Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Wywiad Billyego Hamilla dla Gazety Lubuskiej !!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wywiad Billyego Hamilla dla Gazety Lubuskiej !!

    Za www.gazetalubuska.pl

    Szkoda mi kibiców



    Rozmowa z BILLYM HAMILLEM, żużlowcem ZKŻ quick-mix Zielona Góra



    - Po meczu w Lesznie nie chciałeś rozmawiać. Dlaczego teraz zmieniłeś zdanie?

    - Wtedy czułem się pokrzywdzony przez to, co napisały o mnie gazety w Zielonej Górze. Znajomi przetłumaczyli mi wszystkie doniesienia, jakie pojawiły się na mój temat w prasie, więc znam treść tych artykułów. Musiał upłynąć pewien czas, zanim zdecydowałem, że nawiążę do zawartych w nich oskarżeń pod moim adresem. Z drugiej strony: uważam, że z żużlem w Zielonej Górze dzieje się coś niedobrego i chciałbym przedstawić Czytelnikom oraz kibicom moje opinie również na ten temat.

    - O czym powinni zatem wiedzieć sympatycy ZKŻ quickmix?

    - Przez trzy lata broniłem barw tego klubu. W mojej opinii, byłem wobec niego lojalny. Przez ten czas nie miałem najmniejszych problemów. Zawsze starałem dać z siebie wszystko, co potrafię. Natomiast w tym roku okazało się, że osoba, która zarządza zielonogórskim klubem, nie okazuje mi żadnego szacunku.

    - Możesz podać jej nazwisko?
    - Chodzi o prezesa, pana Roberta Smolenia.

    - W jaki sposób skrzywdzono cię w klubie i dlaczego czujesz się urażony?

    - Od początku pojawiały się jakieś problemy. Traktowano mnie tutaj bardzo przedmiotowo. Miałem przyjechać, zrobić swoje i nie mądrzyć się. Czarę goryczy przelała sytuacja, do jakiej doszło po meczu w Bydgoszczy. Sprawa przyjazdu na te zawody była dla mnie bardzo skomplikowana i trudna, ale zostałem o to poproszony, więc zrobiłem wszystko, by na spotkanie dotrzeć. A że w prasie pisało się o mnie dużo złego i klub nie okazywał mi szacunku, zaproponowałem, że podejmę się tego wysiłku i po mistrzostwach Stanów Zjednoczonych postaram się zdążyć na pojedynek w Bydgoszczy, jeśli dostanę za występ pewną gwarantowaną kwotę. Klub przystał na taką umowę, ale pieniędzy nie otrzymałem. I to mnie bardzo zdegustowało.

    - Od kiedy wiedziałeś, że nie będziesz mógł wystartować w Lesznie? Według "Tygodnika Żużlowego”, jeszcze przed sezonem podpisałeś umowę z właścicielem toru w Costa Mesa, że wystąpisz tam w terminie, który koliduje z datą rozegrania wyjazdowego meczu z Unią.

    - Potwierdzam, że zawody w Costa Mesa miałem zaplanowane przed rozpoczęciem sezonu, lecz wówczas nie wiedziałem, jaka będzie sytuacja z drugim obcokrajowcem drużyny. W zeszłym roku zakontraktowano mnie oraz Nicky'ego Pedersena i najczęściej raz jeździł on, a raz ja, choć były też spotkania, w których startowaliśmy obaj. Nie przypuszczałem, że sytuacja potoczy się tak, że pojedynek w Lesznie będzie tak ważny dla Zielonej Góry. Nie zamierzałem skrzywdzić klubu. Termin zawodów w Stanach dobierałem tak, by jak najmniej ucierpiały ligi polska, szwedzka i angielska. Może było to złe planowanie, może niefart, ale tak się złożyło, że akurat wtedy musiałem wystąpić w USA. Ponadto wybrałem taki termin turnieju w Costa Mesa, żeby nie opuszczać meczów pierwszej fazy rozgrywek, kiedy ustawienie ligowej tabeli jest dość ważne.

    - Dlaczego nawet nie próbowałeś zdążyć na spotkanie w Lesznie?

    - Przez kilka lat występów w Zielonej Górze nigdy nie miałem problemów z prezesem czy zarządem klubu. Współpracowało nam się dobrze. To, że nie próbowałem dotrzeć do Leszna, również spowodowane zostało sytuacją, jaka w tym roku zapanowała w klubie po objęciu funkcji prezesa przez pana Roberta Smolenia. Jak się cofniemy w czasie, zobaczymy, że dwa lata temu był podobny problem przed konfrontacją z Piłą, na którą udało mi się wrócić ze Stanów. Przy innych układach pewne rzeczy można więc zrobić.

    - Ile jest prawdy w tym, że do konfliktu pomiędzy tobą a prezesem doszło przed pojedynkiem z Piłą? Choć miałeś w nim wystąpić, w ostatniej chwili zostałeś poinformowany, że jednak nie pojedziesz.

    - Ta sytuacja nie miała na to żadnego wpływu.

    - Zawaliłeś trzy z czterech ostatnich meczów z Unią Leszno. Czy to przypadek?

    - To bardzo głupie i niepoważne pytanie. Pozostawiam je bez komentarza. Jestem zawodowcem i jeżdżę dlatego, że chcę wygrywać. To mój cel. Nigdy nie startowałem dla żadnych łapówek.

    - Nie zrobiłbyś lepiej, gdybyś - mimo wszystko - wystąpił w Lesznie i po meczu opowiedział całą prawdę o sytuacji w zielonogórskim żużlu? Byłbyś zwycięzcą, a tak zostałeś ofiarą.

    - Pewne fakty, o których nie miałem pojęcia, dotarły do mnie zbyt późno. Teraz, gdy emocje już opadły, stwierdziłem, że nadszedł czas, by zdecydować się na szczerą wypowiedź dla prasy.

    - Dlaczego spóźniłeś się na spotkanie w Bydgoszczy? Dla porównania, twój przyjaciel Greg Hancock brał udział w tej samej imprezie w Stanach, ale zdążył na zawody we Wrocławiu.

    - Gregowi zarezerwowano bilety na inne loty. Ja miałem wykupiony bilet przez klub zielonogórski, on - jak się domyślam - przez wrocławski.

    - Jak skomentujesz decyzję klubu o zawieszeniu cię do końca sezonu? W wypowiedzi dla "Przeglądu Sportowego” prezes Robert Smoleń wymienił jej cztery przyczyny: absencje na pojedynkach z Częstochową i Lesznem, spóźnienie do Bydgoszczy oraz żądanie pieniędzy, które - zgodnie z kontraktem - nie należały ci się.

    - Jak każdemu żużlowcowi, na torze mogą mi się przydarzyć upadki i kontuzje. Tak też się stało kilka dni przed planowanym meczem w Zielonej Górze z Częstochową. Jeśli ktoś nie potrafi tego zrozumieć, to przykro. Pozostałe zarzuty zostały wymyślone przez pana Roberta Smolenia, który jest wytrawnym politykiem i zrobił to, aby poczuć się lepiej, a mnie dotkliwie skrzywdzić. Podkreślam jeszcze raz, że nie może być dobrze tam, gdzie ludzie najpierw nazywają siebie partnerami, a potem jeden z nich nie okazuje drugiemu szacunku.

    - Czy jeśli ktoś zaproponowałby ci przedłużenie kontraktu z ZKŻ quick-mix, zgodziłbyś się?

    - Z chęcią wrócę do Zielonej Góry, ale pod jednym warunkiem: jeżeli nie będzie tu obecnego prezesa Roberta Smolenia. On oczyścił siebie kosztem mnie. Teraz uważa, że swój problem rozwiązał, lecz ja jestem innego zdania.

    - Co chciałbyś powiedzieć kibicom?

    - Jest mi bardzo przykro, że ci, który we mnie wierzyli i dalej wierzą, nie będą mogli zobaczyć mnie w kolejnych zawodach. Ale na pewno wiedzą, że dla nich zawsze dawałem z siebie 110 procent możliwości. Ogromną przyjemność sprawiało mi występowanie przed zielonogórską publicznością. Chciałbym jeszcze dodać, że na tym konflikcie najbardziej nie ucierpiał ani pan Robert Smoleń, ani ja, tylko prawdziwi kibice tego klubu. To, niestety, wymknęło się spod kontroli i jest w tym wszystkim najgorsze.

    - Dziękujemy.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy wracaj do Grudziadza :P

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    tylko nie przychodz do leszna :> bo jezdzic chlope to ty tu nie umiesz :) ehehee troche dziwne te tlumaczenia , gosciu chce premie za wystep w bydgoszczy ;] ale szanuje kibicow pla pla pla szanuje to on pieniazki..... nie probowal zdazyc na spotkanie w lesznie bo byl w konflikcie z prezesem...... czyli w d..... ma kibicow wazniejszy byl konflikt z prezesem.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mosimy doprowadzic do tego,aby wligach jezdzil tylko jeden obcokrajowiec.wtedy im bedzie zalezalo na pracy i beda wykonywac ja nalezycie.w tej chwili paneje powszechny tumiwisizm.olewaja kibicow,prezesow nie zalezy im na wyniku druzyny.najwaznijsza jest kasa i tylko to sie liczy.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac z tego ze wypowiedz Lucjana Gosciaka potwierdz sie teraz po czesci z ust Hamilla. Mysle ze zawodnik ma troche racji, ale na pewno sam bez winy tez nie jest. Mysle ze w tym konflikcie glownie poszlo o pieniadze.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Jak widac Smoleń zapomnial o realiach

    i traktowal Billego przedmiotowo a nie podmiotowo.

    Trzeba sie liczyc z tym, ze zuzel to sport elitarny i na ma zawodnikow tysiace tak jak pilkarzy (nie ten to tamten)...

    Ale jak wiemy prawda zawsze lezy gdzie spo srodku.

    ALe wierze Hamillowi, gdyz wiadomo Smolen to wytrawny polityk.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, ile osób będzie wciąż upierało się przy tym, że Gościak siał tylko ferment...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wierze Billy'emu. Tak to juz jest w tyej naszej Polsce (zreszta nie tylko tu) - prezesi robia z siebie guru.
    Wiele osob obrzuca blotem obcokrajowcow, ze np. olewaja klub, kibicow ale prawda jest taka, ze ci coraz bardziej utozsamiaja sie z klubami a ogien dorzucaja wlasnie prezesi.
    Ale to jest osobny temat - ktory chyba zaloze :-)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tu coś jest na rzeczy...

    Dowhan, Gościak, teraz Hamill, dziwne zachowanie Kurmana...Przeciez to napewno nie jest tak ze wszyscy wymienieni wcześniej umowili sie i chca zaszkodzić "zbawcy" naszego klubu...Co by o Hamillu nie mówić to przez te 3 lata rzeczywiście dostarczył nam wiele radości...I jak sam mówi gdyby był odpowiednio traktowany to "pewne rzeczy mozna zrobić inaczej"...To w końcu mistrz świata, jeden z najlepszych na świecie...
    Na zakończenie powiem tak...Bardzo chce wierzyć Prezesowi Posłowi "Zdobędziemy Mistrzostwo 2004"Robertowi Smoelniowi...
    ale wiele dookola mówi ze to propaganda polityczna nic więcej...
    Pożyjemy zobaczymy tylko jak na tym wyjdzie Falubaz????????

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to już jest pierwszy transfer :) Gdzie wyląduje Billy Hamill ?? Może w Tarnowie jeśli Unia w barażach pokona Lotos :) A może w Atlasie obok Grega Hancocka...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Ross, Billy wróć do Grudziądza !!, nie będzie Ci źle u nas :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tylko potwierdza, ze w ZKZ dzieje sie cos niedobrego. Zaczal Dowhan, i tak to sie ciagnelo przez Gosciaka, Kurmanka az po samego Hamilla. To, ze Hamill nie zdazyl do Bydzi jak widac jest wina zarzadu, bo chcieli oszczedzac na biletach - na Herbim Rusko nie oszczedzal i to zaprocentowalo 14 punktami w meczu. Oby Billy na nastepny rok wybral jakis klub z Ekstraligi, chcialbym go zobaczyc na zielonogorskim torze - niech zrobi komplet punktow i pokaze Smoleniowi jego polityke !!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby mu zależało na kibiach to by ********* jakieś targowanie sie o kase tylko zawinął tylek i przyleciał do Polski, ma troche racji ale po częci chce wzbudzić u nas litość i podobnie jak smolen uwaza sie za niewinnego- prawda lezy po srodku.pozdro

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Hamill żegnaj i nie wracaj

    Panowie panie nie ma co rozpaczać nad amerykańskim sprzedawczykiem zapomnieliście już przez kogo spadliśmy z ligi trzy lata temu ja nasza carrifolniska gwiazda bezczelnie sprzedała mecz z rolnikami teraz i nie przyjechał do Bydgoszczy Historia lubi się powtarzać
    Nieżal mi jego wogle niech idze tamu gdzie mu bedzie lepiej

    Za te siano co dostawał Hamill przyjdzie nie jeden zawodnik z pierwszej dziesątki GP Może Adams:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie panie nie ma co rozpaczać nad amerykańskim sprzedawczykiem zapomnieliście już przez kogo spadliśmy z ligi trzy lata temu ja nasza carrifolniska gwiazda bezczelnie sprzedała mecz z rolnikami teraz i nie przyjechał do Bydgoszczy Historia lubi się powtarzać
    Nieżal mi jego wogle niech idze tamu gdzie mu bedzie lepiej

    Za te siano co dostawał Hamill przyjdzie nie jeden zawodnik z pierwszej dziesątki GP Może Adams:)
    taaaaaaaaa a tyn sfoje...

    ciekawe kiedy ktos sie wkur.... i cie za pomowienia pozwie...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wydaję wyroków po której stronie leży wina, bo moje obeznanie w Zielonogórskich realiach jest zbyt małe. Cała sprawa pokazuje jednak, że w ZKŻ nie jest tak wesoło jak niektórzy to widzieli, a przy pyskowaniu Zielonogórzan nt Rufina w wątkach leszczyńskich można rzucić tekst Kargula:
    "Czep się lepiej swojej baby!":)

    pozdrawiam

    Kiki znowu na szlaku:) POWODZENIA!
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bula popraw styl wypowiedzi bo robisz siare Zielonej Gorze

    Młodzi kibice zbyt emocjonalnie podchodza do tematu.Przykładem jest bula który tyle chce powiedziec ze nie wie co pisze!!!!
    Hamill kocha kase! Tak było w Grudziadzu tak jest w Zielonej Gorze.Faktem jest że zawalił mecze z Lesznem!Moze to przypadek, ale min przez to spadlismy dwa lata temu z ligi.Tłumaczenia tego zawodnika brzmią dość pokretnie.
    Prezes Smoleń jest jego pracodawcą i to On stawia warunki.
    Nawet sam Hamill nie wie dlaczego Hancok zdązył a on nie.
    Smieszne to jest i wcale nie żal, ze Hamilla nie bedzie w Zielonej.Nie ma ludzi niezastapionych.
    A swoją drogą retoryka wypowiedzi Hamilla łudzaco podobna do tego jak mówi Pan Gościak!!
    A młodemu zapewne bule proponuje siegniecie do słownika wyrazów obcych.Tam znajdziesz definicje słowa "retoryka?!
    Mimo wszystko pozdrawiam Hamilla,Gościaka i bułe!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak naprawde to niewiadomo komu teraz wierzyć! Jeden na drugiego najezdza! Gosciak na Smolenia , Smolen na Gosciaka, i jeszcze Hamill na Smolenia! Kiedys czesc kibiców narzekała na Bartkowiaka ale on nigdy nie owijał w bawełne jak nie było kasy to mówił prosto z mostu!Jaki ze Smolenia prezes klubu jak zarzadza nim przez komorke prosto z ul.Wiejskiej w Warszawie? Pamietam jak obiecywał kibicom obnizki biletów ze słabszymi druzynami! I co zrobił ? Nas młodych kibiców zrobil w balona! Wydaje mi sie, że pan Smolen próbuje wprowadzic w naszym klubie dyktature-on tu rzadzi i koniec! A co da Hamilla i jego zachowania? Nie wierze w to ze nie ma sobie nic do zarzucenia! Ile to razy nas kibiców zawiódł? Niech kazdy sobie na to pytanie odpowie sam!


    [b]OKOŃ IS THE BEST!!!OKON TO STARTOWIEC!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    573
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Moze to moje subietkywne odczucia ale chyba znow kolejny klub padnie dzieki jakiemus karierowiczowi ktory proboje wyrobic sobie nazwisko i nalapac troche kasy. Prawda zapewne lezy po srodku a wiec i Billy cos moze ma za uszami. Co do jego sprzedanych meczy to masz kiki jakies dowody? Kazdy moze miec slabsze dni albo nie lubic danego toru a od kiedy ja pamietam Billy tak sobie radzil na Smoczyku. Wracajac do klubu to skoro zle sie dzieje trzeba cos zmienic, tylko jak? Za rok zapewne z tym prezesem Hamil podpisze gdzie indziej a niech jeszcze pojdzie fama wsrod zawodnikow ze ZKZ oszukuje i malo kto bedzie chetny do jazdy w tym klubie. I co znow nizsza liga? Ja wolalbym nie, choc powody mam czysto egoistyczne, poprostu mecze Unii z ZKZ sa zawsze najlepsze w calym sezonie. Mam nadzieje ze sie to wyjasni i zmieni na lepsze, bo zaczyna to wygladac jak rak zzjadajacy ten sport od srodka. Chyba jednak te spolki gdzie kibice moogliby kupic akcje i miec jakis glos jest czyms godnym pomyslenia.
    Pozdrawiam Krzysiek
    milego dnia Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mario39!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nie rozumiem o co ci chodzi!!! Piszesz że młodzi forumowicze maja "gorące głowy"..Tylko na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski??? Przeciez ja nie pisze ze natychmiast Smoleń musi odejsc...
    Jednak z wielu stron nadchodza niepokojace sygnaly ze nie wszystko jest tak pieknie jak to przedstawia nasz prezes...
    Poza tym tak sie zastanawiam...Skad twoja pewnosc co do nieomylności pana posła??? Rozumiem że rodowód jego ugrupowania kojarzy ci sie z czasami młodości ale to chyba nie powód żeby go tak wielbić!!! Zwłaszcza że wiemy ile zamieszania potrafia zrobić czerwoni...
    Na koniec powiem tylko tyle...mam nadzieje że "gorące głowy" nie mają racji..Że racje masz Ty..Że Gościak kłamał, Dowhan ma rozbudzone ambicje, Kurman był naprawde chory, a Hamill bezczelnie zmyśla bo z taka postawa nie dostanie pracy w Polsce...Tylko nie wiem czy za wiele osób nie podejrzewasz o chęć zaszkodzenia naszemu klubowi...Może to oni właśnie chcą dobrze...a nie pan prezes...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za te siano co dostawał Hamill przyjdzie nie jeden zawodnik z pierwszej dziesątki GP Może Adams:)
    Ty sobie chyba z nas wszystkich zartujesz... Adams w zyciu nie bedzie jezdzil dla takich burakow:)

    A tak na powaznie to kazdy pewnie jest troche winny w tym konflikcie, jednak niektore rzeczy sa pewne: nie dzieje sie dobrze w waszym klubie, a rzekomo jest tak cudownie (patrz wywiad w ktoryms z poprzednich Tygodnikow Zuzlowych), drugie to Hamill idzie na kase, nie chcialo mu sie przyjechac do Leszna bo olal was, kibicow ZKZ, cieplym moczem:)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, ze Hamill nie zdazyl do Bydzi jak widac jest wina zarzadu..... !!
    Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Winę za to, że Hamill nie wystartował w Bydgoszczy ponosi zawodnik !! Bo gdyby się nie pieprzył ze swoimi bagażami podczas przesiadki, gdzie inni kazali mu aby wsiadał do taxówki lotniczej to zobaczylibyśmy go w pięciu (sześciu) startach w Bydgoszczy !!!

    A prawda ... jak to ktoś napisał ... jest po środku !!


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na zakończenie powiem tak...Bardzo chce wierzyć Prezesowi Posłowi "Zdobędziemy Mistrzostwo 2004"Robertowi Smoelniowi..

    Bula tylko zaznacze że prezes nie powiedział ze zdobedziemy mistrzostwo tylko że bedziemy o nie WALCZYĆ. Sek w tym ze wszystkie 8 drużyn walczy o DMP więc nie ma co sobie nadzieji robić... Co do Hamilla jeszcze, hmmm tak jak cma powiedział, gdybys sie nie pieprzył zdarzył bys. Tak samo, jezeli nas kibiców szanujesz to bez względu na okoliczności powinienes zjawic sie w Lesznie i jechac dla NAS,bo co mnie przykładowo obchodzi że masz konflikt z prezesem, skoro zależało Ci na kibicach to powinienes sie stawić 13.VII.
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Coś tu jest nie tak ?

    Dla mnie żadnej afery jak na razie to po prostu nie ma.
    Zauważcie jedno, ani Pan Gościak, ani Hamil nie podają żadnych konkretnych faktów po których to Prezes musiał by sie podać do dymisji. Sprawy które poruszają ci panowie mają miejsce w każdym klubie z tą różnicą, że w jednych klubach o tym się mówi a w innych nie.
    Prawda jest taka, że nowy Prezes zamiata po nowemu i nie wszystkim się to podoba.

    A teraz pytanie, ma się im podobać czy nie? ma Prezes dalej prowadzić swoją politykę w klubie tak jak do tej pory czy nie? a jeżeli nie to czemu. Czy tylko dla tego, żę się ona komuś nie podoba, czy ugiąć się i zrezygnować przekazując stery w inne ręcę. Tylko w czyje i gdzie gwarancja, że następca będzie robił wszystko tak aby się każdemu podobało i jeszcze było to dobre dla klubu?

    Są to pytania na które sam do końca nie umię odpowiedzieć lecz które warto wziąć pod uwagę przy wydawaniu jakichkolwiek osądów.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •