moze objechac)
    Postępy które czyni Miedziński od czerwca zadziwiają wszyskich i jeśli utrzyma progresje do meczu z Częstochową to Jego rywalem nie będzie Czerwiński a Jonnson i Holta tym bardziej, że odkupili Mu sponsorzy silnik od Sawiny.:-)
    Ja całe życie myślałem, że to na twarde tory to się osłabia silniki a na tory przyczepne ich moc musi być jak najwieksza. Tak więc albo ja żyję w błędzie albo Czerwiński jeździ inaczej niż wszyscy.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    a Zbyszek po barazu
    gdyby numeru nie wywinal Miskowiak i Glod
    baraz bylby niepotrzebny

    mowimy o dyspozycji zawodnika w danym momencie a nie za 3 lata i bedzie porownywac z tym jaki ktos byl 3 lata temu to jest smieszne
    nie jest smieszne bo stanowi ROWNY punkt odniesienia
    co dani zawodnicy osiagneli w tym samym przedziale
    czasu. Adrian ma 18 lat, Zbynio 21. W zuzlu to ogromna
    roznica.
    Na dzis nie wiem czy Czerwinski zalapie sie do jakiegos
    porzadnego ekstraligowego skladu jako senior, o
    Miedziaka jestem spokojny.

    Ale jezeli mamy porownywac ich osiagi na dzis to sa
    zawodnikami na podobnym poziomie. W setne czastki
    KSM czy CMA czy tez w 1-2 punkty roznicy nie bede
    sie bawil.

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Na dzis nie wiem czy Czerwinski zalapie sie do jakiegos
    porzadnego ekstraligowego skladu jako senior, o
    Miedziaka jestem spokojny.
    no widzisz a ja jestem spokojny o Czerwinskiego bo takiego zawodnika jak ona chcialby miec kazdy prezes moze nie bedzie robil fajerwerkow ale sadze ze na te 7 oczek go stac i tego mozna od niego wymagac a tak wogole to sadze ze Zbyszek pozostanie w CKM i nie bedzie spekulacji na temat czy znajdzie sobie jakis klub e ligowy czy tez nie

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli mialbym stawiac ten mecz na jakis zakladach bukmacherskich, to nie odwazylbym sie na taki czyn. W takich meczach jest wszystko mozliwe. Ja jednak sprzeciwilbym sie powiedzeniu "nic dwa razy sie nie zdarza" i licze ze Wlokniarz wygra ten mecz.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    widze ze cisnienie rosnie...

    chyba troszke przesadzacie z ta klotnia o czerwniskiego i miedziaka, pragne jednak podkreslic ze przed sezonem juniorzy ci byli skazywani na pozarcie przez takie juniorskie tuzy jak kasprzak, hampel czy kuramnski i czerwin i miedzaik niejednokrotnie pozostawili ich z tylu wiec chyba z tego powinismy sie cieszyc;

    co do meczu :


    moj typ to 48-42 dla apatora
    a jak mialbym postawic kase to 52-38, choc warto podkreslic ze jakos nigdy nie przejmopwalem sie pieniedzmi i w zasadzie tak juz mi zostalo;)


    pzdr

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem jedno MISTRZ MISTRZ CKM!!!!!!!!!!!!!
    Juz nic nie jest nam wstanie odebrać mistrza Polski.

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •