Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 91

Wątek: Billy Janniro aresztowany!

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie i co z tego, ze spal z 17-latka? Od razu musicie wieszac na nim psy (nie wszyscy)? To chyba normalne, ze faceta pociaga mlode cialo....a moze wy wolicie 60-letnie staruszki? Wtedy nikt, nawet w USA, nie oskarzy was o molestowanie....najwyzej o zniszczenie sztucznej szczeki....W dzisiejszym swiecie sex z 17-letnia dziewczyna to normalna rzecz. W Polsce juz ponad polowa lasek w tym wieku nie jest dziewicami, a co dopiero w Stanach? Wiec wszystkich facetow niepelnoletnich dziewczyn, ktorzy robia dobrze nie tylko sobie, ale i swoim partnerkom chcecie wsadzic za kraty? Zastanowcie sie....

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A teraz specjalnie dla Billiego Janniro wiersz

    Wy nie pokazujcie palcami naszego zawodnika , patrzcie co wasi pradziadowie wyczyniali w tym oto fragmencie wiersza:

    Dwa cycuszki jak pączki wyczuł pod sukienką,
    Wziął też do ręki cycuś, a zaraz i drugi,
    Oba były jednakie, żaden nazbyt długi.
    I począł je całować - długo pożądliwie,
    Wreszcie usta oderwał i w nagłym porywie
    Suknię swej lubej Zosi zarzucił na głowę,
    ściągnął na dół majteczki, śliczne, koronkowe,
    Dar ciotki Telimeny, ku nóżkom się schylił,
    Najpierw na nie popatrzał, potem je rozchylił,
    Całując pożądliwie od wewnętrznej strony,
    Aż Zosia zapomniała zupełnie obrony
    I dziewicze opory zaraz odrzuciła,
    Bo Zosia chociaż młoda, ale dziewką była.
    I chowając w poduszki, zawstydzone lice,
    Pokazała mężowi całą tajemnicę,
    Co ukryta głęboko wśród złocistych włosów
    Różowiała niewinnie, jak kwiatek wśród kłosów


    Zapytuję oficjalnie , czy to jest karalne?Już od dawien dawna , żużlowcy w XVIII wieku mieli swoje miłosne podboje.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  3. Powrót do góry    #48
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Billemu za chwilę zapomnienia przyjedzie słono zapłacić. Prawo w Stanach odnośnie "tych" spraw jest ździebko przegięte, ale cóż "Dura lex, sed lex" :D:D:D:D(się zna łacinę, hehe;))


  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raven....twarde prawo, lecz prawo? Ale co to za durnie wymyslaja takie prawo? Moim zdaniem jesli 17-latka chce sie kochac, to powinna to robic, nie ponaszac zadnych konsekwencji. Ani ona ani jej facet. Wszystko jest przeciez dla ludzi...

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odwalcie się od faceta !!! Ludzie ... dziewczyna miała 17 lat !!! Toć to nie jest już mała dziewczynka tylko prawdziwa ukształtowana kobieta ...

    Amerykanie mają dar do robienia z niczego afer ...

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za przegladzuzlowy.pl:

    Billy Janniro został aresztowany w miniony weekend w Auburn. Zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra jest podejrzany o stosunek z nieletnimi, dostarczanie im alkoholu oraz przyczynienie się do popełnienia przez nich przestępstwa. Wydarzenia te miały miejsce 18 lipca po spotkaniu Północ - Południe. Taką informację podaje oficjalna strona Coventry. Został zwolniony za kaucją w wysokości 10 tysięcy dolarów z aresztu. Do aresztu trafiło także czterech innych mężczyzn, z czego jeden 21 letni Brandon Lee Dodd - także został zwolniony za kaucją w wysokości 50 tysięcy dolarów. Pozostali trzej mężczyźni, na temat których danych nie ujawniono, zostali zatrzymani w areszcie.

    Janniro zaprzecza podejrzeniom. - "To dla mnie wielki szok, nie zrobiłem nic z tych rzeczy, o które jestem oskarżony" - twierdzi 23-letni Amerykanin, który ma stawić się 11 sierpnia o 8.30 na rozprawie sądowej. Nie zabroniono mu jednak opuszczać kraju.
    Brawo Billy! Jak nie wychodzi na torze to trzeba sie gdzies indziej sprawdzic;)

    A tak powaznie to ten koles nie powinien juz startowac w Polsce.
    Czemu mialby nie startowac w Polsce ? Tak na prawde niewiadomo czy te zarzuty sa prawdziwe. Jesli nawet sie w pewnym momencie potwierdza to czemu Polska ma mu zabraniac startow ? Janniro to nie Dados, nie slyszalem zeby uciekal w nocy bez swiatel czy kradl paliwo. Jesli znajda sie takie kluby, ktore go zechca to niech go biora !

    P.S. Oczywiscie nie popieram takiego zachowania.
    Po pierwsze nie powienien startowac dlatego ze jest slaby jak barszcz, a po drugie wszedl w konflikt z prawem.

    [/quote]

    Ty za to jestes lepszy ze swoim Robakiem wiec nie pisz takich bzdur ze jest zasłaby.Jak moze jeździc dobrze jak kazdy tor jest dla niego zagadka i odjechał tutaj moze z trzy mecze w naszej lidze.Puknij sie w łeb.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    musze zabrac głos bo mnie skreci!!! Tam jest poronione prawo (chyba)!?
    To najnormalniejdzy gosc na swiecie! Tez kiedys organizowało sie imprezki z panienkami 17 letnimi ale pod warunkiem ze to panienki stawiały wódke:D i jakos mnie nikt nie zamknoł za kratkami
    Ps.Balbincia masz córke 12 letnia? Mój starszy syn ma 13 lat wiec przyjade z nim na mecz do Wrocławia moze razem wypiszą program? a my zjemy po prince-polo!/ :P

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po raz kolejny Janniro pokazał, że na żużlowca to on sie nie nadaje :(:(:(. Mam nadzieje, że opusci nasz klub w przyszlym sezonie !!

    Polewa:
    Po przeleceniu 17-latki Janniro nie nadaje sie na zuzlowca ???!!!!
    No, no... ostra musiala byc dziewczyna :-)))

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie musiała byc ostra. Ale chyba jakaś taka farmerka musiała być skoro leszno zazdrości billyemu stosunku z nią :P


  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech pierwszy kamieniem rzuci ten co nie obejrzał się za kształtną 17 tką :)

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i tym sposobem Potforek podsumował całą męską część forum.Ciekawe co na to 17-nastolatki?:P:P:P

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech pierwszy kamieniem rzuci ten co nie obejrzał się za kształtną 17 tką :)
    poTFoor
    Niech pierwszy kamieniem rzuci ten co nie smakował dojrzałego owocu siedemnatoletniego ciała :D:D:D

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odwalcie się od faceta !!! Ludzie ... dziewczyna miała 17 lat !!! Toć to nie jest już mała dziewczynka tylko prawdziwa ukształtowana kobieta ...

    Amerykanie mają dar do robienia z niczego afer ...
    W rzeczy samej fizycznie to i kobieta
    a psychicznie dzidziuś

    ale ja mam inne odczucie
    ze poza iloscia wypadkow w tym sezonie
    nawal prasy brukowo - bulwarowej
    jaki nastapi po 1 wrzesnia (bowiem ruszaja jeszcze dwa tytuly)
    spowoduje iz takich wiadomosci bedzie coraz wiecej
    i moze my powinnismy wykazac lekko dystans to tych spraw?

    Pozdrawiam

    PS. A co do ogl;adania sie za 17 latkami:-)
    Moja 15 letnia corka twierdzi ze to jest chore to ogladanie sie facetow za kobietami:-) znaczy ona uwaza sie za kobiete;)
    I jakos takos obserwowalem ze sie ogladaja za nia tez...Oj straszne byc ojcem dorastajacej panny.
    Ale w Ameryce juz bym przynbajmniej 5 do prokuratora podal za molestowanie wzrokiem;)
    Tylko, ze chyba w Polsce wowczas mało facetów by chodziło po ulicach a i kobiet też;) Bo to pod wpływem tej zgnilizny:-) z zachodu wszystko sie zmienia.

    PS.1 I tak na serio, to ja ogladajc film "Sara" z Agnieszką Włodarczyk i Lindą zastanawiałem się jak to jest, że wówczas 15 bądź 16 latka, ale chyba 15 latka leży sobie nagusienka w łozeczku koło takiego satyra. Prawo? Kasa? Włąsnie a co by powiedziano w Stanach? Może PeZet coś wie;)

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Panowie i panie...

    faktem jest, iż 17latki się dojrzałe fizycznie. Faktem jest, iż to jeszcze małe dziewczynki odkryajce świat... pierwszy styk z alkoholem itd... (niestety hihi, znam to z autopsji w mym związku :P)... teoretycznie zatem pan Janaiejro :P nie powinien był tego robić... ale teraz 17-18 latki same tego pragną. Za przeproszeniem to one lataja za starszymi kolesiami, perwersją doprowadzają do tego, co zaistniało u Billego :P One po prostu, przepraszam, że ja taki brzydkomówiący, chcą być "przekochane" przez starszego kolesia z forsą... moje zdanie...

    ps. Druga cześć wypowiedzi, nie tyczy sie mojego związku...ale wszystko zostaje w rodzinie. Mam kuzyna 25 letniego :) - widzi się to i owo...

  15. Powrót do góry    #60
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego nie powinien jezdzic ?? Przypomne tylko afere z Polanskim (jakby ktos nie wiedzial ,bardzo znany polski rezyser :), on zostal skazany za cos takiego, nawet go nie chceli wpuscic do Stanow na rozdanie Oskarow, a w Polsce przyjmowany jest z honorami, i nikt nie mowi ze to jakis pedofil.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Niech pierwszy kamieniem rzuci ten co nie obejrzał się za kształtną 17 tką :)

    poTFoor
    Rzucam kamieniem :D:D

    17-tki mnie nie interesują :D:D

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie ... dlaczego nie powinien jeździć ??? Czy normalny popęd seksualny charakteryzujący każdego prawdziwego mężczyzne musi dyskwalifikować amerykanina jako żużlowca ??? Niech każdy postawi się w jego sytuacji:

    podchodzi do Ciebie dziewczyna ... wyraziste niebieskie oczy zapatrzone w twoje, krągłe piersi, delikatnie odkryty opalony brzuszek, nogi długie do samej podłogi przykryte kusą spudniczką i mówi:

    CZY POSTAWISZ MI PIWO ???

    co robisz w tej sytuacji:

    A). Stawiasz piwo zauroczony przez dziewczynę
    B). Pytasz o dowód osobisty
    C). Pytasz o zgodę rodziców zainteresowanej panny
    D). Odpowiadasz: a może być fanta cytrynowa ... będziesz miała nakrętke ...

    Bądzmy poważni ... przecież ta cała sytuacja jest komiczna ...

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS. A co do ogl;adania sie za 17 latkami:-)
    Moja 15 letnia corka twierdzi ze to jest chore to ogladanie sie facetow za kobietami:-) znaczy ona uwaza sie za kobiete;)
    I jakos takos obserwowalem ze sie ogladaja za nia tez...Oj straszne byc ojcem dorastajacej panny.
    Ale w Ameryce juz bym przynbajmniej 5 do prokuratora podal za molestowanie wzrokiem;)
    Tylko, ze chyba w Polsce wowczas mało facetów by chodziło po ulicach a i kobiet też;) Bo to pod wpływem tej zgnilizny:-) z zachodu wszystko sie zmienia.
    To moze podrzuc tutaj zdjecie corki...
    Zostanie zmierzona, zawrzona i oceniona:)
    I powiemy Ci w jakim stopniu powinienes sie o nia obawiac;-)

    A tak na serio jak ktos juz to napisal sytuacja jest komiczna. Zal mi tylko tych ludzi co gotowi byli Billiemu jajka obcinac, wyzywali go od pedofilow, chcieli zabronic jazdy na zuzlu. Oni to dopiero sa niebezpieczni a nie On;-)

    Jeden kolega z Leszna prosil o inne historie podobne do tej o tenisiscie.. No wiec podobnie sytuacja autentyczna.. Zona pozwala meza.. Dlaczego? Poniewaz mimo ze rodzice byli biali urodzil sie maly murzynek. Wszyscy zastanawiali sie jak to sie stalo.. Podejrzenia padly na zone. Okazalo sie jednak po wnikliwym dochodzeniu (zony;-)) ze maz przed wyjsciem z pracy zabawial sie z sekretarka, ktora chwilunie wczesniej obsluzyla innego pracownika tego biura, rasy czarnej;-). jakis maly plemniczek sie zaplatal.. Maz go przetransportowal, i ten zdrowy i szcesliwy chlopak zapylil zone nieszczesnika;-) Zona pozywa o odszkodowanie za straty moralne. Nie dosc ze am dziecko z obcym facetem, to musiala cierpiec bo uznana ja z aniewierna;-)

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Siedemnastolatki mniam minia ale ja gustuje w doświaczonych w sprawach seksu

    wogle po co ta cała afera w kraju Jenniro siedemnastoletnie
    dziewczyny wyglądają na dwadzieścia lat!!

    Chłopak się trochę rozlużnił a tu zaraz afera niech Amerykanie szukają Bin Ladena który pewnie już siedzi w Stanach i szykuje nastepny atak tym razem na biały dom

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Prawda jest taka ze janiro moze nie miec okazji jezdzic unas bo bedzie pare lat na przymusowym urlopie w wiezieniu ..
    A do tego czy to dobre czy nie - to amerykanie wiedza najlepiej bo to ich kraj i prawo , skoro takie przepisy sa to znaczy ze nikt zastrzezen wiekszych nie zglasza...


  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie co wy tutaj piszecie...
    Ja nie wiem jakie jest prawo w USA, bo tam nie mieszkam, ale podrywanie dziewczyny to jest calkiem cos innego niz molestowanie!!
    Nie wiadomo jak to bylo dokladnie, cy ta dziewczyna byla taka "niewinna" ale to nie tlumaczy Janniro.
    Żadna szanujaca sie kobieta lub dziewczyna nie chcialaby zeby jakis facet ja dotykał bez jej woli!!
    Takie pisanie ze nic sie nie stalo jest po prostu....niepowazne i niemadre(lagodnie mowiac).
    Jak mozna mowic ze dobrze zrobil molestujac nastolatke.
    Ona tego nie chciala a on... wezcie w ogole szkoda gadac...
    Brzydze sie Janniro....

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    żaden z niego żużlista, ale skoro dupy mu w głowie, to wybaczam :) 17 lat to wiek odpowiedni do zdrowego bzykanka, winna jest z reguły (nie wiem, jakiej :) dziewucha, więc, Billy - keep smiling i nie wracaj na tory :)

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Potfoor'ze !!!


    podchodzi do Ciebie dziewczyna ... wyraziste niebieskie oczy zapatrzone w twoje krągłe piersi,
    Kto z szacownych Panów ma krągłe piersi, wystąp!!!

    Ja ni mam :( :)

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie co wy tutaj piszecie...
    Ja nie wiem jakie jest prawo w USA, bo tam nie mieszkam, ale podrywanie dziewczyny to jest calkiem cos innego niz molestowanie!!
    Nie wiadomo jak to bylo dokladnie, cy ta dziewczyna byla taka "niewinna" ale to nie tlumaczy Janniro.
    Żadna szanujaca sie kobieta lub dziewczyna nie chcialaby zeby jakis facet ja dotykał bez jej woli!!
    Takie pisanie ze nic sie nie stalo jest po prostu....niepowazne i niemadre(lagodnie mowiac).
    Jak mozna mowic ze dobrze zrobil molestujac nastolatke.
    Ona tego nie chciala a on... wezcie w ogole szkoda gadac...
    Brzydze sie Janniro....
    No widzisz a ja wiem jakie jest prawo;-)

    Po pierwsze molestowanie nie musi sie wiazac z kontaktem fizycznym.

    Po drugie molestowanie nie musi sie wiazac z jakims przymuusem.

    Po trzecie molestowanie nie koniecznie musi byc wbrew woli.

    Juz tlumacze Ci Olu na czym polega wiekszosc przpadkow molestowania. Chodz wydaje mi sie ze wyjasnialem juz to w ktoryms poscie.

    Widzisz za moletsowanie najczesciej sa uznawane zachowania, gesty, wypowiedzi ktore wiaza sie z seksualnoscia, moga byc uznane za zaproszenie do czynnosci seksualnych, moga naruszac czyjas sfere prywatnosc...

    Reasumujac w eskstremalnych przypadkach puszczenie "oczka" do panienki mozna nazwac molestowaniem. Podchodzi pod ten paragraf tez opowiadanie sprosnych kawalow, podrywanie itp.itd. Moze to takze byc forma sznatazu: gdy szef uzaleznia awans podwladnego od stosunku/czynnosci skesualnej, gdy szef kaze sekretarce nosic tylko i wylacznie mini w pracy itp.itd.

    Natomiast kontak fizyczny wbrew woli to juz nie molestowanie a gwalt, niezaleznie czy doszlo do stosunku czy tylko byla taka proba.

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No nie wiem molestowanie napewno nie niczym dobrym a tu kilka kolesi chce wmowic ze jest , ciekawe jakby jakis zboczeniec do siostry ktoregos sie dorwal to czy by tez tak byli za ...
    Ale prawde mowiac nie wiem dokladnie o co chodzi i co sie tam stalo wiec nie zajmuje stanowiska i generalnie ma to gdzies , ale jak mu grozi wiezienie to napewno to nie jest puszczanie oka itp badzmy powazni .. :)

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Billy to madafaka, wiec nie urwa mu ptaka!!!

    Z czego Wy taki halas robicie??? Co??, ze 17 wyrywal??? Pewnie sama chciala, a pozniej dla zysku na kielbasy ruszyla. Przeciez to takie typowe w stanach...

    Chyba najwyzszy czas zamknac juz ten watek. No dowiedzielismy sie, ze Billy wyrwal 17, co niektorzy zareagowali jak dewoty z lpr, inni z zachwyetm pisali o tej wiesci i wystarczy...
    Co Panowie moderatorzy??? Konczymy juz chyba??

    Pozdro!!!

    ps. Swoja droga, kijem to ten Billy robiony nie byl...

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ludzie co wy tutaj piszecie...
    Ja nie wiem jakie jest prawo w USA, bo tam nie mieszkam, ale podrywanie dziewczyny to jest calkiem cos innego niz molestowanie!!
    Nie wiadomo jak to bylo dokladnie, cy ta dziewczyna byla taka "niewinna" ale to nie tlumaczy Janniro.
    Żadna szanujaca sie kobieta lub dziewczyna nie chcialaby zeby jakis facet ja dotykał bez jej woli!!
    Takie pisanie ze nic sie nie stalo jest po prostu....niepowazne i niemadre(lagodnie mowiac).
    Jak mozna mowic ze dobrze zrobil molestujac nastolatke.
    Ona tego nie chciala a on... wezcie w ogole szkoda gadac...
    Brzydze sie Janniro....

    --------------------------------------------------------------------------------



    No widzisz a ja wiem jakie jest prawo;-)

    Po pierwsze molestowanie nie musi sie wiazac z kontaktem fizycznym.

    Po drugie molestowanie nie musi sie wiazac z jakims przymuusem.

    Po trzecie molestowanie nie koniecznie musi byc wbrew woli.

    Juz tlumacze Ci Olu na czym polega wiekszosc przpadkow molestowania. Chodz wydaje mi sie ze wyjasnialem juz to w ktoryms poscie.

    Widzisz za moletsowanie najczesciej sa uznawane zachowania, gesty, wypowiedzi ktore wiaza sie z seksualnoscia, moga byc uznane za zaproszenie do czynnosci seksualnych, moga naruszac czyjas sfere prywatnosc...

    Reasumujac w eskstremalnych przypadkach puszczenie "oczka" do panienki mozna nazwac molestowaniem. Podchodzi pod ten paragraf tez opowiadanie sprosnych kawalow, podrywanie itp.itd. Moze to takze byc forma sznatazu: gdy szef uzaleznia awans podwladnego od stosunku/czynnosci skesualnej, gdy szef kaze sekretarce nosic tylko i wylacznie mini w pracy itp.itd.

    Natomiast kontak fizyczny wbrew woli to juz nie molestowanie a gwalt, niezaleznie czy doszlo do stosunku czy tylko byla taka proba.
    Panowie i panie. Olciu nie obraź się.... moja wersja wydarzeń:

    1.Janirrio :p poszedł na impreze
    2.spotkał laseczki :)
    3.Oczywiście tylko się przedstawiono, i gadka się nawiązała:)
    4.Usłyszał od niej Jenifer :P i że studiuje - pomyślał, fajna sztuka, już dorosła (wygląd)
    5.Przedstawił sie jako podrywacz Billy. Powiedział, że jest żuzlowcem.
    5.Laska wykorzystała, że Bilcio ma kapuste i sie zabawili
    6.Pod wpływem alkoholu, który kupił Billy na jej prośbę!!!!! Oboje yyyyyy hihi skłonili sie ku wolności czynów
    6.Po wytrzeźwieniu, laska chcąc wyłudzić kapustę, albo po prostu udając porządną dziewczynę, z dobrego domu.... powiedziała, że została zmolestowana...

    Kurcze!!! Mam przykładów jak napęczki jak to jest.... Umówieni na gg :) ona mu śle zdjecie... fajna laska, chłopak jedzie do niej, bierze ją do siebie na imprezie i.... kończą w łóżku... tlyko, że tutaj nie mówi się na to molestowanie..... BO TAKA JEST RZECZYWISTOŚĆ!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z czego Wy taki halas robicie??? Co??, ze 17 wyrywal??? Pewnie sama chciala, a pozniej dla zysku na kielbasy ruszyla. Przeciez to takie typowe w stanach...

    Chyba najwyzszy czas zamknac juz ten watek. No dowiedzielismy sie, ze Billy wyrwal 17, co niektorzy zareagowali jak dewoty z lpr, inni z zachwyetm pisali o tej wiesci i wystarczy...
    Co Panowie moderatorzy??? Konczymy juz chyba??

    Pozdro!!!

    ps. Swoja droga, kijem to ten Billy robiony nie byl...
    Nie wiem Helmut czy zauważyłeś ale większość ludzi robi sobie z tego poprostu JAJA i niech tak zostanie ...

    a co do moderatorów ...
    wierz mi, że znają swoje obowiązki ...

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem molestowanie napewno nie niczym dobrym a tu kilka kolesi chce wmowic ze jest , ciekawe jakby jakis zboczeniec do siostry ktoregos sie dorwal to czy by tez tak byli za ...
    Ale prawde mowiac nie wiem dokladnie o co chodzi i co sie tam stalo wiec nie zajmuje stanowiska i generalnie ma to gdzies , ale jak mu grozi wiezienie to napewno to nie jest puszczanie oka itp badzmy powazni .. :)

    nikt nie mowi ze molestowanie jest dobre...

    chodzi mi tylko o to ze to nie jest gwalt, chodz czesto zdarzaja sie drastyczne przypadki molestowania

    a co do USA tam panuje paranoja i naprawde wierzcie mi latwo jest byc posadzonym o to przestepstwo, nawet jak sie powie sekretarce w pracy komplement;-)

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nikt nie mowi ze molestowanie jest dobre...

    chodzi mi tylko o to ze to nie jest gwalt, chodz czesto zdarzaja sie drastyczne przypadki molestowania

    a co do USA tam panuje paranoja i naprawde wierzcie mi latwo jest byc posadzonym o to przestepstwo, nawet jak sie powie sekretarce w pracy komplement;-)
    Posłuchaj Kapuścioka :) Olka.... zapewne starszy i bardziej doświadczony...na dodatek przypadki z autopsji :)

    ps. Bkapusta bez urazy... to po prostu śmieszny temat...

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jabol może byś pogadał z Jenniro żeby ci udestepnił trochę fotosów i byś tu je wklejił :):):):):)


    Olko jak cie jakiś chłopak podrywa to go posądzasz o molestowanie ????


    P.S Możesz wklejić tu swoie zdjecie musze cię ocenić:)

    Wczoraj w barze "Chata" miałem na taką jedną blodyneczke ochote zajbista długie nogi spódniczka mini już miałem wkraczać do akcji ale niestety miała 17 lat i 9 miesięcy i sobie odpuściłem:(

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiki molestowanie a podrywanie to calkiem inne odmienne rzeczy, wiec nie ma co porownywac tych dwoch rzeczy, bo kazdy chlopak(dziewczny tez:P ) podrywaja kogos "upatrzonego".
    Nie wiemy jak to tam bylo na prawde, ale bez przesady, nie mozna mowic ze to dobre...
    Ja po prostu chcialam napisac ze Amerykanin stracil w moich oczach

    P.S o ocenianiu zapomnij, nie ma tak dobrze :P ;) :)
    Pozdro

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiki molestowanie a podrywanie to calkiem inne odmienne rzeczy, wiec nie ma co porownywac tych dwoch rzeczy, bo kazdy chlopak(dziewczny tez:P ) podrywaja kogos "upatrzonego".
    Nie wiemy jak to tam bylo na prawde, ale bez przesady, nie mozna mowic ze to dobre...
    Ja po prostu chcialam napisac ze Amerykanin stracil w moich oczach

    P.S o ocenianiu zapomnij, nie ma tak dobrze :P ;) :)
    Pozdro
    to czy jest to dobre czy zle zalezy od systemu wartosci;-)

    droga Olu jesli nieznajomy facet podrywa Cie w dyskotece, a powiedzmy ze jest brzydki i oblesny, dla niego to jest podryw dla Ciebie molestowanie;-)

    jak mowie system amerykanski wtej dziedzinie nie jest doskonaly i podejrzewam ze Billi padl ofiara drakonskiego prawa:)

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Prawda jest też taka, że w USA za molestowanie skazać i wsadzić do paczki jest ogólnie barc łatwo, nie są do tego potrzebne żadne filozofie, po prostu panienka idzie do policemana i nawija, że ktoś ją molestował ... taki pojechany ten zamordyzm amerykański. Abstrahuje oczywist od prawdziwego molestowania, ale ... zdefiniujcież je! Najgorsze jest chyba to, że można podpuścić i wsadzić do puszki za darmochę. Cierpią chyba na tym stosunki męsko - damskie??? A czy słyszeliście o molestowaniu homoseksualnych??? To są dopiero kawałki ... Sporo ludzi cierpi w Stanach z tego powodu, był nawet w TV głośny reportaz o Polaku, wsadzonym bezpodstawnie na 25 lat - it's not funny thing!!! Pomijając fakt traktowania tego typu więźniów przez kolegów w pudle - mydło pada gęsto :):(

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to czy jest to dobre czy zle zalezy od systemu wartosci;-)

    droga Olu jesli nieznajomy facet podrywa Cie w dyskotece, a powiedzmy ze jest brzydki i oblesny, dla niego to jest podryw dla Ciebie molestowanie;-)

    jak mowie system amerykanski wtej dziedzinie nie jest doskonaly i podejrzewam ze Billi padl ofiara drakonskiego prawa
    Zgadzam sie mogl to byc zwykly podryw i moze dziewczyna wykorzystala janniro, ale moze bylo inaczej..??
    Nikt tego nie wie. Moze w pierwszym wpisie przesadzilam, ale nie mozna tego popierac... to tyle na ten temat :)
    pozdro

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    kiki molestowanie a podrywanie to calkiem inne odmienne rzeczy, wiec nie ma co porownywac tych dwoch rzeczy, bo kazdy chlopak(dziewczny tez:P ) podrywaja kogos "upatrzonego".
    Nie wiemy jak to tam bylo na prawde, ale bez przesady, nie mozna mowic ze to dobre...
    Ja po prostu chcialam napisac ze Amerykanin stracil w moich oczach

    P.S o ocenianiu zapomnij, nie ma tak dobrze :P ;) :)
    Pozdro

    Olka dajmy taką sytułacje: Jesteś w dyskotece tanczysz nagle wpada ci w oko chłopak a ty jemu wiadomo zaczyna sie "akcja"(tak z wana gra rozpoznawcza )facet dajmy po 20 minutach z tobą tanczenia łapoie cię za pośladek ty już jesteś po pary piwkach zbliżacie się do siebie
    co robisz:P
    a) Odchodzisz od niego(idziesz na inną strone parkietu)
    b) nie przejmujesz się tym bawisz się dalej z gościem
    c)udzrerzasz go w twarz i odchodzisz
    d) całujesz go namietnie w usta bo nie możesz się oprzeć




    [b]Tylko weśdo siebie to że masz niezłą faze!!
    a co do fotki to może jednak:):);)


  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    gdyby Billy sie masturbowal w czasie jazdy, to owszem, powinno sie mu zabronic jazdy w Polskiej lidze ;)

    A tak na serio to rzucacie sie za takie cos na Billiego z pazurami (na szczescie nie ktorzy, bo reszta widac troche mozgu ma :) ), a kto z tych oskarzycieli chodzi do kosciola reka do gory, tam wam nic nie przeszkadza ?? To poprostu szukanie taniej sensacji, dobrze ze nie bylo forum jak Blazejczak z Molka szli za kratki...

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprawa jest prosta. billy w czasie kilku pobytow w polsce szukał 17-letniej dziewicy. niestety nie znalazl, to zaczal szukac u siebie.

    k80 woli chyba panów. choćby 17-letnich...


  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wszystkim obrońcom moralności:
    ...bo do tanga trzeba dwojga, zgodnych ciał i chętnych serc...
    ja problemu nie widzę...
    a w przełożeniu na speedway moralne piętnowanie Billy'ego uważam za skończony kretynizm, gdyż de facto nie nastąpił akt gwałtu, a jedynie "obcowania" z 17-tką... cóż... twarde prawo ale prawo, odpowiedzialność karna jest... moralnej dla mnie nie ma

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za PŻ

    Billy Janniro został uniewinniony przez amerykański sąd. Podobnie jego kolega. Taką informację podaje oficjalna strona BSPA. - "Od początku mówiłem, że jestem niewinny" - mówi 22 letni Amerykanin, zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra. Tak więc będzie mógł bez przeszkód startować zarówno w Polsce jak i w Anglii.

    Do całej sytuacji doszło w nocy z 18 na 19 lipca po spotkaniu Północ - Południe w Auburn. Postawiono mu zarzuty m.in. molestowania nieletniej dziewczyny.

    Hehehe no! I gdzie sa teraz krzykacze co juz go od zboczenców powyzywały ? :P pozdro billy!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    za przegladem zuzlowym

    Billy Janniro został uniewinniony przez amerykański sąd. Podobnie jego kolega. Taką informację podaje oficjalna strona BSPA. - "Od początku mówiłem, że jestem niewinny" - mówi 22 letni Amerykanin, zawodnik Coventry Bees i ZKŻ quick mix Zielona Góra. Tak więc będzie mógł bez przeszkód startować zarówno w Polsce jak i w Anglii.

    Do całej sytuacji doszło w nocy z 18 na 19 lipca po spotkaniu Północ - Południe w Auburn. Postawiono mu zarzuty m.in. molestowania nieletniej dziewczyny.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    No i bardzo dobrze , bo to molestowanie było mocno przereklamowane.

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O co tu wogole chodzi

    Ja nirozumie wogole po co jest ten watek
    A za kim Janniro ma sie ogladac za 50 letnimi kobietami??
    Po pierwsze nie zostal on za nic skazany wiec dajcie chlopakowi spokoj











    POLONIA BYDGOSZCZ

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a teraz Billy nauczony przykrymi doświadczeniami zanim zawiesi na kimś oko to najpierw poprosi o dowód :).

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za www.przegladzuzlowy.pl:

    Jak donosi "Gazeta Lubuska" obcokrajowiec ZKŻ quick-mix Zielona Góra Amerykanin Billy Janniro został w piątek oczyszczony z zarzutów molestowania nieletnich i podawania im alkoholu. Do zajścia miało dojść w nocy z 18 na 19 lipca po meczu Północ - Południe w Auburn.

    Przypomnijmy, że po aresztowaniu, Janniro wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów. Od początku twierdził, że jest niewinny i jedynie przebywał w hotelu, w którym popełniono owe przestępstwo.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •