Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 91

Wątek: Billy Janniro aresztowany!

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    Bedzie miał przewalone.....

    ...za zabawianie sie z małolatami w USA ,moze kilka lat posiedzieć....i "kariera" sie skończy....wielcy mi pseudo gwiazdorzy speedwaya.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buahahahahahaha...
    i co z tego? wyszedł za kaucją...
    hehehe... i się Falubaziaki nie pochwaliły, że Billy lubi małolaty:P:P:P hehehe... ale gość:D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz kolejny Janniro pokazał, że na żużlowca to on sie nie nadaje :(:(:(. Mam nadzieje, że opusci nasz klub w przyszlym sezonie !!
    gg://4805877 Ukryta zawartość

    Zapraszam wszystkich do typowania PLS i serii A kobiet w siatkówce
    Ukryta zawartość

    Mistrz świata w Zielonej Górze!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    no?

    buahahahahahaha...
    i co z tego? wyszedł za kaucją...
    hehehe... i się Falubaziaki nie pochwaliły, że Billy lubi małolaty:P:P:P hehehe... ale gość:D
    Jeden lubi małolaty.
    Drugi ma nasrane w głowie.

    I ani jednym ani drugim sie ma co chwalic.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jak się okazuje nie tylko polscy zawodnicy "czarnego sportu" mają ostatnio problem z prawem. Drogą Roberta Dadosa zaczyna najwyraźniej podążać obcokrajowiec ZKŻ Zielona Góra - Billy Janniro.

    Jak donosi jeden z amerykańskich dzienników został on zatrzymany przez policję tuż po zakończeniu pierwszej rundy mistrzostw Stanów Zjednoczonych.

    Zawodnikowi został przedstawiony zarzut molestowania seksualnego zaledwie siedemnastoletniej dziewczyny oraz spożywania z nią alkoholu. (w tym stanie dozwolony wiek to 18 lat). Wraz z Janniro zostało zatrzymanych dwóch innych mężczyzn, którym przedstawiono podobne zarzuty.

    Po kilkunastu godzinach amerykański zawodnik opuścił areszt po uiszczeniu 10 tysięcy dolarów kaucji. Na torze ma pojawić się 11 sierpnia podczas meczu ligi angielskiej pomiędzy Coventry i Poole.

    (INTERIA.PL)
    Za WWW,INTERIA.PL (http://zuzel.interia.pl/news?inf=412012)
    Tylko Falubaz!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni mu jaja obciąć.Szkoda,że Bally go w płot nie władował ostatnio w Lesznie.Na miejscu kibiców Falubazu nie chciałbym go więcej widzieć w Zielonej Górze.Do gazu z pedofilami!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest pewna różnica między postawieniem zarzutu a wyrokiem.Na razie nikt z nas nie wie co tam naprawdę się stało.Swoją drogą niektóre małolaty kreują się na stare baby ,a potem tylko kłopoty:P:P:PW Polsce nie miałby takiej przeprawy.:D:D:D

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    chłopcze

    Powinni mu jaja obciąć.Szkoda,że Bally go w płot nie władował ostatnio w Lesznie.Na miejscu kibiców Falubazu nie chciałbym go więcej widzieć w Zielonej Górze.Do gazu z pedofilami!!!
    Pedofil lubi chłopcow

    A ty ile masz lat bo jak 22 to pewnie tez
    ogladasz sie za 17letnią dziewczyną.

    pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni mu jaja obciąć.Szkoda,że Bally go w płot nie władował ostatnio w Lesznie.Na miejscu kibiców Falubazu nie chciałbym go więcej widzieć w Zielonej Górze.Do gazu z pedofilami!!!
    A co twój balinski lepszy a myslisz co on robi w nocy i gdzie chodzi i z kim ze potem na meczu wyglada jak wyglada.Patrz w swój garnuszek a nie do naszego zagladasz.Mnie za to dziwi dobra postawa równiez Jacka Rempały w meczu z CKM-em ciekawe musiał miec ciekawa poprzednia noc ze tak pojechał.Takie mieszanie w sprawy Janniro i od razu ZKŻ-tu to doprowdzi do masakrycznej kłótni na forum wiec prosze goszofiaków z gniezna i was leszczyniaków nie podgrzewanie atmosfery i wysmiewanie sie.Tak jak napisała poprzedniczka jest podejzany a nie juz ma wyrok !!!! Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni mu jaja obciąć.Szkoda,że Bally go w płot nie władował ostatnio w Lesznie.Na miejscu kibiców Falubazu nie chciałbym go więcej widzieć w Zielonej Górze.Do gazu z pedofilami!!!
    Pedofil lubi chłopcow

    A ty ile masz lat bo jak 22 to pewnie tez
    ogladasz sie za 17letnią dziewczyną.

    pozdrawiam
    Okano chyba za 15 latka :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Zawodnikowi został przedstawiony zarzut molestowania seksualnego zaledwie siedemnastoletniej dziewczyny oraz spożywania z nią alkoholu. "

    jak czytam badania opinii publicznej i inne sondy
    to wyglada ze w Polsce oko 50% panien traci cnote z pedofilami:-)))
    bo traci ja wwieku 16/17 lat
    A drugie 50% w tym wieku zabawia sie z pedofilami:-)))


    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni mu jaja obciąć.Szkoda,że Bally go w płot nie władował ostatnio w Lesznie.Na miejscu kibiców Falubazu nie chciałbym go więcej widzieć w Zielonej Górze.Do gazu z pedofilami!!!
    Pedofil lubi chłopcow

    A ty ile masz lat bo jak 22 to pewnie tez
    ogladasz sie za 17letnią dziewczyną.

    pozdrawiam
    Pedolfilia to sklonnosc do dzieci i mlodzierzy bez rozroznienia na pleec.. czyli pedofile lubia i chlopcow i dziewczynki. nie ma regoly. to tak w kwesti wyjasnienia.


    co do typka ktory chce odcnac jaja temu zawodnikowi, proponuje odciecie mu internetu bo najwyrazniej mu szkodzi.
    to ze 22 latek podrywa 17latke jest jak najbardziej normalne i sam podobne historie przezywalem i nie czuje sie pedofilem ani zboczencem. tymbardziej ze w dzisejszych czasach dziewczyna tak sie mzoe ubrac i umalowac ze i 15latke mozna wziasc za pelnoletnia.


    ps. inna sprawa ze wstanach przestepstwa na tle seksualnym zwlaszcza w stosunku do nieletnich sa bardzo bardzo drazliwym tematem. wymierzane sa surowe kary i zasadnifczo nie ma poblazania dla molestowania nieletnich. jako ciekawostke podam ze w Polsce prokurator grozi dopiero za molestowanie nieletnich ktore nie ukonczyly lat 15. Stany sa wiec jednym z najmniej tolerancyjnych krajow pod tym wzgledem.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe :P

    17 latka?? Toć to tylko rok mniej ode mnie :D Ja go tam nie lubie, ale gadałem z nim przez telefon i mówił mi, że ma dla mnie laske...może to ta była??? :D:D:D:D:D:D Hehehe, ale na serio. Kolesie 25 , 26 letni się ogladają i łażą za 16, 17 latkami, więc ja mu się nie dziwie, normalniejszy według mnie niż Dados :) o wiele normalniejszy...

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    HI hi

    Mowiła ze ma 22lata
    Wygladała na 20lat
    A miała 17lat

    A ja roznicy nie widziałem a skoro nie
    ma róznicy.

    Dobrze ze u nas nie ma takiego prawa
    bo 50% chłopa było by no własnie gdzie.

    pozdrawiam

    za bład przepraszam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    pedofilia (gr. país, paidós ‘dziecko’ + phileín ‘lubić’) med., psych. dewiacja seksualna polegająca na odczuwaniu potrzeby kontaktów seksualnych z dziećmi; n.os. pedofil.

    a wiec freestyler:(

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Jak się okazuje nie tylko polscy zawodnicy "czarnego sportu" mają ostatnio problem z prawem. Drogą Roberta Dadosa zaczyna najwyraźniej podążać obcokrajowiec ZKŻ Zielona Góra - Billy Janniro.

    Jak donosi jeden z amerykańskich dzienników został on zatrzymany przez policję tuż po zakończeniu pierwszej rundy mistrzostw Stanów Zjednoczonych.

    Zawodnikowi został przedstawiony zarzut molestowania seksualnego zaledwie siedemnastoletniej dziewczyny oraz spożywania z nią alkoholu. (w tym stanie dozwolony wiek to 18 lat). Wraz z Janniro zostało zatrzymanych dwóch innych mężczyzn, którym przedstawiono podobne zarzuty.

    Po kilkunastu godzinach amerykański zawodnik opuścił areszt po uiszczeniu 10 tysięcy dolarów kaucji. Na torze ma pojawić się 11 sierpnia podczas meczu ligi angielskiej pomiędzy Coventry i Poole.

    (INTERIA.PL)
    --------------------------------------------------------------------------------



    Za WWW,INTERIA.PL (http://zuzel.interia.pl/news?inf=412012)


    Nasz "HIRO" molestowal ZALEDWIE!!!!! 17 letnia dziewczynke:)
    Ale numer, 17 lat to juz stara, owlosiona, znajaca sie na rzeczy panienka.
    Czytajac temat od poczatku pomyslalem sobie , ze Janniro zrobil jakas 11-nastke, 12-nastke, a tu 17 letnia panna i tyle krzyku:)
    I ta kaucja 10 tys. baksow, Billy! za to sianko u nas w Polsce do konca pazdziernika moglbys obracac 16-nastki!:P

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BILLY MA NIGGA , TAKE CARE !!!!!!!!

    Dla mnie to jakiś bezsens.Jak można odmówić 17letniemu ciału złożenia posługi w postaci blow-job oraz bangin'?Przecież to najlepszy wiek na inicjację , K80 jeszcze nie bzykał stąd czeka aż do ślubu na zapleczu rozpustnego świata sexu, bo jak kiedyś nosili snopki z babcią to mu mówiła ,żeby "jo wzioł dopiro po ślubie ".

    Przyznam się ,że Billy Janniro to swój chłop ,właściwie super gość, tak ja i wszyscy normalni , nieżonaci faceci ma tą przyjemną chorobę "sterczozę" , co jest najzwyklejszą przypadłości naszego wieku .Myślę ,że amerykańskie prawo jest niestety restrykcyjne , co gorsza skuteczne , dlatego Billy miał pecha niestety.Szkoda go , bo teraz w takich Niesulicach co noc po krzakach wala się dziesiątki pijanych , chętnych malolat , a w takich Stanach jak już znajdzie się świadek takiego zajścia to winny jest facet a biedny Billy będzie musiał odpowiadać na pytania jakiegoś stetryczałego sędziego i świadków zajścia tłustych od pączków policjantów , którzy mu zazdroszczą ,a im "już łodyga nie dryga".TO NIESPRWIEDLIWE!!!!!BIEDNY BILLY !!!!

    Łączę się w wkurzeniu z Billym ,że tak frajersko wpadł ,co za pech,módlmy się ,żeby barany które mówią o zabawie z apetyczną 17 latką z odstającymi opalonymi ,jędrnymi ...oraz zgrabną jak orzeszek ... mówią pedofilia ,nigdy więcej już nie doznały spontanicznego wzwodu i nie cieszyły się życiem.

    W dobie telefonów z wbudowanymi kamerami ,Billy, na pewno jak wpadnie do ZG pokaże mi materiał zdjęciowy z tej sesji ale musiały być jaja!!!
    Rośnie nam Janniro na 2Pac'a , w końcu oni obydwoje (i ja oczywiście) pochodzimy z WEST SIDE! NIGGAZ!!!!WE LIKE TO PAAAAAAAARTY , FACE DOWN ASS UP , THATS THE WAY WE LIKE TO F...K.

    BILLY , CAŁA ZDROWA TKANKA FALUBAZU JEST Z TOBĄ, MY TU TEŻ NIE PRÓŻNUJEMY , SZKODA ŻE CIĘ SĘDZIA WYKLUCZYŁ , MÓWIŁEM CI ŻEBYŚ UWAŻAŁ BO TAM NIE POLSKA,TRZEBA DELIKATNIEJ WCHODZIĆ W ŁUKI :)) I NIE LAĆ TYLE PALIWA.
    TE DWIE MASZYNY W ZIELONEJ MASZ JUŻ NASZYKOWANE, U NAS TE PARAMETRY SILNIKA ZGODNE Z REGULAMINEM.POJEDZIEMY W PARZE !!!



  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoja droge amarykaniec ma przechlapane;-)

    Tak jak wspomnialem w Stanach te przestepstwa sa traktowane bardzo serio, nieletni sa pod szczegolna ochrona, w niektorych stanach mozna skonczyc w pace za przystawianie sie do panienki 20letniej;-)

    Ja zycze chlopakowi jak najlepiej, ale trzeba pamietac ze Stany to nie Polska i prawdopodobnie taryfy ulgowej nie bedzie... Tymbardziej jesli sa swiadkowie calego zajscia, bo z tego co pamietam toprzestepstwo scigane jest z urzedu, wiec sgarga panny nie jest potrzebna. Ona moze nawet go bronic;-)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Falubazzini

    Dla mnie to jakiś bezsens.Jak można odmówić 17letniemu ciału złożenia posługi w postaci blow-job oraz bangin'?Przecież to najlepszy wiek na inicjację , K80 jeszcze nie bzykał stąd czeka aż do ślubu na zapleczu rozpustnego świata sexu, bo jak kiedyś nosili snopki z babcią to mu mówiła ,żeby "jo wzioł dopiro po ślubie ".

    Przyznam się ,że Billy Janniro to swój chłop ,właściwie super gość, tak ja i wszyscy normalni , nieżonaci faceci ma tą przyjemną chorobę "sterczozę" , co jest najzwyklejszą przypadłości naszego wieku .Myślę ,że amerykańskie prawo jest niestety restrykcyjne , co gorsza skuteczne , dlatego Billy miał pecha niestety.Szkoda go , bo teraz w takich Niesulicach co noc po krzakach wala się dziesiątki pijanych , chętnych malolat , a w takich Stanach jak już znajdzie się świadek takiego zajścia to winny jest facet a biedny Billy będzie musiał odpowiadać na pytania jakiegoś stetryczałego sędziego i świadków zajścia tłustych od pączków policjantów , którzy mu zazdroszczą ,a im "już łodyga nie dryga".TO NIESPRWIEDLIWE!!!!!BIEDNY BILLY !!!!

    Łączę się w wkurzeniu z Billym ,że tak frajersko wpadł ,co za pech,módlmy się ,żeby barany które mówią o zabawie z apetyczną 17 latką z odstającymi opalonymi ,jędrnymi ...oraz zgrabną jak orzeszek ... mówią pedofilia ,nigdy więcej już nie doznały spontanicznego wzwodu i nie cieszyły się życiem.

    W dobie telefonów z wbudowanymi kamerami ,Billy, na pewno jak wpadnie do ZG pokaże mi materiał zdjęciowy z tej sesji ale musiały być jaja!!!
    Rośnie nam Janniro na 2Pac'a , w końcu oni obydwoje (i ja oczywiście) pochodzimy z WEST SIDE NIGGAZ!!!!WE LIKE TO PAAAAAAAARTY , FACE DOWN ASS UP , THATS THE WAY WE LIKE TO F...K.

    BILLY , CAŁA ZDROWA TKANKA FALUBAZU JEST Z TOBĄ!!!
    A ta panna na avantarku ile ma latek bo mi K80 moze
    cos obciac.

    pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    k80

    Powinni mu jaja obciąć.Szkoda,że Bally go w płot nie władował ostatnio w Lesznie.Na miejscu kibiców Falubazu nie chciałbym go więcej widzieć w Zielonej Górze.Do gazu z pedofilami!!!
    k80...Ja bym cie chetnie wpier.dolil w bande, zanim bedziesz kogos wyzywal i oskarzal rdzil bym ci poczekac az sad podejmnie decyzje. Ten czlowiek jescznie nie jest niczego winny. Poczekajmy az sie prawda w sadzie wyjasni.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Widzę, że co niektórym się we łbach pomieszało.To, że amerykanie tak rygorystycznie przestrzegają praw to jedno, lecz jestem pewien, że Janiro nie wiedział, iż ta panienka ma tylko 17 lat. Po prostu dla mnie nie ma wogóle tematu. W Polsce większość 17-latek udaje, że ma tych wiosen znacznie więcej i podejrzewam, że amerykanki postępują podobnie.A co do całkowitych osądów to proponuje poczekać do wyroku sądu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rośnie nam Janniro na 2Pac'a , w końcu oni obydwoje (i ja oczywiście) pochodzimy z WEST SIDE! NIGGAZ!!!!WE LIKE TO PAAAAAAAARTY , FACE DOWN ASS UP , THATS THE WAY WE LIKE TO F...K.

    BILLY , CAŁA ZDROWA TKANKA FALUBAZU JEST Z TOBĄ, MY TU TEŻ NIE PRÓŻNUJEMY , SZKODA ŻE CIĘ SĘDZIA WYKLUCZYŁ , MÓWIŁEM CI ŻEBYŚ UWAŻAŁ BO TAM NIE POLSKA,TRZEBA DELIKATNIEJ WCHODZIĆ W ŁUKI :)) I NIE LAĆ TYLE PALIWA.
    TE DWIE MASZYNY W ZIELONEJ MASZ JUŻ NASZYKOWANE, U NAS TE PARAMETRY SILNIKA ZGODNE Z REGULAMINEM.POJEDZIEMY W PARZE !!!

    Zaaaaaa*****sty tekścik!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    jestem ciekaw czy usmiech na ustach wiekszosci fan falubazow bylby jeszcze szerszy, gdyby chodzilo o ich 17 letnie corki ;)

    niestety tak to juz jest :(

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za przegladzuzlowy.pl:

    Billy Janniro został aresztowany w miniony weekend w Auburn. Zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra jest podejrzany o stosunek z nieletnimi, dostarczanie im alkoholu oraz przyczynienie się do popełnienia przez nich przestępstwa. Wydarzenia te miały miejsce 18 lipca po spotkaniu Północ - Południe. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Został zwolniony za kaucją w wysokości 10 tysięcy dolarów z aresztu. Do aresztu trafiło także czterech innych mężczyzn, z czego jeden 21 letni Brandon Lee Dodd - także został zwolniony za kaucją w wysokości 50 tysięcy dolarów. Pozostali trzej mężczyźni, na temat których danych nie ujawniono, zostali zatrzymani w areszcie.

    Janniro zaprzecza podejrzeniom. - "To dla mnie wielki szok, nie zrobiłem nic z tych rzeczy, o które jestem oskarżony" - twierdzi 23-letni Amerykanin, który ma stawić się 11 sierpnia o 8.30 na rozprawie sądowej. Nie zabroniono mu jednak opuszczać kraju.
    Brawo Billy! Jak nie wychodzi na torze to trzeba sie gdzies indziej sprawdzic;)

    A tak powaznie to ten koles nie powinien juz startowac w Polsce.

  26. Powrót do góry    #26
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Za przegladzuzlowy.pl:

    Billy Janniro został aresztowany w miniony weekend w Auburn. Zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra jest podejrzany o stosunek z nieletnimi, dostarczanie im alkoholu oraz przyczynienie się do popełnienia przez nich przestępstwa. Wydarzenia te miały miejsce 18 lipca po spotkaniu Północ - Południe. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Został zwolniony za kaucją w wysokości 10 tysięcy dolarów z aresztu. Do aresztu trafiło także czterech innych mężczyzn, z czego jeden 21 letni Brandon Lee Dodd - także został zwolniony za kaucją w wysokości 50 tysięcy dolarów. Pozostali trzej mężczyźni, na temat których danych nie ujawniono, zostali zatrzymani w areszcie.

    Janniro zaprzecza podejrzeniom. - "To dla mnie wielki szok, nie zrobiłem nic z tych rzeczy, o które jestem oskarżony" - twierdzi 23-letni Amerykanin, który ma stawić się 11 sierpnia o 8.30 na rozprawie sądowej. Nie zabroniono mu jednak opuszczać kraju.
    Brawo Billy! Jak nie wychodzi na torze to trzeba sie gdzies indziej sprawdzic;)

    A tak powaznie to ten koles nie powinien juz startowac w Polsce.
    Czemu mialby nie startowac w Polsce ? Tak na prawde niewiadomo czy te zarzuty sa prawdziwe. Jesli nawet sie w pewnym momencie potwierdza to czemu Polska ma mu zabraniac startow ? Janniro to nie Dados, nie slyszalem zeby uciekal w nocy bez swiatel czy kradl paliwo. Jesli znajda sie takie kluby, ktore go zechca to niech go biora !

    P.S. Oczywiscie nie popieram takiego zachowania.
    Pozdrawiam
    Marcin

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini nie badż taki mądry.O to czy stukałem jakieś panienki to się nie martw.Pewnie było ich więcej niż ty widziałeś na oczy dzieciuchu.Nie zpominaj,że chodzi o molestowanie,a nie o dobrowolny seks.Skoro jest oskarżony o molestowanie to ktoś musiał złożyć zawiadomienie o przestepstwie.Najwidoczniej postąpił wbrew czyjejś woli.Stąd już niedaleka droga do gwałtu,ale co tam nic sie nie stało.A może falubazzini bardzo lubi Billye'go?Dlatego pewnie go tak broni.Ciekaw jestem co byście powiedzieli Kargule gdyby zrobił coś takiego z wasza siostrą?

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A tak powaznie to ten koles nie powinien juz startowac w Polsce.
    A to dlaczego ?
    Bo spodobała mu się nastolatka :P??
    Nie robmy bydła ;)...

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze mu tak, myslal ze jest wielka gwiazda speedway'a i wszystko mu wolno

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce większość 17-latek udaje, że ma tych wiosen znacznie więcej i podejrzewam, że amerykanki postępują podobnie.
    Odwrotnie! Badania przeprowadzone przez znakomitego seksuologa z Zielonej Góry - dr Izdebskiego - i ich porownanie z podobnymi w innych krajach, ponad wszelką wątpliwość dowodzą, że do inicjacji seksualnej dziewcząt w USA dochodzi o ponad dwa lata wcześniej, niż w przypadku Polski. I w obu przypadkach następuje to przed 17 rokiem życia...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Ale o co chodzi???

    Nie widzę w tym nic dziwnego. 17 lat to słuszny wiek. Znalezienie dziewicy w tym wieku, u nas czy w Stanach graniczy z cudem... Gdyby w Polsce tak restrykcyjnie pilnowano tych spraw to chyba wszyscy obcokrajowcy wylądowaliby w pace. Bawią mnie w tym temacie wypowiedzi 12-14 latków. Powinno się w tym przypadku umieścić na rogu ekranu czerwony znaczek..

    Jest też inna, być może smutniejsza prawda. Być może Billy z dwójką kompanów ostro pojechali po dziewczynie. Nie czytałem artykułów na ten temat, ale jeśli tak to dla mnie ten facet jest skończony...
    Pozdro

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za przegladzuzlowy.pl:

    Billy Janniro został aresztowany w miniony weekend w Auburn. Zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra jest podejrzany o stosunek z nieletnimi, dostarczanie im alkoholu oraz przyczynienie się do popełnienia przez nich przestępstwa. Wydarzenia te miały miejsce 18 lipca po spotkaniu Północ - Południe. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Został zwolniony za kaucją w wysokości 10 tysięcy dolarów z aresztu. Do aresztu trafiło także czterech innych mężczyzn, z czego jeden 21 letni Brandon Lee Dodd - także został zwolniony za kaucją w wysokości 50 tysięcy dolarów. Pozostali trzej mężczyźni, na temat których danych nie ujawniono, zostali zatrzymani w areszcie.

    Janniro zaprzecza podejrzeniom. - "To dla mnie wielki szok, nie zrobiłem nic z tych rzeczy, o które jestem oskarżony" - twierdzi 23-letni Amerykanin, który ma stawić się 11 sierpnia o 8.30 na rozprawie sądowej. Nie zabroniono mu jednak opuszczać kraju.
    Brawo Billy! Jak nie wychodzi na torze to trzeba sie gdzies indziej sprawdzic;)

    A tak powaznie to ten koles nie powinien juz startowac w Polsce.
    Czemu mialby nie startowac w Polsce ? Tak na prawde niewiadomo czy te zarzuty sa prawdziwe. Jesli nawet sie w pewnym momencie potwierdza to czemu Polska ma mu zabraniac startow ? Janniro to nie Dados, nie slyszalem zeby uciekal w nocy bez swiatel czy kradl paliwo. Jesli znajda sie takie kluby, ktore go zechca to niech go biora !

    P.S. Oczywiscie nie popieram takiego zachowania.[/quote]

    Po pierwsze nie powienien startowac dlatego ze jest slaby jak barszcz, a po drugie wszedl w konflikt z prawem.


  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale wielkie halo z Janniro!!
    Niektórzy mówią tu o jakiejś pedofilii - wolne żarty

    Robi się wielką aferę z tego, że Billy stukał jakąś siedemnastolatkę. Nie mówcie mi (ci od pedofilii), że sami byście nie chcieli;)
    A co do prawa, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że pod tym wzgledem mają trochę nawalone (pomijając takie chlubne wyjątki jak istniejąca w niektórych stanach kara śmierci).Przecież tam można płacić babce astronomiczne sumy za klepnięcie w pośladek. Billy stał się troszkę ofiarą tego prawa. Nie wiem czy na wpłaceniu 10 tysięcy baksów się skończy, ale nawet gdyby tak było, to i tak będzie to trochę za duża kara za przespanie się z dojrzałą, prawie już pełnoletnią dziewczyną (i nie nazywajcie 17latek dziewczynkami bo jesteście śmieszni).

    TRZYMAJ SIĘ BILLY. ZDECYDOWANIE BARDZIEJ WOLĘ TWOJE "WYSKOKI" NIŻ TE TWOJEGO IMIENNIKA

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Biedaczysko

    Czego sie dziwicie?Billy chcial dac upost swoim potrzeba jak kazdy normalny facet a ze swojej kobity nie ma to musial se jakos poradzic:P

    jednak z drugiej strony postawy profesjonalisty,zawodowca to on na pewno soba nie prezentuje :/

  35. Powrót do góry    #35
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Za przegladzuzlowy.pl:

    Billy Janniro został aresztowany w miniony weekend w Auburn. Zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra jest podejrzany o stosunek z nieletnimi, dostarczanie im alkoholu oraz przyczynienie się do popełnienia przez nich przestępstwa. Wydarzenia te miały miejsce 18 lipca po spotkaniu Północ - Południe. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Został zwolniony za kaucją w wysokości 10 tysięcy dolarów z aresztu. Do aresztu trafiło także czterech innych mężczyzn, z czego jeden 21 letni Brandon Lee Dodd - także został zwolniony za kaucją w wysokości 50 tysięcy dolarów. Pozostali trzej mężczyźni, na temat których danych nie ujawniono, zostali zatrzymani w areszcie.

    Janniro zaprzecza podejrzeniom. - "To dla mnie wielki szok, nie zrobiłem nic z tych rzeczy, o które jestem oskarżony" - twierdzi 23-letni Amerykanin, który ma stawić się 11 sierpnia o 8.30 na rozprawie sądowej. Nie zabroniono mu jednak opuszczać kraju.
    Brawo Billy! Jak nie wychodzi na torze to trzeba sie gdzies indziej sprawdzic;)

    A tak powaznie to ten koles nie powinien juz startowac w Polsce.
    Czemu mialby nie startowac w Polsce ? Tak na prawde niewiadomo czy te zarzuty sa prawdziwe. Jesli nawet sie w pewnym momencie potwierdza to czemu Polska ma mu zabraniac startow ? Janniro to nie Dados, nie slyszalem zeby uciekal w nocy bez swiatel czy kradl paliwo. Jesli znajda sie takie kluby, ktore go zechca to niech go biora !

    P.S. Oczywiscie nie popieram takiego zachowania.
    Po pierwsze nie powienien startowac dlatego ze jest slaby jak barszcz, a po drugie wszedl w konflikt z prawem.

    [/quote]

    Jesli chodzi o pierwszy argument to poczekajmy do 15 sierpnia bo wtedy panowie Karwan, Maslanka i Sokolowski maja przedstawic swoj projekt regulaminu na sezony 2004-2007. Nie wiem ile wynosi KSM Janniro, do tej pory bylo tak, ze jesli ktorys z obcokrajowcow osiagnal ponizej 6,5 to automatycznie nie mogl startowac w Polsce w nastepnym roku. Ale jak mowie wstrzymajmy sie jeszcze 2 tygodnie.

    Co do 2 to nie trafiles. Moze posluze sie przykladem z mojego podworka, Tomaszem Chrzanowskim. Pewnie jak wiesz 1,5 roku temu zabil na pasach kobiete. I co teraz ? Jezdzi i to jak jezdzi. A nie powiesz mi ze jest cos gorszego od zabicia czlowieka.
    Pozdrawiam
    Marcin

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leszcze ( czytaj ci z leszna ) piszą tak o Billym zeby oczernić falubaz, gdyby to Adams bzykał jakąś 17latke to by był u was bogiem chyba. wogole, jak 17 letnia dziewczyna moze byc nazywana dzieckiem ? Absurd... pedofile to tacy co bzykają 10-13 latki, a nie 17 letnie panny.

    A swoją droga to dobrze ze Billy dba o kondycje :P

    A z tym alkoholem to juz przesada, jaja w tej ameryce. A ja twierdziłem ze polskie prawo do dupy.... :P

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini nie badż taki mądry.O to czy stukałem jakieś panienki to się nie martw.Pewnie było ich więcej niż ty widziałeś na oczy dzieciuchu.Nie zpominaj,że chodzi o molestowanie,a nie o dobrowolny seks.Skoro jest oskarżony o molestowanie to ktoś musiał złożyć zawiadomienie o przestepstwie.Najwidoczniej postąpił wbrew czyjejś woli.Stąd już niedaleka droga do gwałtu,ale co tam nic sie nie stało.A może falubazzini bardzo lubi Billye'go?Dlatego pewnie go tak broni.Ciekaw jestem co byście powiedzieli Kargule gdyby zrobił coś takiego z wasza siostrą?

    Po pierwsze kolego jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

    Molestowanie oczywiscie nie jest dobrowolnym seksem, ale molestowanie w swietle prawa wogole nie jest czynnoscia seksualna. Jesli Billy molestowal dziewczyne, a tak zapewne bylo, to nie stalo sie jej zasadniczo nic wielkiego, poprostu prawo amerykanskie jest jakie jest.
    Juz wyjasniam o oc chodzi, otoz za molestowanie czesto uznaje sie podrywanie, niewybredne zarty, sugerowanie wykonania czynnosci seksualnej, naklanianie do takiej czynnosci. Wiec zasadniczo wystarczyo by zeby Billy puscil oczko do tej panienki zeby uznac ze ja molestowal. Zarzuty postawiono penwie na podstawie zeznan swiadkow (moze jakis zazdrosny chlopak), rodzicow panny lub jej samej.

    W calej sprawie nalezy zachowac dystans, poniewaz postawiono mu zarzut molestowania to napewno wiadomo ze Billy nie zrobil jej krzywdy.

    Pozatym panny roznie sie zahcowuja wobec znanych i lubianych postaci. Przypomne chociazby fakt ze kiedys jedna fanka zrobila znanemu tenisicie tzw."loda" po czym wykorzystala sperme zachowana w ustach do zaplodnienia sie i tym sposobem "zrobila" sobie dziecko z facetem z ktorym nie spala;-)

    Co do wypowiedzi jakiegos frajera z Bydgoszczy ze Billy zlamal prawo. Przypominam ze USA to demokratyczne panstwo prawa i poki nie ma wyroku facet jest niewinny, byc moze inne standardy obowiazuja w Bydgoszczy...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pozatym panny roznie sie zahcowuja wobec znanych i lubianych postaci. Przypomne chociazby fakt ze kiedys jedna fanka zrobila znanemu tenisicie tzw."loda" po czym wykorzystala sperme zachowana w ustach do zaplodnienia sie i tym sposobem "zrobila" sobie dziecko z facetem z ktorym nie spala;-)
    dobra bez takich ciezkich :P

    p.s. masz jeszcze jakies przyklady smiesznych zaplodnien bo z tego nei moglem :D

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poki co Janniro sie nie lapie na 6,50 :P

    Wielka sensacja z Janniro :) Chlopak ma potrzeby tak jak kazdy inny a, ze zrobil to w jakis kontrowersyjny sposob to juz jego sprawa.

    Lampeq - mowisz, ze Janniro jest slaby. Slabi zawodnicy nie wchodza do finalu IMS. Nie maja CMA w pierwszej 10 BLC, nie maja CMA w pierwszej 30 EL.

    Tak po za tym to o Janniro sie jeszcze beda kiedys polskie kluby zabijaly ..

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AAAAAAAAAAAAAA

    jeeee !!! Falubazerska krew !

    Młode ciałko,ehh...

    17 lat,toż to stara baba...

    ps.K80,moze kiedyś zaistniejesz na scenie bzykanka...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozatym panny roznie sie zahcowuja wobec znanych i lubianych postaci. Przypomne chociazby fakt ze kiedys jedna fanka zrobila znanemu tenisicie tzw."loda" po czym wykorzystala sperme zachowana w ustach do zaplodnienia sie i tym sposobem "zrobila" sobie dziecko z facetem z ktorym nie spala;-)
    dobra bez takich ciezkich :P

    p.s. masz jeszcze jakies przyklady smiesznych zaplodnien bo z tego nei moglem :D

    ja tak napisalem ku przestrodze zeby mlodzierz i wtakich wypadkach pamietala o prezerwatywie

    pozatym moj post nie byl chyba obrazliwy tylko pouczajacy co nie;-)

    a co do innych takich historyjek to niestety wiecej nie pamietam.. ale mam kumpla co sie tym zajmuje;-) ja tam jak kazdy normalny wole seryjnych mordercow;-)

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Do domu wariatow z nim i zabronic jazdy na zuzlu :)
    Jak niektorzy mowia tak samo o Dadosie to czemu nie ma byc tak samo z Janioro :)

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    HEE

    Do domu wariatow z nim i zabronic jazdy na zuzlu :)
    Jak niektorzy mowia tak samo o Dadosie to czemu nie ma byc tak samo z Janioro :)
    bkapusta a ja wole takich.

    Widac ze człowiek sie stara i dba o dobro zuzla zapominając
    o sobie.

    pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co moi drodzy ,moja najstarsza córka ma teraz 12 lat.Staram się ją przygotować do życia jak potrafię,ale to nie znaczy,że jak będzie miała 17 lat to jej pas cnoty założę.Przecież to absurd.Pamiętam taką historię ,która zdażyła się pod koniec lat osiemdziesiątych.W jednej z jednostek Straży Pożarnej wybuchła afera ,że zgwałcono 13-latkę.Chlopaki mieli przechlapane.Ale w toku sprawy wyszły ciekawe fakty.Po wszystkim okazalo się ,że to jej kochany tatuś wysłał córeczkę,aby co nieco zarobiła,ale chłopaki nie chcieli zapłacić za "usługę".
    Może i w tym przypadku jest podobnie?Może panienka ma już określony zawód ?Może potencjalny klient po prostu ją olał,a oskarżenie jest tylko formą zemsty?Kto wie...

    P.S.Dla tych oburzonych mam stare przyslowie "jak suka nie da,to pies nie weźmie".

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Yeah yeah, come on Billy , do it to me Baby , yeah yeah ,

    Kpina , by komuś zarzucać ,że puknął jakąś fajną świnię .To po pierwsze.Co ta za różnica ile ma lat?Wiadomo ,że mówimy o dorosłych przypadkach a nie jakimś pedofilstwie.Dlatego śmiech mnie kładzie pod biurko , jak czytam ,że należy mu zabronić startów w Polsce ,kto was wychowuje młodzi ludzie Radyjko Maryja?

    Bayerek , moje ty biedactwo , chcesz porównać zabicie kobiety na pasach przez Chrzana ze strzeleniem jakiejś szmuli gola , tudzież walnięciem kleksa na czoło i poplamieniem swetrka?Nie tędy droga chłopcze!To co zrobił Janniro , napawa każdego Falubazersa dumą!!! Tożto matka natura wskazała mu słuszny wybór!

    Też mnie kiedyś ściagała taka jedna , groziła sądem , jeżeli nie posprzątam u niej w Punto swojego "boskiego śladu" z podłokietnika , ale szczęśliwie sprawa uległa przedawnieniu .Tego samego życzę Billiemu!!!

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •