Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: Robert Dados w sezonie 2004 w barwach GTŻ Grudziądz???

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robert Dados w sezonie 2004 w barwach GTŻ Grudziądz???

    Za www.przegladzuzlowy.pl

    Wczorajszy turniej zaplecza kadry juniorów w Grudziądzu przyciągnął na stadion przy ulicy Hallera wiele znanych w światku żużlowym twarzy. Zawody oglądali między innymi Bernard Jąder, Marek Kraskiewicz i Robert Dados. Po zakończeniu turnieju udało mi się zamienić kilka słów z „Dadim”.

    Robert. Jaka była twoja reakcja na decyzję zarządu WTS-u o twoim zawieszeniu? - zapytałem. „No na pewno nie była ciekawa”- odparł z uśmiechem na twarzy, po czym dodał. „Od decyzji już się odwołałem. Teraz krok należy do działaczy mojego klubu” - zakończył.

    Jak już państwa wcześniej informowaliśmy Robert od niedawna trenuje w Grudziądzu. „Tutaj jest mój dom oraz moja rodzina. Po prostu tutaj mieszkam. Na stadion mam blisko. Jak są jakieś zawody to warto przyjść i popatrzeć” - mówi Dados.

    Na koniec naszej rozmowy zadałem Robetowi pytanie, które nurtuje prawie wszystkich kibiców żużla w Grudziądzu. Robert. Wszyscy mówią, że w przyszłym roku wracasz do Grudziądza. To prawda? „Naprawdę bardzo bym chciał” - zakończył jak zawsze z uśmiechem na twarzy.
    Tak wiec Robert Dados wyrazil wielka chec jazdy w barwach druzyny z Grudziadz w przyszlym sezonie! To jednak tylko luzna zapowiedz, a czy obie strony dogadaja sie i czy WTS bedzie chcial wypuscic Dadosa przekonamy sie w okresie zimowym.

    Zakladajac ze GTŻ w przyszlym sezonie bedzie jezdzil w 1 lidze, to mysle ze byloby to dobre wyjscie dla obu stron, gdyby Robert wrocil na "stare smieci".

    Jakie jest Wasze zdanie?? Zapraszam do dyskusji.




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Powinien wrócić do Grudziądza!
    Być może wróciłby dzięki temu do normalnego życia.
    Ciężko jest startować w co poniektórych klubach extraligowych.
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oddalbym bardzo wiele aby tak sie stalo, niestety z roznego rodzaju przeciekow wiem, ze predzej DaDi skisnie we Wrocku niz go AR stamtad wypusci :(

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ewentualnie w gre wchodzi wypożyczenie bo Dadi podpisał przecież z WTS-em na 3 lata :P. Jeżeli zaś miało by dojśc do rozwiązania kontraktu to GTŻ niech szykuje kapuche :).

    P.S. Taki pytanie troche poza tematem. Czy DMP dostaje od PZM-otu jakąs kase (czy pozostałe drużyny moze też cos dostają ??)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się Rossem. Mam jednak nadzieję, że z Dadosem nie stanie się tak jak z Cierniakiem niegdyś, bo z tego co pamiętam AR nie za bardzo chciał go wypuścić...

    Dadi czekamy na Ciebie w Grudziądzu!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no jak dados wruci to bedziecie mieli bardzo silna druzyne gary,kempas,puszak,staszek,dadi,moze wruci knapp,i mozne by bylo sie postarac o Mikaela Maxa to wtedy druzyna marzen w grudziadzu:))

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja caly czas bede sie upieral przy swoim. Darze sympatia tego zawodnika ale caly czas uwazam ze to nie jest najlepszy pomysl aby on jezdzil nadal na zuzlu. Przeciez wystarczy przesledzic ostatnie miesiace jego zycia i mozna znalezc szereg co najmniej dziwnych zachowan jak chocby: przemyslenie "pewnych" spraw w odcieciu od wszelkiego swiata zewnetrznego gdy wszyscy na niego czekaja, nie majaca konca runda honorowa na GP, czy tez podroz motocyklem do Wroclawia mimo zakazujacego tego zapisu w kontrakcie urozmaicona "kradzieza" w Zielonej bo przeciez "nie mial czym zaplacic a chcial jak najszybciej dostac sie do Wroclawia". Nie spodobala mi sie rowniez reakcja na zawieszenie: "a kto bedzie jezdzil?" Podsumowujac: jaki by to klub nie byl jestem na NIE!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Jak Grudziaz zaplaci za jego wypozyczenie to pewnie nie bedzie zadnego problemu bo i tak dadosa nie widze juz wogole w skladzie zawodnik z niego marny a dodatkowo jeszcze te problemy ...
    A zaplacic chyba musi bo nie ladnie tak bradz kase a pozniej olewac wszytko , Dados tak szybko chyba sie nie wymiga od odpowiedzialnosci za swoje czyny zawiodl nie tylko klub ale i kibicow z tego wynika ze kawal c... z niego jest i tyle...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na miejscu niektórych kibiców tak bardzo bym się nie podniecał, ponieważ chciałbym przypomnieć skąd Robert się wywodzi i to samo mówił, że chętnie wróciłby do Lublina. Tylko że w Lublinie nie bardzo jest potrzebny...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Gelu, jest niepotrzebny ale tylko i wyłącznie jest to spowodowane jego tegorocznymi wybrykami :(

    Szkoda chłopaka, a był już prawie drugi po Gollobie ehh :(
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Grudziądzu miałby duże szanse się odnaleźć bo w Atlasie chyba już nic nie osiągnie. Kibice na niego źle patrzą, Rusko też więc tylko wracać na "stare śmieci". W Grudziądzu ma dom i bliżej mu GTŻ niż Lublin. Zobaczymy zimą :)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze najwaniejsza bedzie tutaj rola pana Ruski. Jezeli naprawde lezy mu na sercu dobro zawodnika to powinien pusci Roberta do Grudziadz. Tam bylby liderem, spokojnie odnalazl by forme. Tak, mysle ze to bardzo dobra alternatywa dla Dadosika:)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Sądzę, że byłoby to niezłe wyjście dla Dadosa (oczywiście jeżeli zgodzi się go wypożyczyć za rozsądną kwotę pan Rusko). W Grudziądzu Dados jeździł dobrze, tam sie rozwinął, dobrze się tam czuł więc powrót wydaje się wskazany i mógłby mu pomóc.
    pozdr

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem prezes Rusko powinien wypozyczyć Dadosa na sezon jesli chce mieć z niego jeszcze jakis pozytek (swoja droga troche siana za niego wyłożył :P), mysle ze w Grudziądzu podbudował by sie poniewz w meczu te 10-12 pkt by przywoził i juz jakby uwiezył w swoje umiejętnosci wrócił by do Wrocka i moze dla nich tez by punktował tak jak kiedyś. Ale wszystko rozstrzygnie sie w przerwie zimowej.


  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem "Dadi" lubi być na afiszu, lubi być uwielbianym przez kibiców, być na ich ustach. We Wrocławiu brakowało mu tego i w taki a nie inny sposób próbował zwrócić na siebie uwagę. Myślę, że w Grudziądzu byłby liderem i pupilem wielu kibiców, a o to chyba mu chodzi. O tym, że tak by się stało jestem przekonany. Kiedy tylko Dadi pojawił się na trybunach wokół niego zawsze była grypka ludzi. Rozpoznawały go nawet małe dzieci...
    Robert czekamy..!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DADOS NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
    WRACAJ DO WROCŁAWIA!!!!!!!!!!
    TU CIĘ KOCHAMY !!!!!!!!!!!1

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DADOS NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
    WRACAJ DO WROCŁAWIA!!!!!!!!!!
    TU CIĘ KOCHAMY !!!!!!!!!!!1
    Przecież jeszcze nigdzie nie został wypożyczony.
    Odnośnie tematu to kilku kolegów ma racje bardzo lubi być na językach ludzi, wytykany itp. z tym ze moim zdaniem to również może źle na niego wpłynąć, bo wówczas będzie dopiero czuł się bezkarnie. A jak wiemy Rusko zawieszając go chciał mu uświadomić że chociaż klubowi wiedzie się nienajlepiej to i tak występki jakich się dopuścił nie ujdą mu bezkarnie natomiast w grudziadzu zostało by to mu wybaczone.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do klubu z Grudziądza, w ostatnim sezonie martwiliscie się czy wogole bedzie istniał taki klub a teraz, wożą się. Dadosa chcą, nawet Max. powariowaliscie, jeden nawet dobry sezon a potem bez kasy, chcecie tego??

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Roberta,niezly byl zniego wymiatacz.Niestety byl.Teraz powinien raczej zastanowic sie jak zyc.W sporcie,chyba juz niewiele zdziala.Moze zrobic krzywde sobie albo komu innemu.Szkoda Dadiego.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym na waszym miejscu pilnował stacji benzynowych,tak na wszelki wypadek gdyby miał u was zawitać Dados :P

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem byłoby to solidne wzmocnienie Grudziądza coś jak Piszcz dla Lublina...do tego Solidny obcokrajowiec[np. Max] i Beniaminek może walczyc z powodzeniem [jak lublin] o I czwórke,oczywiscie jakies wzmocnienie dodatkowe by sie przydało ale do tego jeszcze daleko...
    W każdym razie napewno [tak mysle] Dados byłby jednym z czołowych zawodników I ligi...

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Max raczej nie, dla mnie w sferze marzeń jest powrót Hamilla, ale to raczej graniczy z cudem. Myślę, że trzon obcokrajowców GTŻ będą stanowić Duńczycy.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M.Max wg mnie przejdzie do Unii Tarnów.Sądze że P.Karlsson będzie chciał go ściągnąć do drużyny.W końcu jeżdżą razem w wilkach z Wolverhampton:)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym na waszym miejscu pilnował stacji benzynowych,tak na wszelki wypadek gdyby miał u was zawitać Dados :P
    Hehe... stacje będą pilnowane przez Husajna :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    wątek oparty na plotce wesołego chłopaczka - można gdybać zaraz czy Chrzanowski i Kościecha wrócą do Torunia albo czy zostaną w Gdańsku...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I czy Jacek Rempała wróci do Tarnowa, PePe do Zielonej Góry, Swist do Gorzowa itd itp :)
    Poczekajmy do sezonu... transferowego a teraz jest sezon ale... żużlowy i Dados jest zawodnikiem Atlasu a gdybanie zostawmy sobie na jesien.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Witam:)

    A co do klubu z Grudziądza, w ostatnim sezonie martwiliscie się czy wogole bedzie istniał taki klub a teraz, wożą się. Dadosa chcą, nawet Max. powariowaliscie, jeden nawet dobry sezon a potem bez kasy, chcecie tego??
    Nie, nie chcemy tego tylko pragne zauwazyc Marku_WTS iz watku tego nie rozpoczal grudziadzanin - moje zdanie jeszcze przed sezonem bylo takie : aby myslec o zadowalajacym sezonie oprocz wyniku sportowego powinna byc rowniez zachowana plynnosc finansowa w GTZ - na dzien dzisiejszy sadze ze mozna dzialaczom wystawic poki co note b. dobra aczkolwiek sprawdzian bedzie w przyszlym roku (oczywiscie w przypadku awansu)i dopiero na "wyzszym poligonie" przekonamy sie jak p. Fialkowski i spolka dadza sobie rade - na dzien dzisiejszy nikt nie snuje zadnych konkretow odnosnie skladu GTZ na sezon 2004 - miejscowi wypowiedzieli sie li tylko iz chcieliby widziec Dadiego w skladzie to wszystko - osobiscie uwazam iz sprawa nie bedzie taka prosta o ile wogole bedzie istniala - pozatym w wypadku awansu druzyna z Grudziadza powinna okrzepnac 2-3 sezony w I lidze (byc moze spowrotem w II po ponownej reorganizacji ;) ) i wtedy sprobawac zawalczyc o cos wiecej - jednakze wracajac do osoby Roberta pragne tylko nadmienic iz jest On na dzien dzisiejszy takim symbolem sukcesu w grudziadzkim zuzlu - klub z Grudziadza raczej nie byl rozpieszczany sukcesami swoich zawodnikow i to wlasnie Robert Dados zmienil w II polowie lat '90. W naszym miescie mimo wszystko dalej sie szanuje i kocha Dadiego a biorac jego mentalnosc uwazam iz sa duze szanse aby tutaj spowrotem odzyskal chociaz czesc ze swojej swietnosci ale....... poki co temat w zasadzie oparty jest na domyslach kibicow a nie wlodarzy wiec poki co sa to puste dywagacje - drogi Marku_WTS pragne rowniez Cie uspokoic iz My tutaj w Gdzu znamy swoje miejsce w szeregu i poki co nie "wozimy sie" :) dalej cieszymy sie ze speedway trwa byc moze w przyszlym sezonie z Dadim lub bez ale jednak trwa a poki co Dados na dluuugo zostanie zawodnikiem nr 1 w grudziadzkim speedwayu i juz na zawsze w przyslowiowych "grudziadzkich kartach" pozostanie..... i to tyle/serdecznie z Gdza pzdr. Walk
    z Gdza pzdr. Walk

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem szanowny pan Dados ma nierowno poukladane pod sufitem i zuzlowca z niego juz nie bedzie nawet jak by przeszedl do reaktywowanej Wandy Kraków!!! Wydaje mi sie że jest to kolejny zmarnowany talent we Wrocławiu - vide Mirosław Cierniak!!!

    Szkoda go bo talent miał przeogromny, ale cóż był za słaby aby udźwignąć na swoich barkach sławę i pieniądze!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do kategorii zmarnowanych talentow przez WTS dorzucam jeszcze Adasia Łabędzkiego:)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Co wy qurwa piszecie ludzie tak bez zadnych podstaw oskarzac klub - moze sie odpierd.. i czepsie sie swoich biednych zabitych dechami dziurach gdzie polowe zuzlowcow mozna skreslic i uznac za typowe zmarnowane talenty bo niby co oni osiagna/li ?...
    Dados przyszedl do wrocka w totalnym kryzysie bylo z nim bardzo kiepsko - po tej kontuzji jaka przeszedl dziw ze wogole z niego dalo sie cos zrobic , a to ze gowniarzowi odbilo bo wszyscy obchodzili sie z nim jak z jajkiem to tak wyszlo zreszta w takich klubach musza jezdzic odpowiedzialni ludzie co wiedza czego chca a nie takie barany jak dados .....

    A Labedzki chyba bardziej interesowal sie konmi ostatnio niz zuzlem a chyba Rusko za nim biegalnie bedzie zeby zainteresowal sie motorami ?:)

    Wiec sorry ze tak ostro ale jak widze ze ktos pisze takieee brednie to mnie trafia ale zreszta co mnie obchodzi opini paru ***** ...


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do kategorii zmarnowanych talentow przez WTS dorzucam jeszcze Adasia Łabędzkiego:)
    A ja bym dorzucił Piotrka Barona.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Do kategorii zmarnowanych talentow przez WTS dorzucam jeszcze Adasia Łabędzkiego:)
    A ja bym dorzucił Piotrka Barona.
    No coz pozostawie to bez komentarza ale trzeba byc niezlym glupkiem i ignorantem zeby pisac takie rzeczy..

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze się tak do mnie nie odnosić. I byś cos napisał dlaczego ktoś ma być "głupkiem i ignorantem". Prosze o argumenty. Tak to se może każdy "głupek i ignorant" powiedzieć.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Bo piszesz glupoty ..

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Elendir
    Na Twoim miejscu tak bym się nie podniecał, bo nawet taka dziura, jak sam piszesz, jak np Grudziądz, jakoś potrafi sama sobie wyszkolić młodych zawodników, tylko co z tego kiedy potem przyjeżdza z kasą szanowny pan Rusko i obiecując złote góry wykupuje młode talenty najczęściej potem je marnując. Kogo przez ostatnie lata Wrocław wychował ? pytam.
    Wasz klub jest jedynym w ekstralidze, którego kompletnie nie szanuję i uważam, że już dawno powinniście za te zagrania opuścić tą ligę na rzecz np Uni Tarnów.
    Kolejny junior we wrocku kończy wiek juniorski, więc na miejscu Unii szczerze obawiłbym się o pana Kołodzieja, bo Rusko już węszy. Przecież to farsa a nie klub żużlowy, więc sie panie Elendir już lepiej nie wypowiadaj, bo żal mi Cie tylko.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    no nawzajem mi ciebie tez jest zal...

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nio jeszcze tylko tego brakuje zeby DADOSIK jezdzil w GP

    ZAWSZE I WSZEDZIE ROW RYBNIK NAJLEPSZY BEDZIE !!!!

    <::::::[]xxx() RKM ROW RYBNIK ()xxx[]::::::>

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry nie w GP :D:D:D tylko w grudziadzu sorry

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a w czym Ci to przeszkadza ?

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wątek oparty na plotce wesołego chłopaczka - można gdybać zaraz czy Chrzanowski i Kościecha wrócą do Torunia albo czy zostaną w Gdańsku...
    Przeczytaj dokladnie pierwszy post w tym temacie i nie denerwuj ludzi swoimi prymitywnymi postami chlopczyku:P

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plotka wesołego chłopaczka :)

    Może i kolega Maciej jest wesołym chłopaczkiem, tego nie zaprzeczę :) ale na fakcie był i rozmawiał z Robertem. Dadi z samej rozmowy przejawia sympatię do Grudziądza. Jest świetnie zaaklimatyzowany wśród "naszych" zawodników. Można było to zobaczyć przychodząc na zgrupowanie kadry juniorów..
    W każdej plotce jest odrobina prawdy ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe widze ze rodzinka mu(ó)rem :P stoi jeden za drugim :) I tak w sumie powinno byc :)Hehe Macius ma bardzo konkretne dane wiec nie widze problemu zeby mu nie wierzyc :) Chociaz moim zdaniem Robert juz sie skonczyl(obym sie mylil). Poza tym Rusko za darmo go nie wzial i za darmo go pewnie tez nie odda :)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak z drugiej strony skoro w Waszej opinii DaDi sie skonczyl, to po co go trzymac we Wroclawiu ? Logiczne jest natomiast, ze Rusko nie dostanie za niego wielkich pieniedzy bo ktory klub by zaryzykowal kupe kasy na niego ?
    Z tym prezes Rusko musi sie liczyc juz dzis...

    Pozdrawiam!
    Ross

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Kogo przez ostatnie lata Wrocław wychował ? pytam.
    Ano wyszkolił, no np. Piotrka Świderskiego, czy Andrzeja Zieję, a nawet zeszłorocznego MIMP- Artura Bogińczuka, więc z WTS-em tak trGICZNIE NIE JEST, oczywiście nie jest to klub słynący ze szkolenia młodzieży, no ale kogoś tam wyszkolił. Tylko chyba to nie na temat :P. Pozdro :D

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    witam :)

    Mysle , ze tekst ten przyda sie w tym watku :) : artyql ten ukazal sie dzisiaj W Gazecie Pomorskiej - zapraszam do lektury
    ----------------------------------------------------------
    To jest mój świat

    Rozmowa z ROBERTEM DADOSEM, zawodnikiem Atlasu Wrocław

    - Co zamierzasz robić do 31 września? Do tego czasu jesteś zawieszony przez władze wrocławskiego klubu i nie możesz brać udziału w meczach.
    - Nie mogę także trenować, a ponieważ nie chcę się na długo rozstawać z torem, spróbuję pojeździć w Szwecji. Tymczasem mieszkam, wraz z żoną i synkiem, w Grudziądzu. Mam tu okazję do spotkań z przyjaciółmi, a także do przemyśleń.
    - Gdyby GKM nie sprzedał cię Atlasowi, twoje losy potoczyłyby się szczęśliwiej? W Grudziądzu miałeś wielu przyjaciół. A we Wrocławiu?
    - Przecież chciałem zostać w GKM, jednak żadna z moich propozycji nie została wówczas wzięta pod uwagę, a szedłem na duże ustępstwa. Miałem w końcu wrażenie, że te rozmowy to tylko gra pozorów, a naprawdę chodziło o sprzedaż i skasowanie pieniędzy, których GKM wówczas bardzo potrzebował. Z drugiej strony przejście do klubu ekstraklasy było w mojej sytuacji normalną koleją rzeczy: nowym wyzwaniem, szansą rozwoju. Co we Wrocławiu zyskałem? Na pewno większe pieniądze. Zostałem jednak rzucony na głęboką wodę. W nowym środowisku starałem się sprostać nowym wymaganiom. Może były zbyt duże...
    - Zawsze byłeś dobrze zorganizowany, odpowiedzialny. Co się zmieniło?
    - Świat żużla, cała ta sfera z szykowaniem sprzętu, treningami, meczami, wyjazdami za granicę - jest mi bliska, na tym gruncie czuję się pewnie. To mój świat. Natomiast nie zawsze czytelne jest całe otoczenie, zwłaszcza ludzie krążący wokół tego sportu. Czasem dziennikarze potrafią - kiedy jest bardzo ciężko - jeszcze dobić tym, co piszą. Najbardziej sławny człowiek ma prawo do prywatności. Uznałem jednak, że to, co było, zostawiam za sobą i teraz myślę o przyszłości.
    - Wiem, że nadal będę jeździć w barwach szwedzkiej Indianerny Kumla, gdzie idzie mi nieźle. Tylko w pierwszych dwóch meczach uzbierałem poniżej 10 punktów, później już było znacznie lepiej. W październiku wracam na tor i jeśli władze Atlasa zechcą bym walczył w meczach play off, będę chciał zdobyć jak najwięcej punktów. Myślę również o startach w lidze angielskiej.
    - Skoro jesteś w Grudziądzu, nie myślałeś o pierwszoligowym GTŻ/Primus? Byłaby to dla ciebie degradacja?
    - Szczerze mówiąc, czasem rozważam przejście do I-ligowego klubu, aby się trochę "pozbierać", wzmocnić. Na razie, jeszcze w 2004 roku, będę zawodnikiem Atlasa, choć wypożyczenie czy sprzedaż zawsze jest przecież możliwa.
    - Ciągnie cię na grudziądzki stadion, na którym odniosłeś wiele sukcesów. Teraz pomagasz młodszym kolegom i bratu, który idzie w twoje ślady.
    - Mam wreszcie możliwość popatrzeć, jak radzi sobie mój brat Łukasz, obejrzeć jego motocykle. Dotąd brakowało na to czasu. Miło też widzieć, że w GTŻ/Primus rosną młodzi, zdolni zawodnicy. W turnieju zaplecza kadry juniorów pożyczyłem Krzysiowi Buczkowskiemu jeden z moich silników. W czterech wyścigach jechał właśnie z tym silnikiem i był z niego zadowolony.
    - Teraz nie jeździsz motocyklami, ale autem...
    - Chwilowo odstawiłem motocykle. Kupiłem forda. Mój jedyny, wierny i sprawdzony we Wrocławiu sponsor, właśnie dealer Forda, dał mi spory upust. A motocykle żużlowe? Nadal będą to GM-y z silnikami od różnych tunerów, z których jestem zadowolony.


    Rozmawiała Maryla Rzeszut

    21 Sierpnia 2003
    ----------------------------------------------------------
    z Gdza serdecznie pzdr Walk

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •