Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: Robert Dados w sezonie 2004 w barwach GTŻ Grudziądz???

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe widze ze rodzinka mu(ó)rem :P
    Rodzinką nie jesteśmy. Pochodzimy tylko z tego samego miasta, a jak wiadomo Grudziądzanie się wspierają ;)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie wydumalem, ze Dados moglby reprezentowac w przyszlym sezonie klub o dzwiecznej nazwie, czyli: Medyk Cibórz.
    Szkoda tylko, ze to nie ta sama dyscyplina, ale za to blizej do...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze nie chcialby jezdzic w Twoim klubie...

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    witam!!

    Tak sobie wydumalem, ze Dados moglby reprezentowac w przyszlym sezonie klub o dzwiecznej nazwie, czyli: Medyk Cibórz.
    Szkoda tylko, ze to nie ta sama dyscyplina, ale za to blizej do...
    .......yyyy , jedno pytanie co twoj post wnosi do tego watku?? pisac - zeby pisac - naczytalo sie gazet i plotek TO teraz trzeba zablysnac ;) dobrze ze zaczyna sie szkola to byc moze co niektorzy zaczna sie zajmowac czyms wiecej:)i to tyle/ pzdr. Walk

    PS. A o Roberta sie nie martw ma sie dobrze - natomiast proponuje poszukac jakiegos "Medyka" z Ciborza ;) , ktory by zajal sie Twoja choroba czyli tzw. pisaniem bez najmniejszego sensu !!

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach

    A oto wywiad z Robertem jaki ukazał się na stronie internetowej "Gazety Wrocławskiej":

    Piątek, 22 sierpnia 2003r.

    WROCŁAW "Wczoraj udało nam się skontaktować z Robertem Dadosem, którego - jak pamiętamy - zarząd WTS-u zawiesił w prawach zawodnika do końca sezonu, m.in. za naruszenie kilku punktów klubowego regulaminu. - Ktoś napisał, że chcę wrócić do Grudziądza? To jakieś pomówienia - wyjaśnia "Dadi".

    Po tym, jak Dados został zawieszony, zniknął w zasadzie z pola widzenia. Wiele czasu zaczął spędzać w Grudziądzu, gdzie występował przed przyjściem do Atlasa. Kilka dni temu trenował nawet na torze GKM-u. Wczoraj był jednak we Wrocławiu i tryskał humorem, mimo że wciąż nie może się ścigać w zawodach.
    * Co u ciebie słychać? - zagadnęliśmy "Dadiegio"
    - Zależy gdzie ucho przyłożyć (ha, ha). Wszystko w porządku.
    * Podobno pokonujesz z trenerem Cieślakiem wiele kilometrów na rowerze. Wiem, że w środę byliście w Bierutowicach...
    - To prawda. Jeździliśmy w środę, wczoraj i dziś też będziemy jeździć. Pokonujemy większe trasy, bo o kondycję trzeba dbać.
    * Zostawiasz w klubie co jakiś czas pisma z prośbą o anulowanie kary?
    - Tak, trochę tych pism już było, ale wciąż czekam na decyzję działaczy. Teraz od nich wszystko zależy.
    * Może im chodzi o to, byś pokazał, że jesteś z drużyną, pomagasz kolegom w czasie zawodów itd.?
    - No właśnie nie mam pojęcia, o co chodzi. Być może właśnie o to. Ale ja jestem z drużyną, tylko już nie wiem przy której drużynie mam być (ha, ha).
    - Gdzieś w Internecie ktoś napisał, że chcesz rzekomo wrócić do Grudziądza. Co ty na to?
    - To jakieś pomówienia. Jeżdżę do Grudziądza, bo mam tam swoje mieszkanie, ale to wszystko. Teraz jestem we Wrocławiu."
    *** "Dadi" więc nie próżnuje i być może zobaczymy go jeszcze w tym sezonie z plastronem Atlasa na piersiach. Ale jeszcze nie w niedzielnym pojedynku w Bydgoszczy z Plusssz Polonią."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •