Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 70

Wątek: Billy Hamill zawieszony do konca sezonu przez ZKZ!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Billy Hamill zawieszony do konca sezonu przez ZKZ!!!

    Jak podała Radio Zachód, Billy Hamill został zawieszony w prawach zawodnika i nie wystąpi do końca sezonu w barwach ZKŻ quick mix Zielona Góra. Powód - lekceważenie ważnych dla drużyny meczów.
    Za www.przegladzuzlowy.pl

    A wiec Hamill doigral sie. Prosze o Wasze komentarze...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super wiadomość!! Należało mu sie. W każdym razie Wybrzeże sie cieszy z tego :). Ściągnąłem sobie plik z wypowiedziami kibiców Falubazu w Radiu Zielona Góra. Macie spoko kibiców. Widać że to wytrawni znawcy żużla.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest! Billemu sie nalezalo...
    Jak ma sie druzyne w d...e no to tak bywa...
    Billy to dobry zawodnik, ale niestety nie wszystko mu wolno.
    Pozdrawiam,
    Tomek

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje "zarzadowi" szykac SOLIDNEGO obcokrajowca na nastepny sezonik, bo nie sadze zeby Hamill jezdzil u nas.
    pozdro

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zadowolony z tego powodu. Zaoszczędzimy sporo kasy i damy pojeździć juniorom. Jedna z niewielu decyzji zarządu która mi się podoba. Musimy się już rozglądać za obcokrajowcem na przyszły sezon (bo Hmilla raczej u nas nie będzie). Uważam także że będzie miał spore kłopoty ze znalezieniem innego klubu w przyszłym sezonie (nie należy do najtańszych; jest bardzo wymagający; bardzo często potrafi zawodzić w najważniejszych momentach i nie można tego zwalać tylko na władze klubu że się z nim nie dogadali bo podobne sytuacje były w zeszłych sezonach w ZKŻ a wtedy był inny zarząd). Pozdrowionka.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwaj byli grudziadzanie zawieszeni :( [mowa oczywiscie o Hamillu i Dadosie]. Ja przyznam szczerze ze po cichu mi sie marzy by po ewentualnym awansie GTZu obaj Ci zawodnicy wrocili do Grudziadza. Pomijam w tej chwili ich klase sportowa... to sa zawodnicy na ktorych sie u nas chodzi...

    Pozdrawiam
    Ross

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwaj byli grudziadzanie zawieszeni :( [mowa oczywiscie o Hamillu i Dadosie]. Ja przyznam szczerze ze po cichu mi sie marzy by po ewentualnym awansie GTZu obaj Ci zawodnicy wrocili do Grudziadza. Pomijam w tej chwili ich klase sportowa... to sa zawodnicy na ktorych sie u nas chodzi...

    Pozdrawiam
    Ross
    Byłem na jednym jedynym meczu w Grudziądzu i powiem tylko tyle, że atmosfera tego klubu jest bardzo specyficzna - nigdzie się z taką nie spotkałem. Tutaj najpierw jest drużyna, potem mówi się o kasie. To mi się w Grudziądzkim żużlu bardzo podoba, myślę że ta własnie atmosfera dobrze na Dadosa by wpłynęła, a Hamill ... no cóż, komplety by walił. :)

    poTFoor

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co za ***** w tym zarzadzie

    brawo po prostu brawo!!! ciekaw jestm jakiego dobergo stranieri zarzad zakontraktuje na nastepny sezon bo raczej hamill nie bedzie skory na dalsza wspolprace

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wreszie ktoś w tym klubie podjął mądrą decyzję. To i tak mało za to co zmachał w Lesznie i poniekąd w Bydgoszczy. Prawdę powiedziawszy szczerze go znienawidziłem za to co zrobił i nie wiem czy bym mu przebaczył nawet gdyby zrobił w ramach przeprosin 180 okrążeń na zielonogórskim torze na czworaka ze smoczkiem w ustach. Pewnych rzeczy się nie zapomina. Nie wiem jak będzie z jazdą Hamilla w przyszłym sezonie, ale nawet jak zostanie i będzie zdobywał dużo punktów to już nie będzie to samo. On dla mnie na zawsze pozostanie obłudnym, pazernym, zdradzieckim amerykańskim dupkiem. Także wcale nie zapłaczę jeśli w przyszłym sezonie nie ujżę go w plastronie Falubazu.

    TERAZ MOŻESZ SOBIE PANIE HAMILL DO WOLI ŚMIGAĆ W COSTA MESA

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    764
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smolen powiedział dzisiaj ze nie zamierzaja z nim przedłuzac , ale to juz wczesniej słyszałem od pana dowhana .

    wielu falubazów liczy ze nowym numerem 1 u nas bedzie nicki i ja tez mam taka nadzieje to jest moje marzenie , ale czy beda na to pieniadze ?? do tego janniro który juz sie rozjezdzi i bedzie git .

    a co do hamilla to niech sie głeboko zastanowi bo nie dosc ze szkodzi nam to i sobie bo wiadomo ze w polsce sie zarabia najwiecej :D

    wielkie joł

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    doigrał sie

    no i dobrze za dużo przeginał 3 rok pod rząd coś zawalił ma za swje i teraz chyba trza sie rozglądac za nowymi obcokrajowcami

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super wiadomość!! Należało mu sie. W każdym razie Wybrzeże sie cieszy z tego :)
    Polonia Piła pewnie też:);)!
    Decyzcja słuszna,ligowy byt zapewniony to można mu odpuścić...Troszkę kasy zaoszczędzi się napewno.Co do ewentualnej zmiany barw klubowych to nie byłbym tego pewien.Cielaków w Gdańsku nie raz już zawieszali a dalej śmigają u nas;)!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No i prawidlowo z takimi trzeba krotko.
    Hanckok przyjechal do Wroclawia a jak mowil we wywadie na Polsacie 2 nie spal 22 godziny!!!!
    A Hamill polecial w kulki
    Barrdzo mardze postapili dzialcze ZKZu

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aaaaaaaaaaaa ha ha ha jaka tam madra decyzja Zarządu?? Przeciez gdybysmy weszli do 1/4 to nie byłoby absolutnie mowy o jakimkolwiek zawieszeniu-nasi działacze nie mają jaj- we wrocku to sie nazywa klasa-walcza o medal a mimo to zawieszają zawodnika- u nas by to było nie do pomyslenia. Także prosze o ostrożnosć w pochwałach w strone zarządu za rzekomą odwage i postawienie sprawy na swoim. pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik Awatar Jawa
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Decyzja zarządu dobra, ponadto mogli jeszcze wlepić karę finansową. W przyszłym sezonie nie wiedze Hamila w drużynie, a zamiast niego widze Pedersena, a jeżeli Niki się nie pokusi to zawsze jest Dryml, który na 99% opuści Leszno z powodu konfliktu z trenerem (napewno by sie dobrze ze Svabem dogadali).

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Jest Zybi!
    To prawda!
    Hancock nie spal 22 godziny, przylecial do Wroclawia i jeszcze zanotowal dobry mecz!
    A Hamill mysli ze mu wszystko wolno...
    Zrezygnowal z GP, pod pretekstem: "Nie mam na to kasy" i
    "Chce sie bardziej skupic na lidze"
    A tu takie numery odwala...
    Dzialacze z Zielonki zachowali sie jak nalezy i chwala im za to !
    Pozdrawiam

    -*-*-*-
    Ja mówiłem żebyś sobie WYKUPIŁ Super Usera bo takie pseudo sygnaturki sa zabronione ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no to teraz jeszcze zarzad powinien zawiesic sam siebie - dobije, smolenia i jeszcze tego jednego zlodzieja. to bylby dobry poczatek czegos lepszego.
    swoja droga nie ma jak sie zydzi miedzy soba zra:)
    kupa smiechu!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buahahaha Smolen pokazal jakim jest twardzielem. Zobaczymy czy bedzie taki madry po sezonie jak zaden obcokrajowiec nie bedzie chcial przyjsc do ZG a Hamill pojdzie sobie do Leszna. Ale co tam, Rymel, Svab, Topinka czekaja !!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buahahaha Smolen pokazal jakim jest twardzielem. Zobaczymy czy bedzie taki madry po sezonie jak zaden obcokrajowiec nie bedzie chcial przyjsc do ZG a Hamill pojdzie sobie do Leszna. Ale co tam, Rymel, Svab, Topinka czekaja !!
    Zgadzam sie w 100 % jezeli posiada sie takiego obcokrajowca jak Hamill to powinno sie go trzymac i zabiegac o bardzo dobre kontakty !! Bartkowiak jakos mogl to uczynic ! a Smolen nie ! pozbycie sie kowboja jest bardzo ale to bardzo duzym bledem ale coz niech dalej klubem rzadza ludzie ktorzy nie maja o tym pojecia .Miejmy jedynie nadzieje ze nie skonczymy przy tych rzadach tak jak Pila .

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z "Gazety Lubuskiej" (wywiad ze Smoleniem)

    - Za co tak surowa kara spotkała Amerykanina?
    - Jest kilka powodów. Po pierwsze, za niestawienie się na nasz mecz w Lesznie, mimo iż zapis w kontrakcie zobowiązywał go do tego. Po drugie, za nie przedstawienie w klubie pisemnego usprawiedliwienia swojej nieobecności w spotkaniu z Top Secretem Częstochowa. Po trzecie, za spóźnienie się na mecz w Bydgoszczy. Co prawda w znacznej mierze wynikało ono z awarii samolotu, jednak gdyby zawodnik posłuchał naszych próśb i w Warszawie na lotnisku natychmiast udał się do samolotu - taksówki, którym dotarł do Bydgoszczy, wówczas na stadionie Polonii byłby 15 minut wcześniej i mógłby wystąpić w tym spotkaniu. Wreszcie po czwarte, za żądanie dodatkowego wynagrodzenia za ów nieszczęsny mecz w Bydgoszczy.

    To chyba wszystko wyjaśnia. Hamill nie będzie robił co mu się podoba.


  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak najprościej ukarać zawodnika i koniec. Ciekawi mnie jakie w tej sprawie stanowisko miałby sam zawodnik.

    Poza tym wydaje mi się, że zarząd w ten sposób chce odciągnąc wszelkie podejrzenia od swojej strony i skierować je w stronę Amerykanina.

    No ale to tylko moje zdanie.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez wątpienia Robert Smoleń powoli obejmuje prowadzenie w klasyfikacji dętka roku 2003.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez wątpienia Robert Smoleń powoli obejmuje prowadzenie w klasyfikacji dętka roku 2003.

    poTFoor
    potfoor zolta koszulke ma jak narazie andrzej DOBIJA, SMOLEN poki co jest liderem klasyfikacji gorskiej :P

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez wątpienia Robert Smoleń powoli obejmuje prowadzenie w klasyfikacji dętka roku 2003.

    poTFoor
    potfoor zolta koszulke ma jak narazie andrzej DOBIJA, SMOLEN poki co jest liderem klasyfikacji gorskiej :P
    Adaś Ci Panowie to jakaś rodzinka o ile mi się zdaję :) wyczytałem to gdzieś na forum. Więc chyba zatoną na jednej tratwie. Smoleń zresztą jest chudy ... może razem wejdą do tej koszulki :P



    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z checia sie wypowiem....

    Fakt faktem ze "Bullet" zawiódł w najważniejszych momentach sezonu swych kolegow z zespolu , zarzad no i nas - kibicow. Ale czy do konca byla to wina Hamilla??? Nie wiem ale wydaje mi sie ze celowo Billy tego nie zrobil. To zawieszenie moze byc dla naszego ukochanego FALUBAZU zgubne:(. Chodzi mi o to ze zarzad moze w tej chwili sam pod soba dolki kopac , w sumie jest to malo powiedziane , moze dolki kopac pod naszym klubem. Nie oszukujac sie Hamill nie zostanie juz w ZKZ na przyszly sezon(takie jest moje zdanie) a wiec dzialacze beda musieli walczyc o 2 obcokrajowcow a nie o jednego a jak wiadomo przed tegorocznym sezonem zarzad FALUBAZU nie mogl zakontraktowac dobrego zagraniczniaka nie liczac Hamilla. Wnisokujac z tego - po odejsciu "Bulleta" bedzie ciezko o 2 dobrych obco. Racja , jest jeszcze mlody , utalentowany Janniro ale czy to wystarczy na extralige ??? Czy zdazy sie objezdzic do przyszlego sezonu??? Czy rozprawa sadowa rozstrzygnie sie na jego korzysc??? NIe wiadomo , jednak ja bedac na miejscu Hamilla raczej nie podpisal bym ponownie kontraktu z zespolem ktory zawiesza go kilka miesiecy wczesniej. Nie chcem bronic Billego ale nie ukrywam ze jak odjedzie z FALUBAZU to moze byc nie ciekawie. To jest moje zdanie na ten temat :) , pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adaś Ci Panowie to jakaś rodzinka o ile mi się zdaję
    a wiesz, ze dzisiaj w radiu zapytano o to smolenia :)) odpowiedzial, ze nie jest rodzina Dobiji :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Zaczyna się walka o Nickiego Pedrsena!!!!!

    Kto w tej batali zwycieży zobaczymy są sponsorzy którzy na na niego siano dadzą tylko Nicki jak zostanie Mistrzem Świata to bedzie drogi ale trzeba walczyć bo jest o co no chyba że zrobimy przikusa Rufinowi i Adams trafi do Falubazu:P

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję żeby ograniczyć liczbę obcokrajowców do dwóch. Wówczas każdy klub mógłby znaleźć jakiegoś obcokrajowca dla siebie.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto w tej batali zwycieży zobaczymy są sponsorzy którzy na na niego siano dadzą tylko Nicki jak zostanie Mistrzem Świata to bedzie drogi ale trzeba walczyć bo jest o co no chyba że zrobimy przikusa Rufinowi i Adams trafi do Falubazu:P
    W takiej sytuacji Adams byłby chyba persona non grata number 1 w Lesznie i nawet po tylu latach znalazłby się na trybunach Smoczyka nie jeden taki co by w niego ciosał kamieniem. Nie wydaje mi się, żeby opcja z Adamsem była prawidłowa. Może któś inny ... ale nie Adams, stawiam raczej na Crumpa, który chyba kopa z Torunia dostanie.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i żużlu sie trochę znacie, ale na polityce to raczej nie. Skąd nagła decyzja o zawieszeniu, dlaczego teraz i dlaczego w ogóle. W ZG mamy małe piekiełko wokół zarządu, to chyba każdy wie. Nie wiem czy zauważyliście, ale Smoleń to wytrawny polityk, bardzo dobry orator. W ciągu dwóch dni uderzył do wszystkich zielonogórskich mediów gdzie zaczął kampanie zbijania zarzutów, odrzucania ich od siebie, oczerniania oponentów (Gościak), wciskania kibicom żużla, aby spali spokojnie tak jak to mieli robić do tej pory. Idąc dalej tym tropem, można wyczytać z jego słów "gó.wno was obchodzi co sie dzieje w klubie, ja tu rządze, a wy prawdy na pewno do końca nie poznacie" (wybaczcie ostrą formę). Hamill został zawieszony ponieważ odwraca sie w ten sposób uwagę od meritum sprawy. Co więcej na pewno nie pojawi sie w ZG i nie będzie mógł skomentowac zarzutów postawionych wobec niego. Nieobecni nie mają głosu, samo życie. Głowę dam sobie obciąć, że gdybyśmy byli w 1/4 pomimo nieobecności Hamilla to mowa byłaby o "złośliwości rzeczy martwych jakimi są samoloty". Czy musze mówić kto mu kazał lecieć taką, a nie inna trasą? Tu nie idzie tylko o klub i jego dobro, mowa jest jeszcze o pieniądzach, splendorze i partykularnym interesie. Na pewno duża część z Was się ze mną nie zgodzi, jednak przemyslcie to o czym pisze, każdy ma prawo do własnego osądu. Na marginesie jeśli ktoś chciałby zarzucić mi brak znajomości mechanizmów rządzących polityką nadmienie tylko, że ja się tego ucze w sensie dosłownym.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony ...

    Ja Ci zarzucę, że się nie znasz na polityce :P:P:P:P

    A tak na poważnie. To ująłeś w swoim poście to o co mi chodziło. Większość osób odnosi się do tego co powiedział nasz Prezes tak jakby to miałobyć prawdą. Wcale nie zwracają uwagi na to, że Smoleń to wyrachowany polityk mający już pewne doświadczenie z mediami (praca w kancelari Prezydentra RP, a teraz rzecznik SLD) To swoje robi. Ja od razu stwierdziłem, że to co robi Prezes to nic innego jak przechylenie części odbiorców, a może i nawet większości na swoją strone. Bo jak inaczej nazwać chęć raptownej współpracy z mediami. Czy miało to miejsce wcześniej? Nie. Po tym co powiedział w wywiadzie Lucjan Gościak to fakt, aż prosi się o skomentowanie przez samą postać Roberta Smolen, niemniej jednak jest to tylko kropla w deszczu. Co będzie zobaczymy.

    Prawda jest taka, że my kibice nie poznamy nigdy tej prawdy !!!

    Ciekawi mnie jeszcze jedno. Kiedy dojdzie do ponownej sytuacji, że Robert Smoleń będzie aż tylu wywiadów i tak chętnie udzielał mediom !!!

    No cóż takie jest moje zdanie.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Ci zarzucę, że się nie znasz na polityce :P:P:P:P

    A tak na poważnie. To ująłeś w swoim poście to o co mi chodziło. Większość osób odnosi się do tego co powiedział nasz Prezes tak jakby to miałobyć prawdą. Wcale nie zwracają uwagi na to, że Smoleń to wyrachowany polityk mający już pewne doświadczenie z mediami (praca w kancelari Prezydentra RP, a teraz rzecznik SLD) To swoje robi. Ja od razu stwierdziłem, że to co robi Prezes to nic innego jak przechylenie części odbiorców, a może i nawet większości na swoją strone. Bo jak inaczej nazwać chęć raptownej współpracy z mediami. Czy miało to miejsce wcześniej? Nie. Po tym co powiedział w wywiadzie Lucjan Gościak to fakt, aż prosi się o skomentowanie przez samą postać Roberta Smolen, niemniej jednak jest to tylko kropla w deszczu. Co będzie zobaczymy.

    Prawda jest taka, że my kibice nie poznamy nigdy tej prawdy !!!

    Ciekawi mnie jeszcze jedno. Kiedy dojdzie do ponownej sytuacji, że Robert Smoleń będzie aż tylu wywiadów i tak chętnie udzielał mediom !!!

    No cóż takie jest moje zdanie.
    Może i nie poznamy prawdy do końca bo to oznaczałoby wyrok dla zarządu, ale próbować trzeba. Nic innego nam nie pozostaje jak walka o prawdę, prawdę, która może wnieść coś dobrego dla klubu, dla czystości tego sportu w ZG. Czy sport zawsze, bądź bardzo często musi kojarzyć się z machlojkami, prywatą zwłaszcza w Polsce. Chciałbym, aby tak nie było dlatego my "szaraki" musimy dążyć do tego wszelkimi możliwymi siłami, nie tylko w Zielonej Górze, ale wszędzie tam gdzie dobro klubu schodzi na dalszy plan. Wtedy gdy bańka mydlana na temat spokojnego snu kibica pryska.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tony ...

    Idąc twoim tokiem myślenia muszę się zgodzić, że jedyną możliwością aby uzyskać prawdę jest dążenie do niej. Niemniej jednak co my zwykli kibice jesteśmy w stanie zrobić ?? Możemy co najwyżej publicznie zabrać głos i nic pozatym. Na tym opiera się prawo wyższych, że mniejsi nic im nie zrobią.

    Wracając jednak do początku. Uważasz, że prawda zniszczyłaby zarząd. Ale czy nie wydaje Ci się, że w ten sposób mógłby on uzyskać szacunek wśród kibiców? Bo co do zaufania to nie ma żadnych podstaw aby je odzyskali!

    Polska ma to do siebie, że wszystko może się tutaj zdarzyć. Niestety dość często są to bardzo negatywne wydarzenia, które później dają swoje odzwierciedlenie nie tylko na polskiej scenie ale również na międzynarodowej.

    Każdy chciałby aby w Poslkim sporcie było wspaniale. Ale to niemożliwe !!

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co za popyerdolony zarzad nam sie trafil.

    Ktos to juz na tym formu napisal ale powtorze jeszcze raz bo zagdzam sie w 100%:
    Niech zarzad sam siebie zawiesi i nie podpisuje kontraktu na przyszly rok. Znajda sie ludzie madrzejsi.

    Billy i tak nie pojezdzilby w play-off, bo niby po co??
    No i zarzad znalazl sposob na nieplacenie amerykaninowi, gratuluje sportowej postawy Smoleniowi, Dobiji... ciekaw jestem czy R.Dowhan tez glosowal za zawieszeniem Hamilla??

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy odejście Hamilla z Zielonej Góry będzie stratą dla Falubazu? Zdecydowanie nie! Wychodzę z założenia, że skoro w ekstraklasie jeździ 8 drużyn, to logiczne jest, że zespół który chce się wśród nich liczyć, musi mieć w swoim składzie zawodnika z pierwszej ósemki Grand Prix (zakładając rzecz jasna, że podobne ambicje maja pozostałe kluby).

    Abstrahując zatem od zdobyczy punktowych Hamilla w tym sezonie należy stwierdzić, że warunku tego on nie spełniał i co najwyżej nadawał się na obcokrajowca nr 2. No ale zarząd klubu podpisywał kontrakty tak, a nie inaczej...

    A jak śmigają zawodnicy z pierwszej ósemki Grand Prix, w tym sezonie kibice Falubazu mogli przekonać się wielokrotnie.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze zalozymy nowy watek o profesjonalizmie w ZKZ. Tak sie wszyscy zachwycali na poczatku roku organizacja pracy w zkz oraz cudowna atmosfera.mysle ze ekstraliga troche przerosla mozliwosci zkz-u.czekam na kolejna afere tym razem z okoniem.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krótko rzecz ujmując: jest niezły obcokrajowiec do wzięcia!

    A przyszłoroczne plany typu Adams włożyłbym, szanowni panowie, między bajki...

    P.S.
    Syndrom poderżnięcia gardła kurze niosącej złote jaja dopadł ZKŻ... a miało być tak pięknie

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No wlasnie jak nie Hamill to kto ?
    ciezko bedzie wam znalesc kogos dobrego na jego miejsce wroclaw raczej hankoka i nicholsa nie wypusci latwo tak samo torun rickiegi i crumpa(chyba) , nie wiem leszno bez Adamsa heh moze ale watpie zeby go tak sobie oddali bo wtedy spadna do 1 ligi ..

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto w tej batali zwycieży zobaczymy są sponsorzy którzy na na niego siano dadzą tylko Nicki jak zostanie Mistrzem Świata to bedzie drogi ale trzeba walczyć bo jest o co no chyba że zrobimy przikusa Rufinowi i Adams trafi do Falubazu:P
    dobre :)

    A jak myślisz kiki - czy Adams poszedłby do klubu gdzie może go spotkać zawieszenie ?

    Hamill też pewnie powie kolegom w Anglii parę ciepłych słów o zgrzeblarkach ;)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że wielu kibiców Falubazowni stawia na Nicki Pedersena. Jak wiecie teraz jeździ u nas. Po podpisaniu kontraktu powiedział, że jest to jego najlepszy i najbardziej profesjonalny kontrakt podpisany jak do tej pory w polskiej lidze. Poza tym sam podobno sam zadeklarował chęć startów w Rybniku gdybyśmy weszli do e-ligi. No ale jak będzie nie wiadomo. Wszyscy wiemy jak to może wyglądać kiedy opuścił szeregi Waszego klubu. Jednak czemu opuścił?? Nie wiem. Czemu by miał naszych nie opuszczać?? Bo wszyscy obcokrajowcy wiedzą, że Rybnik to solidna firma i nie trzeba się tu o nic martwić, o czym sromotnie przekonał się Mikael Max.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    dziwna decyzja zarzadu...

    i jest ona raczej pod publike niz do hamilla!

    wiadomo, ze hamill i tak raczej nie jechalby w 2/4 bo oszczednosci!

    ale mysle, ze publika w ZG nie da sie nabrac, kto jest winien, ze billy nie jechal!

    obawiam sie, ze zarzad ZKZ wylal dziecko z kapiela...., chcial pokazac jaki jest mocny a tu stracil chyba bezpowrotnie hamilla! poza tym, jaki obcokrajowiec bedzie chcial jezdzic w ZKZ - jesli klub (bez powodu) zawiesza zawodnika! i najprawdopodobniej nie zaplaci hamillowi za przylot do bydzi.... Na pewno to sie rozniesie na wyspach.

    Billemu zapewne juz dzis sie urywaja telefony z rybnika, tarnowa, lublina, gorzowa... a moze i z bydgoszczy, pily, gdanska...

    Moim zdaniem ewidentny blad zarzadu ZKZ, patrzac w perspektywie dlugofalowej.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziwna decyzja zarzadu...

    i jest ona raczej pod publike niz do hamilla!

    wiadomo, ze hamill i tak raczej nie jechalby w 2/4 bo oszczednosci!

    ale mysle, ze publika w ZG nie da sie nabrac, kto jest winien, ze billy nie jechal!

    obawiam sie, ze zarzad ZKZ wylal dziecko z kapiela...., chcial pokazac jaki jest mocny a tu stracil chyba bezpowrotnie hamilla! poza tym, jaki obcokrajowiec bedzie chcial jezdzic w ZKZ - jesli klub (bez powodu) zawiesza zawodnika! i najprawdopodobniej nie zaplaci hamillowi za przylot do bydzi.... Na pewno to sie rozniesie na wyspach.

    Billemu zapewne juz dzis sie urywaja telefony z rybnika, tarnowa, lublina, gorzowa... a moze i z bydgoszczy, pily, gdanska...

    Moim zdaniem ewidentny blad zarzadu ZKZ, patrzac w perspektywie dlugofalowej

    Nie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia. Hamill zostal zawieszony z powodu absencji na meczach w Lesznie i Bydgoszczy. A co do wystepu w innym klubie, to po tym co robil Hamill w koncowce sezonu na pewno kluby, ktore sa madrze zarzadzane nie zdecyduja sie na himerycznego zawodnika, ktory wybiera sobie mecze.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2003
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja twierdzę że decyzja ta jest słuszna ponieważ:
    1.Hamill 3 raz wystawił do wiatru klub i z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić że decydowało to o pozostaniu w 2/4,
    2.Hancock mógł zdążyć a Hamill nie,
    3.Decyzja ta spowoduje rozgłos na Wyspach że Polaczki to
    jednak nie taki głupi narób aby można było ich rolować przy każdej okazji,
    4.Stranieri i tak przyjadą po punktówkę w naszej lidzę tyle tylko ze lepiej przygotowani,
    5.Trzeba się szanować i nawet takiej wyblakłej gwieżdzie jak
    Hamill powiedzieć Good bye,
    6.Klub stracił ogromne pieniądze a kibice wspaniałe widowiska (dlatego bardzo się dziwię krytykujacym tą decyzję) jakie czekały na meczach 1/4,
    7.Tak na prawdę sezon żużlowy w ZG już się skończył.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Hamil został zawieszony przez zarząd z jednego prostego powodu - KASA. Z.G. nie weszła do pierwszej czwórki i wszystkie jej mecze do końca sezonu (może poza Lesznem) będą deficytowe.Zarząd podejmując tę decyzję kierował się zapewne tym by ten deficyt był jak najmniejszy,a te tłumaczenia prezesa Smolenia to tylko ,,pic na wode".Tak jak to ktoś wcześniej powiedział gdyby Falubaz wszedł do pierwszej czwórki i walczyłby o brązowy medal to działacze lizaliby d... Billego byle tylko zechciał pojechać.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Zagrywka taktyczna.

    Hamill dał prezeseom Zielonej Góry jeden pretekst wudawałoby się niepozorny: spóźnił się dwie minuty. I tak było pewne, że ZKŻ mając 100% utrzymanie nie będzie jeździł z obcokrajowcami, a przynajmniej z Hamillem, który żłopie dużo kasy. Hamill dał im pretekst, prezesi zadowoleni, kibice Piły i GKSu zadowoleni, kibice też(ciekawsze mecze ZKŻ na wyjazdach). Tylko Hamill nie jest zadowolony bo nie zarobi już u nas kasy(gdyby nie bylo pretekstu mógłby rządac odszkodowania).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •