Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Wyjątek czy ogół?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Wyjątek czy ogół?

    oto co pisze kibic z Bydgoszczy:

    Tomek zleje wszystkim tyłki i z kompletem zdobędzie tytuł IMP, kto myśli inaczej to albo nie zna się na żużlu, albo za dużo naoglądał sie " Z archiwum X". Prosiakiewicz może jakimś cudem wskoczy na podium, ale ja daję mu tak ok piątego miejsca. Szkoda że Polonia ma tą śmieszną karę bo zostalo mi jeszcze trochę śrubek w domu, no ale co się odwlecze to nie uciecze,he he.Pozdrawiam Prosak!!!
    Widać że Bydgoskiej widowni zaczął udzielać się syndrom zbieraczy złomu. Chodzą i zbierają złom, a że w Bydgoszczy nie ma skupu to rzycają na tor...Poważnie mówiąc nie dopuszczalne jest aby tak myslal kibic jakiej kolwiek dyscypliny, to jest zwykła zmiana w chołote, warchoła przez których sport ten staje sie podobny do polskiej piłki pod wzgledem ekscesów na trybunach. DLATEGO PYTAM SIE CZY TO WYJATEK CZY WIEKSZOSC BYDGOSKIEJ PUBLICZNOSCI ZESZŁA NA...SAMO DNO? CZY WSZSCY W BYDGOSZCZY TAK MYSLĄ?

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    chyba jednak nie pojadę na GP do Bydgoszczy.
    Strach!!!!!
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cooooooooooooo?? Gdybym zobaczył takiego kolesia, który rzuca śróbami to bym zrobił do niego podjazd i powiedziałbym co o nim myśle. Zapewne przeszedłbym też do czynów bo takich debili trzeba tępić!!
    nic tylko TĘPIĆ!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Widzisz Tomik

    Będąc na meczu derbowym stałem nieopodal parkingu. Obserwowałem to co się dzieje i włos mi się jeżył na głowie.
    Ludzie rzucający przedmiotami byli w zasadzie wszędzie...
    Ale w wielu miejscach była też ochrona i policja, ale ona nie interweniowała... Mimo, że nie jestem ułomkiem to jednak obawiałem się o swoje bezpieczeństwo...
    Gdybym był w swoim rodzimym mieście to pewnie bym zareagował, ponieważ nie wyobrażam sobie takiej sytuacji aby kilkudziesięciu moich znajomych obserwowało jak ktoś rzuca ciężkimi przedmiotami i siedziało bezczynnie w moim sektorze. Pozdro

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Temat chyba trochę na wyrost.
    Myślę a nawet jestem przekonany, że większość kibiców jest ok. natomiast idiotów nigdzie nie brakuje w każdym mieście zawsze znajdzie się jakiś popapraniec który negatywnie zapracuje na opinie kibiców danego klubu w tym wypadku ci popaprańcy pochodzili z Bydgoszczy lub okolic a cierpi przez to większość kibiców z Bydzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    chyba jednak nie pojadę na GP do Bydgoszczy.
    Strach!!!!!
    dlatego nie jade jutro ani na mecz Wlokniarza do Bydgoszczy

    moj kolega byl na derbach zostawil samochod 30 metrow od siatki okalajacej jakis parking gdy wrocil ze stadionu do samochodu zobaczyl swoje szyby na......ziemi w setkach czesci wszystkie szyby mu wybili

    sory czy to u was jest normalka? bo ja tu czegos nie rozumiem

    fart ze gosc kasiasty i nie musial takim samochodem wracac do domu ale ilu ludzi stac na to zeby przespac sie w hotelu i wrocic dzien pozniej wypozyczonym samochodem?

    dlatego wlasnie nie jade jutro na final imp i na mecz za x tygodni w Bydgoszczy co oznacza ze moja ekipa nie zostawi jakis 400 zl w Polonii

    i teraz pytam ilu jest taich ludzi jak ja???

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak ja bylem w Bydgoszczy(a Gdańszczan bylo naprawde wielu), to zostawiłem samochód kolo szpitala, i bylo w miare bezpiecznie... a sam(może dlatego, że jestem metalem i czasem sie nawet boje isc na gks:) ) spakowałem wszystko do plecaka i poszedlem wyjsc przed 15 biegiem...głównym wyjściem po drodze udając, że się cieszę z defektu Chrzanka (czułem się naprawdę podle, ale cóż... Odrazu po skończeniu biego pobiegliśmy z ojcem do auta i wychodziliśmy jako jedni z pierwszych... Nic sie nie stało i to jest chyba 1 taktyka na Bydgoszcz!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Taktyka na Bydgoszcz

    Samochód należy zaparkować na parkingu strzeżonym nawet przed głównym wejściem na stadion, ale trzeba pamiętać aby zaparkować na środku parkingu(broń boshe blisko siatki)
    Na stadionie nie zagrzewać zbyt długo tego samego miejsca. Najlepiej jest się przemieszczać powolutku po koronie.
    Wszelkie bagaże(plecaki, chlebaki, torby itp zostawcie w samochodzie) Już podczas 15biegu trzeba powolutku przemieszczać się do wyjścia, a wyjeżdżać z parkingu wyjazdem po przeciwległej stronie do wjazdu od razu na główną drogę...

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Mariusz

    Temat chyba trochę na wyrost.
    Myślę a nawet jestem przekonany, że większość kibiców jest ok. natomiast idiotów nigdzie nie brakuje w każdym mieście zawsze znajdzie się jakiś popapraniec który negatywnie zapracuje na opinie kibiców danego klubu w tym wypadku ci popaprańcy pochodzili z Bydgoszczy lub okolic a cierpi przez to większość kibiców z Bydzi.
    Napewno nie brakuje idiotów wszędzie, ale powiedz mi gdzie rzucają złomem? I gdzie wybijają szyby, bo ja jeszczen nie słyszałem, żeby gdzieś indziej niż w Bydgoszczy. A i poprzednie wpisy mowią ze jesli chodzi o rzucanie to rzucalo duzo osob i byli wszedzie.

    Wydaje mi sie ze taka postawa kibiców w Bydgoszczy jest spowodowana niepotrzebnym podgrzewaniem temp. wokół meczu, wypowiedziami Władydława Gollob oraz nie jasną sytuacją w klubie(ciągłe zmianyw zarządzie i polityka finansowa klubu).
    Jednocześnie należy podkreślić, że każdy ma swój rozum i nie musi robić tego co inni.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh ludzie no nie przesadzajmy... Ja powiem że na stadionie w Bydzi czuje się dużo bezpieczniej niż np w Gdańsku! Fakt że po tamtych derbach ponoć sporo ludzi miało powybijane szyby itp ale w innych miastach też niestety się to zdarza (Leszno, Toruń chyba czasem niestety też...). Tyle że ja w sumie nie rozumiem czemu ludzie zostawiają auta pod samym stadionem wiedząc że może tamtędy wracać kilku idiotów.. My zawsze stawiamy auto na strzeżonym i nigdy nic sie nie stało złego. Ponadto też jeśli ktoś chce od razu minutę po meczu wyjeżdzać to niestety ale zawsze będzie stał w korku i znowu narazi swoje auto na jakieś "zaczepki".
    Jasne że czasem zdarzają się przykre incydenty no ale nie róbmy z Bydzi najniebezpieczniejszego stadionu w Polsce bo ja jako Torunianin! odbieram to zupełnie inaczej. I to że kilkanaście osób rzucało śrubami itp w PEPE to absolutnie nie znaczy że taka jest bydgoska publiczność! Debile sa wszędzie niestety... tak samo było u nas z jogurtami. Więc ja bym nie robił z Bydzi jakiejś "oazy zła", tak jak pisze - tam jest o wiele bezpieczniej niż w niektórych innych miastach.
    pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Erer a co takiego strasznego dzieje sie w GDANSKU?

    Na meczu z Bydgoszczą, jak do tej pory miał miejsce jedyny incydent, chodzi o flage. Ale skad wiesz czy kibice nie zrewanzowali sie za potraktowanie w Bydgoszczy!

    Pozatym mozna przeczytac ze nie rzucalo kilkanascie osob!!! tylko znacznie wiecej.
    Dlaczego nie wypowiada sie nikt z Bydgoszczy, czyzby wszyscy myśleli tak samo?

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gigant

    A wyobrażasz sobie żeby w Gdansku POZA KLATKĄ usiadła grupa kibiców z Torunia - z szalikami, w czapeczkach i głośno dopingowała? (nie odgrodzona kordonem policji od reszty stadionu). Bo ja myślę że nikt by się nie odważył! A na derbach w Bydzi jest tak co roku! Zresztą z tego co wiem to w tym roku w Gdańsku jakiś koleś z Torunia poszedł w szaliku po napój czy coś takiego i od razu go stracił(to był zwyczajny kibic). Ja nie pisze tego po to żeby komuś dowalić czy coś takiego, ale serio - porozmawiaj z ludźmi spoza Gdańska którzy jeżdzą tam na mecze swoich drużyn... ja rozmawiałem z wieloma( z Torunia, Częstochowy, Bydzi i innych) i każdy twierdzi że niestety ale tam trzeba BARDZO uważać! Więc to raczej przypadek nie jest no nie? A co do rzucania w Bydzi - fakt w tym roku spora grupa ludzi to robiła.. Ale szczerze mówiąc to nie przypominam sobie żeby w poprzednich latach były jakiekolwiek incydenty. A np w Torunia czasem jakieś butelki leciały niestety....
    pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    errer

    Czyli według ciebie jesli pojade sobie gdzie kolwiek i usiade wsrod kibicow przeciwnej druzyny z szalikim to wyjde ze stadionu calyrazem z szalikiem? I tylko w Gdansku jest niebespiecznie?

    Jednak ERRER nie piszmy nie na temat. Ja chcialem sie tylko zapytac innych kibiców z Bydgoszczy czy myśla tak jak BKS-iak? Nic wiecej nie chce, jak dotej pory mozna bylo sie tylko dowiedziec ze tych ludzi jest sporo, ale ilu jest na tym forum? NIewiem bo nikt nie pisze z Bydgoszczy.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    ...Zresztą z tego co wiem to w tym roku w Gdańsku jakiś koleś z Torunia poszedł w szaliku po napój czy coś takiego i od razu go stracił(to był zwyczajny kibic)....
    niestety ale źle wiesz. Nie wypuszczali nikogo z klatki więc to jest nie możliwe ! Ja tez moge powiedzieć że z tego co wiem to w Bydgoszczy albo Lesznie to to i tamto - trzymajmy sie faktów. Wszędzie robi sie coraz niebezpieczniej ! Zaczeło sie od Torunia , później Gdańsk , teraz jacyś debile w Bydgoszczy zaczeli dymić. Sory , ale tacy ludzie są idiotami i bezmózgami - niech pomyśli sobie jeden z drugim cymbałem co by było gdyby ktoś jego rzucił śrubą jak by sobie jechał samochodem. Widze że i na to forum trafiają debile ( patrz cytat w 1 poście )...

    POZDRAWIAM NORMALNYCH LUDZI !

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo za temat! Naprawde! Zaloz jeszcze temat ze w Bydgoszczy morduja za to ze ktos nie jest za Gollobem i wogole Bydgoszcz jest be! Do kibicow z Gdanska: U nas po torze nie biegaja ludzie tak jak to mialo miejsce w meczu Wybrzeze - Polonia B. Na podstawie jednego meczu oceniacie kibicow w Bydgoszczy. To ze na 20 tysiecy ludzi znajdzie sie 50 kretyynow o niczym nie swiadczy. Juz nikt nie napisal ze na ostatnich derbach bylo spokojnie i zawdonicy Apatora mogli przejsc z parkingu przez murawe do sektora swoich kibicow zeby podziekowac im za doping. Mecz byl przegrany, kibice wsciekli ale nic sie nie zdarzylo.

    Na szczescie nie wszyscy klamliwie przedstawiaja publike bydgoska. Naszych kibicow bardzo chwalil Ole Olsen, Magda Zimny Louis i wiele innych osob ze swiata zuzla. Tak wiec przestancie wypisywac takie brednie i robic problemy z niewiadomo czego, zeby tylko dowalic BYdgoszczy!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Nic dodać nic ująć Cwali.

    lampeq
    Ole Olsen chwali publicznosc w Bydgoszczy, bo kretynów którzy robią burdy nie stac na bilet na GP.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GIGANT no nie o to mi chodziło że tylko w Gdańsku, ale skoro full ludzi mówi że tam jest nieciekawie...
    Ale ok, do tematu:

    Właśnie bardzo fajnie że poruszyłeś sprawę tego bksiaka. To co ten koleś wyprawia ostatnio na forum to tragedia! Ja jeszcze może zacytuję to co ten gościu pisze o PEPE:
    - "zdrajca lizidupa i pozer"
    - "Taka żużlowa dziwka"
    - "ciekawe gdzie uderzy w następnych sezoach za kasą i gdzie będzie lizal wszystkim dupy za kase"
    - "zostaje chyba Częstochowa,dawaj tam Prosak po sezonier może znajdą tam tyle kasy dla ciebie cieciu"
    - "nie mogę już patrzeć na ten jego pozerski i zakłamany ryj!
    - "I jak tu nie zabierać ze sobą śrub na mecz!!!!"

    Tak więc chciałem zapytać czy według moderatorów takie pisanie o Protasie na forum jest ok? czy tego zawodnika wolno bezkarnie obrażać??? Ludzi weźcie zróbcie coś z tym głąbem bo te jego wypociny zaniżają poziom forum! Ja się w ogóle zastanawiam czemu żaden z moderów nie usunął tego posta ( z tematu o Protasie) bo jak dla mnie to on akurat nic ciekawego nie wnosi... No ale jak widac niektórcyh zawodników można obrażać bezkarnie. I jeśli czytam kolesia piszącego "jak tu nie zabierać ze sobą śrub na mecz" to po prostu niedobrze mi się robi! czy to forum dla jakichś pseudokibiców? Ludzie zróbcie coś z takim chamstwem!
    I jestem pewien że wszyscy forumowicze z Bydzi myślą o wypowiedziach Bksiaka dokłądnie to samo co ja!
    pozdro

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    lampeq_BKS....

    ... nie stresuj sie ! Nikt nie pisze o kibicach tylko o pseudoludkach którzy właśnie wystawiają opinie idiotów ludziom którzy przychodzą kulturalnie spędzić czas.
    Po za tym każdy uważa że u niego w mieście jest OK bo zazwyczaj czuje sie tam bezpiecznie więc nie ma sensu obrażać sie nawzajem. Lepiej zajęć sie tymi przygłupami i wyeliminować ich

    POZDRO

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrawiam Prosak!!!
    chyba Prostak...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Errer:)

    Czytales watek o protasiewiczu i napewno widziales ze nie tylko on pisze tak o nim. Ale skłaniam się ku zdaniu że to jednak był jeden z wyjątków na tym forum. Naszczęście! Jednocześnie w temacie o IMP BkS-iak ma pretensje ze usuneli jego chamski wpis(sam powiedzial ze byl chamski). Ma pretensje bo na forum czytal juz bardziej chamski, to dlaczego akurat jego usuwają... Widać ze nie ma dobrze poukładane w głowie...

    Patrzcie o jeden wpis wyżej:)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lampeq_BKS....

    ... nie stresuj sie ! Nikt nie pisze o kibicach tylko o pseudoludkach którzy właśnie wystawiają opinie idiotów ludziom którzy przychodzą kulturalnie spędzić czas.
    Po za tym każdy uważa że u niego w mieście jest OK bo zazwyczaj czuje sie tam bezpiecznie więc nie ma sensu obrażać sie nawzajem. Lepiej zajęć sie tymi przygłupami i wyeliminować ich
    Tak troche sie wkurzylem, bo nie lubie jak ktos na sile probuje oczerniac innych. Zareczam ze w Bydgoszczy tepi sie kretynow. W derbach bylo takie zdarzenie, ze jeden koles rzucil butelka na tor, sektor w ktorym siedzial natychmiast zaczal krzyczec wy.....alaj i wskazal chuligana policja, po czym ta wyprowadzila go poza stadion. TAk jak mowie, nie robmy z bydgsokiej, wspanialej, wywazonej publicznosci chuliganow, bo jest to krzywdzace. Gigant w tym momencie obrazasz kulturalna czesc publiki w tym mnie i na pewno wielu innych forumowiczow, wiec nastepnym razem zastanow sie za nim alozysz temat, a ja dam sobie uciac glowe, ze sa wiele gorsze publiki niz w Bydgoszczy. Nie bede wymienial miast bo nie chce nikogo urazic.

    Gigant w swoim pierwszym poscie napisales" tak pisza kibice z Bydgoszczy" i przytoczyles post jakiego skonczonego kretyna. Otoz to nie kibice bydgoscy tak pisza, tylko jeden sku...el, ktory powinien dostac dozywotniego bana za taki post. Po raz ostatni mowie: nie obrazaj calej bydgoskiej publicznosci, bo jest to najbardziej znana i chwalona publicznosc w Polsce.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO MODERATORÓF

    Mnie dziwi to że taki koleś se pisze takie bzdety i jest "na wolności" a gdy ja odpisałem na stary wątek to dostałem bana na tydzień chyba ale dość długo to było :( A taki ***** pisze bezsens i bana nima. Niech moderatorzy się zastanowią co dalej z takimi łosiami robić, bo dać bana za normalny teks umieli a tu nie wiedzą co zrobić.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo za temat! Naprawde! Zaloz jeszcze temat ze w Bydgoszczy morduja za to ze ktos nie jest za Gollobem i wogole Bydgoszcz jest be! Do kibicow z Gdanska: U nas po torze nie biegaja ludzie tak jak to mialo miejsce w meczu Wybrzeze - Polonia B. Na podstawie jednego meczu oceniacie kibicow w Bydgoszczy. To ze na 20 tysiecy ludzi znajdzie sie 50 kretyynow o niczym nie swiadczy. Juz nikt nie napisal ze na ostatnich derbach bylo spokojnie i zawdonicy Apatora mogli przejsc z parkingu przez murawe do sektora swoich kibicow zeby podziekowac im za doping. Mecz byl przegrany, kibice wsciekli ale nic sie nie zdarzylo.

    Na szczescie nie wszyscy klamliwie przedstawiaja publike bydgoska. Naszych kibicow bardzo chwalil Ole Olsen, Magda Zimny Louis i wiele innych osob ze swiata zuzla. Tak wiec przestancie wypisywac takie brednie i robic problemy z niewiadomo czego, zeby tylko dowalic BYdgoszczy! Wiem ze zazdroscicie nam GP, wspanialego stadionu i Tomasza Golloba i tak chcecie sobie to odbic. Gratuluje!:(


    P.S Najbardziej chamska publika w Polsce jest w Gdansku, dlatego Gigant chce sobie ulzyc na sumieniu oczerniajac Bydgoszcz.

    nie denerwuj sie tak! chamidla zrobily wam kiepska opinie tak samo jak inteligentny fanclub z gniezna w rawiczu w tamtym roku
    i niestety nasz prymitywny narod bedzie bardzo dlugo ci to przypominal
    najgorsze jest to ze zawsze w duzym gronie znajdzie sie jeden idoita ktory pracuje na opinie tej grupy,kicha
    co do porownania gdanska i bydgoszczy to z dwojga zlego wybralbym mecz w bydgoszczy!
    gdansk to same swiry bez wyjatku co rzucaja w ludzi ceglami i leja laski!!!!! chamstwo na skale swiatowa
    wiec w pewnym sensie sie ciesze ze z nimi nie bedzie barazy........
    szkoda ze cieniasy beda wegetowac w ekstralidze kolejny rok......-wszystkiego najgorszego

    co do tekstu goscia z bydgoszczy na poczatku watku to dziwi mnie jego nienawisc do faceta ktory tyle zrobil dla polonii a odszedl tylko dlatego ze mu po prostu nie placili(nikt nie lubi jezdzic za darmo) kiedys bog teraz obrzucany srubami....wstyd

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Kolejny pseudokibic...

    nie denerwuj sie tak! chamidla zrobily wam kiepska opinie tak samo jak inteligentny fanclub z gniezna w rawiczu w tamtym roku
    i niestety nasz prymitywny narod bedzie bardzo dlugo ci to przypominal
    najgorsze jest to ze zawsze w duzym gronie znajdzie sie jeden idoita ktory pracuje na opinie tej grupy,kicha
    co do porownania gdanska i bydgoszczy to z dwojga zlego wybralbym mecz w bydgoszczy!
    gdansk to same swiry bez wyjatku co rzucaja w ludzi ceglami i leja laski!!!!!
    chamstwo na skale swiatowa
    wiec w pewnym sensie sie ciesze ze z nimi nie bedzie barazy........
    szkoda ze cieniasy beda wegetowac w ekstralidze kolejny rok......-wszystkiego najgorszego

    co do tekstu goscia z bydgoszczy na poczatku watku to dziwi mnie jego nienawisc do faceta ktory tyle zrobil dla polonii a odszedl tylko dlatego ze mu po prostu nie placili(nikt nie lubi jezdzic za darmo) kiedys bog teraz obrzucany srubami....wstyd
    U nas rzucają cegłami? A kto zbił szybę w autokarze gdańskich kibiców jadących na mecz do... Gniezna. Są zdjęcia w necie dzura w przedniej szybie była wiełkości piłki do siakówki, cud że nikt nie zostął ranny. I ty masz czelność pisać o pseudokibicowaniu. Spójrz co dzieje się w twoim mieście! Nie możesz przeboleć że przegraliście baraże, to widać na 1 rzut oka...Ale w taki sposob nie powinieneś pisać, bo się tylko poniżyles. A co do kiboli Gniezna, to... szkoda słów.

    lampeq

    juz poprawiam, jak narazie masz racje to wyjątki.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    gdansk to same swiry bez wyjatku co rzucaja w ludzi ceglami i leja laski!!!!!
    i znając życie nigdy w Gdańsku nie byłeś chłopcze. Bez wyjątku tak ? Fajnie :). Ciesze sie że u was BEZ WYJĄTKU są sami porządni kibice.

    Dla mnie temat do zamknięcia - same bezsensowne spory - każdy wie wszystko najlepiej

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Cwali poco zamykać może dowiem się jeszcze czegoś o sobie.

    Jak do tej pory wiem że jestem świrem, rzucam cegłami na tor(pracuje na budowie, zawsze zabieram pare cegieł na mecz) i jeszcze się dowiedziałem że u nas wczasie meczu wypuszczają z klatki kibiców drużyny przeciwnej:):):):)

    A i jestesmy chamami na skale światową, a może mistrami swiata, zawsze w czymś.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ja nie rozumiem, jaki Gdansk, jaka Bydgoszcz, to sa grzeczni pierwszoklasisci co do Gniezna... te lyse gnojki z gniezna (tego akurat wszedzie nie brakuje) zachowywaly sie doslownie jak malpy razone pradem, biegali skakali, darli sie do siebie po przegranym, owszem wiekszosc kibicow zachowala sie dobrze, spokojnie wyszli, ale to co zostalo na stadionie i czekalo az ZKŻ wyjdzie to byla beznadzieja. Nie rozumiem czemu na meczu nie ma policji z gumowa amunicja i twardymi palami, i jak tylko koles cos wrzuci albo zacznie zadymiac, to powinna mu czacha w tym momencie peknac...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •