Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 111

Wątek: Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?

    cutyje wywiad z portalu www.speedway.info:

    Rozmowa z J.A.Grajewskim, honorowym prezesem klubu z Gniezna miała dość nietypowy i wieloetapowy przebieg. Zapis tego wywiadu jest, więc po części opisem wydarzeń, jakie miały miejsce w parkingu, po meczu Dark Dog'a z Unią Tarnów. Wydawało się początkowo, że nie uda się nam z J.A.G. porozmawiać w ogóle, ale w końcu się otworzył.


    Trudno było znaleźć kogokolwiek z kierownictwa Dark Dog'a Gniezno, kto chciałby wypowiadać się dla mediów. Praktycznie byli to tylko menadżer Rafał Wojciechowski i honorowy prezes klubu z Grodu Lecha Jakub Andrzej Grajewski, który przybity, zaczął zbierać swój zespół i kierować do sekretariatu celem rozmów. Temat tych ewentualnych rozmów mógł być jeden. CO SIĘ STAŁO?
    Udało się w tym czasie zadać Grajewskiemu tylko jedno pytanie i wydawało się, że będzie ono ostatnie tego wieczoru.

    Panie prezesie podstawowe pytanie w tej chwili brzmi: co dalej z drużyną "Ciemnych psów"?

    Drużyna będzie, zmienią się tylko zawodnicy. Tyle mogę dzisiaj powiedzieć.

    Ma pan jakieś plany, nazwiska...

    Drugiej odpowiedzi już nie otrzymaliśmy, a Grajewski poszedł w stronę sporej grupy kibiców Dark Dog'a, która skandowała: "Unia Tarnów, Unia Tarnów..."
    Niestety firma ochroniarska zabezpieczająca imprezę nie dopuściła przedstawicieli mediów bliżej, w związku z tym trudno w miarę rzetelnie przedstawić treść rozmowy prezesa klubu z kibicami. Jednak, kiedy po kilku minutach "Grajek" zakończył tę rozmowę, kibole skandowali już: "Andrzej Grajewski..."
    Zaraz potem do prezesa podszedł kierownik drużyny tarnowskiej, któremu J.A.G. uniósł rękę w geście znanym z bokserskiego ringu i powiedział:

    "Gratuluję i życzę wam awansu do Ekstraligi, bo w przeciwnym razie, gdy przyjedziecie tutaj w przyszłym roku to tak wam dołożymy, że się nie pozbieracie!"

    Przy owacji kibiców Grajewski udał się w kierunku budynku hotelowego. Tuż przed wejściem o wywiad poprosiła telewizja. Niestety nie udało się ustalić nazwy redakcji, można jedynie przypuszczać, iż była to telewizja lokalna. Grajewski zgodził się mówić. Dla grupki dziennikarzy było to nieco dziwne, ale widocznie wpływ na zmianę decyzji prezesa o zgodzie na wywiad, miał upływający czas.
    Dziennikarzom i redaktorce telewizji powiedział:

    Czy ta porażka oznacza koniec gnieźnieńskiego klubu?

    Na pewno nie. Klub będzie istniał, tylko zmienią się zawodnicy.

    No właśnie, jakie zmiany, czy kadrowe, czy jeszcze inne pan przewiduje?

    Przede wszystkim kadrowe zmiany. Na pewno jeszcze są cztery, czy sześć meczy do odjechania. Na pewno będziemy walczyli o to, żeby nie spaść, bo w tej chwili nam tylko to pozostaje. Jedno jest pewne, że na pewno mieliśmy dużo dobrych meczy w tym sezonie, ale były mecze z Rawiczem, mecze z Gorzowem, mecz dzisiejszy, w którym Tarnów walczył o życie, a myśmy jechali jakbyśmy byli na sielance pokazały, że wola walki jest bardzo ważna w sporcie żużlowym. A u nas panowie uważają, że najkrótsza droga do mety, to jest na pierwsze piętro do kasy. I nic na to nie poradzimy.

    W takim razie, jakie zmiany planuje pan w tej chwili?

    Pani redaktor jest piętnaście minut po meczu. Musimy się przespać tą noc i pomyśleć, co dalej? Nie można dzisiaj powiedzieć, że wszystkich wyrzucimy. My musimy jeździć dalej. Na pewno będą zmiany, na pewno będziemy myśleć. Będziemy się przygotowywali do następnego sezonu. Ja powiedziałem kolegom z Tarnowa, że życzę im żeby weszli do Ekstraligi, bo jak na przyszły rok tutaj przyjadą, to im tak przetrzepiemy d..., że im się odechce żużla. (śmiech)

    Panie prezesie nieoczekiwana przegrana. Zespół gnieźnieński był wielką szansą i nadzieją dla kibiców. Niestety żużlowcy polegli pierwszy raz na swoim torze. Jak pan krótko podsumuje ten mecz?

    Ja uważam, że ten mecz dzisiejszy nie był aż tak ważny. Ważne były przegrane w Lublinie, w Rawiczu, w Gorzowie i tutaj widać było słabość naszej drużyny. System transferowy w Polsce nie przewiduje i nie umożliwia nam zareagowania w czasie sezonu. To też jest bolączką wszystkich klubów. Jedno jest pewne, dziś przegraliśmy zasłużenie, dlatego, że brak Jensena pokazał nam, iż nasza drużyna bez obcokrajowców jest niestety na bardzo słabym poziomie.

    Sądzę, że Hućko i Jabłoński na treningach jeżdżą dobrze, a dzisiaj nie pokazali klasy. Co się stało?

    A o, którym Jabłońskim pani myśli?

    Właściwie o obydwu, ale Mirek...

    Ale ten drugi zdobył jedenaście punktów.

    Ja wiem, ale Mirek miał dwa upadki.

    No niestety. Mirek nam raczej stanął w rozwoju i to naturalnie smuci, dlatego że jednak ten chłopak w wielu meczach przyniósł kibicom dużo radości. Uważam jednak, że to są ludzie, a nie komputery, które możemy sobie nastawić. Jeździli tak, jak umieli, a forma dnia zdecydowała o wyniku. Na pewno Gniezno stać na więcej i będziemy nad tym pracowali, to mogę pani przyrzec.

    Tak zakończył się wywiad dla telewizji i zgromadzonych dziennikarzy i dopiero po nim udało się nam porozmawiać z Jakubem Andrzejem Grajewskim dla internautów SPEEDWAY.info.pl.
    Prezes w trakcie trwania naszej rozmowy był coraz bardziej przybity, a w końcówce nie mógł już ukryć oczu pełnych łez. Takiego Grajewskiego jeszcze nie widzieliśmy.

    Zostaje, więc pan w klubie panie prezesie?

    Oczywiście, ale co to zmieni?

    Jest to gwarancja stabilizacji w gnieźnieńskim żużlu, więc to ważne. Za wcześnie na ocenę dokonań?

    Wspomnę choćby takiego Andrzeja Zieję. Gdyby pan mi powiedział przed sezonem, że będzie on robił dwadzieścia pięć procent punktów, które robił w ubiegłym roku, to bym nie uwierzył.

    W porządku, ale Zieja tłumaczył się cały czas kłopotami ze sprzętem.

    No brawo, brawo! No, ale dostał przecież pieniądze od nas. Pozostaje, więc pytanie, gdzie on te pieniądze zainwestował?

    Jaka więc czaka was przyszłość, czy jest pan w stanie spojrzeć przed siebie, czy może ma pan dość żużla przynajmniej na dzisiejszą noc?

    Jutro idę na ryby. Jak nie będą brały wrzucę wtedy Czerwińskiego, będę miał wtedy święty spokój. (śmiech)
    Nie, nie, poważnie panowie... to jest przegrany mecz i ten mecz jest dla nas bolesny, dlatego, że nie mamy już szans na walkę o superligę, ale trzeba następne sześć meczy odjechać tak, żeby nie spaść z pierwszej ligi. Może też i takie coś być. Już dzisiaj zastanowić się nad tym, jaki będzie kierunek i strategia naszego klubu. Jest to przykre, bo wie pan... zwycięstwo ma wielu ojców, a przegrana ma jedną matkę. Tą matką jest klub w tym momencie, bo to myśmy przegrali.

    Tak naprawdę sądząc po tym, kto przed nami stoi tutaj po przegranej, to tylko pan panie prezesie jest tą matką.

    ... wie pan...

    Mówię tak, bo wszyscy pouciekali. Nie ma dyrektora, prezesa, wiceprezesów.

    Bo oni są wszyscy w jednym rzędzie jak wygrywamy i prawidłowo. Tak powinno być. W końcu zrobiliśmy transfery, które ja uważam, że powinny być dobre. Okazało się inaczej. W tamtym roku mieliśmy więcej szczęścia. W tym roku mieliśmy szczęście do obcokrajowców, bo i Andersson i Jesper Jensen jeździli dobrze. Niestety środek tej drużyny zawiódł. Łukaszewski zwiódł, zawiódł absolutnie Hućko, nie jeździł tak, jak powinien Skórnicki, no i Zieja absolutnie...

    A może to zeszłoroczne szczęście, o którym pan mówi po prostu nazywa się Cegielski?

    Nie, bo widzi pan, nas tutaj nie stać na Cegielskiego. Dlatego Cegielski poszedł do Wrocławia. Jeżeli chcielibyśmy Cegielskiego, to ludzie musieliby płacić czterdzieści złotych za wstęp, a na to ani Gniezno, ani nikt inny nie zasłużył.

    Niemniej jednak poległa strategia, żeby mieć drużynę zbudowaną z równych nazwisk, a nie lidera, do którego dobudowuje się zespół?

    Panie redaktorze powiedzmy sobie szczerze, gdyby dzisiaj był Jensen, to byśmy to spokojnie wygrali. Myśmy jeszcze próbowali dzwonić do Ermolenki, ale on nie chciał przyjechać. Wiedziałem, że ten mecz będzie bardzo ciężki, ale z drugiej strony był już taki moment, że ja uwierzyłem, że wygramy, przy sześciopunktowej przewadze. Jednak potem przyszły dwa takie biegi, gdzie nasi zamiast się zawziąć to... szkoda gadać.

    Co na to sponsor klubu, ma pan jakieś wieści z Austrii?

    To jest mój przyjaciel, także on traktuje to reklamowo. To, co myśmy w tym roku zrobili dla jego firmy jest absolutnie wystarczające. Zresztą w końcu on żadnych wielkich pieniędzy nie dał. Dał pieniądze, które nam pozwolą żyć, ale... zobaczymy. Jedno jest pewne, zapanowało wielkie rozczarowanie powiedzmy nawet smutek. Nie spodziewałem się tego naprawdę. Przegrałbym dzisiaj wszystkie zakłady. To jest takie przykre...

    Dark Dog jest w stanie zostać przy was w przyszłym roku?

    Tak! Jest taka sprawa, porażki powinny ludzi zdopingować do pracy, prawda?

    Niestety panie prezesie w Gnieźnie tak nie jest.

    Głowy w piasek wsadzić to my znamy, ale... po prostu jest to przykre. Jednak tutaj straszne pieniądze żeśmy wsadzili przed sezonem. Jak sobie pomyślę ile setek tysięcy złotych tu poszło to...

    Ale nie widać tego po pana zawodnikach.

    No widać może po ich samochodach i po stylu życia, ale nie po tym, że przecież oni powinni przygotować się do wykonywania tego zawodu przez cały rok, prawda?

    Słyszał pan coś o tym, że ponoć sponsorem dzisiejszego startu Petera Karlssona w barwach Tarnowa był Gorzów?

    ??? Wie pan na temat tego klubu to ja się nie wypowiadam. Dla mnie to jest skur...two, że oni w ogóle egzystują!


    Takie wieści zasłyszał trener Woźniak.

    Tak?

    Bez komentarza?

    Szkoda gadać.

    Grajewski już nie był w stanie ukryć łez, dlatego zakończył rozmowę charakterystycznym dla siebie klepnięciem w ramię i zniknął w hotelu na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej.

    Arcadioo


    [b]Ten "człowiek" juz nie pierwszy raz sie narazil (pokazal srodkowy palec gorzowskiej publicznosci...), ale to co powiedzial o Stali Gorzow to juz przegiecie pały. Miarka sie przebrala, naprawde nie mam slow na JAGa, moze wy je znajdziecie....ja powiem jedno...na sybir, na sybir go...

    Poza pieniedzmi, i kupionymi "przyjaciolmi" to on nie ma nic, a juz napewno nie w glowie.




  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to piękny antagonistyczny wątek nam Panowie Gorzowiacy fundujecie.
    nic tylko siąść i załamać ręce... beatyfikujcie Stasia "Wilczy Dół" Chomskiego i będziemy kwita...
    a porównania Gorzów, Gniezno, epitety schowajcie między wiekopomne dzieła Lenina...
    Idąc śladem tej dyskusji powinienem wkręcić Wam ostrą jazdę, ale to jednak chyba nie moja liga...
    Proponuję trochę rezerwy, a nie kropkowania (*) postów.
    JAG - jedyny człowiek w Gnieźnie, który zrobiłby wszystko dla awansu!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Grajewski a swistak siedzi i zawija je w te sreberka... A moze jeszcze wylozylismy pieniadze, aby hamill nie pojechal w Bydgoszczy??? Grajewski- najpierw powie potem pomysli!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Napiszcie do "Przyjaciolki" albo...

    ...poskarzcie sie mamie jaki to pan JAG jest be, a Gorzow taki cudny. Pan Grajewski uniosl sie po meczu z Tarnowem emocjami, plakal itd. On nie rozmawial z dziennikarzami, on musial sie komus zwierzyc powiedzial za duzo - a dupa dziennikarz (inaczej nie moge tego nazwac) puscil to w swiat. Niepotrzebnie. Mialem okazje rozmawiac z Grajkiem po meczu z RKM-em, wiem , ze jest to czlowiek, ktory latwo ulega wszelkim emocjom i dalby sie pociac za to, by jego wklad w klub Start sie oplacil. Dopoki go nie poznacie nie przekona mnie nikt, ze jest zlym czlowiekiem. Jego slow nie nalezy brac powaznie, mimo, ze sa dosadne.

    A teraz wypowiedzcie sie wszyscy, ktorych Grajek skrzywdzil, ja bede se siedzial i boki zrywal i czekal, kiedy znow pojedzie sobie z Gorzowem...papatki!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    też bym rzucił bluzg na JAGa bo nie przepadam za nim jak sie wozi na Widzewie i jak szalał w parkingu w Gdańsku , ale biore poprawke że to speedway.info.pl zamieszczał a oni jakoś bazują na tanich sensacjach i nierzadko sie zdaża że poprostu sie osmieszają.
    Skąd Gorzów by wziął kase na Karlssona ?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do grajka to jest on jedynym facetem w zarzadzie ktoremu zalezalo na naszych wynikach dlatego go za to bardzo szanuje
    to jest facet ktory zyje dla klubu w przeciwienstwie do naszych i zuzlowcow i dzialaczy!!!
    dla tego jak po tym sezonie odejdzie to bede go scigal do hanoveru i blagal na kolanach by wrocil
    na razie nie mysle o tym ze moglby zrobic z nas drugi widzew albo lech bo na razie chlopak sie sprawdza i szkoda ze musi patrzec na te wszystkie nasze niepowodzenia ibrak jakchkolwiek checi ze strony dzialaczy i zawodnikow(na wyjazdach) wawans i sukces.
    a to ze jest szczery w swoich wypowiedziach i nie przebiera w slowach to kolejny plus bo lepiej sie tak wypowiadac niz byc dwolicowym falszywym ...... jak noska i jego kumple!!!


    ja za rok chcailbym
    znowu pawlikowskiego
    pedersena
    andersona i torpedosa
    jaboli
    adriana(ktory miejmy nadzieje zablysnie w playoffach)
    zostawilbym zieje i dalbym mu sprzet
    drabika albo kowalika(w pierwszej lidze by loili)



    najgorsze jest to ze sezon sie nie skonczyl a nasi kibole juz planuja transfery...
    tragedia...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grajewski powinien teraz podać do sądu klub TŻ Sipma Lublin za to, że wygraliśmy u siebie z Tarnowem bo w końcowym efekcie Unia się zmobilizowała i wygrała w Gnieźnie co dało pierwszą czwórkę nam i Unii :)

    Dziwny jest klient i tyle

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?

    no to piękny antagonistyczny wątek nam Panowie Gorzowiacy fundujecie.
    nic tylko siąść i załamać ręce... beatyfikujcie Stasia "Wilczy Dół" Chomskiego i będziemy kwita...
    a porównania Gorzów, Gniezno, epitety schowajcie między wiekopomne dzieła Lenina...
    Idąc śladem tej dyskusji powinienem wkręcić Wam ostrą jazdę, ale to jednak chyba nie moja liga...
    Proponuję trochę rezerwy, a nie kropkowania (*) postów.
    JAG - jedyny człowiek w Gnieźnie, który zrobiłby wszystko dla awansu!
    Pfffff...mnie nie obchodzi jak bardzo JAG kocha Starcik, tylko to co powiedzial na Stal Gorzow publicznie...aczkolwiek zastanawiam sie czy brac jego slowa jak i calego niego na powaznie...nie umie przegrywac, nie umie powstrzymac nerwow, TO DO DOMU STARCOW A NIE DO SPORTU.

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Ten "człowiek" juz nie pierwszy raz sie narazil (pokazal srodkowy palec gorzowskiej publicznosci...), ale to co powiedzial o Stali Gorzow to juz przegiecie pały. Miarka sie przebrala, naprawde nie mam slow na JAGa, moze wy je znajdziecie....ja powiem jedno...na sybir, na sybir go...

    Poza pieniedzmi, i kupionymi "przyjaciolmi" to on nie ma nic, a juz napewno nie w glowie.

    łooooooo i co teraz ?????
    poryczysz sie????
    powinienes zamknac paszcze i w ogole sie nie pokazaywac na watkach zwiazanych z gnieznienskim zuzlem
    powinienies sie cieszyc ze wasza przecietna druzyna weszla do pierwszej czworki a nie jeszcze marudzic!!!!

    od grajka precz!!!
    to ze kazdemu podpada na wyjazdach znaczy ze zyje tymi meczami jak prawdziwy kibic.kocha swoj klub i nie cierpi przeciwnikow ktorzy z nim wygrywaja!!!
    zachowuje sie jak ja i jak inni kibole
    i chwala mu za to!!!!
    a ty spylaj to swojego brudnego warcianskiego grodu i nie placz juz bo to nic nie da
    jeszcze bardziej go po tym wywiadzie polubilem!!!



  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?


    łooooooo i co teraz ?????
    poryczysz sie????
    powinienes zamknac paszcze i w ogole sie nie pokazaywac na watkach zwiazanych z gnieznienskim zuzlem
    powinienies sie cieszyc ze wasza przecietna druzyna weszla do pierwszej czworki a nie jeszcze marudzic!!!!

    od grajka precz!!!
    to ze kazdemu podpada na wyjazdach znaczy ze zyje tymi meczami jak prawdziwy kibic.kocha swoj klub i nie cierpi przeciwnikow ktorzy z nim wygrywaja!!!
    zachowuje sie jak ja i jak inni kibole
    i chwala mu za to!!!!
    a ty spylaj to swojego brudnego warcianskiego grodu i nie placz juz bo to nic nie da
    jeszcze bardziej go po tym wywiadzie polubilem!!!
    kibolgniezno ty akurat jestes znany z inteligentnych i trafnych wypowiedzi. Gratuluje.

    PS. Nie zdziwilbym sie gdybys byl synkiem JAGa.
    PS2. JAG jest osoba publiczna a nie jakims wiesniakiem jak kibolgniezno wiec troche kultury by mu sie przydalo. Proponuje jakis przyspieszony kurs suveniour hehe, albo do szkoly baletu.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tej McAronik...
    Przebiegnij się chłopie na Pielgrzymkę, z mocnym postanowieniem, by już spazmów nocnych spowodowanych snami o J.A.G.-u nie dostawać. Mówię Ci, wiara czyni cuda.
    Nie chciej synek, żebyśmy zakładali tematy o Chomskim i o jego tradycji kultywowania kultywatorstwa gorzowskiego toru, bo tu wypowiadałaby się cała żużlowa Polska i konkretami by rzucała.
    Piszesz, że takie wieści zasłyszał Woźniak i od razu do Gorzowiaków poleciał na skargę.
    Oj przeje**** życie teraz będą miały te 3 gorzowskie ***** w Gnieźnie. Jeżdżą jak niepełnosprawni, trener-raczej statysta Woźniak nawet słowa nie pisnął w tym sezonie i nie piśnie, bo jak Mu się uda to wyleci na dzień dobry, a Łukaszewski i Hućko stare zdezelowane gorzowskie kobyły wrócą na swoje stare-jak to się mówi w przenośni, ale odnośnie Gorzowa i dosłownie-śmieci. Kto wie czy już Marek&Jarek przed meczem z Tarnowem nie mieli „zaklepanych” miejsc w przyszłorocznej ekipie Stali i stąd ich „oszałamiające” zdobycze punktowe nie tylko w niedzielę, ale od meczu u Was w Gorzowie..
    A bierzcie tę trójkę sobie w pi***, my jeszcze Wam Waszego Pacholaka gratis dorzucimy.
    Poza tym dziwna absencja Jespera, a numerów telefonów, tak szybko się nie zapomina, tym bardziej, że jak się Nermarka i Zetterstroema do składu nie wystawia to kasę można trochę rozdysponować, a Jensen nie podnosząc pupy z domciu mógł zaliczyć łatwą kasę... zobaczymy czy dziś w szwedzkiej wystąpi.

    A na zakończenie może opowiecie coś o Gondorze, taka piękna gorzowska tradycja żużla i tak zwodował chłop zespół Stali do ligi niżej... z miłą chęcią my Gnieźnianie poczytamy.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie koleś Grajewski za dużo sobie pozwala. Co on jest? Myśli że jak ma pieniądze to musz wszystko wolno? Grajewski jest matołem i tyle. Popłakał się że Gniezno nie awansowało. A jego uprzedenia co do Gorzowa są śmieszne. Ile Gorzów zasłynął w sporcie żużlowym a ile Gniezno, normalnie nie chce sie komentować. Bez urazy dla kibiców Gniezna ale ten facet jest niezrónowarzony psychicznie i ja bym na waszym miejscu nietolerował takiego gościa w "moim klubie". A to jeszcze że Gollob jak piesek lata mu koło nogi i chcą pozbawić Chomskiego licencji trenerskiej to normalnie parodia........
    Zawsze i wszędzie JAG nielubiany będzie
    .....JAG weź wyjdź bo wszystko co dotkiesz to pada (JAG Łódź, Widzew a teraz Start) weźcie razem z Gondorem ( zniszył Stal Gorzów {Pergo hahaha} i Pogoń )
    obaj panowie nie mają szczęścia do interesów w sporcie i im już podziękujemy

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kujon

    Te "kobyly" jakas ciagnely do tej pory rozlatujacy sie tabór Start Gniezno, co prawda od dawna wiedzialem ze sa ciency ale wy sie nimi podniecaliscie jak Rydzyk Radiem Maryja.

    Grajek na Sybir.

    PS. Gondor byl spoks, przynajmniej umial sie zachowac, a ze lubi rozwalac wszystko wokol...takie ma hobby, proponuje go umiescic w jednej celi z Grajkiem i Morawskim.

    pozdro

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA bym jeszcze Rolnickiego dorzucił żeby mieli kwartet.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Niemyjski? :P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no jeszcze kilku by sie znalazlo i mogli by zrobil zespol pilkarski i grac z reprezentacją artystów polskich jako Sportowi Nieudacznicy ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypadkiem wskoczyłem na ten wątek i musze stwierdzić, że tez mnie zaskoczyły słowa Pana Grajewskiego.
    Jednak zauważcie, że wypływa z tych słów żal i rozczarowanie w związku z przegraną pierwszą czwórką I ligi. Fakt, ze troche przegiął na temat Stali Gorzow, ale widac, ze zależy mu na gnieźnieńskim żużlu, a może po prostu na żużlu wogóle. Sądze, że poza niepotrzebnymi obelgami (przecież jeśli nawet miał racje w sprawie Karlssona, to nie poraz pierwszy słyszymy o tego typu pomocy), to generalnie ciężko sie przyczepiać do wypowiedzi człowieka, którym targaja świeże jeszcze emocje. Chyba dzięki takim pasjonatom ten sport wciąż funkcjonuje.
    Nie znam zbyt wielu innych wypowiedzi i poczynań Pana Grajewskiego, dlatego oceniam jedynie zacytowaną w tym wątku.
    Pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Sorrki ze tak troche nie do dyskusji, ale skąd on ma tyle kasy ??
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Autor tego wywiadu ponosi po czesci wine ze slowa prezesa.
    Nie powinno sie zadawac takiego pytania ,tym bardziej ze na potwierdzenie oplacenia Karlssona przez Gorzow nie ma zadnych dowodow.Poprostu gosciu perfidnie zagral na emocjach Grajewskiego po przegranym spotkaniu.Z drugiej strony popieram slowa Grajka.To co z torem robi Chomski i spolka to zwykle s****ysynstwo i dla takich ludzi nie powinno byc miejsca w speedwayu.Przeciez oni swiadomie narazaja zdrowie i zycie innych ludzi.Mam nadzieje ze nie szybko zobacze Gorzow w E-lidze.W obawie o zdrowie naszych zawodnikow oczywiscie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    McAronik napisał:
    PS. Gondor byl spoks, przynajmniej umial sie zachowac, a ze lubi rozwalac wszystko wokol...takie ma hobby, proponuje go umiescic w jednej celi z Grajkiem i Morawskim.



    Różnica pomiędzy Panami Morawskim i Grajewski jest zasadnicza, chociażby w sensie osiągnięć sportowych.
    Morawski wykręcił DMP w stylu jakim nie udało się do tej pory osiągnąć żadnemu klubowi w Polsce. Wprowadził na polskie stadiony nową jakość rodem zza oceanu. Chodzi o oprawę meczy żużlowych, fakt że nieżadko kiczowatych jak parada z okazji 4 lipca w NY, ale publiczności to się akurat podobało. A "najfajniejsze" było to, że robił to za naszą kasę zaciągając kredyty w państwowych bankach, oczywiście nie spłacając ich nigdy. Tym sposobem np. kibice Stali Gorzów mający kasę w tych bankach wnieśli swój znaczący wkład w sukcesy Falubazu.
    Natomiast pan Grajewski to nie ta liga (zaróno jeśli chodzi o żużel) jak i samą postać. Typowy ignorant z wystającą słomą z butów. Miałem raz go nieprzyjemność wysłuchiwać na stadionie Startu, gdy przed meczem o wejście do eligi życzył Falubazowi, mi i reszcie zielonogórskich kibiców powodzenia w barażach z Gdańśkiem. A dwie godziny później nawet nie było go stać na to aby pogratulować lepszym.
    Jak dla mnie typowy przykład megalomanii. Grajewski jeszcze w żużlu nic znaczącego nie osiągnął, i przynajmniej w tym roku to się nie zmieni. Co nie znaczy oczywiście że tak być musi. Jednak jak widać opinia awanturnika i sportowego nieudacznika, panu Grajewskiemu jak najbardziej pasuje, a więc niech robi swoje.
    Tym samym jak widzisz McAronik wsadzanie do jednej celi obydwu Panów, było by nieporozumieniem. Chyba że by się dogadali przy zgaszonym świetle...


  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Niemyjski? :P
    Cholera nawet mi nie przypominaj bo mi się nóż w kieszeni otwiera :P:P Przez niego tyle czasu na zapleczu e-ligi.


    A co do tematu. Może nie czym a kim jest JAG. Koledzy z Poznania wiedzą kim jest dla mnie. Pięknie oszlifowanym zerem :P:P. Nikim więcej. Kasa to nie wszystko. W Rybniku w zeszłym roku też była kasa, ale co z tego?? Ten człowiek bardziej przynosi wstyd klubowi z Gniezna niż rzekomo Dados Wrocławiowi.
    Gdyby płacono podatki od wartości poszanowania drugiego JAG byłby bez grosza. Gdyby płacono za obrażania i merytoryczny sens wypowiedzi także byłby bankrutem. Tak jak mówiłem kasa to nie wszystko, będąc taką osobą także, a nawet przede wszystkim trzeba mieć klasę.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Te "kobyly" jakas ciagnely do tej pory rozlatujacy sie tabór Start Gniezno, co prawda od dawna wiedzialem ze sa ciency ale wy sie nimi podniecaliscie jak Rydzyk Radiem Maryja.

    Grajek na Sybir.

    PS. Gondor byl spoks, przynajmniej umial sie zachowac, a ze lubi rozwalac wszystko wokol...takie ma hobby, proponuje go umiescic w jednej celi z Grajkiem i Morawskim.

    pozdro
    Nic dodać nic ująć , Hućko znowu zaczął hamować nogami , Łukaszewski sobie przypomniał że w Gorzowie dla Niego nie było miejsca , Rawicz złoił d.. , prezes płacze i się miota opowiada głupoty wieśniaczek , Warszawa już się czai!
    A swoją drogą to Gondor to taż bandyta w białych rękawiczkach. Kiedyś wziął drużynę stali ze stadionem , stadion pod zastaw i wziął hotel mieszko , reasumując - hotel za darmo!!! Brawo nasi włodarze miasta - brawo!
    Aha , Gondor jest w stanie sprzedać (lub kupić) i naszych włodarzy miasta i pana wieśniaczka!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co z torem robi Chomski i spolka to zwykle s****ysynstwo i dla takich ludzi nie powinno byc miejsca w speedwayu.Przeciez oni swiadomie narazaja zdrowie i zycie innych ludzi.Mam nadzieje ze nie szybko zobacze Gorzow w E-lidze.W obawie o zdrowie naszych zawodnikow oczywiscie.
    Fakty kolego, fakty ! Proponuje zrobic statystykę "Na jakim torze najczesciej zawodnicy ulegaja kontuzjom ?" Zapewniam cie ze Gorzow bylby na szarym koncu w tej niechlubnej tabeli.
    Juz nie wspomne ze Gorzow to 1/2 nastolatkowie swiezo po licencji lub poprostu mlodzi zawodnicy. Nie wiem jak bylo w Pile, prosze mi odswiezyc pamiec kiedy Chomski cos spreparowal.
    Poki co to Gorzow wygral co mial wygrac, przegral z Rybnikiem (bo tam jezdza po prostu dobrzy zawodnicy). A ze Startowi wszyscy klody podkadaja ze Rawicz spreparowany, Gorzow, nawet ich Gniezno w ostatniej kolejce :P (pewnie Marian Wardzala w nocy przyszedl z grabkami...tak tak...). Pozatym Grajewskiemu do klasy jaka prezentuje Chomski brakuje troche....

    Moze faktycznie troche unosi sie Grajek emocjami (to odpowiedz do postu kogos normalnego, nie pamietam nicka:)) ale troche za czesto. Poprostu kazdy by sie oburzyl na miejscu Gorzowa...wstawcie sobie tam nazwe wlasnej ukochanej druzyny i sprawdzcie :).

    Pozatym ta "Wielka milosc" jaka darzy Start moze prysnac rownie szybko jak jego "milosc" do Widzewa...jeszcze Gnieznianie beda JAGa przeklinac...jak Gorzowskie kobyly ktore byly ich bohaterami...

    pozdro

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smieszny MR z tematu (czyli ten JotAGie) jest dla mnie okraglutkim zerem. Jego wypowiedzi, jego zachowanie dobitnie swiadcza jakim jest imbecylem. Podlizywanei sie Gollobom i wlazenie w tyleczek bez wazelinki w GKSZ-cie nic mu nie pomoze. Robi sie wazniakiem i nie liczy sie ze slowami. W koncu trafi swoj na swego i jak ktos z nim pojedzie to sie chlopaczek chyba zalamie i da se spokoj :) Niech se jedzie tam kaj mieszko (czyli bodajze Hanover) i sie tam zajmie czym chce. Zuzel w Gnieznie niech zostawi z dala i niech w ty klubie sie cos ruszy bo JAG dupi to co tam jest. A jest naprawde duzo bo przedewszystkim sa pieniadze a to teraz jest najwazniejsze.

    Grajewski = zero ,nawet podobnie wygladaja tacy okraglutcy :P

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Mr. JAG:P jest czlowiekiem ktory mysli ze majac siano zrobi wszystko ze wszystkimi ale sie przeliczyl i to grubo.
    Cwaniak przyjechal do Rawicza super wypasiona furka "do wiesniakow" i se myslal hohhohohoh co nie to on a tu KLOPS juz nie wracal do momu hhohohho:P
    Z kazdym zdainem sloweem Budzika sie zgadzam i do tego sie dokladam a nie ma sensu tego przepisywac

    Aha jeszczze to:
    Słyszał pan coś o tym, że ponoć sponsorem dzisiejszego startu Petera Karlssona w barwach Tarnowa był Gorzów?

    ??? Wie pan na temat tego klubu to ja się nie wypowiadam. Dla mnie to jest skur...two, że oni w ogóle egzystują!
    Tes lowa tylko swiadzcza jakim to zerem jest pan JAG
    nic nie chce sugerowac ale zarozumny czlowiek tak by nie powiedzial

    0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    Tym jaet pan JAG

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie z Gniezna, wasze wypowiedzi mimo calej dotychczasowej umiarkowanej sympatii dla Was (acz nie antypatii) okresle mianem: nieporozumienie.

    czy ktos z gorzowa cos wam zrobil? polowa waszego skladu to gorzow, za lukaszewskim, hucka i cegla pialiscie w zeszlym sezonie, teraz nagle jarek i marek sa juz zli, bo zwalili wam kilka meczow. szlajacie sie i wycieracie bo drugich ligach od stu lat, stal wam prawie zawsze loi wasze szanowne pupy, wiec wszelkie juz proby porownan sportowej jakosci w ujeciu historycznym naszych zespolow sa nie na miejscu. ale milczymy grzecznie i wam tych batow nie przypominamy. poza tym w gorzowie nikt nie mowil o awansie, nawet czworka nie byla pewnie celem, a wy klepiecie tymi jadaczkami jakim to mocarstwem nie jestescie i pewnie jeszcze rybnik byscie rozjechali z zamknietymi oczami. miejscie litosc dla samych siebie!

    co do jag-a to chyba wole serial ogladac w tv niz jego sluchac. moze macie wzwod jak sypie wam kaska od czasu do czasu, ale przejrzyjcie historie jego dokonan w polskim sporcie i modlcie sie, zeby wasz szanowny klub nie skonczyl tak, jak jego poprzednie milosci: poznanska i dwie lodzkie na czele.

    a teorie o karlssonie, hucce i lukaszewskiem sa tak infantylne, ze az czlowieka skreca i wypada zrobic chyba test iq kolesiom przystepujacym do tego forum, bo powoli to miejsce zaczyna sie robic zaloscia, a nie rzeczowa dyskusja. a argumenty tez by wam sie przydaly w dyskusji,bo pieprzycie, ze chomski preparuje, ze taki bandyta, ale 90% z was nigdy nie bylo w gorzowie na meczu, 60% nigdy nie bylo na zadnym wyjezdzie, wiec pieprzenie o gdzies zaslyszanej opinii sto razy obrobionej przez dziwolagow i plotkarzy jest wiecej niz na miejscu.

    czekajcie tylko na kolejne plotki i je obrabiajcie, a teraz robcie zrzute na msze dla jaga o zdrowko i pomyslnosc w biznesie i milosci przede wszystkim. ciesze sie, ze nie jestesmy w jednej czworce, bo drugiego meczu w ktorym tomus eksportowa gwiazda mistrz fair play gollob lizalby publicznie jagowi dupe na naszym stadionie bym chyba nie wytrzymal.

    pozdro dla wszystkich

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dom nic dodac nic ujac. Powoli chyba dochodzi co do niektorych i to im zamknelo jadaczki. Czekam na jakies podsumowanie z ich strony ale chyba sie nie odwaza.

    pozdrawiam


    PS. Moze jestesmy biedni, moze nasz prezes nie rzuca kasa tu i tam zeby sie podlizac, a trener, choc chodza o nim dziwne ploty i mity to jest trenerem nie przecietnym i klasowym. (Mietek Wozniak trenerem hahaha, koledzy z Manhatanu moze niech sie wypowiedza ;))

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zuzel w Gnieznie niech zostawi z dala i niech w ty klubie sie cos ruszy bo JAG dupi to co tam jest. A jest naprawde duzo bo przedewszystkim sa pieniadze a to teraz jest najwazniejsze.
    I tu się mylisz Los Budzikos...
    Pozostawmy na chwilę ekstrawagancję w zachowaniach JAGa z boku...
    JAG nie dupi w Gnieźnie nic... dupi pseudo-zarząd i pseudo-trener, a także najmądrzejszy z najmądzrzejszych kierownik drużyny.
    Piszesz, że pieniądze są i to najważniejsze... są, bo jest JAG i tylko jemu zależy na tym by Gniezno awansowało do E-ligi i tylko on nakręca kasę dla Gniezna...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Witajcie Gorzowianie

    [quote]Dom nic dodac nic ujac. Powoli chyba dochodzi co do niektorych i to im zamknelo jadaczki. Czekam na jakies podsumowanie z ich strony ale chyba sie nie odwaza.

    Jest mi głupio, że gościu jedną głupią wypowiedzią powoduje konflikty gnieźnieźski - gorzowskie !!!!

    Jaki jest JAG każdy wie nie będę pisał...

    Sny o potędze w Gnieźnie prysnęły jak bańka mydlana.
    Dla mnie to wielki szok, gdyż poza ROW'em nie było innej wartościowej drużyny....
    Nie obrażajcie się panowie z Gorzowa, Lublina i Tarnowa
    ale taka jest prawda.
    Gniezno bez Cegły jak widać też.......


  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Dom

    Panowie z Gniezna, wasze wypowiedzi mimo calej dotychczasowej umiarkowanej sympatii dla Was (acz nie antypatii) okresle mianem: nieporozumienie.

    czy ktos z gorzowa cos wam zrobil? polowa waszego skladu to gorzow, za lukaszewskim, hucka i cegla pialiscie w zeszlym sezonie, teraz nagle jarek i marek sa juz zli, bo zwalili wam kilka meczow. szlajacie sie i wycieracie bo drugich ligach od stu lat, stal wam prawie zawsze loi wasze szanowne pupy, wiec wszelkie juz proby porownan sportowej jakosci w ujeciu historycznym naszych zespolow sa nie na miejscu. ale milczymy grzecznie i wam tych batow nie przypominamy. poza tym w gorzowie nikt nie mowil o awansie, nawet czworka nie byla pewnie celem, a wy klepiecie tymi jadaczkami jakim to mocarstwem nie jestescie i pewnie jeszcze rybnik byscie rozjechali z zamknietymi oczami. miejscie litosc dla samych siebie!

    co do jag-a to chyba wole serial ogladac w tv niz jego sluchac. moze macie wzwod jak sypie wam kaska od czasu do czasu, ale przejrzyjcie historie jego dokonan w polskim sporcie i modlcie sie, zeby wasz szanowny klub nie skonczyl tak, jak jego poprzednie milosci: poznanska i dwie lodzkie na czele.

    a teorie o karlssonie, hucce i lukaszewskiem sa tak infantylne, ze az czlowieka skreca i wypada zrobic chyba test iq kolesiom przystepujacym do tego forum, bo powoli to miejsce zaczyna sie robic zaloscia, a nie rzeczowa dyskusja. a argumenty tez by wam sie przydaly w dyskusji,bo pieprzycie, ze chomski preparuje, ze taki bandyta, ale 90% z was nigdy nie bylo w gorzowie na meczu, 60% nigdy nie bylo na zadnym wyjezdzie, wiec pieprzenie o gdzies zaslyszanej opinii sto razy obrobionej przez dziwolagow i plotkarzy jest wiecej niz na miejscu.

    czekajcie tylko na kolejne plotki i je obrabiajcie, a teraz robcie zrzute na msze dla jaga o zdrowko i pomyslnosc w biznesie i milosci przede wszystkim. ciesze sie, ze nie jestesmy w jednej czworce, bo drugiego meczu w ktorym tomus eksportowa gwiazda mistrz fair play gollob lizalby publicznie jagowi dupe na naszym stadionie bym chyba nie wytrzymal.

    pozdro dla wszystkich
    Odpowiem, a co mi tam. Chociaz ze mnie gnieznianin, jak z koziej dupy trabka...
    Sa u nas gorzowianie, byli i pewnie beda. Cieszymy sie jak zdobywaja punkty, zli jestesmy jak zawalaja mecze. Problem polega na tym, ze jestesmy kibicami STARTu, i tylko i wylacznie my tak mozemy myslec - wszyscy inni kibice nigdy nie "pluja" na swoich zawodnikow-wychowankow innych klubow. No coz...
    W Gorzowie sie nie mowilo o awansie - byc moze, ale na forum sie mowilo, Phoenix powstajacy z popiolow i inne pierdy smierdy. My mielismy nadzieje i wiare - wyszlo nam to bokiem, ale nie o to chodzi. Uwaznie czytajac i sledzac forum przed sezonem wiedzialbys, ze to nie my sami sobie wyrobilismy opinie o silnej druzynie, lecz byly to glosy innych - szczegolnie po 1 meczu w Tarnowie przeczytaj wypowiedzi samych tarnowian...
    JAGa nikt Ci sluchac ani czytac nie karze. Uwazasz go za kogo uwazasz - Twoja sprawa. My mamy JAGa - Wy macie Chomskiego, ktorego wynosicie ponad piedestal nawet a cala zuzlowa Polska wie, ze ten czlowiek sie nadaje do orania pola. Wasz tor zawsze byl dziurawy jak bardzo dobrej jakosci ser szwajcarski - dla Was to oczywisice powierzchnia zwierciadlana...
    Uwazasz, ze az taki procent nas nie bylo w Gorzowie i nie jezdzi na wyjazdy? A co Ty - czlowiek z Gorzowa - moze o tym wiedziec? SLedzisz ilosc naszych kibicow na innych meczach?
    Zauwaz, ze plotka o ktorej mowa w "wywiadzie" byla wywolana przez pseudo dziennikarza, bo to on powiedzial co powiedzial.

    Na koniec - Gollob, eksportowa gwiazda, lizidupa i mistrz jazdy fair play - jak go nazwales...swiadczy o Tobie. Nie bede sie wyklocal, kim jest Tomasz Gollob, ale jestes nastepnym, ktoremu zal dupe sciska z wiadomego powodu.
    EOT
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DOM

    Ja już nic z Twojej gadaniny nie będę cytować, ale ktoś kto mówi o obniżającym się poziomie forum, a sam pluje na inny klub jest czymś znaczniej mniej wartościowym niż p.Ziobro w ocenie p.Frajera.
    I możesz sobie pierdzielić te swoje lury, a i tak nie zmienisz świata.
    Cała Polska widzi szeroki uśmiech Błogosławionego Stanisława i wystający mu zza pleców szpadel, ale nie Ty...
    Nie potrafisz być obiektywny to się nie wypowiadaj... a Twoje komentarze o Gollobie i buńczuczne opowiastki o prastarej sile Gorzowa odłóż na półki biblioteczne... o Gollobie do działu "skrzywienia w psychiatrii w przykładach", a o Gorzowie do działu "historia antyczna".
    Badałeś już IQ? Może Ciebie też nie powinno już tu być, o najmądrzejszy z najmądrzejszych.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    McAronik

    Dom nic dodac nic ujac. Powoli chyba dochodzi co do niektorych i to im zamknelo jadaczki. Czekam na jakies podsumowanie z ich strony ale chyba sie nie odwaza.
    Masz racje, nikt sie nie odwazy, poniewaz zajrzy tu McAronik i walnie taka cieta riposte, ze kazdy forumowicz z Gniezna skorzysta z porady psychologa. Smiech na sali McAronik.

    Dom

    JArek i Marek nie sa zli, sa w tym sezonie ciency. Nie mowie o wszystkich wystepach. Marek mial kilka rewelacyjnych wystepow - ogrywal Nikiego jak adepta szkolki, ale jak mozna miec tak niestabilna forme. On popadal w skrajnosci w skrajnosc. Nie tego od niego sie oczekiwalo. Mial jechac jak w zeszlym sezonie czyli 8 pkt. na mecz, a nie 13 albo 0.
    Rozumiem rozgoryczenie kibicow, gdy zawala jeden z wazniejszych meczy w sezonie.
    Jarka dyspozycja w tym sezonie w porownaniu do zeszlego - szkoda gadac.

    Daruj sobie przypominanie historii, Wasze lata swietnosci skonczyly sie razem z Jancarzem i 99% gorzowskich forumowiczow zapewne nie pamieta tamtych czasow, tak wiec dlatego "siedzicie grzecznie". A jesli ktos chcialby poznac Wasze osiagniecie - niezaprzeczalnie wieksze od gniezninskich - wystarczy wejsc na stronke Stali.

    JAG - wielokrotnie pisalem, jedyny w Gnieznie ktoremu zalezalo na awansie i dlatego go szanuje, aczkolwiek nie popieram jego wypowiedzi i ciaglego szukania jakis bzdurnych usprawiedliwien.

    Co do mojej obecnosci na stadionie przy ulicy Slaskiej (Fabrycznej)o pojemnosci 10 tys. + 2 tys. w oknach, na dachach i drzewach, to bywalem tam (Wasze czasy ekstraligowe) bardzo czesto, gdyz moja przyszla zona jest z Gorzowa.
    Musicie przyznac, ze Wasz tor czesto odbiegal od idealu, jest to zdanie wielu kibicow z wielu osrodkow zuzlowych (nie tylko z Gniezna), jednakze tor jest rowny dla wszystkich i Start - z aspiracjami ekstraligowymi - powinien bez problemu Was pokonac. Okazalo sie ze bylismy gorsi - sport jest nieprzewidywalny.


    czekajcie tylko na kolejne plotki i je obrabiajcie, a teraz robcie zrzute na msze dla jaga o zdrowko i pomyslnosc w biznesie i milosci przede wszystkim. ciesze sie, ze nie jestesmy w jednej czworce, bo drugiego meczu w ktorym tomus eksportowa gwiazda mistrz fair play gollob lizalby publicznie jagowi dupe na naszym stadionie bym chyba nie wytrzymal.
    Nie uogolniaj Dom(elu).
    Chetnie dam na msze za JAG'a.
    O wiele trudniej bylo wytrzymac z powodu unoszacego sie fetoru psich gowien, anizeli widoku Tomusia przytakujacemu JAg'owi w slusznej sprawie.
    Najlepsze bylo to, gdy spiker zazartowal, iz wizyta Tomka ma zwiazek z mozliwym przyszlorocznym transferem do Stali, 3/4 publicznosci dostalo naglych spazmow i wielokrotnego orgazmu - kto mogl przypuszczac, ze Tomek przyjechal Wam zrobic kolo dupy, pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czemu mieszacie w to Chomskiego ??
    Z tego co mi wiadomo, do tej pory nie słyszałem aby odwalił choć raz taką chamówę jaką robi JAG??

    Poza tym gdyby choć trochę nasze szanowne zero znało historię i miało do niej szacunek nie wyraziło by takiej opinii o jednym z najbardziej zasłużonych klubów w historii polskiego żużla. To podkreśla tylko jego ograniczony punkt widzenia i prowincjonalizm. Nie mówiąc o chamstwie i braku dobrego smaku. Wy na razie możecie go chwalić. Czas zweryfikuje czy robiliście dobrze czy nie. Nas nauczyło życie, żeby takich wujków omijać szerokim łukiem. Powtórzę jeszcze raz. Możecie mieć kasy dwa razy więcej niż inne kluby, ale po co?? Teraz też mieliście i jesteście w 2/4.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to od poczatku:)

    Pan Stamper

    choc sam sie zabawilem w brzydkie uogolnienie ("gnieznianie"), jestem zdania, ze optymalna jest sytuacja, w ktorej kazdy odpowiada za swoje slowa, a nie calej brygady z danego miasta czy regionu. mimo ze wiekszosc sportowych problemow mam wspolnych ze stilonkiem, lexym, katem, mcaronikiem czy innymi facetami, to niespecjalnie pisze sie na odpowiadanie reka czy glowa za ich teksty, podobnie jak oni nie musza sie zgadzac z niektorymi moimi. wasze wypowiedzi na temat jag byly w podobnym tonie, stad zwrot "wy-gnieznianie", choc niektorzy gnieznienscy adresaci mojej wypowiedzi mogli byc wielce przypadkowi.

    skad wiem, ze 90% was nie byla w gorzowie na stadionie? bo akurat w gorzowie jak tylko moge jestem na stadionie na kazdym lub prawie kazdym meczu, a co do ogolnych statystyk odnosnie wyjazdow to mniej wiecej na wspomniane 60% szacuje nieobecnosc ogolu kibicow danej druzyny na ktorymkolwiek z wyjazdow.

    co do golloba - to sorry, ale nie wiem, czemu zal ma mi dupe sciskac. kibicuje temu facetowi w gp od wielu lat, przez wiele lat byl jedynym czlowiekiem, ktory znaczyl wiecej niz zero na arenie miedzynarodowej. no ale qrde sa jakies granice wlazenia w dupe niektorym ludziom, sa granice jakosci wypowiedzi, a takze opisywania adresatow, chocby pod presja chwili. i poza moze czasami za ostra jazda, tylko tutaj mam zastrzezenia do pana tg, a z pewnoscia doceniam to co zrobil dla popularyzacji polskiego zuzla. to jednak nie upowaznia go do - no coz, po imieniu - chamstwa, od czasu do czasu.


    Pan Start
    po twoim podpisie pod nickiem wnioskuje, ze wiekszosc czasu spedzamy w jednym miescie. chodzisz czasem na kolejorza? znasz historie tego klubu? no i wreszcie pamietasz jaka byl miloscia onegdaj wielce szanownego pana jag i na co tę milosc zamienil? kibice widzewa i lecha zawarli rozejm ostatnimi czasy, ale jeszcze do zeszlego sezonu to gorsza ewakuacja z poznania dla jaga mogla byc chyba tylko legia. a nie zycze wam, zeby przelotne milostki zle sie skonczyly dla waszego klubu, bo liga bez startu nie bylaby liga. z porazkami natomiast nalezy sie godzic z honorem i wyciagac z nich wnioski, a nie winnych szukac u innych, na dodatek obrazajac ich przedstawicieli w postaci dzialaczy i kibicow.

    ja pluje na inny klub? chwilowe uniesienie i wkurzenie a plucie to lekka roznica, zreszta powyzsza wypowiedz powinna ci zasugerowac, ze generalnie do startu nic nie mam, bo i niby czemu mialbym miec.

    watek o panu tg zawarlem powyzej.

    a propos chomskiego. jako kibic oceniac go moge po efektach pracy z mlodzieza, ktorych podwazac raczej nie ma sensu. chlopacy jezdza coraz lepiej i jest szansa, ze bedzie z nich pozytek na dlugie lata. zreszta juz w przeszlosci wychowal wielu dobrych zawodnikow. nie stawiam go na piedestale, bo sam wkurzyl mnie pare razy w przeszlosci jak sie machnal taktycznie, to tu, to tam. ale chodzi nam o wypadkowa jego dzialalnosci, ktora raczej jest do przodu niz do tylu. a co do orki - rzeczywiscie w tym roku mamy wyjatkowo dziurawy tor. nie wiem, czy to zasluga chomskiego, jezeli tak to brzydko z jego strony. ale pamietam poprzednie lata, gdy tor byl zupelnie przyzwoity, a w naszym zespole jezdzili swist, crump, rickardsson, bajerski czy okoniewski. naprawde uwazasz, ze chomski pozwolil by sobie na prace rolnicze przy uzyciu szpadla majac w kadrze na mecz dabrowskiego, gluchego, rajkowskiego, czy brzozowskiego? przeciez to by bylo samobojstwo!

    co do mojego iq i iq forumowiczow. mowie za siebie - to raz i nie oceniam ogolu a wyciagam wnioski na podstawie niektorych szajbnietych wypowiedzi - to dwa. moje iq swojego czasu zostalo ocenione przez fachowcow jako calkiem spox, wyksztalcenie niby nie swiadczy do konca o poziomie czlowieka, ale mam raczej wyzsze niz nizsze, przynajmniej papiery tak mowia. masz i Ty i kazdy z Was prawo do wlasnego zdania na temat iq kazdego z forumowiczow, w tym i mojego, ale zapewniam Cie, ze troche sie napocisz, zanim zrobisz ze mnie publicznie debila i zarozumialca.

    pozdro



  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wydaje mi sie, ze w calej tej dyskusji...

    ...chodzi o to, bysmy my kibice gnieznienskiego klubu wyrazili wielki zal i przeprosili, ze mamy takich dzialaczy jakich mamy. Dam wam juz ta satysfakcje makaroniki i domki: PRZEPRASZAMY. W ramach zalu za grzechy wyruszymy w pielgrzymke do mekki polskiego zuzla - smierdzacego psim gownem stadionu SP pana Edka i pocalujemy stopy beatyfikowanemu Stasiowi Chamskiemu...zadowoleni?

    A teraz powaznie. JAG jest takim czlowiekiem jakim jest. Dopoki daje pieniadze na Gniezno dopoty w Gnieznie bedzie mial szacunek. To nie jest czlowiek, ktory stoi z czarna walizka gdzies z boku. To facet, ktory zawsze znajdzie czas na rozmowe z kibicem. Czy wygrywa czy przegrywa. Reszta naszego wspanialego zarzadu po meczu z Tarnowem pouciekala jak szczury. A on zostal. I rozmawial...

    W dupie mam to co mysla o nim makaroniki czy domki, czy inne atomki. Naprawde. Jesli sytuacja z innych klubow sie powtorzy i Gniezno upadnie mowi sie trudno. Pytanie czy jako klub mamy inne wyjscie? Sytuacja w polskim sporcie jest taka, ze nawet od malorolnego rolnika spod zielonogorskich Ruchocic, ktoremu sloma z butow drapie nozdrza Gorzow WZIALBY KASE, chocby ten czlowiek rzygal na reporterow i pierdzial do mikrofonu! Tonacy (a w takiej sytuacji jest teraz wiekszosc klubow w Polsce) brzytwy (czytaj np. Gniezno Grajka) sie chwyta!

    Czy wy w koncu zrozumiecie, ze kotakt Gniezno-Grajek dopoki przynosi profity NASZEMU klubowi nigdy nie zostanie zanegowany przez kibica z Gniezna. Nie wiem, ale dla mnie to logiczne...dla was jak widac zbyt trudne.

    Troszczycie sie biedaki o wizerunek medialny Startu, ktory nadszarpuje pan Grajewski. Dziekujemy i w powazaniu mamy ta troske. Juz ktorys raz powtarzam. Rzeczywistosc w tym kraju jest taka, a nie inna. Kluby potrzebuja takich ludzi, bo bez nich nie moglyby egzystowac.

    Nam kibicom tego klubu jest moze czasem i wstyd, ale mamy klub, ktory przynajmniej startuje w jakiejs tam podrzednej lidze! Mamy co robic w weekendy i za to jestem Grajkowi wdzieczny. Oczywiscie jesli namiesza w Gnieznie osobiscie wywioze go na taczce, ale to juz inna bajeczka, nie dla domkow i malmy...

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    łooooooo i co teraz ?????
    poryczysz sie????
    powinienes zamknac paszcze i w ogole sie nie pokazaywac na watkach zwiazanych z gnieznienskim zuzlem
    powinienies sie cieszyc ze wasza przecietna druzyna weszla do pierwszej czworki a nie jeszcze marudzic!!!!

    od grajka precz!!!
    to ze kazdemu podpada na wyjazdach znaczy ze zyje tymi meczami jak prawdziwy kibic.kocha swoj klub i nie cierpi przeciwnikow ktorzy z nim wygrywaja!!!
    zachowuje sie jak ja i jak inni kibole
    i chwala mu za to!!!!
    a ty spylaj to swojego brudnego warcianskiego grodu i nie placz juz bo to nic nie da
    jeszcze bardziej go po tym wywiadzie polubilem!!!
    kibolgniezno ty akurat jestes znany z inteligentnych i trafnych wypowiedzi. Gratuluje.

    PS. Nie zdziwilbym sie gdybys byl synkiem JAGa.
    PS2. JAG jest osoba publiczna a nie jakims wiesniakiem jak kibolgniezno wiec troche kultury by mu sie przydalo. Proponuje jakis przyspieszony kurs suveniour hehe, albo do szkoly baletu.


    twoje wypowiedzi w ogole do mnie nigdy nie trafialy bo nigdt konkretow nie pisales!
    nie jestem synem jaga i nie chce byc bo tyle siana mi nie potrzeba!
    jag jest osoba publiczna ale specjalnie dla jakeigos szaraka z gorzowa nie bedzie zmienial swojego zachowania
    jag nie moze osiagnac tego co osiagnal morawski bo przeszkadza mu w tym zarzad ktoremu nie chce sie wprowadzac klub do ekstraligi bo w zapyzialym zapleczu prowadzi im sie zespol znakomicie(nie trzeba charowac)
    nie dziw sie ze kibole z gniezna bronia jaga bo oni widza jego zachowanie i zaangazowanie najczesciej
    tak jak wczesniej napisalem (co nie wiem czemu tobie sie nie spodobalo-moze ze wzgledu na brak inteligencji,smog w gorzowie albo nadmierne opalanie) zachowuje sie jak kibic ,ktory zyje meczami impulsywnie reagujac na kazde zwyciestwo i porazke dlatego go lubimy i jak dotad nie widze oznak upadku klubu....

    popatrz lepiej na swojego gondora ktory narobil dlugow i odlecial z tonacej lajby do szczecian zeby tam klub robic
    cenisz go za to?

    wasz zespol mimo slabych nazwisk jezdzi bardzo dobrze
    dlaczego?
    bo nie prowadzi ich miecio tylko naprawde dobry fachowiec chcomski i dlatego jestescie w 1 czworce mimo ze nie macie na nia skladu!

    jestes za glupi zeby to zrozumiec i to jest tylko i wylacznie twoj problem

    inni forumowicze widza go z innej strony
    z tej gorszej bo na kazdym wyjezdzie podpada dzialaczom i kibicom
    dlaczego?
    to tak samo jakbys fanatyka wpuscil do parku maszyn
    machalby flaga, skandowal nazwe swego klubu i wykrecal srobki z motocykli rywali
    taki jest jag.nasz kibol
    verstehst?obwohl du plump bist!?

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PANIE DOM ... cieszę sie, że możemy prowadzić polemikę na przyzwoitym poziomie, bo aczkolwiek papier nie znaczy nic, to jednak trzeba głową na niego poruszać...
    Co przede wszystkim?
    No na pewno to, że chwilowe uniesienie nie tłumaczy Twych słów... niewytłumaczalne są także uogólnienia... obserwuję tego typu zatargi na forum od ponad roku, więc sie tego wystrzegam i tego nie lubię, bo prowadzi to do prymitywnych konfrontacji. Wyciąganie zbyt pochopnych wniosków co do ogółu kibiców to grzech nr 1.
    (a tym bardziej nazywanie starej pyry gnieźnianinem... to też mi trochę na sercu nie leży:P:D:P, ale cóż... kibic Startu kawał serca na Wrzesińskiej zostawia...)
    Co do JAGa też mółbyś go wytłumaczyć gdybyś tylko chciał, ale po co? Ja osobiście też uważam, że tor w Gorzowie był wówczas spreparowany, a mam prawo do takiej opinii, bo owego dnia byłem na tym stadionie i na tym meczu.
    Szkolenie młodzieży nie ma tu nic do tego... więcej zresztą chyba Nowakowi trzeba dziękowac niż Chomskiemu, ale juniorskich dokonań nikt tu nikomu nie odbiera. Odbiera tylko niezkazitelność opinii jaką o nim fałszywie macie.
    I Chomski i Grajewski to LUDZIE i o tym pamiętajmy...
    Poznań.. oj tak... tu kołyska moja i serce moje... tylko, ze tyle z tego wynika, że póki co JAG wkłada swoje w kasę Startu i wcale nam to bokiem nie wychodzi... każdy może się uczyć na błędach i nie wszystko musi się powtarzać. Co do Kolejorza - to na razie serce rośnie... i niech tak pozostanie, a co było to było i prawdą jest, że mogło być źle, ale nie jest! Więc jeśli mają czarne chmury zawisnąć nad Gnieznem to sie będziemy martwić, bo póki co JAG krzywdy klubowi nie zrobił, a bardziej mu zależy niż kilku bardziej do temu powołanym osobnikom.
    Zresztą mieszkając w Poznaniu ma się zuplnie inny pogląd na speedway, ja nigdy klubu pod oknem nie miałem, ja nigdy spacerem na stadion nie chadzałem, ale kocham ten sport i wiem, że gdyby nie JAG, Gniezno nie mogłoby wysoko aspirować... i nie powtarzaj słów o wycieraniu II ligi, bo Gniezno jeździ ze zmiennym szczęściem, ale to naprawdę silny żużlowy ośrodek z tradycjami.
    Temat IQ porzucam bo był on zbędną z dwóch stron prowokacją...
    Z pozdrowieniem dla kibiców speedway'a

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ONYX
    Tak więc widzę, że u Was całujdupów nie brakuje. Może mu zbudujecie pomnik ?? :P:P:P ;);)

    Pewnie pamiętasz zeszły sezon i dwa lata temu. W ybniku było sporo kasy. Rządziła nami, jak to mówiliśmy, klika Dominika. Kasa była, Karlssony były. Trener chciał inny skład, taki, który będzie optymalnym podczas egzystencji nieszczęsnego KSM. Zarządowi udało się w sposób profesjonalny przeszkadzać w pracy trenerowi i powiedzieli sobie, że to oni się lepiej znają na żużlu. Jak się okazało czas zweryfikował wszystko. Tylko, że my nie spadliśmy ani razu do drugiej czwórki !! Przyszła pora na ocenę pracy zarządu i wywalenie ich z klubu wspólnymi siłami kibicowskich protestów. Udało się. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Możesz teraz spojrzeć na naszą drużynę. Czy czegoś jej brakuje ?? Silny zespół, atmosfera w klubie super, między zawodnikami także. Relacke na linii trener-zarząd-zawodnicy-pracownicy klubu są naprawdę ok. Wszystko widać gołym okiem.
    No ale najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czego my chcemy jako kibice?? Chcemy mieć drużynę, klub, który będzie monolitem, czy klub który będzie zlepkiem ludzi, z których każdy w innym języku a jeszcze inny daja kasę i rządzi wszystkimi. Jeżeli popieras taki układ to nie mam więcej nic do powiedzenia.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KANIOS

    Ja myślałem, że Ty juz to wyłapałeś miedzy wierszami i podczas naszej alkoholowej rozmowy:P:P:P
    Nie JAG stoi nam na przeszkodzie... Wyoutować należy trenera i mieszaczy w stylu V-ce Prezes czy starego nieruchawego grzyba Noskę... wywalić kierownika drużyny...
    Zbudować drużynę od początku...
    Jeśli ktoś chce awansu Gniezna to kibice i JAG... tego jestem pewien... więc zrozum Kanios, że nikt złego słowa nie powie, bo oprócz chęci są jeszcze od JAGa pieniądze...
    A pomniki dla JAGa??? Jak przyjadę postawię Ci jeden taki pod oknem:P:P:P (w zestawie z klęcznikiem)
    Medialny szum, który robi JAG to zresztą dobra pożywka dla reklamodawców...hehehe... myślę, że DARK DOG będzie zadowolony.. mówi się o nim dużo... i o to chodzi panowie:)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sam sie caluj kania...:)

    ...u nas Grajek nie jest najwiekszym zlem. Jemu zalezy. Gdyby w sezonie transferowym nie rzucal mu klod pod nogi pan Czerwinski mielibysmy LIDERA. Ale oczywiscie ludzie z zewnatrz widza samo zlo w Grajku. Przyjedzcie i go zlinczujcie najlepiej - obrzuccie go psimi gownami i zapier... kilofami jak pan Bog przykazal.

    Wy - ludzie, ktorzy nie macie kompletnego pojecia o sytuacji w NASZYM klubie nie dawajcie nam przykladow swoich miast. U nas sytuacja jest duzo bardziej skomplikowana, a sam Grajewski przy reszcie naszych nedznych dzialaczy wyrasta na prawdziwego bohatera i jesli bedzie powod to sam mu ten pomnik postawie. Taka prawda...

    W Gnieznie sprzatac trzeba zaczac nie od Grajewskiego, ale od Noski, Czerwinskiego, Wojciechowskiego, Wozniaka-Dupy. Kazdy w Gnieznie to wie. JAG z tym, ze wnosi pieniadze i probuje na wszystkie nawet "niewychowawcze" sposoby i metody bronic Gniezna jest najlepszym dzialaczem jakiego obecnie mamy. Wiec prosze nie pokazujcie mi pieknych przykladow Rybnika - to nie o to tutaj chodzi. A to, ze drazni kibicow innych klubow - to juz wasz problem nie nasz...

    Pozdrawiam.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK Onyx. Może masz rację, że to, iż drażni innych kibiców to nasz problem nie wasz. Szkoda, że zaniedługo, a właściwie już, Gniezno jest kojarzone z tym jednym panem. A właściwie z jego zachowaniem. Życzę powodzenia :):), naprawdę, szczerze.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    McAronik

    Dom nic dodac nic ujac. Powoli chyba dochodzi co do niektorych i to im zamknelo jadaczki. Czekam na jakies podsumowanie z ich strony ale chyba sie nie odwaza.
    Masz racje, nikt sie nie odwazy, poniewaz zajrzy tu McAronik i walnie taka cieta riposte, ze kazdy forumowicz z Gniezna skorzysta z porady psychologa. Smiech na sali McAronik.
    No a jednak sie odwazyli. Cieta riposte ?! Moze dlatego ze mam dowod na glupote i brak poszanowania u JAGa ktorego wy jednak uparcie nie widzicie zaslaniajac sie jego przechodnia miloscia z gnieznienskim zuzlem. Gnieznianie wygladaja jak banda dzieci schowanych za tata (JAGiem) ktory jest przyglupem ale ze na loda daje pieniazki to trzeba sie za nim wstawic no i ja was rozumiem. Ciekawe co by bylo gdyby Chomski publicznie obrazal Start (nigdy sie tak by nie stalo) albo Guzenda (tez nie). Tatuś JAG was kocha a wy kochacie Tatusia i bronicie go bezwzgledu na wady. Pozatym wszyscy widza ze JAGus to 00000 null, zero, oprocz was, a powod jest ten sam dla ktorego go bronicie.

    Co do waszego klubu to faktycznie Mieciu "Amator-statysta" Wozniak faktycznie powinien wrocic jak najszybciej pod "Żabke" i razem z miejscowymi zulami ciagnac korbole bo to glownie przez niego Start nie jest w 1 czworce (i wcale nie odkrylem Ameryki). Na trenera proponuje Jana Grabowskiego lub ktoregos z Jaderow.

    pozdro


  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak: Na pierwszy rzut oka Grajewski wydaje się wielkim człowiekiem. Rozmawiałem z osobami związanymi z Widzewem , widziałem zachowanie tego ...w Gorzowie. Jest prostakiem- nie ma co się oszukiwać. To jest pajac, bo dla niego sport to biznes i ludzi traktuje instrumentalnie.
    Co do kibiców Startu: wychowajcie tylu znakomitych zawodników, to będziemy gadali. A od Chomskiego waraaaaa!
    Nawet toru nei widzieliście a narzekacie. Nie ma zawodnika , któy odniósł by kontuzje w uwagi na zły stan toru w Gorzowie.
    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Są ludzie i są taborety

    A ja powiem tak: dla mnie Grajewski to jeden z niewielu ludzi w Polsce którzy tak naprawdę wiedzą na czym polega sport zawodowy. To, że wypowiada się w sposób niecenzuralny wynikało wg mnie ze zdenerwowania po przegranym meczu..
    Bez Komentarza

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No a jednak sie odwazyli. Cieta riposte ?! Moze dlatego ze mam dowod na glupote i brak poszanowania u JAGa ktorego wy jednak uparcie nie widzicie zaslaniajac sie jego przechodnia miloscia z gnieznienskim zuzlem. Gnieznianie wygladaja jak banda dzieci schowanych za tata (JAGiem) ktory jest przyglupem ale ze na loda daje pieniazki to trzeba sie za nim wstawic no i ja was rozumiem. Ciekawe co by bylo gdyby Chomski publicznie obrazal Start (nigdy sie tak by nie stalo) albo Guzenda (tez nie). Tatuś JAG was kocha a wy kochacie Tatusia i bronicie go bezwzgledu na wady. Pozatym wszyscy widza ze JAGus to 00000 null, zero, oprocz was, a powod jest ten sam dla ktorego go bronicie.
    McAronik nie tego sie po Tobie spodziewalem. Nie tego. Wielce sie zawiodlem Twoim polotem.

    Nie rob z nas infantylnych cieci, ktorzy nie wiedza co dobre, a co zle.
    Czy ktokolwiek z Gniezna poparl w tym watku wypowiedzi JAG'a pod Waszym adresem?
    Nikt!!! Dlatego nie wiem o co Tobie w ogole chodzi.
    Nam tak samo sie to nie podoba, bo wystawia nam zla wiztytowke na cala Polske, kilkakrotnie ludzie z Gniezna to pisali, jednakze Ty nie raczysz tego zauwazyc lub zrozumiec i klepiesz w klawisze bez ladu i skladu.

    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •