Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 70 z 70

Wątek: Billy Hamill zawieszony do konca sezonu przez ZKZ!!!

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia. Hamill zostal zawieszony z powodu absencji na meczach w Lesznie i Bydgoszczy. A co do wystepu w innym klubie, to po tym co robil Hamill w koncowce sezonu na pewno kluby, ktore sa madrze zarzadzane nie zdecyduja sie na himerycznego zawodnika, ktory wybiera sobie mecze.
    A ja sie nie zgodze z Twoja wypowiedza:). Hamill został zawieszony za nieudolnosc w dzialaniu ze strony zarzadu klubu (a raczej jak mowil dowhan: dwoch osob smolenia i dobiji)! Ale zeby odciac podejrzenia od tych osob - ukarano Hamilla dajac publice marchewke!

    A kluby madrze zarzadzane wykorzystaja zlosc Hamilla i szybko dogadaja z nim kontrakt na 2004, a w przyszlym roku hamill zrobi komplet punktow na torze w ZG - pokazujac sportowa zlosc i kto mial racje!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miguelito
    Czy odejście Hamilla z Zielonej Góry będzie stratą dla Falubazu? Zdecydowanie nie! Wychodzę z założenia, że skoro w ekstraklasie jeździ 8 drużyn, to logiczne jest, że zespół który chce się wśród nich liczyć, musi mieć w swoim składzie zawodnika z pierwszej ósemki Grand Prix (zakładając rzecz jasna, że podobne ambicje maja pozostałe kluby).
    A ja uważam że to strata i to bolesna.

    To co dla Ciebie jest logiczne - dla mnie nie jest.
    Nie wiadomo gdzie byłby Hamill w GP ?
    Pozatym od każdej reguły są wyjątki -patrz Byczki.
    L.Adams, L.Dryml - 2 zawodników z pierwszej półki - i co - walka o 5 miejsce w Lidze. Cieniutko. Szkoda. Przykro.
    ....ale przynajmniej mamy wspólny meczyk!!! :).

    POZDRAWIAM

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam, że decyzja zarządu jest błędna[img] i jak ktoś już pisał zawiesili go żeby odciągnąc od nich uwagę[/img] No ale tak to bywa, Smoleń i Dobija chcieli zrobić szum i udało im się to. [img][/img][img][/img][img]

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Bardziej zgodzę się z wypowiedziami Tony_ZG Cma niż z osobami które głośną przyklaskują tej decyzji.
    Prawdy sie nie dowiemy kto jest bardziej winny nieobecności Hamilla w Lesznie a odsunięcie od spotkań to:
    - oszczędności
    - odsunięcie od siebie odpowiedzialności
    - zjednanie części kibiców

    a co będzie w przyszłym roku (jaki obcokrajowiec) o przyszłość żaden polityk się nie martwi, liczy się tu i teraz.

    Billy Hamill, mimo wszystko dziękujemy, 3 lata to dużo, sukcesów więcej niż porażek. A te wszystkie zarzuty nie do końca udowodnione.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie zrobili z Hamillem porządek. Co prawda przez to może Zielona Góra nie zakończony Extraligi na 5. miejscu, ale przynajmniej Hamill ma nauczkę za lekceważenie zespołu.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    za kase można każdego podkupić!!!

    [b]Który obcokrajowic nie będzie chciał dostawać 10 tys.$ za 10 puntktów i to odrazu na drugi dzień po meczu czyli za mecz w pile w Gdański dostał on kwote 120tys zł mało?? tylko nie mówcie że taki Adams ma więcej w Uni czy też Sulivan w Częstohowie

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jest ona raczej pod publike niz do hamilla!

    wiadomo, ze hamill i tak raczej nie jechalby w 2/4 bo oszczednosci!

    ale mysle, ze publika w ZG nie da sie nabrac, kto jest winien, ze billy nie jechal!

    obawiam sie, ze zarzad ZKZ wylal dziecko z kapiela...., chcial pokazac jaki jest mocny a tu stracil chyba bezpowrotnie hamilla! poza tym, jaki obcokrajowiec bedzie chcial jezdzic w ZKZ - jesli klub (bez powodu) zawiesza zawodnika! i najprawdopodobniej nie zaplaci hamillowi za przylot do bydzi.... Na pewno to sie rozniesie na wyspach.

    Billemu zapewne juz dzis sie urywaja telefony z rybnika, tarnowa, lublina, gorzowa... a moze i z bydgoszczy, pily, gdanska...

    Moim zdaniem ewidentny blad zarzadu ZKZ, patrzac w perspektywie dlugofalowej.
    abdul

    Tak bardzo interesujesz sie kulisami zielonogorskiego zuzla, a nie znasz powodu odsuniecia i zawieszenia Hamilla na kolejne mecze Falubazu??

    1. Jak wytlumaczysz nie przybycie Billego na predzej zakintraktowany mecz- 13 lipca w Lesznie??

    2. Nieusprawiedliwiona absencja podczas meczu z czewa??

    3. Po co nam zawodnik, ktory sprzedaje mecze odwiecznemu rywalowi, niemal z za miedzy?? Wiesz co mam na mysli??

    A to, ze telefony z inych klubow "urywaja" sie Hamillowi to bardzo dobrze, bo wieekszosc kibicow w ZG nie widzi go w najblizszej przyszlosci w plastronie z myszka na piersi.
    I nie pisz takich bzdor, ze narzekania (jezeli takowe beda) Hamilla beda mialy wplyw na potencjalnych stranierii, ktorzy mieliby zasilic Falubaz w przyszlym sezonie.
    Jak sie orientujesz w realiach polskiego speedwaya, wiarygodnych i rzetelnych klubow w Polsce jest coraz mniej, a obcokrajowcow klasy Hamilla wystarczajaco duzo.


  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    arekzulek

    abdul

    Tak bardzo interesujesz sie kulisami zielonogorskiego zuzla, a nie znasz powodu odsuniecia i zawieszenia Hamilla na kolejne mecze Falubazu??

    1. Jak wytlumaczysz nie przybycie Billego na predzej zakintraktowany mecz- 13 lipca w Lesznie??

    2. Nieusprawiedliwiona absencja podczas meczu z czewa??

    3. Po co nam zawodnik, ktory sprzedaje mecze odwiecznemu rywalowi, niemal z za miedzy?? Wiesz co mam na mysli??
    Wstyd!
    to co napisales!

    Przeciez to co sie rozegralo pomiedzy (dobija-smolen) a hamillem i jak przebiegaly rozmowy na tej linii - wiedza tylko te 3 osoby!

    To co Pan Smolen - mial to powiedzenia - powiedzial wczoraj, ponadto zrobil to na co mu pozwala statut klubu! Poprostu zawiesil Hamilla!

    Nie znam jakie racje przemawialy po stronie Billy Hamilla, co sie stalo, ze hamill zareagowal tak a nie inaczej, gdyz Billy nic w tym temacie nie powiedzial... Poczekajmy moze cos powie... wtedy sie bede mogl ustosunkowac i odp. na Twoje pytania.

    Troche swiatla na te sprawe rzucil mechanik billego - jacek, a widac, ze to uczciwy chlopak i po co mialby zreszta klamac!

    Ale Ty juz skazales Billego, ze sprzedal mecze itd... Niestety "łaska kibica....." Prawdziwy Falubazers na dobre i na zle, dumny po zwyciestwie wierny po porazce! A Hamilla powiesic!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kiki

    za kase można każdego podkupić!!!

    Który obcokrajowic nie będzie chciał dostawać 10 tys.$ za 10 puntktów i to odrazu na drugi dzień po meczu czyli za mecz w pile w Gdański dostał on kwote 120tys zł mało?? tylko nie mówcie że taki Adams ma więcej w Uni czy też Sulivan w Częstohowie
    Zapamiętaj to co napisałeś, "za kase można każdego podkupić!!!"
    gdy piszesz że Kurman jest nie do wyjęcia z ZG!

    Adamsa chcialbys wyjac z Unii - smiech na sali!
    Adams dostał od swojego sponsora POLCOOPER w Lesznie nowego busa wartego ponad 100 tys zł! Do tego Gosc sponsoruje go w cyklu GP dajac mu zapewne grubo ponad 100 tys dolarow! Ponadto adams niesamowcie sie zzyl ze swoim sponsorem spedzajac z nim caly czas gdy jest w Polsce!

    Pomyl logicznie czy wyjecie adamsa jest mozliwe?

    Na pewno nie za 10 tys dolarów! a kto da adamsowi gwarancje, ze go ZKZ nie zawiesi gdyby przytrafila mu sie grypa?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zanim sezon się zaczął,tak bardzo chwaliliście Hamilla.Teraz pełny odwrót.Abdull,Cma i Tony mają rację.Usłyszeliśmy tylko i wyłącznie jedną stronę,druga jeszcze nie skomentowała tego faktu.Zarząd ZKŻ nie ma ostatnio dobrej prasy,zbyt bardzo koło nich zaczyna śmierdzieć.Ktoś oberwał,a Billy dał im pretekst.Jestem też ciekawa,czy aby napewno tylko i wyłącznie winny jest zawodnik.Osobiście mam wątpliwości.
    Nie chcę być złym prorokiem,ale cała ta sytuacja mi się nie podoba.To może się źle skończyć.

    P.S.Zanim co poniektórzy będą ferować wyroki i opluwać Hamilla,radzę poczekać na obronę.Nawet morderca ma do niej prawo.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Hamill

    Tez odnosze takie dziwne wrazenie ze Amerykanin
    padł ofiarą, kto wie czy nie tego szumu i jako jedyny poniesie konsekwencje a winnych jest wiecej np.odpowiedzialna osoba za podpisywanie kontraktów,osoba odpowiedzialna za trase przelotu mysle ze wina powinna byc
    rozłozona.

    Tak ktos napisał jakby Falubaz był w 1/4 to byscie lizali
    mu tyłek zgadzam sie z tym twierdzeniem mało tego bysmy
    lizali tyłek prezesa.

    Ktos stwierdza o Adamsie zapomnijcie tez sie zgadzam wszak
    kangur to juz miejscowy lecz czy zycie nie jest pełne
    niespodzianek czyz Okoniewski tez nie byl juz idolem
    a jak potoczyły sie sprawy dlatego takich ludkow co pisza
    ze zapomnijcie uwazam iz inteligencje maja kupiona.

    Dopuki nie ma kropki nad i to zawsze istnieje szansa
    na tego lub innego a co do opowiesci Hamilla na wyspach
    o klubie i jego kłopotach to wcale tym sie nie przejmuje
    bo zaden zawodnik nie bedzie tracił fortuny aby solidaryzowac sie z człowiekiem ktory rzada dodatkowych
    pieniedzy za nie wykonaną prace.



  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Abdull!

    Dziw mnie twoja wypowiedź odnośnie Hamila, sam czytałem niedawno wasze wypowiedzi na temat Drymla, mieliście dużo pretensji do niego ponieważ nie spełniał waszych oczekiwań i twierdziliście, że was robi w bambuko.
    Nie mnie oceniać jego osobę oraz czy wywiązuje się dobrze ze swoich obowiązków w Lesznie.

    Piszesz, że tak naprawdę nie wiemy jakie były rozmowy na lini Hamil-Smoleń-Dobija lecz ty także nie wiesz. Przypomnę tylko, że tak naprawdę to zawieszenie Hamila jest wypadkową jego poczynań w ZKŻ-cie od początku jego startów w tym klubie. Na marginesie przypomnę ci tylko, że zawiesił go nie Smoleń a zarząd klubu, oczywiście myślisz, że członkowie zarządu nie liczą się z tym, że Hamila w przyszłym sezonie nie zobaczymy w ZKŻ-cie, ja twierdzę, że wzieli taką ewentualność pod uwagę.

    I na koniec jestem realistą i wiem, że zarówno Hamil jak i Dryml o ile przepisy na to pozwolą znajdą zatrudnienie w przyszłym roku w e-lidze w Polsce ponieważ zawsze się znajdzie ktoś kto nie będzie miał innego wyjścia i zapłaci.

    P.s.

    Jeszcze jedno.
    Do Balbinci, o żadnym opluwaniu Hamila mowy być nie może, to nie o to chodzi.
    Tyle piszecie o tym jakoby Hamil zapłacił za tą zadymę w klubie a ja twierdzę, że to absurd. Ci co słuchali uważnie wywiad z Gościakiem w RZG to zauważyli, że i Gościak był wkurzony postawą Hamila i twierdził publicznie, że trzeba było Hamilowi zapłacić nawet 2x za mecz z Bydzią i na koniec sezonu zakomunikować mu o zakończeniu współpracy Hamila z ZKŻ-tem. Ta sytuacja świadczy, że w klubie już wcześniej Hamil musiał podpaść (mecze z Czewą i Lesznem) i się zastanawiano nad celowością dalszego korzystania z usług Hamila.
    Reasumując, daleki jestem od opluwania Hamila lecz twierdzę, że w niektórych przypadkach nie do końca wywiązywał się dobrze ze swoich obowiązków, pewne sprawy po prost olał a to nie mogło się podobać jego pracodawcą i kibicom.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    witam :)

    ja tylko moze odniose sie do osoby sympatycznego Amerykanina w kontekscie jego startow w Gdzu w latach 1996 - 2000 - jak juz stwierdzil Ross wowczas "chodzilo" sie w naszym miescie na Billego i Dadiego ale ..... Hamill mimo calej swojej sympatycznej aparycji uwielbial/uwielbia pieniazki ktorymi tez rozpieszczali go owczesni wlodarze GKMu i potrafil niejednokrotnie postawic klub pod sciana - podczas startow w Gorzowie rowniez miewal roznego rodzaju sytuacje dajace do myslenia ;) w czasach Grudziadzkich nawiazywal walke z najlepszymi na swiecie (tytul IMS 1996) i tak tez sie cenil a dzialacze na to przystali wiec nie ma co wypominac ale... w kontekscie jego startow w prawie juz i ligowym GTZecie mowie temu panu NIE - otoz dlaczego ?? doceniam ile Hamill zrobil dla grudziadzkiego zuzla ale niestety jego kariera idzie raczej w dol a podejrzewam ze zadania finansowe raczej utrzymal na podobnym poziomie;) pozatym zyczylbym sobie aby zawodnik zagraniczny byl raczej perspektywicznym co w przypadku Billego raczej juz nie ma racji bytu - bodajze PotFoor napisal iz Billy = komplety : tylko ile one by kosztowaly - niestety "bullecik" wie ze dlugo juz nie pojezdzi a zarabiac trzeba - na temat startow w ZG sie nie wypowiadam bo zdaje sobie sprawe ze kazdy kij ma przyslowiowe dwa konce - na temat checi kibicow na starty Dadiego (Roberta) w GTZ nie pisze bo nie ten watek ale mimo to iz jestem jego kibicem mam podobne zdanie jak o Hamillu aczkolwiek bardziej to skomplikowanie niz sytuacja Billego :)/ z Grudziadza pzdr serdecznie Walk
    z Gdza pzdr. Walk

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hamill miał nie jeden raz szansę wypowiedzieć się publicznie (np. lokalna prasa), ale nigdy z tej okazji nie skorzystał. Nie zapominajmy że to za nim biegali dziennikarze prosząc o wywiad, a jego odpowiedzi na trudne pytania brzmiały "bez komentarza". Tak zachowuje się zawodnik który ma czyste sumienie? Nie twierdzę, że władze są super, ale Hamill też nie jest bez winy. Większość zwala całą winę na działaczy, ale chyba nikt już nie pamięta jak Hamill robił takie same rzeczy w zeszłych sezonach. I wtedy też nie mógł dogadać się z władzami klubu (m.in. Bartkowiakiem)? Ja osobiście uważam że Hamill dużo stracił na wiarygodności i zanim jakiś klub go zakontraktuje rozejrzy się za innym obcokrajowcem. Wiem że będziemy musieli dużo się natrudzić żeby znaleźć dobrego obcokrajowca, ale niektórzy forumowicze są zbyt pewni, że ich obcokrajowiec zostanie w ich klubie. W dzisiejszych czasach mało jest obcokrajowców przywiązanych do jakiegoś klubu. Przy wyborze kierują się głównie warunkami jakie zapewnia pracodawca. Niektórzy kibice z Rybnika mówią że Pedersen na pewno zostanie w ich klubie na przyszły sezon bo mu się tu podoba. Przypominam że w Zielonej Górze też mu się podobało, a jak zrobił to chyba wszyscy wiedzą.

    P.S. Proszę nie odczytywać mojej wypowiedzi jako obrony władz ZKŻ-tu (brakuje im jeszcze dużo do ideału), a Hamilla oceniam patrząc nie tylko na ten sezon, ale także na poprzednie lata w których nieraz nas zawodził.

    Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2003
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy jestem, czy w przypadku awansu ZKŻ - tu do pierwszej czwórki, zarząd tak samo by postąpił. Wątpie... W końcu to jeden z filarów Zielonej Góry. A teraz, gdy nie jest juz potrzebny (spadek ZKŻ - towi nie grozi, walki o medale nie będzie), ot tak sobie został zawieszony. To jest na rękę klubowi, bo Hamill nie jest tani i nie trzeba będzie wyrzucać pieniędzy. Oby tylko teraz Hamill nie obraził się na ZKŻ, bo będziecie musieli poszukać sobie innego (solidnego) stranieri na przyszły sezon.
    Pozdr

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Ciekawy jestem, czy w przypadku awansu ZKŻ - tu do pierwszej czwórki, zarząd tak samo by postąpił. Wątpie... W końcu to jeden z filarów Zielonej Góry. A teraz, gdy nie jest juz potrzebny (spadek ZKŻ - towi nie grozi, walki o medale nie będzie), ot tak sobie został zawieszony. To jest na rękę klubowi, bo Hamill nie jest tani i nie trzeba będzie wyrzucać pieniędzy. Oby tylko teraz Hamill nie obraził się na ZKŻ, bo będziecie musieli poszukać sobie innego (solidnego) stranieri na przyszły sezon.
    Bart_RKM

    Jak byś słuchał wypowiedzi Gościaka w RZG to byś wiedział, że zarząd ZKŻ-tu rozwarzał już powoli sytuację, że z Hamilowi podziękują za współprace na koniec sezonu. Spowodowane to było jego nierzetelnością w poprzednich meczach. Do tej pory musieli tolerować jego zachowanie ponieważ jak sam wiesz nikim nie można go było zastąpić, jak byśmy awansowali do 1/4 to pewno zarząd dalej zmuszony byłby tolerować taki stan rzeczy a teraz sytuacja jaką mamy po prostu przyspieszyła bieg sprawy.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może jeszcze sie wypowiem w tym wątku. Hamill miał zakontraktowane 10 meczy w tym sezonie z tego co mi wiadomo. Jeśli dobrze licze to limit ten został już wyczerpany (licze Bydzie jako start). Nie byłoby konieczności ściagania go do ZG z powodu zapisu kontraktowego. Hamill nie pobiera pensji za sam kontrakt tylko za odjechany mecz. Więc zawieszenie zawodnika samo w sobie nie było konieczne, aby wykluczyć go z druzyny, wystarczyło go nie powoływać na mecze. Zwróćcie jednak uwagę, że dyskutując w tym wątku odchodzimy od innej ważej sprawy mianowicie od zamieszania wokół zarządu. Roztrząsamy czy Hamill sobie na to załużył czy nie, czy jest winny czy nie etc.. Zajmujemy sie pierdołami zamiast zająć się sprawami wg mnie ważniejszymi tj. niekompetencją w klubie. pozdr
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Hamill nie miał w kontrakcie określonej ilości spotkań miał wystompić we wszyskich meczach!!!!

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zanim sezon się zaczął,tak bardzo chwaliliście Hamilla.Teraz pełny odwrót.Abdull,Cma i Tony mają rację.Usłyszeliśmy tylko i wyłącznie jedną stronę,druga jeszcze nie skomentowała tego faktu.Zarząd ZKŻ nie ma ostatnio dobrej prasy,zbyt bardzo koło nich zaczyna śmierdzieć.Ktoś oberwał,a Billy dał im pretekst.Jestem też ciekawa,czy aby napewno tylko i wyłącznie winny jest zawodnik.Osobiście mam wątpliwości.
    Nie chcę być złym prorokiem,ale cała ta sytuacja mi się nie podoba.To może się źle skończyć.

    P.S.Zanim co poniektórzy będą ferować wyroki i opluwać Hamilla,radzę poczekać na obronę.Nawet morderca ma do niej prawo.
    ---------------------------------------------------------

    I o to chodzi !! Chcialbym kiedys uslyszec wywiad z Hamillem, jestem baaaaardzo ciekaw co ma do powiedzenia.


  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mydlenie oczu kibicom

    Coś mi się zdaje, że zawieszenie Hamilla jest tylko zwykłym mydleniem oczy i odwracaniem uwagi kibiców od rzeczy ważniejszych (potwierdzają to niektóre wypowiedzi w tym wątku). Po pierwsze Falubazowi spadek nie grozi, można pojechać w skromniejszym składzie, zaoszczędzić trochę kasy, a że przy okazji można "zawiesić" zawodnika, którego obarcza się niektórymi przegranymi. To jawne wybielanie sterników klubowych. Po drugie jak można zawiesić zawodnika beż utraty licencji (sprawa słynnego wyjazdu Dadosa po zawieszeniu do Szwecji)? Jeżeli zarząd zawiesił zawodnika do końca sezonu, to Hamill miałby zakaz startu w innych ligach. Za parę dni okaże się, że z powodzeniem pojechał np. w Szwecji.Po trzecie, nieobecni nie mają racji. Jeżeli Amerykanin zostaje pozbawiony prawa startu (nie zawieszony) w Falubazie, to można powiedzieć wiele różnych bzdur, przypiąć wiele łatek a winny i tak nie zabierze głosu.
    Jednym słowem zarząd Falubazu dryfuje, próbuje wykorzystać SLDowskie socjotechniki aby odwrócić uwagę od meritum sprawy. Wypada mieć nadzieję, że kibice nie dadzą się nabrać na takie numery i podziękują tym panom w odpowiednim momencie.

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Stało sie to co sie stac musiało! fantastyczni działacze z zielonki zaczynają kopać dołki sami pod sobą.Komu zrobili na złość zawieszając Hamila? jemu czy sobie?
    Ciekawi mnie kto z nimi podpisze kontrakt na następny sezon?Zresztą zawsze po porazce szuka sie dziury w całym,tym razem chyba lekko przegieli.
    Hamil,bez obaw znajdzie profesjonalny klub na zezon 2004 ale cóż tam,przeciesz zawsze mozna sciagnąć do zielonki jakiegoś słoweńca lub węgra
    Pozdrawiam
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Emil ty sie nie martw!!!!!!!!!!!!

    Jak bedzie trzeba to sobie naturalizujemy jakiegos zagraniczniaka tak jak to robia inne profesjonalne kluby w Polsce!!!!!! Jak myślisz to chyba dobry pomysł???????

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    MARIUSZ

    Nie porównuj występów w polskiej lidze Hamilla do Drymla, obojętnie czy weźmiemy pod uwagę tylko ten rok czy kilka sezonów, to niebo i ziemia!
    Wspólny mianownik to taki że ich występy można przewidzieć, Hamill jest równy, sporadycznie zawodzi, wygrać może z każdym a Dryml jest cieniem zawodnika z GP, sporadycznie przekracza 10 pkt, przegrac może z każdym.

    Ale Ty miałeś chyba na myśli to że obaj do najtańszych nie należą, mają duże możliwości i co zrozumiałe od takich zawodników się dużo wymaga.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,551
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    MARIUSZ

    Nie porównuj występów w polskiej lidze Hamilla do Drymla, obojętnie czy weźmiemy pod uwagę tylko ten rok czy kilka sezonów, to niebo i ziemia!
    Wspólny mianownik to taki że ich występy można przewidzieć, Hamill jest równy, sporadycznie zawodzi, wygrać może z każdym a Dryml jest cieniem zawodnika z GP, sporadycznie przekracza 10 pkt, przegrac może z każdym.

    Ale Ty miałeś chyba na myśli to że obaj do najtańszych nie należą, mają duże możliwości i co zrozumiałe od takich zawodników się dużo wymaga.
    Miałem na myśli dwie skrajności.

    1. Hamil - jak sam piszesz, zawodnik równo jeżdżący lecz kapryśny, nie wiem być może ktoś powie, że gwiazdy kapryszą lecz mnie to nie przekonuje, zawodnik którego zarząd musi namawiać do startów w meczach.

    2. Dryml - zawodnik często zawodzący swoich pracodawców i kibiców, lecz z ochotą przyjeżdżający na mecze i pewnie też trochę kosztujący.

    Załóżmy teoretycznie, że zawodnicy ci nie pozostaną w swoich klubach, lecz myślę, że bezrobocie im nie grozi mimo, że dalej w pewnych sytuacjach będą zawodzić a mimo wszystko zawsze znajdzie się jakiś klub i ich zatrudni licząc, że może jednak u nich będzie inaczej.
    A prawda jest taka, że pieniądze które zarabiają stranieri starczyły by i na szkółkę i na lepsze dosprzętowienie zawodników krajowych. Owszem jestem za zatrudnianiem obcokrajowców ale na zasadach identycznych jak dla zawodników krajowych.

    Po prostu czasy Hansa Nilsena już się skończyły.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprostu liga polska jest mocniejsza i czasem naprawdę lepiej zainwestować w mniej utytułowanego polaka niż w obcego z nazwiskiem. Co do Lukasa Drymla to nie można go surowo oceniać ponieważ jest to zawodnik młody, jeszcze nie ukształtowany ( pomimo wyników w SGP ). Za dwa lata będzie rozchwytywany a na chorzowskim podczas GP będzie te 15 000 polaków co zwykle, resztę zaś zajmą czesi ...

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •