Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: fianl pucharu polski

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fianl pucharu polski

    final PP odbedzie sie w Wieluniu, miasto niedaleko Czestochowy, jezeli AZS pokona jastrzebie w pol finale, to w niedziele przyjade obserwowac zmagania akademikow, impreza bedzie sie toczyc chyba- 25-27 stycznia, chyba... nie gwarantuje ze to dokladna data


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2001
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIESPRAWIEDLIWOŚĆ

    To jest niesprawiedliwość.Na 99 procent final miał być w Jastrzębiu.Kolejna zła wiadomość w tym roku.Oby ostatnia.Pozrawiam wszystkich życzę zdrowych i spokojnych świąt udanego sylwestra i do zobaczenia na ligowych parkietach

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyłączam się do życzeń. Wszystkim składam życzenia bożonarodzeniowe, dużo zdrowia, pomyślności i obfitości, emocji czysto sportowych oraz wszystkiego dobrego w Nowym 2002 Roku.

    Galaxian, daj znać dokładnie o finalee PP, jak tylko będziesz coś wiedział. No i kiedy będzie chodziła twoja strona?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2001
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkoda

    A mnie jest szkoda ze Płomień nie bedzie grał w finałach PP. A co do miejsca to nie mam nic przeciwko jak by było gdzieś blizej to bym sie zjawił. nara

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Tak bardziej precyzyjnie, to Wieluń nie leży tak blisko Częstochowy....

    Ale w lokalnej prasie przeczytałem, że jest to "Nagroda za zainteresowanie tym sportem...."

    Może ktoś mnie oświeci, gdzie i w jakiej lidze gra teraz drużyna z Wielunia???? Ja ich tylko pamiętam, z jednego z obozów sprzed kilku lat...


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak, ale chybe w miescie, gdzie jest dobry, pierwszoligowy zespol zainteresowanie byloby wieksze

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Zupełnie się zgadzam... Chociaż, obyśmy nie mieli racji, i trybuny w Wieluniu były zapełnione do ostatniego miejsca. Czy wiecie coś na temat jakiś ewentualnych (re)transmisji w TV z tego turnieju ????

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    takie tam bzdety

    wiec moja strona zmienia wyglad... ale... zacznie dzialac jak bede mial wlasna domene czyli mam nadzieje, ze w tym tygodniu albo na poczatku przyszlego prawdopodobny adres: www.azsgalaxia.sportowa.net ale nie mowie ze to bedzie ostateczny adres. co do PP jak bede cos wiedzial to napisze, a jezeli chodzi o transmisje w TV to chyba takowej nie bedzie i ostatnia sprawa.. wielun jest dobrym miejscem na PP bo mam blisko :))) a tak na powaznie golaszewski chcial aby PP byl w cziwe, ale hala polonia zajeta, a w wieluniu jest siedziba galaxi i tam znajduje sie fan club czestochowskiego klubu!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Ale ci dobrze, możesz jechać na finał... A ja mam sesję, będę musiał siedzieć w Krakowie... Oczywiście, po co robić transmisję z takiego finału PP... Lepiej pokazać jakąś nędzną galę bokserską...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka nedzna? Toz to TVP transmituje tylko walki gigantow, ktorzy tylko przez brak szczescia w tym niedobrym swiecie nie zdobyli niczego.
    A tak na powaznie, to i tak nie mozemy narzekac [tak bardzo]. W niektorych dyscyplinach jest o wiele gorzej. Chociaz zgadzam sie, transmisje z PP powinny byc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •