Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Kara zamknięcia stadionu (w zawieszeniu) dla Polonii Bydgoszcz !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kara zamknięcia stadionu (w zawieszeniu) dla Polonii Bydgoszcz !

    Na dwa spotkania tor Bydgoskiego Klubu Sportowego zostanie zamknięty, powodem takiej decyzji Prezydium GKSŻ jest naganne zachowanie kibiców podczas 64 derby Pomorza i Kujaw.

    www.sportowefakty.pl

    [b]No dobrze , tylo teraz gdzie Bydgoszcz będzie jechała te mecze ??? W Toruniu może ?? ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Na dwa spotkania tor Bydgoskiego Klubu Sportowego zostanie zamknięty, powodem takiej decyzji Prezydium GKSŻ jest naganne zachowanie kibiców podczas 64 derby Pomorza i Kujaw.

    www.sportowefakty.pl

    No dobrze , tylo teraz gdzie Bydgoszcz będzie jechała te mecze ??? W Toruniu może ?? ;)
    Oto cała informacja jaka ukazała się na SportowychFaktach. Polecam (zwłaszcza autorowi wątku) przeczytać ostatnie zdanie:

    Na dwa spotkania tor Bydgoskiego Klubu Sportowego zostanie zamknięty, powodem takiej decyzji Prezydium GKSŻ jest naganne zachowanie kibiców podczas 64 derby Pomorza i Kujaw.

    Przypomnijmy, że podczas ostatniego spotkania Polonia - Apator doszło do kilku nieprzyjemnych incydentów. Międzyinnymi w Piotra Protasiewicza rzucano różnymi metalowymi przedmiotami. Szalę goryczy przelało zachowanie chuliganów podczas biegu 12, który z powodu rac rzuconych na tor musiał zostać przerwany.

    Karę narazie zawieszono do 31 Października.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dwa spotkania tor Bydgoskiego Klubu Sportowego zostanie zamknięty, powodem takiej decyzji Prezydium GKSŻ jest naganne zachowanie kibiców podczas 64 derby Pomorza i Kujaw.

    www.sportowefakty.pl

    [b]No dobrze , tylo teraz gdzie Bydgoszcz będzie jechała te mecze ??? W Toruniu może ?? ;)
    Ale się obudziłeś - kara została zawieszona do 31 pazdziernika. Czytaj całość i nie zakładaj bzdurnych tematów .

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze , tylo teraz gdzie Bydgoszcz będzie jechała te mecze ??? W Toruniu może ??

    Nie. Będzie tak, jak było kiedyś na stadionie Polonii Gdańsk (piłka nożna), i mecze będą rozgrywane, tylko przy...pustych trybunach. Przynajmniej tak robią w przypadku wszystkich innych sportów. Cóż...

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Na pewno na stadionie Apatora po tym, jak nas zamkną po derbach, bo jakiś debał na pewno rzuci czymś w strachliwego Pepega, który nie omieszka się tym całemu światu pochwalić, jako znany twardziel ...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    wolf666 napisał
    Na pewno na stadionie Apatora po tym, jak nas zamkną po derbach, bo jakiś debał na pewno rzuci czymś w strachliwego Pepega, który nie omieszka się tym całemu światu pochwalić, jako znany twardziel ...

    skąd w kibicach bierze się taka nienawiść do innych ludzi. jest to wynik upośledzenia umysłowego, mody, czy to że internet daje taką swobodę. wolf czy jeżeli ciebie pier.dolnie się w łeb ot tak dla sportu to okażesz się na tyle twardy że zachowasz to dla siebie?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gablen

    nie masz co się wysilać.Wolf od kiedy jestem na tym forum nie zachowuje się jak na "człowieka" przystało.I już nikt i nic mu w tym nie pomoże.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No dobrze , tylo teraz gdzie Bydgoszcz będzie jechała te mecze ??? W Toruniu może ?? ;)
    ale ty masz koles dziury w glowie
    weź najpierw przeczytaj calego newsa
    a potem pindol o dupie maryny

    bozzzeee skad ty bierzesz takich ludzi :-O

    pozdro. ;]

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wypowiedzi moich szacownych kolegów z Torunia traktuję jak powietrze. Na pewno za wyjątkiem Bajerka. Miło mi, że nie zachowuję się jak człowiek, dobrze, że chociaż piszę w miarę gramatycznie. W tym roku mam zamiar pojechać ponownie na derby do Torunia, napić się tam z kolegami z Torunia wódki i zjeść pysznego hotdoga na stadionie Apatora. Co w niczym nie zmniejsza mojej pogardy dla Protasiewicza i spolegliwości wobec nierozumiejących żadnego kontekstu słynnego lizidupy - waldi-fana i jego pana - gablena. Wypowiedzi tego pierwszego można cytować na kopy, ale kiedyś dla zgody podałem mu łapę. Nie zmądrzał, mędrek. Drugi chce mnie z kolei, jak się wyraził "pier.dolnąć". :):):) Amen. Widać, że chłoposzki nie byli na derbach w tym roku, albo akurat mieli pozawiązywane oczka.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wolfiku wolfiku

    ypowiedzi moich szacownych kolegów z Torunia traktuję jak powietrze
    hmmm...już nie tylko z Torunia pajacyku...Zielonka_>Gablen


    W tym roku mam zamiar pojechać ponownie na derby do Torunia, napić się tam z kolegami z Torunia wódki i zjeść pysznego hotdoga na stadionie Apatora
    No kurde ty to masz dobrze.Bo mnie mama z domu nie puszcza na derby w Toruniu,a co dopiero do Bydgoszczy...

    Co w niczym nie zmniejsza mojej pogardy dla Protasiewicza
    A powiedz mi co on Ci takiego zrobił?

    i spolegliwości wobec nierozumiejących żadnego kontekstu słynnego lizidupy - waldi-fana i jego pana - gablena.
    Nie wiem naprawde po czym wywnioskowałeś że jestem lizidupa?Po tym że zgodziłem się ze zdaniem Gablena?No wybacz...ale ośmmieszasz się z każdym zdaniem coraz bardziej.

    Wypowiedzi tego pierwszego można cytować na kopy, ale kiedyś dla zgody podałem mu łapę
    Podałeś?No może cooś tam było ale tak naprawde niewiem czy to ja nic nie rozumie czy też ty.Tu nie chodzi o wyzywanie kogoś na forum(patrz twoje wypowiedzi),ani też o podawanie komuś łapy.Tu chodzi o rzeczową polemike na jakiś tam temat...A to że napisałem tak a nie inaczej na Ciebie bierze się z twojej wręcz chorej nienawiści do Pepegi-nieuzasadnionej faktami...

    Amen.
    Widać, że chłoposzki nie byli na derbach w tym roku, albo akurat mieli pozawiązywane oczka.
    O co Ci tu chodzi to też nie wiem.Kolega Gablen pewnie nie był(ZG),ale ja nie opuściłem jeszcze żadnego pojedynku derbowego od 99(wyjazdy też...)więc niewiem o co ci chodzi z tymi oczyma-chyba nie o bieg z Pepegą i Gollobem?A jja już sam nie wiem.Przeciez ty wszystko wiesz.Na stadionie masz najlepsze miejsca-w tym roku 13 lipca parking no nie?(i te twoje wywody na temat kul metalowych,a raczej ich braku-oczka powiązywane?hehe),rok temu tuż nad zdarzeniem z Miedziną,w te derby pewnie będziesz miał zainstalowaną kamere na błotniku któregoś z żużlowców-prywatną.No panie Wolfie...Twoje wszystkie racje i wywody są tyle warte co słynna wypowiedz z twej strony w topicu o derbach,a mianowicie o tym że Miedzin został wykluczony do końca zawodów w 2002.Amen.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie ,jeżeli nie opanujecie choć trochę swoich języków,to przejdę do dzialania.Trochę więcej szacunku dla siebie.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Kara nie powinna być w zawieszeniu.

    Nie powinno być zawieszenia, bo chołota z Bydgoszczy nigdy nie nauczy się kultury, każdy wie że to nie jeden kibic rzucał metalowymi przedmiotami, tylko było ich więcej, więc nie można tu mówic o incydencie. Oczywiście nie wszyscy kibice z Bydgoszczy są winni, ale jest ich na tyle dużo, że kara powinna być wyższa. Problem Bydgoszczan polega na tym, że nie potrafią przegrywać, za dużo razy byli mistrzami, jezeli jakiś dobry(silniejszy) zespół przyjeżdza do Bydgoszczy to kibice muszą pomóc zawodnikom rzucając w rywali czym popadnie. Poza tym traktowanie tak zawodnika który dał wam kilka tytułów(nie lubie Protasiewicza ale nie oto chodzi) to paranoja! Jak Gollob odejdzie, to bedziecie rzucać siekierami w niego??????? Tu wychodzi wasza dwuulicowość!!!!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powinno być zawieszenia, bo chołota z Bydgoszczy nigdy nie nauczy się kultury, każdy wie że to nie jeden kibic rzucał metalowymi przedmiotami, tylko było ich więcej, więc nie można tu mówic o incydencie.
    To ilu ich było ?

    Oczywiście nie wszyscy kibice z Bydgoszczy są winni, ale jest ich na tyle dużo, że kara powinna być wyższa.
    To znaczy ile ich jest ?


    Problem Bydgoszczan polega na tym, że nie potrafią przegrywać, za dużo razy byli mistrzami, jezeli jakiś dobry(silniejszy) zespół przyjeżdza do Bydgoszczy to kibice muszą pomóc zawodnikom rzucając w rywali czym popadnie.
    Nie bądź śmieszny , co ma do rzeczy ilość tytułów do przegrywania pojedynczych meczów ? (Których BKS nie przegrał na własnym stadionie w ostatnim czasie za wiele)

    Poza tym traktowanie tak zawodnika który dał wam kilka tytułów(...) to paranoja! Jak Gollob odejdzie, to bedziecie rzucać siekierami w niego??????? Tu wychodzi wasza dwuulicowość!!!!!!!!!
    Jeżeli Gollob odejdzie ( niezłe ) to nikt nie bezie w niego niczym rzucał !!
    A Protas nam dał tytuły DMP - o tego jeszcze nie słyszałem.

    Oczywiście potępiam działanie tych wszystkich baranów , którzy rzucają w zawodników przedmiotami . Lubię Pepego i mu kibicuję od czasów ZG. Jest mi niezmiernie przykro iż na ul. Sportowej podczas ostatnich derbów stało się to co się stało - sam byłem osłupiały jak patrzyłem na tych ludzi zionących nienawiścią do Piotrka i całego zespołu toruńskiego ... prawda jest taka ,że kultury kibicowania powinniśmy się uczyć od wyspiarzy .


  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Nie powinno być zawieszenia, bo chołota z Bydgoszczy nigdy nie nauczy się kultury, każdy wie że to nie jeden kibic rzucał metalowymi przedmiotami, tylko było ich więcej, więc nie można tu mówic o incydencie.

    taaaaa to zaraz weźmy przyklad i
    pobiegajmy po torze podczas wyscigu
    to moze bedzie ciekawej...
    trzeba brac przyklad z kultury gdanskiej ;]

    bravo, bravo
    gigant kocham twoje
    wypowiedzi wiecej takich :-OOOO

    yeeeee

    pozdro. :]

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice z Bydzi sa jak widac nadpobudliwi.Pepe na dlugo wczesniej zapowiadal ze ma zamiar rozstac sie z Polonia z powodu kasiorki.Strach pomyslec co by bylo,gdyby postapil tak jak Okoniewski (na wigilii klubowej obiecal ze zostaje w Lesznie ,zainkasowal kase od sponsorow,a nastepnego dnia podpisal w Zielonej) Podejzewam ze mogloby dojsc do tragedii.W Lesznie kibice owszem przywitali Snietego gwizdami,wyzwiskami,przeklenstwami itd,itp,ale nikt w niego niczym nie zucal.
    Przed wami kolejne derby i mam nadzieje ze kibole z Bydzi zdaja sobie sprawe,ze jesli teraz znow narozrabiaja to doprowadza dozamkniecia stadionu,a to juz wiaze sie (przy i tak niewesolych finansach klubu) zbankructwem Polonii Bydgoszcz.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gigant

    Spojrz lepiej czlowieku na wlasne podworko. Powszechnie wiadomo ze w Gdansku jest najwiecej debili, schodza sie Lechici, Arkowcy i inne talatajstwo i potem biegaja po torze:P.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Gollob odejdzie ( niezłe ) to nikt nie bezie w niego niczym rzucał !!
    No wiesz to jest wielce prawdopodbne. Bo Bydgoszcz niedługo popłynie. Klub upadnie. Zresztą nie wiem co jeszcze Gollob tam robi. NIe płącą mu a jeździ. Gollob myśli, że na żużlu będzie jeździł do końca życia i będzie najlepszy. Pomyślał by też o kasie, bo w tym fachu może ją zarobic do ok. 40 roku życia.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw czy papa Gollob jest tak samo zadowolony teraz jak po zwycięstwie nad Zielona Góra. Jest sporą krzywdą dla Lesznia i Zielonej Góry że to nie któraś z tych drużyn jedzie w pierwszej czwórce, bo jak widać Bydzia może nie tyle nie zasłużyła, ale się już wysłużyła i zużyła i czas na nowe drużyny do walczenia o medale, a nie non stop Bydgoszcz, to już się stawało monotonne. Całe szczęście chociaż w tym roku będzie ktoś inny mistrzem, bez względu kto nim będzie zapisze się jako przerywnik pomiędzy BKS :p

    SLAV

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No wiesz to jest wielce prawdopodbne. Bo Bydgoszcz niedługo popłynie. Klub upadnie. Zresztą nie wiem co jeszcze Gollob tam robi. NIe płącą mu a jeździ. Gollob myśli, że na żużlu będzie jeździł do końca życia i będzie najlepszy. Pomyślał by też o kasie, bo w tym fachu może ją zarobic do ok. 40 roku życia.
    bahahahaah ;]
    Tomek Gollob nie tylko zarabia kase
    na jeździe na żużlu;]
    kase z reklam taka trzepie ze nie pytaj ;]
    a myslisz ze dlaczego wizja TV poplynela ;]?

    pozdro. ;]

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Jestem ciekaw czy papa Gollob jest tak samo zadowolony teraz jak po zwycięstwie nad Zielona Góra. Jest sporą krzywdą dla Lesznia i Zielonej Góry że to nie któraś z tych drużyn jedzie w pierwszej czwórce, bo jak widać Bydzia może nie tyle nie zasłużyła, ale się już wysłużyła i zużyła i czas na nowe drużyny do walczenia o medale, a nie non stop Bydgoszcz, to już się stawało monotonne. Całe szczęście chociaż w tym roku będzie ktoś inny mistrzem, bez względu kto nim będzie zapisze się jako przerywnik pomiędzy BKS :p

    SLAV
    Wypowiedź w 100% nadająca się do tematu tego wątku.
    A stadionu nie zamkną bo już nie będzie derby w tym roku w Bydgoszczy.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    DO pierdoł z Bydgoszczy.

    Sami sobie spójrzcie na swoje podwórko. Damine twoj zart wogle nie jest smieszny, w przeciwienstwie do ciebie, bieganie po torze zaczelo sie przez kibicow z bydgoszczy, nie dosc ze na swoim torze wywoluj ekscesy, to na wyjazdach prowokuja innych kibicow. Wszedzie sa debile na trybunach, ale tylko w Bydgoszczy rzucają zlomem i wybijają szyby w samochodach.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Sami sobie spójrzcie na swoje podwórko. Damine twoj zart wogle nie jest smieszny, w przeciwienstwie do ciebie, bieganie po torze zaczelo sie przez kibicow z bydgoszczy, nie dosc ze na swoim torze wywoluj ekscesy, to na wyjazdach prowokuja innych kibicow. Wszedzie sa debile na trybunach, ale tylko w Bydgoszczy rzucają zlomem i wybijają szyby w samochodach.
    ale błyskasz hohoohho :-OOOO
    i co jeszcze opowiesz...
    prosimy o wiecej ....

    a zachowujesz sie jak w
    przedszkolu mowiac "to on zaczal"

    pobiegaj troche po gdanskim torze
    to moze lepiej ci zrobi powietrze
    i troche pomyslisz co ty piszesz

    No tak pozwolilem sobie powiedziec
    cos źle o Wybrzezu to pan Gigant juz
    ma jakis problem nie moje wina ze
    macie wsrod kibicow debili ktorzy
    biegaja po torze.
    u nas tez nie brakuje debili
    przyklad rzucania na tor srubami...

    No tak kibice Polonii wywoluja ekscesy ;]
    kazali tym waszym przypalom biegac
    po torze ale przepraszam kto szedl do
    nas po flage? a potem uciekal gdzie
    popadlo (patrz tor) = kibic z Gdanska ;]

    i kto tu wywoluje ekscesy ;]
    a moze z pielgrzymka szli?


    pozdro. ;]

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przyganiał kocioł garnkowi Gigant ... :) bez komentarza :)
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •